bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Видин 2012/13

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бдин 1923 (Видин)                  20   18   1   1  112:12   55 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Тимок (Брегово)                    20   14   2   4   80:31   44
 3. Ботев (Грамада)                    20   12   4   4   44:38   40
 4. Партизани (Макреш)                 20   13   1   6   47:23   40
 5. Пластик (Старопатица)              20    9   4   7   31:27   31
 6. Ботев Д (Димово)                   20    9   2   9   43:52   29
 7. Дунав (Дунавци)                    20    7   4   9   47:39   25
 8. Септември (Градец)                 20    6   1  13   19:60   19 [+]
 9. Венец (гара Орешец)                20    3   4  13   25:74   13
10. Кула 04 (Кула)                     20    3   3  14   17:67   12
11. Рациария (Арчар)                   20    2   2  16   22:64    8 [+]

Бележки
  - Балкан 04 (Иново), 8-ми; и Славия (Ново село), 9-ти през изминалия сезон; се
отказват от участие.
  - На 24 юли 2012 става ясно, че Бдин (Видин), 3-ти в Западна "Б" ФГ през изминалия
сезон; не получава лиценз за "Б" ФГ и е изваден от групата. Отборът има възможност да
се включи в Северозападна "В" АФГ, но се отказва от участие. Създаден е нов отбор -
Бдин 1923 (Видин), който се включва в ОФГ Видин и играе домакинските си мачове на
ст."Георги Бенковски" във Видин.
  - Рациария (Арчар) и Септември (Градец) се включват в групата.

                           I кръг

1 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Септември (Градец)                     3:2
Бдин 1923 (Видин) - Пластик (Старопатица)                 0:0
Венец (гара Орешец) - Ботев (Грамада)                     0:1
2 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Кула 04 (Кула)                          отложен
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                      4:2
12 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Кула 04 (Кула)                          1:1
Рациария (Арчар)                                          почива

                           II кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         3:0 сл.*
* - гостите не предоставят необходимите медицински документи.
Септември (Градец) - Бдин 1923 (Видин)                    2:1
Рациария (Арчар) - Дунав (Дунавци)                        1:4
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Венец (гара Орешец)               2:2
Кула 04 (Кула) - Ботев Д (Димово)                         1:1
Партизани (Макреш)                                        почива

                           III кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Рациария (Арчар)                       4:1
Венец (гара Орешец) - Септември (Градец)                  0:1
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      2:2
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Кула 04 (Кула)                       10:0
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                   3:1
Дунав (Дунавци)                                           почива

                           IV кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Септември (Градец) - Тимок (Брегово)                      0:5
Кула 04 (Кула) - Венец (гара Орешец)                      1:1
Дунав (Дунавци) - Ботев Д (Димово)                        0:1
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                0:4
Рациария (Арчар) - Бдин 1923 (Видин)                      0:3
Ботев (Грамада)                                           почива

                           V кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Рациария (Арчар)                    5:0
Партизани (Макреш) - Септември (Градец)                   2:0
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Дунав (Дунавци)                       5:1
Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                          9:1
Ботев (Грамада) - Пластик (Старопатица)                   1:0
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           VI кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Септември (Градец) - Ботев (Грамада)                      0:3
Кула 04 (Кула) - Партизани (Макреш)                       0:1
Рациария (Арчар) - Тимок (Брегово)                        1:1
Дунав (Дунавци) - Венец (гара Орешец)                     2:2
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Бдин 1923 (Видин)                      0:5
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           VII кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Ботев Д (Димово)                    1:2
Тимок (Брегово) - Дунав (Дунавци)                         3:0
Партизани (Макреш) - Рациария (Арчар)                     2:0
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Грамада) - Кула 04 (Кула)                          9:1
Пластик (Старопатица) - Септември (Градец)                3:1
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           VIII кръг

20 октомври 2012, събота, 12:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Венец (гара Орешец)                  10:0
20 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Партизани (Макреш)                      4:0
20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                        1:2
Ботев Д (Димово) - Тимок (Брегово)                        2:3
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Пластик (Старопатица)                    0:1
Септември (Градец)                                        почива

                           IX кръг

27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Тимок (Брегово) - Бдин 1923 (Видин)                       1:4
Партизани (Макреш) - Ботев Д (Димово)                     4:0
Ботев (Грамада) - Дунав (Дунавци)                         2:1
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Пластик (Старопатица) - Рациария (Арчар)                  1:0
Септември (Градец) - Кула 04 (Кула)                       1:0
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           X кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Рациария (Арчар) - Септември (Градец)                     0:2
Ботев Д (Димово) - Ботев (Грамада)                        1:7
Бдин 1923 (Видин) - Партизани (Макреш)                    1:0
Венец (гара Орешец) - Тимок (Брегово)                     1:3
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Дунав (Дунавци) - Пластик (Старопатица)                   0:3
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           XI кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Партизани (Макреш) - Венец (гара Орешец)                  4:0
Ботев (Грамада) - Бдин 1923 (Видин)                       0:5
Септември (Градец) - Дунав (Дунавци)                      1:5
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Пластик (Старопатица) - Ботев Д (Димово)                  4:0
Кула 04 (Кула) - Рациария (Арчар)                         1:2
Тимок (Брегово)                                           почива

                           XII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Септември (Градец) - Ботев Д (Димово)                     0:3
Ботев (Грамада) - Венец (гара Орешец)                     3:0
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)                      4:2
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Дунав (Дунавци)                          0:4
Пластик (Старопатица) - Бдин 1923 (Видин)                 0:3
Рациария (Арчар)                                          почива

                           XIII кръг

23-24 март 2013, събота-неделя, 15:00 ч:
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         6:1
Венец (гара Орешец) - Пластик (Старопатица)               1:4
Бдин 1923 (Видин) - Септември (Градец)                   12:0
Ботев Д (Димово) - Кула 04 (Кула)                         4:0
Дунав (Дунавци) - Рациария (Арчар)                        6:2
Партизани (Макреш)                                        почива

                           XIV кръг

30-31 март 2013, събота-неделя, 15:00 ч:
Рациария (Арчар) - Ботев Д (Димово)                       4:5
Кула 04 (Кула) - Бдин 1923 (Видин)                        отложен *
* - отложен заради заснежен терен.
Септември (Градец) - Венец (гара Орешец)                  2:1
в Грамада: *
Пластик (Старопатица) - Тимок (Брегово)                   2:2
* - в Грамада заради лоши атмосферни условия
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)                      1:0
2 април 2013, вторник, 17:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Бдин 1923 (Видин)                        0:8
Дунав (Дунавци)                                           почива

                           XV кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Тимок (Брегово) - Септември (Градец)                      7:1
Бдин 1923 (Видин) - Рациария (Арчар)                     12:0
Ботев Д (Димово) - Дунав (Дунавци)                        4:4
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)                3:1
Венец (гара Орешец) - Кула 04 (Кула)                      2:1
Ботев (Грамада)                                           почива

                           XVI кръг

13-14 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Бдин 1923 (Видин)                       1:2
Рациария (Арчар) - Венец (гара Орешец)                    4:4
Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                          0:3
Септември (Градец) - Партизани (Макреш)                   1:3
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   1:1
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           XVII кръг

20-21 април 2013, събота-неделя, 17:00 ч:
Ботев (Грамада) - Септември (Градец)                      1:1
Партизани (Макреш) - Кула 04 (Кула)                       6:0
Тимок (Брегово) - Рациария (Арчар)                        5:1
Венец (гара Орешец) - Дунав (Дунавци)                     2:7
Бдин 1923 (Видин) - Ботев Д (Димово)                      3:1
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XVIII кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Венец (гара Орешец)                    8:0
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         2:3
Рациария (Арчар) - Партизани (Макреш)                     1:2
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Ботев (Грамада)                          2:0
Септември (Градец) - Пластик (Старопатица)                1:2
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XIX кръг

3 май 2013, петък, 18:00 ч:
Партизани (Макреш) - Дунав (Дунавци)                      2:0
4 май 2013, събота, 16:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Бдин 1923 (Видин)                   0:8
4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                        2:1
Тимок (Брегово) - Ботев Д (Димово)                        8:1
5 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Кула 04 (Кула)                    1:3
Септември (Градец)                                        почива

                           XX кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Тимок (Брегово)                       4:3 (1:1)
  [0:1 Георги Василев 16', 1:1 Александър Виолинов 45'-д, 1:3 Георги Василев 65',70';
   2:3 Георги Илиев 80', 3:3 Николай Борисов 83', 4:3 Александър Соколов 87'-д]
Ботев Д (Димово) - Партизани (Макреш)                     0:2
Дунав (Дунавци) - Ботев (Грамада)                         2:2
Рациария (Арчар) - Пластик (Старопатица)                  0:1
Кула 04 (Кула) - Септември (Градец)                       5:1
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           XXI кръг

17 май 2013, петък, 18:00 ч:
Партизани (Макреш) - Бдин 1923 (Видин)                    2:3
18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Септември (Градец) - Рациария (Арчар)                     2:1
Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                   3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Ботев (Грамада) - Ботев Д (Димово)                        2:1
Тимок (Брегово) - Венец (гара Орешец)                     9:0
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           XXII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Партизани (Макреш)                  3:2
Ботев Д (Димово) - Пластик (Старопатица)                  2:1
Дунав (Дунавци) - Септември (Градец)                      3:0
Рациария (Арчар) - Кула 04 (Кула)                         2:0
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Грамада)                      13:1
Тимок (Брегово)                                           почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com