bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Лятна подготовка и приятелски срещи 2013/14


Приятелски срещи 2013/14

15 юни 2013, събота

в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски", 11:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Ботев (Пловдив)                        2:2 (2:1)
  [0:1 Станислав Костов 5', 1:1 Петър Атанасов 15', 2:1 Денис Генчев 21',
   2:2 Станислав Костов 53'], ~ 300 зрители

в Самоков, ст."Искър", 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Сливнишки герой (Сливница)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Кристиян Узунов 17', 2:0 Радослав Василев 71'], ~ 30 зрители


18 юни 2013, вторник

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Теута (Драч, Алб, 1)                      -


19 юни 2013, сряда

в Австрия:
Ружомберок (Ружомберок, Свк, 1) - Ботев (Пловдив)                  -

в Ракитово:
Раковски 2011 (Раковски) - Черноморец Бургас (Бургас)              -


21 юни 2013, петък

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Локомотив (София) - Теута (Драч, Алб, 1)                           -

в Самоков, ст."Искър":
Славия 1913 (София) - Любимец 2007 (Любимец)                       -


22 юни 2013, събота

в Австрия:
Ботев (Пловдив) - Кубан (Краснодар, Рус, 1)                        -

в Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Левски (София) - Арапонгас (Арапонгас, Парана, щ1)                 -

в Етрополе:
ЦСКА (София) - Светкавица 1922 (Търговище)                         -

в Ракитово:
Раковски 2011 (Раковски) - Черноморец Бургас (Бургас)              -


23 юни 2013, неделя

в Смолян:
Пирин (Гоце Делчев) - Лудогорец 1945 (Разград)                     -


24 юни 2013, понеделник

в Стара Загора:
Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)                      -


25 юни 2013, вторник

в Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Матерсбург (Матерсбург, Ав, 2) - Левски (София)                    -

в София, ст."Българска армия", 18:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                                 -

в Ракитово:
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)                    -


27 юни 2013, четвъртък

в Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Металург (Донецк, Укр, 1) - Левски (София)                         -

в Австрия:
Ботев (Пловдив) - Ростов (Ростов на Дон, Рус, 1)                   -


28 юни 2013, петък

в София, ст."Българска армия", 18:00 ч:
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)                          -


29 юни 2013, събота

в Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Амкар (Перм, Рус, 1) - Левски (София)                              -

в Австрия:
Адмира Вакер (Мьодлинг, Ав, 1) - Ботев (Пловдив)                   -

в Банско:
Локомотив (София) - Черно море (Варна)                             -


30 юни 2013, неделя

в Смолян:
Пирин (Гоце Делчев) - Берое (Стара Загора)                         -


2 юли 2013, вторник

в Австрия или Словения:
Петролул (Плоещ, Рум, 1) - Лудогорец 1945 (Разград)                -

в Австрия:
Ботев (Пловдив) - Амкар (Перм, Рус, 1)                             -

в Банско:
Пирин (Гоце Делчев) - Черно море (Варна)                           -

в Бургас:
Черноморец Бургас (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич)                -


3 юли 2013, сряда

в Бургас:
Черноморец Бургас (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)                -


5 юли 2013, петък

в Банско:
Банско (Банско) - Черно море (Варна)                               -


6 юли 2013, събота

в Бургас:
Черноморец Бургас (Бургас) - Светкавица 1922 (Търговище)           -


7 юли 2013, неделя

в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски":
Раковски 2011 (Раковски) - Берое (Стара Загора)                    -


10 юли 2013, сряда

в Бургас:
Черноморец Бургас (Бургас) - Калиакра (Каварна)                    -


13 юли 2013, събота

в Бургас:
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)                  -

във Варна, ст."Тича":
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)                            -


нагоре


Приятелски срещи - класиране лято 2013/14

                           Класиране - "А" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                 1    1   0   0    2:0     3
 2. Ботев (Пловдив)                     1    0   1   0    2:2     1
 3. Лудогорец 1945 (Разград)            0    0   0   0    0:0     0
  . Левски (София)                      0    0   0   0    0:0     0
  . ЦСКА (София)                        0    0   0   0    0:0     0
  . Литекс (Ловеч)                      0    0   0   0    0:0     0
  . Черноморец Бургас (Бургас)          0    0   0   0    0:0     0
  . Берое (Стара Загора)                0    0   0   0    0:0     0
  . Локомотив 1926 (Пловдив)            0    0   0   0    0:0     0
  . Черно море (Варна)                  0    0   0   0    0:0     0
  . Пирин (Гоце Делчев)                 0    0   0   0    0:0     0
  . Локомотив (София)                   0    0   0   0    0:0     0
  . Нефтохимик 1962 (Бургас)            0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Любимец 2007 (Любимец)              0    0   0   0    0:0     0 [+]
--. ЕЕЕЧ                                0    0   0   0    0:0     0 [*]
--. СССФ                                1    0   0   1    0:2     0 [*]

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 15 юни и 19 юли 2013 г. включително.
  - ЕЕЕЧ е сборен актив от резултатите на всички чуждестранни отбори срещу
отбори от "А" и "Б" ФГ.
  - СССФ е сборен актив от резултатите на всички отбори от "В" АФГ и ОФГ
срещу отбори от "А" и "Б" ФГ.

Голмайстори
 2 - Станислав Костов       - Ботев (Пловдив)

                           Класиране - "Б" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Раковски 2011 (Раковски)            1    0   1   0    2:2     1
 2. Ботев (Враца)                       0    0   0   0    0:0     0 [-]
  . Миньор (Перник)                     0    0   0   0    0:0     0 [-]
  . Монтана 1921 (Монтана)              0    0   0   0    0:0     0 [-]
  . Етър 1924 (Велико Търново)          0    0   0   0    0:0     0 [-]
  . Светкавица 1922 (Търговище)         0    0   0   0    0:0     0
  . Банско (Банско)                     0    0   0   0    0:0     0
  . Спартак 1919 (Плевен)               0    0   0   0    0:0     0
  . Спартак 1918 (Варна)                0    0   0   0    0:0     0
  . Чавдар (Етрополе)                   0    0   0   0    0:0     0
  . Калиакра (Каварна)                  0    0   0   0    0:0     0
  . Пирин 2002 (Разлог)                 0    0   0   0    0:0     0
  . Добруджа 1919 (Добрич)              0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Академик (Свищов)                   0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Марек 2010 (Дупница)                0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Ботев (Гълъбово)                    0    0   0   0    0:0     0 [+]

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 15 юни и 19 юли 2013 г. включително.

нагоре


Летни подготвителни лагери 2013/14

                           "А" ФГ

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 9 юни 2013, ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София
                                     първи лагер - 13-23 юни 2013, Смолян
                                     втори лагер - 26 юни-6 юли 2013, Австрия

 2. Левски (София)                   сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 11-16 юни 2013, Правец
                                     втори лагер - 17-30 юни 2013, Линдабрун (Lindabrunn), Австрия

 3. ЦСКА (София)                     сбор        - 12 юни 2013
                                     първи лагер - 14-28 юни 2013, Етрополе

 4. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 10-14 юни 2013, Велинград
                                     втори лагер - 17 юни-3 юли 2013, Линдабрун (Lindabrunn), Австрия

 5. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 10 юни 2013
                                                 - подготовка изцяло в Ловеч

 6. Черноморец Бургас (Бургас)       сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 16-29 юни 2013, Велинград

 7. Берое (Стара Загора)             сбор        - 17 юни 2013
                                     първи лагер - 25 юни-7 юли 2013, Смолян

 8. Славия 1913 (София)              сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 11-22 юни 2013, КК Боровец
                                     втори лагер - 26 юни-9 юли 2013, Банско

 9. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 16-? юни 2013, Банско

10. Черно море (Варна)               сбор        - 14 юни 2013
                                     първи лагер - 16 юни-5 юли 2013, Банско

11. Пирин (Гоце Делчев)              сбор        - 17 юни 2013
                                                 - подготовка изцяло в Гоце Делчев, с дневни тренировки в Зърнево (???? ?????????), Гърция.

12. Локомотив (София)                сбор        - 15 юни 2013

13. Нефтохимик 1962 (Бургас)         сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 17-29 юни 2013, Казанлък

14. Любимец 2007 (Любимец)           сбор        - 14 юни 2013
                                     първи лагер - ?-21 юни 2013, Банско
                                     втори лагер - Въглевци

                           "Б" ФГ

 1. Ботев (Враца)                    сбор        - 17 юни 2013

 2. Миньор (Перник)                  сбор        -

 3. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 19 юни 2013

 4. Етър 1924 (Велико Търново)       сбор        -

 5. Раковски 2011 (Раковски)         сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 17-29 юни 2013, Велинград

 6. Светкавица 1922 (Търговище)      сбор        -

 7. Банско (Банско)                  сбор        - 17 или 20 юни 2013

 8. Спартак 1919 (Плевен)            сбор        -

 9. Спартак 1918 (Варна)             сбор        -

10. Чавдар (Етрополе)                сбор        -

11. Калиакра (Каварна)               сбор        - 17 юни 2013
                                                 - подготовка изцяло в Каварна

12. Пирин 2002 (Разлог)              сбор        - 17 юни 2013

13. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 12 юни 2013

14. Академик (Свищов)                сбор        -

15. Марек 2010 (Дупница)             сбор        -

16. Ботев (Гълъбово)                 сбор        -

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com