bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Враца 2012/13


ОФГ Враца - север 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Манастирище 2000 (Манастирище)     27   25   2   0  116:24   77
-------------------------------------------------------------------
 2. Орел 19 (Оряхово)                  27   17   6   4   65:29   57
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Огоста (Хайредин)                  27   12   7   8   47:34   43 [+]
 4. Мизия (Мизия)                      27   12   6   9   60:57   42
 5. Бутан (Бутан)                      27   11   4  12   52:47   37
 6. Аугуста (Хърлец)                   27   10   2  15   50:58   32
 7. Балкански (Михайлово)              27    8   8  11   33:49   32 [+]
 8. Надежда 1926 (Оряхово)             27    7   7  13   35:58   28
 9. Септември (Гложене)                27    8   3  16   40:69   27
10. Ботев (Рогозен)                    27    2   1  24   27:100   7 [+]

Бележки
  - От този сезон ОФГ Враца е разделена на две групи на териториален принцип.
  - Чавдар (Бяла Слатина), 10-ти и изваден от Западна "Б" ФГ през изминалия сезон; има
възможност да се включи в Северозападна "В" АФГ, но отказва участие; след което отказва
участие и в ОФГ Враца.
  - Локомотив (Мездра), 2-и; и Торпедо 2004 (Борован), 6-и в Северозападна "В" АФГ през
изминалия сезон; се отказват от участие преди началото на сезона заради финансови проблеми
и имат право да се включат в ОФГ Враца, но се отказват от участие.
  - Локомотив 1929 (Мездра), 7-ми през изминалия сезон; влиза в Северозападна "В" АФГ.
  - Дунав 09 (Лесковец), 4-ти; и Спортист (Бели извор), 15-ти през изминалия сезон; се
отказват от участие.
  - Огоста (Хайредин), Балкански (Михайлово) и Ботев (Рогозен) се включват в групата.

                           I кръг

25-26 август 2012, събота-неделя, 18:00 ч:
Мизия (Мизия) - Огоста (Хайредин)                         3:2
Бутан (Бутан) - Септември (Гложене)                       3:0
Ботев (Рогозен) - Манастирище 2000 (Манастирище)          0:5
Надежда 1926 (Оряхово) - Орел 19 (Оряхово)                1:3
Аугуста (Хърлец) - Балкански (Михайлово)                  4:2

                           II кръг

1-2 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Балкански (Михайлово)                 0:0
Орел 19 (Оряхово) - Аугуста (Хърлец)                      2:0
Манастирище 2000 (Манастирище) - Надежда 1926 (Оряхово)   3:0
Септември (Гложене) - Ботев (Рогозен)                     8:1
Мизия (Мизия) - Бутан (Бутан)                             3:1

                           III кръг

8-9 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Бутан (Бутан) - Огоста (Хайредин)                         0:0
Ботев (Рогозен) - Мизия (Мизия)                           1:5
Надежда 1926 (Оряхово) - Септември (Гложене)              3:0
Аугуста (Хърлец) - Манастирище 2000 (Манастирище)         0:2
Балкански (Михайлово) - Орел 19 (Оряхово)                 0:0

                           IV кръг

15-16 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Орел 19 (Оряхово)                     2:3
Манастирище 2000 (Манастирище) - Балкански (Михайлово)    9:0
Септември (Гложене) - Аугуста (Хърлец)                    3:1
Мизия (Мизия) - Надежда 1926 (Оряхово)                    2:1
Бутан (Бутан) - Ботев (Рогозен)                           3:0

                           V кръг

22-23 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин)                       1:6
Надежда 1926 (Оряхово) - Бутан (Бутан)                    2:0
Аугуста (Хърлец) - Мизия (Мизия)                          2:0
Балкански (Михайлово) - Септември (Гложене)               0:0
Орел 19 (Оряхово) - Манастирище 2000 (Манастирище)        0:2

                           VI кръг

29-30 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Манастирище 2000 (Манастирище)        отложен
Септември (Гложене) - Орел 19 (Оряхово)                   0:4
Мизия (Мизия) - Балкански (Михайлово)                     2:0
Бутан (Бутан) - Аугуста (Хърлец)                          3:2
Ботев (Рогозен) - Надежда 1926 (Оряхово)                  отложен
3 октомври 2012, сряда, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Манастирище 2000 (Манастирище)        0:2
Ботев (Рогозен) - Надежда 1926 (Оряхово)                  1:2

                           VII кръг

6-7 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Надежда 1926 (Оряхово) - Огоста (Хайредин)                5:0 сл.*
* - прекратен в 66', при 2:?, когато гостите напускат терена, несъгласни със зачетен
    гол на домакините. На Надежда 1926 е присъдена служебна победа с 5:0.
Аугуста (Хърлец) - Ботев (Рогозен)                        7:2
Балкански (Михайлово) - Бутан (Бутан)                     3:0
Орел 19 (Оряхово) - Мизия (Мизия)                         6:0
Манастирище 2000 (Манастирище) - Септември (Гложене)      6:0

                           VIII кръг

13-14 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Септември (Гложене)                   3:0
Мизия (Мизия) - Манастирище 2000 (Манастирище)            0:3 сл.*
* - домакините не се явяват.
Бутан (Бутан) - Орел 19 (Оряхово)                         0:0
Ботев (Рогозен) - Балкански (Михайлово)                   1:3
Надежда 1926 (Оряхово) - Аугуста (Хърлец)                 2:2

                           IX кръг

20-21 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Аугуста (Хърлец) - Огоста (Хайредин)                      1:2
Балкански (Михайлово) - Надежда 1926 (Оряхово)            0:0
Орел 19 (Оряхово) - Ботев (Рогозен)                       4:1
Манастирище 2000 (Манастирище) - Бутан (Бутан)            4:2
Септември (Гложене) - Мизия (Мизия)                       2:1

                           X кръг

27-28 октомври 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Мизия (Мизия)                         5:0
Септември (Гложене) - Бутан (Бутан)                       4:1
Манастирище 2000 (Манастирище) - Ботев (Рогозен)          7:0
Орел 19 (Оряхово) - Надежда 1926 (Оряхово)                1:1
Балкански (Михайлово) - Аугуста (Хърлец)                  6:2

                           XI кръг

3-4 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Балкански (Михайлово) - Огоста (Хайредин)                 0:0
Аугуста (Хърлец) - Орел 19 (Оряхово)                      0:2
Надежда 1926 (Оряхово) - Манастирище 2000 (Манастирище)   1:4
Ботев (Рогозен) - Септември (Гложене)                     0:2
Бутан (Бутан) - Мизия (Мизия)                             4:0

                           XII кръг

10-11 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Бутан (Бутан)                         1:0
Мизия (Мизия) - Ботев (Рогозен)                           2:1
Септември (Гложене) - Надежда 1926 (Оряхово)              3:1
Манастирище 2000 (Манастирище) - Аугуста (Хърлец)        11:2
Орел 19 (Оряхово) - Балкански (Михайлово)                 2:0

                           XIII кръг

17-18 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Орел 19 (Оряхово) - Огоста (Хайредин)                     4:0
Балкански (Михайлово) - Манастирище 2000 (Манастирище)    2:5
Аугуста (Хърлец) - Септември (Гложене)                    2:1
Надежда 1926 (Оряхово) - Мизия (Мизия)                    3:3
Ботев (Рогозен) - Бутан (Бутан)                           0:1

                           XIV кръг

24-25 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен)                       4:0
Бутан (Бутан) - Надежда 1926 (Оряхово)                    3:0
Мизия (Мизия) - Аугуста (Хърлец)                          3:1
Септември (Гложене) - Балкански (Михайлово)               2:1
Манастирище 2000 (Манастирище) - Орел 19 (Оряхово)        2:1

                           XV кръг

16 март 2013, събота, 15:30 ч:
Манастирище 2000 (Манастирище) - Огоста (Хайредин)        4:1
Аугуста (Хърлец) - Бутан (Бутан)                          1:0
Надежда 1926 (Оряхово) - Ботев (Рогозен)                  2:0
17 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Орел 19 (Оряхово) - Септември (Гложене)                   6:0
Балкански (Михайлово) - Мизия (Мизия)                     1:0

                           XVI кръг

23 март 2013, събота, 15:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Надежда 1926 (Оряхово)                4:0
Ботев (Рогозен) - Аугуста (Хърлец)                        1:0
Бутан (Бутан) - Балкански (Михайлово)                     0:1
Септември (Гложене) - Манастирище 2000 (Манастирище)      0:5
24 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Мизия (Мизия) - Орел 19 (Оряхово)                         2:2

                           XVII кръг

30 март 2013, събота, 15:30 ч:
Балкански (Михайлово) - Ботев (Рогозен)                   4:0
Аугуста (Хърлец) - Надежда 1926 (Оряхово)                 6:0
31 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Септември (Гложене) - Огоста (Хайредин)                   0:0
Манастирище 2000 (Манастирище) - Мизия (Мизия)            4:2
Орел 19 (Оряхово) - Бутан (Бутан)                         3:1

                           XVIII кръг

6 април 2013, събота, 17:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Аугуста (Хърлец)                      2:1
Надежда 1926 (Оряхово) - Балкански (Михайлово)            0:1
Ботев (Рогозен) - Орел 19 (Оряхово)                       2:5
Мизия (Мизия) - Септември (Гложене)                       5:0
7 април 2013, неделя, 17:30 ч:
Бутан (Бутан) - Манастирище 2000 (Манастирище)            2:4

                           XIX кръг

13 април 2013, събота, 17:30 ч:
Балкански (Михайлово) - Мизия (Мизия)                     1:1
Бутан (Бутан) - Ботев (Рогозен)                           7:0
Огоста (Хайредин) - Аугуста (Хърлец)                      1:0
14 април 2013, неделя, 17:30 ч:
Надежда 1926 (Оряхово) - Орел 19 (Оряхово)                1:1
Септември (Гложене) - Манастирище 2000 (Манастирище)      2:3

                           XX кръг

20 април 2013, събота, 17:30 ч:
Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин)                       1:4
Балкански (Михайлово) - Надежда 1926 (Оряхово)            1:0
21 април 2013, неделя, 17:30 ч:
Мизия (Мизия) - Аугуста (Хърлец)                          1:1
Манастирище 2000 (Манастирище) - Бутан (Бутан)            6:2
Орел 19 (Оряхово) - Септември (Гложене)                   3:1

                           XXI кръг

27 април 2013, събота, 17:30 ч:
Надежда 1926 (Оряхово) - Мизия (Мизия)                    4:3
Аугуста (Хърлец) - Ботев (Рогозен)                        2:1
28 април 2013, неделя, 17:30 ч:
Септември (Гложене) - Балкански (Михайлово)               4:0
Бутан (Бутан) - Орел 19 (Оряхово)                         2:2
Огоста (Хайредин) - Манастирище 2000 (Манастирище)        2:2

                           XXII кръг

1 май 2013, сряда, 11:00 ч:
Орел 19 (Оряхово) - Огоста (Хайредин)                     2:1
1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Мизия (Мизия) - Ботев (Рогозен)                           5:2
Манастирище 2000 (Манастирище) - Аугуста (Хърлец)         5:0
Балкански (Михайлово) - Бутан (Бутан)                     1:1
Надежда 1926 (Оряхово) - Септември (Гложене)              1:1

                           XXIII кръг

5 май 2013, неделя, 15:30 ч:
Аугуста (Хърлец) - Орел 19 (Оряхово)                      0:3
5 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Септември (Гложене) - Мизия (Мизия)                       2:3
Бутан (Бутан) - Надежда 1926 (Оряхово)                    7:2
Огоста (Хайредин) - Балкански (Михайлово)                 3:1
Ботев (Рогозен) - Манастирище 2000 (Манастирище)          0:3

                           XXIV кръг

11 май 2013, събота, 15:30 ч:
Орел 19 (Оряхово) - Ботев (Рогозен)                       3:2
11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Мизия (Мизия) - Манастирище 2000 (Манастирище)            2:2
Балкански (Михайлово) - Аугуста (Хърлец)                  1:2
Надежда 1926 (Оряхово) - Огоста (Хайредин)                0:0
Септември (Гложене) - Бутан (Бутан)                       1:3

                           XXV кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Септември (Гложене)                   2:1
Аугуста (Хърлец) - Надежда 1926 (Оряхово)                 6:0
Ботев (Рогозен) - Балкански (Михайлово)                   2:2
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Бутан (Бутан) - Мизия (Мизия)                             4:7
Манастирище 2000 (Манастирище) - Орел 19 (Оряхово)        5:0

                           XXVI кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Мизия (Мизия) - Орел 19 (Оряхово)                         3:0
Балкански (Михайлово) - Манастирище 2000 (Манастирище)    2:6
Надежда 1926 (Оряхово) - Ботев (Рогозен)                  2:1
Бутан (Бутан) - Огоста (Хайредин)                         1:0
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Септември (Гложене) - Аугуста (Хърлец)                    1:5

                           XXVII кръг

29 май 2013, сряда, 18:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Мизия (Мизия)                         2:2
Аугуста (Хърлец) - Бутан (Бутан)                          0:1
Ботев (Рогозен) - Септември (Гложене)                     6:2
Манастирище 2000 (Манастирище) - Надежда 1926 (Оряхово)   2:1
Орел 19 (Оряхово) - Балкански (Михайлово)                 3:0

нагоре


ОФГ Враца - юг 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Скала (Зверино)                    27   23   0   4   78:21   69
-------------------------------------------------------------------
 2. Монолит (Манастирище)              27   20   2   5   68:25   62
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Локомотив 2012 (Мездра)            27   18   3   6   84:44   57 [+]
 4. Искър 1923 (Роман)                 27   13   6   8   51:43   45 [+]
 5. Ботев 2012 (Пудрия)                27   10   2  15   58:75   32 [+]
 6. Околчица (Моравица)                27    9   4  14   40:54   31
 7. Строител (Кунино)                  27    8   2  17   35:64   26
 8. Любимец (Търнава)                  27    7   3  17   41:75   24
 9. Ботев (Бърдарски геран)            27    3   3  21   26:84   12
10. Ботев (Попица)                     27   11   1  15   53:49   34 [*]

Бележки
  - От този сезон ОФГ Враца е разделена на две групи на териториален принцип.
  - Чавдар (Бяла Слатина), 10-ти и изваден от Западна "Б" ФГ през изминалия сезон; има
възможност да се включи в Северозападна "В" АФГ, но отказва участие; след което отказва
участие и в ОФГ Враца.
  - Локомотив (Мездра), 2-и; и Торпедо 2004 (Борован), 6-и в Северозападна "В" АФГ през
изминалия сезон; се отказват от участие преди началото на сезона заради финансови проблеми
и имат право да се включат в ОФГ Враца, но се отказват от участие.
  - Локомотив 1929 (Мездра), 7-ми през изминалия сезон; влиза в Северозападна "В" АФГ.
  - Дунав 09 (Лесковец), 4-ти; и Спортист (Бели извор), 15-ти през изминалия сезон; се
отказват от участие.
  - Искър 1923 (Роман), Ботев 2012 (Пудрия) и Локомотив 2012 (Мездра) се включват в групата.
  - Монолит (Манастирище) играе домакинските си мачове в Рогозен.
  - Ботев (Попица) се отказва от участие на полусезона (преди XV кръг) по
финансови причини. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците
му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

25-26 август 2012, събота-неделя, 18:00 ч:
Скала (Зверино) - Строител (Кунино)                       7:0
Локомотив 2012 (Мездра) - Околчица (Моравица)             4:0 сл.*
* - прекратен в 30' при 1:0, когато гостите атакуват съдията, оспорвайки отбелязания
    гол от домакините. На Локомотив 2012 е присъдена служебна победа с 4:0.
Монолит (Манастирище) - Ботев (Бърдарски геран)           2:0
Любимец (Търнава) - Ботев (Попица)                        0:4
Искър 1923 (Роман) - Ботев 2012 (Пудрия)                  0:0

                           II кръг

1-2 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Строител (Кунино) - Ботев 2012 (Пудрия)                   0:4
Ботев (Попица) - Искър 1923 (Роман)                       6:0
Ботев (Бърдарски геран) - Любимец (Търнава)               1:2
Околчица (Моравица) - Монолит (Манастирище)               0:3
Скала (Зверино) - Локомотив 2012 (Мездра)                 2:1

                           III кръг

8-9 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Строител (Кунино)              10:2
Монолит (Манастирище) - Скала (Зверино)                   0:2
Любимец (Търнава) - Околчица (Моравица)                   2:0
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Бърдарски геран)              3:1
Ботев 2012 (Пудрия) - Ботев (Попица)                      0:5

                           IV кръг

15-16 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Строител (Кунино) - Ботев (Попица)                        1:4
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев 2012 (Пудрия)             3:1
Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                  2:2
Скала (Зверино) - Любимец (Търнава)                       4:1
Локомотив 2012 (Мездра) - Монолит (Манастирище)           4:1

                           V кръг

22-23 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Строител (Кунино)                 1:0
Любимец (Търнава) - Локомотив 2012 (Мездра)               0:3
Искър 1923 (Роман) - Скала (Зверино)                      0:3
Ботев 2012 (Пудрия) - Околчица (Моравица)                 8:0
Ботев (Попица) - Ботев (Бърдарски геран)                  8:0

                           VI кръг

29-30 септември 2012, събота-неделя, 17:00 ч:
Строител (Кунино) - Ботев (Бърдарски геран)               4:0
Околчица (Моравица) - Ботев (Попица)                      2:1
Скала (Зверино) - Ботев 2012 (Пудрия)                     3:1
Локомотив 2012 (Мездра) - Искър 1923 (Роман)              3:4
Монолит (Манастирище) - Любимец (Търнава)                 4:2

                           VII кръг

6-7 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Любимец (Търнава) - Строител (Кунино)                     1:0
Искър 1923 (Роман) - Монолит (Манастирище)                1:1
Ботев 2012 (Пудрия) - Локомотив 2012 (Мездра)             1:4
Ботев (Попица) - Скала (Зверино)                          1:0
Ботев (Бърдарски геран) - Околчица (Моравица)             2:2

                           VIII кръг

13-14 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Строител (Кунино) - Околчица (Моравица)                   3:0
Скала (Зверино) - Ботев (Бърдарски геран)                 3:0
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев (Попица)                  2:2
Монолит (Манастирище) - Ботев 2012 (Пудрия)               5:0
Любимец (Търнава) - Искър 1923 (Роман)                    2:1

                           IX кръг

20-21 октомври 2012, събота-неделя, 16:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Строител (Кунино)                    1:1
Ботев 2012 (Пудрия) - Любимец (Търнава)                   2:2
Ботев (Попица) - Монолит (Манастирище)                    3:0
Ботев (Бърдарски геран) - Локомотив 2012 (Мездра)         0:1
Околчица (Моравица) - Скала (Зверино)                     0:3

                           X кръг

27-28 октомври 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Скала (Зверино)                       0:2
Околчица (Моравица) - Локомотив 2012 (Мездра)             1:1
Ботев (Бърдарски геран) - Монолит (Манастирище)           0:3
Ботев (Попица) - Любимец (Търнава)                        2:1
Ботев 2012 (Пудрия) - Искър 1923 (Роман)                  2:4

                           XI кръг

3-4 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Ботев 2012 (Пудрия) - Строител (Кунино)                   4:2
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Попица)                       1:0
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)               3:3
Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)               3:0
Локомотив 2012 (Мездра) - Скала (Зверино)                 3:5

                           XII кръг

10-11 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Локомотив 2012 (Мездра)               3:2
Скала (Зверино) - Монолит (Манастирище)                   2:0
Околчица (Моравица) - Любимец (Търнава)                   5:0
Ботев (Бърдарски геран) - Искър 1923 (Роман)              1:5
Ботев (Попица) - Ботев 2012 (Пудрия)                      8:1

                           XIII кръг

17-18 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Ботев (Попица) - Строител (Кунино)                        4:0
Ботев 2012 (Пудрия) - Ботев (Бърдарски геран)             3:0
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  2:0
Любимец (Търнава) - Скала (Зверино)                       1:2
Монолит (Манастирище) - Локомотив 2012 (Мездра)           3:0

                           XIV кръг

24-25 ноември 2012, събота-неделя, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Монолит (Манастирище)                 0:2
Локомотив 2012 (Мездра) - Любимец (Търнава)               8:2
Скала (Зверино) - Искър 1923 (Роман)                      4:1
Околчица (Моравица) - Ботев 2012 (Пудрия)                 5:2
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев (Попица)                  2:5

* - Ботев (Попица) се отказва от участие на полусезона (преди XV кръг) по
финансови причини. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците
му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XV кръг

16 март 2013, събота, 15:30 ч:
Ботев (Попица) - Околчица (Моравица)                      0:3 сл.
Ботев 2012 (Пудрия) - Скала (Зверино)                     0:3
Искър 1923 (Роман) - Локомотив 2012 (Мездра)              0:3
Любимец (Търнава) - Монолит (Манастирище)                 0:3
17 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Строител (Кунино)               1:3

                           XVI кръг

23 март 2013, събота, 15:30 ч:
Строител (Кунино) - Любимец (Търнава)                     2:1
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев 2012 (Пудрия)             3:1
Скала (Зверино) - Ботев (Попица)                          3:0 сл.
24 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Монолит (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)                0:0
Околчица (Моравица) - Ботев (Бърдарски геран)             4:0

                           XVII кръг

30 март 2013, събота, 15:30 ч:
Околчица (Моравица) - Строител (Кунино)                   2:1
Ботев (Попица) - Локомотив 2012 (Мездра)                  0:3 сл.
Ботев 2012 (Пудрия) - Монолит (Манастирище)               1:5
Искър 1923 (Роман) - Любимец (Търнава)                    4:1
31 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Скала (Зверино)                 1:2

                           XVIII кръг

6 април 2013, събота, 17:30 ч:
Строител (Кунино) - Искър 1923 (Роман)                    1:3
Любимец (Търнава) - Ботев 2012 (Пудрия)                   3:0
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев (Бърдарски геран)         6:2
7 април 2013, неделя, 17:30 ч:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Попица)                    3:0 сл.
Скала (Зверино) - Околчица (Моравица)                     2:1

                           XIX кръг

13 април 2013, събота, 17:30 ч:
Ботев 2012 (Пудрия) - Околчица (Моравица)                 2:1
Строител (Кунино) - Искър 1923 (Роман)                    0:1
Скала (Зверино) - Ботев (Попица)                          3:0 сл.
Локомотив 2012 (Мездра) - Любимец (Търнава)               3:2
14 април 2013, неделя, 17:30 ч:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Бърдарски геран)           4:0 сл.*
* - прекратена в 60' при 1:1.

                           XX кръг

20 април 2013, събота, 17:30 ч:
Околчица (Моравица) - Любимец (Търнава)                   4:1
Ботев (Попица) - Локомотив 2012 (Мездра)                  0:3 сл.
Искър 1923 (Роман) - Скала (Зверино)                      2:0
Ботев 2012 (Пудрия) - Монолит (Манастирище)               3:4
21 април 2013, неделя, 17:30 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Строител (Кунино)               1:0

                           XXI кръг

27 април 2013, събота, 17:30 ч:
Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)               3:1
Строител (Кунино) - Ботев 2012 (Пудрия)                   0:1
Локомотив 2012 (Мездра) - Искър 1923 (Роман)              3:2
28 април 2013, неделя, 17:30 ч:
Скала (Зверино) - Ботев (Бърдарски геран)                 4:0
Любимец (Търнава) - Ботев (Попица)                        3:0 сл.

                           XXII кръг

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Околчица (Моравица) - Ботев (Попица)                      3:0 сл.
Искър 1923 (Роман) - Любимец (Търнава)                    4:0
Ботев (Бърдарски геран) - Локомотив 2012 (Мездра)         1:1
Ботев 2012 (Пудрия) - Скала (Зверино)                     2:5
Монолит (Манастирище) - Строител (Кунино)                 6:1

                           XXIII кръг

5 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Строител (Кунино) - Околчица (Моравица)                   2:0
Скала (Зверино) - Монолит (Манастирище)                   0:1
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев 2012 (Пудрия)             6:4
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)               6:3
Ботев (Попица) - Искър 1923 (Роман)                       0:3 сл.

                           XXIV кръг

11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                  0:0
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев (Попица)                  3:0 сл.
Ботев 2012 (Пудрия) - Любимец (Търнава)                   3:1
Монолит (Манастирище) - Локомотив 2012 (Мездра)           2:3
Строител (Кунино) - Скала (Зверино)                       4:3

                           XXV кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Скала (Зверино) - Околчица (Моравица)                     4:0
Локомотив 2012 (Мездра) - Строител (Кунино)               1:0
Любимец (Търнава) - Монолит (Манастирище)                 1:3
Ботев (Попица) - Ботев 2012 (Пудрия)                      0:3 сл.
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Бърдарски геран)              4:0

                           XXVI кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Ботев 2012 (Пудрия) - Искър 1923 (Роман)                  6:2
Монолит (Манастирище) - Ботев (Попица)                    3:0 сл.
Строител (Кунино) - Любимец (Търнава)                     2:2
Скала (Зверино) - Локомотив 2012 (Мездра)                 2:0
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Околчица (Моравица) - Ботев (Бърдарски геран)             2:0

                           XXVII кръг

29 май 2013, сряда, 18:30 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Околчица (Моравица)             3:2
Любимец (Търнава) - Скала (Зверино)                       1:5
Ботев (Попица) - Строител (Кунино)                        0:3 сл.
Искър 1923 (Роман) - Монолит (Манастирище)                1:3
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев 2012 (Пудрия)             1:3

нагоре


ОФГ Враца - финали 2012/13

                           За 3-4 място:

2 юни 2013, неделя, 16:00 ч:
във Враца, ст."Христо Ботев" - помощно игрище:
Орел 19 (Оряхово) - Монолит (Манастирище)                 0:0; при дузпите: 2:4

                           Финал:

2 юни 2013, неделя, 18:30 ч:
във Враца, ст."Христо Ботев":
Манастирище 2000 (Манастирище) - Скала (Зверино)          2:1 (1:0)
  [1:0 Ангел Петров 22', 1:1 Георги Иванов 50', 2:1 Ангел Петров 77'], ~ 1 000 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com