bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Стара Загора 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Миньор (Раднево)                   34   30   2   2  125:11   92 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Гранит (Кънчево)                   34   25   3   6   83:38   78
 3. Габровница 04 (Горно Сахране)      34   22   6   6   75:28   72
 4. Тунджа 2006 (Ягода)                34   21   6   7   88:45   69 [-]
 5. Елтемир (Крън)                     34   22   3   9  110:49   69
 6. Верея II (Стара Загора)            34   18   5  11   75:49   59 [+]
 7. Мини Марица-изток (Раднево)        34   17   7  10   58:37   58
 8. Стара Загора (Стара Загора)        34   17   4  13   72:50   55 [+]
 9. Чирпан (Чирпан)                    34   17   3  14   67:57   54 [-]
10. Тунджа 2010 (Копринка)             34   14   2  18   55:77   44
11. Гранит 2012 (Скобелево)            34   13   2  19   45:58   41 [+][*]
12. Бенковски (Николаево)              34   12   2  20   50:87   38
13. Бузлуджа (Енина)                   34   11   2  21   49:102  35 [+]
14. Минерал (Овощник)                  34    9   5  20   50:74   32
15. Бузово кале (Бузовград)            34    8   8  18   43:75   32 [+]
16. Единство (Гурково)                 34    9   3  22   41:95   30
17. Млада гвардия (Розово)             34    6   4  24   25:73   22
18. ФК Берое (Стара Загора)            34    1   1  32   12:118   4 [*]

Бележки
  - Чирпан (Чирпан), 18-ти; и Тунджа 2006 (Ягода), изваден от Югоизточна "В" АФГ
през изминалия сезон; изпадат в ОФГ Стара Загора.
  - Верея (Стара Загора), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Сокол 2009 (Еленино), 12-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Миньор (Раднево), Бузлуджа (Енина), Бузово кале (Бузовград), Стара Загора
(Стара Загора), Гранит 2012 (Скобелево) и Верея II (Стара Загора) се включват в
групата.
  - Мини Марица-изток (Раднево) играе домакинските си мачове в кв.Гипсово, Раднево.
  - ФК Берое (Стара Загора) няма общо със състезаващия се в "А" ФГ Берое (Стара
Загора) и няма детско-юношески отбори. До изминалия сезон отборът традиционно
играе домакинските си мачове в Загоре. През този сезон играе домакинските си
мачове на спортния комплекс в кв.Колю Ганчево, Стара Загора.
  - Стара Загора (Стара Загора) играе домакинските си мачове на спортния комплекс
в кв.Колю Ганчево, Стара Загора.
  - Верея II (Стара Загора) играе домакинските си мачове на спортния комплекс в
кв.Колю Ганчево, Стара Загора.
  - Гранит 2012 (Скобелево) първоначално се отказва от участие преди началото на
пролетния полусезон. Резултатите му до този момент се зачитат, а противниците му
през първите кръгове на пролетта получават служебни победи с 3:0. След XX кръг
отборът отново е допуснат до участие в първенството и продължава участието си,
въпреки че това противоречи на наредбите на БФС.
  - Много отбори, най-вече ФК Берое (Стара Загора), записват системно множество
служебни загуби, но въпреки това няма официално отказали се или извадени от групата
отбори.
  - ФК Берое (Стара Загора) се отказва от участие след XXVI кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

Голмайстори
38 - Иван Делев - Елтемир (Крън)
19 - Пламен Иванов - Тунджа 2006 (Ягода)
   - Петър Петков - Стара Загора (Стара Загора)

                           I кръг

26 август 2012, неделя, 18:00 ч:
ФК Берое (Стара Загора) - Минерал (Овощник)               0:3 сл.
Мини Марица-изток (Раднево) - Единство (Гурково)          7:2
Гранит (Кънчево) - Бенковски (Николаево)                  2:1
Елтемир (Крън) - Тунджа 2010 (Копринка)                   7:0
Бузлуджа (Енина) - Бузово кале (Бузовград)                0:1
Верея II (Стара Загора) - Стара Загора (Стара Загора)     3:0
Миньор (Раднево) - Гранит 2012 (Скобелево)                3:0 сл.
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)           1:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Млада гвардия (Розово)              4:1

                           II кръг

1 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Минерал (Овощник) - Млада гвардия (Розово)                1:1
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2006 (Ягода)       1:1
Гранит 2012 (Скобелево) - Чирпан (Чирпан)                 3:1
Бузово кале (Бузовград) - Верея II (Стара Загора)         2:2
Тунджа 2010 (Копринка) - Бузлуджа (Енина)                 3:0
ФК Берое (Стара Загора) - Мини Марица-изток (Раднево)     0:3 сл.
2 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Миньор (Раднево)            1:3
Бенковски (Николаево) - Елтемир (Крън)                    1:0
Единство (Гурково) - Гранит (Кънчево)                     0:3 сл.

                           III кръг

6 септември 2012, четвъртък, 17:00 ч:
Мини Марица-изток (Раднево) - Минерал (Овощник)           3:0 сл.
Гранит (Кънчево) - ФК Берое (Стара Загора)                4:0
Елтемир (Крън) - Единство (Гурково)                       9:0
Бузлуджа (Енина) - Бенковски (Николаево)                  5:0 сл.*
* - първоначално 2:3, в последствие на Бузлуджа е присъдена служебна победа с 5:0.
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2010 (Копринка)          3:4
Миньор (Раднево) - Бузово кале (Бузовград)                3:0 сл.
Чирпан (Чирпан) - Стара Загора (Стара Загора)             2:1
Тунджа 2006 (Ягода) - Гранит 2012 (Скобелево)             3:0
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)    0:2

                           IV кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Минерал (Овощник) - Габровница 04 (Горно Сахране)         2:2
Бенковски (Николаево) - Верея II (Стара Загора)           0:4 сл.*
* - първоначално 3:1, в последствие на Бенковски е присъдена служебна загуба с 0:4.
ФК Берое (Стара Загора) - Елтемир (Крън)                  0:7
Мини Марица-изток (Раднево) - Гранит (Кънчево)            2:2
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Гранит 2012 (Скобелево) - Млада гвардия (Розово)          4:0
Стара Загора (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)         1:2
Бузово кале (Бузовград) - Чирпан (Чирпан)                 6:0 сл.*
* - прекратен в 88' при 3:1. В последствие на Бузово кале е присъдена служебна победа с 6:0.
Тунджа 2010 (Копринка) - Миньор (Раднево)                 1:2
Единство (Гурково) - Бузлуджа (Енина)                     4:0

                           V кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Гранит (Кънчево) - Минерал (Овощник)                      3:2
Бузлуджа (Енина) - ФК Берое (Стара Загора)                3:0 сл.
Верея II (Стара Загора) - Единство (Гурково)              5:0
Миньор (Раднево) - Бенковски (Николаево)                  6:0
Габровница 04 (Горно Сахране) - Гранит 2012 (Скобелево)   1:0
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Мини Марица-изток (Раднево)              3:0 сл.*
* - първоначално отложен, присъден служебно преди началото на пролетния полусезон.
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2010 (Копринка)                  5:0 сл.*
* - прекратен в 88' при 2:2, в последствие на Чирпан е присъдена служебна победа с 5:0.
Тунджа 2006 (Ягода) - Бузово кале (Бузовград)             1:0
Млада гвардия (Розово) - Стара Загора (Стара Загора)      1:3

                           VI кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Минерал (Овощник) - Гранит 2012 (Скобелево)               0:1
Бузово кале (Бузовград) - Млада гвардия (Розово)          0:0
Тунджа 2010 (Копринка) - Тунджа 2006 (Ягода)              0:3 сл.
Бенковски (Николаево) - Чирпан (Чирпан)                   1:3
ФК Берое (Стара Загора) - Верея II (Стара Загора)         0:3 сл.
Мини Марица-изток (Раднево) - Бузлуджа (Енина)            3:0 сл.
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Габровница 04 (Г.Сахране)   4:3
Единство (Гурково) - Миньор (Раднево)                     0:4
Гранит (Кънчево) - Елтемир (Крън)                         1:0

                           VII кръг

30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Минерал (Овощник)                        7:2
Бузлуджа (Енина) - Гранит (Кънчево)                       0:4
Верея II (Стара Загора) - Мини Марица-изток (Раднево)     4:2
Миньор (Раднево) - ФК Берое (Стара Загора)                5:1
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      5:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Бенковски (Николаево)               5:0
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2010 (Копринка)           3:0
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузово кале (Бузовград)   0:0
Гранит 2012 (Скобелево) - Стара Загора (Стара Загора)     0:3

                           VIII кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Минерал (Овощник) - Стара Загора (Стара Загора)           2:2
Бузово кале (Бузовград) - Гранит 2012 (Скобелево)         2:1
Тунджа 2010 (Копринка) - Габровница 04 (Горно Сахране)    0:2
Бенковски (Николаево) - Млада гвардия (Розово)            3:0
Мини Марица-изток (Раднево) - Миньор (Раднево)            0:3
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Единство (Гурково) - Тунджа 2006 (Ягода)                  0:5 сл.*
* - прекратен в 40' при 0:2.
ФК Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                 3:5
Гранит (Кънчево) - Верея II (Стара Загора)                2:0
Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)                         7:0

                           IX кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Минерал (Овощник)                      1:3
Верея II (Стара Загора) - Елтемир (Крън)                  2:2
Миньор (Раднево) - Гранит (Кънчево)                       3:0
Тунджа 2006 (Ягода) - ФК Берое (Стара Загора)             3:0 сл.
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково)               0:0
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бенковски (Николаево)     6:0
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Мини Марица-изток (Раднево)             0:0
Гранит 2012 (Скобелево) - Тунджа 2010 (Копринка)          5:0
Стара Загора (Стара Загора) - Бузово кале (Бузовград)     1:2

                           X кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Минерал (Овощник) - Бузово кале (Бузовград)               5:0 сл.*
* - прекратен при 2:2.
Бенковски (Николаево) - Гранит 2012 (Скобелево)           3:0 сл.
Единство (Гурково) - Габровница 04 (Горно Сахране)        1:2
ФК Берое (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)          0:3 сл.
Мини Марица-изток (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)         1:0
Гранит (Кънчево) - Чирпан (Чирпан)                        2:3
Бузлуджа (Енина) - Верея II (Стара Загора)                0:3
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Стара Загора (Стара Загора)      1:2
Елтемир (Крън) - Миньор (Раднево)                         1:3

                           XI кръг

27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Гранит (Кънчево)                    1:1
Млада гвардия (Розово) - Мини Марица-изток (Раднево)      0:3
Габровница 04 (Горно Сахране) - ФК Берое (Стара Загора)   3:0 сл.
Гранит 2012 (Скобелево) - Единство (Гурково)              3:0 сл.
Стара Загора (Стара Загора) - Бенковски (Николаево)       4:1
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Минерал (Овощник)               5:2
Миньор (Раднево) - Бузлуджа (Енина)                       9:1
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)                          2:4
Бузово кале (Бузовград) - Тунджа 2010 (Копринка)          2:2

                           XII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Минерал (Овощник) - Тунджа 2010 (Копринка)                3:1
Бенковски (Николаево) - Бузово кале (Бузовград)           6:0 сл.*
* - прекратен в 56' при 3:1.
Гранит (Кънчево) - Млада гвардия (Розово)                 3:1
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                2:0
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Единство (Гурково) - Стара Загора (Стара Загора)          1:3
ФК Берое (Стара Загора) - Гранит 2012 (Скобелево)         0:3 сл.*
* - домакините не осигуряват терен за срещата.
Мини Марица-изток (Раднево) - Габровница 04 (Г.Сахране)   2:2
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 (Ягода)                      0:0
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан)                        1:3

                           XIII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Минерал (Овощник)                      3:0 сл.
Чирпан (Чирпан) - Верея II (Стара Загора)                 2:1
Тунджа 2006 (Ягода) - Бузлуджа (Енина)                    9:0
Габровница 04 (Горно Сахране) - Гранит (Кънчево)          4:0 сл.*
* - първоначално 1:1, в последствие на Габровница 04 е присъдена служебна победа.
Стара Загора (Стара Загора) - ФК Берое (Стара Загора)     5:1
Бузово кале (Бузовград) - Единство (Гурково)              4:0
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   0:3
Гранит 2012 (Скобелево) - Мини Марица-изток (Раднево)     0:1
Тунджа 2010 (Копринка) - Бенковски (Николаево)            4:2

                           XIV кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Минерал (Овощник) - Бенковски (Николаево)                 3:0 сл.
Гранит (Кънчево) - Гранит 2012 (Скобелево)                1:0
Бузлуджа (Енина) - Млада гвардия (Розово)                 2:0
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)             1:1
Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                        1:1
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Единство (Гурково) - Тунджа 2010 (Копринка)               2:5
ФК Берое (Стара Загора) - Бузово кале (Бузовград)         3:1
Мини Марица-изток (Раднево) - Стара Загора (Стара Загора) 2:1
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)            0:2

                           XV кръг

24 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Минерал (Овощник)                       1:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Миньор (Раднево)                    0:1
Млада гвардия (Розово) - Верея II (Стара Загора)          1:2
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)          5:0
Тунджа 2010 (Копринка) - ФК Берое (Стара Загора)          3:0 сл.
Бенковски (Николаево) - Единство (Гурково)                4:1
25 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Гранит 2012 (Скобелево) - Елтемир (Крън)                  0:2
Стара Загора (Стара Загора) - Гранит (Кънчево)            4:3
Бузово кале (Бузовград) - Мини Марица-изток (Раднево)     0:0

                           XVI кръг

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Минерал (Овощник) - Единство (Гурково)                    4:1
ФК Берое (Стара Загора) - Бенковски (Николаево)           0:0
Гранит (Кънчево) - Бузово кале (Бузовград)                3:0 сл.*
* - първоначално отложен, присъден служебно преди началото на пролетния полусезон.
Миньор (Раднево) - Млада гвардия (Розово)                 3:0 сл.
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Мини Марица-изток (Раднево) - Тунджа 2010 (Копринка)      3:0 сл.
Елтемир (Крън) - Стара Загора (Стара Загора)              3:0
Бузлуджа (Енина) - Гранит 2012 (Скобелево)                0:2
Верея II (Стара Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране)   0:4 сл.*
* - прекратен в 80' при 1:1 поради липса на охрана.
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                     1:3

                           XVII кръг

8 декември 2012, събота, 13:30 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Минерал (Овощник)                   4:2
Гранит 2012 (Скобелево) - Верея II (Стара Загора)         0:3 сл.*
* - първоначално отложен, присъден служебно преди началото на пролетния полусезон.
Тунджа 2010 (Копринка) - Гранит (Кънчево)                 отложен
Бенковски (Николаево) - Мини Марица-изток (Раднево)       0:4
Единство (Гурково) - ФК Берое (Стара Загора)              3:0 сл.
9 декември 2012, неделя, 13:30 ч:
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)                  2:1
Габровница 04 (Горно Сахране) - Миньор (Раднево)          0:2
Стара Загора (Стара Загора) - Бузлуджа (Енина)            4:0
Бузово кале (Бузовград) - Елтемир (Крън)                  1:6
17 февруари 2013, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Гранит (Кънчево)                 1:2

* - Гранит 2012 (Скобелево) първоначално се отказва от участие преди началото на
пролетния полусезон. Резултатите му до този момент се зачитат, а противниците му
през първите кръгове на пролетта получават служебни победи с 3:0. След XX кръг
отборът отново е допуснат до участие в първенството и продължава участието си,
въпреки че това противоречи на наредбите на БФС.

                           XVIII кръг

23 февруари 2013, събота, 14:30 ч:
Минерал (Овощник) - ФК Берое (Стара Загора)               3:0 сл.
Единство (Гурково) - Мини Марица-изток (Раднево)          1:1
Бузово кале (Бузовград) - Бузлуджа (Енина)                2:2
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан)           2:0
24 февруари 2013, неделя, 14:30 ч:
Бенковски (Николаево) - Гранит (Кънчево)                  0:4
Тунджа 2010 (Копринка) - Елтемир (Крън)                   2:5
Стара Загора (Стара Загора) - Верея II (Стара Загора)     0:3 сл.*
* - първоначално отложен заради наводнен терен, в последствие на Стара Загора
    е присъдена служебна загуба.
Гранит 2012 (Скобелево) - Миньор (Раднево)                0:3 сл.
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2006 (Ягода)              1:5

                           XIX кръг

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Минерал (Овощник)                1:0
Чирпан (Чирпан) - Гранит 2012 (Скобелево)                 3:0 сл.
Миньор (Раднево) - Стара Загора (Стара Загора)            0:0
Мини Марица-изток (Раднево) - ФК Берое (Стара Загора)     3:0 сл.
3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Габровница 04 (Горно Сахране)       0:3 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие на Тунджа 2006 е присъдена служебна загуба.
Верея II (Стара Загора) - Бузово кале (Бузовград)         0:3 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие на Тунджа 2006 е присъдена служебна загуба.
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2010 (Копринка)                 4:1
Елтемир (Крън) - Бенковски (Николаево)                    5:2
в Гурково:
Гранит (Кънчево) - Единство (Гурково)                     0:5 сл.*
* - прекратен в 70' при 2:2.


                           XX кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Минерал (Овощник) - Мини Марица-изток (Раднево)           0:2
ФК Берое (Стара Загора) - Гранит (Кънчево)                0:3 сл.*
* - теренът не е разчертан.
Гранит 2012 (Скобелево) - Тунджа 2006 (Ягода)             0:3 сл.
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово)    1:0
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън)                       0:2
Бенковски (Николаево) - Бузлуджа (Енина)                  4:2
Тунджа 2010 (Копринка) - Верея II (Стара Загора)          1:1
Бузово кале (Бузовград) - Миньор (Раднево)                0:4
Стара Загора (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)             0:1

                           XXI кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Минерал (Овощник)         3:1
Млада гвардия (Розово) - Гранит 2012 (Скобелево)          1:1
Верея II (Стара Загора) - Бенковски (Николаево)           3:0 сл.
Гранит (Кънчево) - Мини Марица-изток (Раднево)            2:1
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Стара Загора (Стара Загора)         2:4
Чирпан (Чирпан) - Бузово кале (Бузовград)                 3:0 сл.
Миньор (Раднево) - Тунджа 2010 (Копринка)                 5:1
Бузлуджа (Енина) - Единство (Гурково)                     4:1
Елтемир (Крън) - ФК Берое (Стара Загора)                  3:0 сл.

                           XXII кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Минерал (Овощник) - Гранит (Кънчево)                      1:2
Единство (Гурково) - Верея II (Стара Загора)              0:4
Гранит 2012 (Скобелево) - Габровница 04 (Горно Сахране)   3:2
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Мини Марица-изток (Раднево) - Елтемир (Крън)              1:0
ФК Берое (Стара Загора) - Бузлуджа (Енина)                2:4
Бенковски (Николаево) - Миньор (Раднево)                  0:5
Тунджа 2010 (Копринка) - Чирпан (Чирпан)                  1:0
Бузово кале (Бузовград) - Тунджа 2006 (Ягода)             2:5
Стара Загора (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)      3:0

                           XXIII кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Гранит 2012 (Скобелево) - Минерал (Овощник)               2:2
Млада гвардия (Розово) - Бузово кале (Бузовград)          3:0 сл.
Миньор (Раднево) - Единство (Гурково)                     5:0
Верея II (Стара Загора) - ФК Берое (Стара Загора)         4:0
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Стара Загора (Ст.Загора)  2:2
Тунджа 2006 (Ягода) - Тунджа 2010 (Копринка)              0:2
Чирпан (Чирпан) - Бенковски (Николаево)                   7:1
Бузлуджа (Енина) - Мини Марица-изток (Раднево)            0:2
Елтемир (Крън) - Гранит (Кънчево)                         5:2

                           XXIV кръг

6 април 2013, събота, 16:30 ч:
Минерал (Овощник) - Елтемир (Крън)                        1:1
ФК Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                0:8
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)                      2:2
Стара Загора (Стара Загора) - Гранит 2012 (Скобелево)     3:0 сл.
7 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Гранит (Кънчево) - Бузлуджа (Енина)                      10:0
Мини Марица-изток (Раднево) - Верея II (Стара Загора)     0:0
Бенковски (Николаево) - Тунджа 2006 (Ягода)               0:3
Тунджа 2010 (Копринка) - Млада гвардия (Розово)           4:1
Бузово кале (Бузовград) - Габровница 04 (Горно Сахране)   0:1

                           XXV кръг

13 април 2013, събота, 16:30 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Минерал (Овощник)           5:0
Чирпан (Чирпан) - ФК Берое (Стара Загора)                 3:0 сл.
Миньор (Раднево) - Мини Марица-изток (Раднево)            1:0
Верея II (Стара Загора) - Гранит (Кънчево)                0:1
14 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Гранит 2012 (Скобелево) - Бузово кале (Бузовград)         3:2
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2010 (Копринка)    3:1
Млада гвардия (Розово) - Бенковски (Николаево)            0:1
Тунджа 2006 (Ягода) - Единство (Гурково)                  2:0
Бузлуджа (Енина) - Елтемир (Крън)                         2:6

                           XXVI кръг

20 април 2013, събота, 16:30 ч:
Минерал (Овощник) - Бузлуджа (Енина)                      1:2
Елтемир (Крън) - Верея II (Стара Загора)                  3:5
Мини Марица-изток (Раднево) - Чирпан (Чирпан)             2:3
ФК Берое (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)             2:6
Единство (Гурково) - Млада гвардия (Розово)               3:2
21 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Гранит (Кънчево) - Миньор (Раднево)                       1:0
Бенковски (Николаево) - Габровница 04 (Горно Сахране)     0:2
Тунджа 2010 (Копринка) - Гранит 2012 (Скобелево)          2:1
Бузово кале (Бузовград) - Стара Загора (Стара Загора)     1:1

* - ФК Берое (Стара Загора) се отказва от участие след XXVI кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XXVII кръг

27 април 2013, събота, 16:30 ч:
Бузово кале (Бузовград) - Минерал (Овощник)               4:1
Габровница 04 (Горно Сахране) - Единство (Гурково)        3:0 сл.
Млада гвардия (Розово) - ФК Берое (Стара Загора)          3:0 сл.
Верея II (Стара Загора) - Бузлуджа (Енина)                3:2
28 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Тунджа 2010 (Копринка)      3:1
Гранит 2012 (Скобелево) - Бенковски (Николаево)           4:1
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини Марица-изток (Раднево)         1:1
Чирпан (Чирпан) - Гранит (Кънчево)                        2:4
Миньор (Раднево) - Елтемир (Крън)                        11:0

                           XXVIII кръг

2 май 2013, четвъртък, 17:30 ч:
Минерал (Овощник) - Верея II (Стара Загора)               3:2
Бузлуджа (Енина) - Миньор (Раднево)                       1:3
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          2:1
Гранит (Кънчево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:0 сл.
Мини Марица-изток (Раднево) - Млада гвардия (Розово)      3:0 сл.
ФК Берое (Стара Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране)   0:3 сл.
Единство (Гурково) - Гранит 2012 (Скобелево)              3:0 сл.
Бенковски (Николаево) - Стара Загора (Стара Загора)       3:1
Тунджа 2010 (Копринка) - Бузово кале (Бузовград)          2:1

                           XXIX кръг

5 май 2013, неделя, 17:30 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Минерал (Овощник)                3:0 сл.
Бузово кале (Бузовград) - Бенковски (Николаево)           2:2
Стара Загора (Стара Загора) - Единство (Гурково)          3:0 сл.
Гранит 2012 (Скобелево) - ФК Берое (Стара Загора)         3:0 сл.
Габровница 04 (Горно Сахране) - Мини Марица-изток (Радн)  3:0 сл.
Млада гвардия (Розово) - Гранит (Кънчево)                 0:3
Тунджа 2006 (Ягода) - Елтемир (Крън)                      3:1
Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина)                        0:3 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие на Чирпан е присъдена служебна загуба.
Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора)                5:0

                           XXX кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Минерал (Овощник) - Миньор (Раднево)                      0:3 сл.
Верея II (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                 1:0
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:3
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                   5:0 сл.*
* - първоначално 2:3, в последствие на Елтемир е присъдена служебна победа с 5:0.
Гранит (Кънчево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          0:0
Мини Марица-изток (Раднево) - Гранит 2012 (Скобелево)     3:0 сл.
ФК Берое (Стара Загора) - Стара Загора (Стара Загора)     0:3 сл.
Единство (Гурково) - Бузово кале (Бузовград)              3:0 сл.
Бенковски (Николаево) - Тунджа 2010 (Копринка)            4:0

                           XXXI кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Бенковски (Николаево) - Минерал (Овощник)                 3:0
Бузово кале (Бузовград) - ФК Берое (Стара Загора)         3:0 сл.
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея II (Стара Загора)             2:1
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        0:3
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Единство (Гурково)               3:0 сл.
Стара Загора (Стара Загора) - Мини Марица-изток (Раднево) 3:0
Гранит 2012 (Скобелево) - Гранит (Кънчево)                0:3 сл.
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън)            3:1
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 0:1

                           XXXII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Минерал (Овощник) - Чирпан (Чирпан)                       3:0 сл.
Мини Марица-изток (Раднево) - Бузово кале (Бузовград)     3:0 сл.
ФК Берое (Стара Загора) - Тунджа 2010 (Копринка)          0:3 сл.
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    9:0
Верея II (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)          3:0 сл.
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране)          2:1
Елтемир (Крън) - Гранит 2012 (Скобелево)                  3:0 сл.
Гранит (Кънчево) - Стара Загора (Стара Загора)            3:2
Единство (Гурково) - Бенковски (Николаево)                2:1

                           XXXIII кръг

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Единство (Гурково) - Минерал (Овощник)                    3:0 сл.
Бенковски (Николаево) - ФК Берое (Стара Загора)           3:0 сл.
Бузово кале (Бузовград) - Гранит (Кънчево)                0:3 сл.
Габровница 04 (Горно Сахране) - Верея II (Стара Загора)   4:2
Млада гвардия (Розово) - Миньор (Раднево)                 0:3 сл.
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Мини Марица-изток (Раднево)      3:0 сл.
Стара Загора (Стара Загора) - Елтемир (Крън)              0:1
Гранит 2012 (Скобелево) - Бузлуджа (Енина)                3:1
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                     5:3

                           XXXIV кръг

8 юни 2013, събота, 18:30 ч:
Минерал (Овощник) - Тунджа 2006 (Ягода)                   0:3 сл.
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  3:0 сл.
Гранит (Кънчево) - Тунджа 2010 (Копринка)                 3:0 сл.
ФК Берое (Стара Загора) - Единство (Гурково)              0:3 сл.
9 юни 2013, неделя, 18:30 ч:
Миньор (Раднево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          3:0 сл.
Верея II (Стара Загора) - Гранит 2012 (Скобелево)         0:3 сл.
Бузлуджа (Енина) - Стара Загора (Стара Загора)            3:0 сл.
Елтемир (Крън) - Бузово кале (Бузовград)                  6:2
Мини Марица-изток (Раднево) - Бенковски (Николаево)       0:3 сл.

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com