bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Квалификации за "В" АФГ 2012/13


Квалификации за Североизточна "В" АФГ 2012/13

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ Варна:     Тича (Долни чифлик)
ОФГ Добрич:    Орловец 2008 (Победа)
ОФГ Шумен:     Атлетик (кв.Макак, Шумен)
ОФГ Търговище: Ракета (Преселец)
ОФГ Русе:      Черноломец (Острица)
ОФГ Силистра:  Панайот Хитов 2006 (Тутракан)
ОФГ Разград:   Хановете (Исперих)

                           Квалификации

Групата има три места за попълване. 

Тича (Долни чифлик) и Панайот Хитов 2006 (Тутракан) от шампионите на ОФГ подават заявки за участие в
Североизточна "В" АФГ.
Освен тях заявки за участие подават и Космос (Браничево), 2-ри в ОФГ Шумен през изминалия сезон; и
Ботев (Нови пазар), 7-ми в ОФГ Шумен - юг през изминалия сезон.

Кандидатурата на Панайот Хитов 2006 (Тутракан) не е одобрена заради проблеми с базата на отбора, всички
останали отбори са включени в групата.

нагоре


Квалификации за Северозападна "В" АФГ 2012/13

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ Велико Търново: Павликени (Павликени)
ОФГ Габрово:        Янтра Габрово (Габрово)
ОФГ Плевен:         Мизия 2005 (Кнежа)
ОФГ Ловеч:          Олимпик 2000 (Тетевен)
ОФГ Враца:          Манастирище 2000 (Манастирище)
ОФГ Монтана:        Ком (Берковица)
ОФГ Видин:          Бдин 1923 (Видин)

                           Квалификации

Групата има от 6 до 8 места за попълване.

Павликени (Павликени), Янтра Габрово (Габрово), Ком (Берковица) и Бдин 1923 (Видин) от шампионите на
ОФГ подават заявки за участие в Северозападна "В" АФГ и всички те са одобрени.

Допълнително заявки за участие подават и Ботев (Дебелец), 3-ти в "А" ОФГ Велико Търново юг; Сторгозия
(Плевен), 2-ри в "А" ОФГ Плевен; Ботев (Луковит), 2-ри в ОФГ Ловеч; и Локомотив 2012 (Мездра), 3-ти в
ОФГ Враца - юг през изминалия сезон. Техните заявки също са одобрени.

нагоре


Квалификации за Югозападна "В" АФГ 2012/13

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ София (ст.):  Левски Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - не отговаря на изискванията за "В" АФГ
ОФГ София (обл.): Спортист 2012 (Своге)
ОФГ Перник:       няма определен шампион - няма отговарящ на изискванията отбор, който да желае да участва във "В" АФГ
ОФГ Благоевград:  Беласица (Петрич)
ОФГ Кюстендил:    Кюстендил (Кюстендил)
ОФГ Пазарджик:    Балкан (Варвара)

                           Квалификации

Групата има две свободни места за попълване. Четирите участващи отбора се разпределят
чрез жребий в две двойки, победителите от които се класират за Югозападна "В" АФГ.

Жребий: 3 юни 2013, понеделник

                           I кръг

8 юни 2013, събота, 18:00 ч
в Дупница, ст."Бончук":
Балкан (Варвара) - Беласица (Петрич)                      2:2 (2:1); при дузпите: 5:4
  [0:1 Методи Стоименов 2', 1:1 Димитър Стоянов 23', 2:1 Атанас Трендафилов 33',
   2:2 Красимир Шапкаров 52'], 500 зрители
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист 2012 (Своге)             0:3 (0:0)
  [0:1 Денис Стоилов 59', 0:2 Дарио Стоичков 62', 0:3 Благовест Тодоров 77'], 200 зрители

нагоре


Квалификации за Югоизточна "В" АФГ 2012/13

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ Пловдив:   Евроколеж (Пловдив)
ОФГ Смолян:    Родопа Смолян (Смолян)
ОФГ Хасково:   Бенковски (Симеоновград) - отборът не може да участва, тъй като не е постоянен член на БФС
ОФГ Кърджали:  Родопи 1935 (Момчилград)
ОФГ Ст.Загора: Миньор (Раднево)
ОФГ Сливен:    Аполон (кв.Речица, Сливен) - не се включва в квалификациите
ОФГ Бургас:    Ахелой (Ахелой) - не се включва в квалификациите
ОФГ Ямбол:     Стралджа (Стралджа)

                           Квалификации

Групата има две свободни места за попълване. Квалификациите протичат в два кръга. В I кръг
чрез жребий петте участващи отбора се разпределят в една двойка и три почиващи отбори.
Почиващиите отбори, заедно с победителя от двойката в I кръг, се класират за II кръг. Там
чрез жребий четирите отбора се разпределят в две двойки, победителите от които се класират
за Югоизточна "В" АФГ.

Жребий: 30 май 2013

                           I кръг

5 юни 2013, сряда, 18:00 ч
в Пловдив, ст."Пловдив":
Родопи 1935 (Момчилград) - Евроколеж (Пловдив)            0:1 (0:0)
  [0:1 Илхан Ибрамчик 79']
  [ид: Георги Куртев (Е) 75']
  [чк: Кристиян Орлинов (Р) 37'], 350 зрители
Родопа Смолян (Смолян)                                    почива
Миньор (Раднево)                                          почива
Стралджа (Стралджа)                                       почива

                           II кръг

5 юни 2013, сряда, 18:00 ч
в Брестник, ст."Беркут":
Стралджа (Стралджа) - Миньор (Раднево)                    0:2 (0:2)
  [0:2 Минчо Минчев 9',36'], 500 зрители
11 юни 2013, вторник, 18:00 ч
в Пловдив, ст."Пловдив":
Евроколеж (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)              4:0 (1:0)
  [1:0 Йордан Хърков 39', 2:0 Димо Станков 59', 3:0 Георги Куртев 88',
   4:0 Петко Бунтов 90'], 500 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com