bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Русе 2012/13


ОФГ Русе - изток 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марисан (Русе)                     22   17   3   2   69:18   54
 2. Дунав 2010 II (Русе)               22   16   2   4   51:27   50
 3. Дунарит (Николово)                 22   11   6   5   43:20   39
 4. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 22   12   2   8   54:36   38
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Дунав (Сливо поле)                 22   10   5   7   46:25   35
 6. Динамо 2011 (Стамболово)           22   10   4   8   47:37   34
 7. Глоджево (Глоджево)                22   10   3   9   29:31   33
 8. Сокол (Червена вода)               22    8   3  11   46:41   27
 9. Юделник (Юделник)                  22    7   3  12   30:46   24 [+]
10. Смирненски (Смирненски)            22    6   2  14   33:66   20 <-
11. Ботев (Голямо Враново)             22    4   2  16   20:64   14
12. Вихър (Семерджиево)                22    2   3  17   18:75    9 [+]

Бележки
  - Аристон (Русе), 3-ти през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Спартак (Бъзън), 9-ти; и Левски 200 (Русе), 11-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Смирненски (Смирненски), 5-ти в Западна подгрупа през изминалия сезон; е преместен в Източна подгрупа.
  - Вихър (Семерджиево) и Юделник (Юделник) се включват в групата.
  - Дунав 2010 II (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе. Отборът е съставен предимно от ветерани на клуба.
  - Марисан (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе.

                           I кръг

16 септември 2012, неделя, 16:00 ч:
Юделник (Юделник) - Марисан (Русе)                        1:3
в кв.Средна кула, Русе: *
Вихър (Семерджиево) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)  0:3
* - в кв.Средна кула, Русе по взаимна договорка. Ответният мач от XII кръг
се играе в Семерджиево.
Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски)              4:0
Динамо 2011 (Стамболово) - Ботев (Голямо Враново)         4:0
Дунарит (Николово) - Глоджево (Глоджево)                  3:1
Дунав 2010 II (Русе) - Сокол (Червена вода)               отложен
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Дунав 2010 II (Русе) - Сокол (Червена вода)               3:1

                           II кръг

23 септември 2012, неделя, 16:00 ч:
Марисан (Русе) - Сокол (Червена вода)                     2:1
Глоджево (Глоджево) - Дунав 2010 II (Русе)                1:2
Ботев (Голямо Враново) - Дунарит (Николово)               3:2
Смирненски (Смирненски) - Динамо 2011 (Стамболово)        2:3
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав (Сливо поле)   0:0
Юделник (Юделник) - Вихър (Семерджиево)                   1:0

                           III кръг

30 септември 2012, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Семерджиево) - Марисан (Русе)                      0:4
Дунав (Сливо поле) - Юделник (Юделник)                    3:2
Динамо 2011 (Стамболово) - Приста 2000 (кв.Средна кула)   3:1
Дунарит (Николово) - Смирненски (Смирненски)              6:1
Дунав 2010 II (Русе) - Ботев (Голямо Враново)             2:0
Сокол (Червена вода) - Глоджево (Глоджево)                2:0

                           IV кръг

7 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Марисан (Русе) - Глоджево (Глоджево)                      3:0
Ботев (Голямо Враново) - Сокол (Червена вода)             2:0
Смирненски (Смирненски) - Дунав 2010 II (Русе)            0:2
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово)   2:1
Юделник (Юделник) - Динамо 2011 (Стамболово)              3:2
Вихър (Семерджиево) - Дунав (Сливо поле)                  1:0

                           V кръг

13 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Марисан (Русе)                       0:1
Дунав 2010 II (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 2:1
14 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Вихър (Семерджиево)            4:0
Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник)                    1:0
Сокол (Червена вода) - Смирненски (Смирненски)            1:1
Глоджево (Глоджево) - Ботев (Голямо Враново)              3:0

                           VI кръг

21 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Марисан (Русе) - Ботев (Голямо Враново)                   4:0
Смирненски (Смирненски) - Глоджево (Глоджево)             1:2
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Сокол (Червена вода) 3:0
Юделник (Юделник) - Дунав 2010 II (Русе)                  1:4
Вихър (Семерджиево) - Дунарит (Николово)                  0:4
Дунав (Сливо поле) - Динамо 2011 (Стамболово)             2:0

                           VII кръг

28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Марисан (Русе)                 0:1
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)                   1:1
Дунав 2010 II (Русе) - Вихър (Семерджиево)                4:1
Сокол (Червена вода) - Юделник (Юделник)                  2:6
Глоджево (Глоджево) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)  1:0
Ботев (Голямо Враново) - Смирненски (Смирненски)          1:1

                           VIII кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Марисан (Русе) - Смирненски (Смирненски)                  6:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ботев (Г.Враново)    4:1
Юделник (Юделник) - Глоджево (Глоджево)                   0:2
Вихър (Семерджиево) - Сокол (Червена вода)                1:1
Дунав (Сливо поле) - Дунав 2010 II (Русе)                 1:2
Динамо 2011 (Стамболово) - Дунарит (Николово)             0:3

                           IX кръг

11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Дунарит (Николово) - Марисан (Русе)                       2:2
Дунав 2010 II (Русе) - Динамо 2011 (Стамболово)           4:3
Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле)                 0:3
Глоджево (Глоджево) - Вихър (Семерджиево)                 2:0
Ботев (Голямо Враново) - Юделник (Юделник)                2:0
Смирненски (Смирненски) - Приста 2000 (кв.Средна кула,Рс) 1:4

                           X кръг

18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Марисан (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       4:1
Юделник (Юделник) - Смирненски (Смирненски)               5:4
Вихър (Семерджиево) - Ботев (Голямо Враново)              1:2
Дунав (Сливо поле) - Глоджево (Глоджево)                  0:0
Динамо 2011 (Стамболово) - Сокол (Червена вода)           2:0
Дунарит (Николово) - Дунав 2010 II (Русе)                 0:0

                           XI кръг

25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Дунав 2010 II (Русе) - Марисан (Русе)                     2:1
Сокол (Червена вода) - Дунарит (Николово)                 1:0
Глоджево (Глоджево) - Динамо 2011 (Стамболово)            0:1
Ботев (Голямо Враново) - Дунав (Сливо поле)               1:2
Смирненски (Смирненски) - Вихър (Семерджиево)             2:1
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Юделник (Юделник)    6:0

                           I кръг - отложен мач

2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Дунав 2010 II (Русе) - Сокол (Червена вода)               3:1

                           XII кръг

10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Марисан (Русе) - Юделник (Юделник)                        7:0
в Семерджиево: *
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Вихър (Семерджиево)  3:1
* - в Семерджиево по взаимна договорка от I кръг.
Смирненски (Смирненски) - Дунав (Сливо поле)              2:0
Ботев (Голямо Враново) - Динамо 2011 (Стамболово)         2:2
Глоджево (Глоджево) - Дунарит (Николово)                  1:0
Сокол (Червена вода) - Дунав 2010 II (Русе)               отложен
по-късно: *
Сокол (Червена вода) - Дунав 2010 II (Русе)               3:1
* - вероятно след 14 април.

                           XIII кръг

17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Марисан (Русе)                     0:4
Дунав 2010 II (Русе) - Глоджево (Глоджево)                2:0
Дунарит (Николово) - Ботев (Голямо Враново)               2:1
Динамо 2011 (Стамболово) - Смирненски (Смирненски)        5:1
Дунав (Сливо поле) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   1:1
Вихър (Семерджиево) - Юделник (Юделник)                   0:0

                           XIV кръг

24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Марисан (Русе) - Вихър (Семерджиево)                      7:1
Юделник (Юделник) - Дунав (Сливо поле)                    1:3
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Динамо 2011 (Стамб.) 2:1
Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово)              0:2
Ботев (Голямо Враново) - Дунав 2010 II (Русе)             0:2
Глоджево (Глоджево) - Сокол (Червена вода)                3:2

                           XV кръг

31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Глоджево (Глоджево) - Марисан (Русе)                      1:3
Сокол (Червена вода) - Ботев (Голямо Враново)             7:0
Дунав 2010 II (Русе) - Смирненски (Смирненски)            3:0
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   4:1
Динамо 2011 (Стамболово) - Юделник (Юделник)              2:0
Дунав (Сливо поле) - Вихър (Семерджиево)                  8:1

                           XVI кръг

7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Марисан (Русе) - Дунав (Сливо поле)                       3:2
Вихър (Семерджиево) - Динамо 2011 (Стамболово)            2:4
Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово)                    0:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав 2010 II (Русе) 2:4
Смирненски (Смирненски) - Сокол (Червена вода)            1:0
Ботев (Голямо Враново) - Глоджево (Глоджево)              1:4

                           XVII кръг

14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Голямо Враново) - Марисан (Русе)                   0:3
Глоджево (Глоджево) - Смирненски (Смирненски)             1:4
Сокол (Червена вода) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 7:2
Дунав 2010 II (Русе) - Юделник (Юделник)                  1:0
Дунарит (Николово) - Вихър (Семерджиево)                  3:0
Динамо 2011 (Стамболово) - Дунав (Сливо поле)             0:2

                           XVIII кръг

21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Марисан (Русе) - Динамо 2011 (Стамболово)                 1:1
Дунав (Сливо поле) - Дунарит (Николово)                   1:0
Вихър (Семерджиево) - Дунав 2010 II (Русе)                3:7
Юделник (Юделник) - Сокол (Червена вода)                  0:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Глоджево (Глоджево)  3:0
Смирненски (Смирненски) - Ботев (Голямо Враново)          4:2

                           XIX кръг

28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Смирненски (Смирненски) - Марисан (Русе)                  2:6
Ботев (Голямо Враново) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Рс) 0:4
Глоджево (Глоджево) - Юделник (Юделник)                   2:0
Сокол (Червена вода) - Вихър (Семерджиево)                8:0
Дунав 2010 II (Русе) - Дунав (Сливо поле)                 2:2
Дунарит (Николово) - Динамо 2011 (Стамболово)             3:3

                           XX кръг

5 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Марисан (Русе) - Дунарит (Николово)                       1:1
Динамо 2011 (Стамболово) - Дунав 2010 II (Русе)           3:2
Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода)                 1:4
Вихър (Семерджиево) - Глоджево (Глоджево)                 2:2
Юделник (Юделник) - Ботев (Голямо Враново)                2:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Смирненски (Смирн.)  6:1

                           XXI кръг

12 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Марисан (Русе)       3:1
Смирненски (Смирненски) - Юделник (Юделник)               0:5
Ботев (Голямо Враново) - Вихър (Семерджиево)              1:2
Глоджево (Глоджево) - Дунав (Сливо поле)                  2:1
Сокол (Червена вода) - Динамо 2011 (Стамболово)           5:3
Дунав 2010 II (Русе) - Дунарит (Николово)                 0:2

                           XXII кръг

19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Марисан (Русе) - Дунав 2010 II (Русе)                     2:0
Дунарит (Николово) - Сокол (Червена вода)                 3:1
Динамо 2011 (Стамболово) - Глоджево (Глоджево)            1:1
Дунав (Сливо поле) - Ботев (Голямо Враново)               9:1
Вихър (Семерджиево) - Смирненски (Смирненски)             1:5
Юделник (Юделник) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)    3:2

нагоре


ОФГ Русе - запад 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Борово 2000 (Борово)               20   16   3   1   65:18   51
 2. Младост (Екзарх Йосиф)             20   15   3   2   56:17   48
 3. Черноломец (Острица)               20   14   2   4   56:21   44
 4. Янтра (Ценово)                     20   13   0   7   60:36   39
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Янтра (Долна Студена)              20    9   5   6   32:22   32
 6. Ботев (Копривец)                   20    6   4  10   26:41   22
 7. Левски (Новград)                   20    6   3  11   35:43   21
 8. Спортист (Баниска)                 20    6   3  11   33:54   21
 9. Атлетик (Тръстеник)                20    5   1  14   28:51   16 [+]
10. Левски (Караманово)                20    4   0  16   19:66   12
11. Ураган (Бъзовец)                   20    4   0  16   16:57   12 [*]

Бележки
  - Прециз Интер (Иваново), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Смирненски (Смирненски), 5-ти в Западна подгрупа през изминалия сезон; е преместен в Източна подгрупа.
  - Атлетик (Тръстеник) се включва в групата.
  - Черноломец (Острица) вероятно играе домакинските си мачове в Батишница.
  - Ураган (Бъзовец) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2012, събота, 16:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово)                    4:1
16 септември 2012, неделя, 16:00 ч:
Левски (Караманово) - Левски (Новград)                    1:4
Младост (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово)             2:2
Спортист (Баниска) - Черноломец (Острица)                 3:4
Ураган (Бъзовец) - Ботев (Копривец)                       3:0
Атлетик (Тръстеник)                                       почива

                           II кръг

22 септември 2012, събота, 16:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Спортист (Баниска)                 2:1
Янтра (Ценово) - Младост (Екзарх Йосиф)                   5:3
23 септември 2012, неделя, 16:00 ч:
Черноломец (Острица) - Ураган (Бъзовец)                   4:1
Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена)                  1:1
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Караманово)                 3:0
Ботев (Копривец)                                          почива

                           III кръг

30 септември 2012, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Атлетик (Тръстеник)               6:0
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Новград)                 1:0
Спортист (Баниска) - Янтра (Ценово)                       2:0
Ураган (Бъзовец) - Борово 2000 (Борово)                   1:5
Ботев (Копривец) - Черноломец (Острица)                   3:2
Левски (Караманово)                                       почива

                           IV кръг

6 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Янтра (Ценово) - Ураган (Бъзовец)                         7:1
7 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Ботев (Копривец)                   1:1
Левски (Новград) - Спортист (Баниска)                     5:1
Атлетик (Тръстеник) - Младост (Екзарх Йосиф)              0:3
Левски (Караманово) - Янтра (Долна Студена)               0:3
Черноломец (Острица)                                      почива

                           V кръг

13 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Ботев (Копривец) - Янтра (Ценово)                         1:4
14 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Караманово)              6:0
в Тръстеник: *
Спортист (Баниска) - Атлетик (Тръстеник)                  3:2
* - в Тръстеник по взаимна договорка. Ответният мач от XVI кръг се играе в Баниска.
Ураган (Бъзовец) - Левски (Новград)                       2:1
Черноломец (Острица) - Борово 2000 (Борово)               1:3
Янтра (Долна Студена)                                     почива

                           VI кръг

20 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Янтра (Ценово) - Черноломец (Острица)                     2:3
21 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Левски (Новград) - Ботев (Копривец)                       2:2
Атлетик (Тръстеник) - Ураган (Бъзовец)                    1:3
Левски (Караманово) - Спортист (Баниска)                  2:1
Янтра (Долна Студена) - Младост (Екзарх Йосиф)            0:1
Борово 2000 (Борово)                                      почива

                           VII кръг

27 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Спортист (Баниска) - Янтра (Долна Студена)                3:3
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово)                     3:0
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Ураган (Бъзовец) - Левски (Караманово)                    3:0
Ботев (Копривец) - Атлетик (Тръстеник)                    0:6
Черноломец (Острица) - Левски (Новград)                   3:0
Младост (Екзарх Йосиф)                                    почива

                           VIII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Черноломец (Острица)                0:4
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово)                   0:2
Левски (Караманово) - Ботев (Копривец)                    3:0
Янтра (Долна Студена) - Ураган (Бъзовец)                  2:0
Младост (Екзарх Йосиф) - Спортист (Баниска)               4:0
Янтра (Ценово)                                            почива

                           IX кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Атлетик (Тръстеник)                3:0
Янтра (Ценово) - Левски (Новград)                         6:0
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Ураган (Бъзовец) - Младост (Екзарх Йосиф)                 0:4
Ботев (Копривец) - Янтра (Долна Студена)                  1:2
Черноломец (Острица) - Левски (Караманово)                3:0
Спортист (Баниска)                                        почива

                           X кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Ценово)                      1:4
18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Левски (Караманово) - Борово 2000 (Борово)                0:3
Янтра (Долна Студена) - Черноломец (Острица)              2:2
Младост (Екзарх Йосиф) - Ботев (Копривец)                 3:0
Спортист (Баниска) - Ураган (Бъзовец)                     3:2
Левски (Новград)                                          почива

                           XI кръг

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена)              3:0
Янтра (Ценово) - Левски (Караманово)                      3:2
25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Копривец) - Спортист (Баниска)                     2:0
Черноломец (Острица) - Младост (Екзарх Йосиф)             3:0
Левски (Новград) - Атлетик (Тръстеник)                    4:0
Ураган (Бъзовец)                                          почива

* - Ураган (Бъзовец) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           XII кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена)                    0:1
Борово 2000 (Борово) - Младост (Екзарх Йосиф)             2:2
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (Новград) - Левски (Караманово)                    7:1
Черноломец (Острица) - Спортист (Баниска)                 2:0
Ботев (Копривец) - Ураган (Бъзовец)                       3:0 сл.
Атлетик (Тръстеник)                                       почива

                           XIII кръг

17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Бъзовец) - Черноломец (Острица)                   0:3 сл.
Спортист (Баниска) - Борово 2000 (Борово)                 2:7
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово)                   3:1
Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград)                  1:0
Левски (Караманово) - Атлетик (Тръстеник)                 2:1
Ботев (Копривец)                                          почива

                           XIV кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Янтра (Ценово) - Спортист (Баниска)                       7:1
Борово 2000 (Борово) - Ураган (Бъзовец)                   3:0 сл.
24 март 2013, неделя, 11:30 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Долна Студена)               1:0
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (Новград) - Младост (Екзарх Йосиф)                 1:1
Черноломец (Острица) - Ботев (Копривец)                   1:1
Левски (Караманово)                                       почива

                           XV кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Ураган (Бъзовец) - Янтра (Ценово)                         0:3 сл.
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Копривец) - Борово 2000 (Борово)                   2:6
Спортист (Баниска) - Левски (Новград)                     0:4
Младост (Екзарх Йосиф) - Атлетик (Тръстеник)              3:0
Янтра (Долна Студена) - Левски (Караманово)               3:2
Черноломец (Острица)                                      почива

                           XVI кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Черноломец (Острица)               1:0
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Левски (Караманово) - Младост (Екзарх Йосиф)              0:5
в Баниска: *
Атлетик (Тръстеник) - Спортист (Баниска)                  2:2
* - в Баниска по взаимна договорка от V кръг.
Левски (Новград) - Ураган (Бъзовец)                       3:0 сл.
Янтра (Ценово) - Ботев (Копривец)                         2:1
Янтра (Долна Студена)                                     почива

                           XVII кръг

14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Черноломец (Острица) - Янтра (Ценово)                     3:0
Ботев (Копривец) - Левски (Новград)                       2:0
Ураган (Бъзовец) - Атлетик (Тръстеник)                    0:3 сл.
Спортист (Баниска) - Левски (Караманово)                  4:1
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена)            2:0
Борово 2000 (Борово)                                      почива

                           XVIII кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово)                     3:2
21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Спортист (Баниска)                1:1
Левски (Караманово) - Ураган (Бъзовец)                    3:0 сл.
Атлетик (Тръстеник) - Ботев (Копривец)                    0:2
Левски (Новград) - Черноломец (Острица)                   0:6
Младост (Екзарх Йосиф)                                    почива

                           XIX кръг

28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград)                   6:1
Черноломец (Острица) - Атлетик (Тръстеник)                4:2
Ботев (Копривец) - Левски (Караманово)                    3:0
Ураган (Бъзовец) - Янтра (Долна Студена)                  0:3 сл.
Спортист (Баниска) - Младост (Екзарх Йосиф)               0:4
Янтра (Ценово)                                            почива

                           XX кръг

5 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Ураган (Бъзовец)                 3:0 сл.
Янтра (Долна Студена) - Ботев (Копривец)                  0:0
Левски (Караманово) - Черноломец (Острица)                0:6
Атлетик (Тръстеник) - Борово 2000 (Борово)                2:5
Левски (Новград) - Янтра (Ценово)                         2:4
Спортист (Баниска)                                        почива

                           XXI кръг

11 май 2013, събота, 17:00 ч:
Янтра (Ценово) - Атлетик (Тръстеник)                      3:1
Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово)                3:0
12 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Черноломец (Острица) - Янтра (Долна Студена)              1:0
Ботев (Копривец) - Младост (Екзарх Йосиф)                 2:3
Ураган (Бъзовец) - Спортист (Баниска)                     0:3 сл.
Левски (Новград)                                          почива

                           XXII кръг

18 май 2013, събота, 17:00 ч:
Левски (Караманово) - Янтра (Ценово)                      2:5
19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Баниска) - Ботев (Копривец)                     3:0
Младост (Екзарх Йосиф) - Черноломец (Острица)             3:1
Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово)              0:3
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Новград)                    3:0
Ураган (Бъзовец)                                          почива

нагоре


ОФГ Русе - финали 2012/13

                           1/4 финали:

22 май 2013, сряда, 18:30 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунав 2010 II (Русе) - Черноломец (Острица)               1:1; при дузпите: 6:7
в Русе, Градски стадион:
Дунарит (Николово) - Младост (Екзарх Йосиф)               1:0
в Две могили, ст."Филип Тотю":
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Борово 2000 (Борово) 2:0
23 май 2013, четвъртък, 18:30 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Марисан (Русе) - Янтра (Ценово)                           7:0

                           1/2 финали:

26 май 2013, неделя, 18:30 ч:
в Русе, Градски стадион:
Марисан (Русе) - Дунарит (Николово)                       1:2
в Русе, ст."Дунав":
Черноломец (Острица) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 2:1

                           Финал:

31 май 2013, петък, 18:30 ч:
в Русе, Градски стадион:
Дунарит (Николово) - Черноломец (Острица)                 0:0; при дузпите: 4:5
   200 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com