bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Габрово 2012/13


"А" ОФГ Габрово 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Янтра Габрово (Габрово)            14   13   1   0   59:6    40 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Янтра 1919 (Габрово)               14   11   1   2   41:18   34 [-]
 3. Ера (Севлиево)                     14    8   1   5   59:32   25
 4. Юнак (Кормянско)                   14    6   2   6   31:31   20
 5. Локомотив (Дряново)                14    4   6   4   25:22   18 [-]
 6. Чардафон 1919 (Габрово)            14    4   2   8   25:47   14 [+]
 7. Ангел Кънчев (Трявна)              14    2   0  12   17:57    6 [+]
-------------------------------------------------------------------
 8. Орловец 94 (Габрово)               14    1   1  12   11:55    4 [+]

Бележки
  - Янтра 1919 (Габрово), 14-ти; и Локомотив (Дряново), 16-ти в Северозападна "В" АФГ през изминалия
сезон, изпадат в ОФГ Габрово.
  - ОФГ Габрово е преструктурирана като е създадена "Б" ОФГ. Отборите, заели от 3-то до 8-мо място
в ОФГ Габрово през изминалия сезон се включват в "Б" ОФГ.
  - Орловец 94 (Габрово), Янтра Габрово (Габрово), Чардафон 1919 (Габрово) и Ангел Кънчев (Трявна) се включват
в групата и влизат директно в "А" ОФГ.
  - Всички габровски отбори играят домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Габрово и на изкуствения
терен на същия стадион.
  - Ера (Севлиево) играе домакинските си мачове на помощния терен на ст."Раковски" в Севлиево.

                           I кръг

22 септември 2012, събота, 16:00 ч:
Ера (Севлиево) - Орловец 94 (Габрово)                     3:2
22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)           2:0
Юнак (Кормянско) - Чардафон 1919 (Габрово)                отложен
22 септември 2012, събота, 19:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Дряново)                4:2
10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Чардафон 1919 (Габрово)                5:1

                           II кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Юнак (Кормянско)                  1:4
Локомотив (Дряново) - Янтра Габрово (Габрово)             0:0
Ера (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)                     отложен
29 септември 2012, събота, 19:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Орловец 94 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            1:2
17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Ера (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)                     3:5

                           III кръг

7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Орловец 94 (Габрово)               2:1
Янтра Габрово (Габрово) - Ера (Севлиево)                  2:0
Юнак (Кормянско) - Локомотив (Дряново)                    1:1
Чардафон 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)           4:1

                           IV кръг

13 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)            отложен *
* - първоначално домакините не се явяват, без да уведомят официално ОС на БФС за причините.
В последствие на 15 октомври Янтра 1919 изпраща писмо до ОС на БФС - Габрово, в което заявява,
че причината за неявяването е, че от 15-те картотекирани състезатели на клуба, шест са получили
заболяване, един е контузен, а един - наказан и изразява готовност да изиграе мача в дата и час,
насрочен от ОС и удобен за Янтра. На 19 октомври отборът на Янтра също изпраща писмо до ОС на БФС,
в което предварително се отказва от възможността да получи служебна победа за срещата "в името на
футболната игра и малкото останали габровски симпатизанти" и предлага мачът да бъде изигран в
рамките на следващите 15 дни. На 29 октомври СТК при ОС на БФС - Габрово се съобразява с желанията
на двата отбора и насрочва нова дата за мача - на 10 ноември, с право на участие за футболистите,
картотекирани към 13 октомври и без право на участие на наказания към 13 октомври играч на Янтра 1919.
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Орловец 94 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)              0:2
Локомотив (Дряново) - Чардафон 1919 (Габрово)             2:2
Ера (Севлиево) - Юнак (Кормянско)                         6:0
10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)            0:1

                           V кръг

21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Орловец 94 (Габрово)            5:0
Юнак (Кормянско) - Янтра 1919 (Габрово)                   1:2
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Чардафон 1919 (Габрово) - Ера (Севлиево)                  3:2
Ангел Кънчев (Трявна) - Локомотив (Дряново)               1:2

                           VI кръг

28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Орловец 94 (Габрово) - Локомотив (Дряново)                0:5
Ера (Севлиево) - Ангел Кънчев (Трявна)                    8:1
Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            3:1
Янтра Габрово (Габрово) - Юнак (Кормянско)                2:0

                           VII кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Орловец 94 (Габрово)                   отложен
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)         0:1
Ангел Кънчев (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)              0:4
Локомотив (Дряново) - Ера (Севлиево)                      1:2
17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Орловец 94 (Габрово)                   4:1

                           I кръг - отложен мач

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Чардафон 1919 (Габрово)                5:1

                           IV кръг - отложен мач

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)            0:1

                           II кръг - отложен мач

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Ера (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)                     3:5

                           VII кръг - отложен мач

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Орловец 94 (Габрово)                   4:1

                           VIII кръг

30 март 2013, събота, 13:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Ангел Кънчев (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)           3:9
30 март 2013, събота, 16:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Чардафон 1919 (Габрово) - Юнак (Кормянско)                отложен
31 март 2013, неделя, 16:00 ч:
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Орловец 94 (Габрово) - Ера (Севлиево)                     1:9
Локомотив (Дряново) - Янтра 1919 (Габрово)                0:0
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Юнак (Кормянско)                2:8

                           IX кръг

7 април 2013, неделя, 14:00 ч:
в Габрово, ст."Априлов":
Чардафон 1919 (Габрово) - Орловец 94 (Габрово)            0:2
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Ангел Кънчев (Трявна)                  4:1
в Габрово, ст."Априлов":
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Дряново)             4:0
Янтра 1919 (Габрово) - Ера (Севлиево)                     отложен
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ера (Севлиево)                     7:5

                           X кръг

14 април 2013, неделя, 14:00 ч:
в Габрово, ст."Априлов":
Орловец 94 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)               1:6
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Ера (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)                  2:4
Локомотив (Дряново) - Юнак (Кормянско)                    0:1
в Габрово, ст."Априлов":
Ангел Кънчев (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)           1:7

                           XI кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
в Габрово, ст."Априлов":
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            3:0
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Орловец 94 (Габрово)              3:1
в Габрово, ст."Априлов":
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив (Дряново)             2:2
Юнак (Кормянско) - Ера (Севлиево)                         отложен
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Ера (Севлиево)                         1:6

                           XII кръг

28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Орловец 94 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)            0:11
Янтра 1919 (Габрово) - Юнак (Кормянско)                   3:0 сл.*
* - първоначално отложен, след края на първенството присъден служебно.
Ера (Севлиево) - Чардафон 1919 (Габрово)                  5:1
Локомотив (Дряново) - Ангел Кънчев (Трявна)               5:2

                           XIII кръг

5 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Локомотив (Дряново) - Орловец 94 (Габрово)                2:0
Ангел Кънчев (Трявна) - Ера (Севлиево)                    1:5
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            0:3 сл.
Юнак (Кормянско) - Янтра Габрово (Габрово)                1:4

                           XIV кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Орловец 94 (Габрово) - Юнак (Кормянско)                   1:1
в Габрово, ст."Априлов":
Янтра Габрово (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)        11:0
Янтра 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)              2:0
Ера (Севлиево) - Локомотив (Дряново)                      3:3

                           VIII кръг - отложен мач

19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Юнак (Кормянско)                2:8

                           IX кръг - отложен мач

19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ера (Севлиево)                     7:5

                           XI кръг - отложен мач

26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Ера (Севлиево)                         1:6

нагоре


"Б" ОФГ Габрово 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Петко Славейков)         10    7   0   3   26:15   21
-------------------------------------------------------------------
 2. Дан Колов (Сенник)                 10    6   2   2   24:13   20
 3. Росица (Стоките)                   10    5   4   1   25:13   19
 4. Вихър (Ряховците)                  10    2   3   5   18:19    9
 5. Стрела (Шумата)                    10    3   0   7   15:32    9
 6. Видима (Душево)                    10    2   1   7   16:32    7

Бележки
  - ОФГ Габрово е преструктурирана като е създадена "Б" ОФГ. Отборите, заели от 3-то до 8-мо място
в ОФГ Габрово през изминалия сезон се включват в "Б" ОФГ.

                           I кръг

30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Ряховците) - Спортист (Петко Славейков)            0:1
Росица (Стоките) - Видима (Душево)                        6:0
Дан Колов (Сенник) - Стрела (Шумата)                      5:0

                           II кръг

7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Петко Славейков) - Стрела (Шумата)              3:0
Видима (Душево) - Дан Колов (Сенник)                      0:3
Вихър (Ряховците) - Росица (Стоките)                      1:1

                           III кръг

14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Росица (Стоките) - Спортист (Петко Славейков)             3:2
Дан Колов (Сенник) - Вихър (Ряховците)                    1:1
Стрела (Шумата) - Видима (Душево)                         2:0

                           IV кръг

21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Петко Славейков) - Видима (Душево)              4:1
Вихър (Ряховците) - Стрела (Шумата)                       2:3
Росица (Стоките) - Дан Колов (Сенник)                     1:1

                           V кръг

28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Дан Колов (Сенник) - Спортист (Петко Славейков)           1:4
Стрела (Шумата) - Росица (Стоките)                        0:2
Видима (Душево) - Вихър (Ряховците)                       2:5

                           VI кръг

21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Петко Славейков) - Вихър (Ряховците)            отложен
Видима (Душево) - Росица (Стоките)                        2:2
Стрела (Шумата) - Дан Колов (Сенник)                      1:4
16 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Петко Славейков) - Вихър (Ряховците)            4:2

                           VII кръг

28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Шумата) - Спортист (Петко Славейков)              2:4
Дан Колов (Сенник) - Видима (Душево)                      4:2
Росица (Стоките) - Вихър (Ряховците)                      2:2

                           VIII кръг

19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Петко Славейков) - Росица (Стоките)             отложен
Вихър (Ряховците) - Дан Колов (Сенник)                    1:2
Видима (Душево) - Стрела (Шумата)                         3:6
9 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Петко Славейков) - Росица (Стоките)             3:1

                           IX кръг

26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Видима (Душево) - Спортист (Петко Славейков)              3:0
Стрела (Шумата) - Вихър (Ряховците)                       0:4
Дан Колов (Сенник) - Росица (Стоките)                     1:2

                           X кръг

2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Петко Славейков) - Дан Колов (Сенник)           1:2
Росица (Стоките) - Стрела (Шумата)                        5:1
Вихър (Ряховците) - Видима (Душево)                       0:3

                           VIII кръг - отложен мач

9 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Петко Славейков) - Росица (Стоките)             3:1

                           VI кръг - отложен мач

16 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Петко Славейков) - Вихър (Ряховците)            4:2

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com