bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Юноши старша възраст (род.1994-95): Елитна група (U-19) 2012/13

| Регламент |

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     28   21   5   2   84:20   68     Шампион
 2. Черно море (Варна)                 28   20   3   5   70:29   63
 3. Левски (София)                     28   20   2   6   86:29   62
 4. Ботев (Пловдив)                    28   15   6   7   53:32   51
 5. Черноморец Бургас (Бургас)         28   15   5   8   65:25   50
 6. ЦСКА (София)                       28   15   5   8   70:44   50
 7. Пирин 2001 (Благоевград)           28   12   7   9   41:36   43
 8. Славия 1913 (София)                28   10   9   9   49:42   39
 9. Чавдар (Етрополе)                  28   10   8  10   49:42   38
10. Видима-Раковски (Севлиево)         28    9   6  13   51:64   33
11. Спартак 1918 (Варна)               28    9   1  18   34:78   28 [+]
12. Велбъжд (Кюстендил)                28    5   4  19   29:74   19 [+]
13. Любимец 2007 (Любимец)             28    6   1  21   25:98   19
14. Ботев (Враца)                      28    4   5  19   29:80   17
-------------------------------------------------------------------
15. Локомотив (София)                  28    4   3  21   21:63   15     Изпада в регионалните групи
--. Спартак 1919 (Плевен)               4    0   0   4    1:18    - [*] Изваден от групата

Бележки
  - Сливен 2000 (Сливен), 11-ти; и Спортист 1924 (Своге), 16-ти през изминалия
сезон; се отказват от участие.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Ботев (Пловдив) - есента в Маноле, а пролетта на ст."Пловдив" в Пловдив;
    - Велбъжд (Кюстендил) - в Кюстендил, ст."Странджата";
    - Литекс (Ловеч) - в Ловеч, ст."Салито";
    - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник;
    - Спартак 1918 (Варна) - във Варна, ст."Локомотив";
    - ЦСКА (София) - в София, ст."Академик" /при 4-ти километър/;
    - Черно море (Варна) - във Варна, ст."Корабостроител";
    - Черноморец Бургас (Бургас) - в Поморие, Градски стадион;
    - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където
играят мъжките отбори.
  - Спартак 1919 (Плевен) е изваден от групата заради симулативна игра в мачовете
на отбора от началото на сезона с решение на ДК към БФС от 14 септември 2012 г.,
след като тя е сезирана от Комисията за етика и феърплей и Комисията по детско-
юношески футбол на БФС. Резултатите на отбора до този момент се анулират, а
противниците му по програма до края на сезона почиват.

                           I кръг

18 август 2012, събота, 11:00 ч:
във Варна, ст."Спартак":
Спартак 1918 (Варна) - Спартак 1919 (Плевен)              4:1 (4:0)  /анулиран/
18 август 2012, събота, 17:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)                        2:2
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:0
Любимец 2007 (Любимец) - Ботев (Пловдив)                  3:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Видима-Раковски (Севлиево)   2:2 (2:0)
19 август 2012, неделя, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         1:2 (0:1)
19 август 2012, неделя, 17:30 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)                   3:2 (1:2)
Ботев (Враца) - Левски (София)                            1:3 (1:1)

                           II кръг

25 август 2012, събота, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Любимец 2007 (Любимец)         4:0
25 август 2012, събота, 17:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Велбъжд (Кюстендил)                      7:1
25 август 2012, събота, 17:30 ч:
Локомотив (София) - Видима-Раковски (Севлиево)            3:2
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            2:0
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        1:0
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       1:1
26 август 2012, неделя, 11:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Черноморец Бургас (Бургас)        0:3  /анулиран/
26 август 2012, неделя, 17:30 ч:
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 4:0

                           III кръг

1 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           отложен
1 септември 2012, събота, 17:30 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив (София)                         0:1
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   1:2
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      2:0
Любимец 2007 (Любимец) - Литекс (Ловеч)                   1:6
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   1:3
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив)                    отложен
Видима-Раковски (Севлиево) - Спартак 1919 (Плевен)        6:0  /анулиран/
10 октомври 2012, сряда, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив)                    1:1
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           1:2

                           IV кръг

9 септември 2012, неделя, 17:30 ч:
Локомотив (София) - Спартак 1919 (Плевен)                 5:0  /анулиран/
Черно море (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)           5:2
Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)              4:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна)           5:1
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             3:2
Левски (София) - Любимец 2007 (Любимец)                  10:0
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 1:1
Ботев (Враца) - Чавдар (Етрополе)                         0:3

                           V кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (София)                     1:1
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев (Враца)                       2:1
Любимец 2007 (Любимец) - Славия 1913 (София)              1:3
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин 2001 (Благоевград)     2:0
Спартак 1919 (Плевен) - Черно море (Варна)                анулиран *
* - неигран заради изваждането на Спартак 1919 от групата непосредствено преди кръга.
16 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Пловдив)              2:2
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:2
във Варна, ст."Спартак":
Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч)                     2:1

                           VI кръг

22 септември 2012, събота, 14:00 ч:
Левски (София) - Спартак 1918 (Варна)                     6:1
22 септември 2012, събота, 14:30 ч:
Ботев (Враца) - Любимец 2007 (Любимец)                    2:1
22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Локомотив (София) - Черно море (Варна)                    1:2
Пирин 2001 (Благоевград) - Видима-Раковски (Севлиево)     2:0
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)               2:1
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        2:4
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                   2:1
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           VII кръг

29 септември 2012, събота, 14:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               6:0
29 септември 2012, събота, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив (София)                   2:1
Любимец 2007 (Любимец) - Чавдар (Етрополе)                2:1
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                              2:4
30 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
във Варна, ст."Спартак":
Спартак 1918 (Варна) - Славия 1913 (София)                1:3
Видима-Раковски (Севлиево) - Литекс (Ловеч)               0:2
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      0:2
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           VIII кръг

6 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:1
Велбъжд (Кюстендил) - Любимец 2007 (Любимец)              0:0
7 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)                       1:5
Пирин 2001 (Благоевград) - Черно море (Варна)             1:3
Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево)               8:1
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)          3:1
Ботев (Враца) - Спартак 1918 (Варна)                      1:2
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           III кръг - отложени мачове

10 октомври 2012, сряда, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив)                    1:1
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           1:2

                           IX кръг

14 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив (София)                3:0
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        3:1
Спартак 1918 (Варна) - Чавдар (Етрополе)                  0:4
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Враца)                4:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия 1913 (София)          2:1
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       отложен
Ботев (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)                отложен
28 ноември 2012, сряда, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)                0:0
28 ноември 2012, сряда, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       1:3
Левски (София)                                            почива

                           X кръг

20 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Локомотив (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              0:1
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)                          2:0
Ботев (Враца) - Видима-Раковски (Севлиево)                4:0
Чавдар (Етрополе) - Черноморец Бургас (Бургас)            0:0
Велбъжд (Кюстендил) - Спартак 1918 (Варна)                0:1
21 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                       1:0
Любимец 2007 (Любимец) - ЦСКА (София)                     0:3
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XI кръг

27 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Велбъжд (Кюстендил)          5:0
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив (София)                          4:1
Спартак 1918 (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)             1:2
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Етрополе)            2:2
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  отложен
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          отложен
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 отложен
1 декември 2012, събота, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  2:2
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          2:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 отложен
12 декември 2012, сряда, 13:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 отложен
24 февруари 2013, неделя, 14:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 0:0
Ботев (Враца)                                             почива

                           XII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)                        отложен
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                        1:1
Велбъжд (Кюстендил) - Видима-Раковски (Севлиево)          2:3
ЦСКА (София) - Спартак 1918 (Варна)                       3:0
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 отложен
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     отложен
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец Бургас (Бургас)       0:3
5 декември 2012, сряда, 13:30 ч:
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)                        0:2
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 4:0
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     1:1
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XIII кръг

10 ноември 2012, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Чавдар (Етрополе)                    2:1
10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (София)                  3:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Любимец 2007 (Любимец)       1:0
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 4:1
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                           7:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)            0:2
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                           2:1
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XIV кръг

16 ноември 2012, петък, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                      1:1
17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Пловдив)                       1:1
Велбъжд (Кюстендил) - Черно море (Варна)                  1:3
ЦСКА (София) - Видима-Раковски (Севлиево)                 5:0
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)         0:4
18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Локомотив (София) - Левски (София)                        0:3
Ботев (Враца) - Пирин 2001 (Благоевград)                  2:2
Любимец 2007 (Любимец)                                    почива

                           XV кръг *

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Велбъжд (Кюстендил)                     отложен
25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)            отложен
Видима-Раковски (Севлиево) - Спартак 1918 (Варна)         отложен
Черно море (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)               отложен
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)              отложен
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            отложен
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      отложен
ЦСКА (София)                                              почива
* - целият кръг е отложен, за да бъде изигран след всички насрочени отложени мачове.

                           IX кръг - отложени мачове

28 ноември 2012, сряда, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)                0:0
28 ноември 2012, сряда, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       1:3

                           XI кръг - отложени мачове

1 декември 2012, събота, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  2:2
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          2:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 отложен

                           XII кръг - отложени мачове

5 декември 2012, сряда, 13:30 ч:
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)                        0:2
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 4:0
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     1:1

                           XV кръг - отложени мачове

8 декември 2012, събота, 12:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)            2:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Спартак 1918 (Варна)         6:0
Черно море (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)               4:1
Ботев (Пловдив) - Велбъжд (Кюстендил)                     4:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)              2:0
9 декември 2012, неделя, 12:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            7:0
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      4:0
ЦСКА (София)                                              почива

                           XI кръг - отложен мач

12 декември 2012, сряда, 13:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 отложен

                           XI кръг - отложен мач

24 февруари 2013, неделя, 14:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 0:0

                           XVI кръг

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)                   0:2
Левски (София) - Ботев (Враца)                            7:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)            3:0
Ботев (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)                  4:1
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         3:3
3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Етрополе)                        4:1
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец Бургас (Бургас)   1:1
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XVII кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (София)            2:0
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 2:1
Любимец 2007 (Любимец) - Пирин 2001 (Благоевград)         2:3
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:5
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                       0:0
9 март 2013, събота, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            3:0
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Литекс (Ловеч)                      0:2
Черноморец Бургас (Бургас)                                почива

                           XVIII кръг

20 март 2013, сряда, 15:00 ч:
Локомотив (София) - Ботев (Враца)                         3:2
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   0:1
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      8:0
Литекс (Ловеч) - Любимец 2007 (Любимец)                   4:0
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   1:1
Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)                    4:0
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)           1:0
Видима-Раковски (Севлиево)                                почива

                           XIX кръг

24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Черно море (Варна)           0:2
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)              4:0
Спартак 1918 (Варна) - Пирин 2001 (Благоевград)           2:4
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             2:2
Любимец 2007 (Любимец) - Левски (София)                   0:1
Велбъжд (Кюстендил) - Славия 1913 (София)                 3:2
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца)                         6:0
Локомотив (София)                                         почива

                           XX кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Локомотив (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:2
Ботев (Враца) - Велбъжд (Кюстендил)                       1:1
Славия 1913 (София) - Любимец 2007 (Любимец)              8:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)     0:1
Ботев (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)              4:1
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             2:1
Литекс (Ловеч) - Спартак 1918 (Варна)                     8:0
Черно море (Варна)                                        почива

                           XXI кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив (София)                    3:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин 2001 (Благоевград)     1:1
Спартак 1918 (Варна) - Левски (София)                     1:2
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:2
Любимец 2007 (Любимец) - Ботев (Враца)                    1:3
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                   2:3
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               отложен
15 май 2013, сряда, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               2:1
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           XXII кръг

12 април 2013, петък, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                              1:2
13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Локомотив (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   2:1
Чавдар (Етрополе) - Любимец 2007 (Любимец)                5:0
Славия 1913 (София) - Спартак 1918 (Варна)                2:1
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)               7:1
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      1:2
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)               2:1
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           XXIII кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Левски (София)               1:3
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Враца)                      3:2
Любимец 2007 (Любимец) - Велбъжд (Кюстендил)              2:4
21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)                       1:0
Черно море (Варна) - Пирин 2001 (Благоевград)             4:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)          1:2
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          отложен
15 май 2013, сряда, 17:00 ч:
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          6:3
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XXIV кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Локомотив (София) - Любимец 2007 (Любимец)                1:2
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        1:3
Чавдар (Етрополе) - Спартак 1918 (Варна)                  6:3
Ботев (Враца) - Черноморец Бургас (Бургас)                0:2
Славия 1913 (София) - Видима-Раковски (Севлиево)          1:1
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       1:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                0:1
Левски (София)                                            почива

                           XXV кръг

2 май 2013, четвъртък, 17:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Враца)                5:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Чавдар (Етрополе)            0:0
Спартак 1918 (Варна) - Велбъжд (Кюстендил)                2:0
ЦСКА (София) - Любимец 2007 (Любимец)                     6:0
3 май 2013, петък, 17:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив (София)              2:1
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                          0:4
Черно море (Варна) - Левски (София)                       3:1
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XXVI кръг

10 май 2013, петък, 17:00 ч:
Локомотив (София) - ЦСКА (София)                          0:4
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак 1918 (Варна)             2:1
Велбъжд (Кюстендил) - Черноморец Бургас (Бургас)          0:1
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)            2:0
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  0:1
Литекс (Ловеч) - Пирин 2001 (Благоевград)                 1:1
14 май 2013, вторник, 17:00 ч:
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          2:0
Ботев (Враца)                                             почива

                           XXI кръг - отложен мач

15 май 2013, сряда, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               2:1

                           XXIII кръг - отложен мач

15 май 2013, сряда, 17:00 ч:
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          6:3

                           XXVII кръг

18 май 2013, събота, 15:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Велбъжд (Кюстендил)          7:1
18 май 2013, събота, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)       9:0
19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)                        2:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 0:3
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     2:1
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                        5:0
Спартак 1918 (Варна) - ЦСКА (София)                       1:2
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXVIII кръг

22 май 2013, сряда, 11:00 ч:
Локомотив (София) - Спартак 1918 (Варна)                  0:2
Любимец 2007 (Любимец) - Видима-Раковски (Севлиево)       1:5
Чавдар (Етрополе) - Черно море (Варна)                    0:3
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                           2:3
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            2:3
22 май 2013, сряда, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)                 3:1
23 май 2013, четвъртък, 17:00 ч:
Левски (София) - Литекс (Ловеч)                           1:2
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XXIX кръг

15 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Левски (София) - Локомотив (София)                        4:0
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                      3:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев (Враца)                  3:1
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                       0:0
Черно море (Варна) - Велбъжд (Кюстендил)                  5:3
Видима-Раковски (Севлиево) - ЦСКА (София)                 3:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак 1918 (Варна)         5:0
Любимец 2007 (Любимец)                                    почива

                           XXX кръг

19 юни 2013, сряда, 18:00 ч:
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)            1:1
Спартак 1918 (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)         3:0
Любимец 2007 (Любимец) - Черно море (Варна)               0:6
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев (Пловдив)                     0:2
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)              1:0
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            0:3
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      2:2
ЦСКА (София)                                              почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com