bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Зимна подготовка и приятелски срещи 2012/13


Приятелски срещи 2012/13

6 януари 2013, неделя

в Кадрие, Турция, комплекс "Суено Отел", 15:30 ч:
Карабюкспор (Карабюк, Тур, 1) - Пирин (Гоце Делчев)               3:0 (2:0)
  [2:0 Ахмет Илхан 1п,1п; 3:0 Хакан Сьойлер 2п]


9 януари 2013, сряда

в Кадрие, Турция, 15:30 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Шахтьор (Караганда, Каз, 1)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Жамбил Кукеев 18'-д]


11 януари 2013, петък

в Казълаач, Турция, комплекс "Сайлънс Отел", 13:30 ч:
Ордуспор (Орду, Тур, 1) - Пирин (Гоце Делчев)                     5:1 (2:1)
  [1:0 Давид Барал 13', 1:1 Васил Панайотов 21', 2:1 Висенте Монхе 27',
   3:1 Хасан Кабзе 66', 4:1 Абдулкадир Каяли 74', 5:1 Хасан Кабзе 82']


15 януари 2013, вторник

в Кадрие, Турция, ~ 15:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Кайрат (Алма Ата, Каз, 1)                   3:2 (1:1)
  [0:1 Олег Недашковски 30', 1:1 Петър Лазаров 40'-д, 1:2 Тимур Байжанов 63',
   3:2 Борислав Хазуров 65',75']


16 януари 2013, сряда

в Бурса, Турция:
Меринос (Бурса, Тур, 5) - Любимец 2007 (Любимец)                  1:2
  [??? - Янко Ангелов, Георги Чакъров]


17 януари 2013, четвъртък

в Каламария, Солун, Гърция, "Стадио Каламариас", 15:30 ч:
Аполон (Каламария, Солун, Гър, 3) - Литекс (Ловеч)                2:2 (1:0)
  [1:0 Фотис Кискабанис 3', 1:2 Томи Костадинов 53'-д,73'; 2:2 Фотис Кискабанис 83']

в Белек, Турция, 15:00 ч:
Муратпаша (Анталия, Тур, 5) - Етър 1924 (Велико Търново)          0:5 (0:2)
  [Ивайло Русев 1п, Бирсент Карагарен 2п, останалите голмайстори не са съобщени от ръководството на Етър 1924, за да не се разкрива самоличността им докато са на проби]

в Бурса, Турция, комплекс "Вакъфкьой Орхан Йозселек Тесислери", 14:30 ч:
Бурсаспор /дубл./ (Бурса, Тур, дубл.) - Любимец 2007 (Любимец)    0:2
  [Антон Огнянов, Емил Копаранов]

в Поморие, Градски стадион, 15:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)                  8:2 (1:1)
  [1:0 Преслав Йорданов 12'-д, 1:1 Димитър Дойчев 23', 2:1 Жереми Фог-Поре 55',
   2:2 Марко Марков 60', 3:2 Станислав Дрянов 61', 4:2 Милчо Ангелов 73',
   5:2 Станислав Дрянов 82', 7:2 Карим Елани 84',86'; 8:2 ??? 89'-аг]


18 януари 2013, петък

в Правец, 13:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (Симитли)                      0:0


19 януари 2013, събота

в Сиде, Турция, комплекс "Стар хотел", 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Сервет (Женева, Швц, 1)                            1:1 (1:1)
  [0:1 Омар Косоко 36'-д, 1:1 Мишел 45'+2'], ~ 30 зрители

в Белек, Турция, комплекс "Паипльон", 15:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Кривбас (Кривой рог, Укр, 1)                2:1 (0:1)
  [0:1 Сергей Самодин 20', 1:1 Любомир Витанов 64'-д, 2:1 Богдан Шершун 90'-аг]

в Белек, Турция, комплекс "Риксос Премиум", 15:30 ч:
Баку (Баку, Азе, 1) - Етър 1924 (Велико Търново)                  1:1 (1:1)
  [0:1 Лоран Кастелана 15', 1:1 Нурлан Новрузов 38']

в Инегьол, Турция, ст."Инегьол Шехир":
Инегьолспор (Инегьол, Тур, 3) - Любимец 2007 (Любимец)            3:2 (2:1)
  [0:1 Георги Чакъров 25'-д, 1:1 Раиф Демир 30', 2:1 Кемал Хастюрк 35',
   2:2 Мустафа Варгел 55'-аг, 3:2 Беркай Гюнай 60']

в Поморие, Градски стадион, 13:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Светкавица 1922 (Търговище)          4:1 (2:0)
  [1:0 Цветомир Цонков 42', 2:0 Яник Боли 45', 3:0 Юсеин Юсеф 53',
   3:1 Христо Александров 55', 4:1 Преслав Йорданов 68'-д], ~ 50 зрители

в Сандански, ст."Спартак", 11:30 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Славия 1913 (София)                         1:3 (0:0, 1:1) *
  [1:0 Антонио Ласков 44', 1:1 Живко Желев 60', 1:3 Галин Иванов 66',77']
  [чк: Николай Раданов (П) 85'], ~ 150 зрители
* в 3 полувремена по 30'.

в Симитли, ст."Струма", 13:30 ч:
Септември (Симитли) - Ботев (Враца)                               0:2 (0:1)
  [0:1 Борислав Борисов 2', 0:2 Кирил Иванов 75']
  [ид: Радослав Бачев (С) 24']
  [чк: Цветелин Тонев (Б) 82'], ~ 200 зрители

в Дедеагач, Гърция, ст."Фотис Космас", 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ботев (Пловдив)                    2:4 (1:2)
  [1:0 Аян Садъков 8', 1:1 Петър Атанасов 10', 1:2 Николай Павлов 23',
   2:2 Петьо Димитров 59', 2:3 Ангел Рахов 82', 2:4 Костадин Дяков 87'], ~ 500 зрители

в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен, 15:00 ч:
Левски /юн.ст.'94/ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     0:1 (0:1)
  [0:1 Николай Божов 30']


20 януари 2013, неделя

в Порна, Гърция, 16:00 ч:
Етникос Газорос (Порна, Гър, 2) - Литекс (Ловеч)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Янис Налбантис 63'], ~ 300 зрители


21 януари 2013, понеделник

в Кадрие, Турция, 15:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Белиндзона (Белиндзона, Швц, 2)             0:1 (0:0)
  [0:1 Кванг-Рйонг Пак 67']


22 януари 2013, вторник

в Сиде, Турция, комплекс "Хане", 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Симург (Закатала, Азе, 1)                          3:3 (2:1)
  [0:1 Ниджат Курбанов 11', 1:1 Лукас Саша 35', 2:1 Мартин Камбуров 44',
   2:2 Степан Поляк 51'-д, 3:2 Сержиньо 65'-д, 3:3 Марио Божич 90'-д]

в кк Св.св.Константин и Елена, комплекс "Гранд Хотел", 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Локомотив 1926 (Пловдив)                     0:1 (0:0)
  [0:1 Христо Стамов 89'], ~ 90 зрители


23 януари 2013, сряда

в Каламария, Солун, Гърция, комплекс "Микра", 15:30 ч:
Ираклис (Солун, Гър, 2) - Литекс (Ловеч)                          1:1 (0:1)
  [0:1 Ванжер 32', 1:1 Туни 59'], ~ 150 зрители

в Сандански, ст."Спартак", 11:30 ч:
Локомотив (София) - Ботев (Враца)                                 2:3 (1:2)
  [0:1 Иван Коконов 17', 0:2 Тихомир Найденов 34', 1:2 Бранимир Костадинов 45',
   2:2 Искрен Писаров 60', 2:3 Андрей Атанасов 68'], ~ 100 зрители

в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски", 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                               2:0 (0:0)
  [1:0 Асен Караславов 53', 2:0 Станислав Костов 56']
  [ид: Иван Цветков (Б) 27'], ~ 700 зрители

в Поморие, Градски стадион, 15:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Созопол (Созопол)                    3:0 (0:0)
  [1:0 Преслав Йорданов 55', 2:0 Амара Бангура 58', 3:0 Яни Пехливанов 86']

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                           4:0 (1:0)
  [1:0 Елио Мартинс 24', 2:0 Борислав Стойчев 54', 3:0 Дончо Атанасов 76',
   4:0 Венцислав Христов 87']
  [чк: Мартин Жеков (Б) 41'], ~ 450 зрители

в Соколово, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)                0:2 (0:1)
  [0:1 Стефан Киков 24', 0:2 Деян Христов 89'-д]

в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Левски /юн.ст.'94/ (София) - Сливнишки герой (Сливница)           3:4 (0:4)
  [0:2 Ерик Иванов 4', 0:2 Светослав Диков 23', 0:3 Ерик Иванов 26',
   0:4 Петър Лаков 40', 1:4 ??? 2п, 2:4 ??? 2п,
   3:4 Кирил Огнянов 2п-аг]

в Пловдив, ст."Локомотив" - помощни игрище:
Локомотив 1926 /юн.ст.'94/ (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)    3:2 (1:2)
  [0:1 Никола Денев 14', 1:1 Мирослав Радев 24', 1:2 Антонио Цанков 42',
   2:2 Йордан Пенев 2п, 3:2 Петър Челебиев 2п-д]


24 януари 2013, четвъртък

в Белек, Турция, 15:00 ч:
Етър 1924 (Велико Търново) - Тетекс (Тетово, Мкд, 1)              1:0 (1:0)
  [1:0 Жак Флей 38']

в Сливница, ст."Сливнишки герой", 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)                      0:2 (0:1)
  [0:1 Салас Окечукву 15', 0:2 Камен Хаджиев 70']

в Соколово:
Калиакра (Каварна) - Свткавица 1922 (Търговище)                   0:4 (0:1)
  [0:1 Георги Вълчев 12', 0:2 Деян Христов 48', 0:3 Велимир Иванович 63',
   0:4 Деян Христов 71']


25 януари 2013, петък

в Белек, Турция, комплекс "Папильон", 17:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Шериф (Тираспол, Мол, 1)               3:1 (2:1)
  [0:1 Александър Дедов 7', 1:1 Космин Моци 11', 2:1 Неманя Милисавлевич 25',
   3:1 Роман Безяк 80']
  [чк: Мичел Бургзорг (Л) 56'], ~ 50 зрители

в Махмутлар, Алания, Турция, комплекс "ГолдСити", 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Уфа (Уфа, Рус, 2)                                  3:3 (2:2)
  [1:0 Павел Аликин 6'-аг, 2:0 Мартин Камбуров 18', 2:1 Азамат Засеев 31',
   2:2 Андрей Михеев 43', 3:2 Ангел Грънчов 54', 3:3 Константин Подкоритов 57']

в Сиде, Турция, комплекс "Хане", 11:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Спартак (Налчик, Рус, 2)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Драги Коцев 82']

във Вълково, 14:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Локомотив (София)                           0:1 (0:1)
  [0:1 Антонио Павлов 27'], ~ 50 зрители

в Свиленград, ст."Колодрума", 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Чавдар (Етрополе)                  3:1 (1:1)
  [1:0 Светослав Татьозов 29', 1:1 Йордан Етов 39', 2:1 Михайлов 75',
   3:1 Николай Колев 82']

в Сандански, ст."СпартаК" - изкуствен терен, 14:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Германея (Сапарева баня)                6:0 (1:0)
  [1:0 Георги Бижев 27', 2:0 Давид Гълъбов 51', 3:0 Петър Кепов 57'-аг,
   4:0 Смаил Креболиев 81', 5:0 Георги Самокишев 85', 6:0 Методи Костов 88']

в Голям чардак, 11:00 ч:
ИТД Гигант (Съединение) - Оборище (Панагюрище)                    2:0 (0:0)
  [1:0 Костов 52', 2:0 Дамянов 70']


26 януари 2013, събота

в Ормидея, Кипър, 15:30 ч:
Левски (София) - Аарау (Аарау, Швц, 2)                            0:2 (0:2)
  [0:2 Данте Сенгер 16',27'], ~ 100 зрители

в Белек, Турция, 15:00 ч:
Етър 1924 (Велико Търново) - АЗАЛ (Баку, Азе, 1)                  прекратен *
  [0:1 Орхан Хасанов 15']
* - прекратен в 27' при 0:1, заради силна буря, съборила един от пилоните за осветление върху игрището.

в Поморие, Градски стадион, 13:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)             2:0 (0:0)
  [1:0 Милчо Ангелов 71', 2:0 Станислав Дрянов 86'], ~ 60 зрители

в Правец, 13:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Любимец 2007 (Любимец)                   3:2 (2:1)
  [1:0 Владимир Мичев 15', 2:0 Зонго 24', 2:1 Кирил Атанасов 41',
   3:1 Георги Пашов 74', 3:2 Георги Чакъров 88']

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Видима-Раковски (Севлиево)                 3:2 (1:2)
  [1:0 Елио Мартинс 26', 1:1 Ангел Русев 38', 1:2 Християн Кожухаров 45',
   2:2 Владимир Зафиров 77', 3:2 Дончо Атанасов 82'], ~ 90 зрители

в Перник, ст."Металург", 13:00 ч:
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                             2:0 (0:0)
  [1:0 Антон Тодоров 67'-аг, 2:0 Ивайло Стоянов 72'], ~ 100 зрители

в Сандански, ст."СпартаК" - изкуствен терен, 11:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца)                           0:0
   ~ 50 зрители

Витоша (Долна Диканя) - Габер (Габровдол)                         3:0
  [Йордан Йорданов (2), Даниел Антонов]

в София, ст."Славия" - изкуствен терен:
Славия 1913 /юн.ст.'94/ (София) - Витоша (Бистрица,обл.София ст.) 0:5
  [0:2 Николай Божов ??, 0:3 Тодоров ??, 0:4 Габеров ??,
   0:5 Росен Танев ??]

в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Левски /юн.ст.'94/ (София) - Ботев 1921 (Ихтиман)                 2:3 (1:1)
  [0:1 Георги Иванов 10', 1:1 Стивън Иванов 40'-д, 2:1 ??? 47'-аг,
   2:2 Стефан Лачов 55', 2:3 Олег Иванов 80']


28 януари 2013, понеделник

в Белек, Турция, комплекс "Глория Голф Ризорт", 17:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Екранас (Паневежис, Лит, 1)            1:0 (1:0)
  [1:0 Роман Безяк 36'], ~ 50 зрители

в Сандански, ст."Спартак", изкуствен терен:
Вихрен 1925 (Сандански) - ОФК Пирин (Благоевград)                 0:3 (0:2)
  [0:1 Костадин Кацимерски 15', 0:2 Цветан Николов 26', 0:3 Давид Гълъбов 65']


29 януари 2013, вторник

във Френарос, Кипър, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Химки (Химки, Рус, 2)                           2:2 (1:1)
  [1:0 Тодор Неделев 8', 1:1 Максим Ромащенко 27'-д, 1:2 Михаил Комков 52',
   2:2 Николай Павлов 75'-д], ~ 40 зрители


30 януари 2013, сряда

в Ларнака, Кипър, комплекс "Алфа Център", 17:30 ч:
Левски (София) - Виктория (Пилзен, Чех, 1)                        3:3 (1:2)
 [0:1 Михал Дюриш 3', 0:2 Давид Лимберски 35'-д, 1:2 Стефан Велев 41',
  2:2 Жоао Силва 49', 2:3 Марек Бакош 66', 3:3 Владимир Гаджев 69'], ~ 50 зрители

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                               1:1 (0:0)
  [0:1 Иван Коконов 56', 1:1 Франц Бертен 88'], ~ 30 зрители

в Поморие, Градски стадион, 15:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)               5:1 (2:1)
  [1:0 Османи Нианг 22', 1:1 Тихомир Кънев 31', 2:1 Гаел Н'Лундулу 37',
   3:1 Милчо Ангелов 67', 4:1 Цветомир Цонков 73', 5:1 Станислав Дрянов 86']

в Правец:
Миньор (Перник) - Светкавица 1922 (Търговище)                     0:1 (0:1)
  [0:1 Христо Александров 20']

в Етрополе, ст."Чавдар" - изкуствен терен:
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)              0:1 (0:1)
  [0:1 Екундайо Джайеоба 5'], ~ 100 зрители

в Ново Делчево, 14:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Пирин 2002 (Разлог)                     4:3 (2:1)
  [1:0 Николай Димиров 3', 1:1 Георги Фикийн 21', 2:1 Георги Калайджиев 35',
   2:2 Тодор Чаворски 54', 2:3 Георги Фикийн 64', 3:3 Антонио Хаджииванов 68',
   4:3 Андреас Васев 90'], ~ 120 зрители

в Несебър, Градски стадион, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                      1:1 (0:0)
  [0:1 Жак Коен 69', 1:1 Кирил Вълев 76']

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)                       1:1 (0:0)
  [1:0 Светослав Караиванов 49', 1:1 Владислав Узунов 73']
  [ид: Младен Стоев (Д) 81'], ~ 200 зрители

в гр.Баня:
Левски (Карлово) - Ботев 1921 (Ихтиман)                           1:3 (0:0)
  [1:0 ??? 50', 1:1 Стефан Лачов 60'-д, 1:2 Олег Иванов 75',
   1:3 Мартин Стоименов 82']


31 януари 2013, четвъртък

в Белек, Турция:
Етър 1924 (Велико Търново) - Пржибрам (Пржибрам, Чех, 1)          2:2 (2:1)
  [1:0 Любомир Любенов 25'-д, 1:1 Томас Пилик 36'-д, 2:1 Домрушали Саидходжа 45'-д,
   2:2 Роберт Валента 90']

в Сливница, ст."Сливнишки герой", 14:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив (София)                    1:2 (0:1)
  [0:1 Александър Дюлгеров 27', 1:1 Николай Николов 67', 1:2 Бранимир Костадинов 74'], ~ 50 зрители

в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)                5:0 (2:0)
  [1:0 Серафим Михайлов 28', 2:0 Николай Станков 39', 3:0 Серафим Михайлов 44',
   4:0 Даниел Георгиев 68', 5:0 Атанас Атанасов 75']

в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен:
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)                       2:1 (1:0)
  [1:0 Марио Бачев 29'-д, 2:0 Костадин Иванов Николов 67', 2:1 Методи Стоименов 88']


1 февруари 2013, петък

в Махмутлар, Алания, Турция, комплекс "ГолдСити", 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Вакер (Инсбрук, Авт, 1)                            2:1 (1:0)
  [1:0 Мишел 45', 1:1 Карлос Мерино 63', 2:1 Илиас Кириякидис 71'], ~ 40 зрители

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)                     3:0 (0:0)
  [1:0 Венцислав Христов 55', 2:0 Симеон Мечев 69', 3:0 Дончо Атанасов 86'], ~ 60 зрители

в Ново Делчево, 14:30 ч:
Септември (Симитли) - ОФК Пирин (Благоевград)                     1:1 (1:0)
  [1:0 Антонио Михайлов 18', 1:1 Давид Гълъбов 68'], ~ 100 зрители

в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули", 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)                      1:0 (0:0)
  [1:0 Милен Гакамов 71'], ~ 150 зрители

в Мурсалево:
Банско (Банско) - Струмска слава 1927 (Радомир)                   3:0 (0:0)
  [1:0 Благой Наков 60', 2:0 Калоян Стоянов 70', 3:0 Благой Наков 75']


2 февруари 2013, събота

в Анталия, Турция, 17:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Карпати (Лвов, Укр, 1)                            -

в Белек, Турция, 15:00 ч:
Етър 1924 (Велико Търново) - Хазар (Ленкоран, Азе, 1)              -

в София, ст."Славия" - помощен терен, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Пирин (Гоце Делчев)                          -

в Червен бряг, 13:00 ч:
Червен бряг (Червен бряг) - Ботев (Враца)                          -

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 12:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар (Етрополе)                         -

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 13:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Банско (Банско)                          -  /под въпрос/

в Поморие, Градски стадион, 11:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Мастер (Бургас)                       -

в Добрич, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Несебър (Несебър)                         -

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст.'94/ (София) - Сливнишки герой (Сливница)       -


3 февруари 2013, неделя

в Паралимни, Кипър, 15:15 ч:
Ботев (Пловдив) - Корона (Келце, Пол, 1)                           -

в Мурсалево, 14:30 ч:
Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище)                             -


4 февруари 2013, понеделник

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
Динамо (Киев, Укр, 1) - Оцелул (Галац, Рум, 1)                     - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", 1/4 финал А

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
Лудогорец 1945 (Разград) - Атлетико Паранензе (Куритиба, Бра, 1)   - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", 1/4 финал В

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
Лех (Познан, Пол, 1) - Динамо (Букурещ, Рум, 1)                    - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", 1/4 финал С

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
Рапид (Букурещ, Рум, 1) - Торпедо (Кутаиси, Грз, 1)                - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", 1/4 финал D

в Анталия, Турция:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Минск (Минск, Блр, 1)                   -


5 февруари 2013, вторник

в Анталия, Турция:
Черно море (Варна) - Кубан (Краснодар, Рус, 1)                     -

в Белек, Турция, 17:35 ч:
Локомотив (София) - Металург (Донецк, Укр, 1)                      -

в Анталия, Турция:
Литекс (Ловеч) - Партизан (Белград, Сър, 1)                        -

в Махмутлар, Алания, Турция, комплекс "ГолдСити", 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Александрия (Александрия, Укр, 2)                   - *
* - турнир "Голд Къп 2013", 1/2 финал.

в Махмутлар, Алания, Турция, комплекс "ГолдСити", 18:00 ч:
Торпедо (Москва, Рус, 2) - Заглебие (Любин, Пол, 1)                - *
* - турнир "Голд Къп 2013", 1/2 финал.


6 февруари 2013, сряда

в Агия Напа, Кипър:
Левски (София) - Локомотив (Москва, Рус, 1)                        -

в Агия Напа, Кипър:
Ботев (Пловдив) - Дукла (Прага, Чех, 1)                            -

в Правец:
Ботев (Враца) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                           -

Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)                     -

в Правец:
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)                     -

Банско (Банско) - ОФК Пирин (Благоевград)                          -

Пирин 2002 (Разлог) - Оборище (Панагюрище)                         -

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Локомотив 1929 (Мездра) - Скала (Зверино)                          -


7 февруари 2013, четвъртък

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
победител 1/4 финал А - победител 1/4 финал В                      - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", 1/2 финал

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
победител 1/4 финал С - победител 1/4 финал D                      - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", 1/2 финал

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
загубил 1/4 финал А - загубил 1/4 финал В                          - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", за 5-8 място

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
загубил 1/4 финал С - загубил 1/4 финал D                          - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", за 5-8 място

в Анталия, Турция:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Виторул (Констанца, Рум, 1)             -

в Анталия, Турция:
Черно море (Варна) - Костулени (Костулени, Мол, 1)                 -


8 февруари 2013, петък

в Махмутлар, Алания, Турция, комплекс "ГолдСити", 16:00 ч:
загубил първи полуфинал - загубил втори полуфинал                  - *
* - турнир "Голд Къп 2013", мач за 3-4 място.

в Махмутлар, Алания, Турция, комплекс "ГолдСити", 16:00 ч:
победител първи полуфинал - победител втори полуфинал              - *
* - турнир "Голд Къп 2013", финал.


9 февруари 2013, събота

в Агия Напа, Кипър:
Левски (София) - Шльонск (Вроцлав, Пол, 1)                         -

в Агия Напа, Кипър:
Ботев (Пловдив) - Теплице (Теплице, Чех, 1)                        -

в Анталия, Турция:
Черно море (Варна) - Баник (Острава, Чех, 1)                       -

в Анталия, Турция:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Храдец Кралове (Храдец Кралове,Чех,1)   -

в Анталия, Турция:
Литекс (Ловеч) - БАТЕ (Борисов, Блр, 1)                            -

Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)                  -

Ботев (Враца) - Раковски 2011 (Раковски)                           -

в Севлиево:
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Гълъбово)                      -

ОФК Пирин (Благоевград) - Оборище (Панагюрище)                     -


10 февруари 2013, неделя

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
победител 1/2 финал - победител 1/2 финал                          - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", Финал

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
загубил 1/2 финал - загубил 1/2 финал                              - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", за 3-4 място

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
победител 5-8 място - победител 5-8 място                          - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", за 5-6 място

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър":
загубил 5-8 място - загубил 5-8 място                              - *
* - турнир "Марбеля Къп 2013", за 7-8 място

в Алания, Турция:
Локомотив (София) - Висла (Краков, Пол, 1)                         -


12 февруари 2013, вторник

в Агия Напа, Кипър:
Ботев (Пловдив) - Слован (Либерец, Чех, 1)                         -

в Анталия, Турция:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Висла (Краков, Пол, 1)                  -

в Анталия, Турция:
Черно море (Варна) - Войводина (Нови Сад, Сър, 1)                  -

в Анталия, Турция:
Литекс (Ловеч) - Марибор (Марибор, Слв, 1)                         -

във Варна:
Добруджа 1919 (Добрич) - Сливнишки герой (Сливница)                -


13 февруари 2013, сряда

в Агия Напа, Кипър:
Левски (София) - Дукла (Прага, Чех, 1)                             -

в Алания, Турция:
ЦСКА (София) - Чихура (Сачхере, Гру, 1)                            -

в Стара Загора:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                    -

Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Пирин (Благоевград)                      -


14 февруари 2013, четвъртък

в Агия Напа, Кипър:
Ботев (Пловдив) - Ростов (Ростов на Дон, Рус, 1)                   -

в Анталия, Турция:
Литекс (Ловеч) - Петролул (Плоещ, Рум, 1)                          -

в Бургас:
Черноморец Бургас (Бургас) - Калиакра (Каварна)                    -

във Варна:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Сливнишки герой (Сливница)     -


15 февруари 2013, петък

в Анталия, Турция:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дьори ЕТО (Дьор, Унг, 1)                -

в Агия Напа, Кипър:
Левски (София) - Бананц (Ереван, Арм, 1)                           -


16 февруари 2013, събота

ОФК Пирин (Благоевград) - Хоризонт (Турново, Мкд, 1)               -

в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    -

в Бургас:
Черноморец Бургас (Бургас) - Раковски 2011 (Раковски)              -

в Правец:
Ботев (Враца) - Видима-Раковски (Севлиево)                         -

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Мастер (Бургас)                         -

в Добрич:
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2010 (Шумен)                        -

във Варна:
Спартак 1918 (Варна) - Сливнишки герой (Сливница)                  -


17 февруари 2013, неделя

в Марбеля, Испания:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (Москва, Рус, 1)              - *
* - турнир "Марбеля ТВ Къп 2013".

в Агия Напа, Кипър:
Левски (София) - Ростов (Ростов на Дон, Рус, 1)                    -


18 февруари 2013, понеделник

Пирин 2002 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                          -


19 февруари 2013, вторник

в Правец:
Локомотив (София) - Видима-Раковски (Севлиево)                     -


20 февруари 2013, сряда

в Бургас:
Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак 1918 (Варна)                  -

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Раковски 2011 (Раковски)                -


21 февруари 2013, четвъртък

във Варна:
Черноморец (Балчик) - Сливнишки герой (Сливница)                   -


22 февруари 2013, петък

в Бурас, ст."Лазур":
Берое (Стара Загора) - Амкар (Перм, Рус, 1)                        -

в Правец:
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)                      -

в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (Мездра)                      -

в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                     -


23 февруари 2013, събота

в Пловдив:
Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)                       -

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)                      -

Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево)                        -

в Благоевград, ст."Христо Ботев":
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив (София)                        -

Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                      -

Банско (Банско) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                 -

във Варна:
Черно море /юн.ст.'94/ - Сливнишки герой (Сливница)                -


24 февруари 2013, неделя

Пирин 2002 (Разлог) - Места 2005 (Хаджидимово)                     -


25 февруари 2013, понеделник

в Бурас, ст."Лазур":
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Амкар (Перм, Рус, 1)                    -


26 февруари 2013, вторник

в Разград, Спортен комплекс "Лудогорец":
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)                      1:0 (0:0) *
  [1:0 Теро Мантула 40']
* - в две полувремена по 35'.

в Разград, Спортен комплекс "Лудогорец", след мача с Дунав:
Лудогорец 1945 (Разград) - Ювентус (Букурещ, Рум, 3)              2:1 (2:0)
  [1:0 Себастиан Ернандес 15', 2:0 Димо Бакалов 25', 2:1 Флорин Ангел 48']


28 февруари 2013, четвъртък

в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули", 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Амкар (Перм, Рус, 1)                          0:1 (0:1)
  [0:1 Георги Пеев 10'-д]


7 март 2013, четвъртък

в Шумен, ст."Панайот Волов":
Шумен 2010 (Шумен) - Локомотив (Горна Оряховица)                  0:0


20 март 2013, сряда

в Мурсалево, 13:00 ч:
Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                             4:1 (2:0)
  [2:0 Петър Петров 6',22'; 2:1 Албин Одза 59', 4:1 Салас Окечукву 73',90'], ~ 80 зрители


21 март 2013, четвъртък

в София, ст."Славия", 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                              0:4 (0:3)
  [0:1 Базиле де Карвальо 37'-д, 0:2 Рене Михелич 39', 0:3 Милен Василев 41',
   0:4 Ромен Ели 51'], ~ 300 зрители

в Ловеч, Градски стадион, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Спартак 1919 (Плевен)                            2:1 (1:0)
  [2:0 Исмаил иса 25',57'; 2:1 Михаил Милчев 83'], ~ 100 зрители

в Любимец, Градски стадион - помощно игрище, 15:30 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Берое (Стара Загора)                     0:0
   ~ 200 зрители


22 март 2013, петък

в Пловдив, ст."Христо Ботев", 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)                      4:0 (2:0)
  [3:0 Станислав Костов 11',14',73'; 4:0 Луис Педро 75'], ~ 150 зрители

във Варна, ст."Тича", 15:00 ч:
Черно море (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)                  0:0
   ~ 80 зрители

в Пловдив, ст."Пловдив", 14:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин 2002 (Разлог)                    1:0 (1:0)
  [1:0 Мартин Кавдански 41']

в Етрополе, ст."Чавдар" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                               1:0 (0:0)
  [1:0 Йордан Етов 61'], ~ 40 зрители

в Симитли, ст."Струма", 13:30 ч:
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                             1:0 (0:0)
  [1:0 Анатоли Лулейски 52'], ~ 80 зрители


23 март 2013, събота

в Бургас, ст."Лазур", 16:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)                           1:3 (1:2, 1:2) *
  [0:1 Спас Делев 16', 0:2 Мишел 21', 1:2 Любомир Божинов 30',
   1:3 Мартин Камбуров 84'], ~ 3 200 зрители
* - в 3 части по 30'.

в Разград, спортен комплекс "Лудогорец", 15:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1919 (Плевен)                  3:0 (1:0)
  [1:0 Тейнур Марен 15', 2:0 Жуниньо Кишада 69', 3:0 Михаил Александров 85'], ~ 400 зрители

в София, ст."Локомотив", 13:00 ч:
Локомотив (София) - Раковски 2011 (Раковски)                      1:2 (1:1)
  [0:1 Петър Атанасов 15', 1:1 Антонио Павлов 31', 1:2 Георги Аврамов 51'], ~ 100 зрители

в Тервел, 11:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)                      0:5 (0:0)
  [0:1 Пламен Иванов 50' 0:2 Георги Димитров 60', 0:3 Боян Илиев 65',
   0:4 Героги Димитров 75', 0:5 Пламен Иванов 85']


24 март 2013, неделя

в Истанбул, Турция, ст."Реджеп Таип Ердоган", 14:00 ч:
Касъмпаша (Истанбул, Тур, 1) - Черноморец Бургас (Бургас)         1:0 (0:0)
  [1:0 Танер Йълдъз 69']


27 март 2013, сряда

Брестник, ст."Беркут", 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                        4:0 (3:0)
  [1:0 Луис Педро 11', 2:0 Станислав Костов 17', 3:0 Николай Павлов 45',
   4:0 Борис Галчев 79'], ~ 200 зрители

Долна Диканя:
Витоша (Долна Диканя) - Миньор (Перник)                           3:5 (3:2)
  [1:0 Петко Петков 10', 1:2 Адриан Олегов 19,22'; 2:2 Юлиян Владимиров 38',
   3:2 Йордан Йорданов 43', 3:3 Салас Окечукву 52', 3:4 Владимир Арнаудов 68'-аг,
   3:5 Марио Димитров 81']


3 април 2013, сряда

в Разград, спортен комплекс "Лудогорец", 15:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разгра) - Шумен 2010 (Шумен)                      3:0 (1:0)
  [3:0 Димо Бакалов 32',73',80']

в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули":
Черноморец Бургас (Бургас) - Мастер (Бургас)                      4:0
  [??? (2), Преслав Йорданов, Исуф Уатара]


5 април 2013, петък

в Каварна, Градски стадион, 15:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Дунав 2010 (Русе)                            1:0 (0:0)
  [1:0 Латин Венков 80']


13 април 2013, събота

в Плевен, ст."Плевен", 16:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Верея (Стара Загора)                      2:1 (0:0)
  [1:0 Любомир Иванов 53', 2:0 Станислав Краев 58', 2:1 Захари Димитров 60'], ~ 100 зрители


17 април 2013, сряда

в София, ст."Българска армия", 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                                  2:1 (1:0)
  [1:0 Ивайло Чочев 45', 1:1 Йордан Етов 49', 2:1 Кристиян Петров 60'], ~ 200 зрители

в Пловдив, ст."Христо Ботев", 17:00 ч
Ботев (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                        1:1 (0:1)
  [0:1 Иван Площаков 35', 1:1 Цветелин Чунчуков 68']
  [ид: Петър Атанасов (Р) 13'], ~ 280 зрители


24 април 2013, сряда

в Пловдив, ст."Христо Ботев", 17:00 ч
Ботев (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                        3:1 (3:1) *
  [0:1 Лъчезар Ангелов 8', 1:1 Венцислав Гюзелев 15', 2:1 Николай Павлов 21',
   3:1 Цветелин Чунчуков 29'-д]
* - в 2 полувремена по 30'.


нагоре


Приятелски срещи - класиране зима 2012/13

                           Класиране - "А" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец Бургас (Бургас)          5    5   0   0   22:4    15
 2. Пирин (Гоце Делчев)                 7    3   0   4    7:13    9 [+]
 3. Ботев (Враца)                       4    2   2   0    6:3     8
 4. Етър 1924 (Велико Търново)          3    2   1   0    7:1     7 [+]
 5. Ботев (Пловдив)                     3    2   1   0    8:4     7 [+]
 6. Берое (Стара Загора)                2    2   0   0    7:2     6
 7. Лудогорец 1945 (Разград)            2    2   0   0    4:1     6
  . Миньор (Перник)                     3    2   0   1    4:1     6
 9. Славия 1913 (София)                 2    1   1   0    4:2     4
10. Монтана 1921 (Монтана)              2    1   1   0    3:2     4
11. ЦСКА (София)                        3    0   3   0    7:7     3
12. Локомотив (София)                   2    1   0   1    3:3     3
13. Локомотив 1926 (Пловдив)            2    1   0   1    1:2     3
14. Литекс (Ловеч)                      3    0   2   1    3:4     2
15. Левски (София)                      2    0   1   1    3:5     1
16. Черно море (Варна)                  0    0   0   0    0:0     0
--. ЕЕЕЧ                               24    7   8   9   37:39   29 [*]
--. СССФ                               11    3   3   5   14:27   12 [*]

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 6 януари и 1 март 2013 г. включително.
  - ЕЕЕЧ е сборен актив от резултатите на всички чуждестранни отбори срещу
отбори от "А" и "Б" ФГ.
  - СССФ е сборен актив от резултатите на всички отбори от "В" АФГ и ОФГ
срещу отбори от "А" и "Б" ФГ.

Голмайстори
 4 - Станислав Дрянов       - Черноморец Бургас (Бургас)
 3 - Преслав Йорданов       - Черноморец Бургас (Бургас)
   - Милчо Ангелов          - Черноморец Бургас (Бургас)
* - 3 гола за Етър 1924 са с неизвестни голмайстори.

                           Класиране - "Б" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Светкавица 1922 (Търговище)         4    3   0   1    8:4     9 [-]
 2. Любимец 2007 (Любимец)              5    2   0   3    9:12    6
 3. Нефтохимик 1962 (Бургас)            1    0   1   0    1:1     1
 4. Септември (Симитли)                 3    0   1   2    0:4     1
 5. Калиакра (Каварна)                  3    0   1   2    1:6     1 [-]
 6. Банско (Банско)                     0    0   0   0    0:0     0
  . Сливен 2000 (Сливен)                0    0   0   0    0:0     0
  . Шумен 2010 (Шумен)                  0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Спартак 1919 (Плевен)               0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Раковски 2011 (Раковски)            0    0   0   0    0:0     0 [+]
11. Видима-Раковски (Севлиево)          1    0   0   1    2:3     0 [-]
12. Спартак 1918 (Варна)                1    0   0   1    0:2     0
13. Пирин 2002 (Разлог)                 3    0   0   3    4:8     0 [+]
14. Чавдар (Етрополе)                   3    0   0   3    1:6     0

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 6 януари и 1 март 2013 г. включително.

Голмайстори
 3 - Деян Христов           - Светкавица 1922 (Търговище)
   - Георги Чакъров         - Любимец 2007 (Любимец)

нагоре


Зимни подготвителни лагери 2012/13

                           "А" ФГ

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 10 януари 2013, София, комплекс "Царско село"
                                     първи лагер - 14-29 януари 2013, Анталия, Турция
                                     втори лагер - 2-21 февруари 2013, Марбеля, Испания

 2. Левски (София)                   сбор        - 9 януари 2013
                                     първи лагер - 14-31 януари 2013, Агия Напа, Кипър
                                     втори лагер - 4-18 февруари 2013, Агия Напа, Кипър

 3. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 11 януари 2013
                                     първи лагер - 13-25 януари 2013, Солун, Гърция
                                     втори лагер - 30 януари-15 февруари 2013, Анталия, Турция

 4. ЦСКА (София)                     сбор        - 7 януари 2013
                                     първи лагер - 11-27 януари 2013, Алания, Турция
                                     втори лагер - 30 януари-14 февруари 2013, Алания, Турция

 5. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 4 януари 2013
                                     първи лагер - 6-20 януари 2013, Дедеагач, Гърция
                                     втори лагер - 27 януари-15 февруари 2013, Агия Напа, Кипър

 6. Черноморец Бургас (Бургас)       сбор        - 7 януари 2013
                                     първи лагер - 10-26 януари 2013, Поморие

 7. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 10 януари 2013
                                     първи лагер - 14-26 януари 2013, Варна
                                     втори лагер - 2-13 февруари 2013, Анталия, Турция

 8. Пирин (Гоце Делчев)              сбор        - 2 януари 2013
                                     първи лагер - 3-26 януари 2013, Кадрие, Турция

 9. Славия 1913 (София)              сбор        - 7 януари 2013
                                     първи лагер - 13-25 януари 2013, Сандански
                                     втори лагер - 5-19 февруари 2013, Анталия, Турция

10. Черно море (Варна)               сбор        - 9 януари 2013
                                     първи лагер - 4-16 февруари, Анталия, Турция

11. Ботев (Враца)                    сбор        - 7 януари 2013
                                     първи лагер - 14-26 януари 2013, Мелник

12. Берое (Стара Загора)             сбор        - 14 януари 2013

13. Миньор (Перник)                  сбор        - 15 януари 2013

14. Локомотив (София)                сбор        - 10 януари 2013
                                     първи лагер - 13-26 януари 2013, Сандански
                                     втори лагер - 3-13 февруари 2013, Алания, Турция

15. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 9 януари 2013
                                     първи лагер - 5-19 февруари 2013, Анталия, Турция

16. Етър 1924 (Велико Търново)       сбор        - 8 януари 2013
                                     първи лагер - 9 януари-10 февруари 2013, Белек, Турция

                           "Б" ФГ

 1. Нефтохимик 1962 (Бургас)         сбор        - 14 януари 2013

 2. Спартак 1919 (Плевен)            сбор        - 28 януари 2013

 3. Раковски 2011 (Раковски)         сбор        - 10 януари 2013
                                     първи лагер - 21 януари-???, Велинград
                                     втори лагер - Поморие

 4. Светкавица 1922 (Търговище)      сбор        - 7 януари 2013
                                     първи лагер - 16-26 януари 2013, Балчик
                                     втори лагер - 28? януари-?? февруари 2013, Анталия, Турция

 5. Банско (Банско)                  сбор        - 16 януари 2013
                                     първи лагер - 29 януари-10 февруари 2013, Благоевград

 6. Спартак 1918 (Варна)             сбор        - 14 януари 2013

 7. Чавдар (Етрополе)                сбор        - 14 януари 2013
                                     първи лагер - 17-26 януари 2013, Тополовград

 8. Любимец 2007 (Любимец)           сбор        - 10 януари 2013
                                     първи лагер - 13-21 януари 2013, Бурса, Турция

 9. Калиакра (Каварна)               сбор        - 14 януари 2013

10. Видима-Раковски (Севлиево)       сбор        - 14 януари 2013

11. Шумен 2010 (Шумен)               сбор        - 28 януари 2013

12. Пирин 2002 (Разлог)              сбор        - 14 януари 2013
                                     първи лагер - Сандански

13. Септември (Симитли)              сбор        - 14 януари 2013

14. Сливен 2000 (Сливен)             сбор        - 14 януари 2013

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com