bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Югоизточна "В" ФГ 2010/11

                           Бараж за Източна "Б" ФГ

26 юни 2011, неделя, 17:00 ч
в Сливен, ст."Хаджи Димитър":
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Септември 98 (Тервел)          1:0 (0:0)
  [1:0 Митко Трендафилов 86'-д], ~ 620 зрители

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    38   37   1   0  127:15  112 [*]  Влиза в Източна "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Нефтохимик 1986 (Бургас)           38   25   6   7  100:31   81  Бараж за Източна "Б" ФГ, влиза
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Загорец (Нова Загора)              38   23   9   6   69:37   78
 4. Созопол (Созопол)                  38   22   5  11   89:31   71
 5. ИТД Гигант (Съединение)            38   21   7  10   66:45   70
 6. Ботев (Гълъбово)                   38   19   9  10   68:39   66
 7. Димитровград 1947 (Димитровград)   38   17  10  11   67:42   61
 8. Свиленград 1921 (Свиленград)       38   19   4  15   70:66   61 [-][*]
 9. Марица 1921 (Пловдив)              38   16  10  12   77:55   58 [*]
10. Хеброс 1921 (Харманли)             38   16   6  16   61:49   54
11. Арда (Кърджали)                    38   17   3  18   71:59   54
12. Тунджа 2006 (Ягода)                38   17   2  19   67:86   50 [*]
13. Асеновец 2005 (Асеновград)         38   13  10  15   58:63   49 [+]
14. Розова долина (Казанлък)           38   13   6  19   49:58   45
15. Родопа 1927 (Смолян)               38   14   5  19   63:72   44 [+][*]
16. Левски (Карлово)                   38   12   7  19   39:71   43 [*]
17. Чирпан (Чирпан)                    38   10   2  26   36:90   32 [+]
18. Тунджа 1915 (Ямбол)                38    9   3  26   43:106  30
-------------------------------------------------------------------
19. Габровница 04 (Горно Сахране)      38    3   2  33   19:136  11      Изпада в ОФГ Стара Загора
20. Стамболово 2007 (Стамболово)       38    3   1  34   16:104   7 [*]  Изваден в ОФГ Хасково

Бележки
  - Равда 1954 (Равда) влиза в Източна "Б" ФГ.
  - Свиленград 1921 (Свиленград), 12-и в Източна "Б" ФГ през изминалия
сезон; не получава професионален лиценз за новия сезон и е изваден в
Югоизточна "В" АФГ.
  - Ботев 1912 (Пловдив), изваден от "А" ФГ по време на изминалия сезон
и имащ право да започне настоящия сезон в Югоизточна "В" АФГ; се отказва
от участие.
  - Странджа-Металург (Средец), 15-и през изминалия сезон; се отказва от
участие преди началото на сезона. След допълнителен бараж между отпадналите
от квалификациите за влизане в Югоизточна "В" АФГ отбори, мястото му е
заето от Родопа 1927 (Смолян).
  - Левски 2004 (Карлово) се преименува на Левски (Карлово).
  - Левски Стара Загора (Ягода) се преименува на Тунджа 2006 (Ягода).
  - Металик (Сопот), 16-и през изминалия сезон; се обединява с новоучредения
Ботев (Пловдив). Новият отбор е Ботев (Пловдив) и играе домакинските си
мачове на ст."Христо Ботев" в Пловдив.
  - Нефтохимик 1986 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Червено
знаме" в кв.Долно Езерово, Бургас.
  - Созопол (Созопол) играе домакинските си мачове от началото на сезона до
XXXVI кръг включително в Царево, докато стадионът в Созопол бъде ремонтиран.
  - Тунджа 2006 (Ягода) играят домакинските си мачове от I до XXI кръг на
ст."Локомотив" в Стара Загора и в Горно Ботево от XXII кръг.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на
ст."Миньор" в Димитровград.
  - Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове през есента на
ст."Марица" в Пловдив. През зимната пауза отборът се обединява с Раковски
(Раковски) от "Б" ОФГ Пловдив - север, поради това през пролетта отборът
играе домакинските си мачове на ст."Легия" в кв.Ген.Николаево, Раковски.
  - От актива на Родопа 1927 (Смолян) са отнети 3 точки заради неявяване без
уважителни причини в мача от XXVIII кръг - Габровница 04 - Родопа 1927.
  - От актива на Тунджа 2006 (Ягода) са отнети 3 точки заради неявяване без
уважителни причини в мача от XXXI кръг - Асеновец 2005 - Тунджа 2006 (Ягода).
  - Стамболово 2007 (Стамболово) се отказва от по-нататъшно участие в
първенството след XX кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на
противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0. Преди
това от актива му са отнети 3 точки заради неявяване без уважителни причини
в мача от XX кръг Чирпан - Стамболово 2007.

Посещаемост

Голмайстори - пълен списък
46 - Атанас Курдов          - Ботев (Пловдив)
32 - Ахмед Осман            - Арда (Кърджали)
25 - Данаил Запрянов        - Тунджа 2006 (Ягода)
20 - Стоян Маринов          - Левски (Карлово)
   - Анастас Попов          - Свиленград 1921 (Свиленград)
18 - Милен Христов          - Нефтохимик 1986 (Бургас)
17 - Даниел Кутев           - Родопа 1927 (Смолян)
16 - Милен Георгиев         - Нефтохимик 1986 (Бургас)
   - Минчо Минчев           - Загорец (Нова Загора)
15 - Петър Станев           - Димитровград 1947 (Димитровград)
   - Георги Кирилов         - Ботев (Гълъбово)
14 - Мустафа Мустафа        - Созопол (Созопол)
13 - Айлин Яшар             - Асеновец 2005 (Асеновград)
   - Владимир Драмалиев     - Родопа 1927 (Смолян)
12 - Иван Чергев            - Ботев (Гълъбово)
   - Коста Тодоров          - Тунджа 2006 (Ягода)
   - Бончо Николаев         - Загорец (Нова Загора)
   - Михаил Ралев           - Созопол (Созопол)
11 - Васил Даменлиев        - Нефтохимик 1986 (Бургас)
   - Никола Минков          - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - Станимир Баев          - Хеброс 1921 (Харманли)
   - Тодор Тодоров          - ИТД Гигант (Съединение)
   - Щерьо Щерев            - Розова долина (Казанлък)  /есента в Трявна (Трявна) в СЗ "В" АФГ, където отбелязва 3 гола/
   - Диян Хаджиев           - Созопол (Созопол)
10 - Георги Стефанов        - Марица 1921 (Пловдив)
   - Пламен Иванов          - Тунджа 2006 (Ягода)
   - Георги Гончев          - Тунджа 1915 (Ямбол)
   - Георги Куртев          - ИТД Гигант (Съединение)
   - Теодор Нейков          - Хеброс 1921 (Харманли)

                           I кръг

15 август 2010, неделя, 18:00 ч
Тунджа 2006 (Ягода) - Габровница 04 (Горно Сахране)       4:1 (3:1)
  [0:1 Красимир Метков 18', 1:1 Данаил Запрянов 22', 2:1 Пламен Иванов 26',
   4:1 Данаил Запрянов 32',57'], 80 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - ИТД Гигант (Съединение)    3:6 (2:1)
  [1:0 Емил Тотев 15', 1:1 Тодор Тодоров 16', 2:1 Димитър Бахчеванов 21',
   2:2 Васил Господарски 49', 3:2 Христо Стефанов 51', 3:3 Тодор Тодоров 57',
   3:5 Александър Урумов 71',88'; 3:6 Петьо Димитров 90'+2']
  [чк: Йродан Петров (Св) 67'], 150 зрители
Арда (Кърджали) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     6:1 (2:0)
  [1:0 Ахмед Осман 6', 2:0 Сюлейман Шефкет 25', 2:1 Светозар Светозаров 52',
   3:1 Йозджан Махмуд 54', 4:1 Сюлейман Шефкет 73', 5:1 Илхан Али 82',
   6:1 Ахмед Осман 87'], 500 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)            0:1 (0:0) *
  [0:1 Теодор Нейков 86'-д], 70 зрители
* - началото на мача е отложено с 30' заради високите температури.
Родопа 1927 (Смолян) - Загорец (Нова Загора)              отложен *
* - отложен заради късното включване на Родопа 1927 в групата.
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград)      4:0 (2:0)
  [1:0 Венелин Братанов 26', 3:0 Диян Хаджиев 39',57'; 4:0 Михаил Ралев 71'-д]
  [чк: Янислав Иванов (Д) 71'], 150 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Чирпан (Чирпан)            4:2 (1:2)
  [0:1 Йордан Карапалев 25', 1:1 Мехмед Сеидахмед 34'-д, 1:2 Йордан Карапалев 38',
   3:2 Христо Запрянов 53',65'; 4:2 Ивайло Върбанов 87']
  [чк: Джейлан Дуран (С) 73'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Левски (Карлово)                       3:0 (0:0)
  [1:0 Георги Вълев 61', 3:0 Иван Чергев 73',90']
  [чк: Янко Гайтански (Л) 14'], 200 зрители
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:1 (1:0)
  [1:0 Иван Кунчев 15'-аг, 1:1 Мехмедали Мустафов 73', 2:1 Ридван Хаджифейзула 85']
  [чк: Атанас Пейчев (А) 56'], 9 000 зрители
Розова долина (Казанлък) - Нефтохимик 1986 (Бургас)       отложен *
* - отложен заради организационни проблеми в Розова долина.
25 август 2010, сряда, 18:00 ч
Родопа 1927 (Смолян) - Загорец (Нова Загора)              3:0 (0:0)
  [1:0 Даниел Кутев 65', 2:0 Владимир Драмалиев 82', 3:0 Борислав Димитров 87'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Нефтохимик 1986 (Бургас)       1:2 (1:2)
  [0:1 Митко Трендафилов 7', 0:2 Симеон Златев 19', 1:2 Ердал Садула 45'], 2 000 зрители

                           II кръг

21 август 2010, събота, 18:30 ч
в Пловдив, ст."Христо Ботев": *
Левски (Карлово) - Ботев (Пловдив)                        1:5 (0:2)
  [0:2 Иван Площаков 18',44'; 0:3 Ридван Хаджифейзула 56', 1:3 Стоян Маринов 58',
   1:4 Стефан Костадинов 69', 1:5 Светослав Асенов 81'], 5 000 зрители
* - в Пловдив по взаимна договореност, заради ремонт на поливната
    система на терена на стадиона в Карлово и от съображения за сигурност.    
22 август 2010, неделя, 18:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Нефтохимик 1986 (Бургас)  1:3 (0:1)
  [0:1 Милен Христов 2', 0:2 Милен Георгиев 48', 1:1 Красимир Стефанов 50',
   1:3 Милен Георгиев 79'], 250 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     2:0 (1:0)
  [1:0 Айлин Яшар 29', 2:0 Веселин Филипов 73'], 200 зрители
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        0:1 (0:0)
  [0:1 Иван Чергев 88']
  [чк: Красимир Видев (Ч) 88', Михаил Иванов (Ч) 88'], 170 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Стамболово 2007 (Ст.)  2:0 (1:0)
  [1:0 Теодор Атанасов 36', 2:0 Петър Станев 85'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол)                 0:4 (0:1)
  [0;1 Мустафа Мустафа 44', 0:2 Венелин Братанов 47', 0:3 Михаил Ралев 50',
   0:4 Стефан Тошков Стефанов 86'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Родопа 1927 (Смолян)             1:1 (0:0)
  [0:1 Даниел Кутев 53', 1:1 Теодор Нейков 80'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Марица 1921 (Пловдив)               2:5 (1:4)
  [0:2 Петър Иванов 5',30'; 0:3 Георги Стефанов 34', 0:4 Петър Иванов 37',
   1:4 Йордан Николов 40'-д, 1:5 Петър Иванов 52', 2:5 Йордан Николов 57']
  [чк: Светозар Светозаров (Т) 60'], 250 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                 1:1 (0:0)
  [1:0 Иван Светлев 50', 1:1 Ахмед Б.Ахмед 76'-д]
  [чк: Самет Рахим (А) 80', Благовест Саръев (А) 90'+4'], 500 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Свиленград 1921 (Свиленград)        5:2 (2:1)
  [1:0 Иван Тодоров 2', 2:0 Данаил Запрянов 23', 2:1 Христо Стефанов 37',
   3:1 Коста Тодоров 50'-д, 3:2 Стефан Ганчев 67', 5:2 Данаил Запрянов 80',86'], 118 зрители

                           I кръг - отложени мачове

25 август 2010, сряда, 18:00 ч
Родопа 1927 (Смолян) - Загорец (Нова Загора)              3:0 (0:0)
  [1:0 Даниел Кутев 65', 2:0 Владимир Драмалиев 82', 3:0 Борислав Димитров 87'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Нефтохимик 1986 (Бургас)       1:2 (1:2)
  [0:1 Митко Трендафилов 7', 0:2 Симеон Златев 19', 1:2 Ердал Садула 45'], 2 000 зрители

                           III кръг

27 август 2010, петък, 18:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 (2:0)
  [2:0 Иван Чергев 14',31'], 200 зрители
29 август 2010, неделя, 18:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Габровница 04 (Г.Сахране)  3:0 сл. *
* - гостите представят нередовни медицински документи.
Арда (Кърджали) - Тунджа 2006 (Ягода)                     4:2 (1:0)
  [1:0 Сюлейман Шефкет 32', 2:0 Йозджан Махмуд 47', 4:0 Ахмед Осман 51',56';
   4:1 Христо Терзиев 59', 4:2 Коста Тодоров 72'], 200 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)           0:1 (0:0)
  [0:1 Тодор Тодоров 64'], 150 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Тунджа 1915 (Ямбол)                4:1 (1:0)
  [1:0 Лъчезар Огнянов 20', 2:0 Теодор Стефанов 51', 2:1 Йордан Николов 78',
   3:1 Даниел Кутев 80', 4:1 Теодор Стефанов 83'], 300 зрители
Созопол (Созопол) - Хеброс 1921 (Харманли)                1:0 (1:0)
  [1:0 Спас Дончев 40'], 110 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Загорец (Нова Загора)      0:0
   120 зрители
Ботев (Пловдив) - Чирпан (Чирпан)                         4:0 (1:0)
  [1:0 Пейо Батинов 13', 2:0 Димитър Байрев 54', 4:0 Илиян Христов 67',80'], 5 000 зрители
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               1:1 (1:0)
  [1:0 Жельо Желев 32', 1:1 Стоян Маринов 50']
  [чк: Йордан Вранчев (Л) 90'+1'], 850 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)     5:1 (1:0)
  [1:0 Митко Трендафилов 24', 2:0 Александър Дерменджиев 51', 2:1 Айлин Яшар 58',
   4:1 Милен Георгиев 62',87'; 5:1 Георги Цъцаров 89'], 700 зрители

                           IV кръг

5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Асеновец 2005 (Ас)        0:2 (0:1)
  [0:1 Мехмедали Мустафов 44', 0:2 Айлин Яшар 60'], 350 зрители
Левски (Карлово) - Нефтохимик 1986 (Бургас)               0:5 (0:1)
  [0:1 Митко Трендафилов 34', 0:2 Александър Дерменджиев 58', 0:3 Милен Христов 83',
   0:4 Габриел Генчев 86', 0:5 Милен Георгиев 90'], 600 зрители
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                1:5 (1:1)
  [0:1 Ердал Садула 11', 1:1 Петър Шопов 24'-д, 1:2 Ахмед Сюнетчиев 54',
   1:3 Добромир Димитров 59', 1:5 Николай Стоичков 65',73'], 300 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Пловдив)        0:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Байрев 80'], 3 500 зрители
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  1:1 (0:1)
  [0:1 Иван Чергев 44', 1:1 Иван Михнев 64'], 300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Стамболово 2007 (Стамболово)     3:1 (1:1)
  [0:1 Христо Запрянов 8', 1:1 Велислав Вълчев 22', 2:1 Димитър Ив.Димитров 64',
   3:1 Станимир Баев 83'], 400 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   1:2 (0:1)
  [0:1 Венелин Братанов 7', 0:2 Михаил Ралев 75', 1:2 Георги Гончев 79'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Родопа 1927 (Смолян)            4:1 (3:1)
  [2:0 Тодор Тодоров 9',27'; 2:1 Даниел Кутев 31', 3:1 Петьо Димитров 33',
   4:1 Тодор Тодоров 90'+1'], 1 000 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Марица 1921 (Пловдив)               5:3 (3:1)
  [1:0 Данаил Запрянов 3', 2:0 Коста Тодоров 15', 2:1 Станимир Димитров 25',
   4:1 Данаил Запрянов 35',57'; 5:1 Пламен Иванов 59', 5:2 Петър Иванов 66',
   5:3 Георги Стефанов 87'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            1:0 (0:0)
  [1:0 Светослав Татьозов 80'], 300 зрители

                           V кръг

8 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Арда (Кърджали) - Габровница 04 (Горно Сахране)           5:0 (3:0)
  [1:0 Сюлейман Шефкет 13', 3:0 Ахмед Осман 15',23'; 4:0 Йозджан Махмуд 63',
   5:0 Юсеин Мустафа 70'], 150 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)      1:1 (0:0)
  [0:1 Анастас Попов 57', 1:1 Георги Неделчев 90'], 150 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Тунджа 2006 (Ягода)                3:0 сл. *
* - Тунджа 2006 не пристига за мача заради повреден автобус.
Созопол (Созопол) - ИТД Гигант (Съединение)               3:0 сл. *
* - ИТД Гигант предварително уведомява, че няма да може да се яви
    заради епидемия от вирусно заболяване в отбора.
Стамболово 2007 (Стамболово) - Тунджа 1915 (Ямбол)        5:1 (0:0)
  [1:0 Бирол Мурад 52', 2:0 Юлий Шекеров 59', 3:0 Ивайло Върбанов 66',
   4:0 Христо Запрянов 75', 4:1 Йордан Николов 84', 5:1 Бирол Мурад 88']
  [чк: Таньо Митев (Т) 66'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Хеброс 1921 (Харманли)                 2:2 (1:0)
  [1:0 Иван Чергев 43'-д, 1:1 Димитър Ив.Димитров 51', 2:1 Георги Кирилов 55',
   2:2 Теодор Нейков 58'], 500 зрители
Ботев (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                   8:0 (2:0)
  [1:0 Димитър Байрев 10', 2:0 Светослав Асенов 44', 3:0 Иван Площаков 46',
   6:0 Атанас Курдов 58',73',75'; 7:0 Красимир Кръстев 87'-д, 8:0 Илиян Христов 90'], 4 000 зрители
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       0:0
   300 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Чирпан (Чирпан)                4:1 (4:0)
  [1:0 Милен Христов 8', 2:0 Емил Рачев 22', 3:0 Милен Георгиев 24',
   4:0 Станимир Вълков 45', 4:1 Петър Шопов 53'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             5:0 (4:0) *
  [1:0 Веселин Филипов 5', 2:0 Айлин Яшар 14', 3:0 Сезгин Али 41',
   4:0 Айлин Яшар 44', 5:0 Сезгин Али 78']
  [чк: Мехмедали Мустафов (А) Дениз Шакир (А), Йордан Вранчев (Л)], 500 зрители
* - мачът започва с 20' закъснение, заради забавяне на линейката.

                           VI кръг

12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Карлово)          1:2 (1:0)
  [1:0 Любен Любенов 3', 1:1 Стоян Маринов 69', 1:2 Петко Краев 80',], 200 зрители
Чирпан (Чирпан) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 (1:0)
  [1:0 Георги Славчев 41', 2:0 Петър Колев 66']
  [чк: Християн Момчилов (А) 67'], 280 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Нефтохимик 1986 (Бс)   0:0
   300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          1:0 (1:0)
  [1:0 Боян Стоянов 22'-аг], 150 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Ботев (Пловдив)                  1:3 (0:1)
  [0:2 Атанас Курдов 10',56'; 0:3 Васил Гуджев 70', 1:3 Георги Тодоров 90'], 3 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ботев (Гълъбово)                    0:4 (0:2)
  [0:2 Калин Иванов 6',16'; 0:3 Илиян Киряков 59', 0:4 Георги Кирилов 90'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Стамболово 2007 (Стамболово)    2:0 (2:0)
  [1:0 Петьо Димитров 26', 2:0 Камен Грозданов 37'], 300 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Созопол (Созопол)                   1:0 (1:0)
  [1:0 Данаил Запрянов 34']
  [ид: Коста Тодоров (Т)], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Родопа 1927 (Смолян)       3:0 (1:0)
  [1:0 Анастас Попов 30', 2:0 Никола Минков 72'-д, 3:0 Анастас Попов 90'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:0 (2:0)
  [2:0 Ахмед Осман 32',34'], 1 000 зрители

                           VII кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Левски (Карлово) - Чирпан (Чирпан)                        1:2 (1:0)
  [1:0 Константин Костов 38', 1:1 Георги Славчев 57', 1:2 Петър Шопов 63'], 200 зрители
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Габровница 04 (Горно Сахране)     7:0 (2:0)
  [2:0 Георги Стефанов 23',39'; 4:0 Ирфан Юсеинов 52',65'; 5:0 Георги Стефанов 78',
   6:0 Петър Иванов 83', 7:0 Васко Кочев 85'], 100 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Арда (Кърджали)                    4:3 (1:3)
  [0:2 Ахмед Осман 5',9'; 0:3 Месут Мехмед 10', 1:3 Владимир Драмалиев 35',
   2:3 Даниел Кутев 54'-д, 4:3 Владимир Драмалиев 58',83'], 300 зрители
Созопол (Созопол) - Свиленград 1921 (Свиленград)          5:1 (2:1)
  [1:0 Диян Хаджиев 3', 1:1 Никола Минков 33'-д, 2:1 Мустафа Мустафа 42',
   3:1 Стефан Тошков Стефанов 47', 4:1 Мустафа Мустафа 52'-д, 5:1 Венелин Братанов 57'], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Тунджа 2006 (Ягода)        1:2 (1:1)
  [0:1 Данаил Запрянов 37', 1:1 Джейлан Дуран 41', 1:2 Коста Тодоров 72'], 150 зрители
Ботев (Гълъбово) - ИТД Гигант (Съединение)                0:0
  [чк: Христо Манев (ИТД) 74', Виктор Кавърджиков (ИТД) 85'], 300 зрители
Ботев (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     8:0 (6:0)
  [1:0 Атанас Курдов 4', 2:0 Димитър Байрев 10', 5:0 Атанас Курдов 13',26',34';
   6:0 Ангел Рахов 40', 7:0 Илиян Христов 62', 8:0 Красимир Кръстев 81'], 5 000 зрители
Розова долина (Казанлък) - Хеброс 1921 (Харманли)         2:0 (1:0)
  [2:0 Николай Стоичков 44',68'], 200 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Загорец (Нова Загора)          3:0 (3:0)
  [1:0 Милен Христов 17', 2:0 Милен Георгиев 37', 3:0 Емил Рачев 45'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     0:0
   400 зрители

                           VIII кръг

26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан)           0:1 (0:0)
  [0:1 Васил Вълчев 87'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       3:1 (1:0)
  [1:0 Мюмюн Реджеб 36', 2:0 Николай Папазов 50', 2:1 Константин Костов 73',
   3:1 Петър Станев 80'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        1:1 (0:1)
  [0:1 Сезгин Али 1', 1:1 Бончо Николаев 71'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Нефтохимик 1986 (Бургас)         4:1 (1:1)
  [1:0 Георги Иванов 4', 1:1 Васил Даменлиев 25', 2:1 Георги Иванов 47',
   3:1 Теодор Нейков 72', 4:1 Димитър Ив.Димитров 88']
  [чк: Симеон Златев (Н) 81'], 700 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)            0:2 (0:0)
  [0:2 Ердал Садула 50',81'], 150 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Ботев (Пловдив)                 1:1 (1:1)
  [0:1 Атанас Курдов 20', 1:1 Камен Грозданов 35']
  [ид: Димитър Байрев (Б) 89'], 5 000 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Ботев (Гълъбово)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Янко Енчев 71'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Стамболово 2007 (Стамб.)   3:0 (3:0)
  [1:0 Никола Минков 1', 3:0 Анастас Попов 24',29'], 300 зрители
Арда (Кърджали) - Созопол (Созопол)                       3:2 (2:2)
  [1:0 Николай Терзиев 6', 1:1 Мустафа Мустафа 26', 1:2 Венелин Братанов 34',
   2:2 Ахмед Б.Ахмед 44'-д, 3:2 Сюлейман Шефкет 83']
  [чк: Спас Дончев (С) 43'], 900 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа 1927 (Смолян)              3:0 (0:0)
  [1:0 Георги Стефанов 48', 3:0 Ирфан Юсеинов 53',90'+1'], 300 зрители

                           IX кръг

3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Родопа 1927 (Смолян) - Габровница 04 (Горно Сахране)      8:2 (3:2)
  [1:0 даниел Кутев 2', 1:1 Николай Любенов 24', 2:1 Даниел Кутев 37'-д,
   2:2 Любен Любенов 40'-д, 4:2 Теодор Стефанов 44',47'; 5:2 Владимир Драмалиев 63',
   6:2 Адриян Сюрджиев 72', 7:2 Боян Георгиев 75', 8:2 Даниел Кутев 80'], 150 зрители
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                 1:1 (0:0)
  [0:1 Васко Кочев 58', 1:1 Мустафа Мустафа 85'], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Арда (Кърджали)            1:2 (0:1)
  [0:2 Ахмед Осман 21',68'; 1:2 Айтекин Мустафа 74'], 150 зрители
Ботев (Гълъбово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:0 (0:0)
  [1:0 Илиян Киряков 78'], 200 зрители
Ботев (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода)                     6:0 (4:0)
  [1:0 Димитър Байрев 7', 2:0 Атанас Курдов 12', 3:0 Ридван Хаджифейзула 15',
   4:0 Илиян Христов 42', 5:0 Иван Площаков 60', 6:0 Илиян Христов 80'], 5 000 зрители
Розова долина (Казанлък) - ИТД Гигант (Съединение)        0:0
   400 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)           12:0 (5:0)
  [1:0 Милен Христов 15', 3:0 Васил Даменлиев 18',31'; 4:0 Диян Лефтеров 40',
   5:0 Александър Дерменджиев 44', 6:0 Милен Георгиев 61', 7:0 Росен Благоев 68',
   8:0 Милен Георгиев 76', 10:0 Симеон Златев 78',80'; 12:0 Александър Дерменджиев 84',87'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хеброс 1921 (Харманли)       2:0 (2:0)
  [1:0 Айлин Яшар 8'-д, 2:0 Керим Ходжа 23'], 250 зрители
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                  0:2 (0:2)
  [0:1 Бончо Николаев 24', 0:2 Валентин Кьосев 43'], 150 зрители
Чирпан (Чирпан) - Димитровград 1947 (Димитровград)        1:0 (0:0)
  [1:0 Васил Вълчев 76'], 200 зрители

                           X кръг

6 октомври 2010, сряда, 16:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Димитровград 1947 (Дмгр)  0:1 (0:0)
  [0:1 Петър Харлов 76']
  [чк: Любомир Ангелов (Д) 80'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                   2:0 (0:0)
  [1:0 Валентин Кьосев 51', Боян Пенев 63'], 53 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Левски (Карлово)                 4:0 (1:0)
  [1:0 Пейко Петков 22', 2:0 Станимир Баев 63', 3:0 Теодор Нейков 77',
   4:0 Христо Ст.Христов 84'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:1 (0:1)
  [0:1 Айлин Яшар 6', 1:1 Георги Гончев 90'], 50 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Нефтохимик 1986 (Бургас)        2:2 (0:1)
  [0:2 Васил Даменлиев 18',54'; 1:2 Петьо Димитров 69', 2:2 Благовест Зайцев 87']
  [чк: Николай Коев (ИТД) 83'], 200 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)            1:2 (0:2)
  [0:1 Паоло Драголов 13', 0:2 Николай Стоичков 42', 1:2 Иван Тодоров 55'], 100 зрители
в Чирпан, Градски стадион: *
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ботев (Пловдив)            1:2 (1:1)
  [1:0 Димитър Бахчеванов 6', 1:1 Атанас Курдов 20', 1:2 Иван Площаков 71'], 300 зрители
* - на неутрален терен по молба на Свиленград, мотивирана с ремонт на ВиК и
    електрическата инсталация на ст."Колодрума" в Свиленград.
Арда (Кърджали) - Ботев (Гълъбово)                        2:1 (2:1)
  [0:1 Калин Иванов 11', 1:1 Йозджан Махмуд 20', 2:1 Ахмед Осман 37']
  [чк: Илиян Киряков (Б) 70'], 400 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Стамболово 2007 (Стамболово)      3:0 (2:0)
  [1:0 Петър Иванов 28', 2:0 Найден Рашков 41', 3:0 Стоян Шейтанов 65'], 30 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Созопол (Созопол)                  2:1 (0:1)
  [0:1 Желязко Тодоров 32', 1:1 Даниел Кутев 66', 2:1 Александър Бозов 89'], 260 зрители

                           XI кръг

10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Созопол (Созопол) - Габровница 04 (Горно Сахране)         5:0 (1:0)
  [1:0 Живко Димов 15', 3:0 Владислав Бежански 48',51'; 4:0 Павел Деспов 67',
   5:0 Ангел Делчев 73'], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Родопа 1927 (Смолян)       1:2 (0:1)
  [0:1 Владимир Драмалиев 31', 1:1 Димо Петков 48', 1:2 Даниел Кутев 85'-д], 250 зрители
Ботев (Гълъбово) - Марица 1921 (Пловдив)                  2:1 (1:0)
  [1:0 Янко Енчев 12', 1:1 Георги Стефанов 60'-д, 2:1 Георги Й.Георгиев 71'], 111 зрители
Ботев (Пловдив) - Арда (Кърджали)                         2:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Байрев 36', 2:0 Атанас Курдов 81']
  [чк: Веселин Ангелов (А) 30'], 5 000 зрители
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   0:2 (0:0)
  [0:2 Анастас Попов 48',80'], 400 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Тунджа 2006 (Ягода)            7:0 (4:0)
  [1:0 Васил Даменлиев 14', 2:0 Диян Лефтеров 18', 3:0 Васил Даменлиев 25',
   4:0 Милен Георгиев 27', 7:0 Александър Дерменджиев 58',70',82'], 500 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - ИТД Гигант (Съединение)      1:2 (0:2)
  [0:1 Тодор Тодоров 22', 0:2 Костадин Апостолов 40', 1:2 Сезгин Али 70'-д], 400 зрители
Левски (Карлово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    2:0 (2:0)
  [2:0 Стоян Маринов 4',38'], 200 зрители
Чирпан (Чирпан) - Хеброс 1921 (Харманли)                  0:3 (0:2)
  [0:1 Станимир Баев 25', 0:2 Румен Ников 40', 0:3 Георги Тодоров 61'], 120 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора)  1:3 (1:0) *
  [1:0 Георги Хаджистоянов 30', 1:1 Милен Стоянов 69', 1:3 Бончо Николаев 72',81'], 300 зрители
* - мачът започва с 20 минути закъснение заради "технически проблем с
    вратата на съблекалнята на гостите".

                           XII кръг

17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Загорец (Нова Загора)     0:1 (0:0)
  [0:1 Бончо Николаев 78'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1 (0:0)
  [0:1 Валентин Янев 85'-аг], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Чирпан (Чирпан)                     3:0 (1:0)
  [1:0 Петър Стойков 9', 2:0 Йордан Николов 65', 3:0 Георги Ив.Георгиев 79']
  [чк: Петър Стойков (Т) 45'+1', Костадин Вълчев (Ч) 51'], 200 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Асеновец 2005 (Асеновград)          4:2 (2:0)
  [1:0 Георги Василев 19', 3:0 Пламен Иванов 28',49'; 3:1 Веселин Филипов 56',
   4:1 Николай Георгиев 61', 4:2 Айлин Яшар 85'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Нефтохимик 1986 (Бургас)   5:0 сл. *
* - прекратен в 65' при 2:2, когато футболстите на гостите атакуват
    съдията в протест срещу редовността на изравнителния гол на
    домакините. На Свиленград 1921 е присъдена служебна победа с 5:0.
    По-долу следва статистиката до прекратяването:
  [1:0 Анастас Попов 40', 1:2 Васил Даменлиев 45',56'; 2:2 Георги Георгакиев 60'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                2:1 (1:1)
  [1:0 Ахмед Осман 15', 1:1 Сюлейман Шефкет 25'-аг, 2:1 Ахмед Осман 56'], 500 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   1:2 (0:2)
  [0:1 Атанас Курдов 26', 0:2 Владимир Байрев 41', 1:2 Георги Стефанов 48']
  [чк: Антон Огнянов (Б) 44'], 5 000 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Ботев (Гълъбово)                   2:0 (2:0)
  [1:0 Александър Бозов 34', 2:0 Владимир Драмалиев 45']
  [чк: Георги Йорданов Георгиев (Б) след края на мача], 300 зрители
Созопол (Созопол) - Стамболово 2007 (Стамболово)          отложен
20 октомври 2010, сряда, 14:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                1:2 (1:0)
  [1:0 Петьо Димитров 18', 1:1 Димитър Пунчев 50', 1:2 Стоян Маринов 62'], 500 зрители
3 ноември 2010, сряда, 14:30 ч
Созопол (Созопол) - Стамболово 2007 (Стамболово)          7:0 (4:0)
  [1:0 Мустафа Мустафа 1', 2:0 Венелин Братанов 2', 3:0 Мустафа Мустафа 4',
   4:0 Желязко Тодоров 6', 6:0 Владислав Бежански 66',68'; 7:0 Ангел Делчев 74'], 100 зрители

                           XIII кръг

24 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Стамболово 2007 (Стамболово) - Габровница 04 (Г.Сахране)  1:2 (0:2)
  [0:1 Станислав Вълков 1', 0:2 Любен Любенов 35', 1:2 Юлий Шекеров 47'], 100 зрители
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                      2:1 (0:0)
  [1:0 Иван Чергев 56', 1:1 Владислав Бежански 80', 2:1 Даниел Добриков 88'], 500 зрители
Ботев (Пловдив) - Родопа 1927 (Смолян)                    2:1 (2:1)
  [1:0 Георги Какалов 23'-д, 2:0 Атанас Курдов 33', 2:1 Владимир Драмалиев 45'], 4 000 зрители
Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив)          3:1 (2:1)
  [1:0 Ахмед Сюнетчиев 20', 2:0 Паоло Драголов 22', 2:1 Найден Рашков 45',
   3:1 Ердал Садула 62'], 350 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Арда (Кърджали)                2:0 (1:0)
  [1:0 Милен Христов 9', 2:0 Васил Даменлиев 58'], 400 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3 (0:2)
  [0:1 Димитър Бахчеванов 28', 0:2 Християн Попов 37', 0:3 Анастас Попов 82'], 300 зрители
Левски (Карлово) - Тунджа 2006 (Ягода)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Драгостин Тонев 78'], 100 зрители
Чирпан (Чирпан) - ИТД Гигант (Съединение)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Петьо Димитров 50'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 1915 (Ямбол)    5:1 (1:1)
  [0:1 Георги Гончев 7', 1:1 Николай Папазов 26', 2:1 Петър Станев 54',
   3:1 Антон Колев 66', 4:1 Иво Янев 67', 5:1 Диян Динев 82'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Хеброс 1921 (Харманли)            1:0 (1:0)
  [1:0 Минчо Минчев 9'], 200 зрители

                           XIV кръг

27 октомври 2010, сряда, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Хеброс 1921 (Харманли)    0:2 (0:0)
  [0:1 Георги Тодоров 64', 0:2 Станимир Баев 86'], 150 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)               1:2 (1:1)
  [0:1 Бончо Николаев 6', 1:1 Жоро Зотов 14', 1:2 Бончо Николаев 81'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Дмгр)        отложен *
* - отложен заради участието на Димитровград 1947 в турнира за Купата на България.
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                     4:1 (2:0)
  [3:0 Пламен Иванов 9',45',54'; 3:1 Борислав Бараков 58', 4:1 Данаил Запрянов 89'], 35 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)           5:1 (3:1)
  [1:0 Димитър Бахчеванов 18', 1:1 Стоян Маринов 24', 3:1 Анастас Попов 33',36';
   4:1 Християн Попов 81', 5:1 Анастас Попов 88'], 159 зрители
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:0
  [ид: Ахмед Б.Ахмед (Арда) 50'], 200 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1986 (Бургас)          2:0 (1:0)
  [1:0 Стефан Стоянов 43', 2:0 Петър Иванов 83'], 500 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Розова долина (Казанлък)           3:1 (1:0)
  [1:0 Боян Георгиев 44', 1:1 Жельо Желев 50', 2:1 Владимир Драмалиев 67',
   3:1 Деян Бекяров 86'], 100 зрители
Созопол (Созопол) - Ботев (Пловдив)                       отложен *
* - отложен заради участието на Созопол в турнира за Купата на България.
Стамболово 2007 (Стамболово) - Ботев (Гълъбово)           0:1 (0:1)
  [0:1 Даниел Добриков 37'], 20 зрители
4 ноември 2010, четвъртък, 14:30 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Дмгр)        0:2 (0:1)
  [0:1 Петър Станев 26', 0:2 Николай Мангелов 73'], 150 зрители
17 ноември 2010, сряда, 14:00 ч
Созопол (Созопол) - Ботев (Пловдив)                       1:2 (1:0)
  [1:0 Стефан Тошков Стефанов 43', 1:1 Атанас Курдов 49', 1:2 Николай Манчев 70'], 1 500 зрители

                           XV кръг

31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Ботев (Гълъбово) - Габровница 04 (Горно Сахране)          4:0 (0:0)
  [1:0 Иван Чергев 60'-д, 2:0 Милен Чакъров 71', 3:0 Георги Кирилов 83',
   4:0 Иван Чергев 90'], 150 зрители
Ботев (Пловдив) - Стамболово 2007 (Стамболово)            5:0 (3:0)
  [3:0 Атанас Курдов 37',38',39'; 4:0 Георги Какалов 50', 5:0 Атанас Курдов 83'], 5 500 зрители
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)              1:0 (1:0)
  [1:0 Николай Стоичков 6'], 200 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Родопа 1927 (Смолян)           4:0 (2:0)
  [1:0 Милен Георгиев 36', 2:0 Милен Христов 40', 3:0 Васил Даменлиев 56',
   4:0 Емил Рачев 84']
  [чк: Коста Янков (Н) 70'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        2:2 (1:1)
  [1:0 Айлин Яшар 6'-д, 1:1 Георги Стефанов 45', 1:2 Борислав Никифоров 66',
   2:2 Веселин Филипов 79'], 200 зрители
Левски (Карлово) - Арда (Кърджали)                        3:1 (0:0)
  [2:0 Стоян Маринов 55',59'; 2:1 Йозджан Махмуд 62', 3:1 Константин Костов 85'], 130 зрители
Чирпан (Чирпан) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:2 (1:1)
  [1:0 Ален Иванов 17', 1:1 Анастас Попов 30', 1:2 Християн Попов 78']
  [чк: Стойчо Радев (Ч) 89', Христо Георгиев (С) 90'+1'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 2006 (Ягода)    1:1 (0:0)
  [0:1 Коста Тодоров 54'-д, 1:1 Живко Митев 57']
  [ид: Чавдар Камов (Д) 11'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - ИТД Гигант (Съединение)           1:0 (0:0)
  [1:0 Минчо Минчев 48']
  [ид: Милен Стоянов (З) 48'], 150 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа 1915 (Ямбол)              2:1 (1:0)
  [1:0 Николай Димитров 22', 1:1 Георги Гончев 87', 2:1 Станимир Баев 90'], 300 зрители

                           XII кръг - отложен мач

3 ноември 2010, сряда, 14:30 ч
Созопол (Созопол) - Стамболово 2007 (Стамболово)          7:0 (4:0)
  [1:0 Мустафа Мустафа 1', 2:0 Венелин Братанов 2', 3:0 Мустафа Мустафа 4',
   4:0 Желязко Тодоров 6', 6:0 Владислав Бежански 66',68'; 7:0 Ангел Делчев 74'], 100 зрители

                           XIV кръг - отложен мач

4 ноември 2010, четвъртък, 14:30 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Дмгр)        0:2 (0:1)
  [0:1 Петър Станев 26', 0:2 Николай Мангелов 73'], 150 зрители

                           XVI кръг

7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 1915 (Ямбол)       1:3 (0:1)
  [0:1 Георги Гончев 18', 1:1 Николай Лесов 47', 1:2 Георги Гончев 86',
   1:3 Светозар Светозаров 89'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Хеброс 1921 (Харманли)          2:1 (0:0)
  [1:0 Тодор Тодоров 50'-д, 2:0 Петьо Димитров 67', 2:1 Иван Светлев 87'-аг], 150 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)               1:2 (1:1)
  [0:1 Валентин Кьосев 17', 1:1 Данаил Запрянов 18', 1:2 Бончо Николаев 58'], 50 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   2:1 (0:1)
  [0:1 Петър Станев 45'+1', 1:1 Иван Ангелов 51', 2:1 Никола Минков 59'], 250 зрители
Арда (Кърджали) - Чирпан (Чирпан)                         5:0 (3:0)
  [1:0 Месут Мехмед 12', 2:0 Костадин Бараков 44'-аг, 3:0 Йозджан Махмуд 45',
   4:0 Ахмед Осман 60', 5:0 Самет Рахим 64'], 300 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Карлово)                  0:0
   200 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)         5:1 (2:1)
  [1:0 Александър Бозов 8', 1:1 Мехмедали Мустафов 31', 2:1 Даниел Кутев 37',
   3:1 Александър Бозов 50', 4:1 Радослав Давидов 65', 5:1 Боян Георгиев 87'], 300 зрители
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1986 (Бургас)              1:2 (0:0)
  [0:1 Иван Стоев 49', 0:2 Милен Георгиев 56', 1:2 Станимир Вълков 60'-аг], 200 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Розова долина (Казанлък)   1:0 (0:0)
  [1:0 Милен Христов 78'-аг], 300 зрители
в Чирпан, Градски стадион: *
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Пловдив)                        0:3 (0:2)
  [0:1 Атанас Курдов 22', 0:2 Георги Какалов 45', 0:3 Атанас Курдов 57'], 2 500 зрители
* - в Чирпан заради невъзможност на домакините да осигурят на своя
    стадион адекватна охрана за публиката на гостите.

                           XVII кръг

14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Ботев (Пловдив) - Габровница 04 (Горно Сахране)           7:0 (3:0)
  [1:0 Атанас Курдов 11', 2:0 Георги Какалов 33', 4:0 Атанас Курдов 45',49';
   5:0 Петко Фанев 66', 6:0 Атанас Курдов 79', 7:0 Георги Какалов 90'], 4 500 зрители
* - мачът започва с 15' закъснение, заради забавяне на гостите поради
    проблеми с автобуса им.
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               2:1 (1:1)
  [0:1 Иван Чергев 16', 1:1 Милен Христов 35', 2:1 Добромир Димитров 87']
  [чк: Боян Стоянов (Рд) 14'], 500 зрители
* - мачът започва с 35' закъснение, заради забравени медицински документи
    на гостите.
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Стамболово 2007 (Стамболово)   5:0 (4:0)
  [2:0 Васил Даменлиев 19',31'; 3:0 Симеон Златев 33', 4:0 Костадин Джамбазов 35',
   5:0 Милен Георгиев 90'], 150 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Созопол (Созопол)            1:1 (0:1)
  [0:1 Светослав Козаров 9', 1:1 Айлин Яшар 86'-д], 300 зрители
Левски (Карлово) - Родопа 1927 (Смолян)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Стоян Маринов 80'], 200 зрители
Чирпан (Чирпан) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:2 (0:2)
  [0:1 Ирфан Юсеинов 29', 0:2 Георги Стефанов 36', 1:2 Йордан Апостолов 47',
   2:2 Георги Митков Георгиев 72'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        0:1 (0:1)
  [0:1 Йозджан Махмуд 43']
  [чк: Любомир Ангелов (Д) 28', Йордан Жаров (А) 28', Самет Рахим (А) 90'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      3:1 (1:0)
  [1:0 Бончо Николаев 6', 2:0 Милен Стоянов 61'-д, 2:1 Никола Минков 70'-д,
   3:1 Минчо Минчев 72'], 300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа 2006 (Ягода)              2:2 (0:2)
  [0:2 Данаил Запрянов 38',42'; 1:2 Велислав Вълчев 51', 2:2 Теодор Нейков 58'-д], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - ИТД Гигант (Съединение)             1:2 (1:0)
  [1:0 Светозар Светозаров 21', 1:1 Борислав Бекриев 63', 1:2 Костадин Апостолов 70'], 185 зрители

                           XIV кръг - отложен мач

17 ноември 2010, сряда, 14:00 ч
Созопол (Созопол) - Ботев (Пловдив)                       1:2 (1:0)
  [1:0 Стефан Тошков Стефанов 43', 1:1 Атанас Курдов 49', 1:2 Николай Манчев 70'], 1 500 зрители

                           XVIII кръг

21 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - ИТД Гигант (Съединение)   0:1 (0:1)
  [0:1 Костадин Апостолов 38']
  [чк: Виктор Кавърджиев (ИТД) 62', Петьо Ив.Димитров (Г) 90'], 178 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 5:2 (0:1)
  [0:1 Йордан Николов 20', 1:1 Данаил Запрянов 50', 2:1 Коста Тодоров 57',
   4:1 Данаил Запрянов 62',65'; 5:1 Ивелин Рашев 70', 5:2 Георги Гончев 84']
  [ид: Светозар Светозаров (Т Яб)], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)     3:2 (1:2)
  [1:0 Анастас Попов 17', 1:1 Теодор Нейков 26', 1:2 Георги Тодоров 30',
   2:2 Иван Ангелов 46', 3:2 Димитър Бахчеванов 54'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                   3:1 (2:0)
  [2:0 Ахмед Осман 24',38'; 2:1 Минчо Минчев 60', 3:1 Ахмед Осман 87'], 1 000 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)  2:2 (1:1)
  [1:0 Георги Неделчев 12', 1:1 Петър Станев 37', 2:1 Петър Георгиев 53',
   2:2 Чавдар Камов 68'], 200 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Чирпан (Чирпан)                    2:0 (2:0)
  [2:0 Владимир Драмалиев 15',36'], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2 (0:1)
  [0:1 Реджеб Халил 35', 1:1 Юлий Шекеров 62', 1:2 Веселин Филипов 80'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 1986 (Бургас)               2:2 (1:0)
  [1:0 Теньо Канев 44', 2:0 Иван Чергев 51', 2:1 Теньо Канев 57'-аг,
   2:2 Илиян Киряков 84'-аг], 400 зрители
Ботев (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)                2:0 (2:0)
  [1:0 Георги Какалов 26', 2:0 Атанас Курдов 45'-д], 4 000 зрители
24 ноември 2010, сряда, 14:30 ч
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)                      4:1 (2:1)
  [2:0 Михаил Ралев 7',40'-д; 2:1 Янко Гайтански 45', 3:1 Красимир Димитров 59',
   4:1 Михаил Ралев 81'], 102 зрители

                           XIX кръг

28 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Розова долина (Казанлък) - Габровница 04 (Горно Сахране)  1:1 (0:1)
  [0:1 Христо Атанасов 35', 1:1 Христо Христов 65'], 500 зрители
в Бургас, ст."Лазур": *
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                1:2 (0:1)
  [0:2 Атанас Курдов 20',67'-д; 1:2 Емил Рачев 76'], 8 500 зрители
* - на ст."Лазур", заради невъзможност да бъде осигурена адекватна охрана
    за мача на ст."Червено знаме" в кв.Долно Езерово.
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Гълъбово)             0:0
  [чк: Керим Ходжа (А) 36'], 250 зрители
Левски (Карлово) - Стамболово 2007 (Стамболово)           3:0 (3:0)
  [2:0 Стоян Маринов 18',37'; 3:0 Костадин Косев 44'], 150 зрители
Чирпан (Чирпан) - Созопол (Созопол)                       0:5 (0:1)
  [0:1 Димитър Белчев 42', 0:2 Михаил Ралев 55', 0:3 Диян Хаджиев 75',
   0:4 Светослав Козаров 86', 0:5 Диян Хаджиев 88'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Родопа 1927 (Смолян)   5:2 (3:2)
  [0:1 Александър Бозов 4', 1:1 Живко Митев 14', 2:1 Петър Станев 20'-д,
   2:2 Даниел Кутев 25', 3:2 Живко Митев 43', 4:2 Васил Сантов 50',
   5:2 Живко Митев 81'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Марица 1921 (Пловдив)             4:1 (3:1)
  [1:0 Валентин Вълков 2', 1:1 Васко Кочев 6', 2:1 Валентин Кьосев 11',
   3:1 Бончо Николаев 37', 4:1 Минчо Минчев 73'], 150 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда (Кърджали)                  3:1 (1:0)
  [2:0 Станимир Баев 9',75'; 2:1 Селим Мустафа 82', 3:1 Станимир Баев 89']
  [чк: Ахмед Осман (А)], 250 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)        0:1 (0:0)
  [0:1 Анастас Попов 60'], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Тунджа 2006 (Ягода)             2:1 (1:0)
  [1:0 Камен Грозданов 35', 1:1 Ивелин Рашев 53', 2:1 Костадин Апостолов 65'], 150 зрители

                           XX кръг

27 февруари 2011, неделя, 14:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2006 (Ягода)       0:4 (0:2)
  [0:1 Коста Тодоров 18', 0:2 Пламен Иванов 44', 0:3 Иван Тодоров 84',
   0:4 Данаил Запрянов 85'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)    3:1 (2:0)
  [1:0 Георги Куртев 30', 2:0 Иван Светлев 34', 2:1 Анастас Попов 73',
   3:1 Александър Урумов 82']
  [чк: Людмил Николов (Св) 78'], 250 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)                     2:0 (0:0)
  [1:0 Стоян Иванов 84', 2:0 Георги Рашев 90'+2'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Марица 1921 (Пловдив)            4:0 (1:0)
  [1:0 Румен Ников 10', 2:0 Любомир Александров 57', 4:0 Станимир Баев 59',89']
  [чк: Валентин Карааргиров (М) 24'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Родопа 1927 (Смолян)              2:1 (1:0)
  [1:0 Минчо Минчев 9', 1:1 Величко Комитов 83', 2:1 Минчо Минчев 89'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол)      3:0 (1:0)
   [1:0 Петър Станев 2'-д, 2:0 Мирослав Чилингиров 58', 3:0 Петър Станев 90'], 150 зрители
Чирпан (Чирпан) - Стамболово 2007 (Стамболово)            3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Левски (Карлово) - Ботев (Гълъбово)                       1:1 (1:1)
  [1:0 Йордан Вранчев 10', 1:1 Антон Огнянов 41'], 150 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              0:4 (0:4)
  [0:1 Васил Гуджев 3', 0:2 Ирфан Юсеинов 29', 0:3 Атанас Курдов 32'-д,
   0:4 Димитър Байрев 44'], 4 000 зрители
в Поморие, Градски стадион:
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)       2:1 (0:1)
  [0:1 Николай Цонков 18', 2:1 Милен Христов 60',80'], 150 зрители

* - Стамболово 2007 (Стамболово) се отказва от по-нататъшно участие в
първенството след XX кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на
противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XXI кръг

6 март 2011, неделя, 15:00 ч
в Бургас, ст."Черноморец":
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Габровница 04 (Горно Сахране)  5:0 (3:0)
  [1:0 Осман Селим 20'-аг, 2:0 Милен Христов 34', 3:0 Емил Рачев 35',
   5:0 Антон Иванов 46',82'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:2 (0:2)
  [0:1 Айлин Яшар 9', 0:2 Веселин Филипов 37', 1:2 Павлин Карагитлиев 48',
   2:2 Ахмед Сюнетчиев 71', 3:2 Щерьо Щерев 89']
  [чк: Боян Стоянов (Рд) 85'], 400 зрители
Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                        4:0 (1:0)
  [2:0 Атанас Курдов 24',53'; 3:0 Ангел Рахов 67', 4:0 Димитър Байрев 71'], 4 000 зрители
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        3:2 (2:0)
  [1:0 Георги Кирилов 40', 2:0 Йордан Василев 44', 2:1 Георги Славчев 69',
   3:1 Георги Кирилов 73', 3:2 Борислав Бараков 87'], 400 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Димитровград 1947 (Дмгр)   0:3 сл.*
* - мачът не се играе заради отказ на Стамболово от по-нататъшно участие
    в първенството.
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                 отложен *
* - отложен заради наводнен и замръзнал терен на стадиона в Царево.
Родопа 1927 (Смолян) - Хеброс 1921 (Харманли)             3:1 (1:1)
  [1:0 Боян Георгиев 20', 1:1 Христо Запрянов 45', 3:1 Даниел Кутев 51'-д,60'], 300 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)               4:1 (0:0)
  [1:0 Иван Мекиков 53', 3:0 Юлиан Плачков 67',76'; 3:1 Георги Гончев 85'-д,
   4:1 Пейо Батинов 86']
  [ид: Пейо Батинов (М) 53']
  [чк: Росен Гюлев (Т) 60'], 300 зрители
Арда (Кърджали) - ИТД Гигант (Съединение)                 1:2 (1:1)
  [0:1 Борислав Бекриев 3', 1:1 Юлий Шекеров 36', 1:2 Васил Господарски 58'], 1 000 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 2006 (Ягода)        5:1 (3:0)
  [1:0 Георги Георгакиев 5', 2:0 Светослав Татьозов 14', 3:0 Христо Стефанов 15',
   4:0 Димитър Бахчеванов 59', 5:0 Никола Милков 74', 5:1 Христо Терзиев 79'], 150 зрители
30 март 2011, сряда, 15:00 ч
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                 0:0
   300 зрители

                           XXII кръг

13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Свиленград 1921 (Свил)    1:1 (1:0)
  [1:0 Боян Пенев 18', 1:1 Георги Димитров 90'+2'], 60 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали)                     2:0 (1:0)
  [1:0 Коста Тодоров 34', 2:0 Христо Терзиев 82'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив)           2:0 (2:0)
  [1:0 Георги Куртев 8', 2:0 Александър Урумов 41']
  [чк: Станислав Маламов (М) 66'], 400 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Родопа 1927 (Смолян)                1:0 (0:0)
  [1:0 Атанас Танев 77'], 217 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Созопол (Созопол)                0:2 (0:2)
  [0:1 Ангел Делчев 14', 0:2 Мустафа Мустафа 44'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Стамболово 2007 (Стамболово)      3:0 сл.
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Гълъбово)       2:2 (1:0)
  [1:0 Койчо Иванов 13'-аг, 2:0 Петър Станев 48', 2:1 Мартин Атанасов 58'-д,
   2:2 Георги Кирилов 63']
  [чк: Даниел Добриков (Б) 82'], 500 зрители
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Пловдив)                         0:3 сл.*
* - първоначално отложен заради недостатъчен ресурс на полицията от
    Чирпан и Стара Загора за охрана на мача в неделя. ЗС на БФС -
    Пловдив дава срок за мача да бъде изигран до 16 март, но
    домакините така и не успяват да осигурят охрана. Полицията
    отказва да охранява мача на стадиона в Чирпан, както и на
    предложения от домакините алтернативен стадион за провеждане
    на мача в Казанлък. На Чирпан е присъдена служебна загуба с 0:3.
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)               1:0 (0:0)
  [1:0 Емил Русинов 56'], 500 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Нефтохимик 1986 (Бургас)     1:0 (1:0)
  [1:0 Дениз Шакир 24'], 1 000 зрители

                           XXIII кръг

20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Габровница 04 (Г.Сахране)    3:1 (2:0)
  [1:0 Айлин Яшар 8', 2:0 Реджеб Халил 44', 2:1 Недко Аврамов 55',
   3:1 Айлин Яшар 79']
  [чк: Стефан Орозов (Г) 51'], 150 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Левски (Карлово)               3:0 (0:0)
  [1:0 Коста Щерев 58', 2:0 Милен Георгиев 72', 3:0 Цветан Канелов 75'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                4:0 (1:0)
  [1:0 Павлин Карагитлиев 19', 2:0 Галин Трифонов 53', 3:0 Николай Стоичков 89',
   4:0 Щерьо Щерев 90'], 200 зрители
Ботев (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:0 (2:0)
  [1:0 Светослав Асенов 28', 2:0 Тодор Тимонов 33'], 3 000 зрители
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  0:4 (0:2)
  [0:1 Милен Стоянов 14'-д, 0:2 Димитър Павлов 44', 0:3 Минчо Минчев 70',
   0:4 Димитър Павлов 85'], 300 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Хеброс 1921 (Харманли)     0:3 сл.
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   3:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Белчев 15', 2:0 Стефан Тошков Стефанов 77', 3:0 Владислав Бежански 82']
  [ид: Мустафа Мустафа (С) 7']
  [чк: Росен Гюлев (Т) 45'], 50 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - ИТД Гигант (Съединение)            1:1 (0:0)
  [0:1 Георги Куртев 70', 1:1 Даниел Кутев 72'-д], 150 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода)               5:2 (3:1)
  [1:0 Георги Василев 6'-аг, 2:0 Пейо Батинов 13', 3:0 Иван Мекиков 27',
   3:1 Иван Грозев 41', 3:2 Пламен Иванов 53', 4:2 Стефан Учиков 83',
   5:2 Антонио Цанков 89'], 80 зрители
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)            2:0 (0:0)
  [2:0 Ахмед Осман 55',80'], 300 зрители

                           XXIV кръг

23 март 2011, сряда, 15:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Арда (Кърджали)           1:3 (0:1)
  [0:1 Николай Терзиев 1п, 1:1 Красимир Стефанов 2п, 1:2 Юлий Шекеров 2п,
   1:3 Ахмед Б.Ахмед 2п], 80 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица 1921 (Пловдив)      1:1 (0:1)
  [0:1 Иван Мекиков 4', 1:1 Стефан Ганчев 49'], 100 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Родопа 1927 (Смолян)                4:1 (2:0)
  [1:0 Пламен Иванов 11', 4:0 Данаил Запрянов 15',59',66'; 4:1 Даниел Пашов 75'], 10 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)               2:1 (0:0)
  [1:0 Александър Урумов 68', 1:1 Георги Попов 82', 2:1 Георги Куртев 84'], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стамболово 2007 (Стамболово)        3:0 сл.
Хеброс 1921 (Харманли) - Ботев (Гълъбово)                 1:1 (0:0)
  [0:1 Симеон Минчев 54', 1:1 Николай Димитров 65'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Пловдив)                   1:2 (0:0)
  [1:0 Валентин Кьосев 60', 1:1 Ангел Рахов 65', 1:2 Атанас Курдов 67'], 1 000 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Каз)    4:0 (1:0)
  [1:0 Владислав Узунов 37', 3:0 Георги Христов 57',62'; 4:0 Васил Сантов 77'], 300 зрители
Чирпан (Чирпан) - Нефтохимик 1986 (Бургас)                1:2 (0:0)
  [0:2 Митко Трендафилов 46',57'; 1:2 Георги П.Иванов 60'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:1 (1:0)
  [1:0 Стоян Маринов 7', 1:1 Веселин Филипов 70']
  [чк: Стоил Атанасов (Л) 86', Любослав Ангелов (А) 86'], 300 зрители

                           XXV кръг

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Левски (Карлово) - Габровница 04 (Горно Сахране)          3:0 (1:0)
  [2:0 Стоян Маринов 11',67'; 3:0 Иван Караганчев 69'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Чирпан (Чирпан)              2:0 (1:0)
  [1:0 Мехмедали Мустафов 20', 2:0 Рамадан Хайрула 90'+1'], 300 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр)       2:1 (1:1)
  [0:1 Сеид Сеид 31', 1:1 Милен Георгиев 42', 2:1 Павел Колев 68']
  [чк: Николай Киров (Д) 38'], 350 зрители
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          0:2 (0:1)
  [0:1 Минчо Минчев 14', 0:2 Атанас Рибарски 60'], 300 зрители
Ботев (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)                  5:0 (3:0)
  [1:0 Светослав Асенов 6', 4:0 Атанас Курдов 24',40',83'-д; 5:0 Тодор Тимонов 90'+2'], 3 503 зрители
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    3:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Вакавлиев 18', 2:0 Даниел Добриков 53', 3:0 Мартин Жеков 90'], 150 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - ИТД Гигант (Съединение)    0:3 сл.
Созопол (Созопол) - Тунджа 2006 (Ягода)                   3:0 (3:0)
  [1:0 Димитър Белчев 30'-д, 2:0 Мустафа Мустафа 32', 3:0 Красимир Ламбов 35'], 300 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)       0:1 (0:1)
  [0:1 Людмил Николов 43'], 100 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                   4:1 (4:0)
  [2:0 Денис Генчев 2',16'; 4:0 Юлиан Плачков 27',33'; 4:1 Ахмед Осман 87'], 302 зрители

                           XXI кръг - отложен мач

30 март 2011, сряда, 15:00 ч
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                 0:0
   300 зрители

                           XXVI кръг

3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Марица 1921 (Пловдив)     0:1 (0:1)
  [0:1 Илиан Енчев 12'], 138 зрители
Арда (Кърджали) - Родопа 1927 (Смолян)                    5:1 (2:0)
  [2:0 Юлий Шекеров 17',34'; 5:0 Ахмед Осман 37',48'-д,66';
   5:1 Даниел Кутев 76'-д], 400 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Созопол (Созопол)          2:1 (1:0)
  [1:0 Никола Минков 43'-д, 1:1 Иван Ангелов 53'-аг, 2:1 Емилиян Зотев 65'], 150 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Стамболово 2007 (Стамболово)        3:0 сл.
ИТД Гигант (Съединение) - Ботев (Гълъбово)                2:0 (0:0)
  [1:0 Георги Куртев 51', 2:0 Костадин Апостолов 87']
  [чк: Валентин Маринов (ИТД) 71'], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ботев (Пловдив)                     0:3 сл.*
* - мачът не се играе, тъй като полицията в Ямбол отказва да осигури
    охрана за мача. На Тунджа 1915 е присъдена служебна загуба с 0:3.
Хеброс 1921 (Харманли) - Розова долина (Казанлък)         2:0 (2:0)
  [1:0 Теодор Нейков 4', 2:0 Васил Каменов 44'], 30 зрители
Загорец (Нова Загора) - Нефтохимик 1986 (Бургас)          1:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Рибарски 24'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Асеновец 2005 (Ас)     2:1 (2:0)
  [1:0 Иво Янев 24', 2:0 Сеид Сеид 41', 2:1 Рамадан Хайрула 67'], 100 зрители
Чирпан (Чирпан) - Левски (Карлово)                        1:1 (0:1)
  [0:1 Стоян Маринов 41', 1:1 Борислав Бараков 65'], 100 зрители

                           XXVII кръг

9 април 2011, събота, 17:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        1:1 (1:0)
  [1:0 Керим Ходжа 18', 1:1 Орлин Орлинов 80'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)            1:1 (1:1)
  [0:1 Росен Гюлев 6', 1:1 Павлин Карагитлиев 33'], 100 зрители
Ботев (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)                 3:1 (3:0)
  [1:0 Ирфан Юсеинов 13', 2:0 Атанас Курдов 29', 3:0 Тодор Тимонов 35',
   3:1 Тодор Тодоров 72']
  [ид: Георги Куртев (ИТД) 8']
  [чк: Атанас Курдов (Б) 81', Костадин Апостолов (ИТД) 81'], 3 023 зрители
Созопол (Созопол) - Арда (Кърджали)                       2:1 (2:1)
  [1:0 Стефан Тошков Стефанов 17', 2:0 Диян Хаджиев 21', 2:1 Ахмед Осман 36']
  [чк: Юсеин Мустафа (А) 82'], 200 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)              1:2 (1:2)
  [0:1 Георги Неделчев 12', 1:1 Александър Бозов 32', 1:2 Станислав Маламов 41']
  [чк: Пейо Батинов (М) 86'], 107 зрители
10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)           2:0 (1:0)
  [2:0 Васил Вълчев 10',61'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       0:0
   200 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Хеброс 1921 (Харманли)         3:0 (2:0)
  [2:0 Милен Христов 26',34'; 3:0 Паоло Драголов 79'], 500 зрители
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 2006 (Ягода)                    2:0 (2:0)
  [1:0 Георги Й.Георгиев 5', 2:0 Даниел Добриков 30'], 80 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Свиленград 1921 (Свил)     0:3 сл.

                           XXVIII кръг

13 април 2011, сряда, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Родопа 1927 (Смолян)      3:0 сл.*
* - гостите не се явяват. На Габровница 04 е присъдена служебна победа
    с 3:0, а на Родопа 1927 са отнети 3 точки за безпричинно неявяване.
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                 0:0
   120 зрители
Арда (Кърджали) - Стамболово 2007 (Стамболово)            3:0 сл.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ботев (Гълъбово)           1:1 (0:1)
  [0:1 Георги Кирилов 35', 1:1 Анастас Попов 90'], 100 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Ботев (Пловдив)                     0:3 сл.*
* - мачът не се играе, тъй като полицията преценява, че не е възможно
    да осигури адекватна охрана на стадиона в Горно Ботево. На Тунджа
    2006 е присъдена служебна загуба с 0:3.
ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)        1:0 (0:0)
  [1:0 Борислав Бекриев 90'+2'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Нефтохимик 1986 (Бургас)            0:0
  [чк: Александър Дерменджиев (Н) 89'], 250 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Асеновец 2005 (Асеновград)       2:0 (1:0)
  [1:0 Петко Георгиев 38', 2:0 Валентин Янев 59'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                  2:1 (1:1)
  [1:0 Минчо Минчев 14', 1:1 Константин Костов 33', 2:1 Валентин Кьосев 47'], 199 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Чирпан (Чирпан)        3:1 (1:1)
  [1:0 Владислав Узунов 8', 1:1 Ален Иванов 13', 3:1 Антон Колев 55',81'], 200 зрители

                           XXIX кръг

16 април 2011, събота, 17:00 ч
Ботев (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)            7:0 (6:0)
  [1:0 Атанас Курдов 4', 2:0 Светослав Асенов 9', 3:0 Тодор Тимонов 20',
   4:0 Владимир Байрев 26', 5:0 Светослав Асенов 32', 6:0 Атанас Курдов 45',
   7:0 Илиян Христов 79'], 3 500 зрители
17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Димитровград 1947 (Димитровград) - Габровница 04 (ГС)     5:0 (3:0)
  [1:0 Николай Киров 3', 3:0 Владислав Узунов 7',34'; 4:0 Николай Киров 48',
   5:0 Ивайло Андонов 79'], 150 зрители
Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)                   0:1 (0:1)
  [0:1 Минчо Минчев 18'], 200 зрители
Левски (Карлово) - Хеброс 1921 (Харманли)                 2:1 (0;1)
  [0:1 Любомир Александров 24', 1:1 Владимир Райчев 63', 2:1 Стоян Маринов 71'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 1915 (Ямбол)          3:2 (1:1)
  [1:0 Мехмедали Мустафов 28', 1:1 Станимир Димитров 44', 1:2 Атанас Танев 47',
   2:2 Керим Ходжа 70', 3:2 Дениз Шакир 76'], 200 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - ИТД Гигант (Съединение)        1:0 (0:0)
  [1:0 Милен Георгиев 64'], 500 зрители
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)            1:0 (0:0)
  [1:0 Щерьо Щерев 77']
  [чк: Драгостин Тонев (Т) 35'], 150 зрители
Ботев (Гълъбово) - Арда (Кърджали)                        3:0 (0:0)
  [1:0 Георги Кирилов 60', 2:0 Мартин Жеков 66', 3:0 Антон Огнянов 90'+1'], 300 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Марица 1921 (Пловдив)      0:3 сл.
Созопол (Созопол) - Родопа 1927 (Смолян)                  4:1 (2:1)
  [0:1 Димитър Чолаков 8', 1:1 Михаил Ралев 10', 2:1 Мустафа Мустафа 42',
   4:1 Диян Хаджиев 65',85'], 100 зрители

                           XXX кръг

21 април 2011, четвъртък, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Созопол (Созопол)         0:8 сл.*
* - прекратен в 76' при 1:5, когато играчи на домакините, оспорващи
    петия гол на Созопол, атакуват съдията. На Габровница 04 е
    присъдена служебна загуба с 0:8 и отборът е наказан с лишаване
    от домакинство за 5 мача. По-долу следва статистиката до прекратяването:
  [0:1 Венелин Братанов 8', 0:2 Стефан Тошков Стефанов 33', 0:3 Диян Хаджиев 50',
   1:3 Красимир Петков 57', 1:4 Мустафа Мустафа 69', 1:5 Диян Хаджиев 75'], 100 зрители
22 април 2011, петък, 17:00 ч
Родопа 1927 (Смолян) - Стамболово 2007 (Стамболово)       3:0 сл.
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                  2:1 (0:0)
  [0:1 Иван Канев 48', 1:1 Денис Генчев 52', 2:1 Сашко Лачев 70']
  [чк: Койчо Иванов (Б) 90'+1'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                         1:2 (0:2)
  [0:1 Атанас Курдов 6', 0:2 Николай Димитров 15', 1:2 Йордан Жаров 86'], 6 000 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   4:0 (1:0)
  [1:0 Христо Стефанов 33', 2:0 Светослав Татьозов 54', 3:0 Никола Минков 69',
   4:0 Христо Христов 81'], 200 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Нефтохимик 1986 (Бургас)            0:3 сл.*
* - мачът не се играе, тъй като полицията преценява, че не е възможно
    да осигури адекватна охрана на стадиона в Горно Ботево. На Тунджа
    2006 е присъдена служебна загуба с 0:3.
ИТД Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)      4:3 (1:0)
  [1:0 Георги Куртев 22', 2:0 Костадин Апостолов 49', 2:1 Рамадан Хайрула 55',
   2:2 Веселин Филипов 57', 2:3 Рамадан Хайрула 59', 3:3 Костадин Апостолов 67',
   4:3 Петьо Димитров 89'], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Атанас Танев 50'], 300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Чирпан (Чирпан)                  3:1 (1:1)
  [1:0 Христо Запрянов 20', 1:1 Димо Гунев 35', 2:1 Георги Иванов 64',
   3:1 Любомир Александров 77']
  [чк: Теодор Нейков (Х) 40', Стайко Стойчев (Ч) 74'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)  1:1 (0:1)
  [0:1 Георги Христов 33', 1:1 Минчо Минчев 58']
  [ид: Милен Стоянов (З) 23', Орлин Орлинов (З) 60'], 230 зрители

                           XXXI кръг

1 май 2011, неделя, 18:00 ч
Загорец (Нова Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране)     9:0 (5:0)
  [1:0 Костадин Арнаудов 8', 2:0 Минчо Минчев 11', 3:0 Атанас Рибарски 25',
   4:0 Димитър Павлов 29', 6:0 Минчо Минчев 42',52'; 7:0 Димитър Павлов 58',
   8:0 Бончо Николаев 74', 9:0 Николай Янков 79'], 110 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хеброс 1921 (Харманли) 2:2 (0:1)
  [0:1 Пейко Петков 5', 1:1 Емил Стоев 60', 1:2 Румен Ников 87',
   2:2 Емил Стоев 88'], 400 зрители
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     3:0 (0:0)
  [1:0 Борислав Бараков 46', 2:0 Ален Иванов 85', 3:0 Атанас Стефанов 90'+2']
  [чк: Динко Дерменджиев (Т) 62', Росен Гюлев (Т) 86'], 80 зрители
Левски (Карлово) - ИТД Гигант (Съединение)                4:1 (1:0)
  [3:0 Стоян Маринов 5',58',61'; 4:0 Константин Костов 79', 4:1 Благовест Зайцев 82'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 2006 (Ягода)          3:0 сл.*
* - гостите не се явяват. Заради неявяване по неуважителни причини от актива
    на Тунджа 2006 са отнети 3 точки.
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)   4:0 (2:0)
  [1:0 Александър Дерменджиев 3'-д, 3:0 Митко Трендафилов 23',53'; 4:0 Диян Лефтеров 79'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                4:3 (1:0)
  [1:0 Станимир Денев 30', 1:1 Ахмед Осман 49', 2:1 Ахмед Сюнетчиев 58',
   2:2 Ахмед Осман 60', 3:2 Павлин Карагитлиев 54', 3:3 Ахмед Б.Ахмед 71',
   4:3 Ахмед Сюнетчиев 88'], 500 зрители
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   4:0 (4:0)
  [2:0 Ридван Хаджифейзула 4',12'; 3:0 Йордан Минев 29', 4:0 Тодор Тимонов 31'], 3 702 зрители
Ботев (Гълъбово) - Родопа 1927 (Смолян)                   4:0 (1:0)
  [1:0 Георги Кирилов 2', 2:0 Антон Огнянов 55', 4:0 Йордан Василев 78',88'], 300 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Созопол (Созопол)          0:3 сл.

                           XXXII кръг

4 май 2011, сряда, 18:00 ч
на неутрален терен: *
Габровница 04 (Горно Сахране) - Стамболово 2007 (Стамб.)  3:0 сл.
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Габровинца 04.
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                      1:0 (1:0)
  [1:0 Мустафа Мустафа 25'], 30 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Ботев (Пловдив)                    0:3 сл.*
* - мачът не се играе, тъй като полицията в Смолян изисква прекалено
    висока цена за охрана на мача, която домакините не могат да заплатят.
    На Родопа 1927 е присъдена служебна загуба с 0:3.
в кв.Секирово, Раковски, ст."Петър Парчевич":
Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)          5:2 (3:1)
  [1:0 Денис Генчев 21', 2:0 Станислав Маламов 27', 2:1 Щерьо Щерев 32',
   3:1 Станислав Маламов 34', 4:1 Антонио Цанков 57', 4:2 Щерьо Щерев 69',
   5:2 Сашко Лачев 71'], 90 зрители
Арда (Кърджали) - Нефтохимик 1986 (Бургас)                отложен *
* - отложен заради участието на Нефтохимк 1986 в турнира за КАФЛ.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3 (1:1)
  [0:1 Реджеб Халил 15', 1:1 Никола Минков 35', 1:2 Реджеб Халил 47',
   1:3 Дениз Шакир 76'], 70 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Карлово)                    1:0 (1:0)
  [1:0 Коста Тодоров 15'], 150 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Чирпан (Чирпан)                 2:0 (2:0)
  [2:0 Георги Куртев 11',19'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:3 (0:1)
  [0:2 Владислав Узунов 18',61'; 0:3 Живко Митев 89'], 111 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Загорец (Нова Загора)            0:0
   150 зрители
25 май 2011, сряда, 18:00 ч
Арда (Кърджали) - Нефтохимик 1986 (Бургас)                0:0
   500 зрители

                           XXXIII кръг

8 май 2011, неделя, 15:00 ч
Ботев (Пловдив) - Созопол (Созопол)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Ирфан Юсеинов 76'], 1 832 зрители
8 май 2011, неделя, 16:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              3:1 (1:1)
  [0:1 Николай Терзиев 33', 1:1 Михаил Аврионов 45', 2:1 Веселин Филипов 75',
   3:1 Михаил Аврионов 85']
  [ид: Михаил Аврионов (Ас) 75']
  [чк: Димитър Джонджуров (Ас) 85', Сюлейман Шефкет (Арда) 85'], 300 зрители
8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Хеброс 1921 (Харманли) - Габровница 04 (Горно Сахране)    4:1 (1:0)
  [1:0 Теодор Нейков 39', 2:0 Пейко Петков 67', 2:1 Боян Пенев 75',
   3:1 Любомир Александров 80', 4:1 Николай Димитров 84'], 50 зрители
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)               6:0 (3:0)
  [1:0 Валентин Кьосев 21', 2:0 Костадин Арнаудов 32', 3:0 Иван Михнев 43',
   4:0 Костадин Арнаудов 66', 5:0 Орлин Орлинов 72', 6:0 Костадин Арнаудов 84'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - ИТД Гигант (Съед.)     4:2 (3:0)
  [2:0 Георги Христов 5',20'; 3:0 Сеид Сеид 42', 3:1 Благовест Зайцев 62',
   4:1 Петър Станев 70', 4:2 Георги Куртев 79'-д]
  [чк: Живко Митев (Д) 78'], 100 зрители
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                     3:2 (2:1)
  [0:1 Данаил Запрянов 3', 1:1 Петър Шопов 5', 2:1 Ален Иванов 8',
   2:2 Данаил Запрянов 48', 3:2 Атанас Стефанов 55'], 50 зрители
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           3:2 (0:0)
  [2:0 Иван Цанков 47',64'; 2:1 Никола Минков 70', 2:2 Любомир Маджаров 88',
   3:2 Константин Костов 90'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Родопа 1927 (Смолян)           1:1 (0:0)
  [0:1 Александър Бозов 65', 1:1 Щерьо Щерев 88'], 250 зрители
Ботев (Гълъбово) - Стамболово 2007 (Стамболово)           3:0 сл.
9 май 2011, понеделник, 18:00 ч
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)          3:0 (1:0)
  [3:0 Милен Христов 40',55',73'], 200 зрители

                           XXXIV кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
в Гълъбово: *
Габровница 04 (Горно Сахране) - Ботев (Гълъбово)          0:9 (0:4)
  [0:1 Мартин Жеков 4', 0:2 Йордан Василев 8', 0:5 Георги Кирилов 14',16',49';
   0:6 Йордан Василев 61', 0:7 Калин Иванов 70', 0:9 Йордан Василев 72',84'], 223 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Габровинца 04.
15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Стамболово 2007 (Стамболово) - Ботев (Пловдив)            0:3 сл.
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)              4:0 (2:0)
  [1:0 Ангел Делчев 15', 2:0 Михаил Ралев 29'-д, 3:0 Ангел Делчев 70',
   4:0 Венелин Братанов 84'-д], 100 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Нефтохимик 1986 (Бургас)           0:4 (0:2)
  [0:1 Милен Христов 12', 0:3 Павел Алексиев 40',70'; 0:4 Паоло Драголов 77'], 200 зрители
в кв.Секирово, Раковски, ст."Петър Парчевич":
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        4:1 (1:0)
  [1:0 Стефан Учиков 44'-д, 2:0 Денис Генчев 52', 2:1 Михаил Аврионов 58'-д,
   3:1 Денис Генчев 78', 4:1 Антонио Цанков 85']
  [чк: Бахри Шакир (Ас) 44'], 250 зрители
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                        4:0 (2:0)
  [1:0 Веселин Ангелов 25', 3:0 Ахмед Осман 32',58'; 4:0 Юсеин Мустафа 90'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Чирпан (Чирпан)            2:0 (1:0)
  [1:0 Никола Минков 38', 2:0 Анастас Попов 59'], 150 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Димитровград 1947 (Димитровград)    3:2 (2:1)
  [1:0 Христо Терзиев 8', 1:1 Кристиян Митев 14', 3:1 Коста Тодоров 41',63';
   3:2 Владислав Узунов 82'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)           0:0
   300 зрители
в Роза:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Хеброс 1921 (Харманли)              2:1 (1:0)
  [1:0 Станимир Димитров 32', 1:1 Станимир Баев 53', 2:1 Станимир Димитров 60'], 350 зрители

                           XXXV кръг

18 май 2011, сряда, 18:00 ч
в Роза:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Габровница 04 (Горно Сахране)       3:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Танев 25', 2:0 Георги Гончев 82', 3:0 Динко Дерменджиев 85']
  [чк: Боян Пенев (Г) 16'], 150 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - ИТД Гигант (Съединение)          2:0 (1:0)
  [1:0 Златко Николов 26', 2:0 Васил Каменов 83']
  [чк: Георги Куртев (ИТД) 67', Георги Тодоров (Х) 81'], 80 зрители
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)               5:0 (3:0)
  [1:0 Димитър Павлов 10', 2:0 Минчо Минчев 19', 3:0 Костадин Арнаудов 29',
   4:0 Орлин Орлинов 63', 5:0 Николай Янков 86'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Свиленград 1921 (Св.)  3:0 (2:0)
  [2:0 Петър Станев 7',25'; 3:0 Георги Христов 53']
  [чк: Светослав Татьозов (С) 6'], 500 зрители
Чирпан (Чирпан) - Арда (Кърджали)                         2:1 (0:0)
  [1:0 Петър Шопов 66', 2:0 Петко Нанков 75', 2:1 Тюркер Моллахасан 90']
  [чк: Петър Милков (Ч) 75', Веселин Ангелов (А) 86'], 118 зрители
Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)                  0:0
   350 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа 1927 (Смолян)         1:1 (1:0)
  [1:0 Михаил Аврионов 5', 1:1 Владимир Драмалиев 83']
  [ид: Михаил Аврионов (А) 83'], 400 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Созопол (Созопол)              отложен *
* - отложен заради участието на Нефтохимик 1986 на финала на КАФЛ.
Розова долина (Казанлък) - Стамболово 2007 (Стамболово)   3:0 сл.
Ботев (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                        2:1 (2:0)
  [2:0 Атанас Курдов 4',34'-д; 2:1 Георги Кирилов 64'], 1 430 зрители
1 юни 2011, сряда, 18:00 ч
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Созопол (Созопол)              1:1 (1:0)
  [1:0 Диян Лефтеров 39', 1:1 Венелин Братанов 78'], 300 зрители

                           XXXVI кръг

22 май 2011, неделя, 18:00 ч
на неутрален терен: *
Габровница 04 (Горно Сахране) - Ботев (Пловдив)           0:3 сл.**
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Габровинца 04.
** - домакините предварително уведомяват, че не могат да организират мача.
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               2:1 (0:1)
  [0:1 Щерьо Щерев 16', 1:1 Йордан Василев 51', 2:1 Антон Огнянов 65'], 200 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Нефтохимик 1986 (Бургас)   0:3 сл.
Созопол (Созопол) - Асеновец 2005 (Асеновград)            3:1 (0:0)
  [1:0 Ангел Делчев 48', 1:1 Дениз Шакир 55', 2:1 Ангел Делчев 67',
   3:1 Михаил Ралев 90'+1'], 50 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Левски (Карлово)                   5:0 (2:0)
  [1:0 Теодор Стефанов 9', 2:0 Величко Комитов 45'+1', 3:0 Александър Бозов 77',
   4:0 Даниел Кутев 80', 5:0 Владимир Драмалиев 86']
  [чк: Йордан Вранчев (Л) 30'], 150 зрители
в кв.Секирово, Раковски, ст."Петър Парчевич":
Марица 1921 (Пловдив) - Чирпан (Чирпан)                   8:0 (3:0)
  [1:0 Станислав Маламов 8', 2:0 Валентин Карааргиров 42', 3:0 Стефан Учиков 44',
   4:0 Станислав Маламов 51', 6:0 Денис Генчев 53',58'; 7:0 Сашко Лачев 69',
   8:0 Георги Плачков 72'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:3 (0:1)
  [0:1 Петър Станев 8', 1:1 Ахмед Осман 53', 1:2 Иво Янев 75',
   2:2 Ахмед Б.Ахмед 80', 2:3 Иво Янев 90'], 400 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      2:3 (2:1)
  [1:0 Анастас Попов 7', 1:1 Атанас Рибарски 34', 2:1 Анастас Попов 41',
   2:2 Димитър Павлов 55'-д, 2:3 Орлин Орлинов 68']
  [чк: Мартин Статев (С) 67'], 200 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Хеброс 1921 (Харманли)              2:0 (0:0)
  [1:0 Коста Тодоров 63', 2:0 Иван Тодоров 77'], 30 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Тунджа 1915 (Ямбол)             4:1 (1:0)
  [1:0 Васил Господарски 27', 2:0 Благовест Зайцев 47', 3:0 Никола Цоков 74',
   4:0 Тодор Тодоров 82', 4:1 Станимир Димитров 85'], 200 зрители

                           XXXII кръг - отложен мач

25 май 2011, сряда, 18:00 ч
Арда (Кърджали) - Нефтохимик 1986 (Бургас)                0:0
   500 зрители

                           XXXVII кръг

29 май 2011, неделя, 18:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Габровница 04 (Горно Сахране)   6:0 (3:0)
  [1:0 Костадин Апостолов 23', 2:0 Георги Куртев 35', 3:0 Никола Цоков 40',
   4:0 Тодор Тодоров 53', 5:0 Никола Цоков 65', 6:0 Радослав Влашев 68'], 200 зрители
в Роза:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Ягода)                 6:1 (1:1)
  [1:0 Георги Гончев 30', 1:1 Данаил Запрянов 33', 2:1 Росен Гюлев 50',
   3:1 Атанас Танев 53', 4:1 Йордан Хайгъров 77', 5:1 Георги Ив.Георгиев 79',
   6:1 Атанас Танев 89'], 150 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     4:0 (2:0)
  [1:0 Христо Запрянов 9', 2:0 Николай Димитров 15', 3:0 Теодор Нейков 78',
   4:0 Любомир Александров 85']
  [чк: Иван Ангелов (С) 61'], 250 зрители
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                   3:1 (0:0)
  [1:0 Димитър Павлов 62', 1:1 Ахмед Осман 76', 2:1 Бончо Николаев 77',
   3:1 Димитър Павлов 84'-д]
  [чк: Янко Янев (А) 81'], 376 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица 1921 (Пловдив)  2:3 (1:3)
  [0:1 Сашко Лачев 11', 1:1 Петър Станев 21', 1:2 Станислав Маламов 37',
   1:3 Пейо Батинов 45', 2:3 Сеид Сеид 48']
  [чк: Васил Сантов (Д) 73'], 200 зрители
Чирпан (Чирпан) - Родопа 1927 (Смолян)                    2:1 (1:0)
  [1:0 Васил Вълчев 5', 1:1 Кристиян Гърбелов 55', 2:1 Васил Вълчев 60'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)                      0:1 (0:1)
  [0:1 Мустафа Мустафа 25'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Стамболово 2007 (Стамболово) 3:0 сл.
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)               2:0 (0:0)
  [1:0 Милен Христов 70', 2:0 Росен Благоев 75'], 400 зрители
в Сопот:
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Пловдив)                0:3 (0:1)
  [0:1 Тодор Тимонов 20', 0:2 Атанас Курдов 67', 0:3 Емил Аргиров 84'], 900 зрители

                           XXXV кръг - отложен мач

1 юни 2011, сряда, 18:00 ч
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Созопол (Созопол)              1:1 (1:0)
  [1:0 Диян Лефтеров 39', 1:1 Венелин Братанов 78'], 300 зрители

                           XXXVIII кръг

1 юни 2011, сряда, 17:00 ч
Родопа 1927 (Смолян) - Димитровград 1947 (Димитровград)   0:0
  [чк: Александър Бозов (Р) 63', Георги Д.Георгиев (Д) 73'], 100 зрители
5 юни 2011, неделя, 18:00 ч
в Казанлък, ст."Севтополис": *
Габровница 04 (Горно Сахране) - Розова долина (Казанлък)  0:6 (0:2)
  [0:1 Щерьо Щерев 21', 0:3 Ахмед Сюнетчиев 30',56'; 0:6 Щерьо Щерев 61',63',70'], 300 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Габровинца 04.
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1986 (Бургас)                3:2 (2:1)
  [2:0 Атанас Курдов 6',17'; 2:1 Милен Христов 21', 2:2 Павел Алексиев 48,
   3:2 Атанас Курдов 75'], 15 000 зрители
Ботев (Гълъбово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             4:2 (0:2)
  [0:1 Мехмедали Мустафов 17', 0:2 Дениз Шакир 32', 2:2 Георги Кирилов 53'-д,55';
   3:2 Антон Огнянов 61', 4:2 Даниел Добриков 90']
  [ид: Георги Кирилов (Б) 45']
Стамболово 2007 (Стамболово) - Левски (Карлово)           0:3 сл.
Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)             0:0
  [чк: Димитър Павлов (З) 90'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Сюлейман Шефкет 64'], 400 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 1915 (Ямбол)        2:1 (0:0)
  [0:1 Венелин Динков 67', 1:1 Борис Андонов 88', 2:1 Георги Димитров 90'], 100 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - ИТД Гигант (Съединение)             3:2 (1:0)
  [2:0 Иван Тодоров 18',63'; 2:1 Костадин Апостолов 70', 3:1 Георги Василев 75',
   3:2 Радослав Влашев 79'], 39 зрители
5 юни 2011, неделя, 19:30 ч
в Созопол:
Созопол (Созопол) - Чирпан (Чирпан)                       4:1 (1:0)
  [2:0 Михаил Ралев 43'-д,48'; 2:1 Васил Вълчев 74', 3:1 Мустафа Мустафа 76',
   4:1 Диян Хаджиев 90'+2'], 2 000 зрители

нагоре


Югоизточна "В" АФГ 2010/11 - Посещаемост

                                       Мах      Min    Средно

 1. Ботев (Пловдив)                 15 000    1 430     4 736
 2. Арда (Кърджали)                  6 000      150       797
 3. Нефтохимик 1986 (Бургас)         8 500      100       739
    обща средна посещаемост                               612
 4. Асеновец 2005 (Асеновград)       4 000      150       556
 5. ИТД Гигант (Съединение)          5 000      100       547
 6. Левски (Карлово)                 5 000      100       486
 7. Розова долина (Казанлък)         2 000      100       472
 8. Марица 1921 (Пловдив)            5 000       30       439
 9. Димитровград 1947 (Димитровград) 3 500      100       426
10. Ботев (Гълъбово)                 2 500       80       399
11. Хеброс 1921 (Харманли)           3 100       30       358
12. Созопол (Созопол)                2 000       30       311
13. Загорец (Нова Загора)            1 000       53       226
14. Родопа 1927 (Смолян)               300      100       201
15. Тунджа 1915 (Ямбол)                350       50       192
16. Свиленград 1921 (Свиленград)       300       70       182
17. Габровница 04 (Горно Сахране)      350       60       177
18. Стамболово 2007 (Стамболово)       300       20       169
19. Чирпан (Чирпан)                    300       50       139
20. Тунджа 2006 (Ягода)                200       10        95

нагоре


Югоизточна "В" АФГ 2010/11 - Всички голмайстори

Голмайстори
46 - Атанас Курдов          - Ботев (Пловдив)
32 - Ахмед Осман            - Арда (Кърджали)
25 - Данаил Запрянов        - Тунджа 2006 (Ягода)
20 - Стоян Маринов          - Левски (Карлово)
   - Анастас Попов          - Свиленград 1921 (Свиленград)
18 - Милен Христов          - Нефтохимик 1986 (Бургас)
17 - Даниел Кутев           - Родопа 1927 (Смолян)
16 - Милен Георгиев         - Нефтохимик 1986 (Бургас)
   - Минчо Минчев           - Загорец (Нова Загора)
15 - Петър Станев           - Димитровград 1947 (Димитровград)
   - Георги Кирилов         - Ботев (Гълъбово)
14 - Мустафа Мустафа        - Созопол (Созопол)
13 - Айлин Яшар             - Асеновец 2005 (Асеновград)
   - Владимир Драмалиев     - Родопа 1927 (Смолян)
12 - Иван Чергев            - Ботев (Гълъбово)
   - Коста Тодоров          - Тунджа 2006 (Ягода)
   - Бончо Николаев         - Загорец (Нова Загора)
   - Михаил Ралев           - Созопол (Созопол)
11 - Васил Даменлиев        - Нефтохимик 1986 (Бургас)
   - Никола Минков          - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - Станимир Баев          - Хеброс 1921 (Харманли)
   - Тодор Тодоров          - ИТД Гигант (Съединение)
   - Щерьо Щерев            - Розова долина (Казанлък)  /есента в Трявна (Трявна) в СЗ "В" АФГ, където отбелязва 3 гола/
   - Диян Хаджиев           - Созопол (Созопол)
10 - Георги Стефанов        - Марица 1921 (Пловдив)
   - Пламен Иванов          - Тунджа 2006 (Ягода)
   - Георги Гончев          - Тунджа 1915 (Ямбол)
   - Георги Куртев          - ИТД Гигант (Съединение)
   - Теодор Нейков          - Хеброс 1921 (Харманли)

 9  Веселин Филипов           Асеновец 2005 (Асеновград)    
 9  Костадин Апостолов        ИТД Гигант (Съединение)       
 9  Александър Дерменджиев    Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 9  Венелин Братанов          Созопол (Созопол)             
 8  Йордан Василев            Ботев (Гълъбово)              
 8  Димитър Байрев            Ботев (Пловдив)               
 8  Ирфан Юсеинов             Ботев (Пловдив)  /вкл. 5 гола за Марица 1921 (Пловдив)/
 8  Димитър Павлов            Загорец (Нова Загора)         
 8  Петьо Димитров            ИТД Гигант (Съединение)       
 8  Денис Генчев              Марица 1921 (Пловдив)         
 8  Петър Иванов              Марица 1921 (Пловдив)         
 8  Александър Бозов          Родопа 1927 (Смолян)          
 7  Юлий Шекеров              Арда (Кърджали)  /вкл. 3 гола за Стамболово 2007 (Стамболово)/
 7  Йозджан Махмуд            Арда (Кърджали)               
 7  Илиян Христов             Ботев (Пловдив)               
 7  Владислав Узунов          Димитровград 1947 (Димитровград)д)
 7  Валентин Кьосев           Загорец (Нова Загора)         
 7  Митко Трендафилов         Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 7  Николай Стоичков          Розова долина (Казанлък)      
 7  Ахмед Сюнетчиев           Розова долина (Казанлък)      
 7  Ангел Делчев              Созопол (Созопол)             
 7  Христо Запрянов           Хеброс 1921 (Харманли)  /вкл. 4 гола за Стамболово 2007 (Стамболово)/
 7  Васил Вълчев              Чирпан (Чирпан)               
 6  Сюлейман Шефкет           Арда (Кърджали)               
 6  Мехмедали Мустафов        Асеновец 2005 (Асеновград)    
 6  Георги Какалов            Ботев (Пловдив)               
 6  Светослав Асенов          Ботев (Пловдив)               
 6  Тодор Тимонов             Ботев (Пловдив)               
 6  Георги Христов            Димитровград 1947 (Димитровград)
 6  Константин Костов         Левски (Карлово)              
 6  Станислав Маламов         Марица 1921 (Пловдив)         
 6  Димитър Бахчеванов        Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Владислав Бежански        Созопол (Созопол)             
 6  Стефан Тошков Стефанов    Созопол (Созопол)             
 6  Атанас Танев              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 6  Йордан Николов            Тунджа 1915 (Ямбол)           
 6  Иван Тодоров              Тунджа 2006 (Ягода)           
 5  Ахмед Б.Ахмед             Арда (Кърджали)               
 5  Дениз Шакир               Асеновец 2005 (Асеновград)    
 5  Антон Огнянов             Ботев (Гълъбово)              
 5  Даниел Добриков           Ботев (Гълъбово)              
 5  Иван Площаков             Ботев (Пловдив)               
 5  Ридван Хаджифейзула       Ботев (Пловдив)               
 5  Живко Митев               Димитровград 1947 (Димитровград)
 5  Костадин Арнаудов         Загорец (Нова Загора)         
 5  Александър Урумов         ИТД Гигант (Съединение)       
 5  Емил Рачев                Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 5  Теодор Стефанов           Родопа 1927 (Смолян)          
 5  Ердал Садула              Розова долина (Казанлък)      
 5  Любомир Александров       Хеброс 1921 (Харманли)        
 5  Петър Шопов               Чирпан (Чирпан)               
 4  Сезгин Али                Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Реджеб Халил              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Рамадан Хайрула           Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Михаил Аврионов           Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Калин Иванов              Ботев (Гълъбово)              
 4  Иво Янев                  Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Сеид Сеид                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Орлин Орлинов             Загорец (Нова Загора)         
 4  Атанас Рибарски           Загорец (Нова Загора)         
 4  Благовест Зайцев          ИТД Гигант (Съединение)       
 4  Пейо Батинов              Марица 1921 (Пловдив)  /вкл. 1 гол за Ботев (Пловдив)/
 4  Сашко Лачев               Марица 1921 (Пловдив)         
 4  Юлиан Плачков             Марица 1921 (Пловдив)         
 4  Паоло Драголов            Нефтохимик 1986 (Бургас)  /вкл. 2 гола за Розова долина (Казанлък)/
 4  Диян Лефтеров             Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 4  Симеон Златев             Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 4  Боян Георгиев             Родопа 1927 (Смолян)          
 4  Павлин Карагитлиев        Розова долина (Казанлък)      
 4  Христо Стефанов           Свиленград 1921 (Свиленград)  
 4  Станимир Димитров         Тунджа 1915 (Ямбол)           
 4  Христо Терзиев            Тунджа 2006 (Ягода)           
 4  Георги Тодоров            Хеброс 1921 (Харманли)        
 4  Николай Димитров          Хеброс 1921 (Харманли)        
 4  Ален Иванов               Чирпан (Чирпан)               
 4  Борислав Бараков          Чирпан (Чирпан)               
 3  Николай Терзиев           Арда (Кърджали)               
 3  Керим Ходжа               Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Мартин Жеков              Ботев (Гълъбово)              
 3  Ангел Рахов               Ботев (Пловдив)               
 3  Боян Пенев                Габровница 04 (Горно Сахране)  /вкл. 1 гол за Загорец (Нова Загора)/
 3  Любен Любенов             Габровница 04 (Горно Сахране) 
 3  Антон Колев               Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Милен Стоянов             Загорец (Нова Загора)         
 3  Никола Цоков              ИТД Гигант (Съединение)       
 3  Борислав Бекриев          ИТД Гигант (Съединение)       
 3  Васил Господарски         ИТД Гигант (Съединение)       
 3  Камен Грозданов           ИТД Гигант (Съединение)       
 3  Стефан Учиков             Марица 1921 (Пловдив)         
 3  Георги Неделчев           Марица 1921 (Пловдив)         
 3  Антонио Цанков            Марица 1921 (Пловдив)         
 3  Васко Кочев               Марица 1921 (Пловдив)         
 3  Иван Мекиков              Марица 1921 (Пловдив)         
 3  Павел Алексиев            Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 3  Християн Попов            Свиленград 1921 (Свиленград)  
 3  Светослав Татьозов        Свиленград 1921 (Свиленград)  
 3  Димитър Белчев            Созопол (Созопол)             
 3  Светозар Светозаров       Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Димитър Ив.Димитров       Хеброс 1921 (Харманли)        
 3  Пейко Петков              Хеброс 1921 (Харманли)        
 3  Георги Иванов             Хеброс 1921 (Харманли)        
 3  Румен Ников               Хеброс 1921 (Харманли)        
 3  Георги Славчев            Чирпан (Чирпан)               
 2  Месут Мехмед              Арда (Кърджали)               
 2  Юсеин Мустафа             Арда (Кърджали)               
 2  Георги Й.Георгиев         Ботев (Гълъбово)              
 2  Илиян Киряков             Ботев (Гълъбово)              
 2  Янко Енчев                Ботев (Гълъбово)              
 2  Васил Гуджев              Ботев (Пловдив)               
 2  Красимир Кръстев          Ботев (Пловдив)               
 2  Владимир Байрев           Ботев (Пловдив)               
 2  Красимир Стефанов         Габровница 04 (Горно Сахране) 
 2  Николай Киров             Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Николай Папазов           Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Васил Сантов              Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Емил Стоев                Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Иван Михнев               Загорец (Нова Загора)         
 2  Николай Янков             Загорец (Нова Загора)         
 2  Иван Светлев              ИТД Гигант (Съединение)       
 2  Радослав Влашев           ИТД Гигант (Съединение)       
 2  Иван Цанков               Левски (Карлово)              
 2  Найден Рашков             Марица 1921 (Пловдив)         
 2  Антон Иванов              Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 2  Росен Благоев             Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 2  Величко Комитов           Родопа 1927 (Смолян)          
 2  Жельо Желев               Розова долина (Казанлък)      
 2  Добромир Димитров         Розова долина (Казанлък)      
 2  Христо Дончев Христов     Свиленград 1921 (Свиленград)  /вкл. 1 гол за Розова долина (Казанлък)/
 2  Стефан Ганчев             Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Георги Димитров           Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Георги Георгакиев         Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Иван Ангелов              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Светослав Козаров         Созопол (Созопол)             
 2  Желязко Тодоров           Созопол (Созопол)             
 2  Ивайло Върбанов           Стамболово 2007 (Стамболово)  
 2  Бирол Мурад               Стамболово 2007 (Стамболово)  
 2  Росен Гюлев               Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Георги Ив.Георгиев        Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Георги Василев            Тунджа 2006 (Ягода)           
 2  Ивелин Рашев              Тунджа 2006 (Ягода)           
 2  Велислав Вълчев           Хеброс 1921 (Харманли)        
 2  Васил Каменов             Хеброс 1921 (Харманли)        
 2  Йордан Карапалев          Чирпан (Чирпан)               
 2  Атанас Стефанов           Чирпан (Чирпан)               
 1  Веселин Ангелов           Арда (Кърджали)               
 1  Самет Рахим               Арда (Кърджали)               
 1  Йордан Жаров              Арда (Кърджали)               
 1  Тюркер Моллахасан         Арда (Кърджали)               
 1  Илхан Али                 Арда (Кърджали)               
 1  Селим Мустафа             Арда (Кърджали)               
 1  Теньо Канев               Ботев (Гълъбово)              
 1  Георги Вълев              Ботев (Гълъбово)              
 1  Милен Чакъров             Ботев (Гълъбово)              
 1  Мартин Атанасов           Ботев (Гълъбово)              
 1  Димитър Вакавлиев         Ботев (Гълъбово)              
 1  Иван Канев                Ботев (Гълъбово)              
 1  Симеон Минчев             Ботев (Гълъбово)              
 1  Николай Манчев            Ботев (Пловдив)               
 1  Петко Фанев               Ботев (Пловдив)               
 1  Стефан Костадинов         Ботев (Пловдив)               
 1  Емил Аргиров              Ботев (Пловдив)               
 1  Йордан Минев              Ботев (Пловдив)               
 1  Николай Димитров          Ботев (Пловдив)               
 1  Николай Любенов           Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Недко Аврамов             Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Станислав Вълков          Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Красимир Метков           Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Христо Атанасов           Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Николай Лесов             Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Петър Харлов              Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Кристиян Митев            Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Георги Хаджистоянов       Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Мюмюн Реджеб              Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Ивайло Андонов            Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Мирослав Чилингиров       Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Диян Динев                Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Чавдар Камов              Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Николай Мангелов          Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Теодор Атанасов           Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Валентин Вълков           Загорец (Нова Загора)         
 1  Йордан Вранчев            Левски (Карлово)              
 1  Емил Русинов              Левски (Карлово)              
 1  Петко Краев               Левски (Карлово)              
 1  Димитър Пунчев            Левски (Карлово)              
 1  Янко Гайтански            Левски (Карлово)              
 1  Костадин Косев            Левски (Карлово)              
 1  Иван Караганчев           Левски (Карлово)              
 1  Владимир Райчев           Левски (Карлово)              
 1  Стефан Стоянов            Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Георги Плачков            Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Валентин Карааргиров      Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Илиан Енчев               Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Станимир Димитров         Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Борислав Никифоров        Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Петър Георгиев            Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Стоян Шейтанов            Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Цветан Канелов            Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Георги Цъцаров            Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Станимир Вълков           Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Габриел Генчев            Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Коста Щерев               Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Костадин Джамбазов        Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Иван Стоев                Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Павел Колев               Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Кристиян Гърбелов         Родопа 1927 (Смолян)          
 1  Радослав Давидов          Родопа 1927 (Смолян)          
 1  Димитър Чолаков           Родопа 1927 (Смолян)          
 1  Борислав Димитров         Родопа 1927 (Смолян)          
 1  Лъчезар Огнянов           Родопа 1927 (Смолян)          
 1  Адриян Сюрджиев           Родопа 1927 (Смолян)          
 1  Даниел Пашов              Родопа 1927 (Смолян)          
 1  Деян Бекяров              Родопа 1927 (Смолян)          
 1  Милен Христов             Розова долина (Казанлък)      
 1  Станимир Денев            Розова долина (Казанлък)      
 1  Галин Трифонов            Розова долина (Казанлък)      
 1  Николай Цонков            Розова долина (Казанлък)      
 1  Емилиян Зотев             Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Людмил Николов            Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Любомир Маджаров          Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Емил Тотев                Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Борис Андонов             Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Красимир Ламбов           Созопол (Созопол)             
 1  Павел Деспов              Созопол (Созопол)             
 1  Спас Дончев               Созопол (Созопол)             
 1  Живко Димов               Созопол (Созопол)             
 1  Красимир Димитров         Созопол (Созопол)             
 1  Георги Попов              Созопол (Созопол)             
 1  Димо Петков               Стамболово 2007 (Стамболово)  
 1  Джейлан Дуран             Стамболово 2007 (Стамболово)  
 1  Мехмед Сеидахмед          Стамболово 2007 (Стамболово)  
 1  Айтекин Мустафа           Стамболово 2007 (Стамболово)  
 1  Жоро Зотов                Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Динко Дерменджиев         Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Стоян Иванов              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Георги Рашев              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Йордан Хайгъров           Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Венелин Динков            Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Петър Стойков             Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Иван Грозев               Тунджа 2006 (Ягода)           
 1  Николай Георгиев          Тунджа 2006 (Ягода)           
 1  Драгостин Тонев           Тунджа 2006 (Ягода)           
 1  Златко Николов            Хеброс 1921 (Харманли)        
 1  Христо Ст.Христов         Хеброс 1921 (Харманли)        
 1  Валентин Янев             Хеброс 1921 (Харманли)        
 1  Петко Георгиев            Хеброс 1921 (Харманли)        
 1  Петко Нанков              Чирпан (Чирпан)               
 1  Георги Митков Георгиев    Чирпан (Чирпан)               
 1  Йордан Апостолов          Чирпан (Чирпан)               
 1  Георги П.Иванов           Чирпан (Чирпан)               
 1  Петър Колев               Чирпан (Чирпан)               
 1  Димо Гунев                Чирпан (Чирпан)               

Автоголове
 1  Сюлейман Шефкет           Арда (Кърджали) - за Розова долина
    Иван Кунчев               Асеновец 2005 (Асеновград) - за Ботев (Пд)
    Койчо Иванов              Ботев (Гълъбово) - за Димитровград 1947
    Теньо Канев               Ботев (Гълъбово) - за Нефтохимик 1986
    Илиян Киряков             Ботев (Гълъбово) - за Нефтохимик 1986
    Осман Селим               Габровница 04 (Горно Сахране) - за Нефтохимик 1986
    Иван Светлев              ИТД Гигант (Съединение) - за Хеброс 1921
    Станимир Вълков           Нефтохимик 1986 (Бургас) - за Созопол
    Боян Стоянов              Розова долина (Казанлък) - за Загорец
    Милен Христов             Розова долина (Казанлък) - за Стамболово 2007
    Иван Ангелов              Свиленград 1921 (Свиленград) - за Созопол
    Георги Василев            Тунджа 2006 (Ягода) - за Марица 1921
    Валентин Янев             Хеброс 1921 (Харманли) - за Димитровград 1947
    Костадин Бараков          Чирпан (Чирпан) - за Арда

Служебни голове
57  срещу Стамболово 2007 (Стамболово) - след изваждането им от ЮИ "В" АФГ за всички техни противници през пролетния полусезон
12  срещу Тунджа 2006 (Ягода) - за Родопа 1927 (Смолян), Ботев (Пловдив), Нефтохимик 1986 (Бургас) и Асеновец 2005 (Асеновград)
 9  срещу Габровница 04 (Горно Сахране) - за Свиленград 1921 (Свиленград), Созопол (Созопол) и Ботев (Пловдив)
 6  срещу Родопа 1927 (Смолян) - за Габровница 04 (Горно Сахране) и Ботев (Пловдив)
 3  срещу ИТД Гигант (Съединение) - за Созопол (Созопол)
 3  срещу Нефтохимик 1986 (Бургас) - за Свиленград 1921 (Свиленград)
 3  срещу Тунджа 1915 (Ямбол) - за Ботев (Пловдив)
 3  срещу Чирпан (Чирпан) - за Ботев (Пловдив)

Анулирани голове
 2  Васил Даменлиев           Нефтохимик 1986 (Бургас)
 1  Красимир Петков           Габровница 04 (Горно Сахране)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com