bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Югозападна "В" АФГ 2011/12

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пирин 2002 (Разлог)                36   30   3   3   93:20   93     Влиза в "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Перун (Кресна)                     36   27   8   1   83:20   89 [*]
 3. Рилски спортист 2011 (Самоков)     36   21   5  10   66:29   68 [+][*]
 4. Оборище (Панагюрище)               36   20   7   9   76:35   67 [+]
 5. Марек 2010 (Дупница)               36   18   9   9   62:31   63 [+][*]
 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   36   19   4  13   53:36   61
 7. Велбъжд (Кюстендил)                36   17   6  13   57:54   57
 8. Германея (Сапарева баня)           36   14  10  12   50:51   52
 9. Чепинец (Велинград)                36   13  10  13   68:50   49
10. Беласица 1923 (Петрич)             36   15   3  18   54:47   48 [+]
11. Места 2005 (Хаджидимово)           36   13   7  16   51:51   46     [1 1 0  3:0  4]
12. ОФК Костинброд (Костинброд)        36   13   7  16   42:50   46 [*] [0 1 1  0:3  1]
13. Септември (София)                  36   12   8  16   38:49   44
14. Миньор (Бобов дол)                 36   12   6  18   45:62   42     [1 0 1  4:3  3]
15. Витоша (Долна Диканя)              36   13   3  20   48:68   42     [1 0 1  3:4  3]
-------------------------------------------------------------------
16. Струмска слава 1927 (Радомир)      36   10   6  20   44:63   36     Изпада в ОФГ Перник
17. Хебър (Пазарджик)                  36    2   3  31   22:145   0 [*] Изпада в ОФГ Пазарджик
18. Левски 1923 (гр.Елин Пелин)        35    5   5  25   28:85   17 [*] Изваден в ОФГ София
19. Хебър 2011 (Пазарджик)             35   10   4  21   39:73   34 [*] Изваден в ОФГ Пазарджик
--. Балкан (Ботевград)                  2    0   0   2    0:13    - [*] Изваден в ОФГ София

Бележки
  - От следващия сезон съставът на групата ще бъде намален до 18 отбора.
  - Пирин Благоевград (Благоевград), изваден от "А" ФГ след края на сезона,
първоначално се включва в групата. На 19 август 2011 г отборът е изваден
от групата.
  - Вихрен (Сандански), изваден от Западна "Б" ФГ след края на сезона има
право да се включи в групата, но отказва участие.
  - Оборище (Панагюрище) и Беласица 1923 (Петрич) влизат в групата.
  - Бенковски (Пазарджик), 13-и през изминалия сезон, се отказва от участие.
  - Локомотив 1925 (Септември), 7-и през изминалия сезон, се обединява с
новосформирания общински клуб Хебър 2011 (Пазарджик). Новият отбор е Хебър
2011 (Пазарджик) и играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в
Пазарджик.
  - Финалистите от квалификациите за ЮЗ "В" АФГ - Марек 2010 (Дупница) и
Рилски спортист 2011 (Самоков) се включват в групата на мястото на отказалите се
отбори на Вихрен и Пирин Благоевград. Марек 2010 поема програмата на Пирин
Благоевград.
  - ОФК Костинброд (Костинброд) играе домакинските си мачове на ст."Георги
Бенковски" в кв.Обединение, Костинброд.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в
София.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в
Кюстендил.
  - Чепинец (Велинград) играе домакинските си мачове през есента на
ст."9-ти септември" в Ракитово; а през пролетта - на ст."Чепинец" във Велинград.	.
  - Хебър (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски"
в Пазарджик.
  - Балкан (Ботевград) се отказва от участие след II кръг. Резултатите му до
този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.
  - На 4 октомври СТК на ЗС на БФС София отнема 9 точки от актива на Хебър
(Пазарджик) заради неявявания на отборите деца и юноши старша възраст на клуба
в съответните областни първенства.
  - Хебър 2011 (Пазарджик) се отказва от по-нататъшно участие на 29 февруари 2012 г.
заради финансови проблеми. Резултатите му до този момент се зачитат, а на
противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На 19 януари 2012 г., Перун (Кресна) се обединява с ОФК Пирин (Благоевград)
от ОФГ Благоевград. Тъй като пререгистрация и смяна на името на клуба не се
позволява по време на сезона, името му не се променя, а през пролетта отборът
играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Благоевград.
  - Седмица преди подновяването на пролетния полусезон, ОФК Костинброд
(Костинброд) се обединява с Ботев (Ихтиман) от ОФГ София. Тъй като пререгистрация
и смяна на името на клуба не се позволява по време на сезона, името му
не се променя, а през пролетта отборът играе домакинските си мачове в Ихтиман.
  - Левски 1923 (Елин Пелин) е изваден от групата след XXXVII кръг заради неявяване
в един от последните 2 кръга на първенството. Резултатите му до този момент се зачитат.
  - На 29 май 2012 г. СТК нз ЗС на БФС отнема 3 точки от актива на Левски 1923
(гр.Елин Пелин) заради второ неявяване за мач без уважителни причини.

Голмайстори
27 - Кирил Александров      - Рилски спортист 2011 (Самоков)
24 - Димитър Чечев          - Германея (Сапарева баня)
20 - Христо Сталев          - Чепинец (Велинград)
17 - Димитър Кръстев        - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
   - Тодор Пандев           - Пирин 2002 (Разлог)
15 - Екундайо Джайеоба      - Марек 2010 (Дупница)
14 - Николай Николов        - Септември (София)

                           I кръг

21 август 2011, неделя, 18:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)                   0:2 (0:0)
  [0:1 Иво Велинов 77', 0:2 Мартин Димитров 88']
Септември (София) - Балкан (Ботевград)                    7:0 (4:0)  /анулиран/
  [1:0 Николай Николов 35', 2:0 Мартин Янков 38', 3:0 Николан Николов 43',
   4:0 Алесандро Дамянов 45', 5:0 Николай Николов 55', 6:0 Алесандро Дамянов 75',
   7:0 Марио Петров 83']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Беласица 1923 (Петрич)      2:1 (1:1)
  [1:0 Росен Стоянов 7'-д, 1:1 Красимир Шапкаров 45', 2:1 Георги Веселинов 51']
  [чк: Владислав Йорданов (К)]
Марек 2010 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           отложен *
* - отложен заради късното включване на Марек 2010 в групата.
Чепинец (Велинград) - Оборище (Панагюрище)                0:1 (0:0)
  [0:1 Ангел Лачов 51']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 2002 (Разлог)       1:4 (0:1)
  [0:2 Тодор Пандев 12',55'; 0:3 Цветан Варсанов 65', 1:3 Евгени Зюмбулев 73',
   1:4 Цветан Варсанов 90']
  [чк: Виктор Александров (Сс)]
Перун (Кресна) - Миньор (Бобов дол)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Кирил Чобанов 49']
Витоша (Долна Диканя) - Витоша (Бистрица)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Сидер Томов 15', 2:0 Даниел Стефанов 53']
  [чк: Мартин Григоров (ВБ)]
Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Самоков) отложен *
* - отложен заради късното включване на Рилски спортист 2011 в групата.
Места 2005 (Хаджидимово) - Хебър 2011 (Пазарджик)         0:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Дечев 11']
7 септември 2011, сряда, 17:00 ч
Марек 2010 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           0:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2

                           II кръг

28 август 2011, неделя, 18:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър 2011 (Пазарджик)              2:3 (0:2)
  [0:1 Димитър Стоянов 33', 0:2 Христо Спасов 45'-д, 1:2 Борислав Петров 69'-аг,
   2:2 Ивайло Иванов 75', 2:3 Георги Василев 78']
  [чк: Васил Геров (Х) 83']
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Места 2005 (Хаджидимово) 3:0 (0:0)
  [1:0 Кирил Александров 60', 2:0 Васил Киров 85', 3:0 Никола Бойчев Ненков 87']
  [чк: Димитър Парасков (М)]
Витоша (Бистрица) - Левски 1923 (Елин Пелин)              4:0 (1:0)
  [1:0 Радослав Симеонов 20', 2:0 Ивайло Коев 76', 3:0 Димитър Кръстев 79'-д,
   4:0 Ивайло Коев 86']
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Долна Диканя)                0:1 (0:1)
  [0:1 Алексей Георгиев 14'-аг]
  [чк: Любомир Иванов (М)]
Пирин 2002 (Разлог) - Перун (Кресна)                      1:1 (0:0)
  [1:0 Тодор Пандев 63', 1:1 Атанас Топалов 73']
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)      7:3 (2:1)
  [1:0 Гриша Иванов 10', 2:0 Съни Икиде 13', 2:1 Даян Стоилов 35',
   3:1 Янко Янков 54', 3:2 Георги Кьосев 56', 4:2 Съни Икиде 67',
   5:2 Михаил Михайлов 76', 6:2 Съни Икиде 84', 6:3 Ерик Иванов 85',
   7:3 Георги Тодоров 90']
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)            2:1 (1:0)
  [1:0 Димитър Димитров 41', 2:0 Георги Везенков 85'-д, 2:1 Христо Сталев 88'-д]
Беласица 1923 (Петрич) - Марек 2010 (Дупница)             1:1 (0:1)
  [0:1 Атанас Лазаров 36', 1:1 Стойчо Георгиев 75'-д]
Балкан (Ботевград) - ОФК Костинброд (Костинброд)          0:6 (0:2)  /анулиран/
  [0:1 Мишел Георгиев 31', 0:3 Росен Стоянов 34',49'; 0:4 Спас Спасов 51',
   0:6 Мишел Георгиев 63',77']
Хебър (Пазарджик) - Септември (София)                     1:2 (0:2)
  [0:2 Николай Николов 8',14'; 1:2 Валери Дръндев 85']

* - Балкан (Ботевград) се отказва от участие след II кръг. Резултатите му до
този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           III кръг

31 август 2011, сряда, 18:00 ч
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   0:1 (0:0)
  [0:1 Кирил Вълов 49']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Хебър (Пазарджик)           2:0 (0:0)
  [1:0 Росен Стоянов 61', 2:0 Георги Веселинов 71']
Марек 2010 (Дупница) - Балкан (Ботевград)                 неигран *
* - Балкан (Ботевград) се отказва от участие.
Чепинец (Велинград) - Беласица 1923 (Петрич)              2:1 (1:1)
  [1:0 Александър Вучков 10', 1:1 Андон Атанасов 43', 2:1 Христо Сталев 48']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)  1:0 (1:0)
  [1:0 Тодор Зюмбулев 31']
Перун (Кресна) - Оборище (Панагюрище)                     2:1 (1:0)
  [2:0 Владислав Шумантов 16',69'; 2:1 Съни Икиде 90']
Витоша (Долна Диканя) - Пирин 2002 (Разлог)               0:2 (0:0)
  [0:1 Владислав Христов 66', 0:2 Тодор Пандев 84']
  [чк: Цветан Варсанов (П)]
Левски 1923 (Елин Пелин) - Миньор (Бобов дол)             1:1 (0:0)
  [0:1 Иван Андреев 87', 1:1 Мартин Стоичков 90']
  [чк: Денис Пидев (М)]
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица)              2:0 (2:0)
  [1:0 Иван Симеонов 12'-д, 2:0 Стоил Сабахлъков 41']
Хебър 2011 (Пазарджик) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   2:1 (2:1)
  [0:1 Даниел Дюлгеров 8', 2:1 Георги Василев 18',43']

                           IV кръг

4 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      1:0
Витоша (Бистрица) - Хебър 2011 (Пазарджик)                2:3
Миньор (Бобов дол) - Места 2005 (Хаджидимово)             0:2
Пирин 2002 (Разлог) - Левски 1923 (Елин Пелин)            2:1
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Долна Диканя)              4:1
Германея (Сапарева баня) - Перун (Кресна)                 1:1
Беласица 1923 (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)    3:0
Балкан (Ботевград) - Чепинец (Велинград)                  анулиран *
* - анулиран заради отказването на Балкан от по-нататъшно участие.
Хебър (Пазарджик) - Марек 2010 (Дупница)                  2:5
Септември (София) - ОФК Костинброд (Костинброд)           0:1

                           I кръг - отложени мачове

7 септември 2011, сряда, 17:00 ч
Марек 2010 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           0:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2

                           V кръг

11 септември 2011, неделя, 17:00 ч
ОФК Костинброд (Костинброд) - Велбъжд (Кюстендил)         1:2 (0:1)
  [0:2 Мирослав Петров 3',76'-д; 1:2 Спас Спасов 89']
Марек 2010 (Дупница) - Септември (София)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Борислав Кралев 63']
  [чк: Лъчезар Крушкин (С)]
Чепинец (Велинград) - Хебър (Пазарджик)                   9:0 (3:0)
  [1:0 Мартин Сентов 22', 3:0 Христо Сталев 43',44'; 6:0 Йордан Етов 52',57',59';
   8:0 Евгени Шолев 76',79'; 9:0 Александър Вучков 87']
Перун (Кресна) - Беласица 1923 (Петрич)                   2:0 (0:0)
  [1:0 Атанас Топалов 76', 2:0 Владислав Шумантов 81']
Витоша (Долна Диканя) - Германея (Сапарева баня)          1:3 (1:2)
  [0:1 Кирил Николов 11', 0:2 Димитър Димитров 13', 1:2 Асен Григоров 29',
   1:3 Димитър Чечев 90']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Оборище (Панагюрище)           2:1 (1:0)
  [2:0 Димитър Стефанов 39',66'; 2:1 Ангел Лачов 90']
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2002 (Разлог)            0:2 (0:1)
  [0:1 Тодор Пандев 29', 0:2 Цветан Варсанов 69']
Хебър 2011 (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)               5:1 (4:1)
  [1:0 Христо Спасов 8', 2:0 Димитър Рангелов 16', 4:0 Христо Спасов 25',32';
   4:1 Николай Иванов 36', 5:1 Валентин Велев 56'-аг]
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Витоша (Бистрица)        2:1 (1:0)
  [1:0 Георги Митров 35', 2:0 Кирил Александров 46', 2:1 Добри Добрев 68']
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           VI кръг

14 септември 2011, сряда, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                   1:2 (0:2)
  [0:1 Радослав Симеонов 12', 0:2 Стойчо Недков 19', 1:2 Мирослав Петров 85']
Миньор (Бобов дол) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Монтин 90']
Пирин 2002 (Разлог) - Хебър 2011 (Пазарджик)              3:0 (1:0)
  [1:0 Тодор Пандев 1', 2:0 Ивайло Иванов 50', 3:0 Тодор Пандев 52']
Оборище (Панагюрище) - Места 2005 (Хаджидимово)           5:3 (2:2)
  [0:1 Цветелин Георгиев 9', 1:1 Васил Гърков 10', 2:1 Борис Благоев 19'-д,
   2:2 Димитър Парасков 33', 3:2 Борис Благоев 58', 3:3 Димитър Парасков 59',
   4:3 Ангел Лачов 61', 5:3 Съни Икиде 88']
  [чк: Мохамед Летиф (М)]
Германея (Сапарева баня) - Левски 1923 (Елин Пелин)       3:0 (1:0)
  [3:0 Димитър Чечев 19'-д,82',90']
Беласица 1923 (Петрич) - Витоша (Долна Диканя)            1:0 (1:0)
  [1:0 Марин Дамянов 27']
Хебър (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)         1:0 (0:0)
  [1:0 Найден Стефанов 87']
Септември (София) - Чепинец (Велинград)                   2:2 (2:0)
  [1:0 Николай Николов 13', 2:0 Алесандро Дамянов 37', 2:1 Камен Хаджиев 47',
   2:2 Александър Вучков 58']
  [чк: Виктор Лазаров (С) 44']
ОФК Костинброд (Костинброд) - Марек 2010 (Дупница)        1:1 (1:0)
  [1:0 Кирил Беров 28', 1:1 Росен Йорданов 79']
Перун (Кресна)                                            почива

                           VII кръг

18 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Марек 2010 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                6:0 (3:0)
  [1:0 Николай Наков 4'-аг, 2:0 Атанас Лазаров 22', 3:0 Борислав Кралев 35',
   4:0 Светослав Георгиев 56', 5:0 Борислав Кралев 67', 6:0 Росен Йорданов 72']
  [чк: Адриян Бачовски (В)]
Чепинец (Велинград) - ОФК Костинброд (Костинброд)         3:1 (2:0)
  [2:0 Христо Сталев 24',45'; 2:1 Спас Спасов 59', 3:1 Йордан Етов 85']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         0:0
Перун (Кресна) - Хебър (Пазарджик)                        5:2 (0:1)
  [0:1 Борислав Недялков 35', 2:1 Атанас Топалов 50',51'; 3:1 Григор Григоров 56',
   3:2 Лазар Лазаров 74', 5:2 Атанас Топалов 78',90']
  [чк: Йордан Калеканов (Х) 65']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Беласица 1923 (Петрич)         1:2 (0:1)
  [0:1 Красимир Кадиев 43', 0:2 Стойчо Георгиев 61', 1:2 Светлин Стефанов 74']
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)       1:2 (1:0)
  [1:0 Димитър Парасков 25', 1:1 Димитър Димитров 57', 1:2 Димитър Чечев 90']
  [чк: Иван Стоилов (М), Радослав Андреев (Г)]
Хебър 2011 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)             0:1 (0:1)
  [0:1 Ангел Лачов 45']
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 2002 (Разлог)      0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Фикийн 90']
  [чк: Владислав Христов (П)]
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол)                    3:0 (1:0)
  [1:0 Стойчо Недков 3', 2:0 Ивайло Коев 89', 3:0 Димитър Кръстев 90']
Витоша (Долна Диканя)                                     почива

                           VIII кръг

25 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)                  2:4
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Бистрица)                   2:0
Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     3:1
Германея (Сапарева баня) - Хебър 2011 (Пазарджик)         2:2
Беласица 1923 (Петрич) - Места 2005 (Хаджидимово)         0:0
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Долна Диканя)                 1:1
Септември (София) - Перун (Кресна)                        0:3
ОФК Костинброд (Костинброд) - Струмска слава 1927 (Рад)   1:0
Марек 2010 (Дупница) - Чепинец (Велинград)                0:0
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           IX кръг

2 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                 0:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 2010 (Дупница)      0:2
Перун (Кресна) - ОФК Костинброд (Костинброд)              1:0
Витоша (Долна Диканя) - Септември (София)                 1:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Хебър (Пазарджик)              1:1
Хебър 2011 (Пазарджик) - Беласица 1923 (Петрич)           3:0
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Германея (Сапарева баня) 5:0
Витоша (Бистрица) - Оборище (Панагюрище)                  3:0
Миньор (Бобов дол) - Пирин 2002 (Разлог)                  0:3
Места 2005 (Хаджидимово)                                  почива

* - На 4 октомври СТК на ЗС на БФС София отнема 9 точки от актива на Хебър
(Пазарджик) заради неявявания на отборите деца и юноши старша възраст на клуба
в съответните областни първенства.

                           X кръг

5 октомври 2011, сряда, 16:00 ч
Оборище (Панагюрище) - Миньор (Бобов дол)                 2:1
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица)              2:1
Беласица 1923 (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   1:1
Хебър (Пазарджик) - Места 2005 (Хаджидимово)              1:5
Септември (София) - Левски 1923 (Елин Пелин)              0:3
ОФК Костинброд (Костинброд) - Витоша (Долна Диканя)       3:1
Марек 2010 (Дупница) - Перун (Кресна)                     2:1
12 октомври 2011, сряда, 16:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2002 (Разлог)                 0:3
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       6:1
Хебър 2011 (Пазарджик)                                    почива

                           XI кръг

9 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       2:0
Перун (Кресна) - Чепинец (Велинград)                      0:0
Витоша (Долна Диканя) - Марек 2010 (Дупница)              1:2
Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Костинброд (Костинброд)    3:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Септември (София)              7:0
Хебър 2011 (Пазарджик) - Хебър (Пазарджик)                6:1
Витоша (Бистрица) - Беласица 1923 (Петрич)                0:1
Миньор (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня)             2:0
Пирин 2002 (Разлог) - Оборище (Панагюрище)                2:1
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           X кръг - отложени мачове

12 октомври 2011, сряда, 16:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2002 (Разлог)                 0:3
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       6:1

                           XII кръг

16 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)                2:2
Германея (Сапарева баня) - Пирин 2002 (Разлог)            1:0
Беласица 1923 (Петрич) - Миньор (Бобов дол)               3:0
Хебър (Пазарджик) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        1:4
Септември (София) - Хебър 2011 (Пазарджик)                1:2
ОФК Костинброд (Костинброд) - Места 2005 (Хаджидимово)    0:0
Марек 2010 (Дупница) - Левски 1923 (Елин Пелин)           1:0
Чепинец (Велинград) - Витоша (Долна Диканя)               2:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун (Кресна)            0:1
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XIII кръг

21 октомври 2011, петък, 15:00 ч
Перун (Кресна) - Велбъжд (Кюстендил)                      2:0
Витоша (Долна Диканя) - Струмска слава 1927 (Радомир)     3:1
Места 2005 (Хаджидимово) - Марек 2010 (Дупница)           1:0
Хебър 2011 (Пазарджик) - ОФК Костинброд (Костинброд)      1:2
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (София)        4:0
Витоша (Бистрица) - Хебър (Пазарджик)                     3:0 сл. *
* - мачът не е игран, тъй като Хебър е спрян от участие в първенството
    заради неизплатени финансови санкции към ЗС на БФС - София. В
    последствие присъден служебно на Витоша.
Пирин 2002 (Разлог) - Беласица 1923 (Петрич)              4:0
Оборище (Панагюрище) - Германея (Сапарева баня)           1:0
25 октомври 2011, вторник, 15:00 ч
Левски 1923 (Елин Пелин) - Чепинец (Велинград)            1:1
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           XIV кръг

28 октомври 2011, петък, 15:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            1:1
Беласица 1923 (Петрич) - Оборище (Панагюрище)             1:2
Хебър (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)                    0:3
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                     3:2
ОФК Костинброд (Костинброд) - Рилски спортист 2011 (Сам)  1:2
Марек 2010 (Дупница) - Хебър 2011 (Пазарджик)             1:0
Чепинец (Велинград) - Места 2005 (Хаджидимово)            2:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски 1923 (Елин Пелин)  6:0
Перун (Кресна) - Витоша (Долна Диканя)                    2:0
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           XV кръг

2 ноември 2011, сряда, 14:00 ч
Витоша (Долна Диканя) - Велбъжд (Кюстендил)               0:2
Левски 1923 (Елин Пелин) - Перун (Кресна)                 0:1
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава 1927 (Радомир)  4:1
Хебър 2011 (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)              2:2
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 2010 (Дупница)     1:0
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд (Костинброд)           2:1
Миньор (Бобов дол) - Септември (София)                    1:2
Пирин 2002 (Разлог) - Хебър (Пазарджик)                  11:1
Германея (Сапарева баня) - Беласица 1923 (Петрич)         4:0
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           XVI кръг

6 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица 1923 (Петрич)              3:1
Хебър (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)                  0:8
Септември (София) - Пирин 2002 (Разлог)                   1:1
ОФК Костинброд (Костинброд) - Миньор (Бобов дол)          1:0
Марек 2010 (Дупница) - Витоша (Бистрица)                  0:0
Чепинец (Велинград) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      0:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 2011 (Пазарджик)    0:0
Перун (Кресна) - Места 2005 (Хаджидимово)                 5:0
Витоша (Долна Диканя) - Левски 1923 (Елин Пелин)          4:0
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           XVII кръг

13 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Левски 1923 (Елин Пелин) - Велбъжд (Кюстендил)            0:1
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Долна Диканя)          1:0
Хебър 2011 (Пазарджик) - Перун (Кресна)                   1:1
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Струмска слава 1927 (Рд) 4:0
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград)                   3:0
Миньор (Бобов дол) - Марек 2010 (Дупница)                 0:2
Пирин 2002 (Разлог) - ОФК Костинброд (Костинброд)         2:0
Оборище (Панагюрище) - Септември (София)                  2:0
Германея (Сапарева баня) - Хебър (Пазарджик)              5:0
Беласица 1923 (Петрич)                                    почива

                           XVIII кръг

20 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Беласица 1923 (Петрич)                0:6
Септември (София) - Германея (Сапарева баня)              1:2
ОФК Костинброд (Костинброд) - Оборище (Панагюрище)        0:2
Марек 2010 (Дупница) - Пирин 2002 (Разлог)                0:2
Чепинец (Велинград) - Миньор (Бобов дол)                  8:2
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)         0:4
Перун (Кресна) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           0:0
Витоша (Долна Диканя) - Хебър 2011 (Пазарджик)            0:4 сл.*
* - прекратен в 35' при 0:1, когато футболист на домакините атакува
    съдията. В последствие на Витоша е присъдена служебна загуба с 0:4.
Левски 1923 (Елин Пелин) - Места 2005 (Хаджидимово)       1:0
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XIX кръг

27 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)            2:2
Хебър 2011 (Пазарджик) - Левски 1923 (Елин Пелин)         4:2
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Витоша (Долна Диканя)    4:0
Витоша (Бистрица) - Перун (Кресна)                        0:1
Миньор (Бобов дол) - Струмска слава 1927 (Радомир)        3:0
Пирин 2002 (Разлог) - Чепинец (Велинград)                 0:1
Оборище (Панагюрище) - Марек 2010 (Дупница)               1:1
Германея (Сапарева баня) - ОФК Костинброд (Костинброд)    1:1
Беласица 1923 (Петрич) - Септември (София)                4:0
Хебър (Пазарджик)                                         почива

* - Хебър 2011 (Пазарджик) се отказва от по-нататъшно участие на 29 февруари 2012 г.
заради финансови проблеми. Резултатите му до този момент се зачитат, а на
противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XX кръг

3 март 2012, събота, 17:00 ч
в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен
Витоша (Бистрица) - Витоша (Долна Диканя)                 1:0
4 март 2012, неделя, 15:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър (Пазарджик)                   отложен *
* - отложен заради лоши метеорологични условия.
Беласица 1923 (Петрич) - ОФК Костинброд (Костинброд)      2:1
Германея (Сапарева баня) - Марек 2010 (Дупница)           отложен *
* - отложен заради лоши метеорологични условия.
Оборище (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)                отложен *
* - отложен заради лоши метеорологични условия.
Пирин 2002 (Разлог) - Струмска слава 1927 (Радомир)       3:1
Миньор (Бобов дол) - Перун (Кресна)                       0:3
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски 1923 (Елин Пелин) отложен *
* - отложен заради лоши метеорологични условия.
Хебър 2011 (Пазарджик) - Места 2005 (Хаджидимово)         0:3 сл.
7 март 2012, сряда, 15:00 ч
в Кюстендил, ст."Странджата"
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър (Пазарджик)                   2:1
Оборище (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)                1:1
8 март 2012, четвъртък, 15:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски 1923 (Елин Пелин) 2:0
21 март 2012, сряда, 15:00 ч
Германея (Сапарева баня) - Марек 2010 (Дупница)           0:0
Септември (София)                                         почива

                           XXI кръг

11 март 2012, неделя, 15:00 ч
Хебър 2011 (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)              0:3 сл.
Места 2005 (Хаджидимово) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица)              0:1
Витоша (Долна Диканя) - Миньор (Бобов дол)                2:4
в Благоевград, ст."Христо Ботев"
Перун (Кресна) - Пирин 2002 (Разлог)                      1:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)      отложен
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)            4:1
Марек 2010 (Дупница) - Беласица 1923 (Петрич)             0:1
Септември (София) - Хебър (Пазарджик)                     3:0
21 март 2012, сряда, 15:00 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)      1:0
ОФК Костинброд (Костинброд)                               почива

                           XXII кръг

14 март 2012, сряда, 15:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   2:1
Хебър (Пазарджик) - ОФК Костинброд (Костинброд)           1:1
Беласица 1923 (Петрич) - Чепинец (Велинград)              1:2
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)  2:1
Оборище (Панагюрище) - Перун (Кресна)                     0:0
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Долна Диканя)               4:0
Миньор (Бобов дол) - Левски 1923 (Елин Пелин)             2:0
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 2011 (Пазарджик)   3:0 сл.
14 март 2012, сряда, 17:00 ч
в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово)              1:0
Марек 2010 (Дупница)                                      почива

                           XXIII кръг

18 март 2012, неделя, 15:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил)      2:2
Хебър 2011 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                0:3 сл.
Места 2005 (Хаджидимово) - Миньор (Бобов дол)             0:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Пирин 2002 (Разлог)            1:3
Витоша (Долна Диканя) - Оборище (Панагюрище)              2:0
в Благоевград, ст."Христо Ботев"
Перун (Кресна) - Германея (Сапарева баня)                 5:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица 1923 (Петрич)    2:0
Марек 2010 (Дупница) - Хебър (Пазарджик)                  4:0
в Ихтиман, ст."Христо Ботев"
ОФК Костинброд (Костинброд) - Септември (София)           1:0
Чепинец (Велинград)                                       почива

                           XX кръг - отложен мач

21 март 2012, сряда, 15:00 ч
Германея (Сапарева баня) - Марек 2010 (Дупница)           0:0

                           XXI кръг - отложен мач

21 март 2012, сряда, 15:00 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)      1:0

                           XXIV кръг

25 март 2012, неделя, 15:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Костинброд (Костинброд)         3:2
Септември (София) - Марек 2010 (Дупница)                  1:0
Хебър (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)                   0:3
Беласица 1923 (Петрич) - Перун (Кресна)                   1:5
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Долна Диканя)          0:1
Оборище (Панагюрище) - Левски 1923 (Елин Пелин)           5:0
Пирин 2002 (Разлог) - Места 2005 (Хаджидимово)            4:1
Миньор (Бобов дол) - Хебър 2011 (Пазарджик)               3:0 сл.
Витоша (Бистрица) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        1:0
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XXV кръг

1 април 2012, неделя, 16:00 ч
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   отложен
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Бобов дол)       2:1
Хебър 2011 (Пазарджик) - Пирин 2002 (Разлог)              0:3 сл.
Места 2005 (Хаджидимово) - Оборище (Панагюрище)           0:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Германея (Сапарева баня)       0:5
Витоша (Долна Диканя) - Беласица 1923 (Петрич)            2:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър (Пазарджик)         6:0
Чепинец (Велинград) - Септември (София)                   2:2
Марек 2010 (Дупница) - ОФК Костинброд (Костинброд)        2:1
23 май 2012, сряда, 18:00 ч
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   2:1
Перун (Кресна)                                            почива

                           XXVI кръг

4 април 2012, сряда, 16:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 2010 (Дупница)                2:2
в Ихтиман, ст."Христо Ботев"
ОФК Костинброд (Костинброд) - Чепинец (Велинград)         1:1
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         2:0
Хебър (Пазарджик) - Перун (Кресна)                        0:4
Беласица 1923 (Петрич) - Левски 1923 (Елин Пелин)         3:0 сл.*
* - Левски 1923 предварително заявява, че няма да пътува за мача.
Германея (Сапарева баня) - Места 2005 (Хаджидимово)       1:1
Оборище (Панагюрище) - Хебър 2011 (Пазарджик)             3:0 сл.
Пирин 2002 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      2:0
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица)                    1:0
Витоша (Долна Диканя)                                     почива

                           XXVII кръг

8 април 2012, неделя, 16:00 ч
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил)                  2:1
Витоша (Бистрица) - Пирин 2002 (Разлог)                   1:0
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Оборище (Панагюрище)     2:0
Хебър 2011 (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)         0:3 сл.
Места 2005 (Хаджидимово) - Беласица 1923 (Петрич)         1:0
Витоша (Долна Диканя) - Хебър (Пазарджик)                 4:0
в Благоевград, ст."Христо Ботев"
Перун (Кресна) - Септември (София)                        1:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - ОФК Костинброд (Кост.)    2:0
Чепинец (Велинград) - Марек 2010 (Дупница)                0:2
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           XXVIII кръг

12 април 2012, четвъртък, 16:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                 3:0
Марек 2010 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)      0:0
в Ихтиман, ст."Христо Ботев"
ОФК Костинброд (Костинброд) - Перун (Кресна)              0:4
Септември (София) - Витоша (Долна Диканя)                 5:0 сл.*
* - прекратен в 76' при 2:1, когато играчи, резерви и служебни лица на гостите
    атакуват съдията. На Септември е присъдена служебна победа с 5:0.
Хебър (Пазарджик) - Левски 1923 (Елин Пелин)              3:5
Беласица 1923 (Петрич) - Хебър 2011 (Пазарджик)           3:0 сл.
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица)                  1:0
Пирин 2002 (Разлог) - Миньор (Бобов дол)                  6:1
Места 2005 (Хаджидимово)                                  почива

                           XXIX кръг

18 април 2012, сряда, 16:00 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)                 1:0
Миньор (Бобов дол) - Оборище (Панагюрище)                 1:3
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня)              отложен
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица 1923 (Петрич)   1:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Хебър (Пазарджик)              6:1
Левски 1923 (Елин Пелин) - Септември (София)              0:0
Витоша (Долна Диканя) - ОФК Костинброд (Костинброд)       0:2
в Благоевград, ст."Христо Ботев"
Перун (Кресна) - Марек 2010 (Дупница)                     3:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)       2:1
31 май 2012, четвъртък, 18:00 ч
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня)              1:1
Хебър 2011 (Пазарджик)                                    почива

                           XXX кръг

21 април 2012, събота, 16:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       2:1
Чепинец (Велинград) - Перун (Кресна)                      1:2
Марек 2010 (Дупница) - Витоша (Долна Диканя)              2:0
в Ихтиман, ст."Христо Ботев"
ОФК Костинброд (Костинброд) - Левски 1923 (Елин Пелин)    2:0
Септември (София) - Места 2005 (Хаджидимово)              3:0
Хебър (Пазарджик) - Хебър 2011 (Пазарджик)                3:0 сл.
Беласица 1923 (Петрич) - Витоша (Бистрица)                0:1
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Бобов дол)             0:0
Оборище (Панагюрище) - Пирин 2002 (Разлог)                0:1
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           XXXI кръг

29 април 2012, неделя, 16:00 ч
Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил)                3:0
Пирин 2002 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)            3:0
Миньор (Бобов дол) - Беласица 1923 (Петрич)               0:1
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър (Пазарджик)        6:0
Хебър 2011 (Пазарджик) - Септември (София)                0:3 сл.
Места 2005 (Хаджидимово) - ОФК Костинброд (Костинброд)    3:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Марек 2010 (Дупница)           2:8
Витоша (Долна Диканя) - Чепинец (Велинград)               4:3
в Благоевград, ст."Христо Ботев"
Перун (Кресна) - Струмска слава 1927 (Радомир)            3:1
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XXXII кръг

2 май 2012, сряда, 18:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Перун (Кресна)                      1:3
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Долна Диканя)     1:1
Чепинец (Велинград) - Левски 1923 (Елин Пелин)            3:1
Марек 2010 (Дупница) - Места 2005 (Хаджидимово)           4:0
в Ихтиман, ст."Христо Ботев"
ОФК Костинброд (Костинброд) - Хебър 2011 (Пазарджик)      3:0 сл.
Септември (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        0:0
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                     0:3
Беласица 1923 (Петрич) - Пирин 2002 (Разлог)              1:3
Германея (Сапарева баня) - Оборище (Панагюрище)           0:0
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           XXXIII кръг

5 май 2012, събота, 18:00 ч
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            1:2
Оборище (Панагюрище) - Беласица 1923 (Петрич)             3:0
Миньор (Бобов дол) - Хебър (Пазарджик)                    3:0
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     0:0
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ОФК Костинброд (Кост)    2:0
Хебър 2011 (Пазарджик) - Марек 2010 (Дупница)             0:3 сл.
Места 2005 (Хаджидимово) - Чепинец (Велинград)            1:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Струмска слава 1927 (Радомир)  0:3
Витоша (Долна Диканя) - Перун (Кресна)                    2:5
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           XXXIV кръг

12 май 2012, събота, 18:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Долна Диканя)               3:2
13 май 2012, неделя, 18:00 ч
в Благоевград, ст."Христо Ботев"
Перун (Кресна) - Левски 1923 (Елин Пелин)                 3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Струмска слава 1927 (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)  1:1
Чепинец (Велинград) - Хебър 2011 (Пазарджик)              3:0 сл.
Марек 2010 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     1:0
в Ихтиман, ст."Христо Ботев"
ОФК Костинброд (Костинброд) - Витоша (Бистрица)           3:1
Септември (София) - Миньор (Бобов дол)                    1:1
Хебър (Пазарджик) - Пирин 2002 (Разлог)                   0:2
Беласица 1923 (Петрич) - Германея (Сапарева баня)         7:0
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           XXXV кръг

16 май 2012, сряда, 18:00 ч
Беласица 1923 (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)              2:0
Оборище (Панагюрище) - Хебър (Пазарджик)                  8:0
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (София)                   3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Миньор (Бобов дол) - ОФК Костинброд (Костинброд)          2:2
Витоша (Бистрица) - Марек 2010 (Дупница)                  3:2
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чепинец (Велинград)      2:0
Хебър 2011 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)    0:3 сл.
Места 2005 (Хаджидимово) - Перун (Кресна)                 0:1
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Долна Диканя)          2:2
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           XXXVI кръг

19 май 2012, събота, 18:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Левски 1923 (Елин Пелин)            3:0
20 май 2012, неделя, 18:00 ч
Витоша (Долна Диканя) - Места 2005 (Хаджидимово)          3:1
в Благоевград, ст."Христо Ботев"
Перун (Кресна) - Хебър 2011 (Пазарджик)                   3:0 сл.
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)    1:2
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица)                   1:1
Марек 2010 (Дупница) - Миньор (Бобов дол)                 3:1
в Ихтиман, ст."Христо Ботев"
ОФК Костинброд (Костинброд) - Пирин 2002 (Разлог)         0:1
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                  2:1
Хебър (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)              1:2
Беласица 1923 (Петрич)                                    почива

                           XXV кръг - отложен мач

23 май 2012, сряда, 18:00 ч
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   2:1

                           XXXVII кръг

27 май 2012, неделя, 18:00 ч
Беласица 1923 (Петрич) - Хебър (Пазарджик)                5:0
Германея (Сапарева баня) - Септември (София)              0:2
Оборище (Панагюрище) - ОФК Костинброд (Костинброд)        2:2
Пирин 2002 (Разлог) - Марек 2010 (Дупница)                4:2
Миньор (Бобов дол) - Чепинец (Велинград)                  3:1
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)         2:1
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Перун (Кресна)           2:2
Хебър 2011 (Пазарджик) - Витоша (Долна Диканя)            0:3 сл.
Места 2005 (Хаджидимово) - Левски 1923 (Елин Пелин)       3:0 сл. *
* - гостите не се явяват. От актива на Левски 1923 са отнети 3 точки.
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

* - Левски 1923 (Елин Пелин) е изваден от групата след XXXVII кръг заради неявяване
в един от последните 2 кръга на първенството. Резултатите му до този момент се зачитат.

                           XXIX кръг - отложен мач

31 май 2012, четвъртък, 18:00 ч
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня)              1:1

                           XXXVIII кръг

2 юни 2012, събота, 18:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)            5:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Хебър 2011 (Пазарджик)         анулиран 
Витоша (Долна Диканя) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    3:2
в Благоевград, ст."Христо Ботев"
Перун (Кресна) - Витоша (Бистрица)                        5:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Бобов дол)        1:1
Чепинец (Велинград) - Пирин 2002 (Разлог)                 3:4
Марек 2010 (Дупница) - Оборище (Панагюрище)               1:2
в Ихтиман, ст."Христо Ботев"
ОФК Костинброд (Костинброд) - Германея (Сапарева баня)    3:2
Септември (София) - Беласица 1923 (Петрич)                1:0
Хебър (Пазарджик)                                         почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2012 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com