bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив | Kъм стария сайт |


Северозападна "В" АФГ 2010/11

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бдин (Видин)                       30   23   5   2   82:17   74 [-]  Влиза в Западна "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Козлодуй)                   30   19   4   7   57:16   61
 3. Локомотив (Мездра)                 30   17   7   6   53:24   58 [-][*]
 4. Янтра 2000 (Габрово)               30   16   5   9   57:34   53
 5. Спартак 1919 (Плевен)              30   15   6   9   49:27   51 [+][*]
 6. Самоводене (Самоводене)            30   14   8   8   57:25   50 [+][*]
 7. Академик (Свищов)                  30   13   9   8   52:29   48
 8. Трявна (Трявна)                    30   13   6  11   42:37   45
 9. Ситомир (Никопол)                  30   12   5  13   39:53   41
10. Торпедо 2004 (Борован)             30   10   5  15   39:35   35
11. Балкан (Белоградчик)               30    9   4  17   40:65   31
12. Локомотив (Горна Оряховица)        30    7   8  15   28:42   29
13. Гигант (Белене)                    30    8   2  20   25:70   23 [*] [1 1 0  3:1  4]
14. Локомотив (Дряново)                30    6   5  19   17:76   23     [0 1 1  1:3  1]
15. Левски 2007 (Левски)               30    7   1  22   24:78   22      Първоначално изпада в ОФГ Плевен, в последствие оставен в групата заради отказ на други отбори
-------------------------------------------------------------------
16. Ботев (Димово)                     30   10   2  18   25:58   29 [*]  Изваден в ОФГ Видин

Бележки
  - Чавдар (Бяла Слатина) влиза в Западна "Б" ФГ.
  - Локомотив (Мездра), 14-ти в "А" ФГ през изминалия сезон, не получава
професионален лиценз за новия сезон и е изваден от Западна "Б" ФГ. Отборът
се включва в Северозападна "В" АФГ.
  - Белите орли (Плевен), изваден от Западна "Б" ФГ по време на изминалия
сезон и имащ право да започне настоящия сезон в Северозападна "В" АФГ, се
отказва от участие. Мъжкият му тим е закрит, а остава да функционира само
ДЮШ на клуба.
  - Павликени (Павликени), 14-ти през изминалия сезон, се отказва от участие.
  - Преименуването на Плевен Атлетик 2004 (Плевен) на Спартак 1919 (Плевен),
осъществено през зимата на сезон 2009/10 г., влиза в сила от началото на
този сезон.
  - Самоводене (Самоводене) се преименува на Спарта (Самоводене) непосредствено
преди началото на сезона. Поради недостатъчното време за пререгистрация и в
ЗС на БФС - Велико Търново, официално отборът се състезава през настоящия сезон
под името Самоводене.
  - Самоводене (Самоводене) играе домакинските си мачове през есента на
ст."Ивайло" във Велико Търново.
  - Спартак 1919 (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Плевен" в Плевен.
  - Янтра 2000 (Габрово) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев"
в Габрово.
  - Ботев (Димово) е изваден от групата на 27 април 2011, заради второ неявяване
за мач без уважителни причини. Резултатите му до този момент се зачитат, а
на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0. Преди това от
актива на отбора са отнети 3 точки заради първото му неявяване по неуважителни
причини - в XXI кръг за мача Трявна - Ботев (Дим).
  - С решение на ЗС на БФС от 18 май, от актива на Гигант (Белене) са отнети
3 точки за второ неявяване без уважителни причини на отбор от ДЮШ на клуба.

Голмайстори - пълен списък
21 - Емил Георгиев          - Янтра 2000 (Габрово)
16 - Борислав Борисов       - Бдин (Видин)
14 - Мартин Емилов Маринов  - Торпедо 2004 (Борован)  /вкл. 5 гола за Локомотив (Мездра)/
   - Цветомир Тодоров       - Бдин (Видин)
11 - Николай Ганчев         - Ботев (Козлодуй)
10 - Ивайло Емилов Иванов   - Спартак 1919 (Плевен)  /вкл. 5 гола за Левски 2007 (Левски)/
   - Кунчо Кунчев           - Спартак 1919 (Плевен)
   - Тихомир Йосифов        - Балкан (Белоградчик)
   - Светослав Караиванов   - Самоводене (Самоводене)
   - Велислав Илков         - Самоводене (Самоводене)
   - Петър Златков          - Локомотив (Мездра)
 9 - Веселин Гришов         - Ботев (Козлодуй)
   - Румен Босилков         - Ботев (Козлодуй)
   - Станимир Георгиев      - Ситомир (Никопол)
   - Ивайло Дюлгеров        - Академик (Свищов)
 8 - Цветослав Тодоров      - Ботев (Козлодуй)

                           I кръг

15 август 2010, неделя, 18:30 ч
Гигант (Белене) - Спартак 1919 (Плевен)                   0:3 сл. *
* - мачът не се играе заради организационни проблеми в Гигант.
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Дряново)                   3:0 сл. *
* - мачът не се играе заради организационни проблеми в Локомотив.
Академик (Свищов) - Ботев (Козлодуй)                      0:6 (0:3)
  [0:1 Пламен Трифонов 2', 0:2 Шенол Галип 7', 0:3 Мирослав Казачки 31',
   0:4 Пламен Трифонов 54', 0:5 Веселин Гришов Георгиев 76', 0:6 Николай Ганчев 80']
Самоводене (Самоводене) - Локомотив (Мездра)              0:2 (0:0)
  [0:1 Петър Златков 82', 0:2 Валентин Лалов 88']
Янтра 2000 (Габрово) - Ботев (Димово)                     3:0 (2:0)
  [1:0 Иван Лесев 28', 2:0 Николай Василев 37', 3:0 Момчил Кинов 89']
Локомотив (Горна Оряховица) - Балкан (Белоградчик)        1:1 (0:1)
  [0:1 Николай Николов 29', 1:1 Асен Борисов 90']
Бдин (Видин) - Трявна (Трявна)                            3:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Цеков 14', 2:0 Иван Гемеджиев 48', 3:0 Георги Иванов 88']
Левски 2007 (Левски) - Торпедо 2004 (Борован)             1:0 (1:0)
  [1:0 Мартин Кръстев 16']

                           II кръг

22 август 2010, неделя, 18:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Торпедо 2004 (Борован)            2:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Иванов 35', Петър Йорданов 85']
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    3:1 (2:0)
  [1:0 Николай Банов 14', 2:0 Щерьо Щерев 27', 3:0 Ивайло Иванов 56',
   3:1 Митко Календжиев 76'-аг]
Балкан (Белоградчик) - Бдин (Видин)                       1:0 (1:0)
  [1:0 Юлиян Найденов Христов 30']
  [чк: Николай Станчев (Ба)]
Ботев (Димово) - Локомотив (Горна Оряховица)              2:1 (1:0)
  [1:0 Милен Дафинов 30', 1:1 Пламен Петков 59', 2:1 Светлин Алексиев Цветков 82']
  [чк: Пламен Иванов (Л) 70']
Локомотив (Мездра) - Янтра 2000 (Габрово)                 1:2 (0:1)
  [0:1 Емил Георгиев 36', 1:1 Адриан Игов 75', 1:2 Момчил Кинов 81']
Ботев (Козлодуй) - Самоводене (Самоводене)                2:0 (0:0)
  [1:0 Румен Босилков 56', 2:0 Николай Ганчев 61']
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                       1:4 (0:3)
  [0:1 Станимир Георгиев 2', 0:2 Тони Панков 21', 0:3 Станимир Георгиев 22'
   1:3 Стилиян Ларинков 77', 1:4 Цветомир Петков 89'-д]
  [чк: Тони Паликрушев (С)]
25 август 2010, сряда, 18:00 ч
Локомотив (Дряново) - Академик (Свищов)                   0:10 (0:6)
  [0:2 Младен Младенов 18',21'; 0:3 Мартин Методиев 22', 0:5 Борислав Борисов 34',37';
   0:7 Ивайло Дюлгеров 45',47'; 0:9 Венцислав Георгиев 50',53'; 0:10 Георги Ангелов 58']

                           III кръг

28 август 2010, събота, 18:00 ч
Левски 2007 (Левски) - Балкан (Белоградчик)               1:0 (0:0)
  [1:0 Камен Станчев 51']
29 август 2010, неделя, 18:00 ч
Ситомир (Никопол) - Спартак 1919 (Плевен)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Цветомир Младенов Тодоров 66']
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)                       3:0 (2:0)
  [1:0 Мартин Методиев 35', 2:0 Младен Младенов 42', 3:0 Ивайло Дюлгеров 85']
Самоводене (Самоводене) - Локомотив (Дряново)             4:1 (3:1)
  [1:0 Стойчо Иванов 2', 2:0 Иван Златков 7', 3:0 Стойчо Иванов 24',
   3:1 Атанас Банев 30', 4:1 Ивайло Иванов 71']
Янтра 2000 (Габрово) - Ботев (Козлодуй)                   1:1 (1:0)
  [1:0 Емил Георгиев 23', 1:1 Веселин Гришов Георгиев 60']
в Мездра, ст."Локомотив": *
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Мездра)          1:2 (0:1)
  [0:1 Петър Златков 33', 0:2 Елин Петков 58', 1:2 Стефан Бакърджиев 88']
* - в Мездра по взаимна договореност поради проблеми с осигуряване на
    охрана в Горна Оряховица; ответният мач от XVIII кръг през пролетта
    ще се играе в Горна Оряховица.
Бдин (Видин) - Ботев (Димово)                             2:3 (1:1)
  [0:1 Светлин Алексиев Цветков 2', 1:1 Иван Гемеджиев 7'-д, 1:3 Светлин Алексиев Цветков 63',68';
   2:3 Момчил Милчев 71']
Торпедо 2004 (Борован) - Трявна (Трявна)                  5:1 (2:1)
  [2:0 Николай Малджански 25',50'; 2:1 Николай Банов 45'-д, 3:1 Мануш Радев 54',
   4:1 Георги Вутков 57', 5:1 Евгени Систов 64']

                           IV кръг

5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Трявна (Трявна)                   0:1 (0:0)
  [0:1 Ивайло Иванов 48']
Балкан (Белоградчик) - Торпедо 2004 (Борован)             6:0 (2:0)
  [1:0 Николай Станчев 22', 2:0 Димитър Ялъмов 39', 3:0 Тихомир Йосифов 49',
   4:0 Георги Гергов 64', 6:0 Юлиян Найденов Христов 73',75']
Ботев (Димово) - Левски 2007 (Левски)                     2:1 (1:0)
  [1:0 Милен Маринов 23', 2:0 Светлин Алексиев Цветков 63', 2:1 Ценко Георгиев 77']
Локомотив (Мездра) - Бдин (Видин)                         2:2 (1:1)
  [0:1 Любомир Цеков 16', 1:1 Александър Миков 43', 2:1 Петър Златков 74',
   2:2 Даниел Михалов 85']
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Горна Оряховица)            2:0 (2:0)
  [1:0 Румен Босилков 2', 2:0 Шенол Галип 36']
Локомотив (Дряново) - Янтра 2000 (Габрово)                0:5 (0:2)
  [0:2 Николай Василев 8',23'; 0:3 Калоян Илиев 53', 0:4 Емил Георгиев 54',
   0:5 Мирослав Косев 63']
Гигант (Белене) - Самоводене (Самоводене)                 0:7 (0:1)
  [0:1 Светослав Караиванов 44', 0:2 Мариян Симеонов 48', 0:3 Ивелин Момчилов 52',
   0:6 Светослав Караиванов 58',75',80'; 0:7 Лъчезар Русев 86']
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов)                     0:3 (0:1)
  [0:1 Венцислав Георгиев 21', 0:2 Борислав Борисов 78', 0:3 Ивайло Дюлгеров 90']

                           V кръг

12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Академик (Свищов) - Спартак 1919 (Плевен)                 0:0
Самоводене (Самоводене) - Ситомир (Никопол)               2:1 (2:0)
  [1:0 Светослав Караиванов 4', 2:0 Стойчо Иванов 33', 2:1 Станимир Георгиев 90']
Янтра 2000 (Габрово) - Гигант (Белене)                    5:0 (2:0)
  [1:0 Христо Коев 13', 2:0 Йоан Ивалинов Петков 34', 3:0 Емил Георгиев 50',
   4:0 Момчил Кинов 55', 5:0 Николай Василев 71']
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Дряново)         8:0 (2:0)
  [1:0 Пламен Иванов 27', 2:0 Мирослав Гавазов 32', 3:0 Стефан Бакърджиев 47',
   4:0 Красен Славчев 57', 5:0 Пламен Петков 59', 6:0 Ради Стайков 65',
   7:0 Пламен Иванов 68', 8:0 Любомир Стефанов 85']
  [чк: Николай Стефанов (ЛД)]
Бдин (Видин) - Ботев (Козлодуй)                           1:0 (0:0)
  [Мариян Станчев 82']
  [Цветослав Тодоров (Бот) 75', Борислав Борисов (Бдин) 76', Мариян Станчев (Бдин) 83',
   Пламен Панайотов (Бот) 84']
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Мездра)                 0:1 (0:0)
  [Мартин Емилов Маринов 65']
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Димово)                   0:0
Трявна (Трявна) - Балкан (Белоградчик)                    1:1 (1:1)
  [1:0 Ангел Кънчев 31', 1:1 Тихомир Йосифов 45']

                           VI кръг

19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Балкан (Белоградчик)              1:2 (0:1)
  [0:2 Юлиян Найденов Христов 44',59'; 1:2 Цветомир Младенов Тодоров 73']
Ботев (Димово) - Трявна (Трявна)                          1:0 (0:0)
  [1:0 Чавдар Ценков 76']
Локомотив (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)               0:0
Ботев (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)                   3:0 (2:0)
  [2:0 Веселин Гришов Георгиев 25',44'; 3:0 Румен Босилков 48']
Локомотив (Дряново) - Бдин (Видин)                        0:4 (0:0)
  [0:1 Иван Гемеджиев 47', 0:2 Мариян Станчев 57', 0:3 Борислав Борисов 60',
   0:4 Любомир Цеков 67']
Гигант (Белене) - Локомотив (Горна Оряховица)             0:0 *
  [чк: Румен Шанкулов (Г) 41']
* - мачът започва с 35' закъснение заради липса на охрана.
Ситомир (Никопол) - Янтра 2000 (Габрово)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Светлин Йочев 77'-д]
Академик (Свищов) - Самоводене (Самоводене)               0:0

                           VII кръг

26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Спартак 1919 (Плевен)           4:0 (2:0)
  [1:0 Светослав Станчев 5', 2:0 Красимир Гавазов 35', 3:0 Димитър Димитров 51',
   4:0 Мартин Младенов 70']
  [чк: Светослав Кръстев (Сп) 61']
Янтра 2000 (Габрово) - Академик (Свищов)                  1:1 (1:1)
  [0:1 Мартин Методиев 34', 1:1 Емил Георгиев 42'-д]
Локомотив (Горна Оряховица) - Ситомир (Никопол)           1:1 (1:0)
  [1:0 Тодор Господинов 37', 1:1 Тихомир Линков 75']
  [чк: Цветослав Караджов (С)]
Бдин (Видин) - Гигант (Белене)                            5:0 (3:0)
  [1:0 Виктор Младенов 22', 4:0 Любомир Цеков 28',31',50'; 5:0 Борислав Борисов 71']
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Дряново)                5:1 (3:0)
  [2:0 Ивайло Емилов Иванов 13',32'; 3:0 Камен Станчев 41', 5:0 Ивайло Емилов Иванов 71',75';
   5:1 Филип Боев 83']
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Козлодуй)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Веселин Гришов Георгиев 55']
Трявна (Трявна) - Локомотив (Мездра)                      1:2 (1:2)
  [0:1 Мартин Емилов Маринов 13', 0:2 Цветко Иванов 32', 1:2 Ивайло Иванов 40']
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Димово)                     0:1 (0:0)
  [0:1 Чавдар Ценков 62']

                           VIII кръг

3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Димово)                    1:2 (1:1)
  [0:1 Николай Никифоров 8', 1:1 Цветомир Младенов Тодоров 39', 1:2 Николай Никифоров 58']
Локомотив (Мездра) - Балкан (Белоградчик)                 3:0 (1:0)
  [1:0 Валентин Лалов 24', 2:0 Адриан Игов 64', 3:0 Валентин Лалов 70']
Ботев (Козлодуй) - Трявна (Трявна)                        1:0 (1:0) *
  [1:0 Румен Босилков 25']
* - Ботев (Козлодуй) е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача заради инциденти
    по време на срещата.
  [чк: Мирослав Казачки (Б) 44', Митко Календжиев (Т) 44']
Локомотив (Дряново) - Торпедо 2004 (Борован)              0:2 (0:1)
  [0:1 Георги Вутков 10', 0:2 Николай Малджански 67']
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)                    3:1 (3:1)
  [2:0 Светлин Перников 21',27'; 2:1 Камен Станчев 40', 3:1 Светлин Перников 45']
Ситомир (Никопол) - Бдин (Видин)                          0:0
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:1 (0:1)
  [0:1 Пламен Иванов 32', 1:1 Красен Каравелов 70']
Самоводене (Самоводене) - Янтра 2000 (Габрово)            0:0

                           IX кръг

10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Янтра 2000 (Габрово) - Спартак 1919 (Плевен)              3:1 (1:1)
  [0:1 Симеон Рудашки 30', 2:1 Емил Георгиев 32',51'; 3:1 Светослав Кръстев 82'-аг]
Локомотив (Горна Оряховица) - Самоводене (Самоводене)     1:0 (1:0)
  [1:0 Аврам Аврамов 19']
Бдин (Видин) - Академик (Свищов)                          1:0 (0:0)
  [1:0 Борислав Боянов 54']
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол)                  2:1 (2:0)
  [1:0 Николай Съботинов 1', 2:0 Владимир Атанасов Недялков 37', 2:1 Галин Панков 90']
Торпедо 2004 (Борован) - Гигант (Белене)                  5:0 (3:0)
  [1:0 Николай Михайлов 9', 2:0 Петър Христов 28'-аг, 3:0 Николай Малджански 33',
   4:0 Николай Боянов Ценковски 65', 5:0 Мартин Динков 71']
Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)                     3:0 (1:0)
  [1:0 Милен Панчев 25', 2:0 Ангел Кънчев 65', 3:0 Милен Панчев 88']
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Козлодуй)                   0:1 (0:1)
  [0:1 Веселин Гришов Георгиев 8']
Ботев (Димово) - Локомотив (Мездра)                       3:0 (2:0)
  [1:0 Светлин Алексиев Цветков 2', 2:0 Иван Иванов 11', 3:0 Николай Никифоров 71']

                           X кръг

17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Мездра)                0:1 (0:1)
  [0:1 Илия Длагонски 5']
  [чк: Явор Янков (Л) 60']
в Лом: *
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Димово)                         2:1 (1:1)
  [0:1 Борислав Войков 14', 1:1 Павлин Димитров 40', 2:1 Веселин Гришов Георгиев 71']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев (Козл).
Локомотив (Дряново) - Балкан (Белоградчик)                0:2 (0:0)
  [0:1 Тихомир Йосифов 58'-д, 0:2 Николай Николов 70']
  [чк: Красен Денев (Л)]
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         2:0 (0:0)
  [1:0 Калоян Любенов Ченков 60'-д, 2:0 Ахмед Салимов 75']
  [чк: Милен Панчев (Т)]
Ситомир (Никопол) - Торпедо 2004 (Борован)                0:0
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Младен Младенов 30', 2:0 Милен Евтимов 73'-аг]
Самоводене (Самоводене) - Бдин (Видин)                    0:0
Янтра 2000 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        1:0 (1:0)
  [1:0 Ивайло Христов 15']

                           XI кръг

24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)       1:1 (1:1)
  [1:0 Тодор Господинов 18', 1:1 Пламен Николов 26']
Бдин (Видин) - Янтра 2000 (Габрово)                       3:2 (3:1)
  [1:0 Борислав Борисов 6', 1:1 Виктор Венков 23'-д, 2:1 Мариян Станчев 30',
   3:1 Иван Гемеджиев 43'-д, 3:2 Мирослав Косев 72']
Левски 2007 (Левски) - Самоводене (Самоводене)            1:1 (0:0)
  [0:1 Иван Златков 58', 1:1 Камен Станчев 78'-д]
Торпедо 2004 (Борован) - Академик (Свищов)                1:2 (1:2)
  [0:1 Ивайло Дюлгеров 4', 0:2 Мартин Методиев 10', 1:2 Станислав Руменов Ангелов 29']
Трявна (Трявна) - Ситомир (Никопол)                       2:1 (1:1)
  [0:1 Тони Паликрушев 15', 1:1 Щерьо Щерев 40', 2:1 Николай Емилов 61']
  [чк: Деян Лозанов (Т)]
Балкан (Белоградчик) - Гигант (Белене)                    3:0 сл. *
* - прекратен в 2' при 0:0, когато гостите, започнали мача със 7 футболисти, остават
    с 6 човека на терена след контузия на един от тях. На Балкан е присъдена служебна победа с 3:0.
Ботев (Димово) - Локомотив (Дряново)                      3:0 сл. *
* - Локомотив подава молба за отлагане на мача с уважителни причини, но в недостатъчен
    предварителен срок.
Локомотив (Мездра) - Ботев (Козлодуй)                     0:0

                           XII кръг

31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Козлодуй)                  1:1 (0:0)
  [0:1 Веселин Гришов Георгиев 48', 1:1 Милен Тодоров 54'-д]
  [ид: Павлин Димитров (Б) 15']
Локомотив (Дряново) - Локомотив (Мездра)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Борислав Петров 87']
Гигант (Белене) - Ботев (Димово)                          2:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Панов 22', 2:0 Румен Шанкулов 79']
  [чк: Александър Петров (Б)]
Ситомир (Никопол) - Балкан (Белоградчик)                  3:0 сл. *
* - гостите не пристигат за мача заради повреден автобус.
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       1:1 (0:1)
  [0:1 Ангел Кънчев 28', 1:1 Мартин Методиев 48']
  [чк: Иван Ганев (А) 60']
Самоводене (Самоводене) - Торпедо 2004 (Борован)          1:0 (0:0)
  [1:0 Ивайло Иванов 90']
  [чк: Лъчезар Русев (С) 88', Георги Вутков (Т) 88']
Янтра 2000 (Габрово) - Левски 2007 (Левски)               1:0 (1:0)
  [1:0 Емил Георгиев 45']
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин (Видин)                0:2 (0:1)
  [0:1 Николай Борисов 42', 0:2 Борислав Борисов 88']

                           XIII кръг

7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Бдин (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)                      5:1 (4:0)
  [3:0 Борислав Борисов 12',14',34'; 4:0 Виктор Младенов 43', 4:1 Светослав Кръстев 84',
   5:1 Борислав Борисов 87']
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)        2:1 (2:0)
  [1:0 Ивайло Емилов Иванов 7', 2:0 Стефан Ангелов 43', 2:1 Стоян Иванов 64']
Торпедо 2004 (Борован) - Янтра 2000 (Габрово)             2:1 (2:1)
  [0:1 Милен Ванков Милев 3', 1:1 Николай Боянов Ценковски 23'-д, 2:1 Галин Славчев 29']
Трявна (Трявна) - Самоводене (Самоводене)                 0:0
Балкан (Белоградчик) - Академик (Свищов)                  0:0
  [чк: Добрин Атанасов (А) 80']
Ботев (Димово) - Ситомир (Никопол)                        3:1 (1:0)
  [1:0 Иван Иванов 12', 1:1 Цветослав Караджов 51', 2:1 Генади Начев 55',
   3:1 Иван Иванов 68']
Локомотив (Мездра) - Гигант (Белене)                      2:0 (1:0)
  [2:0 Мартин Емилов Маринов 43',81']
в Кнежа: *
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Дряново)                    8:0 (5:0)
  [1:0 Веселин Гришов Георгиев 17', 2:0 Цветослав Тодоров 18', 3:0 Николай Ганчев 20',
   4:0 Тодор Димитров 32', 5:0 Цветослав Тодоров 35', 6:0 Павлин Димитров 56',
   8:0 Любен Вълков 66',75']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев (Козл).

                           XIV кръг

14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Дряново)               1:0 (0:0)
  [1:0 Милен Тодоров 82']
Гигант (Белене) - Ботев (Козлодуй)                        1:2 (1:1)
  [1:0 Румен Шанкулов 22', 1:2 Румен Босилков 26',74']
  [чк: Светлин Перников (Г)]
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Мездра)                    0:2 (0:1)
  [0:1 Илия Длагонски 10', 0:2 Мартин Емилов Маринов 82']
Академик (Свищов) - Ботев (Димово)                        3:0 (0:0)
  [1:0 Калоян Каролев 49', 3:0 Ивайло Дюлгеров 63',78']
Самоводене (Самоводене) - Балкан (Белоградчик)            2:1 (2:1)
  [1:0 Мартин Младенов 5', 2:0 Красимир Гавазов 25', 2:1 Тихомир Йосифов 29']
Янтра 2000 (Габрово) - Трявна (Трявна)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Емил Георгиев 73']
Локомотив (Горна Оряховица) - Торпедо 2004 (Борован)      1:0 (1:0)
  [1:0 Кристиян Кузманов 6']
Бдин (Видин) - Левски 2007 (Левски)                       3:0 сл. *
* - гостите не пристигат за мача заради повреда в автобуса им.

                           XV кръг

21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Левски 2007 (Левски) - Спартак 1919 (Плевен)              0:2 (0:1)
  [0:2 Мартин Велев 18',72']
  [чк: Ивайло Емилов Иванов (Л)]
Торпедо 2004 (Борован) - Бдин (Видин)                     2:5 (1:2)
  [0:1 Ивайло Иванов 14', 1:1 Галин Славчев 27', 1:2 Ивайло Иванов 35',
   1:3 Борислав Борисов 52', 1:4 Борислав Боянов 69', 1:5 Даниел Михайлов 78',
   2:5 Николай Малджански 88']
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)             3:0 (2:0)
  [1:0 Павел Велчев 39', 2:0 Милен Панчев 42', 3:0 Щерьо Щерев 90']
Балкан (Белоградчик) - Янтра 2000 (Габрово)               3:2 (1:1)
  [1:0 Тодор Костов 32', 1:1 Емил Георгиев 45', 2:1 Николай Станчев 64',
   3:1 Петко Петков 87', 3:2 Емил Георгиев 89']
  [чк: Калоян Илиев (Я) 70']
Ботев (Димово) - Самоводене (Самоводене)                  1:1 (0:0)
  [0:1 Иван Златков 61', 1:1 Иван Иванов 85']
  [чк: Ивайло Иванов (С) 70']
Локомотив (Мездра) - Академик (Свищов)                    0:0
в Кнежа: *
Ботев (Козлодуй) - Ситомир (Никопол)                      0:1 (0:0)
  [0:1 Цветослав Караджов 70']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев (Козл).
Локомотив (Дряново) - Гигант (Белене)                     0:2 (0:1)
  [0:1 Петър Христов 2', 0:2 Ивайло Димитров 84']
  [чк: Андон Гинев (Л)]

                           XVI кръг

6 март 2011, неделя, 15:00 ч
в Ловеч, ст."Салито":
Спартак 1919 (Плевен) - Гигант (Белене)                   4:0 (2:0)
  [1:0 Валентин Валентинов 8', 2:0 Тони Паликрушев 44', 4:0 Кунчо Кунчев 68',76']
Локомотив (Дряново) - Ситомир (Никопол)                   0:0
Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов)                      отложен *
* - отложен заради заснежен терен.
Локомотив (Мездра) - Самоводене (Самоводене)              0:2 (0:1)
  [0:1 Ивелин Момчилов 29', 0:2 Красимир Гавазов 89']
Ботев (Димово) - Янтра 2000 (Габрово)                     отложен
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Горна Оряховица)        отложен
Трявна (Трявна) - Бдин (Видин)                            1:1 (1:0)
  [1:0 Николай Банов 30'-д, 1:1 Георги Илиев Тодоров 88']
Торпедо 2004 (Борован) - Левски 2007 (Левски)             5:0 (2:0)
  [1:0 Галин Славчев 1', 3:0 Мартин Емилов Маринов 34',52'; 4:0 Цвятко Иванов 70',
   5:0 Мартин Емилов Маринов 86']
9 март 2011, сряда, 15:00 ч
Ботев (Димово) - Янтра 2000 (Габрово)                     0:3 сл. *
* - отложен повторно заради лошо състояние на терена в Димово. В последствие
    на Ботев е присъдена служебна загуба с 0:3 след изваждането им от групата.
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Горна Оряховица)        0:3 сл.*
* - домакините не успяват да съберат отбор за мача.
16 март 2011, сряда, 15:00 ч
Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов)                      4:1 (1:1)
  [1:0 Цветослав Тодоров 3', 1:1 Борислав Борисов 9'-д, 2:1 Румен Босилков 58',
   4:1 Цветослав Тодоров 70',85']

                           XVII кръг

13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Спартак 1919 (Плевен)            0:1 (0:0)
  [0:1 Кунчо Кунчев 79']
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                    1:4 (1:3)
  [0:1 Любомир Борисов 5'-аг, 0:2 Иван Лесев 15', 0:3 Николай Банов 23',
   1:3 Йонко Пенев 45', 1:4 Георги Христов 72']
Бдин (Видин) - Балкан (Белоградчик)                       3:0 (0:0)
  [1:0 Борислав Боянов 58'-д, 2:0 Цветомир Тодоров 67', 3:0 Николай Борисов 89']
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Димово)              2:0 (2:0)
  [1:0 Стефан Бакърджиев 16', 2:0 Румен Иванов 35']
Янтра 2000 (Габрово) - Локомотив (Мездра)                 1:1 (0:1)
  [0:1 Георги Иванов 20', 1:1 Георги Иванов 51'-аг]
Самоводене (Самоводене) - Ботев (Козлодуй)                0:2 (0:2)
  [0:2 Николай Ганчев 43',45'-д]
Академик (Свищов) - Локомотив (Дряново)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Евгени Систов 59']
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)                       2:1 (0:1)
  [0:1 Румен Шанкулов 7', 2:1 Галин Панков 76',88']

                           XVI кръг - отложен мач

16 март 2011, сряда, 15:00 ч
Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов)                      4:1 (1:1)
  [1:0 Цветослав Тодоров 3', 1:1 Борислав Борисов 9'-д, 2:1 Цветослав Тодоров 49',
   3:1 Румен Босилков 58', 4:1 Цветослав Тодоров 85']

                           XVIII кръг

20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Ситомир (Никопол)                 3:1 (0:1)
  [0:1 Галин Панков 45', 1:1 Ивайло Емилов Иванов 50', 2:1 Веселин Митев 74'-аг,
   3:1 Ивайло Емилов Иванов 90']
  [чк: Светослав Кръстев (Сп)]
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)                       0:2 (0:1)
  [0:1 Евгени Систов 19', 0:2 Венцислав Георгиев 51']
Локомотив (Дряново) - Самоводене (Самоводене)             0:0
  [чк: Владимир Атанасов (Л)]
Ботев (Козлодуй) - Янтра 2000 (Габрово)                   6:0 (4:0)
  [1:0 Цветослав Тодоров 4', 2:0 Шенол Галип 23', 4:0 Николай Ганчев 28',42'-д;
   5:0 Иван Мишев 64', 6:0 Румен Босилков 80']
  [чк: Мариян Маринов (Б), Христо Марков (Я)]
в Горна Оряховица, ст."Локомотив": *
Локомотив (Мездра) - Локомотив (Горна Оряховица)          1:1 (0:0)
  [0:1 Мартин Радев 50', 1:1 Цветан Цветанов 88']
* - в Горна Оряховица по взаимна договореност от III кръг.
Ботев (Димово) - Бдин (Видин)                             1:2 (1:1)
  [0:1 Цветомир Тодоров 13', 1:1 Иван Иванов 17', 1:2 Куатара Мамаду 61']
Балкан (Белоградчик) - Левски 2007 (Левски)               5:1 (2:0)
  [1:0 Тодор Костов 7', 2:0 Стефан Стефанов 38', 3:0 Николай Малджански 50',
   3:1 Красимир Николаев 59', 4:1 Тодор Костов 63', 5:1 Тихомир Йосифов 79']
  [чк: Калоян Божков (Б) 2п]
Трявна (Трявна) - Торпедо 2004 (Борован)                  0:0

                           XIX кръг

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Трявна (Трявна) - Спартак 1919 (Плевен)                   0:4 (0:4)
  [0:1 Ивайло Емилов Иванов 4', 0:2 Кунчо Кунчев 22', 0:3 Цветан Петров 26',
   0:4 Кунчо Кунчев 37']
  [чк: Димитър Велчев (Т)]
Торпедо 2004 (Борован) - Балкан (Белоградчик)             4:0 (0:0)
  [1:0 Юлиян Найденов Христов 58', 2:0 Милен Заков 64', 4:0 Мартин Емилов Маринов 70',83']
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Димово)                     0:2 (0:1)
  [0:1 Милен Маринов 17', 0:2 Светлин Алексиев Цветков 56']
Бдин (Видин) - Локомотив (Мездра)                         2:0 (2:0)
  [1:0 Александър Соколов 21', 2:0 Детелин Ченешков 25']
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Козлодуй)            0:1 (0:1)
  [0:1 Цветослав Тодоров 6']
Янтра 2000 (Габрово) - Локомотив (Дряново)                1:0 (1:0)
  [1:0 Александър Маринов 1']
Самоводене (Самоводене) - Гигант (Белене)                 4:0 (2:0)
  [1:0 Светослав Караиванов 20', 2:0 Лъчезар Русев 34', 3:0 Мариян Симеонов 48',
   4:0 Тодор Шиков 69'-д]
Академик (Свищов) - Ситомир (Никопол)                     3:0 (1:0)
  [2:0 Венцислав Георгиев 27',48'; 3:0 Борислав Борисов 49']
  [чк: Калоян Каролев (А)]

                           XX кръг

3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Академик (Свищов)                 2:0 (0:0)
  [1:0 Симеон Рудашки 53', 2:0 Васил Шопов 72']
Ситомир (Никопол) - Самоводене (Самоводене)               0:5 (0:0)
  [0:1 Велислав Илков 55', 0:2 Светослав Караиванов 65', 0:3 Велислав Илков 73',
   0:4 Ивайло Иванов 86', 0:5 Красимир Гавазов 88'-д]
Гигант (Белене) - Янтра 2000 (Габрово)                    0:1 (0:1)
  [0:1 Милен Ванков Милев 24']
Локомотив (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица)         0:0
Ботев (Козлодуй) - Бдин (Видин)                           1:2 (1:0)
  [1:0 Николай Ганчев 30', 1:1 Цветомир Тодоров 78', 1:2 Борислав Борисов 82']
Локомотив (Мездра) - Левски 2007 (Левски)                 6:0 (2:0)
  [1:0 Страти Илиев 22'-д, 2:0 Захари Младенов 42', 3:0 Петър Златков 58',
   4:0 Георги Иванов 66', 5:0 Петър Златков 70', 6:0 Цветан Николов 90']
Ботев (Димово) - Торпедо 2004 (Борован)                   0:3 (0:1)
  [0:1 Мартин Емилов Маринов 29', 0:2 Цветко Иванов 73', 0:3 Николай Боянов Ценковски 83']
Балкан (Белоградчик) - Трявна (Трявна)                    3:1 (1:0)
  [1:0 Стефан Стефанов 9', 1:1 Георги Христов 62', 2:1 Николай Николов 70',
   3:1 Тодор Костов 90']

                           XXI кръг

10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Балкан (Белоградчик) - Спартак 1919 (Плевен)              1:1 (1:0)
  [1:0 Димитър Ялъмов 14, 1:1 Кунчо Кунчев 65']
  [чк: Йордан Йорданов (Б) 66'], ~ 150 зрители
Трявна (Трявна) - Ботев (Димово)                          3:0 сл.*
* - гостите не се явяват. От актива на Ботев са отнети 3 точки заради неявяване
    без уважителни причини.
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Мездра)               0:1 (0:0)
  [0:1 Александър Mиков 84']
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Козлодуй)                   0:2 (0:2)
  [0:1 Цветослав Тодоров 28', 0:2 Николай Ганчев 39'-д]
Бдин (Видин) - Локомотив (Дряново)                        4:0 сл.*
  [1:0 Зоран Цветкович 56']
* - прекратен в 63' при 1:0, след като гостите бурно протестират
    заради отбелязания малко преди това гол от домакините, при който
    според тях топката не е минала голлинията. На Бдин е присъдена
    служебна победа с 4:0.
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)             3:1 (1:0)
  [1:0 Любомир Любенов 27'-аг, 1:1 Румен Шанкулов 63', 2:1 Стефан Бакърджиев 70',
   3:1 Румен Иванов 85']
Янтра 2000 (Габрово) - Ситомир (Никопол)                  7:1 (3:0)
  [3:0 Емил Георгиев 17',30',35'; 4:0 Александър Маринов 58', 6:0 Христо Марков 60',68';
   6:1 Станимир Георгиев 87', 7:1 Емил Георгиев 88']
Самоводене (Самоводене) - Академик (Свищов)               2:1 (2:0)
  [1:0 Велислав Илков 24', 2:0 Красимир Гавазов 34', 2:1 Евгени Систов 79'] ~ 180 зрители

                           XXII кръг

17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Самоводене (Самоводене)           2:0 (1:0)
  [1:0 Цветан Петров 44', 2:0 Кунчо Кунчев 74']
  [ид: Кунчо Кунчев (Сп) 7']
Академик (Свищов) - Янтра 2000 (Габрово)                  2:3 (1:1)
  [1:0 Борислав Борисов 7', 1:1 Николай Василев 44', 2:1 Младен Младенов 58',
   2:3 Емил Георгиев 77',84']
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Горна Оряховица)           3:0 (1:0)
  [1:0 Станимир Георгиев 2', 2:0 Тони Панков 78', 3:0 Станимир Георгиев 83']
Гигант (Белене) - Бдин (Видин)                            0:3 (0:2)
  [0:1 Цветомир Тодоров 27', 0:2 Детелин Ченешков 37', 0:3 Цветомир Тодоров 58']
Локомотив (Дряново) - Левски 2007 (Левски)                3:1 (0:0)
  [1:0 Билял Мустафов 62', 2:0 Богдан Георгиев 80'-д, 3:0 Билял Мустафов 90',
   3:1 Атанас Атанасов 90'+3']
Ботев (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)                 0:0
Локомотив (Мездра) - Трявна (Трявна)                      отложен
Ботев (Димово) - Балкан (Белоградчик)                     0:4 (0:3)
  [0:2 Тихомир Йосифов 5',32'; 0:3 Тодор Костов 42', 0:4 Тихомир Йосифов 71']
28 април 2011, четвъртък, 17:00 ч
Локомотив (Мездра) - Трявна (Трявна)                      4:2 (2:1)
  [0:1 Иван Лесев 7', 1:1 Александър Миков 15', 2:1 Цветан Цветанов 32',
   2:2 Иван Лесев 53', 3:2 Страти Илиев 60', 4:2 Петър Златков 90'+2']

                           XXIII кръг

21 април 2011, четвъртък, 17:00 ч
Трявна (Трявна) - Ботев (Козлодуй)                        2:1 (0:1)
  [0:1 Слави Костенски 13', 1:1 Ангел Кънчев 59', 2:1 Милен Панчев 87']
  [чк: Румен Босилков (Б) 73']
22 април 2011, петък, 17:00 ч
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Мездра)                 1:5 (0:3)
  [0:1 Николай Ковачев 21', 0:2 Цветан Николов 29', 0:3 Цветан Цветанов 33',
   1:3 Николай Малджански 57', 1:4 Цветан Цветанов 85', 1:5 Страти Илиев 90']
  [чк: Павел Павлов (Б)]
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Дряново)              3:1 (2:1)
  [1:0 Юлиян Найденов Христов 7', 2:0 Милен Заков 12', 2:1 Владимир Атанасов 45',
   3:1 Цветко Иванов 87']
Бдин (Видин) - Ситомир (Никопол)                          6:0 (2:0)
  [1:0 Борислав Борисов 11', 2:0 Детелин Ченешков 43', 3:0 Петър Трифонов 62',
   4:0 Даниел Михайлов 63', 5:0 Детелин Ченешков 75', 6:0 Марио Миленков 78']
25 април 2011, понеделник, 17:00 ч
Ботев (Димово) - Спартак 1919 (Плевен)                    0:3 сл.*
* - домакините не се явяват.
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)                    2:1 (0:1)
  [0:1 Светлин Перников 8', 1:1 Любомир Борисов 52', 2:1 Венцислав Младенов 63']
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)           0:0
Янтра 2000 (Габрово) - Самоводене (Самоводене)            2:2 (0:1)
  [0:1 Велислав Илков 6', 0:2 Ивайло Иванов 50', 2:2 Момчил Кинов 84',85']

* - Ботев (Димово) е изваден от групата на 27 април 2011, заради второ неявяване
за мач без уважителни причини. Резултатите му до този момент се зачитат, а
на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XXII кръг - отложен мач

28 април 2011, четвъртък, 17:00 ч
Локомотив (Мездра) - Трявна (Трявна)                      4:2 (2:1)
  [0:1 Иван Лесев 7', 1:1 Александър Миков 15', 2:1 Цветан Цветанов 32',
   2:2 Иван Лесев 53', 3:2 Страти Илиев 60', 4:2 Петър Златков 90'+2']

                           XXIV кръг

1 май 2011, неделя, 18:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Янтра 2000 (Габрово)              2:0 (1:0)
  [1:0 Симеон Рудашки 35', 2:0 Васил Шопов 66']
  [чк: Момчил Кинов (Я) 75']
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Самоводене (Самоводене) - Локомотив (Горна Оряховица)     2:0 (1:0)
  [1:0 Велислав Илков 14, 2:0 Красимир Гавазов 76']
Академик (Свищов) - Бдин (Видин)                          0:0
Ситомир (Никопол) - Левски 2007 (Левски)                  4:1 (2:0)
  [1:0 Тихомир Линков 3', 2:0 Станимир Георгиев 4', 3:0 Светлин Йочев 58'-д,
   3:1 Любомир Борисов 69', 4:1 Момчил Савов 90']
Гигант (Белене) - Торпедо 2004 (Борован)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Румен Максимов 69']
  [чк: Бисер Янчев (Т)]
Локомотив (Дряново) - Трявна (Трявна)                     3:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Генчев 3', 1:1 Красен Илиев 54', 2:1 Свилен Василев 56',
   3:1 Стефан Ангелов 85']
Ботев (Козлодуй) - Балкан (Белоградчик)                   1:0 (1:0)
  [1:0 Слави Костенски 42']
Локомотив (Мездра) - Ботев (Димово)                       3:0 сл.

                           XXV кръг

8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Локомотив (Мездра) - Спартак 1919 (Плевен)                0:0
Ботев (Димово) - Ботев (Козлодуй)                         0:3 сл.
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Дряново)                1:2 (0:1)
  [0:2 Билял Мустафов 45',66'; 1:2 Стефан Стефанов 78']
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                         5:0 (1:0)
  [1:0 Милен Панчев 9', 2:0 Иван Лесев 75', 3:0 Николай Банов 77',
   5:0 Иван Лесев 80',85']
Торпедо 2004 (Борован) - Ситомир (Никопол)                0:1 (0:0)
  [0:1 Цветослав Караджов 85']
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                  1:4 (0:3)
  [0:1 Калоян Каролев 35', 0:2 Борислав Борисов 37', 0:3 Васил Банов 39',
   1:3 Ивайло Миленов 59', 1:4 Евгени Систов 76']
Бдин (Видин) - Самоводене (Самоводене)                    2:0 (0:0)
  [1:0 Куатара Мамаду 75', 2:0 Зоран Цветкович 85']
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 2000 (Габрово)        0:2 (0:1)
  [0:2 Мирослав Косев 18',57']

                           XXVI кръг

12 май 2011, четвъртък, 18:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)       4:0 (1:0)
  [2:0 Кунчо Кунчев 10',50'; 4:0 Ивайло Емилов Иванов 56',63']
Янтра 2000 (Габрово) - Бдин (Видин)                       0:4 (0:3)
  [0:3 Цветомир Тодоров 2',7',38'; 0:4 Станислав Антонов (вр) 57'-д]
  [ид: Емил Георгиев (Я) 24',28']
Самоводене (Самоводене) - Левски 2007 (Левски)            5:0 (4:0)
  [1:0 Куаме Фиделе 1', 2:0 Велислав Илков 8', 4:0 Лъчезар Русев 31',44';
   5:0 Велислав Илков 57']
Академик (Свищов) - Торпедо 2004 (Борован)                2:1 (0:0)
  [1:0 Венцислав Георгиев 54', 1:1 Цветко Иванов 76'-д, 2:1 Марин Методиев 88']
  [Венцислав Димитров 54', Мартин Методиев 88' - Цветко Пламенов 76'-д]
Ситомир (Никопол) - Трявна (Трявна)                       1:1 (0:0)
  [0:1 Деян Лозанов 64', 1:1 Цветослав Караджов 73'-д]
Гигант (Белене) - Балкан (Белоградчик)                    3:0 сл.*
* - мачът е прекратен в 3', след като играч на гостите, започнали със 7 човека,
    се контузва и напуска игра. На Гигант е присъдена служебна победа с 3:0.
Локомотив (Дряново) - Ботев (Димово)                      3:0 сл.
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Мездра)                     3:0 (1:0)
  [1:0 Румен Босилков 28', 2:0 Николай Ганчев 67'-д, 3:0 Иван Мишев 84']

                           XXVII кръг

15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Ботев (Козлодуй) - Спартак 1919 (Плевен)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Седат Салиев 22', 2:0 Николай Ганчев 51'-д]
Локомотив (Мездра) - Локомотив (Дряново)                  3:0 (1:0)
  [3:0 Цветан Цветанов 22',59',90']
Ботев (Димово) - Гигант (Белене)                          0:3 сл.
Балкан (Белоградчик) - Ситомир (Никопол)                  2:4 (1:2)
  [0:1 Тихомир Линков 30', 1:1 Борислав Войков 41', 1:2 Тихомир Линков 43',
   1:3 Тони Панков 78', 2:3 Тихомир Йосифов 83', 2:4 Станимир Георгиев 90']
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       3:0 (2:0)
  [1:0 Милен Панчев 13', 2:0 Павел Велчев 23', 3:0 Деян Лозанов 63']
Торпедо 2004 (Борован) - Самоводене (Самоводене)          2:1 (0:1)
  [0:1 Тихомир Антонов 23', 1:1 Мартин Емилов Маринов 53', 2:1 Николай Боянов Ценковски 77']
Левски 2007 (Левски) - Янтра 2000 (Габрово)               2:1 (0:0) *
  [0:1 Мирослав Косев 49', 1:1 Венцислав Младенов 66', 2:1 Атанас Атанасов 90']
  [чк: Станимир Палев (вр) (Л) 77']
* - заради инциденти по време на и след мача, Левски 2007 е наказан
    с лишаване от домакинство за 1 мач.
Бдин (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)                6:0 (3:0)
  [1:0 Цветомир Тодоров 8', 2:0 Куатара Мамаду 11', 3:0 Цветомир Тодоров 32',
   4:0 Николай Борисов 49', 5:0 Борислав Борисов 69', 6:0 Цветомир Тодоров 90']

* - С решение на ЗС на БФС от 18 май, от актива на Гигант (Белене) са отнети
3 точки за второ неявяване без уважителни причини на отбор от ДЮШ на клуба.

                           XXVIII кръг

20 май 2011, петък, 18:00 ч
Янтра 2000 (Габрово) - Торпедо 2004 (Борован)             2:0 (0:0)
  [1:0 Емил Георгиев 67', 2:0 Момчил Кинов 89']
Локомотив (Дряново) - Ботев (Козлодуй)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Антоний Балъков 49']
22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Бдин (Видин)                      2:3 (0:2)
  [0:1 Борислав Борисов 15', 0:2 Светослав Кръстев 34'-аг, 1:2 Кунчо Кунчев 56',
   2:2 Цветослав Игнатов 67', 2:3 Борислав Борисов 88']
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски 2007 (Левски)        1:0 (1:0)
  [1:0 Румен Иванов 14'-д]
Самоводене (Самоводене) - Трявна (Трявна)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Деян Лозанов 9']
Академик (Свищов) - Балкан (Белоградчик)                  6:0 (2:0)
  [1:0 Радосвет Чанов 4', 2:0 Иван Ганев 45'-д, 3:0 Евгени Систов 48',
   4:0 Ивайло Дюлгеров 62', 5:0 Стефан Стефанов 74'-аг, 6:0 Емил Горанов 80']
Ситомир (Никопол) - Ботев (Димово)                        3:0 сл.
Гигант (Белене) - Локомотив (Мездра)                      1:2 (0:1)
  [0:1 Петър Златков 40', 0:2 Страти Илиев 54', 1:2 Светлин Перников 67']

                           XXIX кръг

29 май 2011, неделя, 18:00 ч
Локомотив (Дряново) - Спартак 1919 (Плевен)               0:0
Ботев (Козлодуй) - Гигант (Белене)                        1:2 (0:0)
  [1:0 Любен Вълков 58', 1:1 Румен Максимов 74', 1:2 Калоян Любенов Ченков 90']
Локомотив (Мездра) - Ситомир (Никопол)                    7:0 (3:0)
  [1:0 Александър Миков 12', 2:0 Петър Златков 39', 3:0 Александър Миков 42',
   4:0 Петър Златков 68', 5:0 Здравко Рафаилов 85', 6:0 Страти Илиев 88'-д,
   7:0 Стоян Димов 90']
Ботев (Димово) - Академик (Свищов)                        0:3 сл.
Балкан (Белоградчик) - Самоводене (Самоводене)            3:9 (0:4)
  [0:1 Иван Златков 13', 0:2 Светослав Караиванов 18', 0:4 Велислав Илков 34',44';
   1:4 Борислав Войков 49', 2:4 Тихомир Йосифов 50', 2:6 Светослав Караиванов 54',61';
   3:6 Мирослав Въглярски 70', 3:7 Велислав Илков 72', 3:9 Иван Златков 80',82']
Трявна (Трявна) - Янтра 2000 (Габрово)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Ангел Кънчев 73']
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Горна Оряховица)      3:1 (2:0)
  [1:0 Цветко Иванов 24', 2:0 Мартин Емилов Маринов 45', 2:1 Пламен Петков 83',
   3:1 Мартин Емилов Маринов 90']
в Плевен, ст."Плевен": *
Левски 2007 (Левски) - Бдин (Видин)                       0:5 (0:3)
  [0:1 Борислав Борисов 2', 0:3 Георги Илиев Тодоров 5',45'; 0:4 Калоян Цветков 81',
   0:5 Цветомир Тодоров 90']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Левски 2007.

                           XXX кръг

4 юни 2011, събота, 18:00 ч
Бдин (Видин) - Торпедо 2004 (Борован)                     3:1 (3:0)
  [1:0 Цветомир Тодоров 3', 2:0 Борислав Борисов 14', 3:0 Цветомир Тодоров 27'-д,
   3:1 Николай Боянов Ценковски 57']
5 юни 2011, неделя, 18:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Левски 2007 (Левски)              6:0 (3:0)
  [1:0 Стефан Христов 10', 2:0 Васил Шопов 23', 3:0 Стефан Христов 33',
   4:0 Симеон Рудашки 48', 5:0 Светослав Кръстев 56', 6:0 Стефан Христов 68']
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)             0:1 (0:1)
  [0:1 Николай Банов 12']
Янтра 2000 (Габрово) - Балкан (Белоградчик)               6:0 сл.*
  [3:0 Емил Георгиев 5',10',15']
* - прекратен в 18' при 3:0, когато гостите, започнали мача със 7 футболисти,
    остават с 6 човека на терена заради контузия. На Янтра 2000 е присъдена служебна победа с 6:0.
Самоводене (Самоводене) - Ботев (Димово)                  3:0 сл.
Академик (Свищов) - Локомотив (Мездра)                    1:2 (0:2)
  [0:1 Петър Златков 26', 0:2 Александър Миков 39', 1:2 Ивайло Дюлгеров 58']
Ситомир (Никопол) - Ботев (Козлодуй)                      2:0 (1:0)
  [1:0 Тони Панков 16', 2:0 Станимир Георгиев 50']
  [чк: Тони Панков (С)]
Гигант (Белене) - Локомотив (Дряново)                     1:1 (0:0) *
  [1:0 Румен Максимов 52, 1:1 Георги Георгиев 70'-аг]
* - заради инциденти Гигант е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.

нагоре


Северозападна "В" АФГ 2010/11 - Всички голмайстори

Голмайстори
21 - Емил Георгиев          - Янтра 2000 (Габрово)
16 - Борислав Борисов       - Бдин (Видин)
14 - Мартин Емилов Маринов  - Торпедо 2004 (Борован)  /вкл. 5 гола за Локомотив (Мездра)/
   - Цветомир Тодоров       - Бдин (Видин)
11 - Николай Ганчев         - Ботев (Козлодуй)
10 - Ивайло Емилов Иванов   - Спартак 1919 (Плевен)  /вкл. 5 гола за Левски 2007 (Левски)/
   - Кунчо Кунчев           - Спартак 1919 (Плевен)
   - Тихомир Йосифов        - Балкан (Белоградчик)
   - Светослав Караиванов   - Самоводене (Самоводене)
   - Велислав Илков         - Самоводене (Самоводене)
   - Петър Златков          - Локомотив (Мездра)
 9 - Веселин Гришов         - Ботев (Козлодуй)
   - Румен Босилков         - Ботев (Козлодуй)
   - Станимир Георгиев      - Ситомир (Никопол)
   - Ивайло Дюлгеров        - Академик (Свищов)
 8 - Цветослав Тодоров      - Ботев (Козлодуй)

 7  Венцислав Георгиев        Академик (Свищов)          
 7  Борислав Борисов          Академик (Свищов)          
 7  Николай Малджански        Балкан (Белоградчик)  /вкл. 5 гола за Торпедо 2004 (Борован)/
 7  Светлин Алексиев Цветков  Ботев (Димово)             
 7  Цветан Цветанов           Локомотив (Мездра)         
 7  Юлиян Найденов Христов    Торпедо 2004 (Борован)  /вкл. 5 гола за Балкан (Белоградчик)/
 7  Иван Лесев                Трявна (Трявна)  /вкл. 1 гол за Янтра 2000 (Габрово)/
 6  Мартин Методиев           Академик (Свищов)          
 6  Евгени Систов             Академик (Свищов)  /вкл. 1 гол за Торпедо 2004 (Борован)/
 6  Любомир Цеков             Бдин (Видин)               
 6  Александър Миков          Локомотив (Мездра)         
 6  Красимир Гавазов          Самоводене (Самоводене)    
 6  Иван Златков              Самоводене (Самоводене)    
 6  Цветко Иванов             Торпедо 2004 (Борован)  /вкл. 1 гол за Локомотив (Мездра)/
 6  Милен Панчев              Трявна (Трявна)            
 6  Николай Банов             Трявна (Трявна)            
 6  Момчил Кинов              Янтра 2000 (Габрово)       
 5  Младен Младенов           Академик (Свищов)          
 5  Тодор Костов              Балкан (Белоградчик)       
 5  Иван Иванов               Ботев (Димово)             
 5  Светлин Перников          Гигант (Белене)            
 5  Страти Илиев              Локомотив (Мездра)         
 5  Николай Боянов Ценковски  Торпедо 2004 (Борован)     
 5  Ангел Кънчев              Трявна (Трявна)            
 5  Николай Василев           Янтра 2000 (Габрово)       
 5  Мирослав Косев            Янтра 2000 (Габрово)       
 4  Детелин Ченешков          Бдин (Видин)               
 4  Иван Гемеджиев            Бдин (Видин)               
 4  Румен Шанкулов            Гигант (Белене)            
 4  Камен Станчев             Левски 2007 (Левски)       
 4  Стефан Бакърджиев         Локомотив (Горна Оряховица)
 4  Билял Мустафов            Локомотив (Дряново)        
 4  Ивайло Иванов             Самоводене (Самоводене)    
 4  Лъчезар Русев             Самоводене (Самоводене)    
 4  Галин Панков              Ситомир (Никопол)          
 4  Тихомир Линков            Ситомир (Никопол)          
 4  Цветослав Караджов        Ситомир (Никопол)          
 4  Тони Панков               Ситомир (Никопол)          
 4  Симеон Рудашки            Спартак 1919 (Плевен)      
 3  Николай Николов           Балкан (Белоградчик)       
 3  Стефан Стефанов           Балкан (Белоградчик)       
 3  Борислав Войков           Балкан (Белоградчик)  /вкл. 1 гол за Ботев (Димово)/
 3  Николай Борисов           Бдин (Видин)               
 3  Даниел Михалов            Бдин (Видин)               
 3  Куатара Мамаду            Бдин (Видин)               
 3  Георги Илиев Тодоров      Бдин (Видин)               
 3  Борислав Боянов           Бдин (Видин)               
 3  Мариян Станчев            Бдин (Видин)               
 3  Николай Никифоров         Ботев (Димово)             
 3  Шенол Галип               Ботев (Козлодуй)           
 3  Любен Вълков              Ботев (Козлодуй)           
 3  Румен Максимов            Гигант (Белене)            
 3  Пламен Иванов             Локомотив (Горна Оряховица)
 3  Пламен Петков             Локомотив (Горна Оряховица)
 3  Румен Иванов              Локомотив (Горна Оряховица)
 3  Валентин Лалов            Локомотив (Мездра)         
 3  Стойчо Иванов             Самоводене (Самоводене)    
 3  Цветомир Младенов Тодоров Спартак 1919 (Плевен)      
 3  Васил Шопов               Спартак 1919 (Плевен)      
 3  Стефан Христов            Спартак 1919 (Плевен)      
 3  Галин Славчев             Торпедо 2004 (Борован)     
 3  Щерьо Щерев               Трявна (Трявна)  /пролетта в Розова долина (Казанлък) в ЮИ "В" АФГ, където отбелязва 11 гола/
 3  Деян Лозанов              Трявна (Трявна)            
 3  Ивайло Иванов             Трявна (Трявна)            
 2  Калоян Каролев            Академик (Свищов)          
 2  Димитър Ялъмов            Балкан (Белоградчик)       
 2  Николай Станчев           Балкан (Белоградчик)       
 2  Зоран Цветкович           Бдин (Видин)               
 2  Виктор Младенов           Бдин (Видин)               
 2  Ивайло Иванов             Бдин (Видин)               
 2  Милен Маринов             Ботев (Димово)             
 2  Чавдар Ценков             Ботев (Димово)             
 2  Павлин Димитров           Ботев (Козлодуй)           
 2  Иван Мишев                Ботев (Козлодуй)           
 2  Слави Костенски           Ботев (Козлодуй)           
 2  Пламен Трифонов           Ботев (Козлодуй)           
 2  Калоян Любенов Ченков     Гигант (Белене)            
 2  Венцислав Младенов        Левски 2007 (Левски)       
 2  Любомир Борисов           Левски 2007 (Левски)       
 2  Атанас Атанасов           Левски 2007 (Левски)       
 2  Тодор Господинов          Локомотив (Горна Оряховица)
 2  Стефан Ангелов            Локомотив (Дряново)  /вкл. 1 гол за Левски 2007 (Левски)/
 2  Георги Иванов             Локомотив (Мездра)         
 2  Цветан Николов            Локомотив (Мездра)         
 2  Адриан Игов               Локомотив (Мездра)         
 2  Илия Длагонски            Локомотив (Мездра)         
 2  Мартин Младенов           Самоводене (Самоводене)    
 2  Ивелин Момчилов           Самоводене (Самоводене)    
 2  Мариян Симеонов           Самоводене (Самоводене)    
 2  Светлин Йочев             Ситомир (Никопол)          
 2  Цветан Петров             Спартак 1919 (Плевен)      
 2  Светослав Кръстев         Спартак 1919 (Плевен)      
 2  Тони Паликрушев           Спартак 1919 (Плевен)  /вкл. 1 гол за Ситомир (Никопол)/
 2  Мартин Велев              Спартак 1919 (Плевен)      
 2  Милен Тодоров             Спартак 1919 (Плевен)      
 2  Георги Вутков             Торпедо 2004 (Борован)     
 2  Милен Заков               Торпедо 2004 (Борован)     
 2  Павел Велчев              Трявна (Трявна)            
 2  Георги Христов            Трявна (Трявна)            
 2  Милен Ванков Милев        Янтра 2000 (Габрово)       
 2  Александър Маринов        Янтра 2000 (Габрово)       
 2  Христо Марков             Янтра 2000 (Габрово)       
 1  Георги Ангелов            Академик (Свищов)          
 1  Васил Банов               Академик (Свищов)          
 1  Радосвет Чанов            Академик (Свищов)          
 1  Иван Ганев                Академик (Свищов)          
 1  Емил Горанов              Академик (Свищов)          
 1  Красен Каравелов          Академик (Свищов)          
 1  Георги Гергов             Балкан (Белоградчик)       
 1  Петко Петков              Балкан (Белоградчик)       
 1  Мирослав Въглярски        Балкан (Белоградчик)       
 1  Александър Соколов        Бдин (Видин)               
 1  Калоян Цветков            Бдин (Видин)               
 1  Момчил Милчев             Бдин (Видин)               
 1  Марио Миленков            Бдин (Видин)               
 1  Петър Трифонов            Бдин (Видин)               
 1  Станислав Антонов         Бдин (Видин)               
 1  Георги Иванов             Бдин (Видин)               
 1  Генади Начев              Ботев (Димово)             
 1  Милен Дафинов             Ботев (Димово)             
 1  Мирослав Казачки          Ботев (Козлодуй)           
 1  Седат Салиев              Ботев (Козлодуй)           
 1  Тодор Димитров            Ботев (Козлодуй)           
 1  Ивайло Димитров           Гигант (Белене)            
 1  Борислав Панов            Гигант (Белене)            
 1  Ахмед Салимов             Гигант (Белене)            
 1  Петър Христов             Гигант (Белене)            
 1  Стилиян Ларинков          Гигант (Белене)            
 1  Красимир Николаев         Левски 2007 (Левски)       
 1  Николай Съботинов         Левски 2007 (Левски)       
 1  Владимир Атанасов Недялков Левски 2007 (Левски)       
 1  Ивайло Миленов            Левски 2007 (Левски)       
 1  Ценко Георгиев            Левски 2007 (Левски)       
 1  Мартин Кръстев            Левски 2007 (Левски)       
 1  Йонко Пенев               Левски 2007 (Левски)       
 1  Мартин Радев              Локомотив (Горна Оряховица)
 1  Мирослав Гавазов          Локомотив (Горна Оряховица)
 1  Стоян Иванов              Локомотив (Горна Оряховица)
 1  Асен Борисов              Локомотив (Горна Оряховица)
 1  Аврам Аврамов             Локомотив (Горна Оряховица)
 1  Кристиян Кузманов         Локомотив (Горна Оряховица)
 1  Любомир Стефанов          Локомотив (Горна Оряховица)
 1  Ради Стайков              Локомотив (Горна Оряховица)
 1  Красен Славчев            Локомотив (Горна Оряховица)
 1  Богдан Георгиев           Локомотив (Дряново)        
 1  Владимир Атанасов         Локомотив (Дряново)        
 1  Атанас Банев              Локомотив (Дряново)        
 1  Красен Илиев              Локомотив (Дряново)        
 1  Свилен Василев            Локомотив (Дряново)        
 1  Борислав Петров           Локомотив (Дряново)        
 1  Филип Боев                Локомотив (Дряново)        
 1  Антоний Балъков           Локомотив (Дряново)        
 1  Здравко Рафаилов          Локомотив (Мездра)         
 1  Елин Петков               Локомотив (Мездра)         
 1  Стоян Димов               Локомотив (Мездра)         
 1  Захари Младенов           Локомотив (Мездра)         
 1  Николай Ковачев           Локомотив (Мездра)         
 1  Димитър Димитров          Самоводене (Самоводене)    
 1  Тихомир Антонов           Самоводене (Самоводене)    
 1  Светослав Станчев         Самоводене (Самоводене)    
 1  Куаме Фиделе              Самоводене (Самоводене)    
 1  Тодор Шиков               Самоводене (Самоводене)    
 1  Момчил Савов              Ситомир (Никопол)          
 1  Цветомир Петков           Ситомир (Никопол)          
 1  Борислав Иванов           Спартак 1919 (Плевен)      
 1  Валентин Валентинов       Спартак 1919 (Плевен)      
 1  Петър Йорданов            Спартак 1919 (Плевен)      
 1  Пламен Николов            Спартак 1919 (Плевен)      
 1  Цветослав Игнатов         Спартак 1919 (Плевен)      
 1  Мануш Радев               Торпедо 2004 (Борован)     
 1  Николай Михайлов          Торпедо 2004 (Борован)     
 1  Станислав Руменов Ангелов Торпедо 2004 (Борован)     
 1  Мартин Динков             Торпедо 2004 (Борован)     
 1  Николай Емилов            Трявна (Трявна)            
 1  Димитър Генчев            Трявна (Трявна)            
 1  Ивайло Христов            Янтра 2000 (Габрово)       
 1  Виктор Венков             Янтра 2000 (Габрово)       
 1  Калоян Илиев              Янтра 2000 (Габрово)       
 1  Христо Коев               Янтра 2000 (Габрово)       
 1  Йоан Ивалинов Петков      Янтра 2000 (Габрово)       

Автоголове
 2  Светослав Кръстев         Спартак 1919 (Плевен) - за Янтра 2000 и Бдин
 1  Стефан Стефанов           Балкан (Белоградчик) - за Академик
    Георги Георгиев           Гигант (Белене) - за Локомотив (Др)
    Любомир Любенов           Гигант (Белене) - за Локомотив (ГО)
    Петър Христов             Гигант (Белене) - за Торпедо 2004 (Борован)
    Милен Евтимов             Левски 2007 (Левски) - за Академик
    Любомир Борисов           Левски 2007 (Левски) - за Трявна
    Георги Иванов             Локомотив (Мездра) - за Янтра 2000
    Веселин Митев             Ситомир (Никопол) - за Спартак 1919 (Плевен)
    Митко Календжиев          Трявна (Трявна) - за Левски 2007 (Левски)

Служебни голове
30  срещу Ботев (Димово)        за Янтра 2000 (Габрово), Трявна (Трявна), Спартак 1919 (Плевен) и всички техни противници след изваждането им от СЗ "В" АФГ след XXIII кръг
12  срещу Балкан (Белоградчик)  за Ситомир (Никопол), Локомотив (Горна Оряховица), Гигант (Белене) и Янтра 2000 (Габрово)
 9  срещу Локомотив (Дряново)   за Ситомир (Никопол), Ботев (Димово) и Бдин (Видин)
 6  срещу Гигант (Белене)       за Спартак 1919 (Плевен) и Балкан (Белоградчик)
 3  срещу Левски 2007 (Левски)  за Бдин (Видин)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com