bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Зимна подготовка и приятелски срещи 2011/12


Приятелски срещи 2011/12

14 януари 2012, събота

във Войнеговци, ст."Гунди", 11:00 ч
Витоша (Бистрица) - Левски (кв.Драгалевци, София)         2:1 *
* - XLIII-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал

във Войнеговци, ст."Гунди", 13:00 ч
Сокол (Негован) - ОФК Костинброд (Костинброд)             1:3 *
* - XLIII-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал

15 януари 2012, неделя

във Войнеговци, ст."Гунди", 11:00 ч
Въстаник (Войнеговци) - Банкя (Банкя)                     4:2 *
* - XLIII-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал

във Войнеговци, ст."Гунди", 13:00 ч
Спартак (Подгумер) - Райкомерс (София)                    1:3 *
* - XLIII-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал


18 януари 2012, сряда

в Сандански, ст."Спартак", 14:30 ч
Септември (Симитли) - Лудогорец 1945 (Разград)             -

в Микрево, ст."Малеш", 13:00 ч
Малеш (Микрево) - Ботев (Враца)                            -

в кв.Сарафово, Бургас, база "Гнездо на акули", 14:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Созопол (Созопол)             -


21 януари 2012, събота

в Дупница, ст."Бончук", 14:00 ч
Марек 2010 (Дупница) - Миньор (Перник)                     -

Пирин (Гоце Делчев) - Беласица 1923 (Петрич)               -


22 януари 2012, неделя

във Войнеговци, ст."Гунди", 11:00 ч
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК Костинброд (Кб)     - *
* - XLIII-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/2 финал

във Войнеговци, ст."Гунди", 13:00 ч
Въстаник (Войнеговци) - Райкомерс (София)                  - *
* - XLIII-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/2 финал


24 януари 2012, вторник

в Алания, Турция
Берое (Стара Загора) - Нефтчи (Баку, Азе, 1)               -

в Мурсалево, 14:00 ч
Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                      -


26 януари 2012, четвъртък

в Сандански, ст."Спартак"
Банско (Банско) - Литекс (Ловеч)                           -


27 януари 2012, петък

в Алания, Турция
Берое (Стара Загора) - Заглембе (Любин, Пол, 1)            -

в Мурсалево, 13:30 ч
Миньор (Перник) - Ботев (Враца)                            -

в Сандански, ст."Спартак"
Банско (Банско) - Славия 1913 (София)                      -


29 януари 2012, неделя

във Войнеговци, ст."Гунди", 11:00 ч
мач за 3-4 място                                           - *
* - XLIII-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, мач за 3-4 място

във Войнеговци, ст."Гунди", 13:00 ч
финал                                                      - *
* - XLIII-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, финал


1 февруари 2012, сряда

в Стара Загора
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)                -


2 февруари 2012, четвъртък

* - турнир "Албена къп 2012", начало.
Участници: Група 1: Берое (Стара Загора), Монтана 1921 (Монтана), Спортист 1924 (Своге), отбор от Македония; Група 2: Калиакра (Каварна), Светкавица 1922 (Търговище), Спартак 1918 (Варна), отбор от Румъния.

11 февруари 2012, събота

* - турнир "Албена къп 2012", край.


4 февруари 2012, събота

в Белек, Анталия, Турция
Лудогорец 1945 (Разград) - Жилина (Жилина, Свк, 1)         -


18 февруари 2012, събота

в Стара Загора, ст."Берое"
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            -


нагоре


Приятелски срещи - класиране зима 2011/12

                           Класиране - "А" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)            0    0   0   0    0:0     0 [+]
 2. ЦСКА (София)                        0    0   0   0    0:0     0
 3. Черноморец Бургас (Бургас)          0    0   0   0    0:0     0
 4. Левски (София)                      0    0   0   0    0:0     0
 5. Славия 1913 (София)                 0    0   0   0    0:0     0
 6. Локомотив 1926 (Пловдив)            0    0   0   0    0:0     0
 7. Литекс (Ловеч)                      0    0   0   0    0:0     0
 8. Черно море (Варна)                  0    0   0   0    0:0     0
 9. Миньор (Перник)                     0    0   0   0    0:0     0
10. Монтана 1921 (Монтана)              0    0   0   0    0:0     0
11. Ботев (Враца)                       0    0   0   0    0:0     0 [+]
12. Локомотив (София)                   0    0   0   0    0:0     0
13. Берое (Стара Загора)                0    0   0   0    0:0     0
14. Видима-Раковски (Севлиево)          0    0   0   0    0:0     0
15. Калиакра (Каварна)                  0    0   0   0    0:0     0
16. Светкавица 1922 (Търговище)         0    0   0   0    0:0     0 [+]
--. ЕЕЕЧ                                0    0   0   0    0:0     0 [*]
--. СССФ                                0    0   0   0    0:0     0 [*]

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 14 януари и 24 февруари 2012 г. включително.
  - ЕЕЕЧ е сборен актив от резултатите на всички чуждестранни отбори срещу
отбори от "А" и "Б" ФГ.
  - СССФ е сборен актив от резултатите на всички отбори от "В" АФГ и ОФГ
срещу отбори от "А" и "Б" ФГ.

Голмайстори
 х - футболист              - отбор

                           Класиране - Източна "Б" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Любимец 2007 (Любимец)              0    0   0   0    0:0     0
 2. Черноморец (Поморие)                0    0   0   0    0:0     0
 3. Етър 1924 (Велико Търново)          0    0   0   0    0:0     0 <-
 4. Нефтохимик 1962 (Бургас)            0    0   0   0    0:0     0 [+]
 5. Ботев (Пловдив)                     0    0   0   0    0:0     0 [+]
 6. Сливен 2000 (Сливен)                0    0   0   0    0:0     0 [-]
 7. Добруджа 1919 (Добрич)              0    0   0   0    0:0     0
 8. Несебър (Несебър)                   0    0   0   0    0:0     0
 9. Спартак 1918 (Варна)                0    0   0   0    0:0     0 [+]
10. Доростол 2003 (Силистра)            0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 14 януари и 24 февруари 2012 г. включително.

                           Класиране - Западна "Б" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пирин (Гоце Делчев)                 0    0   0   0    0:0     0
 2. Спортист 1924 (Своге)               0    0   0   0    0:0     0
 3. Бдин (Видин)                        0    0   0   0    0:0     0 [+]
 4. Банско (Банско)                     0    0   0   0    0:0     0
 5. Чавдар (Етрополе)                   0    0   0   0    0:0     0
 6. Септември (Симитли)                 0    0   0   0    0:0     0
 7. Чавдар (Бяла Слатина)               0    0   0   0    0:0     0
 8. Академик (София)                    0    0   0   0    0:0     0 [-]
 9. Сливнишки герой (Сливница)          0    0   0   0    0:0     0 [+]
10. Малеш (Микрево)                     0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 14 януари и 24 февруари 2012 г. включително.

нагоре


Зимни подготвителни лагери 2011/12

                           "А" ФГ

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 5 януари 2012, комплекс "Царско село", София
                                     първи лагер - Сандански
                                     втори лагер - Белек, Анталия, Турция

 2. ЦСКА (София)                     сбор        - 9 януари 2012
                                     първи лагер - 10-24 януари 2012, Дедеагач, Гърция
                                     втори лагер - 3-17 февруари 2012, Анталия, Турция

 3. Черноморец Бургас (Бургас)       сбор        - 5 януари 2012
                                                   подготовка изцяло в Бургас

 4. Левски (София)                   сбор        - 4 януари 2012
                                     първи лагер - 6-17 януари 2012, Агия Напа, Кипър
                                     втори лагер - 21-31 януари 2012, Анталия, Турция
                                     трети лагер - 3-12 февруари 2012, Анталия, Турция

 5. Славия 1913 (София)              сбор        - 9 януари 2012
                                     първи лагер - 12-27 януари 2012, Сандански
                                     втори лагер - 4-18 февруари 2012, Анталия, Турция

 6. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 9 януари 2012
                                     първи лагер - 11-26 януари 2012, Сандански
                                     втори лагер - 1-15 февруари 2012, Анталия, Турция

 7. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 5 януари 2012
                                     първи лагер - 9-19 януари 2012, Свиленград
                                     втори лагер - 21-29 януари 2012, Сандански
                                     трети лагер - 1-14 февруари 2012, Анталия, Турция

 8. Черно море (Варна)               сбор        - 9 януари 2012
                                     първи лагер - 2-13 февруари 2012, Анталия, Турция

 9. Миньор (Перник)                  сбор        - 9 януари 2012
                                     първи лагер - 15-27 януари 2012, Благоевград
                                     втори лагер - 6-18 февруари 2012, Анталия, Турция

10. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 10 януари 2012
                                     първи лагер - 18-28 януари 2012, Благоевград

11. Ботев (Враца)                    сбор        - 5 януари 2012
                                     първи лагер - 16-27 януари 2012, Сандански
                                     втори лагер - 4-14 февруари 2012, Агия Напа, Кипър

12. Локомотив (София)                сбор        - 11 януари 2012

13. Берое (Стара Загора)             сбор        - 8 януари 2012
                                     първи лагер - 14-27 януари 2012, Алания, Турция
                                     втори лагер - 1-11 февруари 2012, КК Албена

14. Видима-Раковски (Севлиево)       сбор        - 5 януари 2012

15. Калиакра (Каварна)               сбор        - 9 януари 2012

16. Светкавица 1922 (Търговище)      сбор        - 11 януари 2012

                           Източна "Б" ФГ

 1. Любимец 2007 (Любимец)           сбор        -

 2. Черноморец (Поморие)             сбор        -

 3. Етър 1924 (Велико Търново)       сбор        - 9 януари 2012

 4. Нефтохимик 1962 (Бургас)         сбор        -

 5. Ботев (Пловдив)                  сбор        -

 6. Сливен 2000 (Сливен)             сбор        -

 7. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        -

 8. Несебър (Несебър)                сбор        -

 9. Спартак 1918 (Варна)             сбор        -

10. Доростол 2003 (Силистра)         сбор        -

                           Западна "Б" ФГ

 1. Пирин (Гоце Делчев)              сбор        - 12 януари 2012

 2. Спортист 1924 (Своге)            сбор        -

 3. Бдин (Видин)                     сбор        -

 4. Банско (Банско)                  сбор        -

 5. Чавдар (Етрополе)                сбор        -

 6. Септември (Симитли)              сбор        -

 7. Чавдар (Бяла Слатина)            сбор        -

 8. Академик (София)                 сбор        -

 9. Сливнишки герой (Сливница)       сбор        -

10. Малеш (Микрево)                  сбор        -

нагоре


Creative Commons License 1992-2012 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com