bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Сливен 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Аполон (кв.Речица, Сливен)         26   22   2   2   87:16   68 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Самуил (Самуилово)                 26   18   5   3   95:45   59
 3. Гранит (Сборище)                   26   17   4   5   76:31   55
 4. Кортен 2012 (Кортен)               26   16   6   4   70:35   54 [*]
 5. Тунджа 2007 (Желю войвода)         26   17   2   7   77:43   53
 6. Тунджа 2009 (Мечкарево)            26   13   3  10   75:42   42
 7. Стандарт (Шивачево)                26   10   2  14   46:58   32
 8. Балкан (Твърдица)                  26    9   3  14   37:60   30 [+.]
 9. Спартак (Сливен)                   26    8   4  14   45:58   28
10. Буря (Градско)                     26    8   2  16   38:74   26
11. Котел (Котел)                      26    6   3  17   38:72   21
12. Паланките (Бяла паланка)           26    5   6  15   21:65   21
13. Спартак (Бяла)                     26    5   5  16   36:75   20
14. Боров дол (Боров дол)              26    3   3  20   26:93   12 [+]

Бележки
  - Аполон (кв.Речица, Сливен), 1-ви; и Боров дол (Боров дол), 2-ри в "Б" ОФГ през
изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Чавдар (Ковачите), 12-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Хаджи Димитър (Сливен), 3-ти; Енергия 2020 (Нова Загора), 4-ти; Рома (Тополчане),
5-ти; и Ботев 1949 (Кермен), 6-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; се отказват от
участие.
  - "Б" ОФГ Сливен е закрита преди началото на сезона.
  - Балкан (Твърдица) се включва в групата.
  - Кортен 2007 (Кортен), 8-ми в "А" ОФГ през изминалия сезон; се преименува
на Кортен 2012.

                           I кръг

15-16 септември 2012, събота-неделя:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Гранит (Сборище)             4:0
Кортен 2012 (Кортен) - Боров дол (Боров дол)              9:0
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Буря (Градско)               7:0
Спартак (Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                1:2
Балкан (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)                   0:0
Котел (Котел) - Паланките (Бяла паланка)                  9:0
Самуил (Самуилово) - Спартак (Бяла)                       6:1

                           II кръг

22-23 септември 2012, събота-неделя:
Гранит (Сборище) - Спартак (Бяла)                         5:0
Паланките (Бяла паланка) - Самуил (Самуилово)             0:0
Стандарт (Шивачево) - Котел (Котел)                       0:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Твърдица)               5:0
Буря (Градско) - Спартак (Сливен)                         2:1
Боров дол (Боров дол) - Тунджа 2007 (Желю войвода)        0:1
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)         3:1

                           III кръг

29-30 септември 2012, събота-неделя:
Кортен 2012 (Кортен) - Гранит (Сборище)                   2:1
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Аполон (кв.Речица, Сливен)   2:1
Спартак (Сливен) - Боров дол (Боров дол)                  6:0
Балкан (Твърдица) - Буря (Градско)                        0:3
Котел (Котел) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                   2:1
Самуил (Самуилово) - Стандарт (Шивачево)                  5:4
Спартак (Бяла) - Паланките (Бяла паланка)                 0:0

                           IV кръг

6-7 октомври 2012, събота-неделя:
Гранит (Сборище) - Паланките (Бяла паланка)               8:0
Стандарт (Шивачево) - Спартак (Бяла)                      6:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил (Самуилово)              0:4
Буря (Градско) - Котел (Котел)                            0:3
Боров дол (Боров дол) - Балкан (Твърдица)                 1:2
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Спартак (Сливен)             1:1
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2007 (Желю войвода)         5:2

                           V кръг

13-14 октомври 2012, събота-неделя:
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Гранит (Сборище)             6:0
Спартак (Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)                   0:0
Балкан (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)            0:1
Котел (Котел) - Боров дол (Боров дол)                     1:2
Самуил (Самуилово) - Буря (Градско)                       6:0
Спартак (Бяла) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                  1:1
Паланките (Бяла паланка) - Стандарт (Шивачево)            1:3

                           VI кръг

20-21 октомври 2012, събота-неделя:
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                    1:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Паланките (Бяла паланка)        3:0
Буря (Градско) - Спартак (Бяла)                           3:0
Боров дол (Боров дол) - Самуил (Самуилово)                2:4
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Котел (Котел)                6:0 сл.*
* - неизвестен първоначален резултат, в последствие на Аполон е присъдена
    служебна победа с 6:0 заради участие на нередовен състезател в състава
    на гостите.
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Твърдица)                  4:0
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Спартак (Сливен)             4:1

                           VII кръг

27-28 октомври 2012, събота-неделя:
Спартак (Сливен) - Гранит (Сборище)                       0:2
Балкан (Твърдица) - Тунджа 2007 (Желю войвода)            4:2
Котел (Котел) - Кортен 2012 (Кортен)                      1:2
Самуил (Самуилово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)           1:6
Спартак (Бяла) - Боров дол (Боров дол)                    3:3
Паланките (Бяла паланка) - Буря (Градско)                 3:1
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             2:1

                           VIII кръг

3-4 ноември 2012, събота-неделя:
Гранит (Сборище) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                1:0
Буря (Градско) - Стандарт (Шивачево)                      0:5 сл.*
* - прекратен по вина на домакините. На Буря е присъдена служебна загуба с 0:5.
Боров дол (Боров дол) - Паланките (Бяла паланка)          1:1
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Спартак (Бяла)               2:0
Кортен 2012 (Кортен) - Самуил (Самуилово)                 2:2
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Котел (Котел)                3:3
Спартак (Сливен) - Балкан (Твърдица)                      3:1

                           IX кръг

10-11 ноември 2012, събота-неделя:
Балкан (Твърдица) - Гранит (Сборище)                      1:2
Котел (Котел) - Спартак (Сливен)                          3:0
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2007 (Желю войвода)           5:1
Спартак (Бяла) - Кортен 2012 (Кортен)                     0:2
Паланките (Бяла паланка) - Аполон (кв.Речица, Сливен)     0:3
Стандарт (Шивачево) - Боров дол (Боров дол)               3:1
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Буря (Градско)                  6:1

                           X кръг

17 ноември 2012, събота, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Буря (Градско)                         3:0
Боров дол (Боров дол) - Тунджа 2009 (Мечкарево)           0:6
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Спартак (Бяла)               3:3
Балкан (Твърдица) - Котел (Котел)                         2:1
18 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Стандарт (Шивачево)          5:1
Кортен 2012 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка)           4:1
Спартак (Сливен) - Самуил (Самуилово)                     1:3

                           XI кръг

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Спартак (Бяла) - Спартак (Сливен)                         2:1
Стандарт (Шивачево) - Кортен 2012 (Кортен)                1:2
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      1:2
25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Котел (Котел) - Гранит (Сборище)                          2:1
Самуил (Самуилово) - Балкан (Твърдица)                    2:2
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа 2007 (Желю войвода)     2:3
Буря (Градско) - Боров дол (Боров дол)                    6:0

                           XII кръг

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Гранит (Сборище) - Боров дол (Боров дол)                  4:2
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)            4:2
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Стандарт (Шивачево)          6:3
Балкан (Твърдица) - Спартак (Бяла)                        2:1
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Буря (Градско)               3:0
Спартак (Сливен) - Паланките (Бяла паланка)               2:0
Котел (Котел) - Самуил (Самуилово)                        2:4

                           XIII кръг

8 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Спартак (Бяла) - Котел (Котел)                            3:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Тунджа 2007 (Желю войвода)      2:0
Боров дол (Боров дол) - Аполон (кв.Речица, Сливен)        0:3
9 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Гранит (Сборище)                     1:3
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Твърдица)              2:3
Стандарт (Шивачево) - Спартак (Сливен)                    2:3
Буря (Градско) - Кортен 2012 (Кортен)                     1:2

                           XIV кръг

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Боров дол (Боров дол) - Кортен 2012 (Кортен)              0:6
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Спартак (Сливен)                7:1
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Твърдица)                   1:0
3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             0:1
Буря (Градско) - Тунджа 2007 (Желю войвода)               1:4
Паланките (Бяла паланка) - Котел (Котел)                  0:1
Спартак (Бяла) - Самуил (Самуилово)                       1:3

                           XV кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Спартак (Бяла) - Гранит (Сборище)                         1:5
Балкан (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)               2:4
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Боров дол (Боров дол)        5:0
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Паланките (Бяла паланка)             4:1
Котел (Котел) - Стандарт (Шивачево)                       0:1
Спартак (Сливен) - Буря (Градско)                         4:0
Кортен 2012 (Кортен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)         1:1

                           XVI кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Кортен 2012 (Кортен)                   2:2
Буря (Градско) - Балкан (Твърдица)                        2:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Котел (Котел)                   5:1
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Тунджа 2007 (Желю войвода)   1:0
Боров дол (Боров дол) - Спартак (Сливен)                  1:4
Стандарт (Шивачево) - Самуил (Самуилово)                  2:4
Паланките (Бяла паланка) - Спартак (Бяла)                 2:0

                           XVII кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Гранит (Сборище)               1:1
Котел (Котел) - Буря (Градско)                            0:0
Балкан (Твърдица) - Боров дол (Боров дол)                 2:0
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Бяла) - Стандарт (Шивачево)                      3:1
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              1:1
Спартак (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             2:4
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Кортен 2012 (Кортен)         2:0

                           XVIII кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Спартак (Сливен)                   2:0
Боров дол (Боров дол) - Котел (Котел)                     2:1
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Спартак (Бяла)                  6:2
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Тунджа 2007 (Желю войвода)             3:0
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Твърдица)            4:1
Буря (Градско) - Самуил (Самуилово)                       1:5
Стандарт (Шивачево) - Паланките (Бяла паланка)            0:1

                           XIX кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Спартак (Бяла) - Буря (Градско)                           1:1
Котел (Котел) - Аполон (кв.Речица, Сливен)                0:7
Балкан (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)                  2:4
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Гранит (Сборище)                    0:5
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа 2009 (Мечкарево)        2:1
Самуил (Самуилово) - Боров дол (Боров дол)                5:1
Спартак (Сливен) - Тунджа 2007 (Желю войвода)             0:2

                           XX кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Котел (Котел)                      3:0
Боров дол (Боров дол) - Спартак (Бяла)                    5:3
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Стандарт (Шивачево)             6:1
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Гранит (Сборище) - Спартак (Сливен)                       7:1
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Балкан (Твърдица)            2:0
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Самуил (Самуилово)           0:1
Буря (Градско) - Паланките (Бяла паланка)                 1:0

                           XXI кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Гранит (Сборище)                1:2
Спартак (Бяла) - Аполон (кв.Речица, Сливен)               1:7
Балкан (Твърдица) - Спартак (Сливен)                      0:0
21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Буря (Градско)                      3:2
Паланките (Бяла паланка) - Боров дол (Боров дол)          2:1
Самуил (Самуилово) - Кортен 2012 (Кортен)                 7:1
Котел (Котел) - Тунджа 2007 (Желю войвода)                0:5

                           XXII кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Гранит (Сборище) - Балкан (Твърдица)                     10:1
Кортен 2012 (Кортен) - Спартак (Бяла)                     3:0
Боров дол (Боров дол) - Стандарт (Шивачево)               0:3
Буря (Градско) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                  3:6
28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Сливен) - Котел (Котел)                          6:2
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Самуил (Самуилово)           6:2
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Паланките (Бяла паланка)     6:0 сл.*
* - прекратен, гостите напускат терена.

                           XXIII кръг

11 май 2013, събота, 17:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Боров дол (Боров дол)           3:0
Стандарт (Шивачево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          отложен
Котел (Котел) - Балкан (Твърдица)                         1:2
12 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Буря (Градско) - Гранит (Сборище)                         0:2
Паланките (Бяла паланка) - Кортен 2012 (Кортен)           0:0
Спартак (Бяла) - Тунджа 2007 (Желю войвода)               2:4
Самуил (Самуилово) - Спартак (Сливен)                     7:2
30 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          0:3

                           XXIV кръг

18 май 2013, събота, 17:00 ч:
Гранит (Сборище) - Котел (Котел)                          5:2
Спартак (Сливен) - Спартак (Бяла)                         0:3
Кортен 2012 (Кортен) - Стандарт (Шивачево)                5:1
19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Самуил (Самуилово)                    1:2
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Паланките (Бяла паланка)     3:0
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      3:1
Боров дол (Боров дол) - Буря (Градско)                    2:5

                           XXV кръг

25 май 2013, събота, 17:00 ч:
Боров дол (Боров дол) - Гранит (Сборище)                  1:1
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2012 (Кортен)            2:2 *
* - заради инциденти по време на мача, Тунджа 2009 е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
Спартак (Бяла) - Балкан (Твърдица)                        2:3
26 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Буря (Градско) - Аполон (кв.Речица, Сливен)               1:6
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2007 (Желю войвода)          3:0
Паланките (Бяла паланка) - Спартак (Сливен)               1:1
Самуил (Самуилово) - Котел (Котел)                        9:2

                           XXIII кръг - отложен мач

30 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          0:3

                           XXVI кръг

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Котел (Котел) - Спартак (Бяла)                            1:3
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      4:2
Кортен 2012 (Кортен) - Буря (Градско)                     2:4
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Гранит (Сборище) - Самуил (Самуилово)                     2:2
Балкан (Твърдица) - Паланките (Бяла паланка)              6:1
Спартак (Сливен) - Стандарт (Шивачево)                    4:0
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Боров дол (Боров дол)        4:1

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com