bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Велико Търново 2012/13


"А" ОФГ Велико Търново - север 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Павликени (Павликени)              22   16   3   3   81:14   51 [+.]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Янтра (Полски Тръмбеш)             22   16   0   6   71:35   48
 3. Светкавица (Михалци)               22   14   5   3   63:19   47 [+.]
 4. Недан (Недан)                      22   14   2   6   48:39   44
 5. Изгрев 93 (Царевец)                22   12   4   6   50:29   40
 6. Атлетик (Свищов)                   22   12   3   7   43:38   39
 7. Лато (Алеково)                     22    8   3  11   47:47   27 [+]
 8. Лозен 2006 (Сухиндол)              22    7   4  11   36:46   25
 9. Вихър (Раданово)                   22    5   5  12   31:56   20
10. Земеделец-Елит (Козловец)          22    5   3  14   23:61   18
11. Стрела (Ореш)                      22    4   1  17   30:68   13
-------------------------------------------------------------------
12. Бенковски (Българско Сливово)      22    1   3  18   19:90    6

Бележки
  - Преди началото на сезона териториалното разпределение на двете групи в
"А" ОФГ Велико Търново е променено и от източна и западна, те са променени
на северна и южна. Промяната обаче засяга само имената на групите, без да
настъпи преместване на отбори от една група в друга. "А" ОФГ - запад е
преименувана на "А" ОФГ - север; а "А" ОФГ - изток е преименувана на "А" ОФГ - юг.
  - Бъдеще 2010 (Бутово); 12-ти през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ.
  - Лато (Алеково), 6-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ - север.
  - ЦеСеКа (Лесичери), 1-ви; и Удар (Бяла черква), 6-ти през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Павликени (Павликени) и Светкавица (Михалци) се включват в ОФГ Велико
Търново и са включени директно в "А" ОФГ - север.
  - Лато (Алеково) играе домакинските си мачове в Козловец.

                           I кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Павликени (Павликени)               0:0
Недан (Недан) - Земеделец-Елит (Козловец)                 отложен
Светкавица (Михалци) - Стрела (Ореш)                      4:1
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Лато (Алеково) - Лозен 2006 (Сухиндол)                    5:2
Янтра (Полски Тръмбеш) - Атлетик (Свищов)                 5:2
Бенковски (Българско Сливово) - Вихър (Раданово)          1:1
1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Недан (Недан) - Земеделец-Елит (Козловец)                 2:0

                           II кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Лато (Алеково)                      4:1
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Павликени (Павликени) - Стрела (Ореш)                     9:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Светкавица (Михалци)          0:3
Вихър (Раданово) - Недан (Недан)                          2:2
Атлетик (Свищов) - Бенковски (Българско Сливово)          6:2
Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш)            2:1

                           III кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
в Свищов: *
Недан (Недан) - Атлетик (Свищов)                          3:1
* - в Свищов по взаимна договорка, ответният мач от XIV кръг се играе в Недан.
Светкавица (Михалци) - Вихър (Раданово)                   7:0
Стрела (Ореш) - Земеделец-Елит (Козловец)                 0:1
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Лато (Алеково) - Павликени (Павликени)                    1:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)              2:1
Бенковски (Българско Сливово) - Лозен 2006 (Сухиндол)     2:6

                           IV кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Бенковски (Българско Сливово)       4:0 сл.*
* - прекратен при 1:0 в 10', когато футболист от състава на гостите, започнали мача със
    7 футболиста, се контузва. На Изгрев 93 е присъдена служебна победа с 4:0.
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Земеделец-Елит (Козловец)         4:0
Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш)                          6:2
Атлетик (Свищов) - Светкавица (Михалци)                   0:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Недан (Недан)                     1:3
Лато (Алеково) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   2:3

                           V кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Недан (Недан) - Изгрев 93 (Царевец)                       1:1
Светкавица (Михалци) - Лозен 2006 (Сухиндол)              4:0
Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов)                          0:3
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)            2:1
Бенковски (Българско Сливово) - Лато (Алеково)            0:3
Земеделец-Елит (Козловец) - Вихър (Раданово)              2:1

                           VI кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Светкавица (Михалци)                1:1
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Вихър (Раданово)                 11:0
Атлетик (Свищов) - Земеделец-Елит (Козловец)              3:4
Лозен 2006 (Сухиндол) - Стрела (Ореш)                     2:1
Лато (Алеково) - Недан (Недан)                            5:3
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бенковски (Българско Сливово)    9:0

                           VII кръг

27 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Недан (Недан) - Янтра (Полски Тръмбеш)                    3:1
Светкавица (Михалци) - Лато (Алеково)                     2:0
Стрела (Ореш) - Изгрев 93 (Царевец)                       1:4
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Павликени (Павликени)     1:2
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен 2006 (Сухиндол)         2:2
Вихър (Раданово) - Атлетик (Свищов)                       2:1

                           VIII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец)           2:0
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Атлетик (Свищов)                  4:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Вихър (Раданово)                  3:0 сл.*
* - гостите пристигат за мача само с 11 футболиста, от които се оказва, че 5 нямат картотека.
Лато (Алеково) - Стрела (Ореш)                            6:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Светкавица (Михалци)             1:2
Бенковски (Българско Сливово) - Недан (Недан)             1:3

                           IX кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Недан (Недан) - Павликени (Павликени)                     0:2
Светкавица (Михалци) - Бенковски (Българско Сливово)      5:0  /възможно е срещата да е завършила и 4:0/
Стрела (Ореш) - Янтра (Полски Тръмбеш)                    1:3
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Лато (Алеково)                1:2
Вихър (Раданово) - Изгрев 93 (Царевец)                    1:2
Атлетик (Свищов) - Лозен 2006 (Сухиндол)                  3:1

                           X кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Атлетик (Свищов)                    1:2
Недан (Недан) - Светкавица (Михалци)                      1:0 *
* - Недан е наказан с лишаване от домакинство за 5 мача, заради атака на зрител
от публиката върху страничния съдия в 65', която не е довела до прекратявне на мача.
18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Лозен 2006 (Сухиндол)             4:0
Лато (Алеково) - Вихър (Раданово)                         2:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец)        6:1
Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш)             3:1

                           XI кръг

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Светкавица (Михалци) - Павликени (Павликени)              2:0
Стрела (Ореш) - Недан (Недан)                             2:4
25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Бенковски (Българско Сливово) 2:0
Вихър (Раданово) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 1:5
Атлетик (Свищов) - Лато (Алеково)                         3:2
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец)               1:2

                           I кръг - отложен мач

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Недан (Недан) - Земеделец-Елит (Козловец)                 2:0

                           XII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Стрела (Ореш) - Светкавица (Михалци)                      0:2
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Павликени (Павликени) - Изгрев 93 (Царевец)               3:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Лато (Алеково)                    3:0
Атлетик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 1:0
Вихър (Раданово) - Бенковски (Българско Сливово)          4:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Недан (Недан)                 0:3

                           XIII кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Стрела (Ореш) - Павликени (Павликени)                     3:2
Светкавица (Михалци) - Земеделец-Елит (Козловец)          6:0
в Павликени: *
Недан (Недан) - Вихър (Раданово)                          2:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Недан.
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов)          1:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            3:1
Лато (Алеково) - Изгрев 93 (Царевец)                      2:4

                           XIV кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              2:3
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Павликени (Павликени) - Лато (Алеково)                    3:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Бенковски (Българско Сливово)     6:0
в Павликени: */**
Атлетик (Свищов) - Недан (Недан)                          0:2
* - в Недан по взаимна договорка от III кръг.
** - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Недан.
Вихър (Раданово) - Светкавица (Михалци)                   2:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Стрела (Ореш)                 1:3

                           XV кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово)                          1:1
Светкавица (Михалци) - Атлетик (Свищов)                   5:1
в Павликени: *
Недан (Недан) - Лозен 2006 (Сухиндол)                     2:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Недан.
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Павликени (Павликени)         0:3
Бенковски (Българско Сливово) - Изгрев 93 (Царевец)       1:3
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лато (Алеково)                   4:1

                           XVI кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Недан (Недан)                       5:1
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)            3:1
Лато (Алеково) - Бенковски (Българско Сливово)            6:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Светкавица (Михалци)              1:1
Атлетик (Свищов) - Стрела (Ореш)                          4:2
Вихър (Раданово) - Земеделец-Елит (Козловец)              3:0

                           XVII кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Лозен 2006 (Сухиндол)                     2:3
Светкавица (Михалци) - Изгрев 93 (Царевец)                5:0
в Павликени: *
Недан (Недан) - Лато (Алеково)                            1:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Недан.
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Раданово) - Павликени (Павликени)                  0:2
Земеделец-Елит (Козловец) - Атлетик (Свищов)              2:4
Бенковски (Българско Сливово) - Янтра (Полски Тръмбеш)    1:4

                           XVIII кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Стрела (Ореш)                       5:2
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Павликени (Павликени) - Бенковски (Българско Сливово)    12:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Недан (Недан)                    3:1
Лато (Алеково) - Светкавица (Михалци)                     1:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)         1:1
Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово)                       1:0

                           XIX кръг

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Павликени (Павликени)                  1:1
Вихър (Раданово) - Лозен 2006 (Сухиндол)                  1:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец)           0:0
Стрела (Ореш) - Лато (Алеково)                            5:1
Светкавица (Михалци) - Янтра (Полски Тръмбеш)             4:0
в Павликени: *
Недан (Недан) - Бенковски (Българско Сливово)             5:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Недан.

                           XX кръг

11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Вихър (Раданово)                    3:0
12 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Павликени (Павликени) - Недан (Недан)                     6:0
Бенковски (Българско Сливово) - Светкавица (Михалци)      2:2
Янтра (Полски Тръмбеш) - Стрела (Ореш)                    1:0
Лато (Алеково) - Земеделец-Елит (Козловец)                4:2
Лозен 2006 (Сухиндол) - Атлетик (Свищов)                  0:2

                           XXI кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Стрела (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово)             3:0
Светкавица (Михалци) - Недан (Недан)                      7:3
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Павликени (Павликени)             0:3
Атлетик (Свищов) - Изгрев 93 (Царевец)                    2:1
Вихър (Раданово) - Лато (Алеково)                         2:2
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш)        2:8

                           XXII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Недан (Недан) - Стрела (Ореш)                             3:0
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол)               4:0
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Павликени (Павликени) - Светкавица (Михалци)              отложен
Бенковски (Българско Сливово) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:2
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Раданово)                 6:3
Лато (Алеково) - Атлетик (Свищов)                         0:1
29 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Павликени (Павликени) - Светкавица (Михалци)              5:0

нагоре


"А" ОФГ Велико Търново - юг 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 1986 (Стражица)             22   15   3   4   59:30   48
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ресен 2012 (Ресен)                 22   14   4   4   57:22   46 [+][*]
 3. Ботев (Дебелец)                    22   14   4   4   69:25   46
 4. Чумерна (Елена)                    22   13   6   3   49:21   45
 5. Лозен (Лозен)                      22   11   5   6   35:15   38 [+.]
 6. Янтра (Драганово)                  22   10   8   4   63:27   38
 7. Първомайци (Първомайци)            22    9   6   7   34:31   33
 8. Спортист (Козаревец)               22    8   1  13   43:42   25 [+]
 9. Владислав (Джулюница)              22    7   3  12   27:54   24 [+]
10. Левски (Лясковец)                  22    5   5  12   42:66   20
11. Ботев 1921 (Златарица)             22    1   2  19   13:88    5
-------------------------------------------------------------------
12. Вихър (Добри дял)                  22    1   1  20   17:87    1 [*]

Бележки
  - Преди началото на сезона териториалното разпределение на двете групи в
"А" ОФГ Велико Търново е променено и от източна и западна, те са променени
на северна и южна. Промяната обаче засяга само имената на групите, без да
настъпи преместване на отбори от една група в друга. "А" ОФГ - запад е
преименувана на "А" ОФГ - север; а "А" ОФГ - изток е преименувана на "А" ОФГ - юг.
  - Росица (Поликраище), 3-ти; Рудановски 1922 (Константин), 9-ти; и Спарта
(Самоводене), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие в "А" ОФГ и
изпадат в "Б" ОФГ
  - Спортист (Козаревец), 1-ви; Ресен (Ресен), 2-ри; и Владислав (Джулюница),
3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ - юг.
  - Килифарево 2003 (Килифарево), 1-ви през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Лозен (Лозен) се включва в ОФГ Велико Търново и е включен директно в "А" ОФГ - юг.
  - Ресен (Ресен) се преименува на Ресен 2012.
  - От актива на Вихър (Добри дял) са отнети 3 точки заради участие на нередовни
състезатели в мача от VIII кръг срещу Левски (Лясковец).

                           I кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Левски (Лясковец)                    7:2
Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял)                  2:1
Владислав (Джулюница) - Янтра (Драганово)                 0:0
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена)                  0:0
Ботев (Дебелец) - Ботев 1921 (Златарица)                 11:2
Лозен (Лозен) - Първомайци (Първомайци)                   0:0

                           II кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Чумерна (Елена) - Янтра (Драганово)                       1:0
Първомайци (Първомайци) - Владислав (Джулюница)           2:0
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Лозен (Лозен)                         0:3
Ботев 1921 (Златарица) - Спортист (Козаревец)             2:1
Левски (Лясковец) - Ботев (Дебелец)                       1:8
Левски 1986 (Стражица) - Ресен 2012 (Ресен)               6:2

                           III кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Чумерна (Елена)                      4:0
Спортист (Козаревец) - Левски (Лясковец)                  1:3
Владислав (Джулюница) - Вихър (Добри дял)                 3:1
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Левски 1986 (Стражица)                  5:3
Лозен (Лозен) - Ботев 1921 (Златарица)                    5:0
Янтра (Драганово) - Първомайци (Първомайци)               1:1

                           IV кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Чумерна (Елена) - Първомайци (Първомайци)                 5:0
Ресен 2012 (Ресен) - Ботев (Дебелец)                      1:0
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Янтра (Драганово)                     0:7
Ботев 1921 (Златарица) - Владислав (Джулюница)            1:2
Левски (Лясковец) - Лозен (Лозен)                         0:0
Левски 1986 (Стражица) - Спортист (Козаревец)             5:2

                           V кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Ресен 2012 (Ресен)                 2:1
Владислав (Джулюница) - Левски (Лясковец)                 2:2
Първомайци (Първомайци) - Вихър (Добри дял)               2:1
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Чумерна (Елена)                         2:0
Лозен (Лозен) - Левски 1986 (Стражица)                    2:0
Янтра (Драганово) - Ботев 1921 (Златарица)                8:0

                           VI кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Чумерна (Елена) - Вихър (Добри дял)                       5:3
Ресен 2012 (Ресен) - Лозен (Лозен)                        1:0
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ботев 1921 (Златарица) - Първомайци (Първомайци)          0:3 сл.
Левски (Лясковец) - Янтра (Драганово)                     отложен
Левски 1986 (Стражица) - Владислав (Джулюница)            3:0
Ботев (Дебелец) - Спортист (Козаревец)                    5:1
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Левски (Лясковец) - Янтра (Драганово)                     2:5

                           VII кръг

27 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Чумерна (Елена)                    1:2
Владислав (Джулюница) - Ресен 2012 (Ресен)                2:1
Първомайци (Първомайци) - Левски (Лясковец)               4:3
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Лозен (Лозен) - Ботев (Дебелец)                           3:0 сл.*
* - прекратен в 47' при 0:1, когато след изпълнена и изпусната дузпа от отбора на
    домакините, съдията дава знак тя да бъде пребита. При настъпилите спорове публика
    на гостите нахлува на терена и мачът е прекратен. На Лозен е присъдена служебна
    победа с 3:0, а Ботев е наказан с лишаване от домакинство за 6 мача. В последствие
    наказанието е намалено на 4 мача.
Янтра (Драганово) - Левски 1986 (Стражица)                5:0
Вихър (Добри дял) - Ботев 1921 (Златарица)                1:1

                           VIII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Чумерна (Елена) - Ботев 1921 (Златарица)                  3:0
Ресен 2012 (Ресен) - Янтра (Драганово)                    2:2
Спортист (Козаревец) - Лозен (Лозен)                      2:1
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Левски (Лясковец) - Вихър (Добри дял)                     3:0 сл.
* - първоначално 1:4, в последствие на Вихър е присъдена служебна загуба с 0:3 и от
    актива му са отнети 3 точки заради участие на нередовни състезатели в мача.
Левски 1986 (Стражица) - Първомайци (Първомайци)          2:1
в Самоводене: *
Ботев (Дебелец) - Владислав (Джулюница)                   4:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.

                           IX кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец)              0:4 сл.*
* - прекратен в 26' при 1:1, след като играчи и публика на домакините атакуват
    съдиите, протестирайки срещу редовността на отбелязан изравнителен гол от гостите.
    На Владислав е присъдена служебна загуба с 0:4 и отборът е наказан с лишаване
    от домакинство за 7 мача. В последствие наказанието е намалено на 3 мача.
Първомайци (Първомайци) - Ресен 2012 (Ресен)              1:1
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Лозен (Лозен) - Чумерна (Елена)                           0:0
Янтра (Драганово) - Ботев (Дебелец)                       1:1
Вихър (Добри дял) - Левски 1986 (Стражица)                1:3
Ботев 1921 (Златарица) - Левски (Лясковец)                1:1

                           X кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Чумерна (Елена) - Левски (Лясковец)                       6:1
Ресен 2012 (Ресен) - Вихър (Добри дял)                    3:0 сл.
Спортист (Козаревец) - Янтра (Драганово)                  2:3
18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Ботев 1921 (Златарица)           2:1
в Самоводене: *
Ботев (Дебелец) - Първомайци (Първомайци)                 4:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
Лозен (Лозен) - Владислав (Джулюница)                     3:0 сл.

                           XI кръг

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
в Лясковец: *
Владислав (Джулюница) - Чумерна (Елена)                   0:6
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Владислав.
Първомайци (Първомайци) - Спортист (Козаревец)            2:1
25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Янтра (Драганово) - Лозен (Лозен)                         0:0
Вихър (Добри дял) - Ботев (Дебелец)                       0:3
Ботев 1921 (Златарица) - Ресен 2012 (Ресен)               0:1
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица)                0:5

                           VI кръг - отложен мач

2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Левски (Лясковец) - Янтра (Драганово)                     2:5

                           XII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица)                  1:1
Първомайци (Първомайци) - Лозен (Лозен)                   1:1
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (Лясковец) - Ресен 2012 (Ресен)                    1:2
Ботев 1921 (Златарица) - Ботев (Дебелец)                  0:6
Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец)                  отложен
Янтра (Драганово) - Владислав (Джулюница)                 7:2
1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец)                  0:3

                           XIII кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
в Лясковец: *
Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)           0:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Владислав.
Спортист (Козаревец) - Ботев 1921 (Златарица)             3:0
Ресен 2012 (Ресен) - Левски 1986 (Стражица)               3:0
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Янтра (Драганово) - Чумерна (Елена)                       1:1
Лозен (Лозен) - Вихър (Добри дял)                         4:0
в Килифарево: *
Ботев (Дебелец) - Левски (Лясковец)                       1:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.

                           XIV кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Чумерна (Елена) - Ресен 2012 (Ресен)                      1:1
Първомайци (Първомайци) - Янтра (Драганово)               0:0
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Ботев (Дебелец)                  2:0
Левски (Лясковец) - Спортист (Козаревец)                  0:7
Ботев 1921 (Златарица) - Лозен (Лозен)                    0:2
Вихър (Добри дял) - Владислав (Джулюница)                 0:3

                           XV кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Чумерна (Елена)                 2:0
в Лясковец: *
Владислав (Джулюница) - Ботев 1921 (Златарица)            1:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Владислав.
Спортист (Козаревец) - Левски 1986 (Стражица)             1:4
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Драганово) - Вихър (Добри дял)                     4:0
Лозен (Лозен) - Левски (Лясковец)                         3:1
в Килифарево: *
Ботев (Дебелец) - Ресен 2012 (Ресен)                      1:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.

                           XVI кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Чумерна (Елена) - Ботев (Дебелец)                         2:0
Ресен 2012 (Ресен) - Спортист (Козаревец)                 2:1
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Лозен (Лозен)                    2:0
Левски (Лясковец) - Владислав (Джулюница)                 2:2
Ботев 1921 (Златарица) - Янтра (Драганово)                0:7
Вихър (Добри дял) - Първомайци (Първомайци)               0:4

                           XVII кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Ботев 1921 (Златарица)          7:0
Владислав (Джулюница) - Левски 1986 (Стражица)            1:2
Спортист (Козаревец) - Ботев (Дебелец)                    0:2
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Чумерна (Елена)                       0:1
Янтра (Драганово) - Левски (Лясковец)                     3:1
Лозен (Лозен) - Ресен 2012 (Ресен)                        1:0

                           XVIII кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Чумерна (Елена) - Спортист (Козаревец)                    1:1
Ресен 2012 (Ресен) - Владислав (Джулюница)                7:0
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Лозен (Лозен)                           1:0
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Драганово)                4:4
Левски (Лясковец) - Първомайци (Първомайци)               1:0
Ботев 1921 (Златарица) - Вихър (Добри дял)                3:4

                           XII кръг - отложен мач

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец)                  0:3

                           XIX кръг

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Ботев 1921 (Златарица) - Чумерна (Елена)                  2:6
Вихър (Добри дял) - Левски (Лясковец)                     3:9
Първомайци (Първомайци) - Левски 1986 (Стражица)          0:2
Янтра (Драганово) - Ресен 2012 (Ресен)                    1:2
Владислав (Джулюница) - Ботев (Дебелец)                   2:3
Лозен (Лозен) - Спортист (Козаревец)                      2:1

                           XX кръг

11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Чумерна (Елена) - Лозен (Лозен)                           3:1
Спортист (Козаревец) - Владислав (Джулюница)              1:2
Ресен 2012 (Ресен) - Първомайци (Първомайци)              5:1
12 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Янтра (Драганово)                       2:0
Левски 1986 (Стражица) - Вихър (Добри дял)                6:1
Левски (Лясковец) - Ботев 1921 (Златарица)                7:0

                           XXI кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Ботев (Дебелец)                 1:1
Владислав (Джулюница) - Лозен (Лозен)                     3:1
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена)                       1:2
Ботев 1921 (Златарица) - Левски 1986 (Стражица)           0:3
Вихър (Добри дял) - Ресен 2012 (Ресен)                    0:6
Янтра (Драганово) - Спортист (Козаревец)                  4:3

                           XXII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Чумерна (Елена) - Владислав (Джулюница)                   3:0
Спортист (Козаревец) - Първомайци (Първомайци)            3:0
Ресен 2012 (Ресен) - Ботев 1921 (Златарица)               4:0
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Лозен (Лозен) - Янтра (Драганово)                         3:0
Ботев (Дебелец) - Вихър (Добри дял)                       9:1
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец)                4:0

нагоре


"А" ОФГ Велико Търново - финал 2012/13

                           Финал:

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Павликени (Павликени)            0:5 (0:2)
  [0:1 Ивайло Стефанов 5', 0:2 Стилиян Ванев 34', 0:4 Мартин Кръстев 56',61';
   0:5 Стилиян Ванев 90']
8 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Павликени (Павликени) - Левски 1986 (Стражица)            3:0 (3:0); общ резултат: 8:0
  [2:0 Стилиян Иванов 3',32'; 3:0 Денчо Шипкалиев 35'], ~ 320 зрители

нагоре


"Б" ОФГ Велико Търново 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Алекс ОК (Шемшево)                 22   21   1   0   97:19   64 [+]
 2. Рудановски 1922 (Константин)       22   14   4   4   74:23   46 [-][*]
-------------------------------------------------------------------
 3. Юнак (Мерданя)                     22   13   2   7   52:36   41
 4. Дунав (Вардим)                     22   13   1   8   53:40   40
 5. Устрем (Масларево)                 22   12   4   6   64:50   40
 6. Долна Оряховица (Долна Оряховица)  22   11   5   6   33:19   38
 7. Росица (Поликраище)                22   10   5   7   55:34   35 [-]
 8. Бъдеще 2010 (Бутово)               22   10   2  10   57:52   32 [-]
 9. Спарта (Самоводене)                22    5   2  15   25:61   17 [-][*]
10. Димча (Димча)                      22    3   4  15   35:64   13 [+]
11. Победа (Кесарево)                  22    3   0  19   19:93    9 [+]
12. Стрела (Обединение)                22    2   0  20   27:100   6

Бележки
  - Росица (Поликраище), 3-ти; Рудановски 1922 (Константин), 9-ти; и Спарта
(Самоводене), 10-ти в "А" ОФГ - изток през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Бъдеще 2010 (Бутово); 12-ти; в "А" ОФГ - запад през изминалия сезон; изпада
в "Б" ОФГ.
  - Спортист (Козаревец), 1-ви; Ресен (Ресен), 2-ри; Владислав (Джулюница),
3-ти; и Лато (Алеково), 6-ти през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Диана 1924 (Правда), 5-ти; и Челси (Вързулица), 10-ти през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Победа (Кесарево), Димча (Димча) и Алекс ОК (Шемшево) се включват в групата.
  - Алекс ОК (Шемшево) играе домакинските си мачове в Леденик.

                           I кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Дунав (Вардим) - Устрем (Масларево)                       3:0
Рудановски 1922 (Константин) - Спарта (Самоводене)        4:0
Юнак (Мерданя) - Росица (Поликраище)                      1:1
Долна Оряховица (Д.Оряховица) - Победа (Кесарево)         4:0
Димча (Димча) - Стрела (Обединение)                       3:2
Алекс ОК (Шемшево) - Бъдеще 2010 (Бутово)                 5:0

                           II кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Устрем (Масларево) - Бъдеще 2010 (Бутово)                 6:3
Стрела (Обединение) - Алекс ОК (Шемшево)                  отложен
Победа (Кесарево) - Димча (Димча)                         3:0
Росица (Поликраище) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)       1:2
Спарта (Самоводене) - Юнак (Мерданя)                      3:1
Дунав (Вардим) - Рудановски 1922 (Константин)             2:3
1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Стрела (Обединение) - Алекс ОК (Шемшево)                  1:5

                           III кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Устрем (Масларево)         8:0
Юнак (Мерданя) - Дунав (Вардим)                           отложен
Долна Оряховица (Д.Оряховица) - Спарта (Самоводене)       0:0
Димча (Димча) - Росица (Поликраище)                       1:3
Алекс ОК (Шемшево) - Победа (Кесарево)                    8:0
Бъдеще 2010 (Бутово) - Стрела (Обединение)                5:0
1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Дунав (Вардим)                           3:0

                           IV кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Устрем (Масларево) - Стрела (Обединение)                  7:1
Победа (Кесарево) - Бъдеще 2010 (Бутово)                  1:4
Росица (Поликраище) - Алекс ОК (Шемшево)                  1:3
Спарта (Самоводене) - Димча (Димча)                       2:0
Дунав (Вардим) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)            3:0
Рудановски 1922 (Константин) - Юнак (Мерданя)             8:1

                           V кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Устрем (Масларево)                       4:2
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Рудановски 1922 (Константин)  1:1
Димча (Димча) - Дунав (Вардим)                            1:1
Алекс ОК (Шемшево) - Спарта (Самоводене)                  4:1
Бъдеще 2010 (Бутово) - Росица (Поликраище)                1:1
Стрела (Обединение) - Победа (Кесарево)                   2:3

                           VI кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Устрем (Масларево) - Победа (Кесарево)                    5:1
Росица (Поликраище) - Стрела (Обединение)                 6:1
Спарта (Самоводене) - Бъдеще 2010 (Бутово)                2:0
Дунав (Вардим) - Алекс ОК (Шемшево)                       0:3
Рудановски 1922 (Константин) - Димча (Димча)              4:0
Юнак (Мерданя) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)            1:0

                           VII кръг

27 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Долна Оряховица (Д.Оряховица) - Устрем (Масларево)        0:1
Димча (Димча) - Юнак (Мерданя)                            1:2
Алекс ОК (Шемшево) - Рудановски 1922 (Константин)         2:1
Бъдеще 2010 (Бутово) - Дунав (Вардим)                     6:0
Стрела (Обединение) - Спарта (Самоводене)                 3:6
Победа (Кесарево) - Росица (Поликраище)                   0:3

                           VIII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Устрем (Масларево) - Росица (Поликраище)                  2:2
Спарта (Самоводене) - Победа (Кесарево)                   3:1
Дунав (Вардим) - Стрела (Обединение)                      8:3
Рудановски 1922 (Константин) - Бъдеще 2010 (Бутово)       8:0
Юнак (Мерданя) - Алекс ОК (Шемшево)                       0:2
Долна Оряховица (Д.Оряховица) - Димча (Димча)             4:0

                           IX кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Димча (Димча) - Устрем (Масларево)                        2:3
Алекс ОК (Шемшево) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)        1:0
Бъдеще 2010 (Бутово) - Юнак (Мерданя)                     5:1
Стрела (Обединение) - Рудановски 1922 (Константин)        0:3
Победа (Кесарево) - Дунав (Вардим)                        0:3
Росица (Поликраище) - Спарта (Самоводене)                 2:0

                           X кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Устрем (Масларево) - Спарта (Самоводене)                  5:2
Дунав (Вардим) - Росица (Поликраище)                      1:0
Рудановски 1922 (Константин) - Победа (Кесарево)          3:0
Юнак (Мерданя) - Стрела (Обединение)                      5:0
Долна Оряховица (Д.Оряховица) - Бъдеще 2010 (Бутово)      3:1
Димча (Димча) - Алекс ОК (Шемшево)                        5:6

                           XI кръг

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Алекс ОК (Шемшево) - Устрем (Масларево)                   8:2
Бъдеще 2010 (Бутово) - Димча (Димча)                      3:1
Стрела (Обединение) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)       2:3
Победа (Кесарево) - Юнак (Мерданя)                        1:6
Росица (Поликраище) - Рудановски 1922 (Константин)        0:0
Спарта (Самоводене) - Дунав (Вардим)                      1:2

                           II кръг - отложен мач

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Стрела (Обединение) - Алекс ОК (Шемшево)                  1:5

                           III кръг - отложен мач

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Дунав (Вардим)                           3:0

                           XII кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Устрем (Масларево) - Дунав (Вардим)                       1:3
Спарта (Самоводене) - Рудановски 1922 (Константин)        0:5 *
* - заради нахлуване на зрител на терена и удар срещу играч на гостите
Самоводене е лишен с лишаване от домакинство за 2 мача.
Росица (Поликраище) - Юнак (Мерданя)                      0:1
Победа (Кесарево) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)         0:3
Стрела (Обединение) - Димча (Димча)                       1:6
Бъдеще 2010 (Бутово) - Алекс ОК (Шемшево)                 1:3

                           XIII кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Бъдеще 2010 (Бутово) - Устрем (Масларево)                 3:2
Алекс ОК (Шемшево) - Стрела (Обединение)                  8:0
Димча (Димча) - Победа (Кесарево)                         7:0
Долна Оряховица (Д.Оряховица) - Росица (Поликраище)       2:0
Юнак (Мерданя) - Спарта (Самоводене)                      3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Рудановски 1922 (Константин) - Дунав (Вардим)             3:0 сл.

                           XIV кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Устрем (Масларево) - Рудановски 1922 (Константин)         2:2
Дунав (Вардим) - Юнак (Мерданя)                           4:0
в Поликраище: *
Спарта (Самоводене) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)       1:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Самоводене.
Росица (Поликраище) - Димча (Димча)                       3:1
Победа (Кесарево) - Алекс ОК (Шемшево)                    1:7
Стрела (Обединение) - Бъдеще 2010 (Бутово)                4:8

                           XV кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Стрела (Обединение) - Устрем (Масларево)                  3:4
Бъдеще 2010 (Бутово) - Победа (Кесарево)                  5:1
Алекс ОК (Шемшево) - Росица (Поликраище)                  6:0
Димча (Димча) - Спарта (Самоводене)                       0:0
Долна Оряховица (Д.Оряховица) - Дунав (Вардим)            1:0
Юнак (Мерданя) - Рудановски 1922 (Константин)             4:0 сл.*
* - прекратен в 50' при 1:1 заради масов бой между футболисти на терена, след което
    гостите напускат терена.

                           XVI кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Устрем (Масларево) - Юнак (Мерданя)                       6:1
Рудановски 1922 (Константин) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)  3:0 сл.
Дунав (Вардим) - Димча (Димча)                            5:1
в Поликраище: *
Спарта (Самоводене) - Алекс ОК (Шемшево)                  0:6
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Самоводене.
Росица (Поликраище) - Бъдеще 2010 (Бутово)                5:1
Победа (Кесарево) - Стрела (Обединение)                   0:1

                           XVII кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Победа (Кесарево) - Устрем (Масларево)                    0:7
Стрела (Обединение) - Росица (Поликраище)                 0:5
Бъдеще 2010 (Бутово) - Спарта (Самоводене)                4:0
Алекс ОК (Шемшево) - Дунав (Вардим)                       9:3
Димча (Димча) - Рудановски 1922 (Константин)              0:2
Долна Оряховица (Д.Оряховица) - Юнак (Мерданя)            0:0

                           XVIII кръг

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Устрем (Масларево) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)        0:0
Юнак (Мерданя) - Димча (Димча)                            7:0
Рудановски 1922 (Константин) - Алекс ОК (Шемшево)         отложен
Дунав (Вардим) - Бъдеще 2010 (Бутово)                     2:0
Спарта (Самоводене) - Стрела (Обединение)                 0:3
Росица (Поликраище) - Победа (Кесарево)                   6:1
22 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Алекс ОК (Шемшево)         0:1

                           XIX кръг

11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Росица (Поликраище) - Устрем (Масларево)                  0:2
Победа (Кесарево) - Спарта (Самоводене)                   3:1
Стрела (Обединение) - Дунав (Вардим)                      0:3
Бъдеще 2010 (Бутово) - Рудановски 1922 (Константин)       3:1
Алекс ОК (Шемшево) - Юнак (Мерданя)                       2:1
Димча (Димча) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)             2:2

                           XX кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Устрем (Масларево) - Димча (Димча)                        3:1
Долна Оряховица (Д.Оряховица) - Алекс ОК (Шемшево)        0:1
Юнак (Мерданя) - Бъдеще 2010 (Бутово)                     2:1
Рудановски 1922 (Константин) - Стрела (Обединение)        3:0
Дунав (Вардим) - Победа (Кесарево)                        5:1
Спарта (Самоводене) - Росица (Поликраище)                 1:7

                           XVIII кръг - отложен мач

22 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Алекс ОК (Шемшево)         0:1

                           XXI кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Спарта (Самоводене) - Устрем (Масларево)                  2:3
Росица (Поликраище) - Дунав (Вардим)                      4:2
Победа (Кесарево) - Рудановски 1922 (Константин)          2:7
Стрела (Обединение) - Юнак (Мерданя)                      0:5
Бъдеще 2010 (Бутово) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)      1:2
Алекс ОК (Шемшево) - Димча (Димча)                        6:1

                           XXII кръг

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Устрем (Масларево) - Алекс ОК (Шемшево)                   1:1
Димча (Димча) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      2:2
Долна Оряховица (Д.Оряховица) - Стрела (Обединение)       4:0
Юнак (Мерданя) - Победа (Кесарево)                        3:0
Рудановски 1922 (Константин) - Росица (Поликраище)        5:5
Дунав (Вардим) - Спарта (Самоводене)                      3:0

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com