bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Кърджали 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопи 1935 (Момчилград)           16   15   1   0   51:5    46
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски 2005 (Крумовград)           16   12   1   3   47:16   37
 3. Искра (Черноочене)                 16    8   5   3   33:18   29
 4. Юнак 2000 (Ардино)                 16    8   1   7   29:35   25
 5. Перперикон (Перперек)              16    8   0   8   33:31   24
 6. Джебел (Джебел)                    16    5   4   7   23:29   19
 7. Байкал (Широко поле)               16    4   2  10   18:35   14
 8. Върбица 2006 (Бенковски)           15    2   3  10   15:35    6 [+][*]
 9. Мост (Мост)                        15    0   1  14    5:50    1 [*]

Бележки
  - Граничар (Кирково), 4-ти; и Здравец (Груево), 10-ти през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Върбица 2006 (Бенковски) се включва в групата.
  - Мост (Мост) се отказва от участие след III кръг. Въпреки че към момента на оттеглянето
си отборът е изиграл по-малко от половината мачове за сезона, ОС на БФС - Кърджали не анулира
срещите му, а до края на сезона противниците му получават служебни победи с 3:0.
  - Върбица 2006 (Бенковски) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
От актива на отбора са отнети 3 точки.

                           I кръг

29 септември 2012, събота, 15:00 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Левски 2005 (Крумовград)       1:4
29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Юнак 2000 (Ардино) - Джебел (Джебел)                      3:0 сл.
30 септември 2012, неделя, 14:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Искра (Черноочене)                1:2
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Мост (Мост)                    7:0
Байкал (Широко поле)                                      почива

                           II кръг

6 октомври 2012, събота, 16:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Перперикон (Перперек)          3:2
7 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Искра (Черноочене) - Юнак 2000 (Ардино)                   7:1
7 октомври 2012, неделя, 16:30 ч:
Мост (Мост) - Върбица 2006 (Бенковски)                    3:3
Байкал (Широко поле) - Родопи 1935 (Момчилград)           0:2
Джебел (Джебел)                                           почива

                           III кръг

13 октомври 2012, събота, 16:30 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Байкал (Широко поле)           3:0
Юнак 2000 (Ардино) - Левски 2005 (Крумовград)             4:3
14 октомври 2012, неделя, 13:30 ч:
Перперикон (Перперек) - Мост (Мост)                       4:2
14 октомври 2012, неделя, 16:30 ч:
Джебел (Джебел) - Искра (Черноочене)                      1:1
Родопи 1935 (Момчилград)                                  почива

* - Мост (Мост) се отказва от участие след III кръг. Въпреки че към момента на оттеглянето
си отборът е изиграл по-малко от половината мачове за сезона, ОС на БФС - Кърджали не анулира
срещите му, а до края на сезона противниците му получават служебни победи с 3:0.

                           IV кръг

20 октомври 2012, събота, 16:30 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Върбица 2006 (Бенковски)       отложен
21 октомври 2012, неделя, 16:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Джебел (Джебел)                3:0
Мост (Мост) - Юнак 2000 (Ардино)                          0:3 сл.
Байкал (Широко поле) - Перперикон (Перперек)              0:3
5 декември 2012, сряда, 14:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Върбица 2006 (Бенковски)       1:1
Искра (Черноочене)                                        почива

                           V кръг

27 октомври 2012, събота, 15:30 ч:
Юнак 2000 (Ардино) - Байкал (Широко поле)                 2:0
Джебел (Джебел) - Мост (Мост)                             3:0 сл.
28 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Родопи 1935 (Момчилград)          0:3
28 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Искра (Черноочене) - Левски 2005 (Крумовград)             1:2
Върбица 2006 (Бенковски)                                  почива

                           VI кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Мост (Мост) - Искра (Черноочене)                          0:3 сл.
Байкал (Широко поле) - Джебел (Джебел)                    отложен
Родопи 1935 (Момчилград) - Юнак 2000 (Ардино)             4:1
Върбица 2006 (Бенковски) - Перперикон (Перперек)          0:2
5 декември 2012, сряда, 14:00 ч:
Байкал (Широко поле) - Джебел (Джебел)                    2:2
Левски 2005 (Крумовград)                                  почива

                           VII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Юнак 2000 (Ардино) - Върбица 2006 (Бенковски)             3:2
Джебел (Джебел) - Родопи 1935 (Момчилград)                0:3
Искра (Черноочене) - Байкал (Широко поле)                 3:0
Левски 2005 (Крумовград) - Мост (Мост)                    3:0 сл.
Перперикон (Перперек)                                     почива

                           VIII кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Байкал (Широко поле) - Левски 2005 (Крумовград)           1:7
Родопи 1935 (Момчилград) - Искра (Черноочене)             5:0
Върбица 2006 (Бенковски) - Джебел (Джебел)                4:0
Перперикон (Перперек) - Юнак 2000 (Ардино)                4:1
Мост (Мост)                                               почива

                           IX кръг

25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Джебел (Джебел) - Перперикон (Перперек)                   3:2
Искра (Черноочене) - Върбица 2006 (Бенковски)             1:1
Левски 2005 (Крумовград) - Родопи 1935 (Момчилград)       1:2
Мост (Мост) - Байкал (Широко поле)                        0:3 сл.
Юнак 2000 (Ардино)                                        почива

                           IV кръг - отложен мач

5 декември 2012, сряда, 14:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Върбица 2006 (Бенковски)       1:1

                           VI кръг - отложен мач

5 декември 2012, сряда, 14:00 ч:
Байкал (Широко поле) - Джебел (Джебел)                    2:2

* - Върбица 2006 (Бенковски) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
От актива на отбора са отнети 3 точки.

                           X кръг

23 март 2013, събота, 14:30 ч:
Джебел (Джебел) - Юнак 2000 (Ардино)                      6:0
23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Мост (Мост) - Родопи 1935 (Момчилград)                    0:3 сл.
24 март 2013, неделя, 14:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Върбица 2006 (Бенковски)       3:0 сл.
Искра (Черноочене) - Перперикон (Перперек)                4:0
Байкал (Широко поле)                                      почива

                           XI кръг

30 март 2013, събота, 14:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Левски 2005 (Крумовград)          2:4
31 март 2013, неделя, 14:00 ч:
Юнак 2000 (Ардино) - Искра (Черноочене)                   1:1
Върбица 2006 (Бенковски) - Мост (Мост)                    анулиран
Родопи 1935 (Момчилград) - Байкал (Широко поле)           5:0
Джебел (Джебел)                                           почива

                           XII кръг

7 април 2013, неделя, 14:00 ч:
Байкал (Широко поле) - Върбица 2006 (Бенковски)           3:0 сл.
Мост (Мост) - Перперикон (Перперек)                       0:3 сл.
Левски 2005 (Крумовград) - Юнак 2000 (Ардино)             3:0
Искра (Черноочене) - Джебел (Джебел)                      2:2
Родопи 1935 (Момчилград)                                  почива

                           XIII кръг

13 април 2013, събота, 15:30 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопи 1935 (Момчилград)       0:3 сл.
14 април 2013, неделя, 14:30 ч:
Джебел (Джебел) - Левски 2005 (Крумовград)                0:3 сл.*
* - прекратен по вина на Джебел. На отбора е присъдена служебна загуба с 0:3 и е наказан
    с лишаване от домакинство за 1 мач.
Юнак 2000 (Ардино) - Мост (Мост)                          3:0 сл.
Перперикон (Перперек) - Байкал (Широко поле)              4:3
Искра (Черноочене)                                        почива

                           XIV кръг

20 април 2013, събота, 14:30 ч:
Мост (Мост) - Джебел (Джебел)                             0:3 сл.
21 април 2013, неделя, 14:30 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Перперикон (Перперек)          3:0
Байкал (Широко поле) - Юнак 2000 (Ардино)                 3:0
Левски 2005 (Крумовград) - Искра (Черноочене)             1:1
Върбица 2006 (Бенковски)                                  почива

                           XV кръг

27 април 2013, събота, 14:30 ч:
Перперикон (Перперек) - Върбица 2006 (Бенковски)          3:0 сл.
28 април 2013, неделя, 14:30 ч:
Искра (Черноочене) - Мост (Мост)                          3:0 сл.
Джебел (Джебел) - Байкал (Широко поле)                    0:0
Юнак 2000 (Ардино) - Родопи 1935 (Момчилград)             1:2
Левски 2005 (Крумовград)                                  почива

                           XVI кръг

5 май 2013, неделя, 16:00 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Юнак 2000 (Ардино)             0:3 сл.
Родопи 1935 (Момчилград) - Джебел (Джебел)                3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Байкал (Широко поле) - Искра (Черноочене)                 0:1
Мост (Мост) - Левски 2005 (Крумовград)                    0:3 сл.
Перперикон (Перперек)                                     почива

                           XVII кръг

12 май 2013, неделя, 16:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Байкал (Широко поле)           3:0
Искра (Черноочене) - Родопи 1935 (Момчилград)             0:3 сл.*
* - домакините не се явяват.
Джебел (Джебел) - Върбица 2006 (Бенковски)                3:0 сл.
Юнак 2000 (Ардино) - Перперикон (Перперек)                3:0
Мост (Мост)                                               почива

                           XVIII кръг

19 май 2013, неделя, 16:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Джебел (Джебел)                   3:0
Върбица 2006 (Бенковски) - Искра (Черноочене)             0:3 сл.
Родопи 1935 (Момчилград) - Левски 2005 (Крумовград)       2:1
Байкал (Широко поле) - Мост (Мост)                        3:0 сл.
Юнак 2000 (Ардино)                                        почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com