bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Югоизточна "В" АФГ 2012/13

| Регламент |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Гълъбово)                   34   22   7   5   56:17   73     Влиза в "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Хасково 2009 (Хасково)             34   20   9   5   62:25   69 [+]
 3. Мастер (Бургас)                    34   19  10   5   53:25   67
 4. Свиленград 1921 (Свиленград)       34   20   3  11   62:34   63
 5. Верея (Стара Загора)               34   17   9   8   47:29   60 [+]
 6. Несебър (Несебър)                  34   18   4  12   58:31   58 [-]
 7. Асеновец 2005 (Асеновград)         34   16   7  11   58:45   55
 8. Спартак-С 94 (Пловдив)             34   16   4  14   45:37   52
 9. Созопол (Созопол)                  34   15   6  13   51:32   51
10. Тунджа 1915 (Ямбол)                34   16   2  16   60:56   50     [1 0 1 10:3  3]
11. Левски (Карлово)                   34   14   8  12   52:53   50     [1 0 1  3:10 3]
12. ИТД Гигант (Съединение)            34   12   9  13   42:39   45
13. Розова долина (Казанлък)           34   13   3  18   34:51   42
14. Димитровград 1947 (Димитровград)   34   11   8  15   36:47   41
15. Загорец (Нова Загора)              34   10   8  16   30:41   38
16. Брестник 1948 (Пловдив)            34    8   3  23   35:92   27
-------------------------------------------------------------------
17. Хеброс 1921 (Харманли)             34    5   1  28   20:76   16 [*] Изваден в ОФГ Хасково
18. Арда (Кърджали)                    34    2   3  29   10:81    6 [*] Изваден в ОФГ Кърджали

Бележки
  - Черноморец (Поморие), 5-ти в Източна "Б" ФГ през изминалия сезон; не получава
лиценз за "Б" ФГ за настоящия сезон и е изваден от групата. Отборът има възможност
да се включи в ЮИ "В" АФГ, но отказва участие и е закрит.
  - Хасково II (Хасково) се преименува на Хасково 2009 (Хасково).
  - Съкращението "ИТД" в името на ИТД Гигант (Съединение) е на трите имена на
основния спонсор на клуба - Иван Тодоров Дараджански.
  - Мастер (Бургас) играе домакинските си мачове в Българово.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в
Димитровград.
  - Арда (Кърджали) играе домакинските си мачове през есента в Перперек, а през пролетта -
на ст."Дружба" в Кърджали.
  - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Беркут" в Брестник.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив.
  - Верея (Стара Загора) играе домакинските си мачове на спортния комплекс в кв.Колю
Ганчево, Стара Загора.
  - На 21 ноември 2012 СТК отнема 3 точки от актива на Арда (Кърджали) заради неявяване
за мача им от XV кръг срещу Ботев (Гълъбово) на 17 ноември по неуважителни причини.
  - На 9 април 2013 СТК изважда Арда за второ неявяване без уважителни причини - за
мача от XXIV кръг срещу Созопол. Активът на отбора до този момент се запазва, а на
противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На 14 май 2013 Хеброс 1921 (Харманли) прекратява по-нататъшното си участие във
"В" група. Активът на отбор до този момент се запазва, а на противниците му до края
на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

Голмайстори - пълен списък
15 - Юлий Шекеров           - Хасково 2009 (Хасково)
14 - Ирфан Юсеинов          - ИТД Гигант (Съединение)
13 - Александър Стойчев     - Брестник 1948 (Пловдив)
   - Йордан Николов         - Тунджа 1915 (Ямбол)
12 - Любомир Цеков          - Созопол (Созопол)  /вкл. 6 гола за Свиленград 1921 (Свиленград)/
   - Шабан Османов          - Асеновец 2005 (Асеновград)
11 - Станимир Баев          - Хасково 2009 (Хасково)  /вкл. 7 гола за Хеброс 1921 (Харманли)/
10 - Благовест Зайцев       - Спартак-С 94 (Пловдив)
   - Ридван Хаджифейзула    - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - ВеселиН Тахчиев        - Левски (Карлово)
   - Стоян Маринов          - Левски (Карлово)
   - Теодор Стефанов        - Левски (Карлово)  /вкл. 2 гола за Созопол (Созопол)/
   - Анастас Попов          - Свиленград 1921 (Свиленград)

                           I кръг

18 август 2012, събота, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Несебър (Несебър)                      1:1 (1:0)
  [1:0 Илиян Илиев 2', 1:1 Борислав Иванов 47'], 200 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Брестник 1948 (Пловдив)                 2:0 (0:0)
  [2:0 Мустафа Хабиб 60',82'], 500 зрители
Верея (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)             2:0 (1:0)
  [1:0 Румен Калчев 45', 2:0 Милчо Танев 64'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ботев (Гълъбово)                    0:3 (0:1)
  [0:2 Георги Кирилов 39',70'; 0:3 Иван Винков 75'], 250 зрители
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:0 (1:0)
  [1:0 Венелин Братанов 21']
  [чк: Ахмед Сюнетчиев (Рд) 79', Борислав Хаджиев (А) 85'], 450 зрители
19 август 2012, неделя, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол)                 0:0
   200 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:1 (1:1)
  [1:0 Антон Иванов 4', 1:1 Иван Ангелов 20'], 250 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Хасково 2009 (Хасково)          1:2 (1:0)
  [1:0 Ирфан Юсеинов 43'-д, 1:1 Кирчо Крумов 51', 1:2 Юлий Шекеров 84'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хеброс 1921 (Харманли) 2:0 (0:0)
  [2:0 Цветомир Матев 60',65']
  [чк: Янислав Иванов (Х) 28', Николай Димитров (Х) 70'], 200 зрители

                           II кръг

25 август 2012, събота, 18:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               4:0 (2:0)
  [1:0 Пламен Коларов 14', 2:0 Валентин Кьосев 20', 3:0 Георги Кирилов 61',
   4:0 Стоян Диков 77'], 200 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)          0:0
   100 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            2:2 (1:0)
  [1:0 Александър Стойчев 33', 1:1 Атанас Рибарски 65', 1:2 Румен Калчев 71',
   2:2 Александър Стойчев 90'+3'], 150 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)           1:0 (0:0)
  [1:0 Анастас Попов 73'], 112 зрители
26 август 2012, неделя, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Хеброс 1921 (Харманли)                1:0 (0:0)
  [1:0 Никола Денев 87']
  [чк: Димитър Димитров (Х) 89'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     2:1 (1:0)
  [2:0 Шабан Османов 30',59'; 2:1 Жеко Йорданов 70']
  [чк: Веселин Филипов (А) 63', Георги Христов (Д) 88'], 300 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Тунджа 1915 (Ямбол)              4:1 (1:1)
  [0:1 Марко Марков 18', 4:1 Йордан Василев 39',55',59',70'], 400 зрители
Несебър (Несебър) - Арда (Кърджали)                       4:0 (2:0)
  [1:0 Борислав Иванов 27', 2:0 Димитър Попов 31', 4:0 Борислав Иванов 52',64'-д], 50 зрители
Загорец (Нова Загора) - Мастер (Бургас)                   0:0
   300 зрители

                           III кръг

1 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                  0:0
  [чк: Добрин Кисьов (З) 22'], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)         5:1 (1:0)
  [1:0 Васко Кочев 5', 2:0 Ирфан Юсеинов 52', 3:0 Георги Неделчев 67',
   4:0 Ирфан Юсеинов 70'-д, 5:0 Георги Стефанов 80', 5:1 Александър Стойчев 84']
  [чк: Никола Кемалов (Б) 57'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Спартак-С 94 (Пловдив)              3:1 (1:0)
  [1:0 Стойко Колев 18', 2:0 Тодор Чирпанов 47', 3:0 Християн Сивилов 63',
   3:1 Благовест Зайцев 75'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Хасково 2009 (Хасково)         0:0
   300 зрители
2 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Мастер (Бургас) - Созопол (Созопол)                       отложен
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)            0:2 (0:1)
  [0:1 Светослав Татьозов 7', 0:2 Любомир Цеков 89'], 150 зрители
Верея (Стара Загора) - Несебър (Несебър)                  2:1 (1:1)
  [1:0 Тодор Динев 7', 1:1 Джихат Кямил 31', 2:1 Румен Калчев 87']
  [чк: Цветелин Радев (Н) 86'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Гълъбово)       0:0
   300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Асеновец 2005 (Асеновград)       2:3 (2:1)
  [1:0 Пейко Петков 11', 2:0 Михаил Димитров 18', 2:1 Мехмедали Мустафов 32',
   2:2 Петьо Димитров 66', 2:3 Шабан Османов 69'], 200 зрители
4 септември 2012, вторник, 17:00 ч:
в Българово:
Мастер (Бургас) - Созопол (Созопол)                       2:1 (2:1)
  [1:0 Динко Дерменджиев 7', 1:1 Георги Бъчваров 9', 2:1 Николай Стоянов 18']
  [чк: Михаил Ралев (С) 62', Георги Цъаров (М) 82', Георги Бъчваров (С) 84',
   Симеон Баев (С) непосредствено след края на мача], 200 зрители

                           IV кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Хеброс 1921 (Харманли)                 4:0 (1:0)
  [1:0 Георги Вълев 42', 2:0 Даниел Добриков 52', 4:0 Иван Винков 82',84'], 70 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)         2:0 (1:0)
  [2:0 Андрей Андреев 36',74'], 50 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)             2:4 (2:1)
  [2:0 Александър Стойчев 16',35'; 2:1 Йордан Николов 45', 2:2 Тодор Чирпанов 62',
   2:3 Християн Сивилов 71', 2:4 Стойко Колев 76']
  [чк: Борис Благоев (Б) 44'], 35 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Левски (Карлово)                        7:1 (3:0)
  [1:0 Райчо Раев 3', 2:0 Антон Иванов 12', 3:0 Трендафил Момчилов 37',
   4:0 Райчо Раев 53', 5:0 Емил Рачев 57'-д, 5:1 Веселин Тахчиев 65',
   6:1 Райчо Раев 75', 7:1 Антон Иванов 78'], 58 зрители
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Асеновец 2005 (Асеновград)            1:1 (1:1)
  [1:0 Никола Денев 3', 1:1 Борислав Караматев 32']
  [чк: Шабан Османов (А) 50'], 50 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0 (1:0)
  [1:0 Юлий Шекеров 42', 2:0 Недялко Колев 55', 3:0 Димитър Алексиев 76'], 1 000 зрители
Несебър (Несебър) - ИТД Гигант (Съединение)               1:0 (1:0)
  [1:0 Мирослав Радев 20'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея (Стара Загора)       4:1 (0:0)
  [0:1 Румен Калчев 63', 1:1 Анастас Попов 65', 2:1 Николай Колев 68',
   3:1 Светослав Татьозов 76', 4:1 Николай Колев 81'], 500 зрители
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                   2:0 (1:0)
  [1:0 Стоян Стефанов 17', 2:0 Станимир Белчев 66'], 100 зрители

                           V кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)                      0:1 (0:0)
  [0:1 Теодор Стефанов 60'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                   2:1 (1:1)
  [1:0 Георги Христов 36', 1:1 Владислав Иванов 38'-аг, 2:1 Марко Марков 71']
  [чк: Стоян Стоянов (Н) 55'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Брестник 1948 (Пловдив)        4:0 (1:0)
  [1:0 Кристиян Славов 37', 2:0 Пламен Стоянов 52', 3:0 Атанас Савов 64'-аг,
   4:0 Ахмед Сюнетчиев 89'-д]
  [чк: Атанас Чонков (Рд) 80', Атанас Савов (Б) 80'], 250 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1 (0:0)
  [0:1 Благовест Зайцев 53'], 121 зрители
16 септември 2012, неделя, 16:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Чергев 51'], 100 зрители
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Мастер (Бургас)                         0:1 (0:1)
  [0:1 Райчо Раев 45'], 50 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)    1:2 (0:1)
  [0:1 Аян Садъков 16', 0:2 Любомир Цеков 50', 1:2 Костадин Апостолов 65']
  [чк: Валентин Маринов (ИТД) 79'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково 2009 (Хасково)           0:3 (0:2)
  [0:1 Димитър Алексиев 1', 0:2 Николай Димитров 42', 0:3 Юлий Шекеров 80'], 350 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Гълъбово)             0:0
   250 зрители

                           VI кръг

19 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                      1:1 (0:1)
  [0:1 Станислав Катранков 13', 1:1 Симеон Баев 56'], 150 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)       3:1 (1:1)
  [0:1 Бахри Шакир 4', 1:1 Кирчо Крумов 43', 2:1 Димитър Алексиев 47',
   3:1 Юлий Шекеров 89'], 300 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)           3:0 (1:0)
  [1:0 Благовест Зайцев 14', 3:0 Андрей Андреев 49',53'], 90 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)        3:5 (1:2)
  [0:1 Васил Сантов 14', 0:2 Владимир Драмалиев 24', 1:2 Александър Стойчев 36',
   1:3 Антон Колев 49', 2:3 Виолин Димиев 63', 2:4 Слав Стоянов 85',
   3:4 Димо Хаджиев 87', 3:5 Владимир Драмалиев 90'+2']
  [чк: Никола Кемалов (Б) 44'], 150 зрители
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък)              3:0 (2:0)
  [1:0 Мирослав Радев 6', 2:0 Цветелин Радев 25', 3:0 Борислав Иванов 78'], 150 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 1915 (Ямбол)        5:2 (3:1)
  [0:1 Йордан Николов 3', 1:1 Иван Ангелов 25', 2:1 Пейо Батинов 29',
   3:1 Николай Колев 44', 4:1 Пейо Батинов 56', 4:2 Стойко Колев 67',
   5:2 Николай Колев 70'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - ИТД Гигант (Съединение)           4:0 (1:0)
  [2:0 Димитър Павлов 41',64'; 3:0 Станимир Белчев 73', 4:0 Димитър Павлов 85'], 137 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Верея (Стара Загора)                    0:0
   100 зрители
Левски (Карлово) - Арда (Кърджали)                        1:1 (1:1)
  [0:1 Синан Сали 14', 1:1 Стоян Маринов 44'-д], 200 зрители

                           VII кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Левски (Карлово)                   1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Чергев 43'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Мастер (Бургас)                 0:0
   90 зрители
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:1 (1:0)
  [1:0 Пламен Стоянов 12', 1:1 Любомир Цеков 75', 2:1 Венелин Братанов 85'], 300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Брестник 1948 (Пловдив)          1:0 (0:0)
  [1:0 Станимир Баев 52'-д], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)       2:1 (2:0)
  [1:0 Йордан Жаров 31', 2:0 Благомир Мастагарков 41', 2:1 Станимир Димитров 87'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Хасково 2009 (Хасково)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Валентин Кьосев 49'], 150 зрители
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Созопол (Созопол)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Благовест Саръев 71'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)               0:0
   250 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър)      2:0 (2:0)
  [1:0 Антон Колев 6', 2:0 Живко Митев 18'], 200 зрители

                           VIII кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Георги Кирилов 24'], 50 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      0:2 (0:1)
  [0:1 Бахри Шакир 23', 0:2 Джунейт Узунов 88']
  [чк: Благомир Мастагарков (А) 42', Кирил Георгиев (Б) 71', Димитър Джонджуров (А) 71'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          0:1 (0:0)
  [0:1 Кристиян Славов 90']
  [чк: Никола Цонков (Рд) 70', Коста Тодоров (З) 70'], 100 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     3:0 (1:0)
  [1:0 Кирил Маринов 10', 2:0 Цветан Филипов 56', 3:0 Антон Иванов 84'], 50 зрители
Левски (Карлово) - ИТД Гигант (Съединение)                0:0
   400 зрители
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Хасково 2009 (Хасково)                2:2 (2:0)
  [1:0 Станимир Ковачев 8', 2:0 Диян Хаджиев 21', 2:1 Делчо Стоилов 71',
   2:2 Николай Манчев 85'], 150 зрители
Несебър (Несебър) - Хеброс 1921 (Харманли)                3:0 сл.*
* - гостите предварително обявяват, че няма да се явяват.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   0:1 (0:0)
  [0:1 Йордан Апостолов 86'], 500 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Верея (Стара Загора)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Александър Дерменджиев 83'], 100 зрители

                           IX кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)                    8:0 (3:0)
  [1:0 Йордан Николов 15', 2:0 Тодор Чирпанов 30', 3:0 Стойко Колев 45',
   4:0 Георги Гончев 56', 5:0 Валентин Вълков 61', 6:0 Георги Рашев 70',
   7:0 Георги ГОнчев 76' 8:0 Станимир Димитров 80'], 173 зрители
Розова долина (Казанлък) - Мастер (Бургас)                2:1 (0:1)
  [0:1 Георги Цъцаров 17', 1:1 Асен Асенов 58', 2:1 Ахмед Сюнетчиев 77']
  [чк: Свилен Нетов (М) (вр) 6', Венелин Братанов (Рд) 84'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:1 (0:1)
  [0:1 Светослав Татьозов 19'], 100 зрители
Ботев (Гълъбово) - Брестник 1948 (Пловдив)                4:0 (4:0)
  [1:0 Иван Винков 5', 2:0 Александър Стойчев 15'-аг, 3:0 Димитър Вакавлиев 35',
   4:0 Иван Канев 39'], 100 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Спартак-С 94 (Пловдив)           4:1 (2:1)
  [1:0 Михаил Камбуров 7', 1:1 Благовест Зайцев 17', 3:1 Йордан Василев 25',54';
   4:1 Кирчо Крумов 65'], 521 зрители
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Созопол (Созопол)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Апостолов 33'], 250 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                 3:1 (2:0)
  [1:0 Ирфан Юсеинов 17', 2:0 Васил Гуджев 35', 3:0 Ирфан Юсеинов 55',
   3:1 Васил Чолаков 75'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора)  1:0 (1:0)
  [1:0 Цветомир Матев 45'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър)            3:2 (1:2)
  [1:0 Шабан Османов 15', 1:1 Николай Костов 24', 1:2 Михаил Михайлов 29',
   3:2 Петьо Димитров 51',83'], 300 зрители

                           X кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Созопол (Созопол) - Спартак-С 94 (Пловдив)                1:0 (1:0)
  [1:0 Живко Димов 15'], 220 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Хасково 2009 (Хасково)          0:4 (0:3)
  [0:1 Николай Манчев 33', 0:2 Йордан Василев 36', 0:3 Юлий Шекеров 40',
   0:4 Явор Въндев 58'], 50 зрители
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)               3:0 (0:0)
  [3:0 Стоян Маринов 57'-д,63',71']
  [чк: Бекташ Шабендер (Рд) 56'], 300 зрители
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                      0:1 (0:0)
  [0:1 Валентин Кьосев 48'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Цеков 1', 2:0 Иван Ангелов 70', 3:0 Любомир Цеков 89']
  [чк: Йордан Жаров (А) 55', Веселин Филипов (А) 74'], 250 зрители
Загорец (Нова Загора) - Хеброс 1921 (Харманли)            1:3 (1:1)
  [1:0 Исус Василев 9', 1:3 Станимир Баев 10'-д,76',79']
  [чк: Валентин Янев (Х) 90'+2'], 300 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:2 (1:0)
  [1:0 Симеон Златев 30', 1:1 Цветомир Матев 80', 1:2 Георги Христов 87',
   2:2 Кирил Маринов 90'+2'], 250 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     0:2 (0:1)
  [0:1 Марко Марков 31', 0:2 Станимир Димитров 51'], 150 зрители
Верея (Стара Загора) - ИТД Гигант (Съединение)            3:3 (3:2)
  [1:0 Иван Чергев 4', 1:1 Ирфан Юсеинов 7', 2:1 Румен Калчев 27',
   2:2 Васко Кочев 37', 3:2 Румен Калчев 41', 3:3 Николай Коев 65'], 300 зрители

                           XI кръг

20 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                3:0 (1:0)
  [2:0 Венелин Братанов 12',57'; 3:0 Пламен Стоянов 79'], 178 зрители
20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       4:0 (1:0)
  [2:0 Цветомир Матев 22',54'; 3:0 Антон Колев 85', 4:0 Филип Сантов 88'], 70 зрители
Ботев (Гълъбово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:1 (2:0)
  [2:0 Пламен Коларов 18',20'; 2:1 Николай Колев 68'], 200 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Несебър (Несебър)                2:1 (1:0)
  [1:0 Николай Манчев 37', 1:1 Руслан Господинов 49', 2:1 Явор Въндев 58']
  [чк: Мирослав Радев (Н) 90'+2'], 200 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)          1:0 (0:0)
  [1:0 Станимир Димитров 83']
  [чк: Даниел Колев (С) 76'], 100 зрители
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
ИТД Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)               2:1 (1:1)
  [1:0 Николай Коев 25', 1:1 Михаил Ралев 42', 2:1 Ирфан Юсеинов 70'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Верея (Стара Загора)                0:1 (0:1)
  [0:1 Атанас Рибарски 39'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Мастер (Бургас)                  0:1 (0:1)
  [0:1 Николай Стоянов 25']
  [чк: Георги Тодоров (Х) 90'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        2:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Павлов 73'-д, 1:1 Бахри Шакир 83', 2:1 Борислав Караматев 87'], 300 зрители

                           XII кръг

27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Созопол (Созопол) - Брестник 1948 (Пловдив)               8:0 (3:0)
  [1:0 Никола Денев 24', 2:0 Михаил Ралев 41'-д, 3:0 Деян Тасев 45'-аг,
   4:0 Станимир Ковачев 50', 5:0 Симеон Баев 67', 6:0 Теодор Стефанов 69',
   7:0 Никола Денев 82', 8:0 Симеон Баев 87'], 100 зрители
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)                4:0 (1:0)
  [1:0 Джихат Кямил 43', 2:0 Адриан Траянов 50', 4:0 Джихат Кямил 67',73'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Хеброс 1921 (Харманли)                 3:2 (1:2)
  [1:0 Веселин Тахчиев 8', 1:1 Станимир Баев 10', 1:2 Пейко Петков 41',
   2:2 Стоян Маринов 49', 3:2 Браян Стоянов 87'], 200 зрители
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково 2009 (Хасково)     0:0
  [чк: Йордан Василев (Х) 54'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  0:0
   120 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 (2:0)
  [1:0 Георги Цъцаров 12', 2:0 Николай Стоянов 38']
  [чк: Димитър Джонджоров (А) 58'], 100 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        отложен *
* - отложен заради наводнен терен и проливен дъжд.
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           1:0 (1:0)
  [1:0 Милчо Танев 40']
  [чк: Бекташ Шабендер (Рд) 74'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Тунджа 1915 (Ямбол)             3:1 (2:0)
  [2:0 Ирфан Юсеинов 18',20'; 3:0 Николай Коев 81', 3:1 Станимир Димитров 90'], 200 зрители
31 октомври 2012, сряда, 14:30 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:0
   100 зрители

                           XIII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   1:0 (1:0)
  [1:0 Марко Марков 33'-д], 60 зрители
Розова долина (Казанлък) - ИТД Гигант (Съединение)        2:0 (0:0)
  [1:0 Христо Паричков 55', 2:0 Ахмед Сюнетчиев 60']
  [чк: Николай Цонков (Рд) 75'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             3:1 (2:0)
  [1:0 Благомир Мастагарков 14', 2:0 Бахри Шакир 32', 2:1 Браян Стоянов 68',
   3:1 Борислав Хаджиев 85'], 200 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)     2:1 (0:0)
  [1:0 Светослав Читаков 48', 2:0 Станимир Димитров 55', 2:1 Иван Ангелов 60'], 100 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър)               1:7 (0:5)
  [0:1 Андриан Траянов 7', 0:2 Мирослав Радев 10', 0:4 Джихат Кямил 18',25';
   0:5 Борислав Иванов 44', 1:5 Найден Рашков 52', 1:6 Йоан Петков 56',
   1:7 Димитър Кръстев 78'], 50 зрители
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Верея (Стара Загора)   0:0
   150 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда (Кърджали)                  2:1 (0:0)
  [1:0 Емрах Юсуф 50', 1:1 Седат Юмер 68', 2:1 Емрах Юсуф 81']
  [чк: Благовест Саръев (А) 66'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Мастер (Бургас)                        0:1 (0:0)
  [0:1 Цветан Филипов 81'], 300 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Загорец (Нова Загора)            1:0 (1:0)
  [1:0 Явор Въндев 45'], 500 зрители

                           XIV кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Брестник 1948 (Пловдив)    3:0 сл. *
* - гостите предварително обявяват, че няма да се явяват.
Загорец (Нова Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)            1:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Павлов 9'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Ботев (Гълъбово)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Павлов 89'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Дмгр)        2:1 (1:1)
  [0:1 Йордан Апостолов 3', 2:1 Ирфан Юсеинов 40',86'], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)            3:0 (1:0)
  [1:0 Стойко Колев 6', 2:0 Тодор Чирпанов 57', 3:0 Георги Рашев 79'], 300 зрители
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     2:1 (2:0)
  [1:0 Симеон Баев 27', 2:0 Минчо Минчев 38', 2:1 Михаил Михайлов 61']
  [чк: Цветелин Радев (Н) 65'], 200 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Хасково 2009 (Хасково)                  0:0
   300 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:1 (0:0)
  [0:1 Веселин Филипов 85'], 200 зрители
Верея (Стара Загора) - Хеброс 1921 (Харманли)             5:1 (4:0)
  [1:0 Александър Дерменджиев 24', 2:0 Атанас Апостолов 33', 4:0 Жельо Желев 40',45';
   4:1 Станимир Баев 72', 5:1 Атанас Апостолов 85'], 150 зрители

                           XV кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)              0:2 (0:2)
  [0:1 Иван Стоев 22', 0:2 Илиян Шерденов 39'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Арда (Кърджали)                        3:0 сл.*
* - гостите не се явяват. СТК отнема 3 точки от актива на Арда заради
    неявяване по неуважителни причини.
в Димитровград: *
Хасково 2009 (Хасково) - Левски (Карлово)                 1:1 (1:0)
  [1:0 Явор Въндев 2', 1:1 Костадин Косев 87'], 300 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за Хасково.
Спартак-С 94 (Пловдив) - Мастер (Бургас)                  0:0
   50 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)           4:2 (1:2)
  [1:0 Александър Стойчев 4', 1:1 Димитър Павлов 32', 1:2 Хайри Мехмед 39',
   2:2 Найден Рашков 72', 3:2 Марио Георгиев 80', 4:2 Борис Благоев 90'], 100 зрители
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 1915 (Ямбол)    3:1 (2:1)
  [1:0 Йордан Апостолов 4', 2:0 Владимир Драмалиев 12', 2:1 Георги Рашев 20',
   3:1 Йордан Апостолов 67'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - ИТД Гигант (Съединение)          0:1 (0:1)
  [0:1 Николай Коев 45']
  [чк: Стефан Крачунов (ИТД) 74'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея (Стара Загора)         1:1 (0:0)
  [1:0 Неджип Неджип 72', 1:1 Иван Чергев 82'], 200 зрители
Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)          3:1 (2:1)
  [1:0 Джихат Кямил 2', 2:0 Иван Стоянов 23', 2:1 Любомир Цеков 42',
   3:1 Джихат Кямил 59'], 100 зрители

                           XVI кръг

24 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
в Българово:
Мастер (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)                 отложен *
* - отложен заради участието на Мастер в турнира за Купата на България.
Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 4:1 (1:1)
  [0:1 Борислав Никифоров 17', 1:1 Константин Костов 44', 2:1 Браян Стоянов 51',
   3:1 Веселин Тахчиев 54', 4:1 Браян Стоянов 60']
  [чк: Николай Парнаров (С) 70'], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Хеброс 1921 (Харманли)              4:1 (4:1)
  [1:0 Йордан Николов 9'-д, 1:1 Станимир Баев 30'-д, 3:1 Йордан Николов 36',42';
   4:1 Георги Христов 45'], 117 зрители
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       3:0 (1:0)
  [1:0 Ахмед Сюнетчиев 33', 2:0 Асен Асенов 79', 3:0 Пламен Стоянов 90'], 100 зрители
25 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Созопол (Созопол) - Свиленград 1921 (Свиленград)          2:0 (1:0)
  [1:0 Ангел Делчев 21', 2:0 Илиян Шерденов 83']
  [чк: Любомир Цеков (С) 68'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Стоян Стефанов 83'-д], 150 зрители
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Хасково 2009 (Хасково)                  1:2 (1:2)
  [0:1 Димитър Алексиев 5', 0:2 Явор Въндев 17', 1:2 Седат Юмер 23']
  [чк: Юлий Шекеров (Х) 87'], 200 зрители
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   1:2 (0:1)
  [0:1 Даниел Добриков 28', 1:1 Тодор Динев 50', 1:2 Георги Кирилов 64']
  [чк: Георги Кирилов (Б) 65', Пламен Димитров (Б) 90'+1'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)      1:1 (1:0)
  [1:0 Ирфан Юсеинов 23', 1:1 Неджип Неджип 90'], 300 зрители
28 ноември 2012, сряда, 14:30 ч:
в Българово:
Мастер (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)                 2:0 (2:0)
  [2:0 Марин Маринов 16',41'], 30 зрители

                           XVII кръг

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол)      1:0 (1:0)
  [1:0 Владимир Драмалиев 31'], 300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Розова долина (Казанлък)         1:0 (0:0)
  [1:0 Даниел Александров 50'], 77 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 1915 (Ямбол)          2:0 (1:0)
  [1:0 Веселин Филипов 12', 2:0 Шабан Османов 80'], 300 зрители
Ботев (Гълъбово) - ИТД Гигант (Съединение)                2:0 (1:0) *
  [1:0 Валентин Кьосев 8', 2:0 Даниел Добриков 63'], 300 зрители
* - мачът започва с 20' закъснение заради повреда в автобуса на гостите.
Хасково 2009 (Хасково) - Верея (Стара Загора)             1:1 (1:0)
  [1:0 Николай Манчев 28', 1:1 Милчо Танев 59']
  [чк: Милчо Танев (В) 86'], 500 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                  2:1 (1:0)
  [1:0 Андрей Андреев 19', 2:0 Благовест Зайцев 64', 2:1 Мустафа Хабиб 90'], 50 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                0:0
   50 зрители
Несебър (Несебър) - Мастер (Бургас)                       0:0
  [чк: Николай Иванов (М) 73'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      3:0 (2:0)
  [1:0 Иван Ангелов 21', 2:0 Николай Колев 32', 3:0 Анастас Попов 60'], 105 зрители

                           XVIII кръг

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Несебър (Несебър) - Левски (Карлово)                      0:0
   50 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                 2:0 (0:0)
  [1:0 Иван Димов 52', 2:0 Александър Стойчев 65']
  [ид: Александър Стойчев (Б) 24']
  [чк: Сюлейман Шефкет (А) 67', Кирил Георгиев (Б) 84', Синан Али (А) 84'], 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)             2:0 (1:0)
  [1:0 Светослав Читаков 36', 2:0 Андрей Андреев 78'], 100 зрители
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    1:2 (0:1)
  [0:1 Атанас Танев 43', 1:1 Добромир Димитров 56', 1:2 Йордан Николов 80'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     2:0 (0:0)
  [1:0 Станимир Ковачев 68', 2:0 Реджеб Халил 90'], 200 зрители
3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                 0:0
  [ид: Любомир Цеков (С) 13']
  [чк: Калоян Илиев (С) 76'], 300 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Мастер (Бургас)            0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Калоянов 61']
  [чк: Кирил Маринов (М) 73'], 300 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - ИТД Гигант (Съединение)          2:1 (1:0)
  [2:0 Станимир Баев 32',87'; 2:1 Ирфан Юсеинов 89']
  [чк: Кирчо Крумов (Х) 70'], 370 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1 (0:0)
  [0:1 Живко Митев 87'], 150 зрители

                           XIX кръг

9 март 2013, събота, 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Брестник 1948 (Пловдив)            3:0 (3:0)
  [1:0 Людмил Киров 5', 2:0 Джихат Кямил 16', 3:0 Симеон Мечев 34'], 100 зрители
9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               1:3 (0:2)
  [0:1 Иван Винков 16', 0:2 Валентин Кьосев 22', 0:3 Мартин Жеков 79',
   1:3 Боян Стоянов 88'], 150 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)          0:0
   500 зрители
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:1 (1:0)
  [1:0 Теодор Стефанов 27', 1:1 Светослав Татьозов 73', 2:1 Веселин Тахчев 88']
  [чк: Васил Кузманов (вр) (Л) 45'], 300 зрители
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Созопол (Созопол)                0:0
   150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Асеновец 2005 (Ас)     1:1 (0:0)
  [0:1 Шабан Османов 63', 1:1 Светослав Асенов 73'-аг]
  [чк: Петър Александров (вр) (Д) 78'], 500 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Хасково 2009 (Хасково)              0:2 (0:1)
  [0:2 Юлий Шекеров 4',50'], 250 зрители
Арда (Кърджали) - Несебър (Несебър)                       1:4 (1:0)
  [1:0 Ахмед Осман 24', 1:1 Цветелин Радев 71', 1:2 Мартин Симеонов 81',
   1:3 Мирослав Радев 84', 1:4 Жак Коен 88'], 100 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Загорец (Нова Загора)                   2:0 (1:0)
  [1:0 Стоян Мантаров 37', 2:0 Петър Колев 64']
  [чк: Божидар Кацаров (З) 52'], 300 зрители

                           XX кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)         1:0 (1:0)
  [1:0 Найден Рашков 35'], 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)              3:0 (0:0)
  [1:0 Благовест Зайцев 48', 2:0 Светослав Читаков 74'-д, 3:0 Благовест Зайцев 90'], 150 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Розова долина (Казанлък)         3:0 (1:0)
  [1:0 Станимир Баев 23', 2:0 Даниел Добриков 48', 3:0 Станимир Баев 85'], 121 зрители
Ботев (Гълъбово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:1 (2:1)
  [0:1 Димитър Алексиев 18', 1:1 Любомир Димитров 21', 2:1 Мартин Жеков 35'], 200 зрители
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Мастер (Бургас)                       0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Калоянов 60'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Явор Иванов 77'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            1:0 (1:0)
  [1:0 Христиан Попов 30'], 300 зрители
Несебър (Несебър) - Верея (Стара Загора)                  0:1 (0:1)
  [0:1 Захари Димитров 45'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хеброс 1921 (Харманли)       3:1 (2:0)
  [1:0 Борислав Караматев 3', 2:0 Веселин Филипов 12', 2:1 Делчо Стоилов 80',
   3:1 Шабан Османов 90'], 200 зрители

                           XXI кръг

20 март 2013, сряда, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Созопол (Созопол)            4:3 (2:1)
  [1:0 Веселин Филипов 13', 2:0 Станимир Ковачев 18', 2:1 Любомир Цеков 24',
   3:1 Бахри Шакир 59', 3:2 Стефан Тошков 76', 4:2 Борислав Караматев 77',
   4:3 Калоян Стефанов 80']
  [чк: Йордан Жаров (А) 56'], 150 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Ботев (Гълъбово)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Иван Чергев 87'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково 2009 (Хасково) 0:0
   300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:3 (1:1)
  [1:0 Григор Георгиев 8', 1:2 Благовест Зайцев 28',54'; 1:3 Костадин Атанасов 85'], 100 зрители
в Елхово:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Брестник 1948 (Пловдив)             4:2 (2:1)
  [0:1 Добрин Орловски 18', 1:1 Марко Марков 31', 2:1 Стойко Колев 45',
   3:1 Николай Начев 48', 3:2 Филип Чипчев 66', 4:2 Станимир Господинов 79']
  [чк: Иван Жечев (Т) 65'], 250 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър)               0:0
   200 зрители
Верея (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)       2:0 (0:0)
  [1:0 Захари Димитров 66', 2:0 Симеон Мечев 76'], 150 зрители
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                   1:1 (1:1)
  [0:1 Божидар Кацаров 10', 1:1 Иван Радоев 30'], 173 зрители
Левски (Карлово) - Мастер (Бургас)                        3:0 (1:0)
  [1:0 Ангел Делчев 42', 2:0 Браян Стоянов 73', 3:0 Веселин Тахчев 90'+1'], 300 зрители

                           XXII кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)                      2:1 (2:0)
  [1:0 Любомир Цеков 9', 2:0 Стефан Тошков 30', 2:1 Веселин Тахчиев 47']
  [чк: Стойчо Недков (Л) 89'], 40 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)        2:0 (2:0)
  [1:0 Александър Стойчев 12', 2:0 Добрин Орловски 23'], 60 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) 8:0 (4:0)
  [1:0 Светослав Читаков 8', 2:0 Станимир Димитров 19', 3:0 Андрей Андреев 33',
   4:0 Димитър Юруков 42', 5:0 Андрей Андреев 46', 6:0 Благовест Зайцев 56',
   8:0 Никола Кемалов 76',78']
  [чк: Живко Митев (Д) 53'], 100 зрители
Ботев (Гълъбово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:1 (0:1)
  [0:1 Реджеб Халил 16', 1:1 Георги Вълев 76']
  [чк: Юсеин Ахмедов (А) 25'], 350 зрители
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
в Българово:
Мастер (Бургас) - Арда (Кърджали)                         8:0 (1:0)
  [1:0 Стоян Ненов 38', 2:0 Стоян Мантаров 48', 5:0 Райчо Раев 55',58',61';
   8:0 Петър Колев 78',88',90'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора)              1:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Павлов 9'], 300 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - ИТД Гигант (Съединение)    2:0 (0:0)
  [1:0 Христиан Попов 63', 2:0 Иван Ангелов 65'], 250 зрители
Несебър (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   2:0 (1:0)
  [1:0 Ивайло Петров 16', 2:0 Жак Коен 80']
  [ид: Борислав Иванов (Н) 45']
  [чк: Димитър Генчев (Н) 60'], 50 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)           3:0 (0:0)
  [1:0 Николай Манчев 50'-д, 2:0 Георги Какалов 83', 3:0 Николай Манчев 90'+1']
  [ид: Георги Какалов (Хас) 21'], 500 зрители

                           XXIII кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                      1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Канев 42'], 300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Спартак-С 94 (Пловдив)           0:2 (0:0)
  [0:1 Васил Чолаков 61', 0:2 Даниел Колев 73'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Брестник 1948 (Пд)     0:0
   150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)              0:1 (0:1)
  [0:1 Цветелин Радев 44'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                        отложен *
* - отложен заради участието на 4 футболисти от Левски в националния
    отбор за аматьори.
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково 2009 (Хасково)       4:1 (2:0)
  [1:0 Станимир Ковачев 3', 2:0 Неджип Неджип 45', 2:1 Юлий Шекеров 73',
   3:1 Реджеб Халил 76', 4:1 Бахри Шакир 83'], 500 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)        1:2 (1:0)
  [1:0 Георги Гончев 42', 1:1 Христиан Попов 52', 1:2 Светослав Татьозов 60']
  [чк: Георги Рашев (Т) 52'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)           2:1 (2:1)
  [1:0 Ирфан Юсеинов 20', 1:1 Валентин Маринов 26', 2:1 Костадин Апостолов 45']
  [чк: Виктор Кавърджиев (ИТД) 90'], 130 зрители
Верея (Стара Загора) - Мастер (Бургас)                    4:0 (2:0)
  [1:0 Людмил Киров 9', 2:0 Симеон Мечев 26'-д, 3:0 Емил Рачев 62',
   4:0 Симеон Мечев 90'], 300 зрители
17 април 2013, сряда, 17:00 ч:
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                        0:3 сл.

                           XXIV кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора)                   отложен *
* - отложен заради участието на 4 футболисти от Левски в националния
    отбор за аматьори.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   6:1 (4:0)
  [2:0 Христиан Попов 2',9'; 3:0 Анастас Попов 40', 5:0 Ридван Хаджифейзула 44',65';
   5:1 Атанас Апостолов 67', 6:1 Христиан Попов 89'], 250 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)          2:0 (2:0)
  [1:0 Бисер Моллов 4', 2:0 Иван Атанасов 39'], 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       1:1 (1:1)
  [0:1 Шабан Османов 10', 1:1 Станимир Димитров 22']
  [чк: Даниел Колев (С) 82', Веселин Филипов (А) 82'], 300 зрители
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Арда (Кърджали)                       3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
в Българово:
Мастер (Бургас) - ИТД Гигант (Съединение)                 4:1 (2:1)
  [1:0 Георги Калоянов 21'-д, 2:0 Никола Николов 38', 2:1 Васко Кочев 45',
   3:1 Стоян Ненов 74', 4:1 Георги Калоянов 76']
  [чк: Ирфан Юсеинов (ИТД) 28'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)               1:1 (0:0)
  [0:1 Георги Гончев 61', 1:1 Велизар Димов 70']
  [ид: Явор Иванов (З) 85']
  [чк: Йордан Николов (Т) 22'], 200 зрители
Несебър (Несебър) - Димитровград 1947 (Димитровград)      1:0 (0:0)
  [1:0 Александър Кирилов 58'], 50 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Ботев (Гълъбово)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Валентин Кьосев 16']
  [чк: Юлий Шекеров (Х) 90'+3'], 400 зрители
1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора)                   2:0 (0:0)
  [1:0 Стоян Маринов 53', 2:0 Теодор Стефанов 61'], 251 зрители

* - На 9 април 2013 СТК изважда Арда за второ неявяване без уважителни причини - за
мача от XXIV кръг срещу Созопол. Активът на отбора до този момент се запазва, а на
противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XXV кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Вълев 21'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          1:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Апостолов 16'], 100 зрители
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
ИТД Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                1:2 (1:1)
  [0:1 Теодор Стефанов 31', 1:1 Никола Денев 40', 1:2 Веселин Тахчиев 72'], 118 зрители
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Хасково 2009 (Хасково) - Созопол (Созопол)                1:0 (1:0)
  [1:0 Недялко Колев 17'], 500 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      6:1 (4:1)
  [1:0 Шабан Османов 4'-д, 2:0 Борислав Караматев 19', 2:1 Кристиян Ватралев 27',
   3:1 Реджеб Халил 32', 4:1 Борислав Караматев 36', 5:1 Шабан Османов 59',
   6:1 Керим Ходжа 66'], 1 000 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Несебър (Несебър)                1:3 (0:1)
  [0:1 Ивайло Петров 23', 1:1 Николай Димитров 56', 1:2 Руслан Господинов 77',
   1:3 Борислав Иванов 88'], 300 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Свиленград 1921 (Свил) 2:3 (1:2)
  [0:2 Ридван Хаджифейзула 7',15'; 1:2 Живко Митев 22', 1:3 Димитър Байрев 54',
   2:3 Цветомир Матев 59'], 300 зрители
в Елхово:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Мастер (Бургас)                     1:2 (0:1)
  [0:1 Никола Николов 43'-д, 0:2 Райчо Раев 47', 1:2 Александър Андонов 62'], 250 зрители
Верея (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                    3:0 сл.

                           XXIII кръг - отложен мач

17 април 2013, сряда, 17:00 ч:
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                        0:3 сл.

                           XXVI кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    3:2 (2:0)
  [2:0 Теодор Стефанов 19',45'; 3:0 Браян Стоянов 80', 3:2 Йордан Николов 84',87'], 200 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Розова долина (Казанлък)                1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Калоянов 35'-д], 300 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                1:2 (0:1)
  [0:1 Иван Тошев Иванов 22', 1:1 Иван Димов 50', 1:2 Мартин Жеков 66'], 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Хасково 2009 (Хасково)           1:0 (0:0)
  [1:0 Светослав Читаков 56']
  [чк: Николай Димитров (Х) 66'], 200 зрители
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Верея (Стара Загора)                  3:1 (1:0)
  [1:0 Стефан Тошков 19', 2:0 Станимир Димитров 60', 3:0 Любомир Цеков 65',
   3:1 Жельо Желев 90'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - ИТД Гигант (Съединение)                 0:3 сл.
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)  2:0 (1:0)
  [1:0 Мирослав Миндев 26', 2:0 Валентин Маринов 68'], 300 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)     2:0 (2:0)
  [1:0 Иван Ангелов 14', 2:0 Ридван Хаджифейзула 43'], 250 зрители
Несебър (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград)            2:1 (1:0)
  [1:0 Ивайло Петров 8', 1:1 Борислав Караматев 67'-д, 2:1 Димитър Кръстев 72']
  [чк: Мирослав Кайряков (А) 16'], 150 зрители

                           XXVII кръг

24 април 2013, сряда, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                2:1 (1:1)
  [0:1 Любомир Цеков 25', 1:1 Станимир Димитров 4', 2:1 Светослав Читаков 55'-д], 200 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Брестник 1948 (Пловдив)          4:0 (2:0)
  [1:0 Юлий Шекеров 27', 3:0 Николай Манчев 37',56'; 4:0 Георги Христов 63'], 100 зрители
Ботев (Гълъбово) - Несебър (Несебър)                      3:1 (1:0)
  [1:0 Иван Винков 14', 1:1 Цветелин Радев 60', 2:1 Иван Тилев Иванов 67',
   3:1 Георги Кирилов 89'], 150 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1 (0:1)
  [0:1 Лъчезар Михайлов 24'], 150 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Загорец (Нова Загора)            0:1 (0:0)
  [0:1 Валентин Маринов 67'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Мастер (Бургас)        2:2 (2:2)
  [1:0 Цветомир Матев 2', 1:1 Петър Колев 25', 2:1 Кирил Маринов 40'-аг,
   2:2 Петър Алексиев 45'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               1:1 (0:0)
  [1:0 Григор Георгиев 50', 1:1 Християн Момчилов 70'], 184 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)                     3:0 сл.
ИТД Гигант (Съединение) - Верея (Стара Загора)            отложен *
* - отложен заради участието на Верея в турнира за КАФЛ.
8 май 2013, сряда, 18:00 ч:
ИТД Гигант (Съединение) - Верея (Стара Загора)            0:0
   150 зрители

                           XXVIII кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                0:3 сл.
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       3:1 (2:1)
  [1:0 Веселин Тахчиев 9', 2:0 Теодор Стефанов 16', 2:1 Димитър Алексиев 38',
   3:1 Стоян Маринов 55'-д], 150 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          2:0 (2:0)
  [1:0 Кирил Георгиев 15', 2:0 Александър Стойчев 33'], 50 зрители
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - ИТД Гигант (Съединение)               1:0 (1:0)
  [1:0 Станимир Димитров 41'], 200 зрители
Верея (Стара Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)                1:2 (0:1)
  [0:1 Атанас Танев 33', 1:1 Людмил Киров 52', 1:2 Стойко Колев 82'], 50 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Хеброс 1921 (Харманли)                  3:0 сл.
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:0 (1:0)
  [2:0 Валентин Маринов 7',80'], 300 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ботев (Гълъбово)           1:0 (0:0)
  [1:0 Анастас Попов 61'], 300 зрители
Несебър (Несебър) - Хасково 2009 (Хасково)                2:0 (2:0)
  [1:0 Цветелин Радев 23', 2:0 Руслан Господинов 36'], 100 зрители

                           XXIV кръг - отложен мач

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора)                   2:0 (0:0)
  [1:0 Стоян Маринов 53', 2:0 Теодор Стефанов 61'], 251 зрители

                           XXIX кръг

2 май 2013, четвъртък, 17:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Созопол (Созопол)               0:2 (0:0)
  [0:1 Илиян Шерденов 47', 0:2 Стефан Тошков 85'], 50 зрители
3 май 2013, петък, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                0:1 (0:0)
  [0:1 Борислав Иванов 89'], 200 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)     2:2 (1:1)
  [0:1 Ридван Хаджифейзула 12', 1:1 Юлий Шекеров 35', 1:2 Ридван Хаджифейзула 60',
   2:2 Даниел Добриков 66'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Мастер (Бургас)              4:0 (2:0)
  [1:0 Шабан Османов 1', 2:0 Веселин Филипов 23', 3:0 Станимир Ковачев 57',
   4:0 Реджеб Халил 88'], 200 зрители
3 май 2013, петък, 18:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  4:0 (1:0)
  [1:0 Валентин Кьосев 43', 2:0 Георги Вълев 70', 3:0 Валентин Кьосев 75',
   4:0 Георги Кирилов 90'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - ИТД Гигант (Съединение)             0:1 (0:0)
  [0:1 Александър Урумов 52']
  [чк: Никола Цолов (Г) 85'], 80 зрители
4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Левски (Карлово)                 2:7 (0:3)
  [0:1 Стоян Маринов 14', 0:2 Ангел Делчев 35', 0:3 Владимир Райчев 42',
   1:3 Тони Каранейчев 49', 1:4 Ангел Делчев 59', 1:5 Браян Стоянов 63',
   1:6 Константин Костов 69', 2:6 Тони Каранейчев 75', 2:7 Константин Костов 87'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        3:0 сл.
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           1:0 (0:0)
  [1:0 Асен Асенов 72']
  [ид: Атанас Апостолов (Рд) 80'], 200 зрители

                           XXVII кръг - отложен мач

8 май 2013, сряда, 18:00 ч:
ИТД Гигант (Съединение) - Верея (Стара Загора)            0:0
   150 зрители

                           XXX кръг

8 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)     5:1 (2:1)
  [1:0 Ридван Хаджифейзула 6', 1:1 Станимир Димитров 17', 2:1 Анастас Попов 25'-д,
   3:1 Христиан Попов 74', 4:1 Димитър Байрев 82', 5:1 Иван Ангелов 89'], 200 зрители
9 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   4:2 (0:1)
  [0:1 Йордан Николов 44', 1:1 Стефан Тошков 47', 2:1 Любомир Цеков 72',
   3:1 Илиян Шерденов 75', 3:2 Стойко Колев 77', 4:2 Илиян Шерденов 90'+2'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)                  0:3 сл.
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:0 (0:0)
  [1:0 Стоян Маринов 53', 2:0 Теодор Стефанов 56'], 100 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                        0:0
   200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Хасково 2009 (Хасково)            1:3 (0:2)
  [0:1 Недялко Колев 2', 0:2 Бейсим Бейсим 28', 1:2 Явор Иванов 73',
   1:3 Юлий Шекеров 90'+1'], 200 зрители
Несебър (Несебър) - Брестник 1948 (Пловдив)               2:1 (1:0)
  [1:0 Ивайло Петров 7'-д, 1:1 Филип Чипчев 56', 2:1 Николай Костов 90'+3']
  [чк: Денис Хасан (Б) 90'+1'], 400 зрители
11 май 2013, събота, 18:00 ч:
ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)        1:1 (1:1)
  [0:1 Атанас Апостолов 18', 1:1 Александър Урумов 27'], 200 зрители
Верея (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)   1:0 (0:0)
  [1:0 Захари Димитров 89'], 100 зрители

* - На 14 май 2013 Хеброс 1921 (Харманли) прекратява по-нататъшното си участие във
"В" група. Активът на отбор до този момент се запазва, а на противниците му до края
на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XXXI кръг

15 май 2013, сряда, 15:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)            0:1 (0:1)
  [0:1 Атанас Танев 45'], 250 зрители
15 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     2:0 (1:0)
  [1:0 Симеон Куминков 15', 2:0 Димитър Кръстев 68'], 52 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)    2:1 (0:1)
  [0:1 Ридван Хаджифейзула 32', 1:1 Александър Стойчев 87', 2:1 Филип Чипчев 90'], 62 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)            1:0 (1:0)
  [1:0 Светослав Читаков 6'], 100 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Мастер (Бургас)                  2:1 (1:0)
  [1:0 Юлий Шекеров 13', 1:1 Никола Николов 80'-д, 2:1 Юлий Шекеров 90'], 100 зрители
Ботев (Гълъбово) - Левски (Карлово)                       3:0 (2:0)
  [1:0 Валентин Кьосев 6', 3:0 Георги Кирилов 45'+1',57'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              3:0 сл.
Хеброс 1921 (Харманли) - Верея (Стара Загора)             0:3 сл.
Димитровград 1947 (Димитровград) - ИТД Гигант (Съед.)     2:1 (0:1)
  [0:1 Александър Урумов 14', 1:1 Филип Сантов 83', 2:1 Жеко Йорданов 88'], 100 зрители

                           XXXII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)              6:2 (1:1)
  [1:0 Диян Хаджиев 21', 1:1 Григор Георгиев 43', 2:1 Диян Хаджиев 55',
   3:1 Мустафа Мустафа 56', 4:1 Илиян Шерденов 63', 5:1 Стефан Тошков 68',
   5:2 Щерьо Щерев 70', 6:2 Илиян Шерденов 84'], 150 зрители
Левски (Карлово) - Хасково 2009 (Хасково)                 0:3 (0:2)
  [0:2 Юлий Шекеров 18',33'; 0:3 Кирчо Крумов 90'+2'], 150 зрители
в Българово:
Мастер (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Калоянов 89'-д], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Брестник 1948 (Пловдив)           2:3 (1:2)
  [0:1 Филип Чипчев 8', 0:2 Александър Стойчев 29', 1:2 Димитър Павлов 42',
   1:3 Филип Чипчев 87', 2:3 Диман Андреев 90'+2'], 137 зрители
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)    2:0 (1:0)
  [2:0 Георги Гончев 32',47'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Хеброс 1921 (Харманли)          3:0 сл.
Верея (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:0 (0:0)
  [1:0 Людмил Киров 52']
  [чк: Йордан Христов (А) 88'], 89 зрители
Арда (Кърджали) - Ботев (Гълъбово)                        0:3 сл.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)          2:0 (1:0)
  [1:0 Анастас Попов 40', 2:0 Иван Ангелов 87'], 300 зрители

                           XXXIII кръг

23 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   2:2 (0:1)
  [0:1 Тодор Динев 20', 1:1 Иван Чергев 54'-д, 2:1 Георги Вълев 75',
   2:2 Захари Димитров 90'], 500 зрители
24 май 2013, петък, 18:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Созопол (Созопол)          2:0 (1:0)
  [1:0 Ридван Хаджифейзула 20', 2:0 Анастас Попов 75'-д], 100 зрители
25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Мастер (Бургас)                 1:3 (0:1)
  [0:1 Георги Калоянов 28'-д, 1:1 Александър Стойчев 47', 1:2 Петър Колев 67',
   1:3 Георги Калоянов 88'-д]
  [чк: Стоян Здравчев (Б) 84'], 12 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (Карлово)                 3:0 (1:0)
  [1:0 Виктор Стоянов 35'-аг, 3:0 Светослав Читаков 68',87']
  [чк: Християн Момчилов (Л) 22', Васил Кузманов (Л) 27'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Каз)    0:1 (0:1)
  [0:1 Асен Асенов 29'], 100 зрители
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора)                 5:2 (3:1)
  [2:0 Ивайло Петров 16',21'; 2:1 Валентин Маринов 28', 3:1 Борислав Иванов 42',
   4:1 Димитър Кръстев 55', 4:2 Александър Балездров 62', 5:2 Жак Коен 90'+1'], 100 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Арда (Кърджали)                  3:0 сл.
Асеновец 2005 (Асеновград) - ИТД Гигант (Съединение)      1:4 (0:1)
  [0:1 Никола Денев 20', 1:1 Борислав Караматев 56', 1:3 Костадин Апостолов 70',82';
   1:4 Александър Урумов 88'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа 1915 (Ямбол)              0:3 сл.

                           XXXIV кръг

26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Хасково 2009 (Хасково)             1:1 (1:1)
  [0:1 Недялко Колев 34', 1:1 Людмил Киров 36'], 120 зрители
30 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
ИТД Гигант (Съединение) - Ботев (Гълъбово)                2:0 (0:0)
  [1:0 Никола Цоков 61', 2:0 Стоян Шейтанов 74'], 178 зрители
31 май 2013, петък, 18:00 ч:
в Българово:
Мастер (Бургас) - Несебър (Несебър)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Петър Колев 90'+3'], 150 зрители
1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Хеброс 1921 (Харманли)         3:0 сл.
Арда (Кърджали) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  0:3 сл.
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                7:2 (3:0)
  [1:0 Браян Стоянов 17', 2:0 Веселин Тахчиев 35', 3:0 Стоян Маринов 37',
   3:1 Кристиян Ватралев 48', 4:1 Веселин Тахчиев 58', 5:1 Георги Павлов 63',
   5:2 Филип Чипчев 72', 6:2 Теодор Стефанов 81', 7:2 Валентин Стаменов 85'], 100 зрители
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград)      3:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Цеков 17', 2:0 Мустафа Мустафа 75', 3:0 Владислав Бежански 80'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)          4:3 (1:1)
  [1:0 Йордан Николов 15', 1:1 Йордан Ковачев 44', 2:1 Атанас Танев 49',
   2:2 Атанас Танев 52'-аг, 2:3 Шабан Османов 58', 4:3 Йордан Николов 73',82']
  [ид: Марко Марков (Т) 72']
  [чк: Георги Рашев (Т) 40'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      3:2 (1:1)
  [1:0 Валентин Маринов 17', 1:1 Анастас Попов 41', 2:1 Мирослав Миндев 58',
   3:1 Димитър Павлов 73', 3:2 Анастас Попов 90'+1'-д], 200 зрители

нагоре


Югозападна "В" АФГ 2012/13 - Всички голмайстори

Голмайстори
15 - Юлий Шекеров           - Хасково 2009 (Хасково)
14 - Ирфан Юсеинов          - ИТД Гигант (Съединение)
13 - Александър Стойчев     - Брестник 1948 (Пловдив)
   - Йордан Николов         - Тунджа 1915 (Ямбол)
12 - Любомир Цеков          - Созопол (Созопол)  /вкл. 6 гола за Свиленград 1921 (Свиленград)/
   - Шабан Османов          - Асеновец 2005 (Асеновград)
11 - Станимир Баев          - Хасково 2009 (Хасково)  /вкл. 7 гола за Хеброс 1921 (Харманли)/
10 - Благовест Зайцев       - Спартак-С 94 (Пловдив)
   - Ридван Хаджифейзула    - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - ВеселиН Тахчиев        - Левски (Карлово)
   - Стоян Маринов          - Левски (Карлово)
   - Теодор Стефанов        - Левски (Карлово)  /вкл. 2 гола за Созопол (Созопол)/
   - Анастас Попов          - Свиленград 1921 (Свиленград)

 9  Валентин Кьосев           Ботев (Гълъбово)              
 9  Георги Кирилов            Ботев (Гълъбово)              
 9  Джихат Кямил              Верея (Стара Загора)            /вкл. 8 гола за Несебър (Несебър)/
 9  Димитър Павлов            Загорец (Нова Загора)         
 9  Борислав Иванов           Несебър (Несебър)             
 9  Иван Ангелов              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 9  Светослав Читаков         Спартак-С 94 (Пловдив)        
 8  Борислав Караматев        Асеновец 2005 (Асеновград)    
 8  Цветомир Матев            Димитровград 1947 (Димитровград)
 8  Браян Стоянов             Левски (Карлово)              
 8  Райчо Раев                Мастер (Бургас)               
 8  Георги Калоянов           Мастер (Бургас)               
 8  Андрей Андреев            Спартак-С 94 (Пловдив)        
 8  Стойко Колев              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 8  Николай Манчев            Хасково 2009 (Хасково)        
 7  Валентин Маринов          Загорец (Нова Загора)         
 7  Петър Колев               Мастер (Бургас)               
 7  Христиан Попов            Свиленград 1921 (Свиленград)  
 7  Илиян Шерденов            Созопол (Созопол)             
 7  Станимир Кирилов Димитров Спартак-С 94 (Пловдив)        
 7  Йордан Василев            Хасково 2009 (Хасково)        
 6  Станимир Ковачев          Асеновец 2005 (Асеновград)      /вкл. 2 гола за Созопол (Созопол)/
 6  Бахри Шакир               Асеновец 2005 (Асеновград)    
 6  Иван Винков               Ботев (Гълъбово)              
 6  Иван Чергев               Ботев (Гълъбово)                /вкл. 4 гола за Верея (Стара Загора)/
 6  Филип Чипчев              Брестник 1948 (Пловдив)       
 6  Румен Калчев              Верея (Стара Загора)          
 6  Димитър Алексиев          Димитровград 1947 (Димитровград)  /вкл. 4 гола за Хасково 2009 (Хасково)/
 6  Никола Денев              ИТД Гигант (Съединение)         /вкл. 4 гола за Созопол (Созопол)/
 6  Ивайло Петров             Несебър (Несебър)             
 6  Атанас Апостолов          Розова долина (Казанлък)        /вкл. 3 гола за Верея (Стара Загора)/
 6  Николай Колев             Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Стефан Тошков Стефанов    Созопол (Созопол)             
 6  Георги Гончев             Тунджа 1915 (Ямбол)           
 5  Веселин Филипов           Асеновец 2005 (Асеновград)    
 5  Реджеб Халил              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 5  Георги Вълев              Ботев (Гълъбово)              
 5  Людмил Киров              Верея (Стара Загора)          
 5  Цветелин Радев            Несебър (Несебър)             
 5  Светослав Татьозов        Свиленград 1921 (Свиленград)  
 5  Станимир Арсенов Димитов  Созопол (Созопол)               /вкл. 3 гола за Тунджа 1915 (Ямбол)/
 5  Марко Марков              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 5  Явор Въндев               Хасково 2009 (Хасково)        
 5  Даниел Добриков           Хасково 2009 (Хасково)          /вкл. 3 гола за Ботев (Гълъбово)/
 4  Симеон Мечев              Верея (Стара Загора)          
 4  Захари Димитров           Верея (Стара Загора)          
 4  Йордан Апостолов          Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Владимир Драмалиев        Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Александър Урумов         ИТД Гигант (Съединение)       
 4  Николай Коев              ИТД Гигант (Съединение)       
 4  Костадин Апостолов        ИТД Гигант (Съединение)       
 4  Ангел Делчев              Левски (Карлово)                /вкл. 1 гол за Созопол (Созопол)/
 4  Антон Иванов              Мастер (Бургас)               
 4  Мирослав Радев            Несебър (Несебър)             
 4  Димитър Кръстев           Несебър (Несебър)             
 4  Пламен Стоянов            Розова долина (Казанлък)      
 4  Ахмед Сюнетчиев           Розова долина (Казанлък)      
 4  Асен Асенов               Розова долина (Казанлък)      
 4  Венелин Братанов          Розова долина (Казанлък)      
 4  Симеон Баев               Созопол (Созопол)             
 4  Атанас Танев              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 4  Тодор Чирпанов            Тунджа 1915 (Ямбол)           
 4  Недялко Колев             Хасково 2009 (Хасково)        
 4  Кирчо Крумов              Хасково 2009 (Хасково)        
 3  Мустафа Хабиб             Арда (Кърджали)               
 3  Неджип Неджип             Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Мартин Жеков              Ботев (Гълъбово)              
 3  Пламен Коларов            Ботев (Гълъбово)              
 3  Найден Рашков             Брестник 1948 (Пловдив)       
 3  Милчо Танев               Верея (Стара Загора)          
 3  Жельо Желев               Верея (Стара Загора)          
 3  Тодор Динев               Верея (Стара Загора)          
 3  Живко Митев               Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Антон Колев               Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Васко Кочев               ИТД Гигант (Съединение)       
 3  Константин Костов         Левски (Карлово)              
 3  Николай Стоянов           Мастер (Бургас)               
 3  Никола Николов            Мастер (Бургас)               
 3  Жак Коен                  Несебър (Несебър)             
 3  Руслан Господинов         Несебър (Несебър)             
 3  Григор Георгиев           Розова долина (Казанлък)      
 3  Петьо Димитров            Свиленград 1921 (Свиленград)  
 3  Диян Хаджиев              Созопол (Созопол)             
 3  Георги Рашев              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Седат Юмер                Арда (Кърджали)               
 2  Благомир Мастагарков      Асеновец 2005 (Асеновград)    
 2  Иван Канев                Ботев (Гълъбово)              
 2  Иван Димов                Брестник 1948 (Пловдив)       
 2  Добрин Орловски           Брестник 1948 (Пловдив)       
 2  Кристиян Ватралев         Брестник 1948 (Пловдив)       
 2  Емил Рачев                Верея (Стара Загора)            /вкл. 1 гол за Мастер (Бургас)/
 2  Атанас Рибарски           Верея (Стара Загора)          
 2  Александър Дерменджиев    Верея (Стара Загора)          
 2  Жеко Йорданов             Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Филип Сантов              Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Станимир Белчев           Загорец (Нова Загора)         
 2  Явор Иванов               Загорец (Нова Загора)         
 2  Стоян Стефанов            Загорец (Нова Загора)         
 2  Мирослав Миндев           Загорец (Нова Загора)         
 2  Пейо Батинов              ИТД Гигант (Съединение)         /вкл. 2 гола за Свиленград 1921 (Свиленград)/
 2  Георги Павлов             Левски (Карлово)              
 2  Кирил Маринов             Мастер (Бургас)               
 2  Марин Маринов             Мастер (Бургас)               
 2  Стоян Мантаров            Мастер (Бургас)               
 2  Георги Цъцаров            Мастер (Бургас)               
 2  Стоян Ненов               Мастер (Бургас)               
 2  Цветан Филипов            Мастер (Бургас)               
 2  Николай Костов            Несебър (Несебър)             
 2  Адриян Траянов            Несебър (Несебър)             
 2  Михаил Михайлов           Несебър (Несебър)             
 2  Кристиян Славов           Розова долина (Казанлък)      
 2  Димитър Байрев            Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Михаил Ралев              Созопол (Созопол)             
 2  Мустафа Мустафа           Созопол (Созопол)             
 2  Васил Чолаков             Спартак-С 94 (Пловдив)          /вкл. 1 гол за Арда (Кърджали)/
 2  Никола Кемалов            Спартак-С 94 (Пловдив)        
 2  Християн Сивилов          Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Георги Христов            Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Георги Христов            Хасково 2009 (Хасково)          /вкл. 1 гол за Димитровград 1947 (Димитровград)/
 2  Емрах Юсуф                Хеброс 1921 (Харманли)        
 2  Тони Каранейчев           Хеброс 1921 (Харманли)        
 2  Пейко Петков              Хеброс 1921 (Харманли)        
 2  Делчо Стоилов             Хеброс 1921 (Харманли)          /вкл. 1 гол за Хасково (Хасково)/
 1  Синан Сали                Арда (Кърджали)               
 1  Ахмед Осман               Арда (Кърджали)               
 1  Иван Радоев               Арда (Кърджали)               
 1  Керим Ходжа               Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Мехмедали Мустафов        Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Димо Хаджиев              Асеновец 2005 (Асеновград)      /вкл. 1 гол за Брестник 1948 (Пловдив)/
 1  Йордан Ковачев            Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Борислав Хаджиев          Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Йордан Жаров              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Джунейт Узунов            Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Димитър Вакавлиев         Ботев (Гълъбово)              
 1  Иван Тилев Иванов         Ботев (Гълъбово)              
 1  Иван Тошев Иванов         Ботев (Гълъбово)              
 1  Стоян Диков               Ботев (Гълъбово)              
 1  Любомир Димитров          Ботев (Гълъбово)              
 1  Станислав Катранков       Ботев (Гълъбово)              
 1  Добромир Димитров         Ботев (Гълъбово)              
 1  Марио Георгиев            Брестник 1948 (Пловдив)       
 1  Борис Благоев             Брестник 1948 (Пловдив)       
 1  Виолин Димиев             Брестник 1948 (Пловдив)       
 1  Кирил Георгиев            Брестник 1948 (Пловдив)       
 1  Бисер Николов             Брестник 1948 (Пловдив)       
 1  Иван Атанасов             Брестник 1948 (Пловдив)       
 1  Васил Сантов              Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Слав Стоянов              Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Велизар Димов             Загорец (Нова Загора)         
 1  Божидар Кацаров           Загорец (Нова Загора)         
 1  Александър Балездров      Загорец (Нова Загора)         
 1  Диман Андреев             Загорец (Нова Загора)         
 1  Хайри Мехмед              Загорец (Нова Загора)         
 1  Исус Василев              Загорец (Нова Загора)         
 1  Георги Стефанов           ИТД Гигант (Съединение)       
 1  Георги Неделчев           ИТД Гигант (Съединение)       
 1  Никола Цоков              ИТД Гигант (Съединение)       
 1  Стоян Шейтанов            ИТД Гигант (Съединение)       
 1  Васил Гуджев              ИТД Гигант (Съединение)       
 1  Костадин Косев            Левски (Карлово)              
 1  Християн Момчилов         Левски (Карлово)              
 1  Владимир Райчев           Левски (Карлово)              
 1  Валентин Стаменов         Левски (Карлово)              
 1  Илиян Илиев               Левски (Карлово)              
 1  Симеон Златев             Мастер (Бургас)               
 1  Трендафил Момчилов        Мастер (Бургас)               
 1  Динко Дерменджиев         Мастер (Бургас)               
 1  Петър Алексиев            Мастер (Бургас)               
 1  Иван Стоянов              Несебър (Несебър)             
 1  Мартин Симеонов           Несебър (Несебър)             
 1  Александър Кирилов        Несебър (Несебър)             
 1  Симеон Куминков           Несебър (Несебър)             
 1  Йоан Петков               Несебър (Несебър)             
 1  Димитър Попов             Несебър (Несебър)             
 1  Христо Паричков           Розова долина (Казанлък)      
 1  Боян Стоянов              Розова долина (Казанлък)      
 1  Щерьо Щерев               Розова долина (Казанлък)      
 1  Аян Садъков               Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Георги Бъчваров           Свиленград 1921 (Свиленград)    /вкл. 1 гол за Созопол (Созопол)/
 1  Лъчезар Михайлов          Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Калоян Стефанов           Созопол (Созопол)             
 1  Минчо Минчев              Созопол (Созопол)             
 1  Иван Стоев                Созопол (Созопол)             
 1  Владислав Бежански         Созопол (Созопол)             
 1  Живко Димов               Созопол (Созопол)             
 1  Благовест Саръев          Спартак-С 94 (Пловдив)          /вкл. 1 гол за Арда (Кърджали)/
 1  Борислав Никифоров        Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Даниел Колев              Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Димитър Юруков            Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Костадин Атанасов         Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Станимир Господинов       Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Валентин Вълков           Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Николай Начев             Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Александър Андонов        Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Георги Какалов            Хасково 2009 (Хасково)        
 1  Бейсим Бейсим             Хасково 2009 (Хасково)        
 1  Николай Димитров Димитров Хасково 2009 (Хасково)        
 1  Михаил Камбуров           Хасково 2009 (Хасково)        
 1  Даниел Александров        Хеброс 1921 (Харманли)        
 1  Михаил Димитров           Хеброс 1921 (Харманли)        
 1  Николай Христов Димитров  Хеброс 1921 (Харманли)        

Автоголове
 1  Светослав Асенов          Асеновец 2005 (Асеновград) - за Димитровград
    Атанас Савов              Брестник 1948 (Пловдив) - за Розова долина
    Александър Стойчев        Брестник 1948 (Пловдив) - за Ботев
    Деян Тасев                Брестник 1948 (Пловдив) - за Созопол
    Виктор Стоянов            Левски (Карлово) - за Спартак-С 94
    Кирил Маринов             Мастер (Бургас) - за Димитровград
    Владислав Иванов          Тунджа 1915 (Ямбол) - за Несебър
    Атанас Танев              Тунджа 1915 (Ямбол) - за Асеновец

Служебни голове
39  срещу Арда (Кърджали) - за Ботев (Гълъбово), Созопол (Созопол) и противниците им след изваждането им от групата
18  срещу Хеброс 1921 (Харманли) - за Несебър (Несебър), Мастер (Бургас) и противниците им след отказването им
 3  срещу Брестник 1948 (Пловдив) - за Свиленград 1921 (Свиленград)

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com