bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Варна 2012/13


ОФГ Варна - север 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Чернево)               16   11   3   2   44:11   36
 2. Устрем (Караманите)                16    9   4   3   30:13   31
 3. Агромел (Момчилово)                16    9   2   5   36:21   29
 4. Ботев (Брестак)                    16    9   1   6   25:23   28 [+]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Искра (Генерал Киселово)           16    7   5   4   28:23   26 [+]
 6. Спринт (Белоградец)                16    7   3   6   24:24   24 [+]
 7. Спортист (Михалич)                 16    5   1  10   27:45   16 [+.]
 8. Лудогорец (Доброплодно)            16    2   3  11   21:42    9 [+]
 9. Ветрино (Ветрино)                  16    0   4  12    9:42    4 [+]
 -. Вихър 1926 (Вълчи дол)              0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - "Б" ОФГ Варна е закрита, участващите в нея през изминалия сезон отбори се включват
в "А" ОФГ, а тя от своя страна е разделена на две подгрупи - северна и южна.
  - Провадия (Провадия), 2-ри в "А" ОФГ през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Феникси (Варна), 10-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Сини вир (Цонево), 4-ти; и Игнатиево (Игнатиево), 9-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Спортист (Михалич) се включва в групата.
  - Вихър 1926 (Вълчи дол) се отказва от участие след I кръг, без да е
изиграл мач.

                           I кръг

22 септември 2012, събота, 15:00 ч:
Ветрино (Ветрино) - Устрем (Караманите)                   1:4
Ботев (Брестак) - Спринт (Белоградец)                     0:1
Искра (Генерал Киселово) - Лудогорец (Доброплодно)        отложен
23 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Черноморец (Чернево)             анулиран *
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след оттеглянето на Вихър 1926.
Спортист (Михалич) - Агромел (Момчилово)                  0:4
25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Лудогорец (Доброплодно)        3:0

* - Вихър 1926 (Вълчи дол) се отказва от участие след I кръг, без да е
изиграл мач.

                           II кръг

29 септември 2012, събота, 15:00 ч:
Ветрино (Ветрино) - Ботев (Брестак)                       0:1
29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Устрем (Караманите) - Агромел (Момчилово)                 2:0
30 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Лудогорец (Доброплодно) - Спортист (Михалич)              6:0
Черноморец (Чернево) - Искра (Генерал Киселово)           2:2
Спринт (Белоградец)                                       почива

                           III кръг

6 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)            0:0
Спортист (Михалич) - Черноморец (Чернево)                 0:3
Агромел (Момчилово) - Лудогорец (Доброплодно)             5:2
7 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Брестак) - Устрем (Караманите)                     0:4
Ветрино (Ветрино)                                         почива

                           IV кръг

13 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Ветрино (Ветрино) - Искра (Генерал Киселово)              1:2
13 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Устрем (Караманите) - Лудогорец (Доброплодно)             0:0
14 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Черноморец (Чернево) - Агромел (Момчилово)                4:0
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  3:0
Ботев (Брестак)                                           почива

                           V кръг

20 октомври 2012, събота, 13:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Ботев (Брестак)                2:5
20 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Ветрино (Ветрино)                    8:0
21 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 3:0 сл.*
* - първоначално 0:2. В последствие на Агромел е присъдена служебна победа
    с 3:0 заради нередовни играчи в състава на Спринт.
Лудогорец (Доброплодно) - Черноморец (Чернево)            1:5
Устрем (Караманите)                                       почива

                           VI кръг

27 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Устрем (Караманите) - Черноморец (Чернево)                0:2
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Лудогорец (Доброплодно)             2:1
Ветрино (Ветрино) - Агромел (Момчилово)                   1:1
Ботев (Брестак) - Спортист (Михалич)                      1:1
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

                           VII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)            0:0
Лудогорец (Доброплодно) - Ветрино (Ветрино)               1:1
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Ботев (Брестак)                     4:1
Черноморец (Чернево) - Спринт (Белоградец)                3:0
Спортист (Михалич)                                        почива

                           VIII кръг

10 ноември 2012, събота, 12:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Спортист (Михалич)             5:2
10 ноември 2012, събота, 13:00 ч:
Ветрино (Ветрино) - Черноморец (Чернево)                  1:1
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
във Варна, ст."Локомотив": *
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                 5:2
* - във Варна, заради наказание с лишаване от домакинство на Устрем.
Ботев (Брестак) - Лудогорец (Доброплодно)                 4:1
Агромел (Момчилово)                                       почива

                           IX кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Устрем (Караманите)                  1:4
Агромел (Момчилово) - Искра (Генерал Киселово)            4:1
18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Черноморец (Чернево) - Ботев (Брестак)                    6:0
Спринт (Белоградец) - Ветрино (Ветрино)                   4:1
Лудогорец (Доброплодно)                                   почива

                           I кръг - отложен мач

25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Лудогорец (Доброплодно)        3:0

                           X кръг

10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Устрем (Караманите) - Ветрино (Ветрино)                   3:0
Спринт (Белоградец) - Ботев (Брестак)                     1:2
Лудогорец (Доброплодно) - Искра (Генерал Киселово)        1:4
Агромел (Момчилово) - Спортист (Михалич)                  7:1
Черноморец (Чернево)                                      почива

                           XI кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Черноморец (Чернево)           1:1
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Устрем (Караманите)                 1:1
Спортист (Михалич) - Лудогорец (Доброплодно)              4:3
Ботев (Брестак) - Ветрино (Ветрино)                       1:0
Спринт (Белоградец)                                       почива

                           XII кръг

24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Устрем (Караманите) - Ботев (Брестак)                     1:0
Спринт (Белоградец) - Искра (Генерал Киселово)            1:2
Черноморец (Чернево) - Спортист (Михалич)                 2:1
Лудогорец (Доброплодно) - Агромел (Момчилово)             0:2
Ветрино (Ветрино)                                         почива

                           XIII кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Ветрино (Ветрино)              2:1
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Лудогорец (Доброплодно) - Устрем (Караманите)             0:3
Агромел (Момчилово) - Черноморец (Чернево)                1:2
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                  3:0
Ботев (Брестак)                                           почива

                           XIV кръг

7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Брестак) - Искра (Генерал Киселово)                2:0
Ветрино (Ветрино) - Спортист (Михалич)                    0:3
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 2:0
Черноморец (Чернево) - Лудогорец (Доброплодно)            3:1
Устрем (Караманите)                                       почива

                           XV кръг

13 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Ветрино (Ветрино)                   2:0
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Черноморец (Чернево) - Устрем (Караманите)                3:0
Лудогорец (Доброплодно) - Спринт (Белоградец)             2:2
Спортист (Михалич) - Ботев (Брестак)                      0:3
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

                           XVI кръг

21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Караманите) - Искра (Генерал Киселово)            0:0
Ботев (Брестак) - Агромел (Момчилово)                     1:2
Ветрино (Ветрино) - Лудогорец (Доброплодно)               1:2
Спринт (Белоградец) - Черноморец (Чернево)                2:1
Спортист (Михалич)                                        почива

                           XVII кръг

28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Устрем (Караманите)                 3:0
Черноморец (Чернево) - Ветрино (Ветрино)                  6:0
Лудогорец (Доброплодно) - Ботев (Брестак)                 0:3
Спортист (Михалич) - Искра (Генерал Киселово)             3:1
Агромел (Момчилово)                                       почива

                           XVIII кръг

3 май 2013, петък, 16:00 ч:
Устрем (Караманите) - Спортист (Михалич)                  3:0
Искра (Генерал Киселово) - Агромел (Момчилово)            3:0
Ботев (Брестак) - Черноморец (Чернево)                    1:0
Ветрино (Ветрино) - Спринт (Белоградец)                   1:1
Лудогорец (Доброплодно)                                   почива

нагоре


ОФГ Варна - юг 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тича (Долни чифлик)                14    9   4   1   38:13   31 [+.]
 2. Белослав (Белослав)                14   10   1   3   38:14   31 [+.]
 3. Тополи 2010 (Тополи)               14    9   2   3   27:15   29
 4. Бозвелийско (Бозвелийско)          14    8   1   5   33:15   25 [+]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Аврен (Аврен)                      14    5   3   6   20:19   18
 6. Камчиец (Дългопол)                 14    4   3   7   20:32   15
 7. Шерба (Гроздьово)                  14    2   0  12   13:42    6 [+]
 8. Тръстиково (Тръстиково)            14    2   0  12    7:46    6 [*]

Бележки
  - "Б" ОФГ Варна е закрита, участващите в нея през изминалия сезон отбори се включват
в "А" ОФГ, а тя от своя страна е разделена на две подгрупи - северна и южна.
  - Провадия (Провадия), 2-ри в "А" ОФГ през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Феникси (Варна), 10-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Сини вир (Цонево), 4-ти; и Игнатиево (Игнатиево), 9-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Белослав (Белослав) и Тича (Долни чифлик) се включват в групата.
  - Тича (Долни чифлик) играе домакинските си мачове на ст."Младост" във Варна.
  - Тръстиково (Тръстиково) се отказва от по-нататъшно участие след XI кръг. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

23 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Белослав (Белослав) - Шерба (Гроздьово)                   7:0
Аврен (Аврен) - Камчиец (Дългопол)                        2:0
Тича (Долни чифлик) - Тръстиково (Тръстиково)             3:0
Тополи 2010 (Тополи) - Бозвелийско (Бозвелийско)          3:0

                           II кръг

30 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Бозвелийско (Бозвелийско)             0:2
Тръстиково (Тръстиково) - Тополи 2010 (Тополи)            2:3
Камчиец (Дългопол) - Тича (Долни чифлик)                  1:1
Белослав (Белослав) - Аврен (Аврен)                       2:0

                           III кръг

6 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Тръстиково (Тръстиково)       7:0
7 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Аврен (Аврен) - Шерба (Гроздьово)                         5:2
Тича (Долни чифлик) - Белослав (Белослав)                 5:2
Тополи 2010 (Тополи) - Камчиец (Дългопол)                 4:0

                           IV кръг

14 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Тръстиково (Тръстиково)               0:1
Камчиец (Дългопол) - Бозвелийско (Бозвелийско)            отложен
Белослав (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи)                5:1
Аврен (Аврен) - Тича (Долни чифлик)                       2:2
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Камчиец (Дългопол) - Бозвелийско (Бозвелийско)            2:3

                           V кръг

21 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Тича (Долни чифлик) - Шерба (Гроздьово)                   2:1
Тополи 2010 (Тополи) - Аврен (Аврен)                      2:1
Бозвелийско (Бозвелийско) - Белослав (Белослав)           2:1
Тръстиково (Тръстиково) - Камчиец (Дългопол)              1:3

                           VI кръг

28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Камчиец (Дългопол)                    1:4
Белослав (Белослав) - Тръстиково (Тръстиково)             5:0
Аврен (Аврен) - Бозвелийско (Бозвелийско)                 1:0
Тича (Долни чифлик) - Тополи 2010 (Тополи)                2:2

                           VII кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Шерба (Гроздьово)                  3:2
Бозвелийско (Бозвелийско) - Тича (Долни чифлик)           2:3
Тръстиково (Тръстиково) - Аврен (Аврен)                   3:2
Камчиец (Дългопол) - Белослав (Белослав)                  1:1

                           IV кръг - отложен мач

11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Камчиец (Дългопол) - Бозвелийско (Бозвелийско)            2:3

                           VIII кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Тополи 2010 (Тополи)          0:0
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Белослав (Белослав)                   1:3
Камчиец (Дългопол) - Аврен (Аврен)                        0:0
Тръстиково (Тръстиково) - Тича (Долни чифлик)             0:4

                           IX кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Шерба (Гроздьово)             4:0
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Тръстиково (Тръстиково)            3:0
Тича (Долни чифлик) - Камчиец (Дългопол)                  8:0
Аврен (Аврен) - Белослав (Белослав)                       0:1

                           X кръг

7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Аврен (Аврен)                         2:3
Белослав (Белослав) - Тича (Долни чифлик)                 1:0
Камчиец (Дългопол) - Тополи 2010 (Тополи)                 1:4
Тръстиково (Тръстиково) - Бозвелийско (Бозвелийско)       0:4

                           XI кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Камчиец (Дългопол)            3:0
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Тръстиково (Тръстиково) - Шерба (Гроздьово)               0:3 сл.
Тополи 2010 (Тополи) - Белослав (Белослав)                1:0
Тича (Долни чифлик) - Аврен (Аврен)                       1:1

* - Тръстиково (Тръстиково) се отказва от по-нататъшно участие след XI кръг. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Тича (Долни чифлик)                   0:4
Аврен (Аврен) - Тополи 2010 (Тополи)                      0:1
Белослав (Белослав) - Бозвелийско (Бозвелийско)           3:2
Камчиец (Дългопол) - Тръстиково (Тръстиково)              3:0 сл.

                           XIII кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Аврен (Аврен)                 3:0 сл.
28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Камчиец (Дългопол) - Шерба (Гроздьово)                    4:0
Тръстиково (Тръстиково) - Белослав (Белослав)             0:3 сл.
Тополи 2010 (Тополи) - Тича (Долни чифлик)                0:1

                           XIV кръг

3 май 2013, петък, 16:00 ч:
Шерба (Гроздьово) - Тополи 2010 (Тополи)                  1:0
Тича (Долни чифлик) - Бозвелийско (Бозвелийско)           2:1
Аврен (Аврен) - Тръстиково (Тръстиково)                   3:0 сл.
Белослав (Белослав) - Камчиец (Дългопол)                  4:1

нагоре


ОФГ Варна - финали 2012/13

                           1/4 финали:

19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Черноморец (Чернево) - Бозвелийско (Бозвелийско)          0:1
Устрем (Караманите) - Тополи 2010 (Тополи)                1:4
Белослав (Белослав) - Агромел (Момчилово)                 3:0
Тича (Долни чифлик) - Ботев (Брестак)                     3:1

                           1/2 финали:

26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
в Аксаково:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Белослав (Белослав)           0:1
във Варна, ст."Младост":
Тича (Долни чифлик) - Тополи 2010 (Тополи)                1:0

                           Финал:

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
в Аксаково:
Тича (Долни чифлик) - Белослав (Белослав)                 2:0
  [Тодор Каменов, Мирослав Мирославов]

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com