bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ София 2011/12


ОФГ София - изток 2011/12

                           XI кръг

19 ноември 2011, събота, 14:00 ч
Бенковски (Костенец) - Левски 2007 (Долна баня)           5:1
Титан (Лесново) - Керамик (гара Елин Пелин)               3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
20 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Ботев (Ихтиман) - Мътивир (Ихтиман)                       1:0
Спартак (Самоков) - Мирково (Мирково)                     1:1
Локомотив (Вакарел) - Звездец (Горна Малина)              0:7
Гранит (Широки дол)                                       почива

                           VIII кръг - отложени мачове

27 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Локомотив (Вакарел) - Спартак (Самоков)                   2:7
Мътивир (Ихтиман) - Левски 2007 (Долна баня)              1:2

                           I кръг - отложен мач

3 декември 2011, събота, 14:00 ч
Мътивир (Ихтиман) - Спартак (Самоков)                     2:2

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Мирково (Мирково)                  10    8   2   0   34:9    26
 2. Бенковски (Костенец)               10    8   1   1   53:7    25
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Звездец (Горна Малина)             10    7   0   3   29:13   21
 4. Левски 2007 (Долна баня)           10    5   3   2   19:13   18
 5. Ботев (Ихтиман)                    10    5   0   5   19:23   15 [-][*]
 6. Гранит (Широки дол)                10    4   1   5   25:27   13
 7. Керамик (гара Елин Пелин)          10    4   0   6   19:21   12
 8. Титан (Лесново)                    10    3   0   7   22:38    9
 9. Спартак (Самоков)                  10    3   3   4   18:21    9 [*]
10. Мътивир (Ихтиман)                  10    2   2   6   30:23    8
11. Локомотив (Вакарел)                10    0   0  10   13:86    0 [+]

Бележки
  - Рилски спортист (Самоков), 1-и през изминалия сезон; влиза в ЮЗ "В" АФГ.
  - Ботев 1937 (Ихтиман), 19-и в ЮЗ "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в
ОФГ София - изток. Отборът се преименува на Ботев (Ихтиман).
  - Локомотив (Вакарел) се включва в групата.
  - От актива на Спартак (Самоков) са отнети 3 точки заради две неявявания
без уважителна причина.

                           I кръг

10 септември 2011, събота, 17:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Локомотив (Вакарел)           9:1
Мирково (Мирково) - Титан (Лесново)                       2:1
в Костенец:
Гранит (Широки дол) - Бенковски (Костенец)                2:8
11 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Мътивир (Ихтиман) - Спартак (Самоков)                     отложен
в Ихтиман:
Левски 2007 (Долна баня) - Ботев (Ихтиман)                3:0 сл.*
* - първоначално 0:1, в последствие на Левски е присъдена служебна победа с 3:0
    заради играч с недействителна самоличност в състава на Ботев.
3 декември 2011, събота, 14:00 ч
Мътивир (Ихтиман) - Спартак (Самоков)                     2:2
Звездец (Горна Малина)                                    почива

                           II кръг

17 септември 2011, събота, 17:00 ч
Ботев (Ихтиман) - Гранит (Широки дол)                     2:0
Звездец (Горна Малина) - Керамик (гара Елин Пелин)        2:0
18 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Титан (Лесново) - Мътивир (Ихтиман)                       3:5
Локомотив (Вакарел) - Мирково (Мирково)                   2:10
22 септември 2011, четвъртък, 17:00 ч
Спартак (Самоков) - Левски 2007 (Долна баня)              2:2
Бенковски (Костенец)                                      почива

                           III кръг

24 септември 2011, събота, 17:00 ч
Левски 2007 (Долна баня) - Титан (Лесново)                5:1
Бенковски (Костенец) - Ботев (Ихтиман)                    7:0
25 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина)                3:2
Мътивир (Ихтиман) - Локомотив (Вакарел)                  18:2
Гранит (Широки дол) - Спартак (Самоков)                   2:3
Керамик (гара Елин Пелин)                                 почива

                           IV кръг

1 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Спартак (Самоков) - Бенковски (Костенец)                  2:3
Титан (Лесново) - Гранит (Широки дол)                     1:8
Керамик (гара Елин Пелин) - Мирково (Мирково)             2:4
2 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Локомотив (Вакарел) - Левски 2007 (Долна баня)            2:4
Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман)                2:0
Ботев (Ихтиман)                                           почива

                           V кръг

8 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Мътивир (Ихтиман) - Керамик (гара Елин Пелин)             1:2
Левски 2007 (Долна баня) - Звездец (Горна Малина)         1:0
Бенковски (Костенец) - Титан (Лесново)                    7:0
9 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Гранит (Широки дол) - Локомотив (Вакарел)                 3:1
Ботев (Ихтиман) - Спартак (Самоков)                       0:1
Мирково (Мирково)                                         почива

                           VI кръг

15 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Локомотив (Вакарел) - Бенковски (Костенец)                0:14
Звездец (Горна Малина) - Гранит (Широки дол)              4:3
Керамик (гара Елин Пелин) - Левски 2007 (Долна баня)      2:1
16 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Титан (Лесново) - Ботев (Ихтиман)                         1:5
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Спартак (Самоков)                                         почива

                           VII кръг

22 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Левски 2007 (Долна баня) - Мирково (Мирково)              0:0
Гранит (Широки дол) - Керамик (гара Елин Пелин)           2:1
Бенковски (Костенец) - Звездец (Горна Малина)             4:0
Ботев (Ихтиман) - Локомотив (Вакарел)                     5:3
Спартак (Самоков) - Титан (Лесново)                       0:3 сл.*
* - домакините не се явяват.
Мътивир (Ихтиман)                                         почива

                           VIII кръг

29 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Ботев (Ихтиман)                  3:2
Керамик (гара Елин Пелин) - Бенковски (Костенец)          0:4
30 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Локомотив (Вакарел) - Спартак (Самоков)                   отложен
Мирково (Мирково) - Гранит (Широки дол)                   5:0
Мътивир (Ихтиман) - Левски 2007 (Долна баня)              отложен
27 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Локомотив (Вакарел) - Спартак (Самоков)                   2:7
Мътивир (Ихтиман) - Левски 2007 (Долна баня)              1:2
Титан (Лесново)                                           почива

                           IX кръг

5 ноември 2011, събота, 14:00 ч
Гранит (Широки дол) - Мътивир (Ихтиман)                   5:2
Бенковски (Костенец) - Мирково (Мирково)                  0:1
Ботев (Ихтиман) - Керамик (гара Елин Пелин)               3:0 сл.*
* - първоначално 0:2, в последствие на Ботев е присъдена служебна победа
    с 3:0 заради играч с недействителна самоличност в състава на Керамик.
6 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Спартак (Самоков) - Звездец (Горна Малина)                0:3
Титан (Лесново) - Локомотив (Вакарел)                     9:0
Левски 2007 (Долна баня)                                  почива

                           X кръг

12 ноември 2011, събота, 14:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Спартак (Самоков)             3:0 сл.*
* - гостите не се явяват, от актива на отбора са отнети 3 точки заради второ
    неявяване без уважителни причини.
Мътивир (Ихтиман) - Бенковски (Костенец)                  1:1
13 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Титан (Лесново)                  6:0
Мирково (Мирково) - Ботев (Ихтиман)                       5:1
Левски 2007 (Долна баня) - Гранит (Широки дол)            0:0
Локомотив (Вакарел)                                       почива

                           XII кръг

пролет 2012
Локомотив (Вакарел) - Керамик (гара Елин Пелин)            -
Титан (Лесново) - Мирково (Мирково)                        -
Спартак (Самоков) - Мътивир (Ихтиман)                      -
Ботев (Ихтиман) - Левски 2007 (Долна баня)                 -
Бенковски (Костенец) - Гранит (Широки дол)                 -
Звездец (Горна Малина)                                    почива

                           XIII кръг

Бенковски (Костенец) - почива
Гранит (Широки дол) - Ботев (Ихтиман)
Левски 2007 (Долна баня) - Спартак (Самоков)
Мътивир (Ихтиман) - Титан (Лесново)
Мирково (Мирково) - Локомотив (Вакарел)
Керамик (гара Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)

                           XIV кръг

почива - Керамик (гара Елин Пелин)
Звездец (Горна Малина) - Мирково (Мирково)
Локомотив (Вакарел) - Мътивир (Ихтиман)
Титан (Лесново) - Левски 2007 (Долна баня)
Спартак (Самоков) - Гранит (Широки дол)
Ботев (Ихтиман) - Бенковски (Костенец)

                           XV кръг

Ботев (Ихтиман) - почива
Бенковски (Костенец) - Спартак (Самоков)
Гранит (Широки дол) - Титан (Лесново)
Левски 2007 (Долна баня) - Локомотив (Вакарел)
Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)
Мирково (Мирково) - Керамик (гара Елин Пелин)

                           XVI кръг

почива - Мирково (Мирково)
Керамик (гара Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)
Звездец (Горна Малина) - Левски 2007 (Долна баня)
Локомотив (Вакарел) - Гранит (Широки дол)
Титан (Лесново) - Бенковски (Костенец)
Спартак (Самоков) - Ботев (Ихтиман)

                           XVII кръг

Спартак (Самоков) - почива
Ботев (Ихтиман) - Титан (Лесново)
Бенковски (Костенец) - Локомотив (Вакарел)
Гранит (Широки дол) - Звездец (Горна Малина)
Левски 2007 (Долна баня) - Керамик (гара Елин Пелин)
Мътивир (Ихтиман) - Мирково (Мирково)

                           XVIII кръг

почива - Мътивир (Ихтиман)
Мирково (Мирково) - Левски 2007 (Долна баня)
Керамик (гара Елин Пелин) - Гранит (Широки дол)
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (Костенец)
Локомотив (Вакарел) - Ботев (Ихтиман)
Титан (Лесново) - Спартак (Самоков)

                           XIX кръг

Титан (Лесново) - почива
Спартак (Самоков) - Локомотив (Вакарел)
Ботев (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)
Бенковски (Костенец) - Керамик (гара Елин Пелин)
Гранит (Широки дол) - Мирково (Мирково)
Левски 2007 (Долна баня) - Мътивир (Ихтиман)

                           XX кръг

почива - Левски 2007 (Долна баня)
Мътивир (Ихтиман) - Гранит (Широки дол)
Мирково (Мирково) - Бенковски (Костенец)
Керамик (гара Елин Пелин) - Ботев (Ихтиман)
Звездец (Горна Малина) - Спартак (Самоков)
Локомотив (Вакарел) - Титан (Лесново)

                           XXI кръг

Локомотив (Вакарел) - почива
Титан (Лесново) - Звездец (Горна Малина)
Спартак (Самоков) - Керамик (гара Елин Пелин)
Ботев (Ихтиман) - Мирково (Мирково)
Бенковски (Костенец) - Мътивир (Ихтиман)
Гранит (Широки дол) - Левски 2007 (Долна баня)

                           XXII кръг

почива - Гранит (Широки дол)
Левски 2007 (Долна баня) - Бенковски (Костенец)
Мътивир (Ихтиман) - Ботев (Ихтиман)
Мирково (Мирково) - Спартак (Самоков)
Керамик (гара Елин Пелин) - Титан (Лесново)
Звездец (Горна Малина) - Локомотив (Вакарел)

нагоре


ОФГ София - запад 2011/12

                           XI кръг

19 ноември 2011, събота, 14:00 ч
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                 5:2
Вихър (Лопян) - Спортист (Драговищица)                    1:2
Искър 2005 (гара Лакатник) - Церово (Церово)              1:1
20 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Вихър (Алдомировци) - Правец (Правец)                     3:2
Скала (гара Бов) - Торнадо (Безден)                       5:1
Ком (Годеч)                                               почива

                           VIII кръг - отложени мачове

27 ноември 2011, неделя, 13:00 ч
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
4 декември 2011, неделя, 13:00 ч
Торнадо (Безден) - Вихър (Алдомировци)                    4:4

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ком (Годеч)                        10    7   1   2   39:18   22
 2. Спортист (Драговищица)             10    6   2   2   23:22   20
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Скала (гара Бов)                    9    6   1   2   25:15   19 [+]
 4. Вихър (Алдомировци)                10    5   2   3   31:20   17
 5. Правец (Правец)                    10    5   0   5   28:24   15
 6. Искра 2009 (Искрец)                 9    5   0   4   27:22   15
 7. Драгоман (Драгоман)                10    4   2   4   15:19   14
 8. Торнадо (Безден)                    9    4   1   4   20:18   13
 9. Церово (Церово)                     9    2   2   5   13:23    8
10. Вихър (Лопян)                      10    2   1   7   15:32    7
11. Искър 2005 (гара Лакатник)         10    0   2   8    7:30    2

Бележки
  - Скала (гара Бов) се включва в групата.
  - Вихър (Алдомировци) играе домакинските си мачове на терена на СОУ
"Св.св.Кирил и Методий" в Сливница.
  - Вихър (Лопян) играе домакинските си мачове на помощния терен на ст."Чавдар"
в Етрополе.
  - Искър 2005 (гара Лакатник) играе домакинските си мачове в гара Бов.

                           I кръг

10 септември 2011, събота, 17:00 ч
Спортист (Драговищица) - Искър 2005 (гара Лакатник)       5:1
Правец (Правец) - Вихър (Лопян)                           4:2
11 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Церово (Церово) - Скала (гара Бов)                        отложен
Ком (Годеч) - Искра 2009 (Искрец)                         6:0
22 септември 2011, четвъртък, 17:00 ч
Драгоман (Драгоман) - Вихър (Алдомировци)                 3:2
пролет 2012
Церово (Церово) - Скала (гара Бов)                         -
Торнадо (Безден)                                          почива

                           II кръг

17 септември 2011, събота, 17:00 ч
Вихър (Лопян) - Драгоман (Драгоман)                       1:1
Искър 2005 (гара Лакатник) - Правец (Правец)              1:3
Торнадо (Безден) - Церово (Церово)                        3:0 сл. *
* - гостите не се явяват заради повреда на автобуса им на път за мача.
18 септември 2011, неделя, 17:00 ч
в Сливница, ст."Сливнишки герой":
Вихър (Алдомировци) - Ком (Годеч)                         2:4
Скала (гара Бов) - Спортист (Драговищица)                 1:2
Искра 2009 (Искрец)                                       почива

                           III кръг

24 септември 2011, събота, 17:00 ч
Спортист (Драговищица) - Торнадо (Безден)                 4:1
Ком (Годеч) - Вихър (Лопян)                               8:3
25 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Правец (Правец) - Скала (гара Бов)                        3:4
Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)          0:0
Искра 2009 (Искрец) - Вихър (Алдомировци)                 2:1
Церово (Церово)                                           почива

                           IV кръг

1 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Ком (Годеч)                  1:5
Торнадо (Безден) - Правец (Правец)                        3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
2 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Вихър (Лопян) - Искра 2009 (Искрец)                       0:1
Скала (гара Бов) - Драгоман (Драгоман)                    1:0
Церово (Церово) - Спортист (Драговищица)                  3:3
Вихър (Алдомировци)                                       почива

                           V кръг

8 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Правец (Правец) - Церово (Церово)                         4:1
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                    0:5 сл.*
* - прекратен в 70' при 2:2 заради нахлуване на публика на терена и
    атака от играч на домакините към съдията. На Драгоман е присъдена
    служебна загуба с 0:5. Отборът е наказан с лишаване от домкаинство за 3 мача.
9 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Ком (Годеч) - Скала (гара Бов)                            1:1
Искра 2009 (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)          6:1
Вихър (Алдомировци) - Вихър (Лопян)                       6:0
Спортист (Драговищица)                                    почива

                           VI кръг

15 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Торнадо (Безден) - Ком (Годеч)                            1:3
Спортист (Драговищица) - Правец (Правец)                  2:1
16 октомври 2011, неделя, 12:30 ч
в Сливница, СОУ "Св.св.Кирил и Методий": *
Искър 2005 (гара Лакатник) - Вихър (Алдомировци)          1:3
* - в Сливница по взаимна договорка на двата отбора, ответната среща
    през пролетта се играе в гара Лакатник.
16 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Скала (гара Бов) - Искра 2009 (Искрец)                    3:2
Церово (Церово) - Драгоман (Драгоман)                     0:3 сл.*
* - домакините не осигуряват медицинско лице за мача.
Вихър (Лопян)                                             почива

                           VII кръг

22 октомври 2011, събота, 16:00 ч
в Костинброд: **
Драгоман (Драгоман) - Спортист (Драговищица)              3:0 сл.*
* - първоначално 0:2, в последствие на Драгоман е присъдена служебна
    победа с 3:0 заради играч с недействителна самоличност в състава на Спортист.
** - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Драгоман.
Ком (Годеч) - Церово (Церово)                             2:1
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                    отложен
Вихър (Алдомировци) - Скала (гара Бов)                    5:2
Вихър (Лопян) - Искър 2005 (гара Лакатник)                4:0
4 декември 2011, неделя, 14:00 ч
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                    отложен
пролет 2012
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                     -
Правец (Правец)                                           почива

                           VIII кръг

29 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Скала (гара Бов) - Вихър (Лопян)                          6:0
Церово (Церово) - Искра 2009 (Искрец)                     3:1
Спортист (Драговищица) - Ком (Годеч)                      4:3
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     отложен
30 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Торнадо (Безден) - Вихър (Алдомировци)                    отложен
27 ноември 2011, неделя, 13:00 ч
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
4 декември 2011, неделя, 13:00 ч
Торнадо (Безден) - Вихър (Алдомировци)                    4:4
Искър 2005 (гара Лакатник)                                почива

                           IX кръг

5 ноември 2011, събота, 14:00 ч
Ком (Годеч) - Правец (Правец)                             5:2
Искра 2009 (Искрец) - Спортист (Драговищица)              7:0 сл.*
* - прекратен при 4:0 в 73' поради самоволно напускане на терена на
    състезатели на Спортист.
6 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Вихър (Алдомировци) - Церово (Церово)                     4:1
Вихър (Лопян) - Торнадо (Безден)                          2:1
Искър 2005 (гара Лакатник) - Скала (гара Бов)             1:2
Драгоман (Драгоман)                                       почива

                           X кръг

12 ноември 2011, събота, 14:00 ч
Церово (Церово) - Вихър (Лопян)                           3:2
Спортист (Драговищица) - Вихър (Алдомировци)              1:1
13 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)             1:0
Правец (Правец) - Искра 2009 (Искрец)                     6:3
в Сливница: *
Драгоман (Драгоман) - Ком (Годеч)                         3:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Драгоман.
Скала (гара Бов)                                          почива

                           I кръг - отложен мач

пролет 2012
Церово (Церово) - Скала (гара Бов)                         -

                           VII кръг - отложен мач

пролет 2012
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                     -

                           XII кръг

пролет 2012
Скала (гара Бов) - Церово (Церово)                         -
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист (Драговищица)        -
Вихър (Лопян) - Правец (Правец)                            -
Вихър (Алдомировци) - Драгоман (Драгоман)                  -
Искра 2009 (Искрец) - Ком (Годеч)                          -
Торнадо (Безден)                                          почива

                           XIII кръг

Искра 2009 (Искрец) - почива
Ком (Годеч) - Вихър (Алдомировци)
на неутрален терен: *
Драгоман (Драгоман) - Вихър (Лопян)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Драгоман.
Правец (Правец) - Искър 2005 (гара Лакатник)
Спортист (Драговищица) - Скала (гара Бов)
Церово (Церово) - Торнадо (Безден)

                           XIV кръг

почива - Церово (Церово)
Торнадо (Безден) - Спортист (Драговищица)
Скала (гара Бов) - Правец (Правец)
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)
Вихър (Лопян) - Ком (Годеч)
Вихър (Алдомировци) - Искра 2009 (Искрец)

                           XV кръг

Вихър (Алдомировци) - почива
Искра 2009 (Искрец) - Вихър (Лопян)
Ком (Годеч) - Искър 2005 (гара Лакатник)
Драгоман (Драгоман) - Скала (гара Бов)
Правец (Правец) - Торнадо (Безден)
Спортист (Драговищица) - Церово (Церово)

                           XVI кръг

почива - Спортист (Драговищица)
Церово (Церово) - Правец (Правец)
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)
Скала (гара Бов) - Ком (Годеч)
Искър 2005 (гара Лакатник) - Искра 2009 (Искрец)
Вихър (Лопян) - Вихър (Алдомировци)

                           XVII кръг

Вихър (Лопян) - почива
в гара Лакатник: *
Вихър (Алдомировци) - Искър 2005 (гара Лакатник)
* - в гара Лакатник по взаимна договорка от VI кръг.
Искра 2009 (Искрец) - Скала (гара Бов)
Ком (Годеч) - Торнадо (Безден)
Драгоман (Драгоман) - Церово (Церово)
Правец (Правец) - Спортист (Драговищица)

                           XVIII кръг

почива - Правец (Правец)
Спортист (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)
Церово (Церово) - Ком (Годеч)
Торнадо (Безден) - Искра 2009 (Искрец)
Скала (гара Бов) - Вихър (Алдомировци)
Искър 2005 (гара Лакатник) - Вихър (Лопян)

                           XIX кръг

Искър 2005 (гара Лакатник) - почива
Вихър (Лопян) - Скала (гара Бов)
Вихър (Алдомировци) - Торнадо (Безден)
Искра 2009 (Искрец) - Церово (Церово)
Ком (Годеч) - Спортист (Драговищица)
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)

                           XX кръг

почива - Драгоман (Драгоман)
Правец (Правец) - Ком (Годеч)
Спортист (Драговищица) - Искра 2009 (Искрец)
Церово (Церово) - Вихър (Алдомировци)
Торнадо (Безден) - Вихър (Лопян)
Скала (гара Бов) - Искър 2005 (гара Лакатник)

                           XXI кръг

Скала (гара Бов) - почива
Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо (Безден)
Вихър (Лопян) - Церово (Церово)
Вихър (Алдомировци) - Спортист (Драговищица)
Искра 2009 (Искрец) - Правец (Правец)
Ком (Годеч) - Драгоман (Драгоман)

                           XXII кръг

почива - Ком (Годеч)
Драгоман (Драгоман) - Искра 2009 (Искрец)
Правец (Правец) - Вихър (Алдомировци)
Спортист (Драговищица) - Вихър (Лопян)
Церово (Церово) - Искър 2005 (гара Лакатник)
Торнадо (Безден) - Скала (гара Бов)

нагоре


ОФГ София - финали 2011/12

                           1/2 финали

пролет 2012
на неутрален терен:
1-и източна група - 2-и западна група                      -
на неутрален терен:
1-и западна група - 2-и източна група                      -

                           Финал

пролет 2012
на неутрален терен:
победител 1-и полуфинал - победител 2-и полуфинал          -

нагоре

Благодарим на Стефан Йорданов.
Връзки с информация за групата: Софийски вестник, Футболът в София област.

Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com