bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Пазарджик 2012/13


"А" ОФГ Пазарджик 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Варвара)                   28   23   5   0  116:15   74
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Паталеница)                28   21   5   2   79:16   68
 3. Чико (Бяга)                        28   20   6   2  105:27   66
 4. Марица (Белово)                    28   14   1  13   55:44   43
 5. Сарая (Сарая)                      28   13   3  12   67:63   42
 6. Величково (Величково)              28   12   5  11   51:54   41
 7. Свобода 2011 (Пещера)              28   12   5  11   40:42   41 [+]
 8. Ботев (Черногорово)                28   11   4  13   34:43   37
 9. Марица (Огняново)                  28    9   7  12   36:52   34
10. Братаница (Братаница)              28    9   3  16   43:84   30
11. Тракия (Пазарджик)                 28    7   7  14   37:67   28
12. Брацигово (Брацигово)              28    7   7  14   37:59   28
13. Светкавица (Синитово)              28    7   4  17   24:68   25
14. Барикади (Стрелча)                 28    6   5  17   33:66   23
-------------------------------------------------------------------
15. Шипка 1955 (Мало Конаре)           28    2   7  19   23:80   13 [+] Изпада в "Б" ОФГ
--. Славия (Хаджиево)                   9    0   0   9    7:42    - [*] Изваден в "Б" ОФГ

Бележки
  - Хебър (Пазарджик), 17-ми; и Хебър 2011 (Пазарджик), 19-ти и изваден от
Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; изпадат в "А" ОФГ. Хебър 2011 (Пазарджик)
се отказва от участие както в "А", така и в "Б" ОФГ. Хебър (Пазарджик) първоначално
се включва в групата, но в последствие също отказва участие и в "А" и в "Б" ОФГ.
  - Батак (Батак), 15-ти; и Вихър (Ветрен), 16-ти през изминалия сезон; изпадат
в "Б" ОФГ. Първоначално от групата изпадат и Барикади (Стрелча), 13-ти; и Славия
(Хаджиево); 14-ти през изминалия сезон; но след оттеглянето на Хебър и Хебър 2011
и двата отбора запазват мястото си в групата.
  - Шипка 1955 (Мало Конаре), 1-ви в "Б" ОФГ - север; и Свобода 2011 (Пещера),
1-ви в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.
  - На 16 октомври 2012 г. Славия (Хаджиево) е изваден от групата заради три неявявания
без уважителни причини. Преди това от актива на отбора са отнети 3 точки при второто
неуважително неявяване. Резултатите на отбора до този момент се анулират, а противниците
му до края почиват.

                           I кръг

25 август 2012, събота, 18:00 ч:
Балкан (Варвара) - Марица (Белово)                        2:0
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Тракия (Пазарджик)             1:1
Ботев (Черногорово) - Сарая (Сарая)                       2:1
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)             2:1
в Паталеница: *
Барикади (Стрелча) - Левски (Паталеница)                  1:2
* - в Паталеница по взаимна договореност, ответният мач от XVI кръг се играе в Стрелча.
Светкавица (Синитово) - Величково (Величково)             3:0
Марица (Огняново) - Славия (Хаджиево)                     5:1  /анулиран/
Свобода 2011 (Пещера) - Чико (Бяга)                       2:1

                           II кръг

1 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Чико (Бяга)                             1:2
Славия (Хаджиево) - Свобода 2011 (Пещера)                 0:5  /анулиран/
Величково (Величково) - Марица (Огняново)                 1:2
Левски (Паталеница) - Светкавица (Синитово)               7:1
Брацигово (Брацигово) - Барикади (Стрелча)                2:2
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                     4:2
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Черногорово)                  2:1
Балкан (Варвара) - Шипка 1955 (Мало Конаре)               7:1

                           III кръг

6 септември 2012, четвъртък, 17:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Марица (Белово)                0:2
Ботев (Черногорово) - Балкан (Варвара)                    1:1
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                2:5
Барикади (Стрелча) - Сарая (Сарая)                        2:4
Светкавица (Синитово) - Брацигово (Брацигово)             2:1
Марица (Огняново) - Левски (Паталеница)                   2:2
Свобода 2011 (Пещера) - Величково (Величково)             2:1
Чико (Бяга) - Славия (Хаджиево)                           9:2  /анулиран/

                           IV кръг

9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Славия (Хаджиево)                       6:0  /анулиран/
Величково (Величково) - Чико (Бяга)                       1:4
Левски (Паталеница) - Свобода 2011 (Пещера)               5:0
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)                 2:1
Сарая (Сарая) - Светкавица (Синитово)                     6:0
Тракия (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                   3:0
Балкан (Варвара) - Братаница (Братаница)                  8:0
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Ботев (Черногорово)            2:0

                           V кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ботев (Черногорово) - Марица (Белово)                     2:0
Братаница (Братаница) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          2:2 *
* - заради инциденти по време на мача, Братаница е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Барикади (Стрелча) - Балкан (Варвара)                     0:2
Светкавица (Синитово) - Тракия (Пазарджик)                3:1
Марица (Огняново) - Сарая (Сарая)                         1:4
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)             3:0
Чико (Бяга) - Левски (Паталеница)                         0:2
Славия (Хаджиево) - Величково (Величково)                 1:3  /анулиран/

                           VI кръг

22 септември 2012, събота, 10:15 ч:
в Бяга: *
Брацигово (Брацигово) - Чико (Бяга)                       1:6
* - в Бяга по взаимна договореност, ответният мач от XXI кръг се играе в Брацигово.
22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   0:2
Сарая (Сарая) - Свобода 2011 (Пещера)                     1:2
Тракия (Пазарджик) - Марица (Огняново)                    2:2
Балкан (Варвара) - Светкавица (Синитово)                  3:0
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Барикади (Стрелча)             1:0
Ботев (Черногорово) - Братаница (Братаница)               4:1
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Славия (Хаджиево)                   3:0 сл.*  /анулиран/
* - гостите не се явяват.

                           VII кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
в Септември: *
Братаница (Братаница) - Марица (Белово)                   0:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Братаница.
Барикади (Стрелча) - Ботев (Черногорово)                  0:3
Марица (Огняново) - Балкан (Варвара)                      1:3
Свобода 2011 (Пещера) - Тракия (Пазарджик)                3:2
Чико (Бяга) - Сарая (Сарая)                               6:1
Славия (Хаджиево) - Брацигово (Брацигово)                 3:5  /анулиран/
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               0:3
30 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          1:0

                           VIII кръг

6 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     0:2
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             1:7
Сарая (Сарая) - Славия (Хаджиево)                         3:0 сл.*  /анулиран/
* - гостите не се явяват. За второ неявяване без уважителни прични
    от актива на отбора са отнети 3 точки.
Тракия (Пазарджик) - Чико (Бяга)                          1:2
Балкан (Варвара) - Свобода 2011 (Пещера)                  2:2
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Марица (Огняново)              1:2
Ботев (Черногорово) - Светкавица (Синитово)               3:0
в Септември: *
Братаница (Братаница) - Барикади (Стрелча)                3:4
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Братаница.

                           IX кръг

13 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Марица (Белово)                      5:1
Светкавица (Синитово) - Братаница (Братаница)             5:1
Марица (Огняново) - Ботев (Черногорово)                   1:1
Свобода 2011 (Пещера) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          1:0
Чико (Бяга) - Балкан (Варвара)                            1:1
Славия (Хаджиево) - Тракия (Пазарджик)                    0:3 сл.*  /анулиран/
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     4:1
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               4:0

* - На 16 октомври 2012 г. Славия (Хаджиево) е изваден от групата заради три неявявания
без уважителни причини. Преди това от актива на отбора са отнети 3 точки при второто
неуважително неявяване. Резултатите на отбора до този момент се анулират, а противниците
му до края почиват.

                           X кръг

20 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   2:0
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       0:0
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                2:2
Балкан (Варвара) - Славия (Хаджиево)                      анулиран *
* - анулиран заради изваждането на Славия от групата.
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Чико (Бяга)                    1:6
Ботев (Черногорово) - Свобода 2011 (Пещера)               0:0
в Септември: *
Братаница (Братаница) - Марица (Огняново)                 1:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Братаница.
Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово)                0:0

                           XI кръг

27 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Марица (Белово)                   1:3
Марица (Огняново) - Барикади (Стрелча)                    2:0
Свобода 2011 (Пещера) - Братаница (Братаница)             6:0
Чико (Бяга) - Ботев (Черногорово)                         4:1
Величково (Величково) - Балкан (Варвара)                  0:6
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  5:0
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     1:3
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           XII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                           4:3
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                3:2
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                    0:0
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Величково (Величково)          1:1
Братаница (Братаница) - Чико (Бяга)                       0:8
Барикади (Стрелча) - Свобода 2011 (Пещера)                2:1
Светкавица (Синитово) - Марица (Огняново)                 1:4
Ботев (Черногорово)                                       почива

                           XIII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Марица (Огняново) - Марица (Белово)                       1:0
Свобода 2011 (Пещера) - Светкавица (Синитово)             3:0
Чико (Бяга) - Барикади (Стрелча)                          4:0
Величково (Величково) - Ботев (Черногорово)               3:0
Левски (Паталеница) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            5:1
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  2:3
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                        5:3
Братаница (Братаница)                                     почива

                           XIV кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                      3:1
Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая)                          6:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Брацигово (Брацигово)          0:3
Ботев (Черногорово) - Левски (Паталеница)                 0:3
Братаница (Братаница) - Величково (Величково)             1:4
Светкавица (Синитово) - Чико (Бяга)                       0:0
Марица (Огняново) - Свобода 2011 (Пещера)                 0:0
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XV кръг

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Белово)                   1:2
Чико (Бяга) - Марица (Огняново)                           2:1
Величково (Величково) - Барикади (Стрелча)                1:1
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               5:0
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Черногорово)               3:1
Сарая (Сарая) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                  5:0
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                     0:4
Светкавица (Синитово)                                     почива

                           XVI кръг

23 февруари 2013, събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Балкан (Варвара)                        1:3
Тракия (Пазарджик) - Шипка 1955 (Мало Конаре)             2:0
Сарая (Сарая) - Ботев (Черногорово)                       3:0
Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница)             2:2
в Стрелча: *
Левски (Паталеница) - Барикади (Стрелча)                  3:0
* - в Стрелча по взаимна договореност от I кръг.
Величково (Величково) - Светкавица (Синитово)             2:1
Чико (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)                       3:2
Марица (Огняново)                                         почива

                           XVII кръг

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Чико (Бяга) - Марица (Белово)                             3:2
Марица (Огняново) - Величково (Величково)                 1:1
Светкавица (Синитово) - Левски (Паталеница)               0:1
Барикади (Стрелча) - Брацигово (Брацигово)                1:2
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     2:1
Ботев (Черногорово) - Тракия (Пазарджик)                  1:0
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Балкан (Варвара)               0:6
Свобода 2011 (Пещера)                                     почива

                           XVIII кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Марица (Белово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                2:0
Балкан (Варвара) - Ботев (Черногорово)                    6:0
Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница)                0:3
Сарая (Сарая) - Барикади (Стрелча)                        1:2
Брацигово (Брацигово) - Светкавица (Синитово)             0:0
Левски (Паталеница) - Марица (Огняново)                   4:1
Величково (Величково) - Свобода 2011 (Пещера)             4:0
Чико (Бяга)                                               почива

                           XIX кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Чико (Бяга) - Величково (Величково)                       2:0
Свобода 2011 (Пещера) - Левски (Паталеница)               1:0
Марица (Огняново) - Брацигово (Брацигово)                 0:0
Светкавица (Синитово) - Сарая (Сарая)                     0:1
Барикади (Стрелча) - Тракия (Пазарджик)                   1:2
Братаница (Братаница) - Балкан (Варвара)                  0:3
Ботев (Черногорово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            2:0
Марица (Белово)                                           почива

                           XX кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Марица (Белово) - Ботев (Черногорово)                     2:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Братаница (Братаница)          2:3
Балкан (Варвара) - Барикади (Стрелча)                     7:0
Тракия (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)                2:1
Сарая (Сарая) - Марица (Огняново)                         2:1
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)             3:0
Левски (Паталеница) - Чико (Бяга)                         0:0
Величково (Величково)                                     почива

                           XXI кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   1:0
в Брацигово: *
Чико (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                       1:1
* - в Брацигово по взаимна договореност от VI кръг.
Свобода 2011 (Пещера) - Сарая (Сарая)                     3:2
Марица (Огняново) - Тракия (Пазарджик)                    1:1
Светкавица (Синитово) - Балкан (Варвара)                  0:2
Барикади (Стрелча) - Шипка 1955 (Мало Конаре)             3:2
Братаница (Братаница) - Ботев (Черногорово)               1:0
Левски (Паталеница)                                       почива

                           XXII кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Марица (Белово) - Братаница (Братаница)                   3:4
Ботев (Черногорово) - Барикади (Стрелча)                  0:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Светкавица (Синитово)          1:1
Балкан (Варвара) - Марица (Огняново)                      6:2
Тракия (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)                1:1
Сарая (Сарая) - Чико (Бяга)                               2:4
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               2:1
Брацигово (Брацигово)                                     почива

                           XXIII кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     2:2
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             3:1
Чико (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                          9:0
Свобода 2011 (Пещера) - Балкан (Варвара)                  0:4
Марица (Огняново) - Шипка 1955 (Мало Конаре)              2:1
Светкавица (Синитово) - Ботев (Черногорово)               0:3
Барикади (Стрелча) - Братаница (Братаница)                2:2 *
* - заради инциденти по време на срещата Барикади е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
    В последствие наказанието е намалено на 2 мача.
Сарая (Сарая)                                             почива

                           XXIV кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Марица (Белово) - Барикади (Стрелча)                      5:1
Братаница (Братаница) - Светкавица (Синитово)             3:0
Ботев (Черногорово) - Марица (Огняново)                   2:0
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Свобода 2011 (Пещера)          0:0
Балкан (Варвара) - Чико (Бяга)                            2:2
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     4:1
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               0:2
Тракия (Пазарджик)                                        почива

                           XXV кръг

27 април 2013, събота, 13:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   2:0
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       6:2
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                1:0
Свобода 2011 (Пещера) - Ботев (Черногорово)               0:1
Марица (Огняново) - Братаница (Братаница)                 0:2
Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча)                1:0
27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Чико (Бяга) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                    9:0
Балкан (Варвара)                                          почива

                           XXVI кръг

1 май 2013, сряда, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Светкавица (Синитово)                   8:0
в Елшица: *
Барикади (Стрелча) - Марица (Огняново)                    2:4
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Барикади.
Братаница (Братаница) - Свобода 2011 (Пещера)             1:0
Ботев (Черногорово) - Чико (Бяга)                         0:3
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                  8:0
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  1:2
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     3:2
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           XXVII кръг

4 май 2013, събота, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           3:2
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                1:1
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)                    0:3
Величково (Величково) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          2:2
Чико (Бяга) - Братаница (Братаница)                       7:3
Свобода 2011 (Пещера) - Барикади (Стрелча)                2:1
Марица (Огняново) - Светкавица (Синитово)                 2:0
Ботев (Черногорово)                                       почива

                           XXVIII кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Марица (Белово) - Марица (Огняново)                       4:0
Светкавица (Синитово) - Свобода 2011 (Пещера)             3:1
в Елшица: *
Барикади (Стрелча) - Чико (Бяга)                          2:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Барикади.
Ботев (Черногорово) - Величково (Величково)               4:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Левски (Паталеница)            0:6
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  5:0
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        0:0
Братаница (Братаница)                                     почива

                           XXIX кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      1:2
Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                          1:4
Брацигово (Брацигово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          3:1
Левски (Паталеница) - Ботев (Черногорово)                 4:0
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)             3:2
Чико (Бяга) - Светкавица (Синитово)                      10:0
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Огняново)                 3:0
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XXX кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Марица (Белово) - Свобода 2011 (Пещера)                   3:1
Марица (Огняново) - Чико (Бяга)                           0:4
Барикади (Стрелча) - Величково (Величково)                0:4
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)               0:2
Ботев (Черногорово) - Брацигово (Брацигово)               1:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Сарая (Сарая)                  3:3
Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик)                     9:0
Светкавица (Синитово)                                     почива

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - север 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пазарджик 2012 (Пазарджик)         20   16   1   3   68:13   49 [+] Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Комуна 2011 (Черногорово)          20   15   2   3   63:15   47     Бараж, влиза в "А" ОФГ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Лесичово (Лесичово)                20   13   3   4   57:21   42
 4. Локомотив (Септември)              20   11   2   7   47:32   35
 5. Вихър (Ветрен)                     20    9   5   6   37:38   32 [-]
 6. Дружба (Добровница)                20   10   1   9   41:51   31
 7. Шипка (Драгор)                     20    8   4   8   35:32   28
 8. Марица (Мененкьово)                20    7   3  10   38:49   24
 9. Миньор (Елшица)                    20    5   3  12   25:50   18
10. Гелеменово (Гелеменово)            20    2   1  17   23:72    4 [+][*]
11. Спартак (Бошуля)                   20    1   1  18   17:78    4 [+]

Бележки
  - Вихър (Ветрен), 16-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ - север.
  - Шипка 1955 (Мало Конаре), 1-ви  през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Спартак (Калугерово), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик), Спартак (Бошуля) и Гелеменово (Гелеменово) се
включват в групата.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски"
в Пазарджик.
  - Спартак (Бошуля) играе домакинските си мачове във Величково до XIII кръг включително,
и в Септември от XV кръг до края на първенството.
  - На 20 ноември 2012 от актива на Гелеменово (Гелеменово) са отнети 3 точки, заради
второ неявяване за мач без уважителни причини.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Дружба (Добровница)                 7:1
Вихър (Ветрен) - Локомотив (Септември)                    1:0
Лесичово (Лесичово) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)          3:1
Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор)                          2:1
Комуна 2011 (Черногорово) - Спартак (Бошуля)              5:1
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Миньор (Елшица)              3:0
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Бошуля)                3:0
Шипка (Драгор) - Комуна 2011 (Черногорово)                1:1
Локомотив (Септември) - Лесичово (Лесичово)               2:1
Дружба (Добровница) - Вихър (Ветрен)                      1:4
Марица (Мененкьово)                                       почива

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Гелеменово (Гелеменово)             5:4
Лесичово (Лесичово) - Дружба (Добровница)                 8:1
Миньор (Елшица) - Локомотив (Септември)                   1:1
Комуна 2011 (Черногорово) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)    3:0
Спартак (Бошуля) - Шипка (Драгор)                         0:3
Вихър (Ветрен)                                            почива

                           IV кръг

30 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Шипка (Драгор)                  2:4
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Спартак (Бошуля)             8:1
Локомотив (Септември) - Комуна 2011 (Черногорово)         1:3
Дружба (Добровница) - Миньор (Елшица)                     3:0
Марица (Мененкьово) - Вихър (Ветрен)                      0:2
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           V кръг

7 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Гелеменово (Гелеменово)                  5:1
Лесичово (Лесичово) - Марица (Мененкьово)                 6:0
Комуна 2011 (Черногорово) - Дружба (Добровница)           2:3
Спартак (Бошуля) - Локомотив (Септември)                  2:7
Шипка (Драгор) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)               1:0
Миньор (Елшица)                                           почива

                           VI кръг

14 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)      0:5
Локомотив (Септември) - Шипка (Драгор)                    4:2
Дружба (Добровница) - Спартак (Бошуля)                    6:1
Марица (Мененкьово) - Миньор (Елшица)                     4:2
Вихър (Ветрен) - Лесичово (Лесичово)                      2:2
Комуна 2011 (Черногорово)                                 почива

                           VII кръг

21 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Гелеменово (Гелеменово)             3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Миньор (Елшица) - Вихър (Ветрен)                          3:4
Комуна 2011 (Черногорово) - Марица (Мененкьово)           5:1
Шипка (Драгор) - Дружба (Добровница)                      1:3
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Локомотив (Септември)        4:0
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           VIII кръг

28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Локомотив (Септември)           1:7
Дружба (Добровница) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)          1:3
Марица (Мененкьово) - Спартак (Бошуля)                    3:0 сл.*
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
Вихър (Ветрен) - Комуна 2011 (Черногорово)                1:1
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                     4:2
Шипка (Драгор)                                            почива

                           IX кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Елшица) - Гелеменово (Гелеменово)                 3:3
Комуна 2011 (Черногорово) - Лесичово (Лесичово)           1:2
Спартак (Бошуля) - Вихър (Ветрен)                         2:3
Шипка (Драгор) - Марица (Мененкьово)                      2:2
Локомотив (Септември) - Дружба (Добровница)               6:0
Пазарджик 2012 (Пазарджик)                                почива

                           X кръг

11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Дружба (Добровница)             2:5
Марица (Мененкьово) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)          1:1
Вихър (Ветрен) - Шипка (Драгор)                           0:0
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Бошуля)                    7:0
Миньор (Елшица) - Комуна 2011 (Черногорово)               0:4
Локомотив (Септември)                                     почива

                           XI кръг

18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Комуна 2011 (Черногорово) - Гелеменово (Гелеменово)       3:0 сл.*
* - гостите не се явяват. За второ неявяване без уважителни причини от актива
    на Гелеменово са отнети 3 точки.
Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица)                        1:2
Шипка (Драгор) - Лесичово (Лесичово)                      1:5
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)               9:0
Локомотив (Септември) - Марица (Мененкьово)               2:0
Дружба (Добровница)                                       почива

                           XII кръг

10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Дружба (Добровница) - Марица (Мененкьово)                 3:0
Локомотив (Септември) - Вихър (Ветрен)                    0:0
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Лесичово (Лесичово)          1:0
Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                          0:0
Спартак (Бошуля) - Комуна 2011 (Черногорово)              0:4
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           XIII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Локомотив (Септември)               2:1
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Гелеменово (Гелеменово)                3:1
Комуна 2011 (Черногорово) - Шипка (Драгор)                3:1
Миньор (Елшица) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)              0:3
Вихър (Ветрен) - Дружба (Добровница)                      1:1
Марица (Мененкьово)                                       почива

                           XIV кръг

24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Марица (Мененкьово)             2:3
Дружба (Добровница) - Лесичово (Лесичово)                 0:3
Локомотив (Септември) - Миньор (Елшица)                   3:1
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Комуна 2011 (Черногорово)    1:0
Шипка (Драгор) - Спартак (Бошуля)                         1:0
Вихър (Ветрен)                                            почива

                           XV кръг

31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Шипка (Драгор) - Гелеменово (Гелеменово)                  6:0
Спартак (Бошуля) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)             0:8
Комуна 2011 (Черногорово) - Локомотив (Септември)         6:0
Миньор (Елшица) - Дружба (Добровница)                     1:2
Вихър (Ветрен) - Марица (Мененкьово)                      3:1
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           XVI кръг

7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Вихър (Ветрен)                  2:1
Марица (Мененкьово) - Лесичово (Лесичово)                 0:0
Дружба (Добровница) - Комуна 2011 (Черногорово)           1:5
Локомотив (Септември) - Спартак (Бошуля)                  2:0
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Шипка (Драгор)               3:1
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XVII кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Гелеменово (Гелеменово)      4:1
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Шипка (Драгор) - Локомотив (Септември)                    0:3
Спартак (Бошуля) - Дружба (Добровница)                    1:2
Миньор (Елшица) - Марица (Мененкьово)                     2:0
Лесичово (Лесичово) - Вихър (Ветрен)                      2:0
Комуна 2011 (Черногорово)                                 почива

                           XVIII кръг

21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Лесичово (Лесичово)             1:3
Вихър (Ветрен) - Миньор (Елшица)                          6:0
Марица (Мененкьово) - Комуна 2011 (Черногорово)           1:2
Дружба (Добровница) - Шипка (Драгор)                      1:2
Локомотив (Септември) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)        1:2
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           XIX кръг

28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Септември) - Гелеменово (Гелеменово)           3:0
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Дружба (Добровница)          3:0 сл.*
* - прекратен при 0:0 в 7', когато футболист на гостите, започнали срещата със 7 човека, се контузва.
Спартак (Бошуля) - Марица (Мененкьово)                    2:5
Комуна 2011 (Черногорово) - Вихър (Ветрен)                4:0
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     0:4
Шипка (Драгор)                                            почива

                           XX кръг

3 май 2013, петък, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Миньор (Елшица)                 0:3
Лесичово (Лесичово) - Комуна 2011 (Черногорово)           0:5
Вихър (Ветрен) - Спартак (Бошуля)                         4:0
Марица (Мененкьово) - Шипка (Драгор)                      3:2
Дружба (Добровница) - Локомотив (Септември)               4:1
Пазарджик 2012 (Пазарджик)                                почива

                           XXI кръг

19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Дружба (Добровница) - Гелеменово (Гелеменово)             3:0
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Марица (Мененкьово)          5:0
Шипка (Драгор) - Вихър (Ветрен)                           5:0
Спартак (Бошуля) - Лесичово (Лесичово)                    2:2
Комуна 2011 (Черногорово) - Миньор (Елшица)               3:1
Локомотив (Септември)                                     почива

                           XXII кръг

26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Комуна 2011 (Черногорово)       0:3
Миньор (Елшица) - Спартак (Бошуля)                        2:1
Лесичово (Лесичово) - Шипка (Драгор)                      0:1
Вихър (Ветрен) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)               0:4
Марица (Мененкьово) - Локомотив (Септември)               2:3
Дружба (Добровница)                                       почива

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - юг 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Зенит (Ветрен дол)                 20   16   2   2   61:20   50 [+] Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Тракиец 2005 (Главиница)           20   15   4   1   50:15   49     Бараж, остава в "Б" ОФГ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 20   11   4   5   58:30   37
 4. Тракия 1948 (Лозен)                20   11   3   6   46:29   36
 5. Тракиец (Исперихово)               20   10   1   9   52:38   31
 6. Родопи 1921 (Козарско)             20    9   3   8   43:38   30
 7. Батак (Батак)                      20    6   6   8   34:44   24 [-]
 8. Кале 09 (Нова махала)              20    6   4  10   32:34   22
 9. Родопи (Дебръщица)                 20    5   4  11   28:48   19
10. Атлетик (Мокрище)                  20    4   2  14   24:69   14
11. Коба (Радилово)                    20    0   1  19   11:74    1

Бележки
  - Батак (Батак), 15-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ.
  - Свобода 2011 (Пещера), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Зенит (Ветрен дол) се включва в групата.
  - Кале 09 (Нова махала) играе домакинските си мачове в Батак.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Батак (Батак)                  3:0
Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово)                    0:4
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракия 1948 (Лозен)  1:1
Кале 09 (Нова махала) - Родопи 1921 (Козарско)            2:2
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    2:2
Зенит (Ветрен дол)                                        почива

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
в Септември:
Тракия 1948 (Лозен) - Кале 09 (Нова махала)               6:1
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)             1:1
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Атлетик (Мокрище)                2:3
Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 1:5
Батак (Батак) - Коба (Радилово)                           1:0
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Зенит (Ветрен дол)                      0:9
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Батак (Батак)        8:2
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово)              1:3
Атлетик (Мокрище) - Тракия 1948 (Лозен)                   3:1
в Главиница:
Родопи (Дебръщица) - Родопи 1921 (Козарско)               1:3
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Коба (Радилово)                3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
30 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи (Дебръщица)                  1:1
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)                  6:1
Батак (Батак) - Кале 09 (Нова махала)                     2:0
Зенит (Ветрен дол) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   4:0
Родопи 1921 (Козарско)                                    почива

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракиец 2005 (Глав)  1:2
7 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Зенит (Ветрен дол)                1:2
Атлетик (Мокрище) - Батак (Батак)                         0:0
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)                 1:5
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия 1948 (Лозен)              0:1
Коба (Радилово)                                           почива

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Кале 09 (Нова махала)          2:2
14 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Родопи 1921 (Козарско)             1:3
Батак (Батак) - Родопи (Дебръщица)                        3:1
Зенит (Ветрен дол) - Атлетик (Мокрище)                    3:0
Коба (Радилово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)      1:2
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           VII кръг

21 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   4:2
Атлетик (Мокрище) - Тракиец 2005 (Главиница)              0:2
Родопи (Дебръщица) - Зенит (Ветрен дол)                   1:5
Родопи 1921 (Козарско) - Батак (Батак)                    4:2
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                4:0
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи (Дебръщица)             3:0 сл.*
* - гостите се явяват само с 4 футболиста.
28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Батак (Батак) - Тракия 1948 (Лозен)                       2:4
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)               4:0
Коба (Радилово) - Атлетик (Мокрище)                       0:2
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Кале 09 (Н.махала)   3:1
Тракиец (Исперихово)                                      почива

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)         1:2
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    1:4
Родопи (Дебръщица) - Коба (Радилово)                      3:0
Тракия 1948 (Лозен) - Зенит (Ветрен дол)                  0:1
Тракиец (Исперихово) - Батак (Батак)                     10:4
Кале 09 (Нова махала)                                     почива

                           X кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия 1948 (Лозен)            2:0
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец (Исперихово)                 2:0
Коба (Радилово) - Родопи 1921 (Козарско)                  1:4
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)   4:1
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)                 7:1
Батак (Батак)                                             почива

                           XI кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Тракиец 2005 (Главиница)           0:3 сл.*
* - домакините не се явяват.
18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)                0:3 сл.*
* - домакините не се явяват.
Родопи 1921 (Козарско) - Спортист 2010 (Кап.Димитриево)   2:2
Тракия 1948 (Лозен) - Коба (Радилово)                     3:0 сл.*
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
Батак (Батак) - Зенит (Ветрен дол)                        1:3
Атлетик (Мокрище)                                         почива

                           XII кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Батак (Батак) - Тракиец 2005 (Главиница)                  1:1
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Коба (Радилово)                    5:0
Тракия 1948 (Лозен) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)  2:1
Родопи 1921 (Козарско) - Кале 09 (Нова махала)            2:0
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    3:1
Зенит (Ветрен дол)                                        почива

                           XIII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол)             1:0
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Родопи 1921 (Козарско)                1:2
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 1948 (Лозен)               отложен
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракиец (Исперихово) 1:4
Коба (Радилово) - Батак (Батак)                           0:0
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 1948 (Лозен)               2:3
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           XIV кръг

24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Коба (Радилово)                      7:0
Батак (Батак) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        1:1
Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала)              1:0
Тракия 1948 (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                   7:2
Родопи 1921 (Козарско) - Родопи (Дебръщица)               0:0
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива

                           XV кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Тракиец 2005 (Главиница)                1:3
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракия 1948 (Лозен)                  5:4
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)                  1:3
Кале 09 (Нова махала) - Батак (Батак)                     0:0
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Зенит (Ветрен дол)   5:1
Родопи 1921 (Козарско)                                    почива

                           XVI кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Спортист 2010 (Кап.Димитриево) 5:2
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Кале 09 (Нова махала)                1:0
Батак (Батак) - Атлетик (Мокрище)                         5:0
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)                 3:1
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско)              2:0
Коба (Радилово)                                           почива

                           XVII кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец 2005 (Главиница)          0:2
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец (Исперихово)             3:1
Родопи (Дебръщица) - Батак (Батак)                        3:0
Атлетик (Мокрище) - Зенит (Ветрен дол)                    0:2
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Коба (Радилово)      4:0
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           XVIII кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Атлетик (Мокрище)              7:0
21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Коба (Радилово) - Кале 09 (Нова махала)                   1:2
Зенит (Ветрен дол) - Родопи (Дебръщица)                   2:1 *
* - мачът е отразен от екип на официалния сайт на Зенит (Санкт Петербург, Рус, 1) - вижте тук
Батак (Батак) - Родопи 1921 (Козарско)                    4:0
Тракиец (Исперихово) - Тракия 1948 (Лозен)                0:1
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           XIX кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракиец 2005 (Главиница)             2:2
28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Батак (Батак)                       1:1
Родопи 1921 (Козарско) - Зенит (Ветрен дол)               2:5
Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово)                       4:2
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (Кап.Димитриево)    0:0
Тракиец (Исперихово)                                      почива

                           XX кръг

3 май 2013, петък, 17:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    8:1
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      1:2
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)         1:3
Зенит (Ветрен дол) - Тракия 1948 (Лозен)                  4:3
Батак (Батак) - Тракиец (Исперихово)                      3:2
Кале 09 (Нова махала)                                     почива

                           XXI кръг

19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Зенит (Ветрен дол)                 2:2
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница)            0:3
Родопи 1921 (Козарско) - Коба (Радилово)                 10:2
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   0:3 сл.*
* - първоначално 3:1, в последствие на Родопи е присъдена служебна загуба заради
    използване на нередовни футболисти
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 1:3
Батак (Батак)                                             почива

                           XXII кръг

26 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                3:0
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи 1921 (Коз)    3:0
Коба (Радилово) - Тракия 1948 (Лозен)                     0:2
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракиец (Исперихово)           2:1
Зенит (Ветрен дол) - Батак (Батак)                        3:2
Атлетик (Мокрище)                                         почива

                           XIII кръг - отложен мач

2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 1948 (Лозен)               2:3

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - бараж за "А" ОФГ 2012/13

                           Регламент:

Тъй като Балкан (Варвара) след квалификации влиза в ЮЗ "В" АФГ, а оттам в областта не
изпада нито един отбор, се освобождава допълнително място в "А" ОФГ Пазарджик, за което
в мач на неутрален терен спорят заелите второ място отбори в двете "Б" ОФГ.

                           Финал:

15 юни 2013, събота, 18:00 ч:
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
Комуна 2011 (Черногорово) - Тракиец 2005 (Главиница)      5:1 (4:0)
  [2:0 Ангел Методиев 1п,1п; 3:0 Светослав Ерелийски 1п, 4:0 Илия Богоев 1п,
   4:1 Коконов 70', 5:1 Харалампи Папазов 85'], ~ 300 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com