bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив | Kъм стария сайт |


Югозападна "В" ФГ 2010/11

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сливнишки герой (Сливница)         38   29   6   3  108:24   93      Влиза в Западна "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Пирин 2002 (Разлог)                38   26   7   5   89:28   85     [2 0 0  5:0  6]
 3. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   38   27   4   7   70:24   85     [0 0 2  0:5  0]
 4. Перун (Кресна)                     38   24   7   7   89:31   79
 5. Места 2005 (Хаджидимово)           38   20   9   9   71:38   69
 6. ОФК Костинброд (Костинброд)        38   18   7  13   82:47   61 [*]
 7. Локомотив 1925 (Септември)         38   17   8  13   75:55   59 [+]
 8. Септември (София)                  38   15  11  12   59:54   56 [+]    [0 2 0  4:4  2, 3 гола на чужд терен]
 9. Балкан (Ботевград)                 38   16   8  14   61:51   56 [-][*] [0 2 0  4:4  2, 1 гол на чужд терен]
10. Велбъжд (Кюстендил)                38   16   6  16   73:59   54     [1 0 1  6:3  3]
11. Миньор (Бобов дол)                 38   16   6  16   62:58   54     [1 0 1  3:6  3]
12. Витоша (Долна Диканя)              38   16   5  17   58:53   53
13. Бенковски (Пазарджик)              38   13   9  16   57:57   48
14. Струмска слава 1927 (Радомир)      38   14   5  19   57:78   47
15. Чепинец (Велинград)                38   13   3  22   49:75   42
16. Германея (Сапарева баня)           38   11   6  21   39:58   39
17. Левски 1923 (Елин Пелин)           38   11   3  24   52:100  36
18. Хебър (Пазарджик)                  38   10   2  26   54:93   32
-------------------------------------------------------------------
19. Ботев 1937 (Ихтиман)               37    4   4  29   20:133  16         Изпада в ОФГ София
20. Авангард (Бачево)                  37    4   2  31   37:146  14 [+][*]  Изпада в ОФГ Благоевград

Бележки
  - Малеш (Микрево) влиза в Западна "Б" ФГ.
  - Балкан (Ботевград), 9-и в Западна "Б" ФГ през изминалия сезон; е
изваден в Югозападна "В" АФГ след като не получава лиценз.
  - Марек (Дупница), 10-и; и Рилски спортист (Самоков), 14-и в Западна
"Б" ФГ през изминалия; също не получават лиценз и имат право да започнат
участие в ЮЗ "В" АФГ, но се отказват от участие.
  - Беласица (Петрич), 9-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Бенковски (Костинброд) се преименува на ОФК Костинброд (Костинброд).
Отборът играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Обединение,
Костинброд.
  - Бенковски (Пазарджик) и Хебър (Пазарджик) играят домакинските си
мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в
Кюстендил.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище"
в София.
  - Авангард (Бачево) първоначално се отказва от участие на 13 август,
два дни преди началото на първенството. На 16 август обаче отборът все
пак заявява, че ще участва в групата. Отборът играе домакинските си
мачове в Разлог.

Голмайстори (без головете от XXI кръг)
32 - Христо Спасов          - Локомотив 1925 (Септември)
28 - Янко Янков             - Чепинец (Велинград)  /вкл. 13 гола за Велбъжд (Кюстендил)/
24 - Иван Зайков            - Левски 1923 (Елин Пелин)
   - Тодор Пандев           - Пирин 2002 (Разлог)
20 - Мишел Георгиев         - ОФК Костинброд (Костинброд)
19 - Димитър Стоянов        - Бенковски (Пазарджик)
18 - Кирил Йорданов         - Струмска слава 1927 (Радомир)
   - Христо Петров          - Сливнишки герой (Сливница)
   - Венцислав Стоянов      - Перун (Кресна)
17 - Димитър Кръстев        - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
   - Кирил Георгиев         - Хебър (Пазарджик)
   - Юлиан Куртелов         - Сливнишки герой (Сливница)
16 - Марк Григоров          - Сливнишки герой (Сливница)
   - Николай Николов        - Септември (София)
   - Георги Славков         - Германея (Сапарева баня)
15 - Петър Пенев            - Витоша (Долна Диканя)
   - Спас Спасов            - ОФК Костинброд (Костинброд)
14 - Атанас Топалов         - Перун (Кресна)
13 - Валентин Ванов         - Миньор (Бобов дол)
   - Найден Стефанов        - Хебър (Пазарджик)
12 - Петър Карачоров        - Перун (Кресна)
   - Юсеин Топчи            - Места 2005 (Хаджидимово)
   - Владислав Христов      - Пирин 2002 (Разлог)
11 - Георги Фикийн          - Пирин 2002 (Разлог)
10 - Росен Стоянов          - ОФК Костинброд (Костинброд)
   - Пламен Стоянов         - Витоша (Бистрица)
   - Виктор Георгиев        - Септември (София)
   - Йордан Грънчаров       - Перун Кресна)

                           I кръг

14 август 2010, събота, 18:00 ч
Перун (Кресна) - Балкан (Ботевград)                       2:0 (2:0)
  [1:0 Венцислав Стоянов 4', 2:0 Григор Григоров 27']
15 август 2010, неделя, 18:00 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)                 3:1 (0:0)
  [0:1 Янко Янков 51', 1:1 Владислав Христов 53', 3:1 Цветан Варсанов 54',90']
  [ид: Асен Георгиев (П) 40']
Хебър (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)         5:1 (3:0)
  [2:0 Спас Гигов 11',17'; 3:0 Стоян Грънчарски 22', 3:1 Тодор Зюмбулев 59',
   4:1 Димитър Стоянов 64', 5:1 Найден Стефанов 82']
Германея (Сапарева баня) - ОФК Костинброд (Костинброд)    0:0
Чепинец (Велинград) - Левски 1923 (Елин Пелин)            1:3 (0:0)
  [1:0 Васил Содев 46', 1:1 Пламен Гигов 72', 1:2 Ивайло Гешев 77',
   1:3 Димитър Стефанов 85']
  [чк: Георги Митев (Л) 60', Иван Зайков (Л) 78']
Миньор (Бобов дол) - Септември (София)                    3:2 (3:2)
  [2:0 Радостин Джогански 7',23'; 3:0 Христо Габаров 33', 3:1 Васил Костов 39',
   3:2 Виктор Георгиев 45'-д]
Витоша (Долна Диканя) - Витоша (Бистрица)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Кирчо Фотев 51']
Места 2005 (Хаджидимово) - Сливнишки герой (Сливница)     0:0
  [чк: Георги Шишков (М) 25', Илиян Масърлиев (М) 90'+4']
Локомотив 1925 (Септември) - Бенковски (Пазарджик)        3:2 (2:1)
  [1:0 Деян Пешалов 7', 2:0 Дончо Асенов 12', 2:1 Димитър Стоянов 40',
   2:2 Мартин Газиев 53', 3:2 Деян Пешалов 70']
  [чк: Деян Пешалов (Л), Милен Ваклинов (Л), Петьо Петев (Б)]
Ботев 1937 (Ихтиман) - Авангард (Бачево)                  3:0 сл. *
* - на Ботев е присъдена служебна победа заради първоначалното
    оттегляне на Авангард от групата.

                           II кръг

21 август 2010, събота, 18:00 ч
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Авангард (Бачево)                   4:0 (2:0)
  [2:0 Янко Янков 1',23'; 3:0 Бисер Методиев 40', 4:0 Иво Максимов 72']
22 август 2010, неделя, 18:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)              6:1 (3:0)
  [1:0 Атанас Трендафилов 9', 2:0 Мартин Газиев 23', 3:0 Петър Еленкин 39',
   4:0 Ангел Лачов 53', 4:1 Георги Петров 62', 5:1 Венислав Попов 84',
   6:1 Петър Еленкин 90']
Балкан (Ботевград) - Локомотив 1925 (Септември)           3:2 (2:1)
  [1:0 Мариян Христов 16', 1:1 Дончо Асенов 22', 2:1 Ивайло Стоименов 32',
   3:1 Райко Влъчков 60', 3:2 Дончо Асенов 66']
Сливнишки герой (Сливница) - Перун (Кресна)               3:1 (2:0)
  [1:0 Юлиан Куртелов 24', 2:0 Деян Петров 41', 3:0 Христо Петров 53,
   3:1 Атанас Топалов 56']
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово)              1:0 (1:0)
  [1:0 Росен Василев 15']
  [чк: Юсеин Топчи (М) 70']
Септември (София) - Витоша (Долна Диканя)                 1:1 (1:1)
  [0:1 Борислав Недялков 21', 1:1 Николай Николов 25']
  [ид: Георгиев (С) 80']
  [чк: Мартин Бечев (С) 74', Валентин Тодоров (вр) (В) 79']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Миньор (Бобов дол)             0:3 (0:1)
  [0:1 Валентин Ванов 45', 0:2 Веселин Лозанов 74', 0:3 Христо Габаров 78']
  [чк: Димитър Стефанов (Л)]
ОФК Костинброд (Костинброд) - Чепинец (Велинград)         4:0 (1:0)
  [1:0 Иван Иванов 17', 2:0 Спас Спасов 46', 3:0 Иван Алексиев 49',
   4:0 Мишел Георгиев 59']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)  2:1 (0:0)
  [1:0 Тодор Зюмбулев 65', 1:1 Румен Гьонов 68', 2:1 Кирил Йорданов 87']
  [чк: Георги Везенков (Г)]
Пирин 2002 (Разлог) - Хебър (Пазарджик)                   4:1 (1:1)
  [1:0 Владислав Христов 17', 1:1 Атанас Кочанов 29', 2:1 Тодор Пандев 65'-д,
   4:1 Георги Фикийн 77',88']

                           III кръг

25 август 2010, сряда, 18:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)                   1:3 (0:1)
  [0:1 Лъчезар Георгиев 43', 1:1 Борис Благоев 58', 1:2 Янко Янков 65',
   1:3 Иво Максимов 90']
  [чк: Бисер Методиев (В) 75']
Германея (Сапарева баня) - Пирин 2002 (Разлог)            2:1 (2:0)
  [1:0 Марио Карачорски 2', 2:0 Георги Славков 45', 2:1 Асен Георгиев 50']
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       0:3 (0:2)
  [0:1 Виктор Матеев 25', 0:3 Кирил Йорданов 35',84']
  [чк: Димитър Чонков (Ч) 54']
Миньор (Бобов дол) - ОФК Костинброд (Костинброд)          1:0 (0:0)
  [1:0 Ивайло Иванов 84']
Витоша (Долна Диканя) - Левски 1923 (Елин Пелин)          2:4 (2:2)
  [1:0 Адриян Александров 17', 2:0 Даниел Стефанов 19', 2:1 Пламен Гигов 22',
   2:4 Иван Зайков 27',82',84']
  [чк: Георги Петров (Л)]
Места 2005 (Хаджидимово) - Септември (София)              1:1 (1:0)
  [1:0 Абип Конедарев 20', 1:1 Николай Николов 67']
Перун (Кресна) - Витоша (Бистрица)                        1:1 (1:1)
  [0:1 Димитър Кръстев 20', 1:1 Григор Григоров 22']
Локомотив 1925 (Септември) - Сливнишки герой (Сливница)   1:3 (1:2)
  [0:1 Марк Григоров 12', 1:1 Деян Пешалов 17', 1:2 Руслан Нацев 20'-д,
   1:3 Юлиан Куртелов 83']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан (Ботевград)                 0:3 (0:1)
  [0:1 Райко Влъчков 3', 0:3 Красимир Петров 55',82']
Авангард (Бачево) - Бенковски (Пазарджик)                 1:1 (0:0)
  [1:0 Асен Козларев 77', 1:1 Димитър Стоянов 90']

                           IV кръг

29 август 2010, неделя, 18:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Бенковски (Пазарджик)               2:1 (2:1)
  [1:0 Юлиян Кръстев 20', 1:1 Димитър Стоянов 42', 2:1 Янко Янков 44']
Балкан (Ботевград) - Авангард (Бачево)                    4:1 (2:1)
  [2:0 Красимир Петров 21',23'; 2:1 Ивайло Михайлов 32', 4:1 Райко Влъчков 55',78']
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)        13:0 (6:0)
  [1:0 Юлиан Куртелов 16', 2:0 Руслан Нацев 18'-д, 3:0 Станимир Бочев 34',
   5:0 Кристиян Кочилов 41',44'; 6:0 Мариян Хаджиев 45', 7:0 Янко Димитров 49'-д,
   8:0 Марк Григоров 52', 9:0 Димитър Парасков 60', 11:0 Марк Григоров 66',71';
   12:0 Мариян Хаджиев 74', 13:0 Крум Георгиев 78']
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1925 (Септември)            3:1 (1:0)
  [1:0 Димитър Кръстев 20', 2:0 Мартин Григоров 48', 2:1 Анастас Петров 70',
   3:1 Пламен Стоянов 89']
Септември (София) - Перун (Кресна)                        0:5 (0:2)
  [0:1 Венцислав Стоянов 9', 0:2 Йордан Грънчаров 28', 0:3 Атанас Топалов 72',
   0:5 Петър Карачоров 82',90']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Места 2005 (Хаджидимово)       1:1 (1:1)
  [1:0 Иван Зайков 23', 1:1 Елми Махмудов 45']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Витоша (Долна Диканя)       4:0 (2:0)
  [1:0 Бойко Миланов 6'-аг, 2:0 Росен Стоянов 33', 3:0 Иван Алексиев 54',
   4:0 Росен Стоянов 65']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Бобов дол)        2:1 (2:1)
  [0:1 Иван Илиев 14', 1:1 Кирил Йорданов 36', 2:1 Тодор Зюмбулев 39']
  [чк: Тодор Зюмбулев (Сс)]
Пирин 2002 (Разлог) - Чепинец (Велинград)                 4:0 (3:0)
  [1:0 Тодор Пандев 22', 3:0 Цветан Варсанов 27',42'; 4:0 Тодор Пандев 67']
Хебър (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)              1:0 (0:0)
  [1:0 Атанас Кочанов 50']

                           V кръг

5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            0:1 (0:0)
  [0:1 Светлозар Момчилов 81']
Чепинец (Велинград) - Хебър (Пазарджик)                   0:6 (0:5)
  [0:1 Кирил Георгиев 18', 0:2 Милен Манчев 22', 0:3 Найден Стефанов 25',
   0:5 Борис Благоев 32',34'; 0:6 Спас Гигов 86']
  [чк: Васил Каменов (Ч) 72']
Миньор (Бобов дол) - Пирин 2002 (Разлог)                  1:1 (0:1)
  [0:1 Тодор Пандев 42', 1:1 Валентин Ванов 70']
Витоша (Долна Диканя) - Струмска слава 1927 (Радомир)     0:2 (0:1)
  [0:2 Петър Петров 43',76']
  [чк: Васко Тимов (Сс)]
Места 2005 (Хаджидимово) - ОФК Костинброд (Костинброд)    3:2 (1:1)
  [0:1 Мишел Георгиев 2', 1:1 Юсеин Чивилиев 16', 2:1 Ангел Чилев 48',
   2:2 Росен Стоянов 74', 3:2 Костадин Ряхов 90']
Перун (Кресна) - Левски 1923 (Елин Пелин)                 2:0 (2:0)
  [1:0 Венцислав Стоянов 8', 2:0 Атанас Топалов 39']
Локомотив 1925 (Септември) - Септември (София)            1:1 (0:0)
  [0:1 Николай Василев 57', 1:1 Христо Спасов 72']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица)                  0:3 сл. *
* - Ботев 1937 предоставят нередовни медицински документи.
Авангард (Бачево) - Сливнишки герой (Сливница)            0:3 (0:2)
  [0:1 Руслан Нацев 27'-д, 0:2 Христо Петров 37', 0:3 Юлиан Куртелов 82']
Бенковски (Пазарджик) - Балкан (Ботевград)                1:0 (0:0)
  [1:0 Мартин Газиев 73']

                           VI кръг

8 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Ботевград)                  2:0 (2:0)
  [1:0 Иво Максимов 1', 2:0 Янко Янков 6']
  [чк: Кръстьо Иванов (Б) 44']
Сливнишки герой (Сливница) - Бенковски (Пазарджик)        3:1 (0:1)
  [0:1 Петър Еленкин 11', 1:1 Христо Петров 51', 3:1 Марк Григоров 52',69']
Витоша (Бистрица) - Авангард (Бачево)                     5:0 (4:0)
  [1:0 Димитър Кръстев 23', 2:0 Пламен Стоянов 25', 3:0 Димитър Кръстев 32',
   4:0 Ивайло Михайлов 42'-аг, 5:0 Пламен Стоянов 78']
Септември (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  3:0 (1:0)
  [1:0 Алесандро Дамянов 43', 2:0 Николай Николов 61', 3:0 Любомир Грозданов 85']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Локомотив 1925 (Септември)     2:3 (1:1)
  [0:1 Валентин Карагьозов 25'-д, 1:1 Петър Колев 29', 2:1 Иван Зайков 48',
   2:2 Тодор Додников 78', 2:3 Христо Спасов 82']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Перун (Кресна)              1:1 (0:0)
  [0:1 Григор Григоров 53', 1:1 Росен Стоянов 78'-д]
Струмска слава 1927 (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)  1:2 (1:1)
  [1:0 Ванчо Стоилов 2', 1:1 Костадин Ряхов 45', 1:2 Николай Шаматов 66']
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Долна Диканя)               3:0 (1:0)
  [1:0 Георги Фикийн 22', 2:0 Тодор Пандев 70'-д, 3:0 Георги Фикийн 78']
Хебър (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Пламен Петров 73']
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)            2:1 (2:1)
  [0:1 Иван Златанов 31', 1:1 Георги Славков 42', 2:1 Георги Везенков 45'-д]
  [чк: Венцислав Димитров (Ч) 45']

                           VII кръг

12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Юлиян Кръстев 90'+6']
  [чк: Георги Пейков (Ч) 88', Станислав Чонков (Ч) 90'+5']
Миньор (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня)             0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Везенков 71'-д]
Витоша (Долна Диканя) - Хебър (Пазарджик)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Виктор Райчев 84'-аг]
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2002 (Разлог)            0:2 (0:2)
  [0:1 Тодор Пандев 5', 0:2 Владислав Христов 30']
Перун (Кресна) - Струмска слава 1927 (Радомир)            6:0 (1:0)
  [1:0 Петър Карачоров 36', 2:0 Атанас Топалов 56'-д, 3:0 Григор Григоров 67',
   4:0 Симеон Цурев 69', 6:0 Петър Карачоров 86',87'-д]
Локомотив 1925 (Септември) - ОФК Костинброд (Костинброд)  4:1 (1:0)
  [1:0 Валентин Карагьозов 17', 2:0 Христо Спасов 46', 3:0 Валентин Карагьозов 49',
   3:1 Любомир Любомиров 64', 4:1 Христо Спасов 74']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин)           0:1 (0:0)
  [0:1 Бисер Иванов 55']
Авангард (Бачево) - Септември (София)                     3:2 (1:2)
  [0:1 Николай Николов 7', 0:2 Мартин Янков 24', 1:2 Христо Димиров 28',
   2:2 Петър Шопов 50', 3:2 Асен Козларев 78']
Бенковски (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Димитър Стоянов 60']
Балкан (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)           1:3 (0:1)
  [0:2 Христо Петров 38',65'; 0:3 Марк Григоров 66', 1:3 Райко Влъчков 72']

                           VIII кръг

19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)          2:1 (0:1)
  [0:1 Христо Петров 29', 1:1 Григор Петков 79', 2:1 Руслан Нацев 83'-аг]
  [чк: Христо Костов (Сг) 76', Васислав Новоселски (В) 85']
Витоша (Бистрица) - Балкан (Ботевград)                    3:0 (1:0)
  [2:0 Димитър Вутов 28'-д,47'; 3:0 Димитър Кръстев 60']
  [чк: Здравко Атанасов (Б)]
Септември (София) - Бенковски (Пазарджик)                 2:1 (1:0)
  [1:0 Виктор Георгиев 9', 1:1 Цветелин Чунчуков 87', 2:1 Мартин Янков 90']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Авангард (Бачево)              4:2 (2:1)
  [1:0 Иван Зайков 16', 2:0 Бенджамин Нджемо 19', 2:1 Христо Димиров 26',
   3:1 Иван Зайков 55', 3:2 Ангел Камберов 71'-аг, 4:2 Принс Ампонса 82']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Ботев 1937 (Ихтиман)        3:0 (0:0)
  [1:0 Росен Стоянов 62', 2:0 Валери Свиленов 75'-аг, 3:0 Иван Иванов 78']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив 1925 (Септ.)    1:1 (1:1)
  [0:1 Христо Спасов 15', 1:1 Георги Кьосев 28']
Пирин 2002 (Разлог) - Перун (Кресна)                      4:4 (3:1)
  [1:0 Тодор Пандев 7', 2:0 Владислав Христов 18', 3:0 Асен Георгиев 37',
   3:1 Иван Михайлов 44', 3:3 Атанас Топалов 53',69'; 3:4 Григор Григоров 76',
   4:4 Георги Фикийн 90']
  [чк: Тодор Пандев (Пир), Радослав Широв (Пер)]
Хебър (Пазарджик) - Места 2005 (Хаджидимово)              0:1 (0:0)
  [0:1 Юсеин Чивилиев 90']
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Долна Диканя)          3:0 (1:0)
  [1:0 Георги Славков 21', 2:0 Георги Везенков 49', 3:0 Георги Славков 66']
Чепинец (Велинград) - Миньор (Бобов дол)                  1:6 (1:2)
  [1:0 Димитър Чонков 2', 1:1 Боян Стойнев 42', 1:2 Иван Илиев 44',
   1:3 Веселин Лозанов 56', 1:4 Иван Илиев 61', 1:5 Веселин Лозанов 70',
   1:6 Николай Иванов 74']
  [чк: Георги Пейков (Ч)]

                           IX кръг

26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил)                  3:0 (2:0)
  [1:0 Валентин Ванов 20', 2:0 Асен Васев 21', 3:0 Валентин Ванов 86']
Витоша (Долна Диканя) - Чепинец (Велинград)               4:0 (2:0)
  [2:0 Христо Николов 7',17'; 3:0 Петър Пенев 54', 4:0 Красимир Иванов 85']
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)       1:0 (1:0)
  [1:0 Юсеин Топчи 23']
Перун (Кресна) - Хебър (Пазарджик)                        3:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Топалов 35', 3:0 Петър Карачоров 49',71']
Локомотив 1925 (Септември) - Пирин 2002 (Разлог)          1:0 (0:0)
  [1:0 Тодор Додников 84']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)      0:0
Авангард (Бачево) - ОФК Костинброд (Костинброд)           2:3 (2:3)
  [0:1 Росен Стоянов 3', 0:2 Мишел Георгиев 14', 0:3 Иван Алексиев 20',
   1:2 Красимир Държанлиев 34', 2:3 Иван Парапанов 43'-д]
  [чк: Христо Димиров (А), Иван Парапанов (А) 78']
Бенковски (Пазарджик) - Левски 1923 (Елин Пелин)          4:1 (3:1)
  [0:1 Принс Ампонса 6', 1:1 Димитър Стоянов 22', 2:1 Стефан Лачов 39',
   3:1 Мартин Газиев 45', 4:1 Димитър Стоянов 47']
Балкан (Ботевград) - Септември (София)                    3:3 (2:0)
  [1:0 Мариян Христов 12', 2:0 Кръстьо Иванов 28', 2:1 Виктор Георгиев 50',
   2:2 Любомир Грозданов 67', 2:3 Иван Андреев 70', 3:3 Мариян Христов 88']
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)            1:0 (1:0)
  [1:0 Деян Петров 18']

                           X кръг

3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                   2:0 (2:0)
  [1:0 Янко Янков 21', 2:0 Валентин Велев 44'-аг]
  [чк: Иван Терзийски (Вит) 18']
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            2:1 (1:0)
  [1:0 Виктор Георгиев 41', 2:0 Николай Николов 75', 2:1 Цветомир Генов 90']
  [ид: Виктор Георгиев (Сг) 41']
  [чк: Янко Димитров (вр) (Сг) 38']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Балкан (Ботевград)             1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Зайков 88']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Бенковски (Пазарджик)       2:0 (0:0)
  [1:0 Мишел Георгиев 66', 2:0 Костадин Иванов 85']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Авангард (Бачево)         5:0 (2:0)
  [1:0 Борислав Давидков 16', 3:0 Кирил Йорданов 25',52'; 4:0 Светослав Тасев 70',
   5:0 Стилиян Митов 75']
Пирин 2002 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                3:0 (2:0)
  [1:0 Георги Фикийн 1', 2:0 Тодор Пандев 24', 3:0 Цветан Варсанов 66']
Хебър (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)            1:2 (0:0)
  [0:2 Христо Спасов 51',81'; 1:2 Атанас Кочанов 90']
Германея (Сапарева баня) - Перун (Кресна)                 0:0
  [чк: Йордан Бояджиев (Г) 55', Григор Григоров (П)]
Чепинец (Велинград) - Места 2005 (Хаджидимово)            1:2 (0:2)
  [0:1 Ангел Чилев 23', 0:2 Абип Конедарев 37', 1:2 Стоян Начев 68']
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Долна Диканя)                3:2 (2:0)
  [1:0 Емил Виячки 5', 3:0 Боян Гайтанов 12',56'; 3:1 Христо Николов 62',
   3:2 Красимир Иванов 77']
  [чк: Даниел Стефанов (В)]

                           XI кръг

6 октомври 2010, сряда, 16:00 ч
Витоша (Долна Диканя) - Велбъжд (Кюстендил)               1:1 (1:0)
  [1:0 Кристиян Лозанов 27', 1:1 Александър Кацаров 60']
  [чк: Николай Георгиев (вр) (Вел) 7']
Места 2005 (Хаджидимово) - Миньор (Бобов дол)             3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Перун (Кресна) - Чепинец (Велинград)                      6:1 (2:1)
  [1:0 Венцислав Стоянов 8', 1:1 Димитър Чонков 18', 2:1 Йордан Грънчаров 21'-д,
   3:1 Петър Карачоров 65', 4:1 Венцислав Стоянов 73', 5:1 Йордан Грънчаров 79',
   6:1 Венцислав Стоянов 85']
Локомотив 1925 (Септември) - Германея (Сапарева баня)     4:0 (2:0)
  [1:0 Христо Спасов 11', 2:0 Дончо Асенов 13', 4:0 Христо Спасов 56',63']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър (Пазарджик)                  2:1 (1:0)
  [1:0 Димитър Бъчваров 2', 1:1 Борис Благоев 88', 2:1 Пламен Готев 90']
Авангард (Бачево) - Пирин 2002 (Разлог)                   0:2 (0:1)
  [0:1 Петър Пирински 39'-аг, 0:2 Георги Фикийн 87']
  [чк: Иван Назарков (А)]
Бенковски (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)     2:2 (0:0) *
  [1:0 Стефан Лачов 55', 1:1 Кирил Йорданов 64', 2:1 Борислав Петров 83',
   2:2 Кирил Йорданов 90'-д]
* - заради инциденти по време на мача, Бенковски е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Балкан (Ботевград) - ОФК Костинброд (Костинброд)          2:1 (1:0)
  [1:0 Мариян Христов 40', 1:1 Мишел Георгиев 55', 2:1 Григор Стойчовски 69']
Сливнишки герой (Сливница) - Левски 1923 (Елин Пелин)     9:1 (5:0)
  [1:0 Кристиян Кочилов 5', 2:0 Николай Миланов 17', 3:0 Марк Григоров 20',
   4:0 Николай Миланов 36', 5:0 Марк Григоров 41', 6:0 Цветомир Генов 55',
   7:0 Юлиан Куртелов 61', 8:0 Кристиян Кочилов 63', 9:0 Николай Миланов 79',
   9:1 Иван Зайков 82']
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     2:1 (0:1)
  [0:1 Алесандро Дамянов 12', 2:1 Ивайло Коев 88',90']

                           XII кръг

10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   1:2 (1:0)
  [1:0 Данаил Иванов 7', 1:1 Любомир Грозданов 78', 1:2 Марио Петров 88']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица)              0:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Вутов 48'-д]
  [чк: Виктор Стоянов (Л)]
ОФК Костинброд (Костинброд) - Сливнишки герой (Сливница)  0:0
  [чк: Янко Димитров (вр) (Сг) 89']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан (Ботевград)        2:2 (1:0)
  [1:0 Петър Станев 7', 1:1 Христо Арангелов 56', 2:1 Кирил Йорданов 71',
   2:2 Григор Стойчовски 88'-д]
Пирин 2002 (Разлог) - Бенковски (Пазарджик)               3:0 (2:0)
  [1:0 Тодор Пандев 10', 2:0 Владислав Христов 28', 3:0 Павел Велов 85'-аг]
Хебър (Пазарджик) - Авангард (Бачево)                     0:3 сл. *
* - неигран заради неизплатени задължения на Хебър към БФС.
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)           3:0 (2:0)
  [1:0 Георги Славков 24', 2:0 Румен Гьонов 40', 3:0 Георги Славков 68']
Чепинец (Велинград) - Локомотив 1925 (Септември)          0:3 сл. *
* - неигран заради неизплатени задължения на Чепинец към БФС.
Миньор (Бобов дол) - Перун (Кресна)                       0:0
Витоша (Долна Диканя) - Места 2005 (Хаджидимово)          1:0 (0:0)
  [1:0 Петър Пенев 55']
  [чк: Бойко Миланов (В) 75', Манол Занев (М) 75']

                           XIII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
в Септември, ст."Локомотив": *
Бенковски (Пазарджик) - Хебър (Пазарджик)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Борис Благоев 65']
  [чк: Йордан Хърков (Х) 34', Васил Геров (Б) 61']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Бенковски.
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)            1:1 (0:1)
  [0:1 Янко Янков 4', 1:1 Александър Методиев 88']
Перун (Кресна) - Витоша (Долна Диканя)                    4:3 (2:2)
  [0:1 Петър Пенев 19', 1:1 Иво Тренчев 37', 2:1 Йордан Грънчаров 39',
   2:2 Божидар Божидаров 45', 3:2 Иван Михайлов 49', 4:2 Венцислав Стоянов 70',
   4:3 Петър Пенев 75']
Локомотив 1925 (Септември) - Миньор (Бобов дол)           2:1 (2:0)
  [1:0 Христо Спасов 4', 2:0 Деян Пешалов 34', 2:1 Иван Чушков 55'-аг]
  [чк: Емил Виячки (М)]
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)                3:0 (1:0)
  [1:0 Марио Димитров 29', 2:0 Мирослав Кацаров 79', 3:0 Кристиян Дечев 84']
Авангард (Бачево) - Германея (Сапарева баня)              2:2 (0:0)
  [0:1 Георги Славков 52', 1:1 Асен Козларев 59', 1:2 Георги Славков 64',
   2:2 Иван Парапанов 90']
Балкан (Ботевград) - Пирин 2002 (Разлог)                  3:2 (1:1)
  [1:0 Йонко Пейков 35', 1:2 Тодор Пандев 41'-д,50'-д; 2:2 Григор Стойчовски 55'-д,
   3:2 Ивайло Стоименов 81']
  [чк: Стоян Райков (П) 54']
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Рад)    7:1 (6:0)
  [2:0 Юлиан Куртелов 13',18'; 3:0 Марк Григоров 26', 4:0 Христо Петров 33',
   5:0 Кристиян Кочилов 39', 6:0 Деян Петров 44', 6:1 Кирил Йорданов 81'-д,
   7:1 Юлиан Куртелов 89']
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд (Костинброд)           3:2 (2:1)
  [0:1 Костадин Иванов 12', 1:1 Димитър Кръстев 20', 2:1 Валентин Велев 29',
   3:1 Димитър Вутов 65', 3:2 Росен Стоянов 71']
Септември (София) - Левски 1923 (Елин Пелин)              4:2 (3:0)
  [3:0 Николай Николов 15',35',44'; 3:2 Иван Зайков 50',56'; 4:2 Виктор Георгиев 83'-д]
  [чк: Методи Цветанов (Л)]

                           XIV кръг

24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Левски 1923 (Елин Пелин)            6:0 (1:0)
  [1:0 Юлиян Кръстев 38'-д, 3:0 Янко Янков 51',52'; 5:0 Иво Максимов 63',75';
   6:0 Янко Янков 83']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Септември (София)           1:1 (1:0)
  [1:0 Лъчезар Крушкин 17'-аг, 1:1 Алесандро Дамянов 63']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)         0:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Кръстев 71']
Пирин 2002 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)          0:0
  [ид: Руслан Нацев (Сг) 85']
  [чк: Асен Георгиев (П), Лазар Янкулов (П), Христо Петров (Сг)]
Хебър (Пазарджик) - Балкан (Ботевград)                    0:2 (0:0)
  [0:1 Ивайло Стоименов 54', 0:2 Мариян Христов 67']
Германея (Сапарева баня) - Бенковски (Пазарджик)          0:3 (0:1)
  [0:1 Петър Еленкин 34', 0:2 Димитър Стоянов 89', 0:3 Ангел Лачов 90']
Чепинец (Велинград) - Авангард (Бачево)                   2:4 (2:2)
  [1:0 Десислав Сатев 14', 1:1 Петър Шопов 34', 1:2 Красимир Държанлиев 40',
   2:2 Десислав Сатев 41', 2:3 Асен Козларев 57', 2:4 Христо Димиров 79']
  [чк: Георги Захов (А) 86']
Миньор (Бобов дол) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 2:0 (1:0)
  [2:0 Асен Васев 30',60']
Витоша (Долна Диканя) - Локомотив 1925 (Септември)        0:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Перун (Кресна)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Атанас Топалов 13']

                           XV кръг

30 октомври 2010, събота, 16:00 ч
в Септември, ст."Локомотив": *
Бенковски (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)               2:0 (1:0)
  [2:0 Димитър Стоянов 41',75']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Бенковски.
31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Перун (Кресна) - Велбъжд (Кюстендил)                      2:0 (1:0)
  [1:0 Иво Тренчев 42', 2:0 Григор Григоров 77']
  [чк: Николай Георгиев (В) 32']
Локомотив 1925 (Септември) - Места 2005 (Хаджидимово)     1:1 (0:0)
  [1:0 Тодор Додников 62', 1:1 Ангел Глушков 78']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Долна Диканя)              0:0
Авангард (Бачево) - Миньор (Бобов дол)                    0:4 (0:2)
  [0:4 Боян Гайтанов 32',35'-д,50',63']
  [чк: Асен Козларев (А)]
Балкан (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)             0:1 (0:1)
  [0:1 Георги Славков 15']
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър (Пазарджик)            3:0 (3:0)
  [1:0 Иван Спахиев 3', 2:0 Марк Григоров 10', 3:0 Николай Миланов 17']
Витоша (Бистрица) - Пирин 2002 (Разлог)                   0:2 (0:1)
  [0:1 Димитър Коемджиев 18', 0:2 Стоян Райков 63']
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         2:0 (1:0)
  [1:0 Николай Николов 1', 2:0 Марио Петров 59']
Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Костинброд (Костинброд)    2:5 (1:2)
  [0:1 Мишел Георгиев 1', 0:2 Спас Спасов 5', 1:2 Георги Митев 45',
   1:4 Росен Стоянов 67',75'; 2:4 Цветан Петров 79', 2:5 Стоил Кръстев 90']

                           XVI кръг

7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Костинброд (Костинброд)         3:1 (1:0)
  [1:0 Юлиян Кръстев 22', 1:1 Бисер Василев 49', 2:1 Янко Янков 50',
   3:1 Георги Желев 72']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски 1923 (Елин Пелин)  4:1 (2:0)
  [1:0 Борислав Давидков 11', 2:0 Кирил Йорданов 31', 3:0 Светослав Тасев 65',
   4:0 Ерик Иванов 74', 4:1 Лорън Тете 83']
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (София)                   3:0 (3:0)
  [1:0 Тодор Пандев 6', 2:0 Цветан Варсанов 33', 3:0 Кирил Кръстев 45']
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                     1:0 (1:0)
  [1:0 Борис Благоев 41']
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)     1:2 (0:2)
  [0:1 Кристиян Кочилов 23', 0:2 Юлиан Куртелов 43', 1:2 Георги Славков 54']
Чепинец (Велинград) - Балкан (Ботевград)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Здравко Атанасов 90']
Миньор (Бобов дол) - Бенковски (Пазарджик)                2:0 (2:0)
  [1:0 Николай Иванов 13', 2:0 Боян Гайтанов 30']
Витоша (Долна Диканя) - Авангард (Бачево)                 5:0 (1:0)
  [1:0 Асен Григоров 34', 2:0 Петър Пенев 54', 3:0 Асен Григоров 55',
   4:0 Даниел Стефанов 68', 5:0 Борислав Недялков 84']
Места 2005 (Хаджидимово) - Ботев 1937 (Ихтиман)           4:0 (1:0)
  [1:0 Костадин Ряхов 25', 2:0 Ангел Чилев 54', 3:0 Юсеин Топчи 72',
   4:0 Ангел Глушков 85']
Перун (Кресна) - Локомотив 1925 (Септември)               1:0 (0:0)
  [1:0 Васил Панев 90']

                           XVII кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
в Септември, ст."Локомотив": *
Бенковски (Пазарджик) - Витоша (Долна Диканя)             1:1 (1:0)
  [1:0 Мартин Газиев 45', 1:1 Даниел Стефанов 87']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Бенковски.
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Велбъжд (Кюстендил)          5:1 (2:0)
  [2:0 Христо Спасов 12',26'; 3:0 Тодор Додников 63', 4:0 Деян Пешалов 68',
   5:0 Лазар Голачки 78', 5:1 Лъчезар Георгиев 89']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Перун (Кресна)                     0:0
Авангард (Бачево) - Места 2005 (Хаджидимово)              1:3 (1:1)
  [1:0 Петър Шопов 31', 1:1 Ангел Чилев 34', 1:2 Илиян Масърлиев 48',
   1:3 Александър Методиев 74']
Балкан (Ботевград) - Миньор (Бобов дол)                   1:1 (1:0)
  [1:0 Йонко Пейков 44', 1:1 Христо Габаров 59']
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)          6:0 (3:0)
  [1:0 Николай Миланов 23', 2:0 Мариян Хаджиев 27', 3:0 Марк Григоров 45',
   4:0 Юлиан Куртелов 49', 5:0 Крум Георгиев 87', 6:0 Марк Григоров 89']
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня)              4:1 (0:1)
  [0:1 Георги Шомев 24', 1:1 Димитър Кръстев 58', 2:1 Радослав Симеонов 63',
   3:1 Сергей Ташков 71', 4:1 Иван Терзийски 90']
Септември (София) - Хебър (Пазарджик)                     1:1 (1:0)
  [1:0 Атанас Кочанов 5'-аг, 1:1 Найден Стефанов 82']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Пирин 2002 (Разлог)            2:5 (0:2)
  [0:1 Тодор Пандев 12', 0:2 Владислав Христов 42', 0:3 Асен Георгиев 50',
   1:3 Иван Зайков 57', 1:4 Георги Бъчваров 62', 1:5 Тодор Пандев 80',
   2:5 Принс Ампонса 86']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Струмска слава 1927 (Рад)   2:0 (0:0)
  [1:0 Ивайло Цветков 50', 2:0 Стоил Кръстев 81']

                           XVIII кръг

21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       1:0 (0:0)
  [1:0 Янко Янков 53']
  [чк: Петър Станев (Сс) 86']
Пирин 2002 (Разлог) - ОФК Костинброд (Костинброд)         2:2 (1:0)
  [1:0 Стоян Райков 16', 2:0 Георги Бъчваров 64', 2:1 Мишел Георгиев 72',
   2:2 Димитър Георгиев 88']
Хебър (Пазарджик) - Левски 1923 (Елин Пелин)              3:4 (1:1)
  [1:0 Кирил Георгиев 2', 1:1 Иван Зайков 23', 1:2 Георги Митев 67',
   1:3 Иван Зайков 80', 1:4 Филип Велев 84', 2:4 Найден Стефанов 89',
   3:4 Кирил Георгиев 90']
Германея (Сапарева баня) - Септември (София)              0:0
в Ракитово, ст."9-ти септември": *
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица)                   0:1 (0:0) **
  [0:1 Сергей Ташков 90'+2']
  [чк: Веселин Чапов (вр) (Ч) 64']
* - в Ракитово, тъй като собствениците на ст."Чепинец" във Велинград
    не позволяват на отбора да го ползва.
** - заради инциденти след края на мача Чепинец е наказан с лишаване от домакинство
     за 4 срещи. В последствие наказанието е намалено на 2 мача.
Миньор (Бобов дол) - Сливнишки герой (Сливница)           1:2 (0:1)
  [0:1 Юлиан Куртелов 39', 1:1 Ивайло Иванов 84', 1:2 Мариян Хаджиев 88']
Витоша (Долна Диканя) - Балкан (Ботевград)                2:1 (2:1)
  [1:0 Петър Пенев 21', 1:1 Кръстьо Иванов 37', 2:1 Петър Пенев 40']
Места 2005 (Хаджидимово) - Бенковски (Пазарджик)          0:0
Перун (Кресна) - Авангард (Бачево)                        4:0 (3:0)
  [2:0 Петър Карачоров 9',17'; 3:0 Иван Димитров 34'-аг, 4:0 Григор Григоров 49']
Локомотив 1925 (Септември) - Ботев 1937 (Ихтиман)         7:0 (1:0)
  [2:0 Христо Спасов 45'-д,57'; 3:0 Деян Пешалов 65', 4:0 Христо Спасов 70',
   5:0 Лазар Голачки 78', 6:0 Десислав Стойнев 86', 7:0 Христо Спасов 90']

                           XIX кръг

28 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                1:1 (0:1)
  [0:1 Георги Желев 21', 1:1 Едуард Панев 77']
Авангард (Бачево) - Локомотив 1925 (Септември)            0:3 (0:3)
  [0:1 Христо Спасов 9', 0:2 Деян Пешалов 34', 0:3 Тодор Додников 43']
Бенковски (Пазарджик) - Перун (Кресна)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Василев 50']
Балкан (Ботевград) - Места 2005 (Хаджидимово)             2:0 (1:0)
  [1:0 Стоядин Станков 11', 2:0 Мариян Христов 88']
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Долна Диканя)        2:1 (0:0)
  [1:0 Христо Петров 62', 2:0 Димитър Димитров 69', 2:1 Красимир Иванов 84']
  [чк: Деян Петров (Сг) 85', Драгомир Йорданов (В) 85']
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол)                    3:0 (0:0)
  [1:0 Пламен Стоянов 61', 3:0 Сергей Ташков 83',85']
Септември (София) - Чепинец (Велинград)                   3:0 (1:0)
  [1:0 Николай Николов 6', 2:0 Виктор Георгиев 84', 3:0 Марио Петров 90']
  [чк: Георги Пейков (Ч) 58']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Германея (Сапарева баня)       2:0 (1:0)
  [2:0 Иван Зайков 42',59'-д]
  [чк: Георги Шомев (Г)]
ОФК Костинброд (Костинброд) - Хебър (Пазарджик)           4:1 (2:0) *
  [1:0 Ивайло Цветков 6'-д, 2:0 Георги Веселинов 41', 3:0 Спас Спасов 48',
   3:1 Кирил Георгиев 50', 4:1 Владислав Йорданов 55']
* - мачът започва с 20' закъснение заради организационни и транспортни
    проблеми на гостите.
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 2002 (Разлог)       0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Фикийн 84']

                           XX кръг

20 февруари 2011, неделя, 14:00 ч
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2002 (Разлог)                 1:2 (0:2)
  [0:1 Димитър Руйчев 17', 0:2 Владислав Христов 42', 1:2 Бисер Методиев 90'-д]
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър (Пазарджик)         4:3 (1:1)
  [1:0 Кирил Йорданов 24', 1:1 Найден Стефанов 41'-д, 2:1 Виктор Матеев 59',
   2:2 Хари Бориславов 64', 3:2 Филип Филипов 71', 3:3 Найден Стефанов 89',
   4:3 Филип Филипов 90']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Германея (Сапарева баня)    3:0 (1:0)
  [1:0 Мишел Георгиев 3', 3:0 Стоил Кръстев 61',70']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Чепинец (Велинград)            0:1 (0:1)
  [0:1 Янко Янков 37']
Септември (София) - Миньор (Бобов дол)                    0:0
в Герман:
Витоша (Бистрица) - Витоша (Долна Диканя)                 3:0 (2:0)
  [1:0 Благовест Тодоров 18', 2:0 Димитър Кръстев 34', 3:0 Пламен Стоянов 89']
  [чк: Росен Петров (ВДД) 70']
Сливнишки герой (Сливница) - Места 2005 (Хаджидимово)     5:1 (2:1)
  [0:1 Абип Конедарев 10', 1:1 Марк Григоров 16', 2:1 Васил Костов 29',
   3:1 Николай Миланов 51', 5:1 Николай Нейчев 61',84']
Балкан (Ботевград) - Перун (Кресна)                       отложен
* - отложен заради заснежен и наводнен терен.
Бенковски (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)        0:1 (0:0)
  [0:1 Кирил Атанасов 48']
Авангард (Бачево) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  анулиран *
  [1:0 Петър Шошов 7', 1:1 ??? 30']
  [чк: Тома дапев (А) 60', Петър Пандев (А) 70', Станислав Първанов (вр) (Б) 83']
* - прекратен в 83' при 1:1, заради масово сбиване между играчи
    на терена и от резервните скамейки на двата отбора. На 8 март
    СТК на ЗС анулира мача като за него не се присъждат точки и
    голове и на двата отбора.
27 април 2011, сряда, 16:00 ч
Балкан (Ботевград) - Перун (Кресна)                       3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.

                           XXI кръг

27 февруари 2011, неделя, 14:00 ч
Авангард (Бачево) - Велбъжд (Кюстендил)                   4:7
Ботев 1937 (Ихтиман) - Бенковски (Пазарджик)              0:1
Локомотив 1925 (Септември) - Балкан (Ботевград)           1:1
Перун (Кресна) - Сливнишки герой (Сливница)               0:2
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица)              2:3
Витоша (Долна Диканя) - Септември (София)                 3:0
Миньор (Бобов дол) - Левски 1923 (Елин Пелин)             1:0
в Белово, ст."Марица": *
Чепинец (Велинград) - ОФК Костинброд (Костинброд)         2:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Чепинец.
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)  3:2
Хебър (Пазарджик) - Пирин 2002 (Разлог)                   0:0

                           XXII кръг

6 март 2011, неделя, 15:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър (Пазарджик)                   6:0 (3:0)
  [2:0 Илиян Чавдаров 4',16'; 3:0 Васислав Новоселски 19', 4:0 Кирил Вълов 47',
   5:0 Васислав Новоселски 66', 6:0 Иво Максимов 82']
Пирин 2002 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)            2:0 (1:0)
  [1:0 Тодор Пандев 11', 2:0 Кирил Кръстев 80']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)       3:2 (2:1)
  [1:0 Кирил Йорданов 17', 1:1 Николай Байраков 22', 2:1 Георги Кьосев 31',
   2:2 Янко Янков 50', 3:2 Кирил Йорданов 90']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Миньор (Бобов дол)          3:1 (2:0)
  [2:0 Спас Спасов 2',22'; 2:1 Валентин Ванов 76', 3:1 Спас Спасов 88']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Долна Диканя)          0:2 (0:0)
  [0:1 Даниел Стефанов 56', 0:2 Васил Огнянов 88']
Септември (София) - Места 2005 (Хаджидимово)              0:2 (0:2)
  [0:1 Юсеин Топчи 4', 0:2 Димитър Парасков 7']
Витоша (Бистрица) - Перун (Кресна)                        1:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Кръстев 15']
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив 1925 (Септември)   1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Спахиев 77']
Балкан (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 6:0 (1:0)
  [1:0 Йонко Пейков 37', 2:0 Иван Георгиев 48', 4:0 Красимир Петров 75',80'-д;
   5:0 Радослав Цветанов 82', 6:0 Красимир Петров 87']
  [чк: Борислав Кошев (Бо) 79']
Бенковски (Пазарджик) - Авангард (Бачево)                 8:0 (3:0)
  [1:0 Димитър Рангелов 3', 2:0 Димитър Дечев 28', 3:0 Димитър Рангелов 29',
   4:0 Димитър Дечев 48', 5:0 Димитър Стоянов 50', 6:0 Цветелин Чунчуков 56',
   7:0 Илиян Панчев 66', 8:0 Димитър Стоянов 76']

                           XXIII кръг

13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)               2:1 (1:1)
  [1:0 Кристиян Бангеев 39', 1:1 Илиян Чавдаров 42', 2:1 Павел Велов 85']
Авангард (Бачево) - Балкан (Ботевград)                    1:2 (1:2)
  [1:0 Петър Шопов 13', 1:1 Кръстьо Иванов 19', 1:2 Йонко Пейков 43']
  [чк: Асен Козларев (А) 2п]
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         0:1 (0:0)
  [0:1 Марк Григоров 79']
Локомотив 1925 (Септември) - Витоша (Бистрица)            1:1 (0:0)
  [0:1 Благовест Тодоров 47', 1:1 Христо Спасов 74']
Перун (Кресна) - Септември (София)                        0:2 (0:2)
  [0:1 Алесандро Дамянов 5', 0:2 Димитър Денков 38']
Места 2005 (Хаджидимово) - Левски 1923 (Елин Пелин)       2:0 (1:0)
  [1:0 Юсеин Топчи 39', 2:0 Ангел Чилев 63']
Витоша (Долна Диканя) - ОФК Костинброд (Костинброд)       1:0 (1:0)
  [1;0 Драгомир Йорданов 16']
Миньор (Бобов дол) - Струмска слава 1927 (Радомир)        0:1 (0:1)
  [0:1 Кирил Йорданов 40']
в Белово, ст."Марица": *
Чепинец (Велинград) - Пирин 2002 (Разлог)                 0:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Чепинец.
Германея (Сапарева баня) - Хебър (Пазарджик)              5:0 (3:0)
  [1:0 Кристиян Боровинов 28', 2:0 Георги Шомев 33', 3:0 Костадин Джоргов 35',
   4:0 Марио Карачорски 73', 5:0 Георги Везенков 85']

                           XXIV кръг

16 март 2011, сряда, 15:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            1:1 (0:0)
  [0:1 Георги Славков 66', 1:1 Георги Желев 83']
Хебър (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)                   0:2 (0:0)
  [0:1 Янко Янков 58', 0:2 Христо Сталев 88']
  [чк: Благовест Трънчев (Х) 87']
Пирин 2002 (Разлог) - Миньор (Бобов дол)                  4:2 (2:0)
  [1:0 Тодор Пандев 9', 2:0 Георги Фикийн 44', 3:0 Тодор Пандев 56',
   3:1 Николай Иванов 70', 3:2 Валентин Ванов 80', 4:2 Красимир Асенов 89'-аг]
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Долна Диканя)     1:2 (1:1)
  [1:0 Георги Кьосев 6', 1:1 Петър Пенев 19', 1:2 Асен Григоров 71']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Места 2005 (Хаджидимово)    1:0 (0:0)
  [1:0 Спас Спасов 76']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Перун (Кресна)                 1:3 (1:1)
  [1:0 Иван Зайков 15', 1:1 Григор Григоров 44', 1:3 Атанас Топалов 48',58']
Септември (София) - Локомотив 1925 (Септември)            1:1 (0:1)
  [0:1 Валентин Карагьозов 45', 1:1 Димитър Денков 66']
  [чк: Людмил Атанасов (С)]
Витоша (Бистрица) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  3:0 (1:0)
  [1:0 Иван Терзийски 15', 2:0 Димитър Кръстев 49', 3:0 Марио Димитров 71'-аг]
Сливнишки герой (Сливница) - Авангард (Бачево)            5:0 (3:0)
  [1:0 Димитър Димитров 23', 2:0 Деян Петров 26', 3:0 Юлиан Куртелов 32'-д,
   4:0 Крум Георгиев 69', 5:0 Юлиан Куртелов 76']
Балкан (Ботевград) - Бенковски (Пазарджик)                1:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Стоянов 54', 1:1 Кръстьо Иванов 57']

                           XXV кръг

20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Балкан (Ботевград) - Велбъжд (Кюстендил)                  2:1 (0:0)
  [0:1 Илиян Чавдаров 62', 1:1 Стоядин Станков 65', 2:1 Христо Арангелов 77']
Бенковски (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)        1:1 (1:1)
  [0:1 Руслан Нацев 13'-д, 1:1 Цветелин Чунчуков 43']
Авангард (Бачево) - Витоша (Бистрица)                     0:4 (0:3)
  [0:1 Любомир Стоилков 7', 0:2 Иван Терзийски 12', 0:3 Благовест Тодоров 34',
   0:4 Костадин Меразчиев 88']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (София)                  0:2 (0:0)
  [0:1 Виктор Георгиев 58'-д, 0:2 Марио Петров 90']
  [чк: Борислав Геров (Б)]
Локомотив 1925 (Септември) - Левски 1923 (Елин Пелин)     4:1 (0:0)
  [1:0 Димо Станков 51', 1:1 Кевин Жозеф 59', 2:1 Кирил Атанасов 67',
   3:1 Христо Спасов 75', 4:1 Николай Харизанов 79']
Перун (Кресна) - ОФК Костинброд (Костинброд)              4:1 (1:0)
  [1:0 Атанас Топалов 43', 1:1 Росен Стоянов 48', 2:1 Петър Карачоров 56',
   3:1 Атанас Топалов 73', 4:1 Йордан Грънчаров 90']
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава 1927 (Радомир)  7:1 (2:0)
  [1:0 Александър Методиев 4', 2:0 Юсеин Топчи 23', 3:0 Абип Конедарев 39',
   3:1 Филип Филипов 70', 4:1 Александър Методиев 77', 5:1 Юсеин Топчи 79',
   6:1 Стоил Сабахлеков 81', 7:1 Юсеин Топчи 85']
Витоша (Долна Диканя) - Пирин 2002 (Разлог)               0:1 (0:0)
  [0:1 Тодор Пандев 73'-д]
Миньор (Бобов дол) - Хебър (Пазарджик)                    3:0 (2:0)
  [1:0 Иван Андреев 3', 3:0 Валентин Ванов 24',78']
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)            2:0 (0:0)
  [1:0 Янко Янков 57', 2:0 Евгени Шолев 83']

                           XXVI кръг

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                 1:1 (0:0)
  [0:1 Георги Тодоров 61', 1:1 Светлозар Момчилов 90']
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Бобов дол)             0:1 (0:1)
  [0:1 Иван Андреев 25']
  [чк: Костадин Джоргов (Г) 70', Мартин Стоянов (М) 85']
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Долна Диканя)                 1:2 (1:1)
  [0:1 Ивайло Иванов 19', 1:1 Кирил Георгиев 28', 1:2 Адриан Кирилов 70']
Пирин 2002 (Разлог) - Места 2005 (Хаджидимово)            0:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун (Кресна)            0:1 (0:1)
  [0:1 Ерик Иванов 42'-аг]
ОФК Костинброд (Костинброд) - Локомотив 1925 (Септември)  0:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)           4:1 (2:0)
  [1:0 Кевин Жозеф 17'-д, 2:0 Иван Зайков 38', 3:0 Кевин Жозеф 56',
   3:1 Георги Митев 71', 4:1 Стоян Абрашев 75']
Септември (София) - Авангард (Бачево)                     5:2 (2:1)
  [1:0 Димитър Денков 11', 2:0 Марио Петров 14', 2:1 Асен Козларев 17',
   3:1 Лъчезар Крушкин 49', 4:1 Марио Петров 65', 5:1 Димитър Денков 73',
   5:2 Ивайло Михайлов 89']
Витоша (Бистрица) - Бенковски (Пазарджик)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Добри Добрев 40', 2:0 Бойко Борисов 83'-д]
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан (Ботевград)           3:2 (1:1)
  [1:0 Руслан Нацев 7'-д, 1:1 Стоядин Станков 43', 2:1 Христо Петров 65',
   3:1 Кристиян Кочилов 75', 3:2 Райко Влъчков 87']

                           XXVII кръг

3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)          3:0 (1:0)
  [2:0 Деян Петров 16',64'; 3:0 Христо Петров 89']
  [чк: Кирил Стоянов (В) 60']
Балкан (Ботевград) - Витоша (Бистрица)                    0:0
Бенковски (Пазарджик) - Септември (София)                 0:3 (0:2)
  [0:1 Николай Николов 19', 0:2 Димитър Денков 30', 0:3 Мартин Янков 50']
Авангард (Бачево) - Левски 1923 (Елин Пелин)              2:4 (2:1)
  [1:0 Ивайло Михайлов 28', 1:1 Кевин Жозеф 36', 2:1 Асен Козларев 40',
   2:3 Иван Зайков 65',86'; 2:4 Юлиян Христов 88']
  [чк: Асен Козларев (А)]
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Костинброд (Костинброд)        0:6 (0:1)
  [0:1 Георги Веселинов 25', 0:2 Мирослав Кацаров 49'-аг, 0:3 Кирил Балджийски 62'-аг,
   0:5 Мишел Георгиев 74',77'; 0:6 Спас Спасов 89']
Локомотив 1925 (Септември) - Струмска слава 1927 (Рад)    3:0 (0:0)
  [1:0 Димо Станков 48', 2:0 Христо Спасов 65', 3:0 Кирил Атанасов 70'], ~ 520 зрители
Перун (Кресна) - Пирин 2002 (Разлог)                      0:2 (0:0)
  [0:2 Златко Богоев 46',85']
Места 2005 (Хаджидимово) - Хебър (Пазарджик)              7:2 (5:1)
  [0:1 Спас Милушев 9', 1:1 Иван Симеонов 12', 2:1 Илиян Масърлиев 24',
   3:1 Александър Методиев 33', 4:1 Абип Конедарев 38', 7:1 Димитър Парасков 42',52',61';
   7:2 Найден Стефанов 64']
Витоша (Долна Диканя) - Германея (Сапарева баня)          2:0 (1:0)
  [1:0 Адриян Кирилов 10', 2:0 Веселин Лозанов 51']
  [чк: Симеон Цурев (Г), Евгени Гроздин (Г)]
Миньор (Бобов дол) - Чепинец (Велинград)                  1:2 (0:0)
  [0:2 Георги Тодоров 46',78'; 1:2 Иван Монтин 90']

                           XXVIII кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)                  6:0 (2:0)
  [1:0 Илиян Чавдаров 1', 2:0 Васислав Новоселски 28', 3:0 Георги Желев 50',
   4:0 Николай Наков 57', 5:0 Георги Желев 76', 6:0 Виктор Атанасов 78']
в Ракитово, ст."9-ти септември": *
Чепинец (Велинград) - Витоша (Долна Диканя)               2:0 (1:0)
  [1:0 Александър Вучков 6', 2:0 Евгени Шолев 81']
* - в Ракитово, тъй като собствениците на ст."Чепинец" във Велинград
    не позволяват на отбора да го ползва.
Германея (Сапарева баня) - Места 2005 (Хаджидимово)       0:0
Хебър (Пазарджик) - Перун (Кресна)                        0:2 (0:1)
  [0:1 Атанас Топалов 45', 0:2 Йордан Грънчаров 90']
Пирин 2002 (Разлог) - Локомотив 1925 (Септември)          3:0 (1:0)
  [1:0 Владислав Христов 3', 2:0 Асен Георгиев 60', 3:0 Тодор Пандев 68'-д]
  [чк: Гюрсел Вели (Л) 56']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)      4:0 (3:0)
  [1:0 Ванчо Стоилов 1', 2:0 Валери Свиленов 17'-аг, 4:0 Кирил Йорданов 42',54'-д]
  [чк: Борислав Кошев (Б)]
ОФК Костинброд (Костинброд) - Авангард (Бачево)           6:0 (2:0)
  [1:0 Мишел Георгиев 6', 2:0 Николай Христов 13', 3:0 Мишел Георгиев 54',
   4:0 Илиян Иванов 60', 5:0 Мишел Георгиев 76', 6:0 Любомир Любомиров 82']
  [чк: Спас Спасов (К)]
Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (Пазарджик)          2:1 (1:1)
  [0:1 Георги Василев 24', 1:1 Мартин Кендашки 39', 2:1 Светлин Стефанов 87']
Септември (София) - Балкан (Ботевград)                    1:1 (0:0)
  [1:0 Мартин Янков 74', 1:1 Мариян Христов 87'], ~ 100 зрители
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            0:1 (0:0)
  [0:1 Марк Григоров 85']

                           XXIX кръг

17 април 2011, неделя, 16:00 ч
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   отложен
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)            0:0
Балкан (Ботевград) - Левски 1923 (Елин Пелин)             5:0 (2:0)
  [1:0 Кръстьо Иванов 12', 2:0 Цветан Зарев 21'-д, 3:0 Райко Влъчков 62',
   4:0 Иван Георгиев 89', 5:0 Кръстьо Иванов 90']
Бенковски (Пазарджик) - ОФК Костинброд (Костинброд)       2:0 (1:0)
  [2:0 Георги Василев 43',65']
Авангард (Бачево) - Струмска слава 1927 (Радомир)         1:3 (0:1)
  [0:1 Кирил Йорданов 36', 0:2 Петър Станев 57', 1:2 Христо Димиров 68',
   1:3 Виктор Матеев 74']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 2002 (Разлог)                отложен
Локомотив 1925 (Септември) - Хебър (Пазарджик)            3:0 (3:0)
  [1:0 Христо Спасов 15'-д, 2:0 Мартин Газиев 31', 3:0 Николай Харизанов 42']
Перун (Кресна) - Германея (Сапарева баня)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Кирил Чобанов 3', 2:0 Венцислав Стоянов 90']
Места 2005 (Хаджидимово) - Чепинец (Велинград)            2:1 (1:1)
  [1:0 Илиян Масърлиев 10', 1:1 Димитър Парасков 44'-аг, 2:1 Юсеин Топчи 51']
  [чк: Венцислав Димитров (Ч) 31', Мариян Ангелов (М) 89']
Витоша (Долна Диканя) - Миньор (Бобов дол)                2:1 (1:0)
  [2:0 Асен Григоров 35',55'-д; 2:1 Асен Васев 85']
27 април 2011, сряда, 16:00 ч
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   2:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Стоянов 40', 2:0 Благовест Тодоров 60'-д]
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 2002 (Разлог)                0:7 (0:3)
  [0:1 Златко Богоев 10', 0:2 Георги Фикийн 20', 0:3 Кристиян Дечев 40'-аг,
   0:5 Златко Богоев 69',71'; 0:6 Тодор Пандев 83', 0:7 Антонио Хаджииванов 85']

                           XXX кръг

23 април 2011, събота, 16:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Долна Диканя)               0:1 (0:0)
  [0:1 Сидер Томов 75']
Миньор (Бобов дол) - Места 2005 (Хаджидимово)             0:2 (0:2)
  [0:2 Ангел Чилев 20',44']
в Ракитово, ст."9-ти септември": *
Чепинец (Велинград) - Перун (Кресна)                      0:0
* - в Ракитово, тъй като собствениците на ст."Чепинец" във Велинград
    не позволяват на отбора да го ползва.
Германея (Сапарева баня) - Локомотив 1925 (Септември)     2:0 (2:0)
  [1:0 Георги Шомев 30', 2:0 Йордан Бояджиев 43']
Хебър (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  7:2 (4:1)
  [1:0 Найден Стефанов 1', 2:0 Кирил Георгиев 6', 3:0 Найден Стефанов 12',
   3:1 Марио Димитров 13', 4:1 Васил Иванов 32',, 4:2 Светослав Георгиев 47',
   7:2 Кирил Георгиев 50',60',70']
Пирин 2002 (Разлог) - Авангард (Бачево)                   6:0 (3:0)
  [1:0 Цветан Варсанов 5', 2:0 Златко Богоев 29', 3:0 Цветан Варсанов 33',
   4:0 Асен Георгиев 53', 5:0 Владислав Христов 65', 6:0 Тодор Пандев 86']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Бенковски (Пазарджик)     1:1 (1:1)
  [0:1 Димитър Стоянов 25', 1:1 Виктор Матеев 33']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Балкан (Ботевград)          2:0 (0:0)
  [2:0 Спас Спасов 57',65']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)     2:2 (1:1)
  [1:0 Юлиян Христов 12', 1:2 Христо Петров 18',63'; 2:2 Юлиян Христов 83']
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                     0:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Кръстев 44']

                           XX кръг - отложен мач

27 април 2011, сряда, 16:00 ч
Балкан (Ботевград) - Перун (Кресна)                       3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.

                           XXIX кръг - отложени мачове

27 април 2011, сряда, 16:00 ч
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   2:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Стоянов 40', 2:0 Благовест Тодоров 60'-д]
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 2002 (Разлог)                0:7 (0:3)
  [0:1 Златко Богоев 10', 0:2 Георги Фикийн 20', 0:3 Кристиян Дечев 40'-аг,
   0:5 Златко Богоев 69',71'; 0:6 Тодор Пандев 83', 0:7 Антонио Хаджииванов 85']

                           XXXI кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Чепинец (Велинград)          0:3 (0:2)
  [0:2 Янко Янков 7'.26'; 0:3 Калоян Зарчов 84']
  [чк: Мартин Газиев (Л) 55', Николай Харизанов (Л) 87']
1 май 2011, неделя, 17:00 ч
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:1 (1:0)
  [1:0 Виктор Георгиев 14', 1:1 Светлозар Момчилов 66', 2:1 Стоян Вълов 77',
   3:1 Николай Николов 82']
Витоша (Бистрица) - Левски 1923 (Елин Пелин)              3:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Стоянов 17', 2:0 Благовест Тодоров 70', 3:0 Костадин Меразчиев 89']
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костинброд (Костинброд)  1:0 (0:0)
  [1:0 Деян Петров 79']
Балкан (Ботевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)        2:1 (1:1)
  [0:1 Яни Михайлов 7', 1:1 Цветан Зарев 21', 2:1 Красимир Петров 90']
Бенковски (Пазарджик) - Пирин 2002 (Разлог)               0:1 (0:1)
  [0:1 Георги Фикийн 12']
  [чк: Хари Карабаджаков (Б) 79', Антонио Хаджииванов (П) 74']
Авангард (Бачево) - Хебър (Пазарджик)                     4:1 (2:1)
  [0:1 Йосиф Шутев 10', 1:1 Красимир Държанлиев 27', 2:1 Христо Димиров 45',
   3:1 Тома Дапев 74', 4:1 Христо Димиров 89']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)           1:0 (0:0)
  [1:0 Светослав Георгиев 90'-д]
Перун (Кресна) - Миньор (Бобов дол)                       3:1 (1:0)
  [1:0 Кирил Чобанов 45', 2:0 Венцислав Стоянов 49', 2:1 Христо Габаров 53',
   3:1 Венцислав Стоянов 60']
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Долна Диканя)          2:0 (0:0)
  [2:0 Юсеин Топчи 58',85']

                           XXXII кръг

8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)            2:3 (1:1)
  [0:1 Александър Методиев 28', 1:1 Светослав Костов 38', 1:2 Иван Симеонов 55'-д,
   2:2 Иво Максимов 70', 2:3 Илиян Масърлиев 78']
Витоша (Долна Диканя) - Перун (Кресна)                    1:2 (1:1)
  [1:0 Веселин Лозанов 18', 1:1 Петър Карачоров 32', 1:2 Венцислав Стоянов 87']
Миньор (Бобов дол) - Локомотив 1925 (Септември)           4:2 (3:0)
  [1:0 Боян Стойнев 11', 4:0 Иван Монтин 22',34',62'; 4:2 Христо Спасов 82',85'-д]
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Ботев 1937 (Ихтиман)                8:0 (4:0)
  [2:0 Янко Янков 13',25'; 3:0 Евгени Шолев 33', 4:0 Николай Байраков 43',
   5:0 Чавдар Димитров 49', 6:0 Александър Вучков 69', 7:0 Николай Байраков 85',
   8:0 Тошко Узунов 89']
* - в Ракитово, тъй като собствениците на ст."Чепинец" във Велинград
    не позволяват на отбора да го ползва.
Германея (Сапарева баня) - Авангард (Бачево)              4:1 (3:0)
  [1:0 Георги Везенков 8'-д, 2:0 Симеон Цурев 23', 3:0 Георги Везенков 31',
   4:0 Иван Иванов 78', 4:1 Христо Димиров 87']
  [чк: Красимир Държанлиев (А) 7', Мартин Стамболийски (Г) 82']
Хебър (Пазарджик) - Бенковски (Пазарджик)                 3:5 (1:1)
  [1:0 Васил Иванов 13', 1:1 Атанас Трендафилов 14', 2:1 Васил Иванов 52',
   2:3 Димитър Стоянов 63',68'; 3:3 Йосиф Шутев 78', 3:5 Димитър Стоянов 83',90'+2']
  [чк: Цветан Петракиев (Х) 90'+1']
Пирин 2002 (Разлог) - Балкан (Ботевград)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Асен Георгиев 33', 2:0 Владислав Христов 87']
  [чк: Христо Арангелов (Б) 78']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сливнишки герой (Сливн.)  0:3 (0:1)
  [0:1 Христо Петров 5', 0:2 Кристиян Кочилов 66', 0:3 Кристиян Димитров 75']
  [чк: Ерик Иванов (Сс) 42', Цветомир Генов (Сг) 50']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Витоша (Бистрица)           1:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Кръстев 10'-д, 1:1 Мишел Георгиев 49']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Септември (София)              0:1 (0:1)
  [0:1 Николай Николов 29']

                           XXXIII кръг

11 май 2011, сряда, 17:00 ч
Левски 1923 (Елин Пелин) - Велбъжд (Кюстендил)            2:2 (1:0)
  [1:0 Димитър Стефанов 35', 1:1 Илиян Чавдаров 55', 1:2 Кирил Вълов 58',
   2:2 Иван Зайков 65']
Септември (София) - ОФК Костинброд (Костинброд)           0:2 (0:1)
  [0:1 Владислав Йорданов 7', 0:2 Мишел Георгиев 58']
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)         5:0 (1:0)
  [1:0 Благовест Тодоров 22', 2:0 Пламен Стоянов 48', 3:0 Мартин Григоров 54',
   5:0 Димитър Кръстев 79',90'-д]
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 2002 (Разлог)          1:0 (1:0)
  [1:0 Христо Петров 10']
Балкан (Ботевград) - Хебър (Пазарджик)                    1:2 (0:1)
  [0:1 Кирил Георгиев 30', 1:1 Радослав Цветанов 49', 1:2 Найден Стефанов 89']
Бенковски (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)          3:1 (3:0)
  [1:0 Димитър Стоянов 1', 2:0 Димитър Дечев 7', 3:0 Илиян Панчев 44',
   3:1 Евгени Гроздин 81']
Авангард (Бачево) - Чепинец (Велинград)                   1:5 (1:3)
  [0:1 Янко Янков 15'-д, 1:1 Иван Парапанов 20'-д, 1:2 Янко Янков 30',
   1:3 Николай Байраков 35', 1:4 Калоян Зарчов 69', 1:5 Янко Янков 90']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Бобов дол)                 1:3 (0:2)
  [0:1 Валентин Ванов 14', 0:2 Христо Габаров 24', 0:3 Иван Андреев 66',
   1:3 Валери Свиленов 89'-д]
Локомотив 1925 (Септември) - Витоша (Долна Диканя)        0:1 (0:0)
  [0:1 Даниел Стефанов 68']
Перун (Кресна) - Места 2005 (Хаджидимово)                 4:0 (1:0)
  [1:0 Кирил Чобанов 30', 2:0 Боян Николов 58', 3:0 Красимир Ангелов 63',
   4:0 Венцислав Стоянов 88']

                           XXXIV кръг

15 май 2011, неделя, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Перун (Кресна)                      2:3 (1:0)
  [1:0 Данаил Иванов 19', 1:1 Кирил Чобанов 66', 1:3 Венцислав Стоянов 68',71';
   2:3 Кирил Вълов 87']
Места 2005 (Хаджидимово) - Локомотив 1925 (Септември)     6:0 (3:0)
  [1:0 Юсеин Топчи 16', 2:0 Александър Методиев 18', 3:0 Иван Симеонов 34'-д,
   5:0 Илиян Масърлиев 65',67'; 6:0 Ангел Чилев 85']
Витоша (Долна Диканя) - Ботев 1937 (Ихтиман)              6:1 (3:0)
  [1:0 Ивайло Иванов 18', 3:0 Сидер Томов 22',39'; 3:1 Георги Петров 66',
   4:1 Петър Пенев 79', 5:1 Исус Димитров 80'-аг, 6:1 Петър Пенев 88']
Миньор (Бобов дол) - Авангард (Бачево)                    6:0 (4:0)
  [1:0 Иван Монтин 9', 2:0 Валентин Ванов 14', 3:0 Асен Васев 25',
   5:0 Валентин Ванов 38',60'; 6:0 Пламен Петров 85']
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Бенковски (Пазарджик)               3:0 (3:0)
  [1:0 Николай Байраков 4'-д, 2:0 Янко Янков 18', 3:0 Александър Вучков 38']
* - в Ракитово, тъй като собствениците на ст."Чепинец" във Велинград
    не позволяват на отбора да го ползва.
Германея (Сапарева баня) - Балкан (Ботевград)             0:2 (0:1)
  [0:1 Райко Влъчков 3', 0:2 Красимир Петров 53']
Хебър (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)            2:4 (1:3)
  [0:1 Руслан Нацев 15'-д, 1:1 Кирил Георгиев 17', 1:2 Кристиян Димитров 27',
   1:3 Христо Петров 42', 1:4 Стоян Попов 77'-аг, 2:4 Кирил Георгиев 90'-д]
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Бистрица)                   3:0 (3:0)
  [1:0 Кирил Кръстев 9', 3:0 Антонио Хаджииванов 22',36']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         3:1 (0:0)
  [1:0 Даниел Антонов 57', 2:0 Георги Кьосев 62', 3:0 Георги Георгиев 68',
   3:1 Марио Петров 78']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Левски 1923 (Елин Пелин)    4:1 (2:0)
  [1:0 Мишел Георгиев 12', 2:0 Бенджамин Нджемо 45'-аг, 2:1 Светлин Стефанов 53',
   3:1 Мишел Георгиев 78', 4:1 Спас Спасов 89']

                           XXXV кръг

22 май 2011, неделя, 17:00 ч
ОФК Костинброд (Костинброд) - Велбъжд (Кюстендил)         4:0 (1:0)
  [1:0 Спас Спасов 38', 2:0 Илиян Иванов 48', 3:0 Мишел Георгиев 56',
   4:0 Крис Митов 88']
  [чк: Димитър Бошикьов (В)]
Левски 1923 (Елин Пелин) - Струмска слава 1927 (Радомир)  4:1 (0:0)
  [1:0 Иван Зайков 67', 1:1 Стилиян Митов 70', 3:1 Иван Зайков 79',80';
   4:1 Георги Кременлиев 90']
Септември (София) - Пирин 2002 (Разлог)                   3:1 (1:1)
  [1:0 Николай Николов 4', 1:1 Тодор Пандев 9', 2:1 Лъчезар Крушкин 69',
   3:1 Виктор Георгиев 81'-д]
Витоша (Бистрица) - Хебър (Пазарджик)                     4:2 (1:1)
  [1:0 Пламен Стоянов 12', 1:1 Кирил Георгиев 22', 1:2 Цветан Петракиев 51',
   2:2 Димитър Кръстев 58', 4:2 Костадин Меразчиев 75',80']
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)     5:1 (2:0)
  [1:0 Деян Петров 25', 2:0 Кристиян Димитров 35', 3:0 Христо Петров 70',
   3:1 Мартин Стамболийски 80', 5:1 Христо Петров 83',88']
Балкан (Ботевград) - Чепинец (Велинград)                  0:2 (0:0)
  [0:1 Александър Вучков 49', 0:2 Мартин Сентов 55']
  [чк: Красимир Петров (Б) 24']
Бенковски (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)                2:2 (0:1)
  [0:1 Валентин Ванов 11', 1:1 Георги Василев 57', 2:1 Темелко Кокошаров 81',
   2:2 Иван Андреев 85']
Авангард (Бачево) - Витоша (Долна Диканя)                 1:5 (0:2)
  [0:2 Петър Пенев 4',41'; 0:3 Иван Илиев 47', 0:4 Николай Николов 66',
   1:4 Тома Дапев 82', 1:5 Асен Григоров 85']
  [чк: Петър Пандев (А), Николай Николов (В)]
Ботев 1937 (Ихтиман) - Места 2005 (Хаджидимово)           2:4 (0:2)
  [0:1 Юсеин Топчи 32', 0:2 Ангел Чилев 41', 1:2 Георги Петров 49',
   1:3 Александър Методиев 65', 1:4 Абип Конедарев 79', 2:4 Георги Петров 86']
Локомотив 1925 (Септември) - Перун (Кресна)               1:4 (1:2)
  [0:1 Атанас Топалов 41', 0:2 Венцислав Стоянов 42', 1:2 Кирил Атанасов 45',
   1:3 Йордан Грънчаров 72', 1:4 Николай Цветков 75']
  [чк: Христо Спасов (Л) 85']

                           XXXVI кръг

25 май 2011, сряда, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1925 (Септември)          5:1 (3:1)
  [0:1 Кирил Атанасов 7', 1:1 Георги Желев 17', 2:1 Светлозар Момчилов 18',
   4:1 Иво Максимов 20',47'; 5:1 Илиян Чавдаров 90']
Перун (Кресна) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     9:0 сл.*
  [1:0 Емил Драчев 5', 2:0 Йордан Грънчаров 32', 3:0 Емил Драчев 35',
   4:0 Венцислав Стоянов 41', 5:0 Йордан Грънчаров 66', 6:0 Емил Драчев 69']
* - прекратен в 75' при 6:0. Гостите започват мача с 10 човека, един от които
    се контузва сериозно в 70', а в 75' контузия едновременно получават още
    трима футболисти. На Перун е присъдена служебна победа с 9:0.
Места 2005 (Хаджидимово) - Авангард (Бачево)              4:0 сл.*
  [1:0 Георги Коджабашев 17']
* - прекратен в 25' при 1:0, след като футболист на гостите, започнали срещата
    със 7 човека, се контузва. На Места 2005 е присъдена служебна победа с 4:0.
Витоша (Долна Диканя) - Бенковски (Пазарджик)             5:2 (5:1)
  [1:0 Петър Пенев 9'-д, 2:0 Даниел Стефанов 11', 3:0 Петър Пенев 19',
   4:0 Драгомир Йорданов 27', 4:1 Петьо Петев 40'-д, 5:1 Сидер Томов 45',
   5:2 Атанас Трендафилов 52']
Миньор (Бобов дол) - Балкан (Ботевград)                   2:2 (1:2)
  [0:1 Стоядин Станков 24', 1:1 Иван Андреев 44', 1:2 Христо Арангелов 45',
   2:2 Венцислав Венциславов 65']
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)          2:0 (1:0)
  [2:0 Александър Вучков 18'-д,83']
* - в Ракитово, тъй като собствениците на ст."Чепинец" във Велинград
    не позволяват на отбора да го ползва.
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица)              0:2 (0:0)
  [0:1 Пламен Стоянов 75', 0:2 Димитър Кръстев 89']
Хебър (Пазарджик) - Септември (София)                     отложен
Пирин 2002 (Разлог) - Левски 1923 (Елин Пелин)            3:0 (1:0)
  [1:0 Златко Богоев 41', 2:0 Димитър Руйчев 59', 3:0 Владислав Христов 79']
Струмска слава 1927 (Радомир) - ОФК Костинброд (Кост.)    4:2 (2:1)
  [0:1 Мишел Георгиев 13', 1:1 Ванчо Стоилов 19', 2:1 Георги Кьосев 42',
   2:2 Стоил Кръстев 63', 3:2 Ерик Иванов 76', 4:2 Ванчо Стоилов 89']
1 юни 2011, сряда, 17:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Септември (София)                     2:0 (1:0)
  [2:0 Найден Стефанов 23',71']
  [чк: Кирилов (С) 53']

                           XXXVII кръг

29 май 2011, неделя, 17:00 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       1:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Димитров 43']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Пирин 2002 (Разлог)         3:4 (1:3)
  [0:2 Тодор Пандев 10',13'; 1:2 Бисер Василев 17', 1:3 Асен Георгиев 27',
   1:4 Антонио Хаджииванов 47', 2:4 Георги Веселинов 53', 3:4 Мишел Георгиев 71']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Хебър (Пазарджик)              0:4 (0:2)
  [0:1 Кирил Георгиев 25', 0:2 Найден Стефанов 32', 0:4 Кирил Георгиев 70',83']
Септември (София) - Германея (Сапарева баня)              5:2 (1:2)
  [1:0 Николай Николов 6', 1:2 Георги Славков 9',12'; 2:2 Виктор Георгиев 59',
   3:2 Валентин Христов 72', 4:2 Николай Николов 80', 5:2 Мартин Янков 81']
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград)                   1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Терзийски 33']
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Бобов дол)           6:0 (5:0)
  [1:0 Мариян Хаджиев 4', 2:0 Станимир Бочев 8', 4:0 Юлиан Куртелов 18',23';
   5:0 Станимир Бочев 39', 6:0 Васил Костов 82']
Балкан (Ботевград) - Витоша (Долна Диканя)                3:2 (3:0)
  [1:0 Стоядин Станков 4', 2:0 Христо Арангелов 13', 3:0 Стоядин Станков 20',
   3:1 Петър Пенев 53'-д, 3:2 Асен Григоров 89']
Бенковски (Пазарджик) - Места 2005 (Хаджидимово)          1:1 (0:1)
  [0:1 Илиян Масърлиев 40', 1:1 Димитър Стоянов 59']
Авангард (Бачево) - Перун (Кресна)                        0:4 (0:1)
  [0:1 Кирил Чобанов 32', 0:2 Емил Драчев 61', 0:4 Венцислав Стоянов 85',90']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Локомотив 1925 (Септември)         0:5 (0:1)
  [0:1 Васко Джелян 3', 0:3 Христо Спасов 58',65'; 0:4 Иван Бунев 86',
   0:5 Кирил Атанасов 90']

                           XXXVI кръг - отложен мач

1 юни 2011, сряда, 17:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Септември (София)                     2:0 (1:0)
  [2:0 Найден Стефанов 23',71']
  [чк: Кирилов (С) 53']

                           XXXVIII кръг

4 юни 2011, събота, 18:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)                4:2 (1:2)
  [1:0 Данаил Иванов 20', 1:2 Йордан Асенов 26',32'; 2:2 Светлозар Момчилов 47',
   3:2 Атанас Петров 81', 4:2 Данаил Иванов 82']
Локомотив 1925 (Септември) - Авангард (Бачево)            8:1 (5:0)
  [6:0 Христо Спасов 11',17',19',26',40',61'; 6:1 Росен Татарски 63', 7:1 Гюрсел Вели 67',
   8:1 Васко Джелян 73']
Перун (Кресна) - Бенковски (Пазарджик)                    5:0 (1:0)
  [1:0 Методий Тушев 2', 3:0 Емил Драчев 54',65'; 4:0 Йордан Грънчаров 68',
   5:0 Емил Драчев 70']
Места 2005 (Хаджидимово) - Балкан (Ботевград)             3:0 сл.*
* - гостите не се явяват заради повреда в автобуса им на път за Хаджидимово.
Витоша (Долна Диканя) - Сливнишки герой (Сливница)        0:2 (0:1)
  [0:2 Юлиан Куртелов 19',76']
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица)                    1:2 (1:2)
  [0:1 Михаел Георгиев 12', 0:2 Росен Василев 17', 1:2 Венцислав Венциславов 40']
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Септември (София)                   4:1 (1:0)
  [1:0 Чавдар Димитров 27', 2:0 Янко Янков 57', 2:1 Марио Петров 79',
   4:1 Янко Янков 80',85']
* - в Ракитово, тъй като собствениците на ст."Чепинец" във Велинград
    не позволяват на отбора да го ползва.
Германея (Сапарева баня) - Левски 1923 (Елин Пелин)       3:0 (3:0)
  [3:0 Георги Славков 8',21',45']
  [чк: Георги Кременлиев (Л)]
Хебър (Пазарджик) - ОФК Костинброд (Костинброд)           1:5 (1:1) *
  [1:0 Кирил Георгиев 31', 1:3 Спас Спасов 42',70',75'; 1:4 Неманя Иванов 80',
   1:5 Александър Пасков 85']
  [чк: Кирил Георгиев (Х) 32']
* - мачът започва с 28' по-късно заради закъснение на гостите.
Пирин 2002 (Разлог) - Струмска слава 1927 (Радомир)       3:1 (1:0)
  [1:0 Златко Богоев 24', 1:1 Ивайло Иванов 46'-аг, 2:1 Владислав Христов 84',
   3:1 Златко Богоев 90']

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com