bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Кюстендил 2012/13


ОФГ Кюстендил - "Осогово" 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кюстендил (Кюстендил)              26   24   0   2  131:11   72
-------------------------------------------------------------------
 2. Струма (Нови чифлик)               26   20   2   4   71:34   62
 3. Септември 2005 (Жабокрът)          26   18   1   7   78:44   55
 4. Елешница (Ваксево)                 26   14   6   6   50:44   48
 5. Струмска слава 1956 (Търновлаг)    26   13   4   9   55:52   43
 6. Боила (Лозно)                      26   13   1  12   67:50   40
 7. Спортист (Слокощица)               26   12   2  12   66:64   38
 8. Сините извори (Горна Гращица)      26   10   4  12   62:56   34
 9. Руен (Богослов)                    26   10   3  13   49:54   33
10. Спортист (Ябълково)                26    9   4  13   39:52   31
11. Славия (Граница)                   26    6   5  15   33:68   23
12. Осогово (Багренци)                 26    5   6  15   28:58   21
13. Пауталия (Соволяно)                26    2   1  23   30:131   7 [+]
14. Гранит (Коняво)                    26    6   1  19   22:63   19 [+][*]
--. Копие (Копиловци)                   0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - На 16 юли 2012 г. Бузлуджа (Кюстендил), 5-ти през изминалия сезон; се
влива във Велбъжд (Кюстендил) от Югозападна "В" АФГ. Обявената цел на обединението
е консолидиране на детско-юношеските школи в града.
  - Гранит (Коняво) и Пауталия (Соволяно) се включват в групата.
  - Кюстендил (Кюстендил) играе домакинските си мачове в Шишковци.
  - Копие (Копиловци), 12-ти през изминалия сезон; се отказва от участие
непосредствено преди началото на първенството, след съставянето на програмата.
  - Гранит (Коняво) се отказва от участие преди началото на пролетния полусезон.
Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта
се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

2 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Гранит (Коняво) - Спортист (Ябълково)                     1:0
Елешница (Ваксево) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      0:0
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица)                  анулиран *
* - анулиран след оттеглянето на Копие от участие в първенството.
Пауталия (Соволяно) - Славия (Граница)                    1:4
2 септември 2012, неделя, 17:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)              7:0
Осогово (Багренци) - Септември 2005 (Жабокрът)            2:1
Руен (Богослов) - Сините извори (Горна Гращица)           2:4
Боила (Лозно)                                             почива

                           II кръг

5 септември 2012, сряда, 18:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци)                 5:3
Спортист (Слокощица) - Кюстендил (Кюстендил)              0:15
Боила (Лозно) - Гранит (Коняво)                           2:4
6 септември 2012, четвъртък, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Руен (Богослов)                        3:0
Септември 2005 (Жабокрът) - Пауталия (Соволяно)          10:0
Спортист (Ябълково) - Елешница (Ваксево)                  3:3
Сините извори (Горна Гращица)                             почива
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           III кръг

9 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)   2:1
Пауталия (Соволяно) - Струма (Нови чифлик)                1:3
Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът)               0:1
9 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица)                 1:2
Сините извори (Горна Гращица) - Славия (Граница)          2:2
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Боила (Лозно)                        3:2
Гранит (Коняво)                                           почива
Спортист (Ябълково)                                       почива

                           IV кръг

16 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Сините извори (Горна Гращица) 3:2
Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов)                    5:1
Спортист (Слокощица) - Пауталия (Соволяно)                6:1
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Осогово (Багренци)      1:1
Спортист (Ябълково) - Кюстендил (Кюстендил)               0:3
Гранит (Коняво) - Елешница (Ваксево)                      0:4
Славия (Граница)                                          почива
Боила (Лозно)                                             почива

                           V кръг

23 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Спортист (Ябълково)                  1:0
Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица)                    1:4
Сините извори (Горна Гращица) - Струма (Нови чифлик)      1:3
Славия (Граница) - Септември 2005 (Жабокрът)              1:3
23 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Боила (Лозно)                     4:0
Пауталия (Соволяно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)     1:3
Елешница (Ваксево)                                        почива
Гранит (Коняво)                                           почива

                           VI кръг

30 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Струма (Нови чифлик) - Славия (Граница)                   4:0
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов)         3:2
Спортист (Ябълково) - Пауталия (Соволяно)                 3:0
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Сините извори (Горна Гращица)      1:1
Боила (Лозно) - Осогово (Багренци)                        2:2
Гранит (Коняво) - Кюстендил (Кюстендил)                   0:3
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           VII кръг

7 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Спортист (Ябълково)                     0:1
Сините извори (Г.Гращица) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    2:2
Славия (Граница) - Спортист (Слокощица)                   1:5
7 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                8:0
Осогово (Багренци) - Гранит (Коняво)                      0:1
Пауталия (Соволяно) - Боила (Лозно)                       1:8
Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик)          0:2

                           VIII кръг

14 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Славия (Граница)        3:0
Боила (Лозно) - Руен (Богослов)                           0:2
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът)          0:3
Спортист (Ябълково) - Сините извори (Горна Гращица)       2:0
Гранит (Коняво) - Пауталия (Соволяно)                     4:1
Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци)                   1:1
Струма (Нови чифлик)                                      почива
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           IX кръг

21 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Пауталия (Соволяно) - Елешница (Ваксево)                  2:5
Сините извори (Горна Гращица) - Боила (Лозно)             1:2
Септември 2005 (Жабокрът) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    3:4
21 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Руен (Богослов) - Гранит (Коняво)                         1:0
Славия (Граница) - Спортист (Ябълково)                    0:0
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица)               1:0
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива
Осогово (Багренци)                                        почива

                           X кръг

28 октомври 2012, неделя, 15:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик)    0:1
Спортист (Ябълково) - Септември 2005 (Жабокрът)           1:1
Боила (Лозно) - Славия (Граница)                          3:0
Гранит (Коняво) - Сините извори (Горна Гращица)           2:2
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов)                      3:0
Кюстендил (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                4:0
Спортист (Слокощица)                                      почива
Пауталия (Соволяно)                                       почива

                           XI кръг

4 ноември 2012, неделя, 10:30 ч:
Пауталия (Соволяно) - Кюстендил (Кюстендил)               1:10
Сините извори (Горна Гращица) - Елешница (Ваксево)        0:1
Славия (Граница) - Гранит (Коняво)                        0:3
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Ябълково)                2:0
4 ноември 2012, неделя, 13:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Боила (Лозно)                 2:0
Спортист (Слокощица) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    0:1
Осогово (Багренци)                                        почива
Руен (Богослов)                                           почива

                           XII кръг

11 ноември 2012, неделя, 10:30 ч:
Спортист (Ябълково) - Спортист (Слокощица)                4:0
Гранит (Коняво) - Септември 2005 (Жабокрът)               1:2
11 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Боила (Лозно) - Струма (Нови чифлик)                      2:1
Елешница (Ваксево) - Славия (Граница)                     2:0
Кюстендил (Кюстендил) - Руен (Богослов)                   7:1
Осогово (Багренци) - Пауталия (Соволяно)                  3:2
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           XIII кръг

18 ноември 2012, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Кюстендил (Кюстендил)     1:4
Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево)            5:1
Струма (Нови чифлик) - Гранит (Коняво)                    2:1
18 ноември 2012, неделя, 12:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Боила (Лозно)                      2:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Ябълково)     0:3
18 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Руен (Богослов) - Осогово (Багренци)                      4:1
Пауталия (Соволяно)                                       почива
Славия (Граница)                                          почива

                           XIV кръг

25 ноември 2012, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Славия (Граница)                 11:0
Осогово (Багренци) - Сините извори (Горна Гращица)        1:2
Пауталия (Соволяно) - Руен (Богослов)                     1:10
25 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Боила (Лозно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)           5:1
Гранит (Коняво) - Спортист (Слокощица)                    3:2
Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик)                 1:1
Спортист (Ябълково)                                       почива
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           XV кръг

2 декември 2012, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Пауталия (Соволяно)       4:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Гранит (Коняво)         5:2
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Славия (Граница) - Осогово (Багренци)                     1:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Кюстендил (Кюстендил)         1:4
Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево)                 0:2
Спортист (Ябълково) - Боила (Лозно)                       1:3
Руен (Богослов)                                           почива
Струма (Нови чифлик)                                      почива

* - Гранит (Коняво) се отказва от участие преди началото на пролетния полусезон.
Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта
се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XVI кръг

3 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево)      3:0
3 март 2013, неделя, 13:00 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Руен (Богослов)           2:3
3 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Ябълково) - Гранит (Коняво)                     3:0 сл.
Струма (Нови чифлик) - Кюстендил (Кюстендил)              отложен
Септември 2005 (Жабокрът) - Осогово (Багренци)            3:0
Славия (Граница) - Пауталия (Соволяно)                    2:2
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Кюстендил (Кюстендил)              2:1
Боила (Лозно)                                             почива
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           XVII кръг

9 март 2013, събота, 14:00 ч:
Пауталия (Соволяно) - Септември 2005 (Жабокрът)           0:9
10 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик)                 0:3
10 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Руен (Богослов) - Славия (Граница)                        1:1
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)              5:0
Елешница (Ваксево) - Спортист (Ябълково)                  1:1
Гранит (Коняво) - Боила (Лозно)                           0:3 сл.
Сините извори (Горна Гращица)                             почива
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           XVIII кръг

17 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Струма (Нови чифлик) - Пауталия (Соволяно)                2:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов)               5:2
Славия (Граница) - Сините извори (Горна Гращица)          2:3
17 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Боила (Лозно) - Елешница (Ваксево)                        2:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Кюстендил (Кюстендил)   0:5
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)                 3:0
Гранит (Коняво)                                           почива
Спортист (Ябълково)                                       почива

                           XIX кръг

24 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Пауталия (Соволяно) - Спортист (Слокощица)                2:5
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Ябълково)               5:1
24 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Септември 2005 (Жабокрът) 1:3
Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик)                    1:1
Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      0:3
Елешница (Ваксево) - Гранит (Коняво)                      3:0 сл.
Славия (Граница)                                          почива
Боила (Лозно)                                             почива

                           XX кръг

31 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Спортист (Ябълково) - Осогово (Багренци)                  1:0
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    4:0
Струма (Нови чифлик) - Сините извори (Горна Гращица)      3:2
31 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Боила (Лозно) - Кюстендил (Кюстендил)                     0:6
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Пауталия (Соволяно)     6:0
Септември 2005 (Жабокрът) - Славия (Граница)              2:1
Елешница (Ваксево)                                        почива
Гранит (Коняво)                                           почива

                           XXI кръг

7 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Слокощица)      3:5
Пауталия (Соволяно) - Спортист (Ябълково)                 1:4
Кюстендил (Кюстендил) - Гранит (Коняво)                   3:0 сл.
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Славия (Граница) - Струма (Нови чифлик)                   0:4
Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         8:2
Осогово (Багренци) - Боила (Лозно)                        0:3
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           XXII кръг

14 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Гранит (Коняво) - Осогово (Багренци)                      0:3 сл.
Спортист (Ябълково) - Руен (Богослов)                     0:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - С.извори (Г.Гращица)    5:2
Спортист (Слокощица) - Славия (Граница)                   3:4
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Кюстендил (Кюстендил)                1:4
Боила (Лозно) - Пауталия (Соволяно)                      10:0
Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът)          5:0

                           XVI кръг - отложен мач

21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Кюстендил (Кюстендил)              2:1

                           XXIII кръг

21 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)        3:0
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Ябълково)       4:2
Пауталия (Соволяно) - Гранит (Коняво)                     3:0 сл.
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица)          5:2
Руен (Богослов) - Боила (Лозно)                           1:0
Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево)                   1:1
Струма (Нови чифлик)                                      почива
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XXIV кръг

28 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Пауталия (Соволяно)                  3:0
Гранит (Коняво) - Руен (Богослов)                         0:3 сл.
Боила (Лозно) - Сините извори (Горна Гращица)             0:3
Спортист (Ябълково) - Славия (Граница)                    5:1
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Септември 2005 (Жаб.)   2:3
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               4:1
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива
Осогово (Багренци)                                        почива

                           XXV кръг

1 май 2013, сряда, 10:30 ч:
Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    8:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Ябълково)           3:1
Сините извори (Горна Гращица) - Гранит (Коняво)           3:0 сл.
1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Славия (Граница) - Боила (Лозно)                          1:3
Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево)                      0:2
Осогово (Багренци) - Кюстендил (Кюстендил)                0:6
Спортист (Слокощица)                                      почива
Пауталия (Соволяно)                                       почива

                           XXVI кръг

4 май 2013, събота, 10:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Сините извори (Горна Гращица)        1:4
Гранит (Коняво) - Славия (Граница)                        0:3 сл.
Спортист (Ябълково) - Струма (Нови чифлик)                2:4
4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Пауталия (Соволяно)               3:0
Боила (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът)                 7:2
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица)    1:1
Осогово (Багренци)                                        почива
Руен (Богослов)                                           почива

                           XXVII кръг

11 май 2013, събота, 10:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Спортист (Ябълково)               10:1
Славия (Граница) - Елешница (Ваксево)                     1:2
Руен (Богослов) - Кюстендил (Кюстендил)                   1:0
11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Боила (Лозно)                      5:2
Септември 2005 (Жабокрът) - Гранит (Коняво)               3:0 сл.
Пауталия (Соволяно) - Осогово (Багренци)                  2:5
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           XXVIII кръг

15 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов)                      1:1
Кюстендил (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица)     2:1
Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът)            1:5
Гранит (Коняво) - Струма (Нови чифлик)                    0:3 сл.
Боила (Лозно) - Спортист (Слокощица)                      4:3
Спортист (Ябълково) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)     0:3
Пауталия (Соволяно)                                       почива
Славия (Граница)                                          почива

                           XXIX кръг

19 май 2013, неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Боила (Лозно)           2:0
Спортист (Слокощица) - Гранит (Коняво)                    3:0 сл.
Руен (Богослов) - Пауталия (Соволяно)                     1:3
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 0:3
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)                  0:5
Сините извори (Горна Гращица) - Осогово (Багренци)        4:1
Спортист (Ябълково)                                       почива
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           XXX кръг

26 май 2013, неделя, 10:30 ч:
Пауталия (Соволяно) - Сините извори (Горна Гращица)       1:8
Осогово (Багренци) - Славия (Граница)                     0:2
Гранит (Коняво) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         0:3 сл.
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)         4:0
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица)                 3:1
Боила (Лозно) - Спортист (Ябълково)                       3:0 сл.
Руен (Богослов)                                           почива
Струма (Нови чифлик)                                      почива

нагоре


ОФГ Кюстендил - "Рила" 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски 53 (Сапарево)            20   17   2   1   81:15   53
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Бобошево)                   20   13   4   3   47:25   43
 3. Славия 2000 (Яхиново)              20   13   1   6   55:27   40
 4. Ботев (Крайници)                   20   11   2   7   44:21   35
 5. Ботев 2009 (Джерман)               20   10   4   6   45:30   34
 6. Мусала (Рила)                      20    9   5   6   40:29   32
 7. Левски (Кочериново)                20    6   3  11   38:31   21
 8. Горица (Овчарци)                   20    6   3  11   29:67   21
 9. Рилец 1948 (Ресилово)              20    4   1  15   30:91   13 [+]
10. Ива (Боровец)                      20    3   4  13   28:54   13 [*]
11. Сокол (Самораново)                 20    2   3  15    9:56    9 [*]

Бележки
  - Рилец 1948 (Ресилово) се включва в групата.
  - Сокол (Самораново) се отказва от участие преди началото на пролетния полусезон.
Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта
се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Ива (Боровец) се отказва от участие след XVIII кръг. Резултатите на отбора
до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

9 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Левски (Кочериново)                       1:1
9 септември 2012, неделя, 17:30 ч:
Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново)                  0:6
Ботев 2009 (Джерман) - Сокол (Самораново)                 5:0
Ботев (Крайници) - Рилец 1948 (Ресилово)                  5:0
Горица (Овчарци) - Мусала (Рила)                          3:3
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

                           II кръг

16 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Горица (Овчарци)                  2:3
16 септември 2012, неделя, 17:30 ч:
Мусала (Рила) - Ива (Боровец)                             2:1
Сокол (Самораново) - Ботев (Крайници)                     3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман)              6:0 сл.*
* - прекратен при 3:1. Ботев 2009 е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Бобошево)                6:2
Левски (Кочериново)                                       почива

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Рилец 1948 (Ресилово)                     2:2
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
на неутрален терен: *
Ботев 2009 (Джерман) - Бенковски 53 (Сапарево)            1:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев 2009.
Ботев (Крайници) - Славия 2000 (Яхиново)                  1:2
Горица (Овчарци) - Сокол (Самораново)                     0:0
в Мурсалево:
Левски (Кочериново) - Мусала (Рила)                       0:0
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           IV кръг

30 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Сокол (Самораново) - Ива (Боровец)                        2:2
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Левски (Кочериново)               1:0
Славия 2000 (Яхиново) - Горица (Овчарци)                  4:1
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Крайници)                3:2
Ботев (Бобошево) - Ботев 2009 (Джерман)                   1:1
Мусала (Рила)                                             почива

                           V кръг

7 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново)                     0:3
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Крайници) - Ботев (Бобошево)                       1:1
Горица (Овчарци) - Бенковски 53 (Сапарево)                1:1
Левски (Кочериново) - Сокол (Самораново)                  1:2
Мусала (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово)                     5:2
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива

                           VI кръг

14 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Ива (Боровец)                   5:1
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Самораново) - Мусала (Рила)                        1:1
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               2:1
Ботев (Бобошево) - Горица (Овчарци)                       4:0
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Крайници)                   2:0
Рилец 1948 (Ресилово)                                     почива

                           VII кръг

21 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево)                          0:3
Рилец 1948 (Ресилово) - Сокол (Самораново)                2:1
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Горица (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман)                   0:2
Левски (Кочериново) - Бенковски 53 (Сапарево)             0:2
Мусала (Рила) - Славия 2000 (Яхиново)                     2:2
Ботев (Крайници)                                          почива

                           VIII кръг

28 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец)                      7:1
28 октомври 2012, неделя, 15:30 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Рилец 1948 (Ресилово)             7:0
Бенковски 53 (Сапарево) - Мусала (Рила)                   1:0
Ботев (Бобошево) - Левски (Кочериново)                    1:0
Ботев (Крайници) - Горица (Овчарци)                       6:0
Сокол (Самораново)                                        почива

                           IX кръг

4 ноември 2012, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Ботев (Крайници)                          4:5
4 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                3:1
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          0:1
Рилец 1948 (Ресилово) - Бенковски 53 (Сапарево)           1:7
Сокол (Самораново) - Славия 2000 (Яхиново)                0:3 сл.*
* - домакините не се явяват.
Горица (Овчарци)                                          почива

                           X кръг

11 ноември 2012, неделя, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Ива (Боровец)                          0:5
11 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Сокол (Самораново)              9:0 сл.*
* - прекратен при 6:0.
Ботев (Бобошево) - Рилец 1948 (Ресилово)                  7:3
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала (Рила)                      0:6
Ботев (Крайници) - Левски (Кочериново)                    2:0
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

                           XI кръг

18 ноември 2012, неделя, 10:30 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман)              1:7
18 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Левски (Кочериново) - Горица (Овчарци)                    9:1
Мусала (Рила) - Ботев (Крайници)                          1:0
Сокол (Самораново) - Ботев (Бобошево)                     0:3 (сл.?)
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 53 (Сапарево)           1:2
Ива (Боровец)                                             почива

* - Сокол (Самораново) се отказва от участие преди началото на пролетния полусезон.
Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта
се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

10 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Крайници)                  0:3 сл.*
* - домакините не осигуряват медицинско лице за мача.
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          7:1
10 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево)                  0:2
Сокол (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман)                 0:3 сл.
Левски (Кочериново) - Ива (Боровец)                       3:0
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

                           XIII кръг

17 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Мусала (Рила)                             2:3
Горица (Овчарци) - Рилец 1948 (Ресилово)                  5:1
Ботев (Крайници) - Сокол (Самораново)                     3:0 сл.
17 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново)              3:1
Ботев (Бобошево) - Бенковски 53 (Сапарево)                0:3
Левски (Кочериново)                                       почива

                           XIV кръг

24 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Крайници)                  0:3 сл.
Рилец 1948 (Ресилово) - Ива (Боровец)                     0:4
24 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев 2009 (Джерман)            2:1
Сокол (Самораново) - Горица (Овчарци)                     0:3 сл.
Мусала (Рила) - Левски (Кочериново)                       1:0
Ботев (Бобошево)                                          почива

                           XV кръг

31 март 2013, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Сокол (Самораново)                        3:0 сл.
Горица (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново)                  1:2
31 март 2013, неделя, 17:00 ч:
Левски (Кочериново) - Рилец 1948 (Ресилово)               6:1
Ботев (Крайници) - Бенковски 53 (Сапарево)                2:0
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево)                   0:2
Мусала (Рила)                                             почива

                           XVI кръг

7 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Бобошево) - Ботев (Крайници)                       2:0
Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец)                     3:0 сл.
Рилец 1948 (Ресилово) - Мусала (Рила)                     2:5
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Бенковски 53 (Сапарево) - Горица (Овчарци)               11:0
Сокол (Самораново) - Левски (Кочериново)                  0:3 сл.
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива

                           XVII кръг

14 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Бенковски 53 (Сапарево)                   1:5
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Мусала (Рила) - Сокол (Самораново)                        3:0 сл.
Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново)               5:2
Горица (Овчарци) - Ботев (Бобошево)                       1:3
Ботев (Крайници) - Ботев 2009 (Джерман)                   1:1
Рилец 1948 (Ресилово)                                     почива

                           XVIII кръг

21 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец)                          1:1
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Горица (Овчарци)                   3:0 сл.
Бенковски 53 (Сапарево) - Левски (Кочериново)             2:1
Славия 2000 (Яхиново) - Мусала (Рила)                     4:0
Сокол (Самораново) - Рилец 1948 (Ресилово)                0:3 сл.
Ботев (Крайници)                                          почива

* - Ива (Боровец) се отказва от участие след XVIII кръг. Резултатите на отбора
до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XIX кръг

28 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман)                      0:3 сл.
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Славия 2000 (Яхиново)             3:4
Мусала (Рила) - Бенковски 53 (Сапарево)                   0:3
Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево)                    2:2
Горица (Овчарци) - Ботев (Крайници)                       2:1
Сокол (Самораново)                                        почива

                           XX кръг

4 май 2013, събота, 10:30 ч:
Ботев (Крайници) - Ива (Боровец)                          3:0 сл.
4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Левски (Кочериново)                3:0 сл.
Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила)                          2:0
Бенковски 53 (Сапарево) - Рилец 1948 (Ресилово)          12:1
Славия 2000 (Яхиново) - Сокол (Самораново)                3:0 сл.
Горица (Овчарци)                                          почива

                           XXI кръг

11 май 2013, събота, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Горица (Овчарци)                          0:3 сл.
11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Сокол (Самораново) - Бенковски 53 (Сапарево)              0:3 сл.
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Бобошево)                  1:7
Мусала (Рила) - Ботев 2009 (Джерман)                      1:1
Левски (Кочериново) - Ботев (Крайници)                    0:3 сл.
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

                           XXII кръг

19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Горица (Овчарци) - Левски (Кочериново)                    4:3
Ботев (Крайници) - Мусала (Рила)                          3:0
Ботев 2009 (Джерман) - Рилец 1948 (Ресилово)              1:4
Ботев (Бобошево) - Сокол (Самораново)                     3:0 сл.
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           3:0
Ива (Боровец)                                             почива

нагоре


ОФГ Кюстендил - финал 2012/13

                           Финал:

Кюстендил (Кюстендил) - Бенковски 53 (Сапарево)           неигран *
* - неигран, тъй като Бенковски 53 не отговаря на условията за участие във "В" АФГ.

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com