bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Югоизточна "В" АФГ 2011/12

                           XXXVIII кръг

1 юни 2012, петък, 18:00 ч
Спортист (Роза) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:3
2 юни 2012, събота, 18:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)     5:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   2:1
Мастер (Бургас) - Левски (Карлово)                        4:0
Ботев (Гълъбово) - Хеброс 1921 (Харманли)                 1:0
Чирпан (Чирпан) - Раковски 2011 (Раковски)                0:3 сл.
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                1:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)           2:2
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива
ИТД Гигант (Съединение)                                   почива

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Раковски 2011 (Раковски)           34   23   6   5   91:30   75 [*] Влиза в "Б" ФГ  [1 0 1  2:2  3, 1 гол на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
 2. Тунджа 1915 (Ямбол)                34   23   6   5   71:24   75                     [1 0 1  2:2  3, 0 гола на чужд терен]
 3. Ботев (Гълъбово)                   34   19   9   6   57:23   66
 4. Свиленград 1921 (Свиленград)       34   18  11   5   68:29   65
 5. Асеновец 2005 (Асеновград)         34   19   6   9   59:54   63
 6. Мастер (Бургас)                    34   17   8   9   45:34   59 [+]
 7. Димитровград 1947 (Димитровград)   34   18   4  12   64:47   58
 8. Созопол (Созопол)                  34   17   5  12   54:31   56
 9. Брестник 1948 (Пловдив)            34   14   8  12   60:45   50 [-]
10. Загорец (Нова Загора)              34   14   4  16   42:40   46
11. Арда (Кърджали)                    34   13   5  16   42:49   44
12. Спартак-С 94 (Пловдив)             34    9  10  15   51:57   37 [-]
13. ИТД Гигант (Съединение)            34   10   6  18   45:64   36
14. Левски (Карлово)                   34    9   7  18   32:64   34
15. Розова долина (Казанлък)           34    8   8  18   38:60   32
16. Хеброс 1921 (Харманли)             34    8   6  20   43:58   30
-------------------------------------------------------------------
17. Спортист (Роза)                    34    4   6  24   21:98   18 [+] Изпада в ОФГ Ямбол
18. Чирпан (Чирпан)                    34    4   3  27   13:89   15 [*] Изваден в ОФГ Стара Загора
--. Родопа 1927 (Смолян)               12    1   2   9    7:25    - [*] Изваден в ОФГ Смолян
--. Тунджа 2006 (Ягода)                 9    0   0   9    3:43    - [*] Изваден в ОФГ Стара Загора

Бележки
  - От следващия сезон съставът на групата ще бъде намален до 18 отбора.
  - Ботев (Пловдив) и Нефтохимик 1986 (Бургас) влизат в Източна "Б" ФГ.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) и Брестник 1948 (Пловдив) се отказват от участие
в Източна "Б" ФГ и се включват в Югоизточна "В" АФГ. Отборите играят
домакинските си мачове съответно на ст."Тодор Диев" в Пловдив и ст."Беркут"
в Брестник.
  - Спортист (Роза) и Мастер (Бургас) влизат в групата. Мастер играе
домакинските си мачове в Българово.
  - Марица 1921 (Пловдив) официално се преименува и премества седалището си
на Раковски 2011 (Раковски), след обединение през зимната пауза на миналия
сезон между Марица 1921 и Раковски (Раковски) от "Б" ОФГ Пловдив. Отборът
играе домакинските си мачове на ст. "Легия" в кв.Ген.Николаево, Раковски.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст.
"Миньор" в Димитровград.
  - Тунджа 2006 (Ягода) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в
Стара Загора.
  - На 11 октомври, след IX кръг, Тунджа 2006 (Ягода) се отказва от
по-нататъшно участие в първенството. Резултатите на отбора до този
момент се анулират, а противниците му по програма до края на сезона
почиват.
  - На 4 ноември, след XIV кръг, Родопа 1927 (Смолян) се отказва от
по-нататъшно участие в първенството. Резултатите на отбора до този
момент се анулират, а противниците му по програма до края на сезона
почиват.
  - На 2 май, след XXXI кръг, Чирпан (Чирпан) се отказва от по-нататъшно
участие в първенството заради финансови проблеми. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни победи с 3:0.

Голмайстори
16 - Ахмед Осман            - Арда (Кърджали)
   - Цветан Павлов          - Раковски 2011 (Раковски)
13 - Георги Стефанов        - Раковски 2011 (Раковски)
12 - Любомир Цеков          - Свиленград 1921 (Свиленград)
10 - Станимир Баев          - Тунджа 1915 (Ямбол)
   - Сашко Лачев            - Раковски 2011 (Раковски)
 7 - Петър Станев           - Димитровград 1947 (Димитровград)
   - Анастас Попов          - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - Марко Г.Марков         - Тунджа 1915 (Ямбол)
 6 - Владислав Узунов       - Димитровград 1947 (Димитровград)
   - Николай Стоянов        - Тунджа 1915 (Ямбол)
   - Емил Стоев             - Левски (Карлово)
   - Станимир Ковачев       - Брестник 1948 (Пловдив)
   - Георги Кирилов         - Ботев (Гълъбово)
   - Стефан Тошков Стефанов - Созопол (Созопол)

                           I кръг

20 август 2011, събота, 18:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)    3:2 (1:0)
  [1:0 Марко Г.Марков 35'-д, 1:1 Петър Станев 55', 2:1 Станимир Баев 58',
   2:2 Петър Станев 60', 3:2 Георги Гончев 61'], 500 зрители
21 август 2011, неделя, 18:00 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)    1:1 (0:1)
  [0:1 Йордан Вранчев 5', 1:1 Никола Денев 80'], 200 зрители
в Ардино: *
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Ахмед Осман 62'], 500 зрители
* - в Ардино заради ремонт на ст."Дружба" в Кърджали.
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                1:0 (0:0)
  [1:0 Петър Симеонов 61']
  [чк: Николай Цонков (Рд) 71'], 170 зрители
Ботев (Гълъбово) - Раковски 2011 (Раковски)               1:3 (0:1)
  [0:1 Цветан Павлов 42', 0:2 Станислав Маламов 51', 1:2 Иван Канев 63',
   1:3 Георги Стефанов 67'-д], 180 зрители
Мастер (Бургас) - Хеброс 1921 (Харманли)                  2:2 (2:1)
  [0:1 Стамен Василев 1', 1:1 Емил Рачев 31', 2:1 Стефан Трайков 42',
   2:2 Пейко Петков 67'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                3:0 (0:0)
  [1:0 Стефан Харлов 47', 2:0 Иван Площаков 71', 3:0 Никола Цоков 88'], 400 зрители
Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Ягода)                     3:1 (1:0)  /анулиран/
  [2:0 Виктор Господинов 40',50'; 2:1 Митко Филипов 69', 3:1 Красимир Канев 90'+2']
  [чк: Нейко Нейков (Т) 85'], 250 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Созопол (Созопол)                  0:1 (0:1)  /анулиран/
  [0:1 Теодор Стефанов 45'], 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       1:2 (1:2)
  [1:0 Христо Стаев 21', 1:1 Борислав Хаджиев 40', 1:2 Дениз Шакир 42'], 300 зрители

                           II кръг

27 август 2011, събота, 18:00 ч
Хеброс 1921 (Харманли) - ИТД Гигант (Съединение)          2:1 (1:0)
  [1:0 Юлий Шекеров 18', 2:0 Христо Запрянов 56', 2:1 Валентин Янев 82'-аг], 200 зрители
28 август 2011, неделя, 18:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1 (1:1)
  [1:0 Николай Парнаров 36', 1:1 Борислав Караматев 42', 2:1 Анастас Попов 76',
   3:1 Любомир Цеков 81', 4:1 Анастас Попов 90'], 128 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Родопа 1927 (Смолян)   4:0 (2:0)  /анулиран/
  [1:0 Делчо Стоилов 20', 2:0 Петър Станев 31', 3:0 Бончо Николаев 63',
   4:0 Кристиян Митев 83'], 400 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 1:2 (0:1)  /анулиран/
  [0:1 Станимир Баев 25', 0:2 Георги Христов 50', 1:2 Даниел Запрянов 71'], 50 зрители
Левски (Карлово) - Спортист (Роза)                        0:0
   100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Мастер (Бургас)                5:0 (2:0)
  [2:0 Цветан Павлов 10',43'; 3:0 Тодор Йорданов 70'-аг, 4:0 Сашко Лачев 75',
   5:0 Георги Стефанов 80'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               0:0
  [чк: Симеон Минчев (Б) 72'], 400 зрители
Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                   4:0 (2:0)
  [2:0 Милен Чакъров 37',41'; 3:0 Боян Пенев 69', 4:0 Милен Чакъров 85']
  [чк: Костадин Бараков (Ч) 81'], 200 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                 2:1 (1:0)
  [1:0 Александър Стойчев 37', 1:1 Емил Казиев 82', 2:1 Георги Бъчваров 90'+3'], 150 зрители
28 август 2011, неделя, 19:00 ч
Созопол (Созопол) - Спартак-С 94 (Пловдив)                1:0 (1:0)
  [1:0 Живко Димов 37'], 400 зрители

                           III кръг

2 септември 2011, петък, 17:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  2:2 (0:1)
  [0:1 Милен Митев 42', 0:2 Милен Чакъров 61', 1:2 Георги Кирилов 67',
   2:2 Валентин Кьосев 83']
  [чк: Иван Михнев (З) 76'], 200 зрители
3 септември 2011, събота, 17:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)                    2:0 (1:0)
  [1:0 Марко Г.Марков 14', 2:0 Валентин Вълков 78'], 280 зрители
4 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:1 (1:0)
  [1:0 Веселин Ангелов 27', 1:1 Любомир Цеков 69'-д], 300 зрители
Чирпан (Чирпан) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:2 (0:1)
  [0:1 Марио Георгиев 44'-д, 0:2 Станимир Ковачев 72']
  [чк: Петър Милков (Ч) 50'], 101 зрители
Мастер (Бургас) - Розова долина (Казанлък)                2:0 (1:0)
  [1:0 Нено Ненов 4', 2:0 Георги Цъцаров 90']
  [чк: Николай Иванов (Рд) 60'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)        1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Светлев 42']
  [чк: Костадин Апостолов (ИТД) 40'], 200 зрители
Спортист (Роза) - Хеброс 1921 (Харманли)                  1:2 (0:2)
  [0:1 Любомир Александров 3', 0:2 Пейко Петков 9', 1:2 Виктор Господинов 48'-д], 300 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Тунджа 2006 (Ягода)                1:0 (1:0) *  /анулиран/
  [1:0 Даниел Павлов 4'], 50 зрители
* - мачът започва с 20' закъснение заради забавяне на дежурната линейка.
Спартак-С 94 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) 0:4 (0:4)
  [0:1 Владислав Узунов 3', 0:4 Петър Станев 10',25',45'+1'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Созопол (Созопол)            1:1 (1:0)
  [1:0 Йордан Жаров 40', 1:1 Стефан Тошков Стефанов 55'], 300 зрители

                           IV кръг

11 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Созопол (Созопол)          2:0 (2:0)
  [1:0 Любомир Цеков 4'-д, 2:0 Анастас Попов 45'], 400 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Асеновец 2005 (Ас)     2:0 (2:0)
  [2:0 Бончо Николаев 15',17'], 300 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Спартак-С 94 (Пловдив)              0:2 (0:1)  /анулиран/
  [0:1 Рангел Кордов 36', 0:2 Лазар Марин 50'], 50 зрители
Левски (Карлово) - Родопа 1927 (Смолян)                   2:0 (2:0)  /анулиран/
  [1:0 Константин Костов 6', 2:0 Стоян Маринов 32']
  [ид: Ради Дичев (Р) 36'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа 1915 (Ямбол)              0:3 (0:1)
  [0:3 Станимир Баев 13',67',78'], 200 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Спортист (Роза)                5:0 (3:0)
  [2:0 Цветан Павлов 26',36'; 3:0 Георги Стефанов 43', 4:0 Станислав Маламов 82',
   5:0 Сашко Лачев 90'+1'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък) - ИТД Гигант (Съединение)        2:1 (0:0)
  [1:0 Милен Христов 64', 1:1 Виктор Кавърджиев 67', 2:1 Ахмед Сюнетчиев 81'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Мастер (Бургас)                   0:1 (0:0)
  [0:1 Алексей Енчев 80'], 150 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                0:0
   100 зрители
Арда (Кърджали) - Чирпан (Чирпан)                         1:0 (1:0)
  [1:0 Ахмед Б.Ахмед 42'], 250 зрители

                           V кръг

14 септември 2011, сряда, 17:00 ч
Чирпан (Чирпан) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:4 (0:3)
  [0:1 Йордан Вранчев 16', 0:2 Светослав Татьозов 29', 0:3 Николай Парнаров 33',
   1:3 Петър Шопов 50'-д, 1:4 Любомир Цеков 79'], 200 зрители
Мастер (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:1 (0:1)
  [0:1 Марио Георгиев 28', 1:1 Момчил Стамболски 56'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)           3:1 (1:0)
  [1:0 Иван Танчовски 16', 2:0 Стефан харлов 72', 2:1 Христо Дюлгеров 83',
   3:1 Иван Светлев 90'+2'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Раковски 2011 (Раковски)            2:1 (1:1)
  [0:1 Георги Стефанов 41', 2:1 Мартин Димитров 45',90'], 1 200 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Хеброс 1921 (Харманли)             2:1 (1:0)  /анулиран/
  [1:0 Боян Георгиев 27', 1:1 Недялко Колев 46', 2:1 Пламен Петков 54'], 50 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (Карлово)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Венцислав Гюзелев 1', 2:0 Андрей Андреев 60'], 150 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 2006 (Ягода)          7:0 (4:0)  /анулиран/
  [1:0 Бирсент Карагарен 16', 2:0 Дениз Шакир 27', 3:0 Михаил Аврионов 33',
   5:0 Дениз Шакир 44',47'; 6:0 Веселин Филипов 86', 7:0 Шабан Османов 89'], 200 зрители
14 септември 2011, сряда, 18:00 ч
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград)      2:1 (0:1)
  [0:1 Спас Дончев 11'-аг, 1:1 Венелин Братанов 56', 2:1 Божидар Георгиев 83']
  [ид: Михаил Ралев (С) 87'], 600 зрители
15 септември 2011, четвъртък, 17:00 ч
Спортист (Роза) - Розова долина (Казанлък)                3:1 (1:1)
  [0:1 Николай Иванов 8', 1:1 Виктор Господинов 14', 2:1 Йордан Николов 49',
   3:1 Александър Балездров 85'], 250 зрители
21 септември 2011, сряда, 17:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Арда (Кърджали)                        2:0 (1:0)
  [1:0 Валентин Кьосев 3', 2:0 Георги Кирилов 74'], 200 зрители

                           VI кръг

18 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   2:3 (2:2)
  [0:1 Петър Станев 19', 0:2 Георги Христов 26', 1:2 Любомир Цеков 37',
   2:2 Димитър Бахчеванов 45'+1', 2:3 Владислав Узунов 48'], 300 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Созопол (Созопол)                   1:3 (0:2)  /анулиран/
  [0:1 Димитър Белчев 24', 0:2 Диян Хаджиев 41', 0:3 Венелин Братанов 47',
   1:3 Иван Тодоров 69'], 20 зрители
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:0 (0:0)
  [1:0 Спас Байрактаров 50']
  [чк: Емил Русинов (Л) 68'], 250 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Спартак-С 94 (Пловдив)           1:3 (0:0)
  [0:1 Христо Стаев 51', 0:2 Георги Стоянов 57', 0:3 Венцислав Гюзелев 61',
   1:3 Теодор Нейков 71'-д], 187 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Родопа 1927 (Смолян)           3:0 (1:0)  /анулиран/
  [1:0 Антонио Цанков 28', 2:0 Цветан Павлов 63', 3:0 Денис Генчев 75'], 121 зрители
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)            0:0
   300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Спортист (Роза)                   3:0 (2:0)
  [1:0 Иван Михнев 35'-д, 2:0 Милен Чакъров 44', 3:0 Милен Митев 77']
  [чк: Милен Чакъров (З) 67', Енвер Христов (С) 70'], 200 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)         1:2 (1:0)
  [1:0 Марио Георгиев 29', 1:1 Никола Коев 81', 1:2 Благовест Зайцев 88']
  [чк: Александър Стойчев (Б) 80'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Мастер (Бургас)                         3:1 (0:0)
  [1:0 Ахмед Осман 50', 1:1 Стоян Мантаров 55', 3:1 Ахмед Осман 65',70']
  [ид: Ахмед Осман (А) 76'], 350 зрители
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        0:2 (0:1)
  [0:1 Кейхан Мехмед 45', 0:2 Симеон Минчев 69'], 150 зрители

                           V кръг - отложен мач

21 септември 2011, сряда, 17:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Арда (Кърджали)                        2:0 (1:0)
  [1:0 Валентин Кьосев 3', 2:0 Георги Кирилов 74'], 200 зрители

                           VII кръг

24 септември 2011, събота, 17:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)               2:0 (1:0)
  [1:0 Марко Г.Марков 15', 2:0 Станимир Баев 80'], 470 зрители
25 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:0 (1:0)
  [1:0 Валентин Кьосев 25', 2:0 Георги Вълев 88'], 150 зрители
Мастер (Бургас) - Чирпан (Чирпан)                         3:0 (1:0)
  [1:0 Васил Даменлиев 45', 2:0 Алексей Енчев 52', 3:0 Васил Даменлиев 55'], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                 2:1 (0:0)
  [0:1 Ахмед Осман 65', 1:1 Виктор Кавърджиев 72', 2:1 Иван Площаков 80']
  [чк: Божидар Илиев (ИТД) 68', Илхан Тахир (А) 68'], 300 зрители
Спортист (Роза) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:4 (0:1)
  [0:1 Пламен Коларов 20', 1:1 Александър Балездров 48', 1:2 Никола Денев 54',
   1:3 Петьо Димитров 57', 1:4 Борислав Никифоров 87'], 150 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Розова долина (Казанлък)           0:1 (0:1)  /анулиран/
  [0:1 Николай Иванов 42'], 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)         1:3 (1:1)
  [1:0 Димитър Юруков 7', 1:1 Денис Генчев 11', 1:2 Сашко Лачев 52',
   1:3 Цветан Павлов 90'], 150 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хеброс 1921 (Харманли)       4:1 (1:1)
  [0:1 Иван Скерлев 24', 1:1 Михаил Аврионов 36', 2:1 Дениз Шакир 53',
   3:1 Йордан Жаров 78', 4:1 Борислав Хаджиев 79'], 300 зрители
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)                      4:0 (3:0)
  [1:0 Диян Хаджиев 5', 2:0 Михаил Ралев 9', 3:0 Венелин Братанов 23',
   4:0 Владислав Бежански 61'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 2006 (Ягода)    8:0 (3:0)  /анулиран/
  [1:0 Бончо Николаев 14', 2:0 Делчо Стоилов 39', 3:0 Петър Станев 45'-д,
   4:0 Владислав Узунов 54', 5:0 Петър Станев 70', 6:0 Владислав Узунов 73',
   7:0 Антон Колев 82', 8:0 Николай Киров 89'], 300 зрители

                           VIII кръг

2 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 2006 (Ягода)       11:0 (3:0)  /анулиран/
  [1:0 Николай Кръстев 12'-аг, 2:0 Величко Величков 15', 4:0 Любомир Цеков 39',48';
   6:0 Иван Ангелов 55',57'; 7:0 Любомир Цеков 65', 8:0 Васко Кочев 72',
   9:0 Стефан Ганчев 75', 10:0 Любомир Цеков 79', 11:0 Иван Ангелов 81'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:2 (0:1)
  [0:1 Делчо Стоилов 7', 1:1 Емил Стоев 53', 1:2 Бончо Николаев 67'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Созопол (Созопол)                2:3 (0:1)
  [0:1 Димитър Белчев 3'-д, 1:1 Теодор Нейков 61'-д, 1:2 Стефан Тошков Стефанов 65',
   2:2 Недялко Колев 68', 2:3 Стефан Тошков Стефанов 79']
  [чк: Георги Тодоров (Х) 72'], 300 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)     5:0 (2:0)
  [1:0 Цветан Павлов 16', 2:0 Станислав Маламов 19', 3:0 Сашко Лачев 49',
   5:0 Георги Стефанов 80',87'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Юруков 43', 1:1 Асен Юл.Асенов 52'], 353 зрители
Загорец (Нова Загора) - Родопа 1927 (Смолян)              1:1 (0:0)  /анулиран/
  [1:0 Костадин Арнаудов 49', 1:1 Боян Георгиев 65'-д], 300 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)             2:0 (1:0)
  [1:0 Станимир Ковачев 31', 2:0 Пламен Коларов 70'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Спортист (Роза)                         3:0 (0:0)
  [1:0 Ахмед Осман 56', 2:0 Николай Терзиев 63', 3:0 Ахмед Осман 77'], 250 зрители
Чирпан (Чирпан) - ИТД Гигант (Съединение)                 2:1 (1:1)
  [0:1 Иван Площаков 24', 1:1 Ивайло Вълчев 28', 2:1 Димо Гунев 48'], 80 зрители
Ботев (Гълъбово) - Мастер (Бургас)                        3:0 (3:0)
  [1:0 Симеон Минчев 11', 2:0 Георги Вълев 25', 3:0 Георги Кирилов 34'], 200 зрители

                           IX кръг

7 октомври 2011, петък, 16:00 ч
Родопа 1927 (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив)            1:3 (0:0)  /анулиран/
  [0:1 Александър Стойчев 48', 1:1 Боян Георгиев 55', 1:2 Пламен Коларов 57',
   1:3 Камен Грозданов 81'], 30 зрители
8 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)                     3:1 (1:0)
  [1:0 Николай Стоянов 6', 2:0 Марко Г.Марков 52', 2:1 Ахмед Осман 55',
   3:1 Николай Стоянов 69']
  [чк: Ахмед Б.Ахмед (А) 52', Николай Жечев (Т) 55'], 450 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)            1:1 (1:1)
  [1:0 Андрей Н.Андреев 31', 1:1 Хайри Мехмед 42'], 280 зрители
9 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Мастер (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:1 (0:1)
  [0:1 Любомир Цеков 39', 1:1 Алексей Енчев 69'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Ботев (Гълъбово)                0:1 (0:1)
  [0:1 Мартин Жеков 39'], 200 зрители
Спортист (Роза) - Чирпан (Чирпан)                         0:0
  [чк: Димитър Дойчев (С) 67'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     3:0 (0:0)
  [1:0 Бирсент Карагарен 58', 2:0 Шабан Османов 76'-д, 3:0 Бирсент Карагарен 90'], 200 зрители
Созопол (Созопол) - Раковски 2011 (Раковски)              1:2 (0:1)
  [0:1 Илиян Енчев 27', 1:1 Минчо Ив.Минчев 75', 1:2 Недко Миленов 90'+3']
  [ид: Димитър Белчев (С) 87'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хеброс 1921 (Харманли) 2:0 (1:0)
  [1:0 Георги Иванов 38'-аг, 2:0 Йозджан Махмуд 89']
  [чк: Недялко Колев (Х)], 300 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Карлово)                    0:6 (0:4)  /анулиран/
  [0:1 Константин Костов 5', 0:4 Емил Стоев 13',30',40'; 0:5 Стоян Грънчарски 60',
   0:6 Стоян Маринов 65'], 30 зрители

* - На 11 октомври, след IX кръг, Тунджа 2006 (Ягода) се отказва от
по-нататъшно участие в първенството. Резултатите на отбора до този
момент се анулират, а противниците му по програма до края на сезона
почиват.

                           X кръг

12 октомври 2011, сряда, 16:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)           3:0 (1:0)
  [1:0 Васко Кочев 24', 2:0 Светослав Татьозов 61', 3:0 Анастас Попов 87']
  [чк: Константин Костов (Л) 87'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа 2006 (Ягода)              неигран *
* - неигран заради отказа от по-нататъшно участие на Тунджа 2006.
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)       5:0 (4:0)
  [1:0 Сашко Лачев 15', 2:0 Антонио Цанков 20', 3:0 Георги Стефанов 24',
   5:0 Цветан Павлов 41'-д,48']
  [ид: Петър Станев (Д) 35'], 110 зрители
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)              0:2 (0:1)
  [0:1 Минчо Ив.Минчев 40', 0:2 Спас Дончев 52'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        1:2 (0:1)
  [0:1 Бирсент Карагарен 11', 0:2 Димитър Джонджуров 74', 1:2 Трифон Трифонов 81'], 137 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          1:1 (0:1)
  [0:1 Георги Стоянов 37', 1:1 Марио Георгиев 48'-д], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Родопа 1927 (Смолян)                    2:1 (1:0)  /анулиран/
  [1:0 Емил Казиев 22', 2:0 Ахмед Осман 50', 2:1 Благовест Тодоров 63'], 300 зрители
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     0:2 (0:2)
  [0:1 Станимир Баев 7', 0:2 Николай Стоянов 22'], 50 зрители
Ботев (Гълъбово) - Спортист (Роза)                        4:0 (2:0)
  [1:0 Валентин Кьосев 28', 2:0 Стоян Диков 37', 3:0 Даниел Добриков 61',
   4:0 Николай Янков 74'], 200 зрители
Мастер (Бургас) - ИТД Гигант (Съединение)                 0:3 (0:2)
  [0:2 Благовест Зайцев 37',40'; 0:3 Стефан Харлов 83'-д]
  [чк: Момчил Стамболски (М) 32'], 70 зрители

                           XI кръг

15 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ботев (Гълъбово)                    4:0 (2:0)
  [1:0 Николай Стоянов 3', 3:0 Станимир Баев 39',73'; 4:0 Милен Стоянов 75'], 300 зрители
16 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)    2:1 (0:0)
  [0:1 Светослав Татьозов 62', 1:1 Иван Площаков 67', 2:1 Иван Светлев 86'], 200 зрители
Спортист (Роза) - Мастер (Бургас)                         0:0
   100 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Чирпан (Чирпан)                    1:1 (1:0)  /анулиран/
  [1:0 Благовест Тодоров 37', 1:1 Димо Гунев 72']
  [чк: Ради Дичев (Р) 90', Даниел Пашов (Р) след края на мача], 10 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                  1:2 (0:1)
  [0:1 Месут Мехмед 6', 1:1 Андрей Андреев 65', 1:2 Ахмед Осман 67']
  [Георги Стоянов (С) 80'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      3:3 (0:0)
  [0:1 Станимир Ковачев 47', 1;1 Дениз Шакир 51', 1:2 Илиян Марчев 65',
   2:2 Шабан Османов 73', 2:3 Станимир Ковачев 84', 3:3 Димитър Джонджуров 86'], 500 зрители
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                 3:0 (2:0)
  [1:0 Желязко Тодоров 7', 2:0 Мустафа Мустафа 11', 3:0 Владислав Бежански 74'], 50 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Каз)    5:4 (4:2)
  [1:0 Иво Янев 5', 1:1 Валентин Вълев 11', 1:2 Томислав Терзиев 30',
   3:2 Владислав Узунов 32',36'; 4:2 Делчо Стоилов 44', 4:3 Милен Христов 75',
   5:3 Васил Сантов 80', 5:4 Милен Христов 90'], 250 зрители
Левски (Карлово) - Хеброс 1921 (Харманли)                 2:2 (1:1)
  [1:0 Емил Стоев 42', 1:1 Николай Колев 44', 2:1 Емил Стоев 61',
   2:2 Любомир Александров 68'], 150 зрители
Раковски 2011 (Раковски)                                  почива

                           XII кръг

20 октомври 2011, четвъртък, 16:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)     5:1 (3:0)
  [1:0 Емилиян Зотев 19', 2:0 Анастас Попов 24', 3:0 Любомир Цеков 44',
   3:1 Пейко Петков 59', 5:1 Любомир Цеков 77',86'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)  1:0 (0:0)
  [1:0 Милен Митев 62'], 100 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Созопол (Созопол)               3:0 (1:0)
  [1:0 Найден Рашков 37', 2:0 Стефан Стоянов 48', 3:0 Марио Георгиев 68'], 80 зрители
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              3:0 (1:0)
  [1:0 Ахмед Осман 4', 2:0 Веселин Ангелов 57', 3:0 Мустафа Хабиб 77'], 300 зрители
Чирпан (Чирпан) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  3:0 сл.*
* - първоначално 1:3, в последствие на Чирпан е присъдена служебна
    победа с 3:0 заради нередовен медицински лист на гостите. По-долу
    е приложена първоначалната статистика от мача:
  [0:1 Димо Хаджиев 61', 1:1 Петър Шопов 67'-д, 1:2 Андрей Андреев 73',
   1:3 Серафим Михайлов 85']
  [ид: Андрей Андреев (С) 73']
  [чк: Ангел Делчев (С) 47'], 127 зрители
Ботев (Гълъбово) - Родопа 1927 (Смолян)                   3:1 (1:0)  /анулиран/
  [1:0 Валентин Кьосев 21', 2:0 Георги К.Кирилов 50', 2:1 Димитър Вакавлиев 55'-аг,
   3:1 Георги К.Кирилов 74'], 150 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Спортист (Роза)                 4:1 (1:1)
  [0:1 Йордан Николов 8', 1:1 Благовест Зайцев 30', 2:1 Виктор Кавърджиев 51',
   3:1 Костадин Апостолов 72', 4:1 Никола Цоков 86']
  [ид: Йордан Николов (С) 19'], 200 зрители
24 октомври 2011, понеделник, 16:00 ч
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)               7:1 (5:0)
  [1:0 Стефан Учиков 10'-д, 2:0 Цветан Павлов 15', 3:0 Сашко Лачев 17',
   5:0 Цветан Павлов 32',45'-д; 7:0 Георги Плачков 62',71'; 7:1 Стоян Маринов 73'], 200 зрители
Мастер (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     0:2 (0:0)
  [0:1 Николай Стоянов 61', 0:2 Марко Г.Марков 90'+3']
  [чк: Емил Рачев (М) 78'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XIII кръг

27 октомври 2011, четвъртък, 16:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Чирпан (Чирпан)              3:1 (0:0)
  [1:0 Шабан Османов 54', 2:0 Николай Андреев 72', 3:0 Дениз Шакир 86',
   3:1 Иван Тодоров 90'+2'], 150 зрители
28 октомври 2011, петък, 14:00 ч
Хеброс 1921 (Харманли) - Раковски 2011 (Раковски)         1:2 (1:1)
  [0:1 Денис Генчев 12', 1:1 Недялко Колев 35', 1:2 Георги Стефанов 76'], 100 зрители
28 октомври 2011, петък, 15:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - ИТД Гигант (Съединение)             4:0 (2:0)
  [2:0 Георги Гончев 26',32'; 4:0 Станимир Баев 58',65'], 250 зрители
28 октомври 2011, петък, 16:00 ч
Спортист (Роза) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:4 (0:3)
  [0:3 Любомир Цеков 8',18',30'; 1:3 Красимир Канев 65', 1:4 Стефан Ганчев 89'], 200 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Мастер (Бургас)                    0:3 (0:0)  /анулиран/
  [0:1 Стоян Мантаров 50', 0:2 Енчо Лемперов 58', 0:3 Живко Стоянов 87'], 30 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                 1:1 (0:1)
  [0:1 Валентин Кьосев 4', 1:1 Лазар Марин 73'], 100 зрители
Созопол (Созопол) - Арда (Кърджали)                       2:0 (1:0)
  [1:0 Диян Хаджиев 26', 2:0 Стефан Тошков Стефанов 82']
  [чк: Янко Янков (вр) (А) 12'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Брестник 1948 (Пд)     0:3 (0:2)
  [0:1 Деян Павлов 12', 0:2 Петьо Димитров 21', 0:3 Георги Бъчваров 55'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)               2:0 (0:0)
  [1:0 Константин Костов 51'-д, 2:0 Емил Стоев 60'-д], 100 зрители
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XIV кръг

2 ноември 2011, сряда, 14:30 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)   2:2 (1:1)
  [0:1 Станислав Маламов 9', 1:1 Анастас Попов 45'+1', 1:2 Сашко Лачев 48',
   2:2 Николай Парнаров 61'], 2 000 зрители
Розова долина (Казанлък) - Хеброс 1921 (Харманли)         1:0 (1:0)
  [1:0 Милен Христов 7'-д], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                  2:0 (0:0)
  [1:0 Диман Андреев (вр) 46', 2:0 Пламен Пенев 86']
  [чк: Християн Момчилов (Л) 46', Спас Байрактаров (Л) 75'], 121 зрители
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:0 (1:0)
  [1:0 Васил Чолаков 43', 2:0 Сюлейман Шефкет 59']
  [чк: Селчук Коджаахмед (А) 67'], 80 зрители
Чирпан (Чирпан) - Созопол (Созопол)                       0:1 (0:1)
  [0:1 Диян Хаджиев 41'], 70 зрители
Ботев (Гълъбово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             4:0 (2:0)
  [1:0 Георги Кирилов 22', 2:0 Тодор Динев 29', 3:0 Иван Винков 63',
   4:0 Мартин Жеков 79'], 150 зрители
Мастер (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  1:1 (0:0)
  [1:0 Емил Рачев 47'-д, 1:1 Георги Стоянов 49']
  [чк: Христо Стаев (С) 75'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Родопа 1927 (Смолян)            анулиран *
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказа на Родопа 1927
    от по-нататъшно участие в първенството.
Спортист (Роза) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     1:1 (0:0)
  [0:1 Марко Г.Марков 78', 1:1 Виктор Господинов 86'], 300 зрители
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

* - На 4 ноември, след XIV кръг, Родопа 1927 (Смолян) се отказва от
по-нататъшно участие в първенството. Резултатите на отбора до този
момент се анулират, а противниците му по програма до края на сезона
почиват.

                           XV кръг

6 ноември 2011, неделя, 14:30 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)        0:0
   700 зрители
Родопа 1927 (Смолян) - Спортист (Роза)                    неигран *
* - неигран заради отказа на Родопа 1927 от по-нататъшно участие.
Спартак-С 94 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)          1:1 (1:1)
  [1:0 Лъчезар Ангелов 3', 1:1 Стефан Харлов 33'], 150 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Мастер (Бургас)              2:1 (0:1)
  [0:1 Васил Даменлиев 20', 1:1 Михаил Аврионов 73', 2:1 Веселин Филипов 88'], 300 зрители
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                      2:0 (2:0)
  [1:0 Теодор Стефанов 13', 2:0 Диян Хаджиев 33'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Чирпан (Чирпан)        5:0 (3:0)
  [1:0 Живко Митев 36', 2:0 Йозджан Махмуд 42', 3:0 Петър Станев 43',
   5:0 Владислав Узунов 82',85'], 150 зрители
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                1:5 (0:2)
  [0:1 Камен Грозданов 15', 0:2 Станимир Ковачев 17', 0:3 Деян Павлов 48',
   0:4 Камен Грозданов 49', 1:4 Борис Андонов 51', 1:5 Петьо Димитров 60'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Загорец (Нова Загора)            0:1 (0:1)
  [0:1 Костадин Арнаудов 24'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)       4:2 (1:1)
  [1:0 Сашко Лачев 25', 1:1 Щерьо Щерев 38', 3:1 Георги Стефанов 54'-д,66';
   3:2 Валентин Вълев 89'-д, 4:2 Цветан Павлов 90']
  [чк: Денис Генчев (Рак) 42', Александър Петрунов (Рд) 52', Щерьо Щерев (Рд) 62'], 180 зрители
Арда (Кърджали)                                           почива

                           XVI кръг

13 ноември 2011, неделя, 14:30 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   1:0 (1:0)
  [1:0 Анастас Попов 45'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)          1:3 (0:2)
  [0:1 Цветан Павлов 7', 0:2 Сашко Лачев 18', 0:3 Георги Стефанов 72',
   1:3 Георги Димитров Георгиев 87'], 50 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)          2:1 (1:0)
  [1:0 Никола Денев 7', 1:1 Николай Колев 71', 2:1 Никола Денев 82'], 50 зрители
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                        3:1 (1:0)
  [1:0 Ахмед Осман 45', 2:0 Месуд Мехмед 67', 3:0 Ахмед Осман 74',
   3:1 Емил Стоев 87'-д], 100 зрители
Ботев (Гълъбово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       0:0
  [чк: Владислав Узунов (Д) 44'], 100 зрители
Мастер (Бургас) - Созопол (Созопол)                       2:0 (1:0)
  [2:0 Васил Даменлиев 15',67'], 111 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)      0:3 (0:2)
  [0:1 Бахри Шакир 37', 0:3 Шабан Османов 45'-д,64'-д]
  [чк: Виктор Кавърджиев (ИТД), Иван Танчовски (ИТД), Денис Манолов (А)], 200 зрители
Спортист (Роза) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Александър Балездров 1п], 50 зрители
Чирпан (Чирпан)                                           почива
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           XVII кръг

19 ноември 2011, събота, 14:30 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)              1:1 (0:1)
  [0:1 Николай Стоянов 34', 1:1 Димо Хаджиев 47']
  [чк: Христо Стаев (С) 81'], 127 зрители
20 ноември 2011, неделя, 14:30 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спортист (Роза)              4:1 (0:0)
  [1:0 Бахри Шакир 49', 2:0 Димитър Джонджуров 57', 3:0 Николай Андреев 61',
   3:1 Йордан Николов 69'-д, 4:1 Веселин Филипов 73'], 200 зрители
Созопол (Созопол) - ИТД Гигант (Съединение)               2:0 (1:0)
  [1:0 Мустафа Мустафа 7', 2:0 Стефан Тошков Стефанов 57'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Мастер (Бургас)        2:0 (1:0)
  [1:0 Бончо Николаев 10', 2:0 Васил Сантов 56'], 200 зрители
Левски (Карлово) - Чирпан (Чирпан)                        2:0 (0:0)
  [1:0 Емил Стоев 77', 2:0 Стоян Маринов 90'], 300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда (Кърджали)                  1:1 (1:0)
  [1:0 Николай Колев 41', 1:1 Николай Терзиев 90'], 300 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Брестник 1948 (Пловдив)        0:0
  [чк: Марио Георгиев (Б) 90'+1'], 500 зрители
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          1:0 (0:0)
  [1:0 Радослав Митев 47'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           XVIII кръг

27 ноември 2011, неделя, 14:30 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Ангелов 64'], 100 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)        2:2 (1:1)
  [1:0 Александър Стойчев 37', 1:1 Щерьо Щерев 42', 2:1 Станимир Ковачев 52',
   2:2 Ахмед Сюнетчиев 65'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                4:1 (1:0)
  [2:0 Ахмед Осман 20',70'; 2:1 Георги Стефанов 74', 3:1 Ахмед Осман 82',
   4:1 Ердал Садула 90'+1'], 1 100 зрители
Чирпан (Чирпан) - Хеброс 1921 (Харманли)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Тодоров 32'], 100 зрители
Ботев (Гълъбово) - Левски (Карлово)                       3:0 (2:0)
  [1:0 Георги Кирилов 11', 2:0 Добромир Димитров 30', 3:0 Георги Кирилов 58'], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Дмгр)        0:1 (0:0)
  [0:1 Николай Киров 71']
  [чк: Георги Христов (Д) 52'], 111 зрители
Спортист (Роза) - Созопол (Созопол)                       0:2 (0:0)
  [0:1 Венелин Братанов 60', 0:2 Стефан Тошков Стефанов 71'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)          5:0 (1:0)
  [1:0 Свилен Сашев Панайотов 41', 2:0 Марко Г.Марков 58', 4:0 Георги Гончев 64',74';
   5:0 Станимир Димитров 78'], 300 зрители
Мастер (Бургас)                                           почива
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XIX кръг

3 декември 2011, събота, 14:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)     1:2 (1:0)
  [1:0 Димо Хаджиев 11', 1:1 Васко Кочев 64', 1:2 Стефан Ганчев 65'], 60 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Спортист (Роза)        3:0 (2:0)
  [1:0 Бончо Николаев 9', 2:0 Живко Митев 19', 3:0 Генади Троев 48'-аг]
  [ид: Александър Балездров (С) 78'], 50 зрители
Левски (Карлово) - Мастер (Бургас)                        1:1 (0:0)
  [0:1 Момчил Стамболски 52', 1:1 Борис Андонов 72']
  [чк: Владимир Райчев (Л) 87', Момчил Стамболски (М) 87'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Ботев (Гълъбово)                 1:2 (1:2)
  [1:0 Николай Колев 3', 1:1 Стоян Диков 28', 1:2 Иван Винков 38'], 300 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Чирпан (Чирпан)                8:1 (6:0)
  [1:0 Стефан Учиков 3', 2:0 Сашко Лачев 12', 3:0 Цветан Павлов 17',
   4:0 Антонио Цанков 23', 5:0 Георги Стефанов 35', 6:0 Цветан Павлов 41',
   6:1 Георги Славчев 47', 7:1 Йосиф Бахчевански 50', 8:1 Денис Генчев 60'], 50 зрители
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                2:1 (1:1)
  [1:0 Мартин Чекъров 35', 1:1 Ахмед Осман 39', 2:1 Радослав Митев 53']
  [чк: Мартин Чекъров (Рд) 83'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Брестник 1948 (Пловдив)           1:0 (1:0)
  [1:0 Костадин Арнаудов 10']
  [чк: Камен Грозданов (Б) 58'], 127 зрители
10 декември 2011, събота, 14:00 ч
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   0:0
  [чк: Марко Г.Марков (Т) 78'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива
ИТД Гигант (Съединение)                                   почива

                           XX кръг

3 март 2012, събота, 15:00 ч
Левски (Карлово) - ИТД Гигант (Съединение)                отложен *
* - отложен заради лоши метеорологични условия.
4 март 2012, неделя, 15:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Брестник 1948 (Пловдив)    1:0
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                   3:0
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                1:1
Раковски 2011 (Раковски) - Ботев (Гълъбово)               0:0
Хеброс 1921 (Харманли) - Мастер (Бургас)                  1:2
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 1915 (Ямбол)    0:2
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)       1:1
7 март 2012, сряда, 15:00 ч
Левски (Карлово) - ИТД Гигант (Съединение)                2:2
Спортист (Роза)                                           почива
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XXI кръг

10 март 2012, събота, 15:00 ч
Спортист (Роза) - Левски (Карлово)                        0:0
11 март 2012, неделя, 15:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                1:0
ИТД Гигант (Съединение) - Хеброс 1921 (Харманли)          2:2
Мастер (Бургас) - Раковски 2011 (Раковски)                2:1
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               2:1
Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)                   0:2
Арда (Кърджали) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:3
Димитровград 1947 (Димитровград)                          почива
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           XXII кръг

14 март 2012, сряда, 15:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            4:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Чирпан (Чирпан)                 7:0
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  1:1
Розова долина (Казанлък) - Мастер (Бургас)                0:1
Раковски 2011 (Раковски) - ИТД Гигант (Съединение)        2:0
Хеброс 1921 (Харманли) - Спортист (Роза)                  3:0
Левски (Карлово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    1:3
Димитровград 1947 (Димитровград) - Спартак-С 94 (Пловдив) 4:1
Созопол (Созопол) - Асеновец 2005 (Асеновград)            1:1

                           XXIII кръг

17 март 2012, събота, 15:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Хеброс 1921 (Харманли)              2:1
18 март 2012, неделя, 15:00 ч
Созопол (Созопол) - Свиленград 1921 (Свиленград)          3:3
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     4:1
Спортист (Роза) - Раковски 2011 (Раковски)                1:3
ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)        1:1
Мастер (Бургас) - Загорец (Нова Загора)                   0:1
Ботев (Гълъбово) - Брестник 1948 (Пловдив)                2:0
Чирпан (Чирпан) - Арда (Кърджали)                         0:0
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива
Левски (Карлово)                                          почива

                           XXIV кръг

24 март 2012, събота, 15:00 ч
Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 0:3
25 март 2012, неделя, 15:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Чирпан (Чирпан)            3:1
Арда (Кърджали) - Ботев (Гълъбово)                        0:2
Брестник 1948 (Пловдив) - Мастер (Бургас)                 0:1
Загорец (Нова Загора) - ИТД Гигант (Съединение)           4:0
Розова долина (Казанлък) - Спортист (Роза)                3:1
Раковски 2011 (Раковски) - Тунджа 1915 (Ямбол)            1:0
Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол)      1:1
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           XXV кръг

31 март 2012, събота, 17:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             2:1
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)            5:1
1 април 2012, неделя, 17:00 ч
Димитровград 1947 (Димитровград) - Свиленград 1921 (Свил) 1:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)           2:0
Спортист (Роза) - Загорец (Нова Загора)                   0:1
ИТД Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)         0:1
Мастер (Бургас) - Арда (Кърджали)                         1:0
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        4:0
Созопол (Созопол)                                         почива
Раковски 2011 (Раковски)                                  почива

                           XXVI кръг

4 април 2012, сряда, 17:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ботев (Гълъбово)           0:0
Чирпан (Чирпан) - Мастер (Бургас)                         0:1
Арда (Кърджали) - ИТД Гигант (Съединение)                 1:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Спортист (Роза)                 7:0
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)               0:2
Раковски 2011 (Раковски) - Спартак-С 94 (Пловдив)         3:1
Хеброс 1921 (Харманли) - Асеновец 2005 (Асеновград)       3:1
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)                      2:1
Розова долина (Казанлък)                                  почива
Димитровград 1947 (Димитровград)                          почива

                           XXVII кръг

7 април 2012, събота, 17:00 ч
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       2:1
Тунджа 1915 (Ямбол) - Брестник 1948 (Пловдив)             3:0
8 април 2012, неделя, 17:00 ч
Созопол (Созопол) - Хеброс 1921 (Харманли)                3:1
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     1:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)         4:0
Спортист (Роза) - Арда (Кърджали)                         3:2 *
* - мачът започва с 10' закъснение заради проливен дъжд преди мача и
    наложилото се поради това повторно начертаване на терена.
ИТД Гигант (Съединение) - Чирпан (Чирпан)                 5:1
Мастер (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                        1:0
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XXVIII кръг

12 април 2012, четвъртък, 17:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Мастер (Бургас)            0:0
Ботев (Гълъбово) - ИТД Гигант (Съединение)                3:0
Чирпан (Чирпан) - Спортист (Роза)                         0:1
Арда (Кърджали) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     0:0
Загорец (Нова Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)            0:1
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:3
в кв.Секирово, Раковски, ст."Петър Парчевич":
Раковски 2011 (Раковски) - Созопол (Созопол)              1:0
Хеброс 1921 (Харманли) - Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива
Левски (Карлово)                                          почива

                           XXIX кръг

18 април 2012, сряда, 17:00 ч
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:0
Димитровград 1947 (Димитровград) - Раковски 2011 (Рак.)   0:5
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)              3:0
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        2:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)          2:3
Спортист (Роза) - Ботев (Гълъбово)                        0:3
ИТД Гигант (Съединение) - Мастер (Бургас)                 0:1
19 април 2012, четвъртък, 17:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Чирпан (Чирпан)                     3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива
Арда (Кърджали)                                           почива

                           XXX кръг

21 април 2012, събота, 14:30 ч
Мастер (Бургас) - Спортист (Роза)                         5:0
21 април 2012, събота, 17:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - ИТД Гигант (Съединение)    5:2
Арда (Кърджали) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  4:1
Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол)                 1:0
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       3:0
Хеброс 1921 (Харманли) - Левски (Карлово)                 1:0
22 април 2012, неделя, 17:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    4:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      0:1
Чирпан (Чирпан)                                           почива
Раковски 2011 (Раковски)                                  почива

                           XXXI кръг

28 април 2012, събота, 17:00 ч
Левски (Карлово) - Раковски 2011 (Раковски)               2:2
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              0:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Мастер (Бургас)                     3:1
29 април 2012, неделя, 17:00 ч
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:0
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора)  3:1
Созопол (Созопол) - Брестник 1948 (Пловдив)               3:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Чирпан (Чирпан)                  6:0
Спортист (Роза) - ИТД Гигант (Съединение)                 2:2
Розова долина (Казанлък)                                  почива
Ботев (Гълъбово)                                          почива

* - На 2 май, след XXXI кръг, Чирпан (Чирпан) се отказва от по-нататъшно
участие в първенството заради финансови проблеми. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XXXII кръг

2 май 2012, сряда, 18:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спортист (Роза)            3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
ИТД Гигант (Съединение) - Тунджа 1915 (Ямбол)             1:4
Ботев (Гълъбово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 5:2
Чирпан (Чирпан) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:3 сл.*
* - мачът не се играе заради отказа на Чирпан от по-нататъшно участие в първенството.
Арда (Кърджали) - Созопол (Созопол)                       0:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)        2:1
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               1:0
Раковски 2011 (Раковски) - Хеброс 1921 (Харманли)         3:1
Мастер (Бургас)                                           почива
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XXXIII кръг

5 май 2012, събота, 18:00 ч
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:1
Хеброс 1921 (Харманли) - Розова долина (Казанлък)         4:0
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                  2:1
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        3:0
Созопол (Созопол) - Чирпан (Чирпан)                       3:0 сл.
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Гълъбово)             1:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Мастер (Бургас)                  2:2
Тунджа 1915 (Ямбол) - Спортист (Роза)                     5:1
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива
ИТД Гигант (Съединение)                                   почива

                           XXXIV кръг

12 май 2012, събота, 18:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)          2:2
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                2:3
13 май 2012, неделя, 18:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 1915 (Ямбол)        2:1
Мастер (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)              5:0
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                      отложен *
* - отложен заради наводнен терен и силен дъжд.
Чирпан (Чирпан) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:3 сл.
Загорец (Нова Загора) - Хеброс 1921 (Харманли)            3:1
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)       1:1
23 май 2012, сряда, 18:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                      2:1
Спортист (Роза)                                           почива
Арда (Кърджали)                                           почива

                           XXXV кръг

17 май 2012, четвъртък, 18:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:3
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)          3:1
Хеброс 1921 (Харманли) - Брестник 1948 (Пловдив)          3:0
Левски (Карлово) - Арда (Кърджали)                        2:1
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Гълъбово)       3:1
Созопол (Созопол) - Мастер (Бургас)                       0:1
Асеновец 2005 (Асеновград) - ИТД Гигант (Съединение)      отложен *
* - отложен заради наводнен терен.
Спартак-С 94 (Пловдив) - Спортист (Роза)                  отложен *
* - отложен заради наводнен терен.
22 май 2012, вторник, 18:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - ИТД Гигант (Съединение)      3:2
23 май 2012, сряда, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Спортист (Роза)                  6:0
Чирпан (Чирпан)                                           почива
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           XXXVI кръг

19 май 2012, събота, 18:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)               1:0
Чирпан (Чирпан) - Левски (Карлово)                        0:3 сл.
20 май 2012, неделя, 18:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Спартак-С 94 (Пловдив)              2:0
Спортист (Роза) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:5
Мастер (Бургас) - Димитровград 1947 (Димитровград)        1:0
Арда (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)                  3:2
Брестник 1948 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)        0:1
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          2:0
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           XXXIV кръг - отложен мач

23 май 2012, сряда, 18:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                      2:1

                           XXXV кръг - отложени мачове

22 май 2012, вторник, 18:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - ИТД Гигант (Съединение)      3:2
23 май 2012, сряда, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Спортист (Роза)                  6:0

                           XXXVII кръг

26 май 2012, събота, 18:00 ч
Димитровград 1947 (Димитровград) - ИТД Гигант (Съед.)     7:1
27 май 2012, неделя, 18:00 ч
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      0:3
Розова долина (Казанлък) - Брестник 1948 (Пловдив)        6:0
Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                5:1
Хеброс 1921 (Харманли) - Чирпан (Чирпан)                  3:0 сл.
Левски (Карлово) - Ботев (Гълъбово)                       0:0
Созопол (Созопол) - Спортист (Роза)                       7:0
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 1915 (Ямбол)          2:0
Мастер (Бургас)                                           почива
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2012 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com