bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Благоевград 2012/13


ОФГ Благоевград - "Бистрица" 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Авангард (Бачево)                  26   20   3   3   71:19   63
-------------------------------------------------------------------
 2. Бистрица (Катунци)                 26   15   5   6   58:32   50
 3. Септември II (Симитли)             26   16   2   8   55:32   50
 4. Рилци 2006 (Рилци)                 26   13   4   9   57:32   43
 5. Планинец (Годлево)                 26   13   1  12   41:43   40
 6. Краище (Краище)                    26   11   4  11   45:37   37
 7. Левски 2007 (Крупник)              26   11   4  11   46:43   37
 8. Атлетик (Благоевград)              25   12   1  12   39:37   37
 9. Ураган 1970 (Горно Драглище)       25   10   5  10   42:45   35
10. Миньор (Елешница)                  26   10   4  12   43:40   34
11. Рила (Белица)                      26   10   2  14   42:51   32
12. Балкан (Церово)                    26    7   2  17   32:80   23
13. Добринище (Добринище)              26    6   4  16   28:58   22
14. Ветрен (Полена)                    26    5   3  18   27:77   18

Бележки
  - ОФК Пирин (Благоевград), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Якоруда (Якоруда), 16-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Септември II (Симитли) на практика представлява отборът на Пирин (Полето), но
играе като втори отбор на Септември (Симитли) от "Б" ФГ. Отборът играе домакинските
си мачове на помощното игрище на ст."Струма" в Симитли.
  - Левски 2007 (Крупник) играе домакинските си мачове на помощното игрище на
ст."Струма" в Симитли.
  - Атлетик (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Благоевград) - Балкан (Церово)                   4:0
Септември II (Симитли) - Миньор (Елешница)                1:0
Краище (Краище) - Авангард (Бачево)                       0:1
Рила (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)              2:0 *
* - заради инциденти по време на мача Рила е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Бистрица (Катунци) - Добринище (Добринище)                3:3
Планинец (Годлево) - Левски 2007 (Крупник)                1:0
Ветрен (Полена) - Рилци 2006 (Рилци)                      0:2

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Балкан (Церово) - Рилци 2006 (Рилци)                      1:2
Левски 2007 (Крупник) - Ветрен (Полена)                   отложен
Добринище (Добринище) - Планинец (Годлево)                3:0 (сл.?)
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Бистрица (Катунци)         4:1
Авангард (Бачево) - Рила (Белица)                         3:0
Миньор (Елешница) - Краище (Краище)                       3:0
Атлетик (Благоевград) - Септември II (Симитли)            4:0
28 ноември 2012, сряда, 15:00 ч:
Левски 2007 (Крупник) - Ветрен (Полена)                   3:3

                           III кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Септември II (Симитли) - Балкан (Церово)                  7:0
Краище (Краище) - Атлетик (Благоевград)                   2:0
на неутрален терен: *
Рила (Белица) - Миньор (Елешница)                         2:4
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Рила.
Бистрица (Катунци) - Авангард (Бачево)                    1:1
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         4:2
Ветрен (Полена) - Добринище (Добринище)                   2:0
Рилци 2006 (Рилци) - Левски 2007 (Крупник)                5:0

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Балкан (Церово) - Левски 2007 (Крупник)                   4:3
Добринище (Добринище) - Рилци 2006 (Рилци)                0:2
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Ветрен (Полена)            2:0
Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево)                    3:1
Миньор (Елешница) - Бистрица (Катунци)                    3:0
Атлетик (Благоевград) - Рила (Белица)                     3:0 сл.*
* - първоначалният резултат е анулиран, а на Атлетик е присъдена служебна победа
заради участие на нередовен състезател в отбора на Рила.
Септември II (Симитли) - Краище (Краище)                  3:2

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Краище (Краище) - Балкан (Церово)                         7:0
на неутрален терен: *
Рила (Белица) - Септември II (Симитли)                    0:4
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Рила.
Бистрица (Катунци) - Атлетик (Благоевград)                5:2
Планинец (Годлево) - Миньор (Елешница)                    3:0
Ветрен (Полена) - Авангард (Бачево)                       0:2
Рилци 2006 (Рилци) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         5:1
Левски 2007 (Крупник) - Добринище (Добринище)             3:0

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Балкан (Церово) - Добринище (Добринище)                   3:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски 2007 (Крупник)      4:2
Авангард (Бачево) - Рилци 2006 (Рилци)                    3:1
Миньор (Елешница) - Ветрен (Полена)                       5:1
Атлетик (Благоевград) - Планинец (Годлево)                0:2
Септември II (Симитли) - Бистрица (Катунци)               2:1
Краище (Краище) - Рила (Белица)                           2:2

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
на неутрален терен: *
Рила (Белица) - Балкан (Церово)                           2:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Рила.
Бистрица (Катунци) - Краище (Краище)                      3:0
Планинец (Годлево) - Септември II (Симитли)               3:0 (сл.?)
Ветрен (Полена) - Атлетик (Благоевград)                   0:0
Рилци 2006 (Рилци) - Миньор (Елешница)                    3:0
Левски 2007 (Крупник) - Авангард (Бачево)                 0:1
Добринище (Добринище) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      2:2

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Балкан (Церово) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            1:1
Авангард (Бачево) - Добринище (Добринище)                 5:1
Миньор (Елешница) - Левски 2007 (Крупник)                 3:0
Атлетик (Благоевград) - Рилци 2006 (Рилци)                1:0
Краище (Краище) - Планинец (Годлево)                      отложен
Рила (Белица) - Бистрица (Катунци)                        5:2
28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Септември II (Симитли) - Ветрен (Полена)                  3:0
8 декември 2012, събота, 14:30 ч:
Краище (Краище) - Планинец (Годлево)                      3:1

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 15:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Балкан (Церово)                      9:1
Планинец (Годлево) - Рила (Белица)                        4:2
Ветрен (Полена) - Краище (Краище)                         1:4
Рилци 2006 (Рилци) - Септември II (Симитли)               2:0
Левски 2007 (Крупник) - Атлетик (Благоевград)             0:2
Добринище (Добринище) - Миньор (Елешница)                 2:2
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево)          1:3

                           X кръг

10 ноември 2012, събота, 15:00 ч:
Балкан (Церово) - Авангард (Бачево)                       2:1
Миньор (Елешница) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          1:1
Атлетик (Благоевград) - Добринище (Добринище)             4:0
Септември II (Симитли) - Левски 2007 (Крупник)            0:1
Краище (Краище) - Рилци 2006 (Рилци)                      0:2
Рила (Белица) - Ветрен (Полена)                           2:1
Бистрица (Катунци) - Планинец (Годлево)                   1:0

                           XI кръг

17 ноември 2012, събота, 15:00 ч:
Планинец (Годлево) - Балкан (Церово)                      2:1
Ветрен (Полена) - Бистрица (Катунци)                      1:3
Рилци 2006 (Рилци) - Рила (Белица)                        3:0
Левски 2007 (Крупник) - Краище (Краище)                   2:1
Добринище (Добринище) - Септември II (Симитли)            2:2
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Атлетик (Благоевград)      анулиран *
* - прекратен по вина и на двата отбора.
Авангард (Бачево) - Миньор (Елешница)                     3:2

                           XII кръг

24 ноември 2012, събота, 15:00 ч:
Балкан (Церово) - Миньор (Елешница)                       3:1
Атлетик (Благоевград) - Авангард (Бачево)                 0:2
Септември II (Симитли) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     3:1
Краище (Краище) - Добринище (Добринище)                   1:0
Рила (Белица) - Левски 2007 (Крупник)                     1:3
Бистрица (Катунци) - Рилци 2006 (Рилци)                   1:1
Планинец (Годлево) - Ветрен (Полена)                      7:2

                           II кръг - отложен мач

28 ноември 2012, сряда, 15:00 ч:
Левски 2007 (Крупник) - Ветрен (Полена)                   3:3

                           XIII кръг

1 декември 2012, събота, 14:30 ч:
Ветрен (Полена) - Балкан (Церово)                         3:2
Рилци 2006 (Рилци) - Планинец (Годлево)                   1:1
Левски 2007 (Крупник) - Бистрица (Катунци)                1:1
Добринище (Добринище) - Рила (Белица)                     1:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Краище (Краище)            2:1
Авангард (Бачево) - Септември II (Симитли)                3:0
Миньор (Елешница) - Атлетик (Благоевград)                 7:0

                           VIII кръг - отложен мач

8 декември 2012, събота, 14:30 ч:
Краище (Краище) - Планинец (Годлево)                      3:1

                           XIV кръг

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Балкан (Церово) - Атлетик (Благоевград)                   2:1
Миньор (Елешница) - Септември II (Симитли)                2:1
Авангард (Бачево) - Краище (Краище)                       5:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Рила (Белица)              2:1
Добринище (Добринище) - Бистрица (Катунци)                отложен
Левски 2007 (Крупник) - Планинец (Годлево)                отложен
Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена)                      6:0
1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Добринище (Добринище) - Бистрица (Катунци)                0:3 сл.
Левски 2007 (Крупник) - Планинец (Годлево)                3:0 сл.

                           XV кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Балкан (Церово)                      8:0
Ветрен (Полена) - Левски 2007 (Крупник)                   2:2
Планинец (Годлево) - Добринище (Добринище)                2:1
Бистрица (Катунци) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         3:0
Рила (Белица) - Авангард (Бачево)                         1:6
Краище (Краище) - Миньор (Елешница)                       1:1
Септември II (Симитли) - Атлетик (Благоевград)            3:1

                           XVI кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Балкан (Церово) - Септември II (Симитли)                  2:3
Атлетик (Благоевград) - Краище (Краище)                   0:3
Миньор (Елешница) - Рила (Белица)                         1:1
Авангард (Бачево) - Бистрица (Катунци)                    5:2
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево)         1:0
Добринище (Добринище) - Ветрен (Полена)                   3:0
Левски 2007 (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци)                3:0

                           XVII кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Левски 2007 (Крупник) - Балкан (Церово)                   7:1
Рилци 2006 (Рилци) - Добринище (Добринище)                8:0
Ветрен (Полена) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            5:2
Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    2:1
Бистрица (Катунци) - Миньор (Елешница)                    3:0
Рила (Белица) - Атлетик (Благоевград)                     0:1
Краище (Краище) - Септември II (Симитли)                  3:0

                           XVIII кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Балкан (Церово) - Краище (Краище)                         2:2
Септември II (Симитли) - Рила (Белица)                    2:0
Атлетик (Благоевград) - Бистрица (Катунци)                2:1
Миньор (Елешница) - Планинец (Годлево)                    3:0
Авангард (Бачево) - Ветрен (Полена)                       6:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Рилци 2006 (Рилци)         6:1
Добринище (Добринище) - Левски 2007 (Крупник)             1:2

                           XIX кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Добринище (Добринище) - Балкан (Церово)                   3:0
Левски 2007 (Крупник) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      1:1
Рилци 2006 (Рилци) - Авангард (Бачево)                    2:2
Ветрен (Полена) - Миньор (Елешница)                       1:0
Планинец (Годлево) - Атлетик (Благоевград)                2:0
Бистрица (Катунци) - Септември II (Симитли)               3:0
Рила (Белица) - Краище (Краище)                           3:0

                           XX кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Балкан (Церово) - Рила (Белица)                           1:3
Краище (Краище) - Бистрица (Катунци)                      1:1
Септември II (Симитли) - Планинец (Годлево)               5:1
Атлетик (Благоевград) - Ветрен (Полена)                   6:0
Миньор (Елешница) - Рилци 2006 (Рилци)                    1:2
Авангард (Бачево) - Левски 2007 (Крупник)                 3:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Добринище (Добринище)      3:0

                           XXI кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Балкан (Церово)            3:0
Добринище (Добринище) - Авангард (Бачево)                 0:3
Левски 2007 (Крупник) - Миньор (Елешница)                 3:0
Рилци 2006 (Рилци) - Атлетик (Благоевград)                0:1
Ветрен (Полена) - Септември II (Симитли)                  0:4
Планинец (Годлево) - Краище (Краище)                      2:0
Бистрица (Катунци) - Рила (Белица)                        1:0

                           XXII кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Балкан (Церово) - Бистрица (Катунци)                      0:2
Рила (Белица) - Планинец (Годлево)                        4:0
Краище (Краище) - Ветрен (Полена)                         3:0
Септември II (Симитли) - Рилци 2006 (Рилци)               1:1
Атлетик (Благоевград) - Левски 2007 (Крупник)             1:2
Миньор (Елешница) - Добринище (Добринище)                 1:0
Авангард (Бачево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          0:0

                           XXIII кръг

4 май 2013, събота, 17:00 ч:
Авангард (Бачево) - Балкан (Церово)                       3:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Миньор (Елешница)          3:0
Добринище (Добринище) - Атлетик (Благоевград)             3:0
Левски 2007 (Крупник) - Септември II (Симитли)            0:1
Рилци 2006 (Рилци) - Краище (Краище)                      0:3
Ветрен (Полена) - Рила (Белица)                           2:4
Планинец (Годлево) - Бистрица (Катунци)                   0:1

                           XXIV кръг

16 май 2013, четвъртък, 17:00 ч:
Балкан (Церово) - Планинец (Годлево)                      3:0
Бистрица (Катунци) - Ветрен (Полена)                      3:0
Рила (Белица) - Рилци 2006 (Рилци)                        3:0
Краище (Краище) - Левски 2007 (Крупник)                   3:0
Септември II (Симитли) - Добринище (Добринище)            4:0
Атлетик (Благоевград) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      3:0
Миньор (Елешница) - Авангард (Бачево)                     0:3

                           XXV кръг

18 май 2013, събота, 17:00 ч:
Миньор (Елешница) - Балкан (Церово)                       3:0
Авангард (Бачево) - Атлетик (Благоевград)                 3:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Септември II (Симитли)     0:3
Добринище (Добринище) - Краище (Краище)                   3:0
Левски 2007 (Крупник) - Рила (Белица)                     5:1
Рилци 2006 (Рилци) - Бистрица (Катунци)                   0:1
Ветрен (Полена) - Планинец (Годлево)                      3:0

                           XXVI кръг

25 май 2013, събота, 17:00 ч:
Балкан (Церово) - Ветрен (Полена)                         3:0
Планинец (Годлево) - Рилци 2006 (Рилци)                   3:0
Бистрица (Катунци) - Левски 2007 (Крупник)                3:0
Рила (Белица) - Добринище (Добринище)                     3:0
Краище (Краище) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            3:0
Септември II (Симитли) - Авангард (Бачево)                3:0
Атлетик (Благоевград) - Миньор (Елешница)                 3:0

                           XIV кръг - отложени мачове

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Добринище (Добринище) - Бистрица (Катунци)                0:3 сл.
Левски 2007 (Крупник) - Планинец (Годлево)                3:0 сл.

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 1 2012/13

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихрен 1925 (Сандански)            14   12   2   0   54:7    38 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив (Дамяница)               14   10   1   3   40:23   31
 3. Орел (Лебница)                     14    8   1   5   38:28   25 [+]
 4. Спартак (Склаве)                   14    7   3   4   29:23   24
 5. Изтребител (Ново Делчево)          14    5   4   5   32:24   19
 6. Малеш 1940 (Микрево)               14    5   1   8   30:50   16 [+][*]
 7. Локомотив (Генерал Тодоров)        14    1   1  12   16:53    4 [+]
 8. Струма (Марикостиново)             14    1   1  12   18:49    4

Бележки
  - Малеш (Микрево), 9-ти в Западна "Б" ФГ през изминалия сезон и изпадащ в
Югозападна "В" АФГ; се отказва от участие във "В" група и изпада в ОФГ Благоевград.
По средата на изминалия сезон между клуба и Вихрен (Сандански) се извършва
неформално обединение, в резултат през пролетта на изминалия сезон Малеш играе в
"Б" група с ръководство и голяма част от играчите на Вихрен, а отборът от Сандански
прекратява участието си в подгрупа "Струма" 1 и записва служебни загуби за пролетния
полусезон. Преди началото на настоящия сезон неформалното обединение между тях се
разваля и и двата клуба се пререгистрират - съответно като Малеш 1940 и Вихрен 1925.
  - Огражденец (Кърналово), 7-ми през изминалия сезон; е преместен в подгрупа "Струма" 2.
  - Спортист (Струма/Лебница), 5-ти; и Струма 2005 (Струмяни), 6-ти през изминалия
сезон; се отказват от участие.
  - Орел (Лебница) и Локомотив (Генерал Тодоров) се включват в групата.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Малеш 1940 (Микрево)             1:2
Локомотив (Дамяница) - Локомотив (Генерал Тодоров)        7:1
Орел (Лебница) - Спартак (Склаве)                         3:2
Изтребител (Ново Делчево) - Вихрен 1925 (Сандански)       1:1

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Вихрен 1925 (Сандански)            0:2
Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              1:1
Локомотив (Генерал Тодоров) - Орел (Лебница)              0:4
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Дамяница)             1:5

                           III кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Малеш 1940 (Микрево)               5:1
Орел (Лебница) - Струма (Марикостиново)                   3:2
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Генерал Тодоров)   2:0
Вихрен 1925 (Сандански) - Спартак (Склаве)                1:1

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Спартак (Склаве)                   3:3
Локомотив (Генерал Тодоров) - Вихрен 1925 (Сандански)     0:8
Струма (Марикостиново) - Изтребител (Ново Делчево)        5:4
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница)                     1:0

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Орел (Лебница) - Малеш 1940 (Микрево)                     6:3
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Дамяница)          2:3
Вихрен 1925 (Сандански) - Струма (Марикостиново)          4:0
Спартак (Склаве) - Локомотив (Генерал Тодоров)            4:1

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Локомотив (Генерал Тодоров)        5:1
Струма (Марикостиново) - Спартак (Склаве)                 0:2
Локомотив (Дамяница) - Вихрен 1925 (Сандански)            0:5
Орел (Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)                5:2

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Малеш 1940 (Микрево)          7:2
Вихрен 1925 (Сандански) - Орел (Лебница)                  3:0
Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница)                   2:1
Локомотив (Генерал Тодоров) - Струма (Марикостиново)      4:0

                           VIII кръг

31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Струма (Марикостиново)             5:3
Локомотив (Генерал Тодоров) - Локомотив (Дамяница)        1:2
Спартак (Склаве) - Орел (Лебница)                         3:2
Вихрен 1925 (Сандански) - Изтребител (Ново Делчево)       2:1

                           IX кръг

7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Малеш 1940 (Микрево)            7:0
Изтребител (Ново Делчево) - Спартак (Склаве)              3:0
Орел (Лебница) - Локомотив (Генерал Тодоров)              5:2
Локомотив (Дамяница) - Струма (Марикостиново)             3:0

                           X кръг

14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Локомотив (Дамяница)               1:5
Струма (Марикостиново) - Орел (Лебница)                   2:5
Локомотив (Генерал Тодоров) - Изтребител (Ново Делчево)   1:4
Спартак (Склаве) - Вихрен 1925 (Сандански)                1:3

                           XI кръг

21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Склаве) - Малеш 1940 (Микрево)                   3:0
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив (Генерал Тодоров)     4:0
Изтребител (Ново Делчево) - Струма (Марикостиново)        4:0
Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница)                     0:4

                           XII кръг

28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Орел (Лебница)                     1:4
Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево)          1:1
Струма (Марикостиново) - Вихрен 1925 (Сандански)          1:4
Локомотив (Генерал Тодоров) - Спартак (Склаве)            1:3

                           XIII кръг

15 май 2013, сряда, 17:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Малеш 1940 (Микрево)        3:4
Спартак (Склаве) - Струма (Марикостиново)                 3:2
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив (Дамяница)            7:1
Изтребител (Ново Делчево) - Орел (Лебница)                0:0

                           XIV кръг

19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Изтребител (Ново Делчево)          3:0
Орел (Лебница) - Вихрен 1925 (Сандански)                  1:3
Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве)                   2:1
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Генерал Тодоров)      1:1

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 2 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Беласица (Петрич)                  22   20   1   1   96:8    61 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Подгорец (Коларово)                22   13   2   7   47:29   41
 3. Първомай (Първомай)                22   13   2   7   47:29   41
 4. Вихър (Кавракирово)                22   12   3   7   45:33   39
 5. Старчево 2010 (Старчево)           22   11   6   5   46:35   39
 6. Илинден (Ключ)                     22    9   2  11   56:63   29
 7. Калабак (Самуилово)                22    9   0  13   38:48   27
 8. Ураган (Михнево)                   22    8   1  13   45:53   25
 9. Светкавица (Митино)                22    7   4  11   41:54   25
10. Огражденец (Кърналово)             22    7   4  11   46:60   25 <-
11. Яков (Яворница)                    22    6   1  15   39:75   19
12. Беласица 08 (Беласица)             22    3   2  17   30:89   11

Бележки
  - Беласица 1923 (Петрич), 10-ти в Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; се
отказва от участие заради финансови проблеми и отказ на собствениците на клуба
да предадат акциите си на местната община. Създаден е нов, общински, футболен
клуб. Отборът играе домакинските си мачове в Коларово.
  - Огражденец (Кърналово), 7-ми в подгрупа "Струма" 1 през изминалия сезон;
е преместен в подгрупа "Струма" 2.
  - Старчево 2010 (Старчево) играе домакинските си мачове в Кърналово.

                           I кръг

9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    1:2
Огражденец (Кърналово) - Яков (Яворница)                  2:1
Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица)              2:0
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 1:2
Илинден (Ключ) - Старчево 2010 (Старчево)                 2:4
Първомай (Първомай) - Беласица (Петрич)                   0:4

                           II кръг

16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Михнево) - Беласица (Петрич)                      0:3
Старчево 2010 (Старчево) - Първомай (Първомай)            1:4
Светкавица (Митино) - Илинден (Ключ)                      1:4
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)              1:6
Яков (Яворница) - Вихър (Кавракирово)                     0:1
Подгорец (Коларово) - Огражденец (Кърналово)              6:1

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Ураган (Михнево)                 2:3
Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово)                 1:0
Калабак (Самуилово) - Яков (Яворница)                     2:1
Илинден (Ключ) - Беласица 08 (Беласица)                   4:1
Първомай (Първомай) - Светкавица (Митино)                 1:1
Беласица (Петрич) - Старчево 2010 (Старчево)              7:0

                           IV кръг

30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Михнево) - Старчево 2010 (Старчево)               2:3
Светкавица (Митино) - Беласица (Петрич)                   2:3
Беласица 08 (Беласица) - Първомай (Първомай)              0:2
Яков (Яворница) - Илинден (Ключ)                          1:3
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово)                 2:1
Огражденец (Кърналово) - Вихър (Кавракирово)              2:2

                           V кръг

7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево)                    3:0
Калабак (Самуилово) - Огражденец (Кърналово)              4:1
Илинден (Ключ) - Подгорец (Коларово)                      2:2
Първомай (Първомай) - Яков (Яворница)                     5:3
Беласица (Петрич) - Беласица 08 (Беласица)                8:0
Старчево 2010 (Старчево) - Светкавица (Митино)            3:0 сл.

                           VI кръг

14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино)                    6:0
Беласица 08 (Беласица) - Старчево 2010 (Старчево)         3:2
Яков (Яворница) - Беласица (Петрич)                       0:8
Подгорец (Коларово) - Първомай (Първомай)                 2:0
Огражденец (Кърналово) - Илинден (Ключ)                   5:3
Вихър (Кавракирово) - Калабак (Самуилово)                 0:2

                           VII кръг

21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево)                    3:2
Илинден (Ключ) - Вихър (Кавракирово)                      0:3
Първомай (Първомай) - Огражденец (Кърналово)              3:1
Беласица (Петрич) - Подгорец (Коларово)                   2:0
Старчево 2010 (Старчево) - Яков (Яворница)                5:1
Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)              2:0

                           VIII кръг

28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)                 5:0
Яков (Яворница) - Светкавица (Митино)                     2:1
Подгорец (Коларово) - Старчево 2010 (Старчево)            3:1
Огражденец (Кърналово) - Беласица (Петрич)                0:6
Вихър (Кавракирово) - Първомай (Първомай)                 2:1
Калабак (Самуилово) - Илинден (Ключ)                      5:0

                           IX кръг

4 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Илинден (Ключ) - Ураган (Михнево)                         2:5
Първомай (Първомай) - Калабак (Самуилово)                 1:2
Беласица (Петрич) - Вихър (Кавракирово)                   5:0
Старчево 2010 (Старчево) - Огражденец (Кърналово)         0:0
Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово)                 2:0
Беласица 08 (Беласица) - Яков (Яворница)                  2:2

                           X кръг

11 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Яков (Яворница)                        5:1
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              1:0
Огражденец (Кърналово) - Светкавица (Митино)              0:2
Вихър (Кавракирово) - Старчево 2010 (Старчево)            4:1
Калабак (Самуилово) - Беласица (Петрич)                   0:3
Илинден (Ключ) - Първомай (Първомай)                      0:4

                           XI кръг

18 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Първомай (Първомай) - Ураган (Михнево)                    5:1
Беласица (Петрич) - Илинден (Ключ)                        2:0
Старчево 2010 (Старчево) - Калабак (Самуилово)            3:1
Светкавица (Митино) - Вихър (Кавракирово)                 2:2
Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово)           3:3
Яков (Яворница) - Подгорец (Коларово)                     0:1

                           XII кръг

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово)                    1:5
Яков (Яворница) - Огражденец (Кърналово)                  отложен
Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово)              3:1
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 1:2
Старчево 2010 (Старчево) - Илинден (Ключ)                 5:0
Беласица (Петрич) - Първомай (Първомай)                   2:0
25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Яков (Яворница) - Огражденец (Кърналово)                  2:1

                           XIII кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Беласица (Петрич) - Ураган (Михнево)                      2:0
Първомай (Първомай) - Старчево 2010 (Старчево)            1:2
Илинден (Ключ) - Светкавица (Митино)                      4:0
Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица)              3:0
Вихър (Кавракирово) - Яков (Яворница)                     4:1
Огражденец (Кърналово) - Подгорец (Коларово)              4:0

                           XIV кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Огражденец (Кърналово)                 2:1
Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово)                 отложен
Яков (Яворница) - Калабак (Самуилово)                     1:0
Беласица 08 (Беласица) - Илинден (Ключ)                   4:7
Светкавица (Митино) - Първомай (Първомай)                 отложен
Старчево 2010 (Старчево) - Беласица (Петрич)              отложен
25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово)                 2:1
Светкавица (Митино) - Първомай (Първомай)                 2:2
Старчево 2010 (Старчево) - Беласица (Петрич)              3:0 сл.*
* - гостите не се явяват, за да се подготвят пълноценно за финалите
    на ОФГ Благоевград.

                           XV кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Ураган (Михнево)               0:0
Беласица (Петрич) - Светкавица (Митино)                   6:0
Първомай (Първомай) - Беласица 08 (Беласица)              3:0
Илинден (Ключ) - Яков (Яворница)                          2:4
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 1:2
Вихър (Кавракирово) - Огражденец (Кърналово)              4:0 сл.*
* - прекратен по вина на гостите.

                           XVI кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово)                    0:2
Огражденец (Кърналово) - Калабак (Самуилово)              7:1
Подгорец (Коларово) - Илинден (Ключ)                      5:2
Яков (Яворница) - Първомай (Първомай)                     1:4
Беласица 08 (Беласица) - Беласица (Петрич)                0:9
Светкавица (Митино) - Старчево 2010 (Старчево)            0:0

                           XVII кръг

6 април 2013, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Ураган (Михнево)                    4:2
Старчево 2010 (Старчево) - Беласица 08 (Беласица)         3:1
Беласица (Петрич) - Яков (Яворница)                       9:0
Първомай (Първомай) - Подгорец (Коларово)                 1:0
Илинден (Ключ) - Огражденец (Кърналово)                   3:2
Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово)                 1:2

                           XVIII кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)                    5:1
Вихър (Кавракирово) - Илинден (Ключ)                      4:5
Огражденец (Кърналово) - Първомай (Първомай)              2:1
Подгорец (Коларово) - Беласица (Петрич)                   1:3
Яков (Яворница) - Старчево 2010 (Старчево)                1:2
Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино)              3:5

                           XIX кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево)                 4:2
Светкавица (Митино) - Яков (Яворница)                     8:3
Старчево 2010 (Старчево) - Подгорец (Коларово)            1:1
Беласица (Петрич) - Огражденец (Кърналово)                8:1
Първомай (Първомай) - Вихър (Кавракирово)                 3:2
Илинден (Ключ) - Калабак (Самуилово)                      6:2

                           XX кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Ураган (Михнево) - Илинден (Ключ)                         1:5
Калабак (Самуилово) - Първомай (Първомай)                 0:2
Вихър (Кавракирово) - Беласица (Петрич)                   0:2
Огражденец (Кърналово) - Старчево 2010 (Старчево)         2:2
Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино)                 2:1
Яков (Яворница) - Беласица 08 (Беласица)                  9:4

                           XXI кръг

16 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Яков (Яворница) - Ураган (Михнево)                        4:1
Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово)              1:6
Светкавица (Митино) - Огражденец (Кърналово)              4:5
Старчево 2010 (Старчево) - Вихър (Кавракирово)            2:2
в Петрич, ст."Цар Самуил":
Беласица (Петрич) - Калабак (Самуилово)                   3:0
Първомай (Първомай) - Илинден (Ключ)                      2:1

                           XXII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Ураган (Михнево) - Първомай (Първомай)                    0:2
Илинден (Ключ) - Беласица (Петрич)                        1:1
Калабак (Самуилово) - Старчево 2010 (Старчево)            0:3 сл.
Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино)                 3:1
Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица)           4:0
Подгорец (Коларово) - Яков (Яворница)                     5:1

                           XII кръг - отложен мач

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Яков (Яворница) - Огражденец (Кърналово)                  2:1

                           XIV кръг - отложени мачове

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово)                 2:1
Светкавица (Митино) - Първомай (Първомай)                 2:2
Старчево 2010 (Старчево) - Беласица (Петрич)              3:0 сл.*
* - гостите не се явяват, за да се подготвят пълноценно за финалите
    на ОФГ Благоевград.

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" изток 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Граничар (Копривлен)               20   16   4   0   46:16   52
-------------------------------------------------------------------
 2. Стрела 2003 (Вълкосел)             20   16   1   3   61:15   49
 3. Буйна Места (Мусомища)             20   13   3   4   47:17   42
 4. Пирин (Брезница)                   20   11   4   5   43:29   37
 5. Единство 2005 (Дъбница)            20    9   2   9   33:37   29
 6. Дебрен (Дебрен)                    20    8   4   8   45:27   28
 7. Слащен 2007 (Слащен)               20    7   1  12   45:48   22
 8. Канина (Гърмен)                    20    6   2  12   24:51   20
 9. Садово (Садово)                    20    4   4  12   21:42   16
10. Барселона (Борово)                 20    3   4  13   21:53   13 [*]
11. Неврокоп (Гоце Делчев)             20    2   1  17   11:62    7 [*]

Бележки
  - Кочан (Кочан), 6-ти през изминалия сезон; е преместен в подгрупа
"Места" запад.
  - Родопи (Сатовча), 3-ти; и Бистрица (Абланица), 8-ми през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Пирин-Барса (Борово), 13-ти през изминалия сезон; се преименува на Барселона.
  - Неврокоп (Гоце Делчев) се отказва от участие на 8 март 2013 г., след
XII кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му
през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Граничар (Копривлен) - Пирин (Брезница)                   3:1
Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    4:0
Канина (Гърмен) - Садово (Садово)                         4:0
Буйна Места (Мусомища) - Единство 2005 (Дъбница)          4:0
Барселона (Борово) - Неврокоп (Гоце Делчев)               1:1
Стрела 2003 (Вълкосел)                                    почива

                           II кръг

16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Барселона (Борово)              2:0
Садово (Садово) - Буйна Места (Мусомища)                  1:2
Слащен 2007 (Слащен) - Канина (Гърмен)                    9:1
Пирин (Брезница) - Дебрен (Дебрен)                        4:2
Стрела 2003 (Вълкосел) - Граничар (Копривлен)             1:2
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  2:2
Канина (Гърмен) - Пирин (Брезница)                        1:2
Буйна Места (Мусомища) - Слащен 2007 (Слащен)             8:0
Барселона (Борово) - Садово (Садово)                      3:3
Неврокоп (Гоце Делчев) - Единство 2005 (Дъбница)          1:0
Граничар (Копривлен)                                      почива

                           IV кръг

30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  3:1
Слащен 2007 (Слащен) - Барселона (Борово)                 3:0
Пирин (Брезница) - Буйна Места (Мусомища)                 0:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Канина (Гърмен)                  3:0
Граничар (Копривлен) - Дебрен (Дебрен)                    2:0
Единство 2005 (Дъбница)                                   почива

                           V кръг

7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Канина (Гърмен) - Граничар (Копривлен)                    0:2
Буйна Места (Мусомища) - Стрела 2003 (Вълкосел)           3:1
Барселона (Борово) - Пирин (Брезница)                     1:3
Неврокоп (Гоце Делчев) - Слащен 2007 (Слащен)             3:2
Единство 2005 (Дъбница) - Садово (Садово)                 2:1
Дебрен (Дебрен)                                           почива

                           VI кръг

14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Единство 2005 (Дъбница)            7:1
Пирин (Брезница) - Неврокоп (Гоце Делчев)                 4:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Барселона (Борово)               6:1
Граничар (Копривлен) - Буйна Места (Мусомища)             0:0
Дебрен (Дебрен) - Канина (Гърмен)                         6:0
Садово (Садово)                                           почива

                           VII кръг

21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Буйна Места (Мусомища) - Дебрен (Дебрен)                  3:0
Барселона (Борово) - Граничар (Копривлен)                 1:2
Неврокоп (Гоце Делчев) - Стрела 2003 (Вълкосел)           1:7
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин (Брезница)                1:2
Садово (Садово) - Слащен 2007 (Слащен)                    3:1
Канина (Гърмен)                                           почива

                           VIII кръг

28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Пирин (Брезница) - Садово (Садово)                        2:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Единство 2005 (Дъбница)          2:0
Граничар (Копривлен) - Неврокоп (Гоце Делчев)             4:2
Дебрен (Дебрен) - Барселона (Борово)                      9:0
Канина (Гърмен) - Буйна Места (Мусомища)                  1:2
Слащен 2007 (Слащен)                                      почива

                           IX кръг

4 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Барселона (Борово) - Канина (Гърмен)                      1:3
Неврокоп (Гоце Делчев) - Дебрен (Дебрен)                  0:5
Единство 2005 (Дъбница) - Граничар (Копривлен)            0:4
Садово (Садово) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  0:2
Слащен 2007 (Слащен) - Пирин (Брезница)                   7:1
Буйна Места (Мусомища)                                    почива

                           X кръг

11 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Слащен 2007 (Слащен)             2:1
Граничар (Копривлен) - Садово (Садово)                    2:0
Дебрен (Дебрен) - Единство 2005 (Дъбница)                 2:1
Канина (Гърмен) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  3:2
Буйна Места (Мусомища) - Барселона (Борово)               5:1
Пирин (Брезница)                                          почива

                           XI кръг

18 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Буйна Места (Мусомища)           0:3
Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен)                 1:1
Садово (Садово) - Дебрен (Дебрен)                         0:3
Слащен 2007 (Слащен) - Граничар (Копривлен)               2:3
Пирин (Брезница) - Стрела 2003 (Вълкосел)                 2:5
Барселона (Борово)                                        почива

                           XII кръг

3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Пирин (Брезница) - Граничар (Копривлен)                   1:1
Слащен 2007 (Слащен) - Дебрен (Дебрен)                    2:2
Садово (Садово) - Канина (Гърмен)                         1:0
Единство 2005 (Дъбница) - Буйна Места (Мусомища)          3:2
Неврокоп (Гоце Делчев) - Барселона (Борово)               0:3 сл.
Стрела 2003 (Вълкосел)                                    почива

* - Неврокоп (Гоце Делчев) се отказва от участие на 8 март 2013 г., след
XII кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му
през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIII кръг

10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Барселона (Борово) - Единство 2005 (Дъбница)              0:2
Буйна Места (Мусомища) - Садово (Садово)                  2:0
Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен)                    3:1
Дебрен (Дебрен) - Пирин (Брезница)                        1:1
Граничар (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             1:0
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           XIV кръг

17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Дебрен (Дебрен)                  2:1
Пирин (Брезница) - Канина (Гърмен)                        6:0
Слащен 2007 (Слащен) - Буйна Места (Мусомища)             1:0
Садово (Садово) - Барселона (Борово)                      2:2
Единство 2005 (Дъбница) - Неврокоп (Гоце Делчев)          3:0 сл.
Граничар (Копривлен)                                      почива

                           XV кръг

24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Садово (Садово)                  0:3 сл.
Барселона (Борово) - Слащен 2007 (Слащен)                 2:0
Буйна Места (Мусомища) - Пирин (Брезница)                 1:0
Канина (Гърмен) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  0:4
Дебрен (Дебрен) - Граничар (Копривлен)                    0:1
Единство 2005 (Дъбница)                                   почива

                           XVI кръг

31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Граничар (Копривлен) - Канина (Гърмен)                    2:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Буйна Места (Мусомища)           6:0
Пирин (Брезница) - Барселона (Борово)                     4:2
Слащен 2007 (Слащен) - Неврокоп (Гоце Делчев)             3:0 сл.
Садово (Садово) - Единство 2005 (Дъбница)                 0:2
Дебрен (Дебрен)                                           почива

                           XVII кръг

7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Слащен 2007 (Слащен)            5:2
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Брезница)                 0:3 сл.
Барселона (Борово) - Стрела 2003 (Вълкосел)               0:1
Буйна Места (Мусомища) - Граничар (Копривлен)             2:2
Канина (Гърмен) - Дебрен (Дебрен)                         3:1
Садово (Садово)                                           почива

                           XVIII кръг

14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Буйна Места (Мусомища)                  1:0
Граничар (Копривлен) - Барселона (Борово)                 4:2
Стрела 2003 (Вълкосел) - Неврокоп (Гоце Делчев)           3:0 сл.
Пирин (Брезница) - Единство 2005 (Дъбница)                2:0
Слащен 2007 (Слащен) - Садово (Садово)                    3:0
Канина (Гърмен)                                           почива

                           XIX кръг

21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Пирин (Брезница)                        0:0
Единство 2005 (Дъбница) - Стрела 2003 (Вълкосел)          0:2
Неврокоп (Гоце Делчев) - Граничар (Копривлен)             0:3 сл.
Барселона (Борово) - Дебрен (Дебрен)                      1:0
Буйна Места (Мусомища) - Канина (Гърмен)                  4:0
Слащен 2007 (Слащен)                                      почива

                           XX кръг

28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Канина (Гърмен) - Барселона (Борово)                      0:0
Дебрен (Дебрен) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  3:0 сл.
Граничар (Копривлен) - Единство 2005 (Дъбница)            3:3
Стрела 2003 (Вълкосел) - Садово (Садово)                  7:0
Пирин (Брезница) - Слащен 2007 (Слащен)                   5:0
Буйна Места (Мусомища)                                    почива

                           XXI кръг

15 май 2013, сряда, 17:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             1:2
Садово (Садово) - Граничар (Копривлен)                    1:2
Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)                 3:1
Неврокоп (Гоце Делчев) - Канина (Гърмен)                  0:3 сл.
Барселона (Борово) - Буйна Места (Мусомища)               0:3
Пирин (Брезница)                                          почива

                           XXII кръг

19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Буйна Места (Мусомища) - Неврокоп (Гоце Делчев)           3:0 сл.
Канина (Гърмен) - Единство 2005 (Дъбница)                 1:4
Дебрен (Дебрен) - Садово (Садово)                         2:2
Граничар (Копривлен) - Слащен 2007 (Слащен)               3:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин (Брезница)                 3:0
Барселона (Борово)                                        почива

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" запад 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Върбица 2008 (Ореше)               18   15   1   2   53:18   46
-------------------------------------------------------------------
 2. Ореляк (Лъжница)                   18   12   1   5   52:25   37
 3. Кочан (Кочан)                      18   10   4   4   38:25   34 <-
 4. Долен (Долен)                      18    9   1   8   29:33   28
 5. Родопа (Рибново)                   18    8   3   7   37:38   27
 6. Ляски (Ново Лески)                 18    8   2   8   41:38   26
 7. Граничар (Туховища)                18    7   1  10   21:33   22
 8. Корница (Корница)                  18    6   2  10   40:37   20
 9. Лисец (Осиково)                    18    4   1  13   24:42   13
10. Спартак 2004 (Долно Дряново)       18    2   2  14   12:58    8

Бележки
  - Плетена (Плетена), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Кочан (Кочан), 6-ти в подгрупа "Места" изток през изминалия сезон; е
преместен в подгрупа "Места" запад.

                           I кръг

9 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Граничар (Туховища) - Ляски (Ново Лески)                  3:0
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Кочан (Кочан)              1:1
Лисец (Осиково) - Корница (Корница)                       2:1
Ореляк (Лъжница) - Върбица 2008 (Ореше)                   3:1
Долен (Долен) - Родопа (Рибново)                          3:0

                           II кръг

16 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Родопа (Рибново)                     0:3
Върбица 2008 (Ореше) - Долен (Долен)                      6:2
Корница (Корница) - Ореляк (Лъжница)                      1:2
Кочан (Кочан) - Лисец (Осиково)                           2:1
Граничар (Туховища) - Спартак 2004 (Долно Дряново)        1:1

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Ляски (Ново Лески)         1:5
Лисец (Осиково) - Граничар (Туховища)                     0:2
Ореляк (Лъжница) - Кочан (Кочан)                          5:2
Долен (Долен) - Корница (Корница)                         3:0
Родопа (Рибново) - Върбица 2008 (Ореше)                   1:2

                           IV кръг

30 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Върбица 2008 (Ореше)                 2:2
Корница (Корница) - Родопа (Рибново)                      9:1
Кочан (Кочан) - Долен (Долен)                             5:1
Граничар (Туховища) - Ореляк (Лъжница)                    2:0
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Лисец (Осиково)            0:4

                           V кръг

7 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Лисец (Осиково) - Ляски (Ново Лески)                      2:5
Ореляк (Лъжница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           4:1
Долен (Долен) - Граничар (Туховища)                       2:0
Родопа (Рибново) - Кочан (Кочан)                          5:5
Върбица 2008 (Ореше) - Корница (Корница)                  3:1

                           VI кръг

14 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Корница (Корница)                    4:2
Кочан (Кочан) - Върбица 2008 (Ореше)                      3:0
Граничар (Туховища) - Родопа (Рибново)                    5:1
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Долен (Долен)              1:0
Лисец (Осиково) - Ореляк (Лъжница)                        1:1

                           VII кръг

21 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Ореляк (Лъжница) - Ляски (Ново Лески)                     7:2
Долен (Долен) - Лисец (Осиково)                           3:0
Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           6:1
Върбица 2008 (Ореше) - Граничар (Туховища)                2:0
Корница (Корница) - Кочан (Кочан)                         1:2

                           VIII кръг

28 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Кочан (Кочан)                        2:2
Граничар (Туховища) - Корница (Корница)                   3:0
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Върбица 2008 (Ореше)       1:6
Лисец (Осиково) - Родопа (Рибново)                        1:2
Ореляк (Лъжница) - Долен (Долен)                          3:0

                           IX кръг

4 ноември 2012, неделя, 10:30 ч:
Долен (Долен) - Ляски (Ново Лески)                        2:0
Родопа (Рибново) - Ореляк (Лъжница)                       2:0
Върбица 2008 (Ореше) - Лисец (Осиково)                    5:1
Корница (Корница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)          3:0
Кочан (Кочан) - Граничар (Туховища)                       1:0

                           X кръг

17 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Граничар (Туховища)                  2:0
Кочан (Кочан) - Спартак 2004 (Долно Дряново)              3:0
Корница (Корница) - Лисец (Осиково)                       4:0 сл.*
* - прекратен в 10' при 1:0 по вина на гостите.
Върбица 2008 (Ореше) - Ореляк (Лъжница)                   3:1
Родопа (Рибново) - Долен (Долен)                          отложен
26 май 2013, неделя, 10:30 ч:
Родопа (Рибново) - Долен (Долен)                          0:1

                           XI кръг

24 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Родопа (Рибново) - Ляски (Ново Лески)                     1:0
Долен (Долен) - Върбица 2008 (Ореше)                      0:2
Ореляк (Лъжница) - Корница (Корница)                      4:1
Лисец (Осиково) - Кочан (Кочан)                           0:1
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Граничар (Туховища)        4:0

                           XII кръг

31 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Спартак 2004 (Долно Дряново)         4:0
Граничар (Туховища) - Лисец (Осиково)                     3:2
Кочан (Кочан) - Ореляк (Лъжница)                          5:0
Корница (Корница) - Долен (Долен)                         3:3
Върбица 2008 (Ореше) - Родопа (Рибново)                   5:0

                           XIII кръг

7 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Върбица 2008 (Ореше) - Ляски (Ново Лески)                 4:0
Родопа (Рибново) - Корница (Корница)                      4:4
Долен (Долен) - Кочан (Кочан)                             2:0
Ореляк (Лъжница) - Граничар (Туховища)                    6:0
Лисец (Осиково) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            3:0

                           XIV кръг

14 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Лисец (Осиково)                      4:3
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Ореляк (Лъжница)           1:6
Граничар (Туховища) - Долен (Долен)                       2:1
Кочан (Кочан) - Родопа (Рибново)                          1:1
Корница (Корница) - Върбица 2008 (Ореше)                  2:3

                           XV кръг

21 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Корница (Корница) - Ляски (Ново Лески)                    2:0
Върбица 2008 (Ореше) - Кочан (Кочан)                      3:0
Родопа (Рибново) - Граничар (Туховища)                    5:0
Долен (Долен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)              3:0
Ореляк (Лъжница) - Лисец (Осиково)                        5:0

                           XVI кръг

28 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Ореляк (Лъжница)                     0:4
Лисец (Осиково) - Долен (Долен)                           3:0
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Родопа (Рибново)           0:3
Граничар (Туховища) - Върбица 2008 (Ореше)                0:1 *
* - заради инциденти по време на мача Граничар е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.
Кочан (Кочан) - Корница (Корница)                         3:0

                           XVII кръг

15 май 2013, сряда, 10:30 ч:
Кочан (Кочан) - Ляски (Ново Лески)                        0:3
Корница (Корница) - Граничар (Туховища)                   3:0
Върбица 2008 (Ореше) - Спартак 2004 (Долно Дряново)       3:0
Родопа (Рибново) - Лисец (Осиково)                        2:0
Долен (Долен) - Ореляк (Лъжница)                          3:0

                           XVIII кръг

19 май 2013, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Долен (Долен)                        8:0
Ореляк (Лъжница) - Родопа (Рибново)                       1:0
Лисец (Осиково) - Върбица 2008 (Ореше)                    1:2
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Корница (Корница)          0:3
на неутрален терен: *
Граничар (Туховища) - Кочан (Кочан)                       0:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Граничар.

                           X кръг - отложен мач

26 май 2013, неделя, 10:30 ч:
Родопа (Рибново) - Долен (Долен)                          0:1

нагоре


ОФГ Благоевград - финали 2012/13

                           Регламент:

Два от петте победители на групи - Авангард (Бачево) и Върбица 2008 (Ореше) - се отказват от участие, тъй като
не отговарят на изискванията за "В" АФГ. Останалите три отбора са разпределени в една двойка и един почиващ отбор.
Победителят от двойката и почиващия отбор определят и шампиона на ОФГ Благоевград.

                           Първи кръг:

22 май 2013, сряда, 17:30 ч:
в Симитли, ст."Струма":
Вихрен 1925 (Сандански) - Граничар (Копривлен)            3:0 (1:0)
  [1:0 Кирил Андреев 38', 3:0 Петър Стоянов 75',89']
  [ид: Марио Бачев (В) 78']
Беласица (Петрич)                                         почива

                           Финал:

25 май 2013, събота, 17:30 ч:
в Симитли, ст."Струма":
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               0:0; при дузпите: 2:4
   ~ 900 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com