bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Шумен 2012/13


ОФГ Шумен - север 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Космос (Браничево)                 24   19   3   2   77:21   60
-------------------------------------------------------------------
 2. Устрем (Пет могили)                24   16   1   7   73:38   49
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Лудогорец (Каолиново)              24   15   1   8   85:40   46
 4. Ясен 2007 (Ясенково)               24   12   7   5   70:28   43
 5. Победа (Пристое)                   24   13   4   7   60:40   43
 6. Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)    24   13   3   8   66:32   42
 7. Паламара (Венец)                   24   13   3   8   65:34   42
 8. Устрем (Трем)                      24   10   3  11   35:50   33
 9. Звезда (Студеница)                 24    8   3  13   36:59   27
10. Дъбрава (Осеновец)                 24    7   6  11   45:52   27
11. Заря Звегор 1963 (Звегор)          24    5   3  16   26:63   18 [+]
12. Мълния (Климент)                   24    4   0  20   26:106  12 [+]
13. Вихър 1969 (Боян)                  24    2   1  21   23:124   7 [+]

Бележки
  - Никола Козлево 2004 е от село Никола Козлево.
  - Стан (Стан), 1-ви; и Герой (Зайчино ореше), 7-ми в Северна подгрупа през изминалия сезон;
са преместени в Южна подгрупа.
  - Заря (Тодор Икономово), 12-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Мълния (Климент), Заря Звегор 1963 (Звегор) и Вихър 1969 (Боян) се включват в групата.

                           I кръг

9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Дъбрава (Осеновец)                4:2
Ясен 2007 (Ясенково) - Паламара (Венец)                   1:1
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Вихър 1969 (Боян)       5:0
Звезда (Студеница) - Устрем (Трем)                        2:0
Мълния (Климент) - Космос (Браничево)                     0:12
Устрем (Пет могили) - Победа (Пристое)                    0:1
Заря Звегор 1963 (Звегор)                                 почива

                           II кръг

16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Космос (Браничево) - Устрем (Пет могили)                  3:1
Устрем (Трем) - Мълния (Климент)                          0:2
Вихър 1969 (Боян) - Звезда (Студеница)                    1:2
Паламара (Венец) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)        2:1
Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково)                 1:1
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Лудогорец (Каолиново)         1:7
Победа (Пристое)                                          почива

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Заря Звегор 1963 (Звегор)          8:1
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Дъбрава (Осеновец)      7:0
Звезда (Студеница) - Паламара (Венец)                     0:3 *
* - Звезда е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача заради нахлуване на публика
    на терена, предизвикало временно прекъсване на мача.
Мълния (Климент) - Вихър 1969 (Боян)                      5:2
Устрем (Пет могили) - Устрем (Трем)                       3:0 сл.*
* - гостите не пристигат заради повреда в автобуса им.
Победа (Пристое) - Космос (Браничево)                     отложен
10 октомври 2012, сряда, 16:00 ч:
Победа (Пристое) - Космос (Браничево)                     0:2
Лудогорец (Каолиново)                                     почива

                           IV кръг

30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Трем) - Победа (Пристое)                          3:1
Вихър 1969 (Боян) - Устрем (Пет могили)                   1:5
Паламара (Венец) - Мълния (Климент)                       4:1
Дъбрава (Осеновец) - Звезда (Студеница)                   1:1
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Н.Козлево 2004 (Н.Козлево)    2:1
Лудогорец (Каолиново) - Ясен 2007 (Ясенково)              2:0
Космос (Браничево)                                        почива

                           V кръг

7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Лудогорец (Каолиново)   3:0
на неутрален терен: *
Звезда (Студеница) - Заря Звегор 1963 (Звегор)            3:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Звезда.
Мълния (Климент) - Дъбрава (Осеновец)                     2:1
Устрем (Пет могили) - Паламара (Венец)                    4:2
Победа (Пристое) - Вихър 1969 (Боян)                      4:0
Космос (Браничево) - Устрем (Трем)                        3:1
Ясен 2007 (Ясенково)                                      почива

                           III кръг - отложен мач

10 октомври 2012, сряда, 16:00 ч:
Победа (Пристое) - Космос (Браничево)                     0:2

                           VI кръг

14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Вихър 1969 (Боян) - Космос (Браничево)                    1:6
Паламара (Венец) - Победа (Пристое)                       3:0
Дъбрава (Осеновец) - Устрем (Пет могили)                  0:2
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Мълния (Климент)              3:0
Лудогорец (Каолиново) - Звезда (Студеница)                4:0
Ясен 2007 (Ясенково) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)    3:2
Устрем (Трем)                                             почива

                           VII кръг

21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов" - помощен терен: *
Звезда (Студеница) - Ясен 2007 (Ясенково)                 1:4
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Звезда.
Мълния (Климент) - Лудогорец (Каолиново)                  2:4
Устрем (Пет могили) - Заря Звегор 1963 (Звегор)           5:0
Победа (Пристое) - Дъбрава (Осеновец)                     3:0
Космос (Браничево) - Паламара (Венец)                     2:0
Устрем (Трем) - Вихър 1969 (Боян)                         5:2
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)                           почива

                           VIII кръг

28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Паламара (Венец) - Устрем (Трем)                          4:0
Дъбрава (Осеновец) - Космос (Браничево)                   1:1
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Победа (Пристое)              1:2
Лудогорец (Каолиново) - Устрем (Пет могили)               1:4
Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент)                   8:0
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Звезда (Студеница)      3:0
Вихър 1969 (Боян)                                         почива

                           IX кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Мълния (Климент) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)        0:2
Устрем (Пет могили) - Ясен 2007 (Ясенково)                2:0
Победа (Пристое) - Лудогорец (Каолиново)                  3:0
Космос (Браничево) - Заря Звегор 1963 (Звегор)            6:0
Устрем (Трем) - Дъбрава (Осеновец)                        3:1
Вихър 1969 (Боян) - Паламара (Венец)                      2:2
Звезда (Студеница)                                        почива

                           X кръг

11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Дъбрава (Осеновец) - Вихър 1969 (Боян)                    2:1
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Устрем (Трем)                 1:2
Лудогорец (Каолиново) - Космос (Браничево)                1:3
Ясен 2007 (Ясенково) - Победа (Пристое)                   2:0
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Устрем (Пет могили)     1:2
на неутрален терен: *
Звезда (Студеница) - Мълния (Климент)                     2:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Звезда.
Паламара (Венец)                                          почива

                           XI кръг

18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Пет могили) - Звезда (Студеница)                  5:1
Победа (Пристое) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)        3:3
Космос (Браничево) - Ясен 2007 (Ясенково)                 3:0
Устрем (Трем) - Лудогорец (Каолиново)                     1:1
Вихър 1969 (Боян) - Заря Звегор 1963 (Звегор)             1:0
Паламара (Венец) - Дъбрава (Осеновец)                     7:0
Мълния (Климент)                                          почива

                           XII кръг

25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Паламара (Венец)              1:3
Лудогорец (Каолиново) - Вихър 1969 (Боян)                12:0
Ясен 2007 (Ясенково) - Устрем (Трем)                      7:0
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Космос (Браничево)      2:1
на неутрален терен: *
Звезда (Студеница) - Победа (Пристое)                     0:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Звезда.
Мълния (Климент) - Устрем (Пет могили)                    3:5
Дъбрава (Осеновец)                                        почива

                           XIII кръг

2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Победа (Пристое) - Мълния (Климент)                       4:0
Космос (Браничево) - Звезда (Студеница)                   1:0
Устрем (Трем) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)           прекратен *
* - прекратен в 72' при 2:4 заради мъгла.
Вихър 1969 (Боян) - Ясен 2007 (Ясенково)                  1:5
Паламара (Венец) - Лудогорец (Каолиново)                  4:1
Дъбрава (Осеновец) - Заря Звегор 1963 (Звегор)            1:1
9 декември 2012, неделя, 13:00 ч:
Устрем (Трем) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)           0:3 *
* - преиграване на прекратения на 2 декември мач.
Устрем (Пет могили)                                       почива

                           XIV кръг

3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Дъбрава (Осеновец) - Лудогорец (Каолиново)                3:1
Паламара (Венец) - Ясен 2007 (Ясенково)                   2:2
Вихър 1969 (Боян) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)       1:4
Устрем (Трем) - Звезда (Студеница)                        4:1
Космос (Браничево) - Мълния (Климент)                     5:1
Победа (Пристое) - Устрем (Пет могили)                    2:1
Заря Звегор 1963 (Звегор)                                 почива

                           XV кръг

10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Устрем (Пет могили) - Космос (Браничево)                  5:0
Мълния (Климент) - Устрем (Трем)                          1:3
Звезда (Студеница) - Вихър 1969 (Боян)                    6:1
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Паламара (Венец)        4:0 сл.*
* - прекратен в 90' при 1:_, когато футболисти на гостите атакуват съдията,
    оспорвайки отсъдена дузпа в тяхна вреда.
Ясен 2007 (Ясенково) - Дъбрава (Осеновец)                 1:1
Лудогорец (Каолиново) - Заря Звегор 1963 (Звегор)         3:0
Победа (Пристое)                                          почива

                           XVI кръг

17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Ясен 2007 (Ясенково)          0:1
Дъбрава (Осеновец) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)      1:0
Паламара (Венец) - Звезда (Студеница)                     7:0
Вихър 1969 (Боян) - Мълния (Климент)                      2:1
Устрем (Трем) - Устрем (Пет могили)                       3:0
Космос (Браничево) - Победа (Пристое)                     2:1
Лудогорец (Каолиново)                                     почива

                           XVII кръг

24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Победа (Пристое) - Устрем (Трем)                          4:0
Устрем (Пет могили) - Вихър 1969 (Боян)                   4:1
Мълния (Климент) - Паламара (Венец)                       0:2
Звезда (Студеница) - Дъбрава (Осеновец)                   3:1
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Заря Зв. 1963 (Звегор)  2:1
Ясен 2007 (Ясенково) - Лудогорец (Каолиново)              1:3
Космос (Браничево)                                        почива

                           XVIII кръг

31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)   4:1
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Звезда (Студеница)            1:0
Дъбрава (Осеновец) - Мълния (Климент)                    10:1
Паламара (Венец) - Устрем (Пет могили)                    4:0
Вихър 1969 (Боян) - Победа (Пристое)                      3:7
Устрем (Трем) - Космос (Браничево)                        0:0
Ясен 2007 (Ясенково)                                      почива

                           XIX кръг

7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Космос (Браничево) - Вихър 1969 (Боян)                    5:0
Победа (Пристое) - Паламара (Венец)                       3:1
Устрем (Пет могили) - Дъбрава (Осеновец)                  4:2
Мълния (Климент) - Заря Звегор 1963 (Звегор)              2:0
Звезда (Студеница) - Лудогорец (Каолиново)                2:3
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Ясен 2007 (Ясенково)    2:2
Устрем (Трем)                                             почива

                           XX кръг

14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Звезда (Студеница)                 6:1
Лудогорец (Каолиново) - Мълния (Климент)                  6:0
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Устрем (Пет могили)           1:1
Дъбрава (Осеновец) - Победа (Пристое)                     1:1
Паламара (Венец) - Космос (Браничево)                     2:4
Вихър 1969 (Боян) - Устрем (Трем)                         0:5
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)                           почива

                           XXI кръг

21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Трем) - Паламара (Венец)                          2:1
Космос (Браничево) - Дъбрава (Осеновец)                   4:0
Победа (Пристое) - Заря Звегор 1963 (Звегор)              6:0
Устрем (Пет могили) - Лудогорец (Каолиново)               6:2
Мълния (Климент) - Ясен 2007 (Ясенково)                   0:3
Звезда (Студеница) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)      3:3
Вихър 1969 (Боян)                                         почива

                           XXII кръг

28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Мълния (Климент)        6:0
Ясен 2007 (Ясенково) - Устрем (Пет могили)                4:0
Лудогорец (Каолиново) - Победа (Пристое)                  6:0
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Космос (Браничево)            2:2
Дъбрава (Осеновец) - Устрем (Трем)                        4:0
Паламара (Венец) - Вихър 1969 (Боян)                      5:0
Звезда (Студеница)                                        почива

                           XXIII кръг

5 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Вихър 1969 (Боян) - Дъбрава (Осеновец)                    0:9
Устрем (Трем) - Заря Звегор 1963 (Звегор)                 1:0
Космос (Браничево) - Лудогорец (Каолиново)                3:2
Победа (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково)                   0:0
Устрем (Пет могили) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)     3:2
Мълния (Климент) - Звезда (Студеница)                     1:2
Паламара (Венец)                                          почива

                           XXIV кръг

11 май 2013, събота, 10:00 ч:
Звезда (Студеница) - Устрем (Пет могили)                  3:1
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Победа (Пристое)        6:1
Ясен 2007 (Ясенково) - Космос (Браничево)                 1:2
Лудогорец (Каолиново) - Устрем (Трем)                     5:1
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Вихър 1969 (Боян)             6:1
Дъбрава (Осеновец) - Паламара (Венец)                     3:1
Мълния (Климент)                                          почива

                           XXV кръг

19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Паламара (Венец) - Заря Звегор 1963 (Звегор)              5:0
Вихър 1969 (Боян) - Лудогорец (Каолиново)                 0:10
Устрем (Трем) - Ясен 2007 (Ясенково)                      1:1
Космос (Браничево) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)      3:0
Победа (Пристое) - Звезда (Студеница)                     3:3
Устрем (Пет могили) - Мълния (Климент)                   10:1
Дъбрава (Осеновец)                                        почива

                           XXVI кръг

26 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Мълния (Климент) - Победа (Пристое)                       3:10
Звезда (Студеница) - Космос (Браничево)                   0:4
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Устрем (Трем)           3:0
Ясен 2007 (Ясенково) - Вихър 1969 (Боян)                  9:2
Лудогорец (Каолиново) - Паламара (Венец)                  3:0
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Дъбрава (Осеновец)            3:0
Устрем (Пет могили)                                       почива

нагоре


ОФГ Шумен - юг 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Атлетик (кв.Макак, Шумен)          24   19   0   5   79:20   57 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Стан (Стан)                        24   17   2   5   53:25   53 <-
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Смядово 2010 (Смядово)             24   17   1   6   58:29   52
 4. Имренчево (Имренчево)              24   14   1   9   50:42   43
 5. Енев (Дибич)                       24   12   6   6   50:29   42
 6. Герой (Зайчино ореше)              24   10   5   9   41:34   35 <-
 7. Ботев (Нови пазар)                 24   10   2  12   54:51   32 [-]
 8. Ендже (Царев брод)                 24    9   2  13   38:50   29
 9. Върбица (Върбица)                  24    8   4  12   29:45   28 [+]
10. Янково (Янково)                    24    7   5  12   43:63   26
11. Мадара 2010 (Мадара)               24    7   3  14   46:66   24
12. Кочово (Кочово)                    24    5   6  13   39:54   21
13. Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)       24    1   3  20   17:89    6 [+]

Бележки
  - Ботев (Нови пазар), 15-ти и изваден от СИ "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в
ОФГ Шумен и е включен в Южна подгрупа.
  - Стан (Стан), 1-ви; и Герой (Зайчино ореше), 7-ми в Северна подгрупа през изминалия сезон;
са преместени в Южна подгрупа.
  - Волов 1929 (Шумен), 1-ви; Кабиюк (Коньовец), 4-ти; и Миланово 2007 (Миланово), 10-ти през
изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен), Върбица (Върбица) и Атлетик (кв.Макак, Шумен) се включват
в групата.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Мадара 2010 (Мадара)                 7:2
Кочово (Кочово) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)               1:6
Герой (Зайчино ореше) - Стан (Стан)                       1:2
Смядово 2010 (Смядово) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)     1:0
Янково (Янково) - Върбица (Върбица)                       1:1
Ендже (Царев брод) - Имренчево (Имренчево)                0:4
Енев (Дибич)                                              почива

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Имренчево (Имренчево)              0:4
Върбица (Върбица) - Ендже (Царев брод)                    1:0
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Янково (Янково)            3:3
Стан (Стан) - Смядово 2010 (Смядово)                      3:1
Енев (Дибич) - Герой (Зайчино ореше)                      1:0
Ботев (Нови пазар) - Кочово (Кочово)                      0:1
Атлетик (кв.Макак, Шумен)                                 почива

                           III кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Кочово (Кочово) - Мадара 2010 (Мадара)                    5:2
Герой (Зайчино ореше) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)         2:1
Смядово 2010 (Смядово) - Енев (Дибич)                     4:3
Янково (Янково) - Стан (Стан)                             1:3
Ендже (Царев брод) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)         1:1
Имренчево (Имренчево) - Върбица (Върбица)                 3:0
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Върбица (Върбица)                  5:2
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Имренчево (Имренчево)      0:1
Стан (Стан) - Ендже (Царев брод)                          2:1
Енев (Дибич) - Янково (Янково)                            4:0
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Смядово 2010 (Смядово)        7:2
Ботев (Нови пазар) - Герой (Зайчино ореше)                2:0
Кочово (Кочово)                                           почива

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Кочово (Кочово)                   1:0
Смядово 2010 (Смядово) - Ботев (Нови пазар)               6:0
Янково (Янково) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)               0:5
Ендже (Царев брод) - Енев (Дибич)                         2:3
Имренчево (Имренчево) - Стан (Стан)                       0:2
Върбица (Върбица) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)          2:1
Мадара 2010 (Мадара)                                      почива

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)       5:0
Стан (Стан) - Върбица (Върбица)                           1:0
Енев (Дибич) - Имренчево (Имренчево)                      2:0
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Ендже (Царев брод)            6:0
Ботев (Нови пазар) - Янково (Янково)                      8:1
Кочово (Кочово) - Смядово 2010 (Смядово)                  0:2
Герой (Зайчино ореше)                                     почива

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Мадара 2010 (Мадара)              2:0
Янково (Янково) - Кочово (Кочово)                         3:1
Ендже (Царев брод) - Ботев (Нови пазар)                   2:0
Имренчево (Имренчево) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)         1:4
Върбица (Върбица) - Енев (Дибич)                          0:0 *
* - Върбица е наказан с лишаване от домакинство за неизвестен брой срещи заради инциденти с публиката
    по време на мача.
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Стан (Стан)                0:3 сл.*
* - Чавдар не се явява заради финансови проблеми.
Смядово 2010 (Смядово)                                    почива

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Стан (Стан)                        0:1
Енев (Дибич) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)               4:1
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Върбица (Върбица)             5:0
Ботев (Нови пазар) - Имренчево (Имренчево)                0:2
Кочово (Кочово) - Ендже (Царев брод)                      2:1
Герой (Зайчино ореше) - Смядово 2010 (Смядово)            0:0
Янково (Янково)                                           почива

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Смядово 2010 (Смядово) - Мадара 2010 (Мадара)             3:0 сл.*
* - първоначално 1:2. В последствие на Мадара 2010 е присъдена служебна загуба заради нередовен играч.
Янково (Янково) - Герой (Зайчино ореше)                   2:3
Имренчево (Имренчево) - Кочово (Кочово)                   3:3
Върбица (Върбица) - Ботев (Нови пазар)                    3:2
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)  0:5
Стан (Стан) - Енев (Дибич)                                1:1
Ендже (Царев брод)                                        почива

                           X кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Енев (Дибич)                       2:2
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Стан (Стан)                   1:0
Ботев (Нови пазар) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)         3:0 сл.*
* - гостите се явяват само с 5 футболисти.
Кочово (Кочово) - Върбица (Върбица)                       1:1
Герой (Зайчино ореше) - Ендже (Царев брод)                4:1
Смядово 2010 (Смядово) - Янково (Янково)                  6:1
Имренчево (Имренчево)                                     почива

                           XI кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Янково (Янково) - Мадара 2010 (Мадара)                    1:4
Ендже (Царев брод) - Смядово 2010 (Смядово)               1:2
Имренчево (Имренчево) - Герой (Зайчино ореше)             0:3
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Кочово (Кочово)            3:2
Стан (Стан) - Ботев (Нови пазар)                          2:0
Енев (Дибич) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)                  0:2
Върбица (Върбица)                                         почива

                           XII кръг

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)          0:2
Ботев (Нови пазар) - Енев (Дибич)                         3:2
Кочово (Кочово) - Стан (Стан)                             0:2
Герой (Зайчино ореше) - Върбица (Върбица)                 4:1
Смядово 2010 (Смядово) - Имренчево (Имренчево)            1:5
Янково (Янково) - Ендже (Царев брод)                      7:0
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)                              почива

                           XIII кръг

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Ендже (Царев брод) - Мадара 2010 (Мадара)                 3:6
Имренчево (Имренчево) - Янково (Янково)                   4:1
Върбица (Върбица) - Смядово 2010 (Смядово)                1:0
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Герой (Зайчино ореше)      0:2
Енев (Дибич) - Кочово (Кочово)                            6:1
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Ботев (Нови пазар)            4:1
Стан (Стан)                                               почива

                           XIV кръг

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Кочово (Кочово)               3:1
Стан (Стан) - Герой (Зайчино ореше)                       4:2
Върбица (Върбица) - Янково (Янково)                       6:3
3 март 2013, неделя, 11:30 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Ботев (Нови пазар)                 2:2
Имренчево (Имренчево) - Ендже (Царев брод)                1:0
3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Смядово 2010 (Смядово)     0:5
Енев (Дибич)                                              почива

                           XV кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Имренчево (Имренчево) - Мадара 2010 (Мадара)              5:1
Ендже (Царев брод) - Върбица (Върбица)                    3:0
Янково (Янково) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)            6:1
Смядово 2010 (Смядово) - Стан (Стан)                      2:0
Герой (Зайчино ореше) - Енев (Дибич)                      0:1 *
* - заради нахлуване на публика на терена, Герой е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
Кочово (Кочово) - Ботев (Нови пазар)                      3:2
Атлетик (кв.Макак, Шумен)                                 почива

                           XVI кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Кочово (Кочово)                    3:2
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Герой (Зайчино ореше)         2:0
Енев (Дибич) - Смядово 2010 (Смядово)                     1:2
Стан (Стан) - Янково (Янково)                             7:1
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Ендже (Царев брод)         0:3
Върбица (Върбица) - Имренчево (Имренчево)                 1:0
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XVII кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Върбица (Върбица) - Мадара 2010 (Мадара)                  1:2
Имренчево (Имренчево) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)      5:1
Ендже (Царев брод) - Стан (Стан)                          4:1
Янково (Янково) - Енев (Дибич)                            1:1
Смядово 2010 (Смядово) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)        2:0
на неутрален терен:
Герой (Зайчино ореше) - Ботев (Нови пазар)                2:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Герой.
Кочово (Кочово)                                           почива

                           XVIII кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Кочово (Кочово) - Герой (Зайчино ореше)                   2:2
Ботев (Нови пазар) - Смядово 2010 (Смядово)               0:1
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Янково (Янково)               1:0
Енев (Дибич) - Ендже (Царев брод)                         2:1
Стан (Стан) - Имренчево (Имренчево)                       3:2
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Върбица (Върбица)          0:0
Мадара 2010 (Мадара)                                      почива

                           XIX кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Мадара 2010 (Мадара)       2:5
Върбица (Върбица) - Стан (Стан)                           0:2
Имренчево (Имренчево) - Енев (Дибич)                      2:1
Ендже (Царев брод) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)            1:0
Янково (Янково) - Ботев (Нови пазар)                      2:1
Смядово 2010 (Смядово) - Кочово (Кочово)                  3:0
Герой (Зайчино ореше)                                     почива

                           XX кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Герой (Зайчино ореше)              1:1
Кочово (Кочово) - Янково (Янково)                         1:1
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Имренчево (Имренчево)         3:0
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Ендже (Царев брод)                   3:4
Енев (Дибич) - Върбица (Върбица)                          3:0
Стан (Стан) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)                8:0
Смядово 2010 (Смядово)                                    почива

                           XXI кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Стан (Стан) - Мадара 2010 (Мадара)                        2:0
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Енев (Дибич)               1:3
Върбица (Върбица) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)             1:2
Имренчево (Имренчево) - Ботев (Нови пазар)                3:2
Ендже (Царев брод) - Кочово (Кочово)                      0:0
Смядово 2010 (Смядово) - Герой (Зайчино ореше)            5:0
Янково (Янково)                                           почива

                           XXII кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Смядово 2010 (Смядово)             2:4
Герой (Зайчино ореше) - Янково (Янково)                   1:1
Кочово (Кочово) - Имренчево (Имренчево)                   1:2
Ботев (Нови пазар) - Върбица (Върбица)                    3:1
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)  7:1
Енев (Дибич) - Стан (Стан)                                0:0
Ендже (Царев брод)                                        почива

                           XXIII кръг

5 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Енев (Дибич) - Мадара 2010 (Мадара)                       5:1
Стан (Стан) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)                   0:4
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) - Ботев (Нови пазар)         1:3
Върбица (Върбица) - Кочово (Кочово)                       3:0
Ендже (Царев брод) - Герой (Зайчино ореше)                3:0
Янково (Янково) - Смядово 2010 (Смядово)                  1:0
Имренчево (Имренчево)                                     почива

                           XXIV кръг

11 май 2013, събота, 17:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Янково (Янково)                    0:1
Смядово 2010 (Смядово) - Ендже (Царев брод)               2:0
Герой (Зайчино ореше) - Имренчево (Имренчево)             7:0
Кочово (Кочово) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)            9:1
Ботев (Нови пазар) - Стан (Стан)                          2:1
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Енев (Дибич)                  1:2
Върбица (Върбица)                                         почива

                           XXV кръг

18 май 2013, събота, 17:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Мадара 2010 (Мадара)          4:0
Енев (Дибич) - Ботев (Нови пазар)                         2:3
Стан (Стан) - Кочово (Кочово)                             3:2
Върбица (Върбица) - Герой (Зайчино ореше)                 3:1
Имренчево (Имренчево) - Смядово 2010 (Смядово)            3:1
Ендже (Царев брод) - Янково (Янково)                      2:0
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)                              почива

                           XXVI кръг

25 май 2013, събота, 17:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Ендже (Царев брод)                 3:5
Янково (Янково) - Имренчево (Имренчево)                   5:0
Смядово 2010 (Смядово) - Върбица (Върбица)                3:1
Герой (Зайчино ореше) - Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)      3:0
Кочово (Кочово) - Енев (Дибич)                            1:1
Ботев (Нови пазар) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)            5:4
Стан (Стан)                                               почива

нагоре


ОФГ Шумен - финали 2012/13

                           За 3-4 място:

1 юни 2013, събота, 15:30 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Устрем (Пет могили) - Стан (Стан)                         1:2 (0:1)
  [0:2 Йордан Стефанов 33',74'; 1:2 Хюсеин Мехмед 85']

                           Финал:

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Космос (Браничево) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)            1:1 (1:1); при дузпите: 2:4
  [0:1 Пламен Кънев 17', 1:1 Джунейт Юсеин 21']

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com