bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Добрич 2012/13


ОФГ Добрич - изток 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     18   14   2   2   65:18   44
-------------------------------------------------------------------
 2. Албена 97 (Оброчище)               18   12   3   3   50:17   39
 3. Устрем (Дропла)                    18   11   2   5   51:40   35 <-
 4. Нефтяник 2010 (Шабла)              18    9   1   8   38:30   28
 5. Стражица 2012 (Стражица)           18    8   2   8   41:34   26 [*]
 6. Дружба (Люляково)                  18    8   1   9   36:43   25
 7. Чиракман (Селце)                   18    7   2   9   45:50   23
 8. Сокол 2012 (Соколово)              18    5   3  10   25:44   18 [+]
 9. Обединение (Василево)              18    3   2  13   12:63   11
10. Олд Хаус (Каварна)                 18    4   0  14   23:47   12 [*]

Бележки
  - Калиакра II (Каварна), 6-ти; и Черно море (Топола), 8-ми през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Устрем (Дропла), 12-ти в Западна подгрупа през изминалия сезон; е преместен в Източна подгрупа.
  - Сокол 2012 (Соколово) се включва в групата.
  - Стефан Караджа (Стражица), 7-ми през изминалия сезон; се преименува на Стражица 2012.
  - Олд Хаус (Каварна) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този момент
се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Чиракман (Селце)         3:0
Устрем (Дропла) - Стражица 2012 (Стражица)                0:7
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Обединение (Василево)             8:0
Нефтяник 2010 (Шабла) - Олд Хаус (Каварна)                0:1
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  1:0

                           II кръг

15-16 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Обединение (Василево) - Стражица 2012 (Стражица)          1:0
Дружба (Люляково) - Устрем (Дропла)                       1:1
Олд Хаус (Каварна) - Албена 97 (Оброчище)                 1:3
Чиракман (Селце) - Нефтяник 2010 (Шабла)                  отложен
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    2:2
10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Чиракман (Селце) - Нефтяник 2010 (Шабла)                  1:2

                           III кръг

22-23 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Обединение (Василево)    3:0
Нефтяник 2010 (Шабла) - Сокол 2012 (Соколово)             6:1
Албена 97 (Оброчище) - Чиракман (Селце)                   4:0
Устрем (Дропла) - Олд Хаус (Каварна)                      2:3
Стражица 2012 (Стражица) - Дружба (Люляково)              6:0

                           IV кръг

29-30 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Обединение (Василево) - Дружба (Люляково)                 1:2
Олд Хаус (Каварна) - Стражица 2012 (Стражица)             9:4
Чиракман (Селце) - Устрем (Дропла)                        0:4
Сокол 2012 (Соколово) - Албена 97 (Оброчище)              2:2
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Нефтяник 2010 (Шабла)    5:0

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     1:2
Устрем (Дропла) - Сокол 2012 (Соколово)                   3:0
Стражица 2012 (Стражица) - Чиракман (Селце)               0:2
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Обединение (Василево)             3:0
Дружба (Люляково) - Олд Хаус (Каварна)                    3:2

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Чиракман (Селце) - Дружба (Люляково)                      5:4
Сокол 2012 (Соколово) - Стражица 2012 (Стражица)          0:3
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем (Дропла)          отложен
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Обединение (Василево) - Олд Хаус (Каварна)                0:6
Нефтяник 2010 (Шабла) - Албена 97 (Оброчище)              2:2
10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем (Дропла)          6:0

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Устрем (Дропла) - Нефтяник 2010 (Шабла)                   0:4
Стражица 2012 (Стражица) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:1
Олд Хаус (Каварна) - Чиракман (Селце)                     0:2
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Обединение (Василево)              8:0
Дружба (Люляково) - Сокол 2012 (Соколово)                 2:0

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Обединение (Василево) - Чиракман (Селце)                  5:0
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)        4:0
Нефтяник 2010 (Шабла) - Стражица 2012 (Стражица)          3:1
Албена 97 (Оброчище) - Устрем (Дропла)                    6:0
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Олд Хаус (Каварна)                1:0

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Устрем (Дропла) - Обединение (Василево)                   7:0
Стражица 2012 (Стражица) - Албена 97 (Оброчище)           1:0
Олд Хаус (Каварна) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       1:5
Чиракман (Селце) - Сокол 2012 (Соколово)                  9:1
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Дружба (Люляково) - Нефтяник 2010 (Шабла)                 2:4

                           II кръг - отложен мач

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Чиракман (Селце) - Нефтяник 2010 (Шабла)                  1:2

                           VI кръг - отложен мач

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем (Дропла)          6:0

* - Олд Хаус (Каварна) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този момент
се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           X кръг

23 март 2013, събота, 15:30 ч:
Чиракман (Селце) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)         3:3
Стражица 2012 (Стражица) - Устрем (Дропла)                2:3
24 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Обединение (Василево) - Сокол 2012 (Соколово)             0:0
Олд Хаус (Каварна) - Нефтяник 2010 (Шабла)                0:3 сл.
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  1:2

                           XI кръг

30 март 2013, събота, 15:30 ч:
Стражица 2012 (Стражица) - Обединение (Василево)          0:0
Устрем (Дропла) - Дружба (Люляково)                       8:3
Нефтяник 2010 (Шабла) - Чиракман (Селце)                  1:3
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Сокол 2012 (Соколово)    8:0
31 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Олд Хаус (Каварна)                 3:0 сл.

                           XII кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Обединение (Василево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    0:5
Чиракман (Селце) - Албена 97 (Оброчище)                   1:4
Олд Хаус (Каварна) - Устрем (Дропла)                      0:3 сл.
Дружба (Люляково) - Стражица 2012 (Стражица)              3:0
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Нефтяник 2010 (Шабла)             1:0

                           XIII кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Стражица 2012 (Стражица) - Олд Хаус (Каварна)             3:0 сл.
Устрем (Дропла) - Чиракман (Селце)                        6:0
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    1:4
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Люляково) - Обединение (Василево)                 4:1
Албена 97 (Оброчище) - Сокол 2012 (Соколово)              4:1

                           XIV кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)     2:1
Сокол 2012 (Соколово) - Устрем (Дропла)                   1:2
Чиракман (Селце) - Стражица 2012 (Стражица)               6:6
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Обединение (Василево) - Нефтяник 2010 (Шабла)             0:3
Олд Хаус (Каварна) - Дружба (Люляково)                    0:3 сл.

                           XV кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Олд Хаус (Каварна) - Обединение (Василево)                0:3 сл.
Дружба (Люляково) - Чиракман (Селце)                      3:0
Стражица 2012 (Стражица) - Сокол 2012 (Соколово)          1:0
Устрем (Дропла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)          4:2
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Нефтяник 2010 (Шабла)              2:0

                           XVI кръг

15 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Обединение (Василево) - Албена 97 (Оброчище)              0:2
Нефтяник 2010 (Шабла) - Устрем (Дропла)                   3:4
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Стражица 2012 (Стражица) 3:0
Сокол 2012 (Соколово) - Дружба (Люляково)                 1:2
Чиракман (Селце) - Олд Хаус (Каварна)                     3:0 сл.

                           XVII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Чиракман (Селце) - Обединение (Василево)                 10:1
Олд Хаус (Каварна) - Сокол 2012 (Соколово)                0:3 сл.
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        3:4
Стражица 2012 (Стражица) - Нефтяник 2010 (Шабла)          3:0
Устрем (Дропла) - Албена 97 (Оброчище)                    2:2

                           XVIII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Обединение (Василево) - Устрем (Дропла)                   0:2
Албена 97 (Оброчище) - Стражица 2012 (Стражица)           3:2
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Олд Хаус (Каварна)       3:0 сл.
Сокол 2012 (Соколово) - Чиракман (Селце)                  3:0
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Дружба (Люляково)                 3:0

нагоре


ОФГ Добрич - запад 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Орловец 2008 (Победа)              22   22   0   0  126:14   66
-------------------------------------------------------------------
 2. Христо Ботев (Стожер)              22   14   2   6   70:45   44
 3. Заря 2006 (Крушари)                22   14   1   7   67:39   43
 4. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           22   13   2   7   42:27   41
 5. Устрем Д (Дончево)                 22   11   2   9   57:43   35
 6. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 22   10   3   9   52:41   33 [*]
 7. Вихър (Жегларци)                   22   10   1  11   44:52   31
 8. Искра 41 (Бенковски)               22    9   0  13   48:73   27
 9. Спортист (Стефаново)               22    7   0  15   44:75   21 [+]
10. Добруджанец (Овчарово)             22    5   3  14   32:54   18
11. Стрела 2004 (Орляк)                22    4   3  15   37:89   15
12. Сокол 2008 (Зърнево)               22    4   1  17   36:103  13

Бележки
  - Добруджански спортист е от село Стефан Караджа.
  - Устрем (Дропла), 12-ти в Западна подгрупа през изминалия сезон; е преместен в Източна подгрупа.
  - Спортист (Стефаново) се включва в групата.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Устрем Д (Дончево)                 1:2
Орловец 2008 (Победа) - Спортист (Стефаново)              8:1
Искра 41 (Бенковски) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           0:3
Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари)                    2:1
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Добруджанец (Овчарово)            6:2
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Стрела 2004 (Орляк)  9:0

                           II кръг

15-16 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Стрела 2004 (Орляк)                  4:1
Заря 2006 (Крушари) - Христо Ботев (Стожер)               0:3
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Вихър (Жегларци)               1:0
Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски)               3:0
Сокол 2008 (Зърнево) - Орловец 2008 (Победа)              0:3
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Добр.спортист (Ст.Караджа)       1:2

                           III кръг

22-23 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                6:2
Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2008 (Зърнево)               4:3
Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново)                   2:3
Христо Ботев (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          2:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Заря 2006 (Крушари)  5:2
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)              1:1

                           IV кръг

29-30 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                 5:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добр.спортист (Ст.Караджа)     0:0
Спортист (Стефаново) - Христо Ботев (Стожер)              1:3
Сокол 2008 (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                   2:2
Орловец 2008 (Победа) - Искра 41 (Бенковски)             14:1
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Добруджанец (Овчарово)               3:0

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Устрем Д (Дончево)                 0:4
Вихър (Жегларци) - Орловец 2008 (Победа)                  1:6
Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари)              0:1
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Сокол 2008 (Зърнево)              9:0
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Спортист (Стефаново) 4:0
Стрела 2004 (Орляк) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)            1:2

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Заря 2006 (Крушари)                  0:2
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер)             3:0
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                   2:1
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджанец (Овчарово)         3:1
Спортист (Стефаново) - Стрела 2004 (Орляк)                6:0
Сокол 2008 (Зърнево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 1:2

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Устрем Д (Дончево)                     0:2
Христо Ботев (Стожер) - Искра 41 (Бенковски)              6:2
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)        1:3
Заря 2006 (Крушари) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)            3:0
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2008 (Зърнево)                5:0
Добруджанец (Овчарово) - Спортист (Стефаново)             3:1

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Заря 2006 (Крушари)                0:5
Орловец 2008 (Победа) - Стрела 2004 (Орляк)               9:1
Искра 41 (Бенковски) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 3:1
Вихър (Жегларци) - Христо Ботев (Стожер)                  1:4
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)             4:0
Сокол 2008 (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)             1:7

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Вихър (Жегларци)     4:2
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                3:2
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2008 (Зърнево)                8:3
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Устрем Д (Дончево)                3:2
Добруджанец (Овчарово) - Орловец 2008 (Победа)            2:5
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист (Стефаново)           2:0

                           X кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Заря 2006 (Крушари)               1:0
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)             4:0
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                    4:1
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Спортист (Стефаново)                 6:1
Сокол 2008 (Зърнево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           0:5
Христо Ботев (Стожер) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        2:2

                           XI кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                 1:0
Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)                3:2
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          1:2
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)   1:0
Стрела 2004 (Орляк) - Христо Ботев (Стожер)               2:5
Спортист (Стефаново) - Сокол 2008 (Зърнево)               3:0

                           XII кръг

16 март 2013, събота, 15:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Сокол 2008 (Зърнево)                10:1
Спортист (Стефаново) - Орловец 2008 (Победа)              0:11
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Искра 41 (Бенковски)           6:0
Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци)                    6:0
17 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  3:3
20 март 2013, сряда, 15:30 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Христо Ботев (Стожер)            0:0

                           XIII кръг

23 март 2013, събота, 15:30 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Заря 2006 (Крушари)               4:3
Вихър (Жегларци) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)               2:0
Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново)               4:2
Орловец 2008 (Победа) - Сокол 2008 (Зърнево)              7:1
24 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Устрем Д (Дончево)                  1:1
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Добруджанец (Овчарово)       0:1

                           XIV кръг

30 март 2013, събота, 15:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Орловец 2008 (Победа)                0:6
Сокол 2008 (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)               4:2
Спортист (Стефаново) - Вихър (Жегларци)                   0:2
Заря 2006 (Крушари) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  1:0
31 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)          2:1
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)              6:1

                           XV кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари)                 1:6
Вихър (Жегларци) - Сокол 2008 (Зърнево)                   8:3
Искра 41 (Бенковски) - Орловец 2008 (Победа)              0:3 сл.
* - първоначално 1:0, в последствие на Искра е присъдена служебна загуба с 0:3.
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Устрем Д (Дончево)               1:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Дч) 3:1
Христо Ботев (Стожер) - Спортист (Стефаново)              5:3

                           XVI кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Искра 41 (Бенковски)                 0:7
Орловец 2008 (Победа) - Вихър (Жегларци)                  6:0
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)              3:2
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Христо Ботев (Стожер)              2:3
Спортист (Стефаново) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 1:4
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Стрела 2004 (Орляк)            2:1

                           XVII кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Устрем Д (Дончево)                  3:1
Христо Ботев (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)             1:4
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)                   1:0
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)         0:3
Стрела 2004 (Орляк) - Спортист (Стефаново)                6:2
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Сокол 2008 (Зърнево) 5:0

                           XVIII кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Вихър (Жегларци)                     5:0
Искра 41 (Бенковски) - Христо Ботев (Стожер)              2:1
Орловец 2008 (Победа) - Добруджански спортист (Ст.Кар.)   6:2
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Заря 2006 (Крушари)            1:1
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                1:0
Спортист (Стефаново) - Добруджанец (Овчарово)             2:0

                           XIX кръг

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)             1:0
Заря 2006 (Крушари) - Спортист (Стефаново)                2:4
Стрела 2004 (Орляк) - Орловец 2008 (Победа)               0:10
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Искра 41 (Бенковски) 3:4
Христо Ботев (Стожер) - Вихър (Жегларци)                  2:4
15 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2008 (Зърнево)             3:4

                           XX кръг

8 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев (Стожер)                7:1
Вихър (Жегларци) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)     2:0
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)                0:5
Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Овчарово)            6:0
Сокол 2008 (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари)                3:6
Спортист (Стефаново) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           1:2

                           XXI кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Орловец 2008 (Победа)               0:2
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             1:4
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                    3:7
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Устрем Д (Дончево)                 7:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Сокол 2008 (Зърнево)           6:0
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Хр.Ботев (Стожер)    1:5

                           XXII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                 3:0
Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари)                5:6
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)   3:0
Христо Ботев (Стожер) - Стрела 2004 (Орляк)               4:1
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          5:0
Сокол 2008 (Зърнево) - Спортист (Стефаново)               6:3

нагоре


ОФГ Добрич - финал 2012/13

                           Финал:

2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа)    0:3
  [Михайлов, Ивайло Георгиев, Димитър Василев]

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com