bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Ловеч 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Олимпик 2000 (Тетевен)             14   13   0   1   66:19   39
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Луковит)                    14   11   1   2   60:26   34
 3. Изгрев (Ябланица)                  14    7   1   6   34:33   22 [+]
 4. Вихър (Баховица)                   14    6   2   6   35:32   20
 5. Републиканец (Лисец)               14    5   2   7   41:35   17
 6. Бенковски (Тетевен)                14    5   0   9   28:41   15
 7. Априлци 2001 (Априлци)             14    4   2   8   24:37   14
 8. Спортист Озрен (Голям извор)       14    1   0  13   12:77    3

Бележки
  - Чавдар 2006 (Троян), 2-ри през изминалия сезон; влиза в Северозападна "В" АФГ.
  - Изгрев (Ябланица) се включва в групата.

                           I кръг

16 септември 2012, неделя:
Спортист Озрен (Голям извор) - Републиканец (Лисец)       0:6
Ботев (Луковит) - Бенковски (Тетевен)                     6:2
Изгрев (Ябланица) - Олимпик 2000 (Тетевен)                0:7
Априлци 2001 (Априлци) - Вихър (Баховица)                 2:2

                           II кръг

23 септември 2012, неделя:
Републиканец (Лисец) - Вихър (Баховица)                   1:2
Олимпик 2000 (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)           3:0
Бенковски (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                   0:1
Спортист Озрен (Голям извор) - Ботев (Луковит)            1:10

                           III кръг

7 октомври 2012, неделя:
Ботев (Луковит) - Републиканец (Лисец)                    3:2
Изгрев (Ябланица) - Спортист Озрен (Голям извор)          0:2
Априлци 2001 (Априлци) - Бенковски (Тетевен)              3:1
Вихър (Баховица) - Олимпик 2000 (Тетевен)                 1:2

                           IV кръг

14 октомври 2012, неделя:
Републиканец (Лисец) - Олимпик 2000 (Тетевен)             2:6
Бенковски (Тетевен) - Вихър (Баховица)                    3:1
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)     2:3
Ботев (Луковит) - Изгрев (Ябланица)                       7:2

                           V кръг

21 октомври 2012, неделя:
Изгрев (Ябланица) - Републиканец (Лисец)                  3:1
Априлци 2001 (Априлци) - Ботев (Луковит)                  2:7
Вихър (Баховица) - Спортист Озрен (Голям извор)           3:0
Олимпик 2000 (Тетевен) - Бенковски (Тетевен)              3:0

                           VI кръг

28 октомври 2012, неделя:
Републиканец (Лисец) - Бенковски (Тетевен)                6:0
Спортист Озрен (Голям извор) - Олимпик 2000 (Тетевен)     2:14
Ботев (Луковит) - Вихър (Баховица)                        3:1
Изгрев (Ябланица) - Априлци 2001 (Априлци)                2:0

                           VII кръг

4 ноември 2012, неделя:
Априлци 2001 (Априлци) - Републиканец (Лисец)             3:3
Вихър (Баховица) - Изгрев (Ябланица)                      5:3
Олимпик 2000 (Тетевен) - Ботев (Луковит)                  5:1
Бенковски (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)        4:1

                           VIII кръг

6 април 2013, събота, 15:00 ч:
Републиканец (Лисец) - Спортист Озрен (Голям извор)       7:0
Олимпик 2000 (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                4:3
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Тетевен) - Ботев (Луковит)                     1:6
Вихър (Баховица) - Априлци 2001 (Априлци)                 3:0 сл.

                           IX кръг

13-14 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Вихър (Баховица) - Републиканец (Лисец)                   2:0
Априлци 2001 (Априлци) - Олимпик 2000 (Тетевен)           3:4
Изгрев (Ябланица) - Бенковски (Тетевен)                   2:0
Ботев (Луковит) - Спортист Озрен (Голям извор)            4:1

                           X кръг

20-21 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Републиканец (Лисец) - Ботев (Луковит)                    5:2
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          0:5
Бенковски (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)              2:3
Олимпик 2000 (Тетевен) - Вихър (Баховица)                 3:2

                           XI кръг

27-28 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Републиканец (Лисец)             7:1
Вихър (Баховица) - Бенковски (Тетевен)                    2:3
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)     отложен
Изгрев (Ябланица) - Ботев (Луковит)                       0:3
11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)     3:2

                           XII кръг

4-5 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Републиканец (Лисец) - Изгрев (Ябланица)                  3:3
Ботев (Луковит) - Априлци 2001 (Априлци)                  1:0
Спортист Озрен (Голям извор) - Вихър (Баховица)           0:7
Бенковски (Тетевен) - Олимпик 2000 (Тетевен)              1:5

                           XI кръг - отложен мач

11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)     3:2

                           XIII кръг

17 май 2013, петък, 18:30 ч:
Бенковски (Тетевен) - Републиканец (Лисец)                3:1
18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)     3:0 сл.
Вихър (Баховица) - Ботев (Луковит)                        4:4
Априлци 2001 (Априлци) - Изгрев (Ябланица)                1:2

                           XIV кръг

25-26 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Републиканец (Лисец) - Априлци 2001 (Априлци)             3:1
Изгрев (Ябланица) - Вихър (Баховица)                      8:0
Ботев (Луковит) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  3:0 сл.
Спортист Озрен (Голям извор) - Бенковски (Тетевен)        1:8

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com