bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Монтана 2012/13


"А" ОФГ Монтана 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ком (Берковица)                    30   28   0   2  120:19   84
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър 23 (Николово)                30   24   2   4  115:32   74
 3. Пъстрина 2012 (Монтана)            30   21   4   5  106:33   67 [+]
 4. Левски 2012 (Лом)                  30   19   2   9   81:43   59 [+]
 5. Вършец 2012 (Вършец)               30   19   2   9   99:33   59 [+]
 6. Расово (Расово)                    30   17   3  10   79:61   54
 7. Бойчиновци (Бойчиновци)            30   13   5  12   58:60   44
 8. Ленчо (Якимово)                    30   14   2  14   53:74   44
 9. Септември (Медковец)               30   13   1  16   69:91   40
10. Шурданица (Георги Дамяново)        30   11   6  13   54:51   39
11. Кипровец (Чипровци)                30   11   3  16   52:100  36
12. Вихър (Бързия)                     30   10   2  18   48:75   32
13. Хайдут (Ерден)                     30    6   2  22   33:100  20
14. Ком-Миньор (Берковица)             30    6   2  22   49:87   20
15. Септември 2009 (Лехчево)           30    4   5  21   44:119  17 [+]
-------------------------------------------------------------------
16. Сантос (Долно Белотинци)           30    3   1  26   27:109  10 [+]

Бележки
  - ОФГ Монтана се реорганизира и двете подгрупи на териториален принцип са
обединени в единна "А" ОФГ, а освен това е създадена и "Б" ОФГ.
  - Алмус биър (Сталийска махала), Златия (Вълчедръм), Мария Луиза (Лом) и
Смоляновци (Смоляновци) се отказват от участие.
  - Ботев 1930 (Кобиляк), Левски (Комощица), Селияк (Стубел) и Спортист (Благово)
изпадат в "Б" ОФГ.
  - Левски 2012 (Лом), Септември 2009 (Лехчево), Пъстрина 2012 (Монтана),
Сантос (Долно Белотинци) и Вършец 2012 (Вършец) се включват в групата.
  - Пъстрина 2012 (Монтана) играе домакинските си мачове в Николово.
  - Ком-Миньор (Берковица) играе домакинските си мачове в Драганица.

                           I кръг

18-19 август 2012, събота-неделя, 18:00 ч:
Ком (Берковица) - Левски 2012 (Лом)                       2:1
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър (Бързия)                     3:1
Ленчо (Якимово) - Сантос (Долно Белотинци)                3:0
Септември (Медковец) - Пъстрина 2012 (Монтана)            1:6
Вихър 23 (Николово) - Расово (Расово)                     5:2
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     1:1
Септември 2009 (Лехчево) - Ком-Миньор (Берковица)         3:2
Хайдут (Ерден) - Кипровец (Чипровци)                      4:1

                           II кръг

25-26 август 2012, събота-неделя, 18:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Кипровец (Чипровци)                   5:0
Ком-Миньор (Берковица) - Хайдут (Ерден)                   1:4
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември 2009 (Лехчево)    5:0
Расово (Расово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 2:4
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър 23 (Николово)             1:1
Сантос (Долно Белотинци) - Септември (Медковец)           3:4
Вихър (Бързия) - Ленчо (Якимово)                          0:2
Ком (Берковица) - Вършец 2012 (Вършец)                    3:0

                           III кръг

1-2 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Левски 2012 (Лом)                  4:5
Ленчо (Якимово) - Ком (Берковица)                         0:3
Септември (Медковец) - Вихър (Бързия)                     2:1
Вихър 23 (Николово) - Сантос (Долно Белотинци)            5:0
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)         1:0
Септември 2009 (Лехчево) - Расово (Расово)                2:3
Хайдут (Ерден) - Шурданица (Георги Дамяново)              1:1
Кипровец (Чипровци) - Ком-Миньор (Берковица)              2:0

                           IV кръг

8-9 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Ком-Миньор (Берковица)               10:0
Шурданица (Георги Дамяново) - Кипровец (Чипровци)         отложен
Расово (Расово) - Хайдут (Ерден)                          3:2
Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември 2009 (Лехчево)        6:2
Сантос (Долно Белотинци) - Бойчиновци (Бойчиновци)        0:4
Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                      1:1
Ком (Берковица) - Септември (Медковец)                    7:2
Вършец 2012 (Вършец) - Ленчо (Якимово)                    4:2
12 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Кипровец (Чипровци)         7:1

                           V кръг

15-16 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Левски 2012 (Лом)                       2:0
Септември (Медковец) - Вършец 2012 (Вършец)               2:4
Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица)                     отложен
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  2:1
Септември 2009 (Лехчево) - Сантос (Долно Белотинци)       2:1
Хайдут (Ерден) - Пъстрина 2012 (Монтана)                  0:3
Кипровец (Чипровци) - Расово (Расово)                     1:1
Ком-Миньор (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново)      3:0
19 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица)                     5:0

                           VI кръг

22-23 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Шурданица (Георги Дамяново)           1:0
Расово (Расово) - Ком-Миньор (Берковица)                  4:4
Пъстрина 2012 (Монтана) - Кипровец (Чипровци)             5:1
Сантос (Долно Белотинци) - Хайдут (Ерден)                 1:2
Вихър (Бързия) - Септември 2009 (Лехчево)                 4:0
Ком (Берковица) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 4:0
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                1:0
Ленчо (Якимово) - Септември (Медковец)                    5:1

                           VII кръг

29-30 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Септември (Медковец) - Левски 2012 (Лом)                  2:4
Вихър 23 (Николово) - Ленчо (Якимово)                     6:2
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец)            0:4
Септември 2009 (Лехчево) - Ком (Берковица)                0:7
Хайдут (Ерден) - Вихър (Бързия)                           0:1
Кипровец (Чипровци) - Сантос (Долно Белотинци)            3:1
Ком-Миньор (Берковица) - Пъстрина 2012 (Монтана)          0:3
Шурданица (Георги Дамяново) - Расово (Расово)             0:5

                           VIII кръг

6-7 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Расово (Расово)                       2:0
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     3:1
Сантос (Долно Белотинци) - Ком-Миньор (Берковица)         3:1
Вихър (Бързия) - Кипровец (Чипровци)                      5:0
Ком (Берковица) - Хайдут (Ерден)                          3:0
Вършец 2012 (Вършец) - Септември 2009 (Лехчево)           6:0
Ленчо (Якимово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 2:0
Септември (Медковец) - Вихър 23 (Николово)                0:4

                           IX кръг

13-14 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Левски 2012 (Лом)                   4:1
в Медковец: *
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември (Медковец)            3:6
* - в Медковец по взаимна договорка, ответният мач от XXIV кръг се играе в Бойчиновци.
Септември 2009 (Лехчево) - Ленчо (Якимово)                3:4
Хайдут (Ерден) - Вършец 2012 (Вършец)                     0:4
Кипровец (Чипровци) - Ком (Берковица)                     0:4
Ком-Миньор (Берковица) - Вихър (Бързия)                   3:1
Шурданица (Георги Дамяново) - Сантос (Долно Белотинци)    3:1
Расово (Расово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 0:1

                           X кръг

20-21 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Пъстрина 2012 (Монтана)               0:2
Сантос (Долно Белотинци) - Расово (Расово)                1:2
Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)              0:1
в Драганица: *
Ком (Берковица) - Ком-Миньор (Берковица)                  3:1
* - в Драганица по взаимна договорка, ответният мач от XXV кръг се играе в Берковица.
Вършец 2012 (Вършец) - Кипровец (Чипровци)               10:0
Ленчо (Якимово) - Хайдут (Ерден)                          4:1
Септември (Медковец) - Септември 2009 (Лехчево)           8:1
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)             4:2

                           XI кръг

27-28 октомври 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Левски 2012 (Лом)               1:0
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър 23 (Николово)            1:6
Хайдут (Ерден) - Септември (Медковец)                     1:3
Кипровец (Чипровци) - Ленчо (Якимово)                     4:2
Ком-Миньор (Берковица) - Вършец 2012 (Вършец)             1:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Ком (Берковица)             1:3
Расово (Расово) - Вихър (Бързия)                          7:0
Пъстрина 2012 (Монтана) - Сантос (Долно Белотинци)       15:1

                           XII кръг

3-4 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Левски 2012 (Лом) - Сантос (Долно Белотинци)              4:1
Вихър (Бързия) - Пъстрина 2012 (Монтана)                  0:3
Ком (Берковица) - Расово (Расово)                         5:0
Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново)        3:0
Ленчо (Якимово) - Ком-Миньор (Берковица)                  1:0
Септември (Медковец) - Кипровец (Чипровци)                3:0
Вихър 23 (Николово) - Хайдут (Ерден)                      3:0
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември 2009 (Лехчево)        6:1

                           XIII кръг

10-11 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Левски 2012 (Лом)              2:7
Хайдут (Ерден) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  4:0
Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)                 2:6
Ком-Миньор (Берковица) - Септември (Медковец)             2:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Ленчо (Якимово)             2:2
Расово (Расово) - Вършец 2012 (Вършец)                    2:1
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ком (Берковица)                 0:2
Сантос (Долно Белотинци) - Вихър (Бързия)                 1:0

                           XIV кръг

17-18 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Левски 2012 (Лом) - Вихър (Бързия)                        3:0
Ком (Берковица) - Сантос (Долно Белотинци)                3:0 сл.
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Монтана)            3:0
Ленчо (Якимово) - Расово (Расово)                         1:2
Септември (Медковец) - Шурданица (Георги Дамяново)        2:1
Вихър 23 (Николово) - Ком-Миньор (Берковица)              6:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Кипровец (Чипровци)             4:4
Септември 2009 (Лехчево) - Хайдут (Ерден)                 2:2

                           XV кръг

24-25 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Хайдут (Ерден) - Левски 2012 (Лом)                        1:3
Кипровец (Чипровци) - Септември 2009 (Лехчево)            4:3
Ком-Миньор (Берковица) - Бойчиновци (Бойчиновци)          2:4
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         1:2
Расово (Расово) - Септември (Медковец)                    2:1
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ленчо (Якимово)                 8:0
Сантос (Долно Белотинци) - Вършец 2012 (Вършец)           0:6
Вихър (Бързия) - Ком (Берковица)                          1:8

                           XVI кръг

2-3 март 2013, събота-неделя, 15:30 ч:
Левски 2012 (Лом) - Ком (Берковица)                       1:2
Вихър (Бързия) - Вършец 2012 (Вършец)                     1:0
Сантос (Долно Белотинци) - Ленчо (Якимово)                1:2
Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември (Медковец)            5:0
Расово (Расово) - Вихър 23 (Николово)                     1:3
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)     1:1
Ком-Миньор (Берковица) - Септември 2009 (Лехчево)         8:1
Кипровец (Чипровци) - Хайдут (Ерден)                      6:0

                           XVII кръг

9-10 март 2013, събота-неделя, 15:30 ч:
Кипровец (Чипровци) - Левски 2012 (Лом)                   1:1
Хайдут (Ерден) - Ком-Миньор (Берковица)                   3:1
Септември 2009 (Лехчево) - Шурданица (Георги Дамяново)    1:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Расово (Расово)                 4:2
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             1:2
Септември (Медковец) - Сантос (Долно Белотинци)           3:0
Ленчо (Якимово) - Вихър (Бързия)                          1:0
Вършец 2012 (Вършец) - Ком (Берковица)                    2:0

                           XVIII кръг

16-17 март 2013, събота-неделя, 15:30 ч:
Левски 2012 (Лом) - Вършец 2012 (Вършец)                  3:1
Ком (Берковица) - Ленчо (Якимово)                         6:0
Вихър (Бързия) - Септември (Медковец)                     0:3
Сантос (Долно Белотинци) - Вихър 23 (Николово)            0:3
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)         2:0
Расово (Расово) - Септември 2009 (Лехчево)                5:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Хайдут (Ерден)              5:0
Ком-Миньор (Берковица) - Кипровец (Чипровци)              6:0

                           XIX кръг

23-24 март 2013, събота-неделя, 15:30 ч:
Ком-Миньор (Берковица) - Левски 2012 (Лом)                1:2
Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)         2:0
Хайдут (Ерден) - Расово (Расово)                          1:2
Септември 2009 (Лехчево) - Пъстрина 2012 (Монтана)        0:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Сантос (Долно Белотинци)        2:1
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                      9:1
Септември (Медковец) - Ком (Берковица)                    0:3
Ленчо (Якимово) - Вършец 2012 (Вършец)                    1:1

                           XX кръг

30-31 март 2013, събота-неделя, 15:30 ч:
Левски 2012 (Лом) - Ленчо (Якимово)                       2:1
Вършец 2012 (Вършец) - Септември (Медковец)               7:2
Ком (Берковица) - Вихър 23 (Николово)                     6:1
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  отложен
Сантос (Долно Белотинци) - Септември 2009 (Лехчево)       2:2
Пъстрина 2012 (Монтана) - Хайдут (Ерден)                 11:0
Расово (Расово) - Кипровец (Чипровци)                     4:1
Шурданица (Георги Дамяново) - Ком-Миньор (Берковица)      2:0
по-късно (между XX-ти и XXIII кръг):
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  4:0

                           XXI кръг

6-7 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Левски 2012 (Лом)           3:1
Ком-Миньор (Берковица) - Расово (Расово)                  5:2
Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)             2:6
Хайдут (Ерден) - Сантос (Долно Белотинци)                 1:0
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър (Бързия)                 1:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ком (Берковица)                 0:2
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                2:0
Септември (Медковец) - Ленчо (Якимово)                    5:1

                           XXII кръг

13-14 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Септември (Медковец)                  4:1
Ленчо (Якимово) - Вихър 23 (Николово)                     0:5
Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            0:0
Ком (Берковица) - Септември 2009 (Лехчево)               11:0
Вихър (Бързия) - Хайдут (Ерден)                           6:2
Сантос (Долно Белотинци) - Кипровец (Чипровци)            2:4
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ком-Миньор (Берковица)          4:0
Расово (Расово) - Шурданица (Георги Дамяново)             4:3

                           XXIII кръг

20-21 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Расово (Расово) - Левски 2012 (Лом)                       4:1
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Монтана)     1:1
Ком-Миньор (Берковица) - Сантос (Долно Белотинци)         3:0
Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)                      1:4
Хайдут (Ерден) - Ком (Берковица)                          0:3
Септември 2009 (Лехчево) - Вършец 2012 (Вършец)           0:4
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ленчо (Якимово)                 3:0
Вихър 23 (Николово) - Септември (Медковец)                5:0

                           XXIV кръг

27-28 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Вихър 23 (Николово)                   3:0
в Бойчиновци: *
Септември (Медковец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            6:3
* - в Бойчиновци по взаимна договорка от IX кръг.
Ленчо (Якимово) - Септември 2009 (Лехчево)                2:0
Вършец 2012 (Вършец) - Хайдут (Ерден)                     8:0
Ком (Берковица) - Кипровец (Чипровци)                     4:1
Вихър (Бързия) - Ком-Миньор (Берковица)                   3:1
Сантос (Долно Белотинци) - Шурданица (Георги Дамяново)    4:3
Пъстрина 2012 (Монтана) - Расово (Расово)                 1:1

                           XXV кръг

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Левски 2012 (Лом)               1:1
Расово (Расово) - Сантос (Долно Белотинци)                6:1
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)              3:1
в Берковица: *
Ком-Миньор (Берковица) - Ком (Берковица)                  1:3
* - в Берковица по взаимна договорка от X кръг.
Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец)                3:2
Хайдут (Ерден) - Ленчо (Якимово)                          1:3
Септември 2009 (Лехчево) - Септември (Медковец)           8:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)             2:4

                           XXVI кръг

4-5 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Бойчиновци (Бойчиновци)               1:2
Вихър 23 (Николово) - Септември 2009 (Лехчево)            3:1
Септември (Медковец) - Хайдут (Ерден)                     3:0
Ленчо (Якимово) - Кипровец (Чипровци)                     2:1
Вършец 2012 (Вършец) - Ком-Миньор (Берковица)             4:0
Ком (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново)             3:0
Вихър (Бързия) - Расово (Расово)                          отложен
Сантос (Долно Белотинци) - Пъстрина 2012 (Монтана)        0:2
8 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Вихър (Бързия) - Расово (Расово)                          3:2

                           XXVII кръг

11 май 2013, събота, 10:30 ч:
Кипровец (Чипровци) - Септември (Медковец)                3:2
Хайдут (Ерден) - Вихър 23 (Николово)                      0:7
Септември 2009 (Лехчево) - Бойчиновци (Бойчиновци)        0:0
11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Левски 2012 (Лом)              1:4
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър (Бързия)                  5:2
Расово (Расово) - Ком (Берковица)                         0:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец)        2:1
Ком-Миньор (Берковица) - Ленчо (Якимово)                  отложен
24 май 2013, петък, 18:00 ч:
Ком-Миньор (Берковица) - Ленчо (Якимово)                  2:4

                           XXVIII кръг

18-19 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Септември 2009 (Лехчево)              4:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Хайдут (Ерден)                  6:1
Вихър 23 (Николово) - Кипровец (Чипровци)                 5:0
Септември (Медковец) - Ком-Миньор (Берковица)             1:0
Ленчо (Якимово) - Шурданица (Георги Дамяново)             1:2
Вършец 2012 (Вършец) - Расово (Расово)                    0:1
Ком (Берковица) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 5:2
Вихър (Бързия) - Сантос (Долно Белотинци)                 3:0

                           XXVII кръг - отложен мач

24 май 2013, петък, 18:00 ч:
Ком-Миньор (Берковица) - Ленчо (Якимово)                  2:4

                           XXIX кръг

25-26 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Вихър (Бързия) - Левски 2012 (Лом)                        3:4
Сантос (Долно Белотинци) - Ком (Берковица)                0:5
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 2012 (Вършец)            1:5
Расово (Расово) - Ленчо (Якимово)                         5:1
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември (Медковец)        отложен
Ком-Миньор (Берковица) - Вихър 23 (Николово)              0:7
Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)             1:0
Хайдут (Ерден) - Септември 2009 (Лехчево)                 2:3
8 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември (Медковец)        3:0 сл.

                           XXX кръг

1-2 юни 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Левски 2012 (Лом) - Хайдут (Ерден)                        3:0
Септември 2009 (Лехчево) - Кипровец (Чипровци)            2:3
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ком-Миньор (Берковица)          3:0
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         2:1
Септември (Медковец) - Расово (Расово)                    3:5
Ленчо (Якимово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 2:6
Вършец 2012 (Вършец) - Сантос (Долно Белотинци)           9:1
Ком (Берковица) - Вихър (Бързия)                          7:0

                           XXIX кръг - отложен мач

8 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември (Медковец)        3:0 сл.

нагоре


"Б" ОФГ Монтана 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев 1930 (Кобиляк)               16   10   5   1   59:18   35
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортист (Благово)                 16    9   3   4   55:39   30
 3. Люта (Владимирово)                 16    7   3   6   33:30   24 [+]
 4. Селияк (Стубел)                    16    7   2   7   27:28   23
 5. Левски (Комощица)                  16    0   1  15   11:70    1

Бележки
  - ОФГ Монтана се реорганизира и двете подгрупи на териториален принцип са
обединени в единна "А" ОФГ, а освен това е създадена и "Б" ОФГ.
  - Ботев 1930 (Кобиляк), Левски (Комощица), Селияк (Стубел) и Спортист (Благово)
изпадат в "Б" ОФГ.
  - Люта (Владимирово) се включва в "Б" ОФГ.

                           I кръг

15-16 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Селияк (Стубел) - Люта (Владимирово)                      3:2
Левски (Комощица) - Ботев 1930 (Кобиляк)                  2:4
Спортист (Благово)                                        почива

                           II кръг

22-23 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Люта (Владимирово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 2:2
Селияк (Стубел) - Спортист (Благово)                      1:1
Левски (Комощица)                                         почива

                           III кръг

29-30 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Спортист (Благово) - Люта (Владимирово)                   5:3
Левски (Комощица) - Селияк (Стубел)                       2:3
Ботев 1930 (Кобиляк)                                      почива

                           IV кръг

6-7 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Селияк (Стубел) - Ботев 1930 (Кобиляк)                    0:1
Спортист (Благово) - Левски (Комощица)                    7:1
Люта (Владимирово)                                        почива

                           V кръг

13-14 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Левски (Комощица) - Люта (Владимирово)                    0:4
Ботев 1930 (Кобиляк) - Спортист (Благово)                 2:2
Селияк (Стубел)                                           почива

                           VI кръг

20-21 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Люта (Владимирово) - Селияк (Стубел)                      2:0
Ботев 1930 (Кобиляк) - Левски (Комощица)                 11:0
Спортист (Благово)                                        почива

                           VII кръг

27-28 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Люта (Владимирово)                 5:0
Спортист (Благово) - Селияк (Стубел)                      3:1
Левски (Комощица)                                         почива

                           VIII кръг

3-4 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Люта (Владимирово) - Спортист (Благово)                   1:2
Селияк (Стубел) - Левски (Комощица)                       2:0
Ботев 1930 (Кобиляк)                                      почива

                           IX кръг

10-11 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Селияк (Стубел)                    5:3
Левски (Комощица) - Спортист (Благово)                    1:6
Люта (Владимирово)                                        почива

                           X кръг

17-18 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Люта (Владимирово) - Левски (Комощица)                    7:1
Спортист (Благово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 3:2
Селияк (Стубел)                                           почива

                           XI кръг

23-24 март 2013, събота-неделя, 15:30 ч:
Люта (Владимирово) - Селияк (Стубел)                      2:0
Ботев 1930 (Кобиляк) - Левски (Комощица)                  8:0
Спортист (Благово)                                        почива

                           XII кръг

30-31 март 2013, събота-неделя, 15:30 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Люта (Владимирово)                 6:1
Спортист (Благово) - Селияк (Стубел)                      6:4
Левски (Комощица)                                         почива

                           XIII кръг

6-7 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Люта (Владимирово) - Спортист (Благово)                   3:3
Селияк (Стубел) - Левски (Комощица)                       4:0
Ботев 1930 (Кобиляк)                                      почива

                           XIV кръг

13-14 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Селияк (Стубел)                    2:0
Левски (Комощица) - Спортист (Благово)                    3:4
Люта (Владимирово)                                        почива

                           XV кръг

20-21 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Люта (Владимирово) - Левски (Комощица)                    2:0
Спортист (Благово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 3:6
Селияк (Стубел)                                           почива

                           XVI кръг

27-28 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Селияк (Стубел) - Люта (Владимирово)                      1:0
Левски (Комощица) - Ботев 1930 (Кобиляк)                  1:1
Спортист (Благово)                                        почива

                           XVII кръг

4-5 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Люта (Владимирово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 0:0
Селияк (Стубел) - Спортист (Благово)                      4:2
Левски (Комощица)                                         почива

                           XVIII кръг

11-12 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Спортист (Благово) - Люта (Владимирово)                   2:3
Левски (Комощица) - Селияк (Стубел)                       0:1
Ботев 1930 (Кобиляк)                                      почива

                           XIX кръг

18-19 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Селияк (Стубел) - Ботев 1930 (Кобиляк)                    0:0
Спортист (Благово) - Левски (Комощица)                    отложен
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Благово) - Левски (Комощица)                    5:0
Люта (Владимирово)                                        почива

                           XX кръг

25-26 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Левски (Комощица) - Люта (Владимирово)                    0:1
Ботев 1930 (Кобиляк) - Спортист (Благово)                 4:1
Селияк (Стубел)                                           почива

                           XIX кръг - отложен мач

2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Благово) - Левски (Комощица)                    5:0

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com