bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ София 2012/13


ОФГ София - изток 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Керамик (гара Елин Пелин)          20   15   2   3   56:19   47
 2. Бенковски (гр.Костенец)            19   13   2   4   51:18   41
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Мирково (Мирково)                  20   11   4   5   52:22   37
 4. Звездец (Горна Малина)             20   10   6   4   49:31   36
 5. Мътивир (Ихтиман)                  20   11   2   7   49:39   35
 6. Левски 2007 (Долна баня)           20   11   0   9   39:34   33
 7. Рилец (Говедарци)                  20    6   4  10   30:43   22 [+]
 8. ЖСК Ихтиман (Ихтиман)              20    7   0  13   31:56   21 [+]
 9. Левски 1923 (гр.Елин Пелин)        20    4   5  11   22:42   14 [-][*]
10. Гранит (Широки дол)                20    3   3  14   15:57   12
11. Локомотив (Вакарел)                19    4   0  15   21:54   12 [*]
--. Спартак (Самоков)                   9    3   0   6   20:33    - [*]

Бележки
  - Левски 1923 (гр.Елин Пелин), 18-ти и изваден от Югозападна "В" АФГ през
изминалия сезон; изпада в ОФГ София - изток.
  - Титан (Лесново), 7-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Рилец (Говедарци) и ЖСК Ихтиман (Ихтиман) се включват в групата.
  - Мътивир (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман.
  - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Голф игрище" в
Ихтиман. ЖСК е съкращение от първите имена на спонсорите на клуба.
  - След XI кръг от актива на Левски 1923 (гр.Елин Пелин) са отнети 3 точки заради
второ неявяване без уважителни причини.
  - На 15 ноември 2012 г. ДК на ОС на БФС - София взима решение Спартак (Самоков) да бъде
изваден от групата и предлага на ИК на БФС да изключи клуба като член на БФС. Резултатите
на Спартак до този момент са анулирани, а противниците им по програма до края на сезона почиват.
  - Локомотив (Вакарел) се отказва от участие след XIX кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина)                2:2
Бенковски (гр.Костенец) - Керамик (гара Елин Пелин)       3:0 сл.*
* - първоначално отложен, предвиждан последователно за изиграване след края на есенния полусезон
    и преди началото на пролетния полусезон. В последствие остава ненасрочен до края на сезона,
    когато срещата вече не е от значение за класирането. След края на редовния сезон е присъден
    служебно.
Левски 2007 (Долна баня) - Мътивир (Ихтиман)              3:0
Локомотив (Вакарел) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)         3:0
Рилец (Говедарци) - Гранит (Широки дол)                   0:1
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Самоков) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 6:1  /анулиран/

                           II кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Гранит (Широки дол)              4:0
Мътивир (Ихтиман) - Локомотив (Вакарел)                   отложен
Керамик (гара Елин Пелин) - Левски 2007 (Долна баня)      4:1
Мирково (Мирково) - Бенковски (гр.Костенец)               3:0
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Рилец (Говедарци)                 4:1
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Спартак (Самоков)           3:0  /анулиран/
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Локомотив (Вакарел)                   3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.

                           III кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина)          4:0
Левски 2007 (Долна баня) - Мирково (Мирково)              2:0
Локомотив (Вакарел) - Керамик (гара Елин Пелин)           3:1
Спартак (Самоков) - Мътивир (Ихтиман)                     5:2  /анулиран/
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)           3:2
Гранит (Широки дол) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)               1:2

                           IV кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)            3:2
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Гранит (Широки дол)         отложен
Бенковски (гр.Костенец) - Левски 2007 (Долна баня)        3:2
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Рилец (Говедарци)                     3:2
Керамик (гара Елин Пелин) - Спартак (Самоков)             6:0  /анулиран/
Мирково (Мирково) - Локомотив (Вакарел)                   5:1
2 декември 2012, неделя, 12:00 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Гранит (Широки дол)         3:2

                           V кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - Звездец (Горна Малина)         3:1
Локомотив (Вакарел) - Бенковски (гр.Костенец)             анулиран *
* - прекратен в 37' при 0:1 поради ексцесии между състезатели, навлизане на публика
    на терена и малтретиране на длъжностните лица. СТК преценява, че двубоят е прекратен
    по вина на двата отбора и затова той е анулиран.
Спартак (Самоков) - Мирково (Мирково)                     4:3  /анулиран/
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)       4:3
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Керамик (гара Елин Пелин)             1:3
Гранит (Широки дол) - Мътивир (Ихтиман)                   1:0

                           VI кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)      1:1
Керамик (гара Елин Пелин) - Гранит (Широки дол)           4:0
Бенковски (гр.Костенец) - Спартак (Самоков)               3:1  /анулиран/
Левски 2007 (Долна баня) - Локомотив (Вакарел)            3:0
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 3:0
Мирково (Мирково) - Рилец (Говедарци)                     1:1

                           VII кръг

27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Вакарел) - Звездец (Горна Малина)              1:2
Спартак (Самоков) - Левски 2007 (Долна баня)              1:2  /анулиран/
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Керамик (гара Елин Пелин)         1:3
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)           2:2
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Бенковски (гр.Костенец)               1:0
Гранит (Широки дол) - Мирково (Мирково)                   1:1

                           VIII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)   0:2
Бенковски (гр.Костенец) - Гранит (Широки дол)             7:0
Левски 2007 (Долна баня) - Рилец (Говедарци)              3:1
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман)                4:2
Мирково (Мирково) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 5:0
Локомотив (Вакарел) - Спартак (Самоков)                   4:3  /анулиран/

                           IX кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Спартак (Самоков) - Звездец (Горна Малина)                0:9 сл.  /анулиран/ *
* - прекратен в 70' при 2:6, заради нанесен побой над главния съдия от страна на състезатели
    и ръководители на домакините. На Спартак е присъдена служебна загуба с 0:9.
Гранит (Широки дол) - Левски 2007 (Долна баня)            1:2
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец)           0:3
Мътивир (Ихтиман) - Керамик (гара Елин Пелин)             0:2
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Локомотив (Вакарел)                   1:0
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Мирково (Мирково)           1:1

* - На 15 ноември 2012 г. ДК на ОС на БФС - София взима решение Спартак (Самоков) да бъде
изваден от групата и предлага на ИК на БФС да изключи клуба като член на БФС. Резултатите
на Спартак до този момент са анулирани, а противниците им по програма до края на сезона почиват.

                           X кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)     3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Левски 2007 (Долна баня) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)          3:1
Локомотив (Вакарел) - Гранит (Широки дол)                 5:0
18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Керамик (гара Елин Пелин)        1:1
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     6:1
Спартак (Самоков) - Рилец (Говедарци)                     анулиран *
* - анулиран заради изваждането на Спартак от групата.

                           XI кръг

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Локомотив (Вакарел)               6:2
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Левски 2007 (Долна баня)    0:3 сл.*
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Мътивир (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец)               1:1
25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина)                2:4
Керамик (гара Елин Пелин) - Мирково (Мирково)             1:0
Гранит (Широки дол)                                       почива

* - След XI кръг от актива на Левски 1923 (гр.Елин Пелин) са отнети 3 точки заради
второ неявяване без уважителни причини.

                           II кръг - отложен мач

2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Локомотив (Вакарел)                   3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.

                           IV кръг - отложен мач

2 декември 2012, неделя, 12:00 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Гранит (Широки дол)         3:2

                           XII кръг

9 март 2013, събота, 11:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)       5:0 сл.*
* - прекратен в 52' при 2:0 заради групов протест от състезатели на гостите.
9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Мирково (Мирково)                1:2
Мътивир (Ихтиман) - Левски 2007 (Долна баня)              5:1
10 март 2013, неделя, 11:00 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Локомотив (Вакарел)         3:1
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Гранит (Широки дол) - Рилец (Говедарци)                   0:0
ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                                     почива

                           XIII кръг

16 март 2013, събота, 11:00 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - Керамик (гара Елин Пелин)      0:2
16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Гранит (Широки дол) - Звездец (Горна Малина)              1:5
Бенковски (гр.Костенец) - Мирково (Мирково)               2:1
17 март 2013, неделя, 11:00 ч:
Рилец (Говедарци) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 отложен *
* - отложен заради наводнен терен.
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Вакарел) - Мътивир (Ихтиман)                   3:6
23 май 2013, сряда, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Левски 1923 (гр.Елин Пелин)                               почива

                           XIV кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (гр.Костенец)          2:2
Мирково (Мирково) - Левски 2007 (Долна баня)              3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
24 март 2013, неделя, 11:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Локомотив (Вакарел)           3:0 сл.*
* - прекратен при 2:0, когато гостите, започнали мача със 7 футболиста,
    остават с 6 човека. Според наредбата в такъв случай е налице симулативна
    игра, поради което на домакините се присъжда служебна победа с 3:0 (а не
    5:0 както при други случаи на прекратен по вина на единия отбор мач.)
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)           1:1
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Гранит (Широки дол)               3:0 сл.*
* - прекратен при 3:0, когато гостите, започнали мача със 7 футболиста,
    остават с 6 човека. Според наредбата в такъв случай е налице симулативна
    игра, поради което на домакините се присъжда служебна победа с 3:0 (а не
    6:0 както при други случаи на прекратен по вина на единия отбор мач.)
Мътивир (Ихтиман)                                         почива

                           XV кръг

30 март 2013, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Вакарел) - Мирково (Мирково)                   0:3
Левски 2007 (Долна баня) - Бенковски (гр.Костенец)        0:3
31 март 2013, неделя, 11:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман)                     3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
31 март 2013, неделя, 16:00 ч:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)            1:3
Гранит (Широки дол) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)         0:0
Керамик (гара Елин Пелин)                                 почива

                           XVI кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски 2007 (Долна баня)         3:1
Бенковски (гр.Костенец) - Локомотив (Вакарел)             2:0
Мътивир (Ихтиман) - Гранит (Широки дол)                   5:1
7 април 2013, неделя, 11:30 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)       3:0
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)             8:3
Мирково (Мирково)                                         почива

                           XVII кръг

13 април 2013, събота, 11:30 ч:
Гранит (Широки дол) - Керамик (гара Елин Пелин)           1:4
13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)      1:3
Рилец (Говедарци) - Мирково (Мирково)                     1:3
Локомотив (Вакарел) - Левски 2007 (Долна баня)            2:1
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Мътивир (Ихтиман)                 0:3 сл.
Бенковски (гр.Костенец)                                   почива

                           XVIII кръг

20 април 2013, събота, 11:30 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)           3:0 сл.
20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци)               6:0
Мирково (Мирково) - Гранит (Широки дол)                   6:2
21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Локомотив (Вакарел)              6:0
Керамик (гара Елин Пелин) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)         4:0
Левски 2007 (Долна баня)                                  почива

                           XIX кръг

27 април 2013, събота, 11:30 ч:
Гранит (Широки дол) - Бенковски (гр.Костенец)             0:1
27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)                3:2
Рилец (Говедарци) - Левски 2007 (Долна баня)              1:2
28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Керамик (гара Елин Пелин)   0:3
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Мирково (Мирково)                 0:3
Локомотив (Вакарел)                                       почива

* - Локомотив (Вакарел) се отказва от участие след XIX кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XX кръг

11 май 2013, събота, 11:30 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - Гранит (Широки дол)            5:0
11 май 2013, събота, 17:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)           9:0
Мирково (Мирково) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)           5:0
12 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Вакарел) - Рилец (Говедарци)                   0:3 сл.
Керамик (гара Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)             5:3
Звездец (Горна Малина)                                    почива

                           XXI кръг

18 май 2013, събота, 17:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Мирково (Мирково)                     3:2
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)     0:1
19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)        0:0
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Левски 2007 (Долна баня)          4:1
Гранит (Широки дол) - Локомотив (Вакарел)                 3:0 сл.
Рилец (Говедарци)                                         почива

                           XIII кръг - отложен мач

23 май 2013, сряда, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.

                           XXII кръг

25 май 2013, събота, 17:00 ч:
Левски 2007 (Долна баня) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)    3:0 сл.
Бенковски (гр.Костенец) - Мътивир (Ихтиман)               1:3
Мирково (Мирково) - Керамик (гара Елин Пелин)             0:3
26 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци)                2:2
Локомотив (Вакарел) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)               0:3 сл.
Гранит (Широки дол)                                       почива

нагоре


ОФГ София - запад 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Драгоман (Драгоман)                18   14   2   2   49:26   44
 2. Спортист 2012 (Своге)              18   13   3   2   46:14   42 [+][*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Правец (Правец)                    18   12   0   6   48:31   36
 4. Спортист 2006 (Драговищица)        18   10   3   5   44:18   33
 5. Торнадо (Безден)                   18    9   3   6   28:25   30
 6. Искър 2005 (гара Лакатник)         18    5   3  10   33:39   18
 7. Церово 2006 (Церово)               18    5   1  12   28:44   16
 8. Вихър (Алдомировци)                18    5   0  13   22:47   15
 9. Искра 2009 (Искрец)                18    3   2  13   23:58   11
10. Ком (Годеч)                        18    5   1  12   22:41   16 [*]

Бележки
  - Спортист 1924 (Своге), 2-ри в Западна "Б" ФГ през изминалия сезон; се
отказва от участие в "Б" ФГ по финансови причини. Отборът също така се отказва
от участие и в Югозападна "В" АФГ и е разформирован, след което е формиран
нов отбор - Спортист 2012 (Своге), който се включва в ОФГ София - запад.
  - Скала 1923 (гара Бов), 4-ти; и Вихър (Лопян), 11-ти през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Церово 2006 (Церово) играе домакинските си мачове в гара Бов.
  - След XIII кръг и продиктувано и от тежките наказания за клуба и негови
футболисти след прекратения мач от XII кръг Ком - Правец, отборът на Ком
(Годеч) се отказва от участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а
на противниците му по програма до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                    1:1
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Ком (Годеч) - Спортист 2012 (Своге)                       0:2
Спортист 2006 (Драговищица) - Искър 2005 (гара Лакатник)  4:2
Правец (Правец) - Церово 2006 (Церово)                    2:0
в Искрец: *
Вихър (Алдомировци) - Искра 2009 (Искрец)                 3:5
* - в Искрец по взаимна договорка, ответният мач от X кръг се играе в Алдомировци.

                           II кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                    1:1
Церово 2006 (Церово) - Вихър (Алдомировци)                отложен
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Драгоман (Драгоман)               5:1
в Правец: *
Искър 2005 (гара Лакатник) - Правец (Правец)              1:4
* - в Правец по взаимна договорка, ответният мач от XI кръг се играе в гара Лакатник.
Ком (Годеч) - Спортист 2006 (Драговищица)                 0:2
17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
в Искрец:
Церово 2006 (Церово) - Вихър (Алдомировци)                4:0

                           III кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Торнадо (Безден) - Церово 2006 (Церово)                   1:0
Драгоман (Драгоман) - Искра 2009 (Искрец)                 4:1
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Спортист 2012 (Своге)       0:1
Правец (Правец) - Ком (Годеч)                             4:1
Вихър (Алдомировци) - Искър 2005 (гара Лакатник)          2:1

                           IV кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Искра 2009 (Искрец)               3:1
Церово 2006 (Церово) - Драгоман (Драгоман)                2:3
Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо (Безден)             0:0
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ком (Годеч) - Вихър (Алдомировци)                         5:0
Спортист 2006 (Драговищица) - Правец (Правец)             3:2

                           V кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Торнадо (Безден) - Ком (Годеч)                            0:4 сл.*
* - прекратен в 76' при 2:1 заради групов протест срещу съдията от страна на домакините.
    На Торнадо е присъдена служебна загуба с 0:4.
Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)          3:1
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Правец (Правец) - Спортист 2012 (Своге)                   2:4
Вихър (Алдомировци) - Спортист 2006 (Драговищица)         0:4
Искра 2009 (Искрец) - Церово 2006 (Церово)                3:4

                           VI кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Церово 2006 (Церово)              0:0
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Искра 2009 (Искрец)          5:1
Ком (Годеч) - Драгоман (Драгоман)                         3:1
Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден)            3:1
Правец (Правец) - Вихър (Алдомировци)                     5:1

                           VII кръг

27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Торнадо (Безден) - Правец (Правец)                        3:0
Искра 2009 (Искрец) - Ком (Годеч)                         1:2
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Алдомировци) - Спортист 2012 (Своге)               1:0
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица)         1:0
Церово 2006 (Церово) - Искър 2005 (гара Лакатник)         0:4

                           VIII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Искър 2005 (гара Лакатник)        2:0
Вихър (Алдомировци) - Торнадо (Безден)                    1:2
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Ком (Годеч) - Церово 2006 (Церово)                        2:3
Спортист 2006 (Драговищица) - Искра 2009 (Искрец)         7:0
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     2:5

                           IX кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Торнадо (Безден) - Спортист 2012 (Своге)                  1:2
Драгоман (Драгоман) - Вихър (Алдомировци)                 2:1
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Правец (Правец)                     1:2
Церово 2006 (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица)        0:3 сл.*
* - първоначално 2:0, в последствие на Церово 2006 е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен състезател.
Искър 2005 (гара Лакатник) - Ком (Годеч)                  2:3

                           II кръг - отложен мач

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
в Искрец:
Церово 2006 (Церово) - Вихър (Алдомировци)                4:0

                           X кръг

23 март 2013, събота, 11:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Правец (Правец)                    2:3
23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)  2:2
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                    1:0
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Ком (Годеч)                       3:1
в Алдомировци: *
Искра 2009 (Искрец) - Вихър (Алдомировци)                 0:2
* - в Алдомировци по взаимна договорка от I кръг.

                           XI кръг

30 март 2013, събота, 11:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2012 (Своге)               2:2
30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Торнадо (Безден) - Искра 2009 (Искрец)                    3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
в гара Лакатник: *
Правец (Правец) - Искър 2005 (гара Лакатник)              4:2
* - в гара Лакатник по взаимна договорка от II кръг.
Спортист 2006 (Драговищица) - Ком (Годеч)                 1:1
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Алдомировци) - Церово 2006 (Церово)                4:3

                           XII кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)       0:0
Ком (Годеч) - Правец (Правец)                             0:4 сл.
* - прекратен в 83' при 1:1, когато футболисти и публика на домакините нанасят
    побой над футболисти на гостите и съдиите. На Ком е присъдена служебна загуба
    с 0:4 и отборът е наказан с лишаване от домакинство за 5 мача.
Церово 2006 (Церово) - Торнадо (Безден)                   2:3
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Вихър (Алдомировци)          3:1
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                 1:5

                           XIII кръг

13 април 2013, събота, 11:30 ч:
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)             4:1
13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Церово 2006 (Церово)                3:1
Правец (Правец) - Спортист 2006 (Драговищица)             3:1
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2012 (Своге)               0:4
Вихър (Алдомировци) - Ком (Годеч)                         3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.

* - След XIII кръг и продиктувано и от тежките наказания за клуба и негови
футболисти след прекратения мач от XII кръг Ком - Правец, отборът на Ком
(Годеч) се отказва от участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а
на противниците му по програма до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

20 април 2013, събота, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Вихър (Алдомировци)         2:1
20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Ком (Годеч) - Торнадо (Безден)                            0:3 сл.
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          1:5
21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Правец (Правец)                   3:0
Церово 2006 (Церово) - Искра 2009 (Искрец)                0:3 сл.*
* - мачът не започва, тъй като преди началото му служебни лица на
    клуба домакин заплашват съдийската тройка със саморазправа.

                           XV кръг

27 април 2013, събота, 11:30 ч:
Торнадо (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица)            1:0
27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Ком (Годеч)                         3:0 сл.
Вихър (Алдомировци) - Правец (Правец)                     0:1
28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Спортист 2012 (Своге)              1:6
Искра 2009 (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)          1:1

                           XVI кръг

11 май 2013, събота, 17:00 ч:
Правец (Правец) - Торнадо (Безден)                        4:0
Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)         0:2
12 май 2013, неделя, 11:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Церово 2006 (Церово)         отложен
12 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Вихър (Алдомировци)               4:0
Ком (Годеч) - Искра 2009 (Искрец)                         0:3 сл.
1 юни 2013, събота, 17:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Церово 2006 (Церово)         1:3

                           XVII кръг

18 май 2013, събота, 11:30 ч:
Торнадо (Безден) - Вихър (Алдомировци)                    3:0
18 май 2013, събота, 17:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2006 (Драговищица)         1:9
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     4:3
19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2012 (Своге)        3:0
Церово 2006 (Церово) - Ком (Годеч)                        3:0 сл.

                           XVIII кръг

25 май 2013, събота, 11:30 ч:
Вихър (Алдомировци) - Драгоман (Драгоман)                 2:3
25 май 2013, събота, 17:00 ч:
Правец (Правец) - Искра 2009 (Искрец)                     3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Спортист 2006 (Драговищица) - Церово 2006 (Церово)        3:0 сл.*
* - гостите се явяват с 6 човека.
26 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Торнадо (Безден)                  5:1
Ком (Годеч) - Искър 2005 (гара Лакатник)                  0:3 сл.

                           XVI кръг - отложен мач

1 юни 2013, събота, 17:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Церово 2006 (Церово)         1:3

нагоре


ОФГ София - финали 2012/13

                           1/2 финали:

29 май 2013, сряда, 17:00 ч:
в София, ст."НСА":
Керамик (гара Елин Пелин) - Спортист 2012 (Своге)         0:5 (0:4)
  [0:3 Денис Соколов 1п,1п,1п; 0:4 Пламен Петков 1п, 0:5 Богомил Богомилов 2п]
в гр.Елин Пелин, ст."Левски":
Драгоман (Драгоман) - Бенковски (гр.Костенец)             0:4 сл.*
* - прекратен в 80' при 1:1, когато току що отбелязал изравнителен гол за Бенковски
    футболист изразява радостта си пред публиката на Драгоман и ги провокира. В резултат
    публика на Драгоман нахлува на терена и атакува голмайстора и други играчи на
    Бенковски и съдията прекратява мача.

                           Финал:

2 юни 2013, неделя, 17:00 ч:
в София, ст."НСА":
Спортист 2012 (Своге) - Бенковски (гр.Костенец)           5:0 (2:0)
  [1:0 Благовест Тодоров 1п, 2:0 Дарио Стоичков 1п, 4:0 Денис Соколов 2п,2п;
   5:0 Деян Димитров (вр) 2п-д]

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com