bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Варна 2011/12


"А" ОФГ Варна 2011/12

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тополи 2010 (Тополи)               18   14   1   3   65:21   43
-------------------------------------------------------------------
 2. Провадия (Провадия)                18   11   4   3   37:16   37
 3. Аврен (Аврен)                      18   10   4   4   26:16   34
 4. Камчиец (Дългопол)                 18    8   3   7   41:43   27
 5. Черноморец 1946 (Чернево)          18    8   2   8   43:34   26 [*]
 6. Вихър 1926 (Вълчи дол)             18    7   4   7   29:32   25 [+][*]
 7. Агромел (Момчилово)                18    6   2  10   33:39   20
 8. Тръстиково (Тръстиково)            18    6   1  11   29:47   19
 9. Устрем (Караманите)                18    4   4  10   19:33   16
-------------------------------------------------------------------
10. Феникси (Варна)                    18    3   1  14   19:60   10

Бележки
  - Тополите (Тополи), изваден от Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон;
има право да се включи в ОФГ Варна, но прекратява съществуване.
  - Камчийски сокол (Дъбравино), изваден от "А" ОФГ Варна през изминалия сезон;
изпада от групата и не заявява участие в "Б" ОФГ за новия сезон.
  - Балкан (Аспарухово), 1-и в "Б" ОФГ Варна през изминалия сезон; има право
да влезе в "А" ОФГ Варна, но се отказва от участие и не заявява участие в ОФГ
Варна за новия сезон. На негово място в групата влиза Вихър (Вълчи дол), 2-и в
"Б" ОФГ през изминалия сезон.
  - Черноморец (Чернево) се преименува на Черноморец 1946 (Чернево).
  - Вихър (Вълчи дол) се преименува на Вихър 1926 (Вълчи дол).
  - Феникси (Варна) играе домакинските си срещи на ст."Корабостроител" във Варна.

                           I кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Тополи 2010 (Тополи) - Аврен (Аврен)                      2:3
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Провадия (Провадия)              1:1
Феникси (Варна) - Устрем (Караманите)                     1:0
Камчиец (Дългопол) - Черноморец 1946 (Чернево)            5:3
Агромел (Момчилово) - Тръстиково (Тръстиково)             1:1

                           II кръг

Аврен (Аврен) - Тръстиково (Тръстиково)                   3:0
Черноморец 1946 (Чернево) - Агромел (Момчилово)           4:2
Устрем (Караманите) - Камчиец (Дългопол)                  1:3
Провадия (Провадия) - Феникси (Варна)                     3:1
Тополи 2010 (Тополи) - Вихър 1926 (Вълчи дол)             6:2

                           III кръг

Вихър 1926 (Вълчи дол) - Аврен (Аврен)                    0:2
Феникси (Варна) - Тополи 2010 (Тополи)                    0:6
Камчиец (Дългопол) - Провадия (Провадия)                  3:1
Агромел (Момчилово) - Устрем (Караманите)                 5:0
Тръстиково (Тръстиково) - Черноморец 1946 (Чернево)       2:0

                           IV кръг

Аврен (Аврен) - Черноморец 1946 (Чернево)                 2:1
Устрем (Караманите) - Тръстиково (Тръстиково)             3:1
Провадия (Провадия) - Агромел (Момчилово)                 3:0
Тополи 2010 (Тополи) - Камчиец (Дългопол)                 6:1
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Феникси (Варна)                  4:0

                           V кръг

Феникси (Варна) - Аврен (Аврен)                           0:3
Камчиец (Дългопол) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               0:2
Агромел (Момчилово) - Тополи 2010 (Тополи)                1:5
Тръстиково (Тръстиково) - Провадия (Провадия)             1:4
Черноморец 1946 (Чернево) - Устрем (Караманите)           2:2

                           VI кръг

Аврен (Аврен) - Устрем (Караманите)                       0:0
Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)           0:2
Тополи 2010 (Тополи) - Тръстиково (Тръстиково)            5:0
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Агромел (Момчилово)              2:2
Феникси (Варна) - Камчиец (Дългопол)                      2:2

                           VII кръг

Камчиец (Дългопол) - Аврен (Аврен)                        1:1
Агромел (Момчилово) - Феникси (Варна)                     5:2
Тръстиково (Тръстиково) - Вихър 1926 (Вълчи дол)          1:0
Черноморец 1946 (Чернево) - Тополи 2010 (Тополи)          3:0
Устрем (Караманите) - Провадия (Провадия)                 1:1

                           VIII кръг

Аврен (Аврен) - Провадия (Провадия)                       1:1
Тополи 2010 (Тополи) - Устрем (Караманите)                2:0
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Черноморец 1946 (Чернево)        2:1
Феникси (Варна) - Тръстиково (Тръстиково)                 2:3
Камчиец (Дългопол) - Агромел (Момчилово)                  3:1

                           IX кръг

Агромел (Момчилово) - Аврен (Аврен)                       1:0
Тръстиково (Тръстиково) - Камчиец (Дългопол)              3:2
Черноморец 1946 (Чернево) - Феникси (Варна)               9:3
Устрем (Караманите) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              1:1
Провадия (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                1:1

                           X кръг

Аврен (Аврен) - Тополи 2010 (Тополи)
Провадия (Провадия) - Вихър 1926 (Вълчи дол)
Устрем (Караманите) - Феникси (Варна)
Черноморец 1946 (Чернево) - Камчиец (Дългопол)
Тръстиково (Тръстиково) - Агромел (Момчилово)

                           XI кръг

Тръстиково (Тръстиково) - Аврен (Аврен)
Агромел (Момчилово) - Черноморец 1946 (Чернево)
Камчиец (Дългопол) - Устрем (Караманите)
Феникси (Варна) - Провадия (Провадия)
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Тополи 2010 (Тополи)

                           XII кръг

Аврен (Аврен) - Вихър 1926 (Вълчи дол)
Тополи 2010 (Тополи) - Феникси (Варна)
Провадия (Провадия) - Камчиец (Дългопол)
Устрем (Караманите) - Агромел (Момчилово)
Черноморец 1946 (Чернево) - Тръстиково (Тръстиково)

                           XIII кръг

Черноморец 1946 (Чернево) - Аврен (Аврен)
Тръстиково (Тръстиково) - Устрем (Караманите)
Агромел (Момчилово) - Провадия (Провадия)
Камчиец (Дългопол) - Тополи 2010 (Тополи)
Феникси (Варна) - Вихър 1926 (Вълчи дол)

                           XIV кръг

Аврен (Аврен) - Феникси (Варна)
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Камчиец (Дългопол)
Тополи 2010 (Тополи) - Агромел (Момчилово)
Провадия (Провадия) - Тръстиково (Тръстиково)
Устрем (Караманите) - Черноморец 1946 (Чернево)

                           XV кръг

Устрем (Караманите) - Аврен (Аврен)
Черноморец 1946 (Чернево) - Провадия (Провадия)
Тръстиково (Тръстиково) - Тополи 2010 (Тополи)
Агромел (Момчилово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)
Камчиец (Дългопол) - Феникси (Варна)

                           XVI кръг

Аврен (Аврен) - Камчиец (Дългопол)
Феникси (Варна) - Агромел (Момчилово)
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Тръстиково (Тръстиково)
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец 1946 (Чернево)
Провадия (Провадия) - Устрем (Караманите)

                           XVII кръг

Провадия (Провадия) - Аврен (Аврен)
Устрем (Караманите) - Тополи 2010 (Тополи)
Черноморец 1946 (Чернево) - Вихър 1926 (Вълчи дол)
Тръстиково (Тръстиково) - Феникси (Варна)
Агромел (Момчилово) - Камчиец (Дългопол)

                           XVIII кръг

Аврен (Аврен) - Агромел (Момчилово)
Камчиец (Дългопол) - Тръстиково (Тръстиково)
Феникси (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево)
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите)
Тополи 2010 (Тополи) - Провадия (Провадия)

нагоре


"Б" ОФГ Варна 2011/12

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бозвелийско (Бозвелийско)          16   11   3   2   70:18   36 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Спринт (Белоградец)                16   11   2   3   51:15   35
 3. Искра (Генерал Киселово)           16    8   5   3   34:23   29
 4. Сини вир (Цонево)                  16    7   5   4   38:30   26
 5. Лудогорец (Доброплодно)            16    7   4   5   31:24   25
 6. Ботев (Брестак)                    16    6   3   7   27:36   21
 7. Шерба (Гроздьово)                  16    5   1  10   35:46   16
 8. Ветрино (Ветрино)                  16    3   0  13   20:62    9 [+]
 9. Игнатиево (Игнатиево)              16    1   3  12   10:62    6

Бележки
  - Камчийски сокол (Дъбравино), изваден от "А" ОФГ Варна през изминалия сезон;
изпада от групата и не заявява участие в "Б" ОФГ за новия сезон.
  - Балкан (Аспарухово), 1-и в "Б" ОФГ Варна през изминалия сезон; има право
да влезе в "А" ОФГ Варна, но се отказва от участие и не заявява участие в ОФГ
Варна за новия сезон. На негово място в групата влиза Вихър (Вълчи дол), 2-и в
"Б" ОФГ през изминалия сезон.
  - Орлите (Стефан Караджа), 5-и; и МИГ 2010 (Девня), 7-и през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Бозвелийско (Бозвелийско) и Ветрино (Ветрино) се включват в групата.
  - Игнатиево (Игнатиево) се отказва от по-нататъшно участие на полусезона.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона
се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

Бозвелийско (Бозвелийско) - Сини вир (Цонево)              -
Игнатиево (Игнатиево) - Спринт (Белоградец)                -
Ботев (Брестак) - Лудогорец (Доброплодно)
почива - Искра (Генерал Киселово)
Ветрино (Ветрино) - Шерба (Гроздьово)

                           II кръг

Сини вир (Цонево) - Шерба (Гроздьово)
Искра (Генерал Киселово) - Ветрино (Ветрино)
Лудогорец (Доброплодно) - почива
Спринт (Белоградец) - Ботев (Брестак)
Бозвелийско (Бозвелийско) - Игнатиево (Игнатиево)

                           III кръг

Игнатиево (Игнатиево) - Сини вир (Цонево)
Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско)
почива - Спринт (Белоградец)
Ветрино (Ветрино) - Лудогорец (Доброплодно)
Шерба (Гроздьово) - Искра (Генерал Киселово)

                           IV кръг

Сини вир (Цонево) - Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброплодно) - Шерба (Гроздьово)
Спринт (Белоградец) - Ветрино (Ветрино)
Бозвелийско (Бозвелийско) - почива
Игнатиево (Игнатиево) - Ботев (Брестак)

                           V кръг

Ботев (Брестак) - Сини вир (Цонево)
почива - Игнатиево (Игнатиево)
Ветрино (Ветрино) - Бозвелийско (Бозвелийско)
Шерба (Гроздьово) - Спринт (Белоградец)
Искра (Генерал Киселово) - Лудогорец (Доброплодно)

                           VI кръг

Сини вир (Цонево) - Лудогорец (Доброплодно)
Спринт (Белоградец) - Искра (Генерал Киселово)
Бозвелийско (Бозвелийско) - Шерба (Гроздьово)
Игнатиево (Игнатиево) - Ветрино (Ветрино)
Ботев (Брестак) - почива

                           VII кръг

почива - Сини вир (Цонево)
Ветрино (Ветрино) - Ботев (Брестак)
Шерба (Гроздьово) - Игнатиево (Игнатиево)
Искра (Генерал Киселово) - Бозвелийско (Бозвелийско)
Лудогорец (Доброплодно) - Спринт (Белоградец)

                           VIII кръг

Сини вир (Цонево) - Спринт (Белоградец)
Бозвелийско (Бозвелийско) - Лудогорец (Доброплодно)
Игнатиево (Игнатиево) - Искра (Генерал Киселово)
Ботев (Брестак) - Шерба (Гроздьово)
почива - Ветрино (Ветрино)

                           IX кръг

Ветрино (Ветрино) - Сини вир (Цонево)
Шерба (Гроздьово) - почива
Искра (Генерал Киселово) - Ботев (Брестак)
Лудогорец (Доброплодно) - Игнатиево (Игнатиево)
Спринт (Белоградец) - Бозвелийско (Бозвелийско)

                           X кръг

Сини вир (Цонево) - Бозвелийско (Бозвелийско)
Спринт (Белоградец) - Игнатиево (Игнатиево)
Лудогорец (Доброплодно) - Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово) - почива
Шерба (Гроздьово) - Ветрино (Ветрино)

                           XI кръг

Шерба (Гроздьово) - Сини вир (Цонево)
Ветрино (Ветрино) - Искра (Генерал Киселово)
почива - Лудогорец (Доброплодно)
Ботев (Брестак) - Спринт (Белоградец)
Игнатиево (Игнатиево) - Бозвелийско (Бозвелийско)

                           XII кръг

Сини вир (Цонево) - Игнатиево (Игнатиево)
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)
Спринт (Белоградец) - почива
Лудогорец (Доброплодно) - Ветрино (Ветрино)
Искра (Генерал Киселово) - Шерба (Гроздьово)

                           XIII кръг

Искра (Генерал Киселово) - Сини вир (Цонево)
Шерба (Гроздьово) - Лудогорец (Доброплодно)
Ветрино (Ветрино) - Спринт (Белоградец)
почива - Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак) - Игнатиево (Игнатиево)

                           XIV кръг

Сини вир (Цонево) - Ботев (Брестак)
Игнатиево (Игнатиево) - почива
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ветрино (Ветрино)
Спринт (Белоградец) - Шерба (Гроздьово)
Лудогорец (Доброплодно) - Искра (Генерал Киселово)

                           XV кръг

Лудогорец (Доброплодно) - Сини вир (Цонево)
Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)
Шерба (Гроздьово) - Бозвелийско (Бозвелийско)
Ветрино (Ветрино) - Игнатиево (Игнатиево)
почива - Ботев (Брестак)

                           XVI кръг

Сини вир (Цонево) - почива
Ботев (Брестак) - Ветрино (Ветрино)
Игнатиево (Игнатиево) - Шерба (Гроздьово)
Бозвелийско (Бозвелийско) - Искра (Генерал Киселово)
Спринт (Белоградец) - Лудогорец (Доброплодно)

                           XVII кръг

Спринт (Белоградец) - Сини вир (Цонево)
Лудогорец (Доброплодно) - Бозвелийско (Бозвелийско)
Искра (Генерал Киселово) - Игнатиево (Игнатиево)
Шерба (Гроздьово) - Ботев (Брестак)
Ветрино (Ветрино) - почива

                           XVIII кръг

Сини вир (Цонево) - Ветрино (Ветрино)
почива - Шерба (Гроздьово)
Ботев (Брестак) - Искра (Генерал Киселово)
Игнатиево (Игнатиево) - Лудогорец (Доброплодно)
Бозвелийско (Бозвелийско) - Спринт (Белоградец)

нагоре


Creative Commons License 1992-2012 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com