bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Югозападна "В" АФГ 2012/13

| Регламент |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марек 2010 (Дупница)               30   22   6   2   70:13   72     Влиза в "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   30   22   5   3   52:10   71
 3. ОФК Пирин (Благоевград)            30   19   5   6   69:26   62 [*]
 4. Сливнишки герой (Сливница)         30   16   9   5   44:18   57 [-]
 5. Оборище (Панагюрище)               30   16   6   8   49:30   54
 6. Струмска слава 1927 (Радомир)      30   14   7   9   41:26   49
 7. Перун (Кресна)                     30   12   5  13   36:37   41 [+][*]
 8. Велбъжд (Кюстендил)                30   11   7  12   29:32   40
 9. Германея (Сапарева баня)           30   12   2  16   33:48   38
10. Чепинец (Велинград)                30   11   4  15   37:44   37
11. Места 2005 (Хаджидимово)           30   11   3  16   32:42   36
12. Ботев 1921 (Ихтиман)               30    9   5  16   29:38   32 [*]
13. Витоша (Долна Диканя)              30    8   6  16   25:52   30
14. Септември (София)                  30    6   7  17   27:60   25
-------------------------------------------------------------------
15. Рилски спортист 2011 (Самоков)     30    6   4  20   28:71   22     Изпада в ОФГ София
16. Миньор (Бобов дол)                 30    2   5  23   12:66   11     Изпада в ОФГ Кюстендил

Бележки
  - Малеш (Микрево), 9-ти и изпаднал от Западна "Б" ФГ през изминалия сезон; се отказва
от участие.
  - Академик (София), 7-ми в Западна "Б" ФГ през изминалия сезон не получава лиценз за
"Б" ФГ и е изваден от групата. Отборът има  възможност да се включи в Югозападна "В" АФГ,
и първоначално заявява участие, но в последствие се отказва.
  - На 23 юли 2012, Спортист 1924 (Своге), 2-ри в Западна "Б" ФГ през изминалия сезон; се
отказва от участие в "Б" ФГ заради финансови проблеми. Отборът има възможност да се включи
в Югозападна "В" АФГ, но се отказва от участие.
  - Тъй като поради гореописаните отказвания на отбор, в крайна сметка от Западна "Б" ФГ
в Югозападна "В" АФГ отпада само един отбор, Струмска слава 1927 (Радомир), 16-ти през
изминалия сезон и първоначално изпадащ от групата заради два изпадащи отбора от Западна
"Б" ФГ; запазва мястото си в групата.
  - Беласица 1923 (Петрич), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие заради
финансови проблеми.
  - През зимната пауза на изминалия сезон ОФК Костинброд (Костинброд) се обединява с
Ботев (Ихтиман) от ОФГ София. Новият отбор е Ботев 1921 (Ихтиман) и през пролетта на изминалия
сезон играе домакинските си мачове в Ихтиман, но тъй като пререгистрация и смяна на името
на клуба не се позволява по време на сезона, доиграва сезона с непроменено име, а промяната
на названието му влиза в сила от настоящия сезон.
  - През зимната пауза на изминалия сезон Перун (Кресна) се обединява с ОФК Пирин (Благоевград)
от ОФГ Благоевград. Новият отбор е ОФК Пирин (Благоевград) и през пролетта на изминалия
сезон играе домакинските си мачове в Благоевград, но тъй като пререгистрация и смяна на
името на клуба не се позволява по време на сезона, доиграва сезона с непроменено име, а
промяната на названието му влиза в сила от настоящия сезон. Същевременно отборът на Перун
през пролетта на изминалия сезон участва под името на ОФК Пирин в ОФГ Благоевград и влиза
в Югозападна "В" АФГ за този сезон. Въпреки, че така двата отбора се озовават в една група
за този сезон и първоначалната цел на обединението между тях - ОФК Пирин да получи възможност
за влизане в "Б" ФГ, използвайки силния есенен актив на Перун в ЮЗ "В" АФГ - да не се
осъществява, юридическите промени в регистрацията на клубовете са факт и преди началот на
сезона влизат в сила. Така отборът, започнал като Перун (Кресна) сезон 2011/12 в ЮЗ "В" АФГ
и довършил сезона на 2-ро място под същото име, но с играчи, ръководство и домакинство на
ОФК Пирин; се преименува на ОФК Пирин (Благоевград); а отборът, започнал сезон 2011/12 в
ОФГ Благоевград като ОФК Пирин (Благоевград) и довършил сезона като шампион на ОФГ Благоевград
под същото име, но с играчи, ръководство и домакинство на Перун; се преименува на Перун (Кресна).
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София.

Голмайстори - пълен списък
18 - Методи Костов          - ОФК Пирин (Благоевград)
12 - Николай Божов          - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
   - Мариан Хаджиев         - Сливнишки герой (Сливница)
10 - Иван Янчев             - Марек 2010 (Дупница)
 9 - Николай Николов        - Сливнишки герой (Сливница)
   - Стефан Лачов           - Ботев 1921 (Ихтиман)
   - Румен Ангелов          - Германея (Сапарева баня)
 8 - Димитър Парасков       - Места 2005 (Хаджидимово)
   - Стефан Чилингиров      - Оборище (Панагюрище)
   - Димитър Георгиев       - Марек 2010 (Дупница)
   - Борислав Николов       - Марек 2010 (Дупница)
   - Христо Спасов          - Чепинец (Велинград)

                           I кръг

19 август 2012, неделя, 18:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил)                отложен *
* - отложен заради организационни проблеми на домакините.
Струмска слава 1927 (Радомир) - ОФК Пирин (Благоевград)   4:4 (2:2)
  [1:0 Димитър Райчев 9', 1:1 Методи Костов 30'-д, 1:2 Григор Григоров 40',
   2:2 Методи Костов 43'-аг, 3:2 Марио Митов 60'-аг, 4:2 Ерик Иванов 82',
   4:3 Борис Шиндов 85', 4:4 Методи Костов 87'-д]
  [чк: Яни Михайлов (Сс) 79', Антонио Хаджииванов (П) 79', Васил Василев (Сс) 86']
Марек 2010 (Дупница) - Места 2005 (Хаджидимово)           2:1 (2:1)
  [1:0 Борислав Николов 13', 1:1 Димитър Парасков 29', 2:1 Борислав Николов 37']
  [чк: Иван Симеонов (вр) (Ме) 58', Юсеин Топчи (Ме) 86']
Перун (Кресна) - Сливнишки герой (Сливница)               1:1 (0:1)
  [0:1 Николай Николов 19', 1:1 Йордан Грънчаров 79']
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                     0:1 (0:1)
  [0:1 Ангел Стоянов 42']
Чепинец (Велинград) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      1:1 (0:1)
  [0:1 Николай Байраков 14'-аг, 1:1 Христо Сталев 90'-д], 500 зрители
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Долна Диканя)          0:2 (0:0)
  [0:2 Даниел Стефанов 79',90']
Ботев 1921 (Ихтиман) - Миньор (Бобов дол)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Тодоров 70']
5 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил)                2:1 (0:0)
  [1:0 Георги Василев 54', 1:1 Атанас Пенков 70', 2:1 Стефан Чилингиров 72']

                           II кръг

26 август 2012, неделя, 18:00 ч:
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)                  2:1 (1:0)
  [1:0 Велизар Мирчев 14', 1:1 Иван Стоилков 56', 2:1 Иво Велинов 85']
Витоша (Долна Диканя) - Ботев 1921 (Ихтиман)              1:0 (1:0)
  [1:0 Адриан Кирилов 14']
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Германея (Сапарева баня) 1:2 (0:2)
  [0:1 Борис Апостолов 8'-аг, 0:2 Димитър Чечев 45', 1:2 Васил Киров 90']
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград)                   3:1 (1:1)
  [0:1 Петър Лаков 11', 1:1 Иван Кръстев 21', 3:1 Радослав Симеонов 56',63']
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)            4:0 (0:0)
  [1:0 Николай Николов 50', 2:0 Светослав Диков 54', 3:0 Радко Мутафчийски 62',
   4:0 Борис Папазов 68']
Места 2005 (Хаджидимово) - Перун (Кресна)                 2:3 (0:1)
  [0:1 Атанас Топалов 26', 1:1 Ангел Чилев 47', 1:2 Атанас Топалов 78',
   2:2 Димитър Парасков 83', 2:3 Атанас Топалов 90'+2']
  [чк: Боян Николов (П) 82']
ОФК Пирин (Благоевград) - Марек 2010 (Дупница)            2:0 (0:0)
  [1:0 Костадин Кацимерски 56', 2:0 Кирил Мутавджийски 85']
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)      2:2 (1:1)
  [1:0 Танчо Калпаков 13', 1:1 Кристиян Величков 31'-д, 2:1 Георги Василев 46',
   2:2 Борислав Давидков 90'+1'], 500 зрители

                           III кръг

2 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       2:0 (1:0)
  [1:0 Тодор Зюмбулев 42', 2:0 Кирил Йорданов 55']
Марек 2010 (Дупница) - Оборище (Панагюрище)               3:0 (2:0)
  [1:0 Димитър Андонов 21'-д, 2:0 Борислав Кралев 45', 3:0 Димитър Георгиев 57']
Перун (Кресна) - ОФК Пирин (Благоевград)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Симеон Цурев 88']
  [чк: Георги Богданов (вр) (Пир) 78', Марио Митов (Пир) 86']
Септември (София) - Места 2005 (Хаджидимово)              1:4 (0:1)
  [0:1 Ангел Чилев 45'+3', 0:2 Димитър Парасков 58', 0:3 Ангел Чилев 60',
   0:4 Юсеин Топчи 65', 1:4 Георги Самокишев 67'-аг]
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)          2:1 (1:0)
  [1:0 Стоян Тодоров 40', 1:1 Кристиян Кочилов 53', 2:1 Петър Лаков 76']
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица)              0:1 (0:0)
  [0:1 Радослав Симеонов 68']
Ботев 1921 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     5:0 (4:0)
  [1:0 Ангел Лачов 15', 2:0 Анжело Методиев 23', 3:0 Ангел Лачов 33',
   4:0 Георги Тодоров 45', 4:0 Стоян Кадифчин 80']
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Долна Диканя)                0:0
   100 зрители

                           I кръг - отложен мач

5 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил)                2:1 (0:0)
  [1:0 Георги Василев 54', 1:1 Атанас Пенков 70', 2:1 Стефан Чилингиров 72']

                           IV кръг

9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Долна Диканя)               1:0 (1:0)
  [1:0 Велизар Мирчев 33']
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Бобов дол)       7:0 (1:0)
  [1:0 Иван Иванов 10', 2:0 Иван Гемеджиев 51', 3:0 Росен Пътников 55',
   4:0 Васил Киров 67', 5:0 Ивайло Захариев 77', 6:0 Максим Иванов 81',
   7:0 Васил Киров 83']
Витоша (Бистрица) - Ботев 1921 (Ихтиман)                  3:0 (0:0)
  [1:0 Бойко Борисов 51'-д, 2:0 Росен Танев 87', 3:0 Иван Георгиев 90']
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)     5:1 (2:0)
  [1:0 Радко Мутафчийски 25', 2:0 Христо Бангеев 27', 2:1 Светослав Сакаджийски 48',
   3:1 Кристиян Кочилов 55', 4:1 Христо Бангеев 70', 5:1 Мариан Хаджиев 73']
Места 2005 (Хаджидимово) - Чепинец (Велинград)            2:0 (1:0)
  [1:0 Марио Метушев 28', 2:0 Димитър Парасков 90'+1'-д]
Оборище (Панагюрище) - Перун (Кресна)                     0:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 2010 (Дупница)      0:1 (0:1)
  [0:1 Екундайо Джайеоба 37']
9 септември 2012, неделя, 20:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Септември (София)               4:0 (3:0)
  [2:0 Станислав Бачев 33',39'; 3:0 Давид Гълъбов 45'+2', 4:0 Марио Янков 55']
  [чк: Николай Веселинов (С) 68']

                           V кръг

16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Марек 2010 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                2:0 (1:0)
  [1:0 Екундайо Джайеоба 31', 2:0 Димитър Андонов 90'-д]
Перун (Кресна) - Струмска слава 1927 (Радомир)            1:2 (1:0)
  [1:0 Атанас Топалов 22', 1:1 Тодор Зюмбулев 65', 1:2 Румен Гълъбов 84']
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                  1:1 (0:0)
  [0:1 Георги Василев 63', 1:1 Людмил Атанасов 65']
Чепинец (Велинград) - ОФК Пирин (Благоевград)             1:2 (0:1)
  [0:1 Методи Костов 11', 1:1 Илия Иванов 66', 1:2 Методи Костов 90']
Германея (Сапарева баня) - Места 2005 (Хаджидимово)       2:1 (1:0)
  [1:0 Марио Карачорски 42', 1:1 Димитър Парасков 72', 2:1 Кирил Николов 86'-д]
  [чк: Димитър Парасков (М) 85', Марио Метушев (М) 85']
Ботев 1921 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         2:2 (1:0)
  [1:0 Иво Харизанов 13'-аг, 1:1 Николай Николов 59', 1:2 Николай Величков 62',
   2:2 Росен Стоянов 78']
  [чк: Христо Бангеев (Сг) 53', Георги Гълъбов (Б) 58']
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица)                    0:2 (0:2)
  [0:1 Димитър Кръстев 26', 0:2 Иван Георгиев 37']
Витоша (Долна Диканя) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    отложен *
* - отложен заради инцидент с играч от отбора на гостите.
26 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Витоша (Долна Диканя) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    2:1 (0:0)
  [0:1 Виктор Младенов 49', 1:1 Петър Петров 59', 2:1 Даниел Стефанов 64']

                           VI кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      2:0 (1:0)
  [1:0 Жорж Георгиев 28', 2:0 Кирил Вълов 73']
Витоша (Бистрица) - Витоша (Долна Диканя)                 5:0 (2:0)
  [4:0 Димитър Кръстев 8',44',54',75'; Аспарух Василев 82']
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Бобов дол)           2:1 (1:0)
  [1:0 Николай Николов 45', 1:1 Иван Стоилков 69', 2:1 Кристиян Кочилов 90'+1']
Места 2005 (Хаджидимово) - Ботев 1921 (Ихтиман)           1:1 (0:1)
  [0:1 Росен Стоянов 20', 1:1 Кирил Кръстев 50']
  [чк: Ангел Чилев (М) 90', Кирил Кръстев (М) 90']
Оборище (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)                2:1 (2:0)
  [1:0 Кристиян Узунов 11', 2:0 Гюрсел Вели 45', 2:1 Петър Лаков 87']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         4:0 (1:0)
  [1:0 Тодор Зюмбулев 26', 2:0 Румен Гълъбов 55', 4:0 Самет Ашимов 69',73']
Марек 2010 (Дупница) - Перун (Кресна)                     5:0 (2:0)
  [1:0 Георги Николов 8', 2:0 Борислав Николов 23', 3:0 Иван Янчев 47',
   4:0 Борислав Николов 52', 5:0 Росен Йорданов 78']
23 септември 2012, неделя, 19:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Германея (Сапарева баня)        4:1 (3:0)
  [2:0 Давид Гълъбов 17',27'; 3:0 Антонио Хаджииванов 30', 4:0 Марио Янков 53',
   4:1 Румен Ангелов 77']

                           V кръг - отложен мач

26 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Витоша (Долна Диканя) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    2:1 (0:0)
  [0:1 Виктор Младенов 49', 1:1 Петър Петров 59', 2:1 Даниел Стефанов 64']

                           VII кръг

30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Перун (Кресна) - Велбъжд (Кюстендил)                      2:1 (0:1)
  [0:1 Кирил Вълов 27', 1:1 Венцислав Стоянов 58'-д, 2:1 Георги Жежев 78']
Септември (София) - Марек 2010 (Дупница)                  1:2 (1:1)
  [0:1 Иван Янчев 10', 1:1 Теодор Коев 39', 1:2 Светослав Георгиев 60']
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       0:2 (0:1)
  [0:1 Самет Ашимов 35', 0:2 Кирил Йорданов 61']
Германея (Сапарева баня) - Оборище (Панагюрище)           1:0 (0:0)
  [1:0 Румен Ангелов 68']
Ботев 1921 (Ихтиман) - ОФК Пирин (Благоевград)            1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Тодоров 29']
Миньор (Бобов дол) - Места 2005 (Хаджидимово)             1:2 (0:0)
  [0:1 Димитър Парасков 54', 1:1 Даниел Димитров 69', 1:2 Радослав Моллов 71']
Витоша (Долна Диканя) - Сливнишки герой (Сливница)        0:1 (0:0)
  [0:1 Мариан Хаджиев 71']
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Витоша (Бистрица)        0:1 (0:0)
  [0:1 Мартин Керчев 71']

                           VIII кръг

7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                   0:0
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)   3:0 (2:0)
  [1:0 Иво Харизанов 14', 3:0 Мариан Хаджиев 21',57']
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Долна Диканя)          2:1 (1:0)
  [1:0 Ангел Чилев 18', 2:0 Димитър Парасков 52', 2:1 Петър Петров 86'], 200 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Миньор (Бобов дол)              3:0 (2:0)
  [1:0 Марио Янков 6', 3:0 Георги Даскалов 25'-д,77']
Оборище (Панагюрище) - Ботев 1921 (Ихтиман)               2:1 (1:1)
  [1:0 Гюрсел Вели 25', 1:1 Стоян Кадифчин 45'+2', 2:1 Янко Янков 68']
  [чк: Ангел Лачов (Б) 45'+1', Петър Еленкин (О) 82', Емил Стоев (О) 90']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)  1:0 (0:0)
  [1:0 Кристиян Величков 71'-д]
  [чк: Николай Николов (Сс) 51', Петър Кепов (Г) 74']
Марек 2010 (Дупница) - Чепинец (Велинград)                3:0 сл.*
* - автобусът на гостите се поврежда на път за мача.
Перун (Кресна) - Септември (София)                        3:1 (0:0)
  [1:0 Йордан Грънчаров 53', 1:1 Радослав Христов 68', 2:1 Симеон Грънчаров 70'-д,
   3:1 Йордан Грънчаров 90']

                           IX кръг

14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   0:2 (0:1)
  [0:2 Мирослав Петров 39'-д,65'-д]
Чепинец (Велинград) - Перун (Кресна)                      3:0 сл.*
* - автобусът на гостите се поврежда на път за мача.
Германея (Сапарева баня) - Марек 2010 (Дупница)           0:2 (0:1)
  [0:1 Екундайо Джайеоба 4', 0:2 Борислав Николов 63']
  [чк: Евгени Спасов (вр) (Г) 75', Иван Янчев (М) 75', Димитър Андонов (М) 80',
   Юли Аргиров (Г) 90'+4']
Ботев 1921 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)      0:0
  [чк: Тодор Зюмбулев (Сс) 55', Стоян Кадифчин (Б) 65', Кристиян Величков (Сс) 90']
Миньор (Бобов дол) - Оборище (Панагюрище)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Василев 82']
  [чк: Ангел Парпулов (О) 32', Робертин Атанасов (М) 88']
Витоша (Долна Диканя) - ОФК Пирин (Благоевград)           1:0 (0:0)
  [1:0 Петър Петров 54']
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Места 2005 (Хаджидимово) отложен *
* - отложен заради участието на Места 2005 в турнира за Купата на България.
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            0:2 (0:2)
  [0:1 Христо Бангеев 34', 0:2 Мариан Хаджиев 40']
  [чк: Иво Харизанов (Сг) 87']
17 октомври 2012, сряда, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Места 2005 (Хаджидимово) 1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Митров 15']
  [чк: Мохамед Летиф (М) 76']

                           X кръг

21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)          1:1 (0:0)
  [1:0 Йордан Йовчев 59', 1:1 Мариан Хаджиев 62']
  [чк: Жорж Георгиев (В) 87']
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица)              0:2 (0:0)
  [0:1 Димитър Шинлаков 47'-аг, 0:2 Радослав Симеонов 68']
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Долна Диканя)              1:0 (1:0)
  [1:0 Стефан Чилингиров 28']
  [чк: Петко Петков (В) 90'+3']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Бобов дол)        3:0 (2:0)
  [2:0 Кирил Йорданов 21',42'-д; 3:0 Ерик Иванов 84']
Марек 2010 (Дупница) - Ботев 1921 (Ихтиман)               0:1 (0:1)
  [0:1 Георги Тодоров 10']
  [чк: Георги Гълъбов (Б) 44', Георги Тодоров (Б) 61']
Перун (Кресна) - Германея (Сапарева баня)                 4:1 (2:1)
  [1:0 Йордан Грънчаров 27', 1:1 Димитър Чечев 32', 2:1 Васил Панев 41',
   3:1 Емил Драчев 67', 4:1 Йордан Грънчаров 75']
Септември (София) - Чепинец (Велинград)                   0:0
21 октомври 2012, неделя, 18:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Рилски спортист 2011 (Самоков)  9:1 (3:1)
  [0:1 Ивайло Захариев 26', 1:1 Давид Гълъбов 32', 2:1 Костадин Кацимерски 37',
   3:1 Давид Гълъбов 45', 4:1 Антонио Хаджииванов 47', 5:1 Станислав Бачев 49',
   6:1 Георги Даскалов 58', 7:1 Марио Янков 70', 8:1 Давид Гълъбов 76',
   9:1 Георги Даскалов 78']
  [ид: Станислав Бачев (П) 49'], 200 зрители

                           XI кръг

28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                 0:0
Германея (Сапарева баня) - Септември (София)              2:1 (2:0)
  [1:0 Георги Везенков 24', 2:0 Румен Ангелов 27', 2:1 Стоян Вълов 74']
Ботев 1921 (Ихтиман) - Перун (Кресна)                     2:0 (0:0)
  [1:0 Калоян Ангелов 74', 2:0 Стефан Лачов 90'+1']
  [ид: Стефан Лачов (Б) 63']
Миньор (Бобов дол) - Марек 2010 (Дупница)                 0:5 (0:0)
  [0:1 Димитър Андонов 60', 0:2 Цветомир Генов 61', 0:3 Екундайо Джайеоба 66',
   0:4 Росен Йорданов 87', 0:5 Екундайо Джайеоба 88']
Витоша (Долна Диканя) - Струмска слава 1927 (Радомир)     0:2 (0:1)
  [0:1 Димитър Петков 37', 0:2 Румен Гълъбов 76']
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Оборище (Панагюрище)     0:4 (0:2)
  [0:1 Емил Стоев 1', 0:2 Стефан Чилингиров 24', 0:3 Янко Янков 68',
   0:4 Георги Нетов 85']
Витоша (Бистрица) - ОФК Пирин (Благоевград)               0:1 (0:1)
  [0:1 Георги Даскалов 13']
  [чк: Румен Сандев (П) 53']
Сливнишки герой (Сливница) - Места 2005 (Хаджидимово)     2:1 (1:0)
  [1:0 Кристиян Кочилов 45'+1', 2:0 Христо Бангеев 57', 2:1 Димитър Парасков 65']

                           XII кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)            2:1 (2:0)
  [1:0 Мирослав Петров 9', 2:0 Велизар Мирчев 14', 2:1 Абип Конедарев 86']
  [чк: Илия Тафров (М) 67']
ОФК Пирин (Благоевград) - Сливнишки герой (Сливница)      1:1 (0:0)
  [1:0 Станислав Бачев 48', 1:1 Юлиан Куртелов 58']
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица)                  0:1 (0:1)
  [0:1 Борислав Павлов 8']
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)    3:1 (3:0)
  [1:0 Тодор Зюмбулев 15', 2:0 Кирил Йорданов 24', 3:0 Ерик Иванов 28',
   3:1 Никола Ненков 88']
Марек 2010 (Дупница) - Витоша (Долна Диканя)              5:0 (0:0)
  [1:0 Росен Йорданов 48', 2:0 Екундайо Джайеоба 57', 3:0 Георги Николов 65',
   4:0 Росен Йорданов 73', 5:0 Димитър Георгиев 85']
Перун (Кресна) - Миньор (Бобов дол)                       2:0 (2:0)
  [1:0 Асен Христов 11', 2:0 Емил Драчев 35'-д], 100 зрители
Септември (София) - Ботев 1921 (Ихтиман)                  1:0
  [няма информация за голмайстора]
  [чк: Стефан Лачов (Б), Мирослав Кацаров (Б)]
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)            2:3 (1:2)
  [1:0 Мартин Маринов 4', 1:1 Румен Ангелов 6', 1:2 Светослав Сакаджийски 22',
   1:3 Георги Везенков 80'-д, 2:3 Илия Иванов 83']

                           XIII кръг

11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            0:3 (0:2)
  [0:1 Александър Александров 8', 0:2 Иво Велинов 12', 0:3 Мирослав Петров 90'+2']
Ботев 1921 (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)                0:0
  [чк: Емануил Методиев (Ч) 84']
Миньор (Бобов дол) - Септември (София)                    1:4 (0:1)
  [0:1 Неделин Асенов 13', 0:2 Николай Веселинов 48', 1:2 Даниел Димитров 51',
   1:3 Неделин Асенов 63', 1:4 Божидар Димитров 74']
Витоша (Долна Диканя) - Перун (Кресна)                    1:1 (0:1)
  [0:1 Атанас Топалов 30', 1:1 Мартин Пенев 69']
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 2010 (Дупница)     0:2 (0:1)
  [0:1 Светослав Георгиев 35', 0:2 Димитър Георгиев 73']
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)         0:0
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)         4:1 (0:1)
  [0:1 Янко Янков 45', 1:1 Джоузеф Апининг 48', 2:1 Юлиан Куртелов 62',
   4:1 Николай Николов 90'+1',90'+3']
  [чк: Кристиян Узунов (О) 80']
Места 2005 (Хаджидимово) - ОФК Пирин (Благоевград)        1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Самокишев 69']
  [чк: Ангел Чилев 74']

                           XIV кръг

18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Пирин (Благоевград)             0:4 (0:0)
  [0:1 Георги Даскалов 51', 0:2 Давид Гълъбов 53', 0:3 Методи Костов 78',
   0:4 Фаик Таиров 88']
Оборище (Панагюрище) - Места 2005 (Хаджидимово)           3:1 (2:1)
  [1:0 Ивайло Самарджиев 5', 2:0 Емил Стоев 8', 2:1 Абип Конедарев 14',
   3:1 Емил Стоев 83']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сливн.герой (Сливница)    0:1 (0:0)
  [0:1 Николай Николов 85']
Марек 2010 (Дупница) - Витоша (Бистрица)                  3:3 (0:0)
  [1:0 Димитър Георгиев 48', 1:1 Светослав Стефанов 53', 2:1 Борислав Николов 59',
   3:1 Иван Янчев 77', 3:2 Аспарух Василев 84', 3:3 Кристиян Ковачев 90'+1']
Перун (Кресна) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           0:2 (0:0)
  [0:1 Ивайло Захариев 73', 0:2 Никола Ненков 83']
Септември (София) - Витоша (Долна Диканя)                 2:1 (2:0)
  [1:0 Али Алиев 36', 2:0 Неделин Асенов 41', 2:1 Асен Григоров 60']
Чепинец (Велинград) - Миньор (Бобов дол)                  2:0 (0:0)
  [1:0 Васил Содев 62', 2:0 Христо Сталев 90'+2']
  [чк: Николай Димитров (М) 90'+3'], 150 зрители
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1921 (Ихтиман)           3:0 (1:0)
  [1:0 Крум Крумов 10', 2:0 Димитър Чечев 48', 3:0 Светослав Сакаджийски 75']

                           XV кръг

25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Ботев 1921 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                1:0 (1:0)
  [1:0 Стефан Лачов 33']
Миньор (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня)             0:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Чечев 19']
Витоша (Долна Диканя) - Чепинец (Велинград)               4:3 (3:1)
  [1:0 Даниел Стефанов 11', 1:1 Николай Байраков 18', 2:1 Петко Петков 23',
   3:1 Мартин Пенев 26', 4:1 Петко Петков 59', 4:2 Десислав Сатев 65',
   4:3 Николай Байраков 76']
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (София)        2:2 (0:1)
  [0:1 Неделин Асенов 8', 0:2 Стоян Вълов 64', 1:2 Николай Ненков 88',
   2:2 Георги Митров 90'+1']
Витоша (Бистрица) - Перун (Кресна)                        1:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Павлов 17']
Сливнишки герой (Сливница) - Марек 2010 (Дупница)         0:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава 1927 (Радомир)  отложен *
* - отложен заради участието на Места 2005 в турнира за Купата на България.
ОФК Пирин (Благоевград) - Оборище (Панагюрище)            3:2 (1:1)
  [0:1 Янко Янков 13'-д, 2:1 Методи Костов 45',48'; 2:2 Емил Стоев 63',
   3:2 Георги Даскалов 76']
29 ноември 2012, четвъртък, 14:00 ч:
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава 1927 (Радомир)  1:0 (0:0)
  [1:0 Николай Шаматов 72']
  [чк: Николай Шаматов (М) 86']

                           XVI кръг

3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)                1:1 (1:0)
  [1:0 Мирослав Петров 44', 1:1 Йордан Йовчев 81'-аг], 200 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)   2:0 (1:0)
  [1:0 Георги Калайджиев 22'-д, 2:0 Николай Димиров 53'], 250 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Марек 2010 (Дупница)           0:1 (0:1) *
  [0:1 Иван Янчев 3'], 350 зрители
* - мачът започва с 30' закъснение, заради забавяне на линейката.
Сливнишки герой (Сливница) - Перун (Кресна)               1:0 (0:0)
  [1:0 Христо Бангеев 75'], 300 зрители
в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     1:0 (1:0)
  [1:0 Николай Божов 41'-д], 150 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чепинец (Велинград)      0:1 (0:0)
  [0:1 Христо Спасов 86']
  [чк: Георги Митров (Рс) 41', Митко Димитров (Ч) 41'], 300 зрители
Витоша (Долна Диканя) - Германея (Сапарева баня)          1:4 (0:1)
  [0:1 Румен Ангелов 39', 1:1 Петко Петков 55', 1:3 Румен Ангелов 67',73'-д;
   1:4 Петър Вучков 85']
  [чк: Даниел Стефанов (В) 69'], 100 зрители
Миньор (Бобов дол) - Ботев 1921 (Ихтиман)                 0:2 (0:1)
  [0:1 Росен Стоянов 44', 0:2 Радослав Симеонов 78'], 200 зрители

                           XVII кръг

10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил)                  0:0
   50 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Витоша (Долна Диканя)              3:1 (0:0)
  [0:1 Юлиян Владимиров 55', 1:1 Георги Иванов 64', 3:1 Стефан Лачов 78',84'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0 (0:0)
  [1:0 Петър Кепов 65'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица)                   0:2 (0:1)
  [0:1 Христо Господинов 26', 0:2 Георги Недялков 53'], 500 зрители
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            0:0
   200 зрители
Перун (Кресна) - Места 2005 (Хаджидимово)                 0:0
   500 зрители
Марек 2010 (Дупница) - ОФК Пирин (Благоевград)            1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Янчев 70']
  [чк: Иво Райков (П) 90'+3'], 600 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)      2:0 (0:0)
  [1:0 Румен Гълъбов 55', 2:0 Димитър Петков 73']
  [чк: Иван Спахиев (Сс) 78'], 400 зрители

                           XVIII кръг

17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       1:1 (1:1)
  [1:0 Кирил Вълов 27', 1:1 Самет Ашимов 31'], 100 зрители
Оборище (Панагюрище) - Марек 2010 (Дупница)               1:1 (0:0)
  [1:0 Янко Янков 62', 1:1 Асен Васев 86'], 300 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Перун (Кресна)                  2:0 (2:0)
  [1:0 Костадин Кацимерски 18', 2:0 Методи Костов 37'], 200 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Септември (София)              1:1 (1:0)
  [1:0 Радослав Моллов 5', 1:1 Ивелино Иванов 55']
  [чк: Марио Метушев (М) 87'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)          4:1 (2:0)
  [1:0 Георги Амзин 19', 3:0 Ивайло Цветков 29'-д,67'; 4:0 Николай Николов 69',
   4:1 Христо Сталев 89']
  [чк: Кирил Михайлов (Ч) 71'], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1921 (Ихтиман)     2:1 (1:1)
  [1:0 Ивайло Захариев 24', 1:1 Ангел Лачов 32', 2:1 Радослав Симеонов 90'+1'-аг], 150 зрители
Витоша (Долна Диканя) - Миньор (Бобов дол)                0:0
   50 зрители
20 март 2013, сряда, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня)              3:0 (0:0)
  [1:0 Николай Божов 75', 2:0 Ангел Стоянов 80', 3:0 Николай Божов 89'], 100 зрители

                           XIX кръг

24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Витоша (Долна Диканя) - Велбъжд (Кюстендил)               0:0
   50 зрители
Миньор (Бобов дол) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       4:2 (2:0)
  [1:0 Васил Иванов 15'-д, 2:0 Лъчезар Георгиев 18'; 4:0 Иво Здравков 48',55';
   4:2 Васил Киров 77'-д,90'+2'], 100 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица)                  0:1 (0:1)
  [0:1 Николай Божов 20'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)     0:0
   230 зрители
Чепинец (Велинград) - Места 2005 (Хаджидимово)            0:2 (0:2)
  [0:1 Васил Каменов 13', 0:2 Иван Вакареев 19']
  [чк: Николай Байраков (Ч) 86'], 200 зрители
Септември (София) - ОФК Пирин (Благоевград)               2:2 (1:0)
  [1:0 Николай Веселинов 30'-д, 1:1 Методи Костов 46', 1:2 Цветан Николов 78',
   2:2 Теодор Коев 90'+4']
  [чк: Григор Григоров (П) 90'+4'], 300 зрители
Перун (Кресна) - Оборище (Панагюрище)                     1:2 (1:1)
  [1:0 Атанас Топалов 11', 1:1 Алек Манолов 25', 1:2 Стефан Чилингиров 87'], 100 зрители
Марек 2010 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)      3:0 (0:0)
  [1:0 Иван Янчев 71', 2:0 Борислав Кралев 74', 3:0 Христо Габаров 89'], 300 зрители

                           XX кръг

31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 2010 (Дупница)                1:2 (1:2)
  [1:0 Илиян Чавдаров 22', 1:1 Димитър Георгиев 33', 1:2 Борислав Кралев 39']
  [чк: Георги Желев (В) 86'], 300 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун (Кресна)            2:1 (2:0)
  [1:0 Даян Стоилов 2', 2:0 Димитър Петков 25', 2:1 Атанас Атанасов 90'], 200 зрители
Оборище (Панагюрище) - Септември (София)                  4:0 (4:0)
  [1:0 Янко Янков 5'-д, 3:0 Алек Манолов 18',19'; 4:0 Михаил Михайлов 24']
  [чк: Ивелино Иванов (С) 4'], 500 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)       1:0 (1:0)
  [1:0 Васил Каменов 11']
  [чк: Юли Аргиров (Г) 89'], 150 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1921 (Ихтиман)         отложен *
* - отложен заради участието на 6 футболисти на Сливнишки герой в националния
    отбор за аматьори.
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол)                    прекратен *
   30 зрители
* - прекратен в 10' при 0:0 поради ураганен вятър.
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Витоша (Долна Диканя)    0:0
   150 зрители
31 март 2013, неделя, 18:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Чепинец (Велинград)             8:2 (5:1)
  [1:0 Методи Костов 5', 2:0 Димитър Благоев 8', 3:0 Андреас Васев 27',
   3:1 Христо Спасов 30'-д, 4:1 Иво Райков 34', 5:1 Методи Костов 38'-д,
   6:1 Николай Димиров 48', 6:2 Кирил Михайлов 55', 7:2 Методи Костов 72',
   8:2 Цветан Николов 90'], 300 зрители
4 април 2013, четвъртък, 16:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол)                    2:0 (1:0) *
  [1:0 Георги Недялков 29', 2:0 Николай Божов 89']
  [чк: Велизар Андонов (В) 84'], 50 зрители
* - преиграване.
11 април 2013, четвъртък, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1921 (Ихтиман)         2:0 (1:0)
  [1:0 Мариан Хаджиев 1', 2:0 Николай Николов 60'], 300 зрители

                           XXI кръг

7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил)      0:3 (0:2)
  [0:3 Илиян Чавдаров 14',23',47'], 50 зрители
Витоша (Долна Диканя) - Витоша (Бистрица)                 0:3 (0:1)
  [0:1 Борислав Павлов 42', 0:2 Николай Божов 82', 0:3 Георги Недялков 90'+2'], 80 зрители
Миньор (Бобов дол) - Сливнишки герой (Сливница)           отложен *
* - отложен заради участието на 6 футболисти на Сливнишки герой в националния
    отбор за аматьори.
Ботев 1921 (Ихтиман) - Места 2005 (Хаджидимово)           6:0 (3:0)
  [1:0 Георги Тодоров 10', 5:0 Стефан Лачов 16',39',55',65'; 6:0 Ангел Лачов 81'], 20 зрители
Германея (Сапарева баня) - ОФК Пирин (Благоевград)        1:1 (0:0)
  [0:1 Румен Сандев 58', 1:1 Румен Ангелов 85'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Оборище (Панагюрище)                1:0 (1:0)
  [1:0 Кирил Михайлов 23'], 200 зрители
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         1:3 (1:2)
  [1:0 Виктор Малковски 22', 1:1 Димитър Петков 26', 1:2 Александър Аспарухов 37',
   1:3 Румен Гълъбов 89'], 50 зрители
Перун (Кресна) - Марек 2010 (Дупница)                     1:1 (0:0)
  [0:1 Росен Йорданов 66', 1:1 Илиян Панчев 70'], 200 зрители
18 април 2013, четвъртък, 16:00 ч:
Миньор (Бобов дол) - Сливнишки герой (Сливница)           0:0
   100 зрители

                           XX кръг - отложен мач

11 април 2013, четвъртък, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1921 (Ихтиман)         2:0 (1:0)
  [1:0 Мариан Хаджиев 1', 2:0 Николай Николов 60'], 300 зрители

                           XXII кръг

14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Перун (Кресна)                      2:1 (2:1)
  [1:0 Велизар Мирчев 3', 2:0 Кирил Вълов 24', 2:1 Венцислав Стоянов 26']
  [чк: Васил Ташев (П) 40', Александър Ханджийски (В) 52'], 200 зрители
Марек 2010 (Дупница) - Септември (София)                  3:1 (1:0)
  [1:0 Борислав Николов 44', 2:0 Тодор Христов 49'-д, 2:1 Николай Веселинов 60',
   3:1 Спас Спасов 67'], 300 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)       1:2 (1:1)
  [1:0 Евгени Зюмбулев 31', 1:1 Христо Спасов, 40', 1:2 Кирил Михайлов 57'], 200 зрители
Оборище (Панагюрище) - Германея (Сапарева баня)           2:0 (2:0)
  [1:0 Деян Борисов 5', 2:0 Никола Иванов 24'], 500 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев 1921 (Ихтиман)            2:0 (0:0)
  [2:0 Андреас Васев 55', 2:0 Станислав Бачев 65'], 200 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Миньор (Бобов дол)             2:0 (1:0)
  [1:0 Иван Вакареев 13', 2:0 Радослав Моллов 58']
  [чк: Лъчезар Георгиев (Мин)], 200 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Долна Диканя)        0:1 (0:1)
  [0:1 Мартин Стефанов 13'], 150 зрители
Витоша (Бистрица) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        4:0 (4:0)
  [1:0 Борислав Павлов 12', 2:0 Анатоли Тодоров 15', 4:0 Николай Божов 19',30'], 100 зрители

                           XXI кръг - отложен мач

18 април 2013, четвъртък, 16:00 ч:
Миньор (Бобов дол) - Сливнишки герой (Сливница)           0:0
   100 зрители

                           XXIII кръг

21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   2:0 (1:0)
  [2:0 Николай Божов 35',90'+2'], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Сливнишки герой (Сливн)  2:0 (1:0)
  [2:0 Георги Митров 44',74'], 100 зрители
Витоша (Долна Диканя) - Места 2005 (Хаджидимово)          1:0 (0:0)
  [1:0 Даниел Димитров 73'], 100 зрители
Миньор (Бобов дол) - ОФК Пирин (Благоевград)              0:2 (0:0)
  [0:2 Методи Костов 57'-д,62']
  [чк: Виктор Стоянов (М) 55'], 64 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)               1:1 (1:1)
  [1:0 Стефан Лачов 8'-д, 1:1 Георги Василев 17']
  [чк: Петър Еленкин (Б) 67', Алек Манолов (О) 67'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)  0:1 (0:1)
  [0:1 Евгени Зюмбулев 42'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Марек 2010 (Дупница)                0:1 (0:1)
  [0:1 Светослав Георгиев 6'], 200 зрители
Септември (София) - Перун (Кресна)                        0:3 (0:0)
  [0:1 Венцислав Стоянов 66', 0:2 Илиян Панчев 68', 0:3 Венцислав Стоянов 80'], 50 зрители

                           XXIV кръг

24 април 2013, сряда, 16:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   2:1 (0:0)
  [1:0 Велизар Мирчев 49', 2:0 Денис Николов 53', 2:1 Ивелино Иванов 85'], 150 зрители
Перун (Кресна) - Чепинец (Велинград)                      1:0 (1:0)
  [1:0 Васил Вакадинов 5']
Марек 2010 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           4:0 (1:0)
  [1:0 Иван Янчев 42', 2:0 Христо Габаров 53', 3:0 Тодор Христов 58',
   4:0 Иван Янчев 65'], 150 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1921 (Ихтиман)      1:0 (0:0)
  [1:0 Мартин Годевски 75'], 156 зрители
Оборище (Панагюрище) - Миньор (Бобов дол)                 4:1 (1:1)
  [1:0 Никола Иванов 13', 1:1 Александър Иванов 26', 2:1 Мартин Стефанов 64',
   3:1 Георги Иванов 76', 4:1 Стефан Чилингиров 81'], 300 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0 (3:0)
  [1:0 Костадин Ряхов 17', 2:0 Борис Шиндов 26', 4:0 Радослав Моллов 30',90'], 100 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)            1:0 (0:0)
  [1:0 Мариан Хаджиев 85'], 200 зрители
24 април 2013, сряда, 17:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Витоша (Долна Диканя)           4:1 (2:1)
  [1:0 Мурад Ибраим 2', 2:0 Методи Костов 23'-д, 2:1 Даниел Стефанов 43',
   3:1 Цветан Николов 47', 4:1 Антонио Хаджииванов 69']
  [чк: Мурад Ибраим (П) 53'], 100 зрители

                           XXV кръг

28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)          3:0 (1:0)
  [1:0 Мариан Хаджиев 35', 2:0 Георги Амзин 51', 3:0 Мариан Хаджиев 87'], 200 зрители
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово)              5:0 (3:0)
  [1:0 Николай Божов 15', 3:0 Ангел Стоянов 21',30'; 4:0 Анатоли Тодоров 82',
   5:0 Борис Шиндов 83'-аг], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ОФК Пирин (Благоевград)  0:4 (0:2)
  [0:2 Методи Костов 2',30'; 0:3 Цветан Николов 53', 0:4 Андреас Васев 76'], 250 зрители
Витоша (Долна Диканя) - Оборище (Панагюрище)              1:3 (1:2)
  [0:2 Никола Иванов 12',30'; 1:2 Йордан Йорданов 31', 1:3 Стефан Чилингиров 63'], 100 зрители
Миньор (Бобов дол) - Струмска слава 1927 (Радомир)        0:0
   100 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Марек 2010 (Дупница)               0:3 (0:2)
  [0:1 Димитър Георгиев 10', 0:3 Тодор Христов 45',61'-д], 300 зрители
Германея (Сапарева баня) - Перун (Кресна)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Васил Ташев 83'], 150 зрители
Чепинец (Велинград) - Септември (София)                   3:0 сл.*
* - автобусът на гостите аварира на път за мача.

                           XXVI кръг

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Кирил Михайлов 17']
  [чк: Адриян Бачовски (В) 73', Николай Байраков (Ч) 73'], 100 зрители
Септември (София) - Германея (Сапарева баня)              3:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Чечев 36', 1:1 Стоян Вълов 49', 2:1 Николай Веселинов 80',
   3:1 Петър Иванов 85']
  [чк: Димитър Чечев (Г) 63'], 100 зрители
Перун (Кресна) - Ботев 1921 (Ихтиман)                     3:0 сл.*
   50 зрители
* - автобусът на гостите аварира на път за мача.
Марек 2010 (Дупница) - Миньор (Бобов дол)                 7:0 (3:0)
  [1:0 Иван Янчев 16', 2:0 Димитър Андонов 38'-д, 3:0 Тодор Христов 41'-д,
   4:0 Димитър Георгиев 49', 5:0 Спас Спасов 52', 6:0 Димитър Артъков 85',
   7:0 Борислав Кралев 87'], 500 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Долна Диканя)     1:1 (1:1)
  [0:1 Мартин Стефанов 26', 1:1 Евгени Зюмбулев 34'], 350 зрители
  [чк: Николай Хаджиниколов (Сс) 50', Драгомир Йорданов (В) 50']
ОФК Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)               1:1 (1:0)
  [1:0 Цветан Николов 13', 1:1 Борсилав Павлов 49'], 350 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Сливнишки герой (Сливница)     0:1 (0:1)
  [0:1 Мариан Хаджиев 22'], 150 зрители
2 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     4:0 (3:0)
  [1:0 Георги Нетов 22', 2:0 Деян Борисов 39', 4:0 Стефан Чилингиров 44',61'], 300 зрители

                           XXVII кръг

8 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)            1:0 (1:0)
  [1:0 Васил Каменов 23'], 60 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Пирин (Благоевград)      0:1 (0:0)
  [0:1 Иван Балтов 77'], 50 зрители
Витоша (Бистрица) - Оборище (Панагюрище)                  2:1 (1:0)
  [1:0 Николай Божов 43', 2:0 Борислав Павлов 48', 2:1 Деян Борисов 54']
  [Михаил Петров (О) 90'+2'], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Струмска слава 1927 (Рд) 2:1 (2:0)
  [1:0 Янко Ангелов 10', 2:0 Георги Митров 20', 2:1 Тодор Зюмбулев 57'], 50 зрители
Витоша (Долна Диканя) - Марек 2010 (Дупница)              0:3 (0:1)
  [0:1 Димитър Георгиев 38', 0:2 Иван Янчев 68', 0:3 Борислав Николов 80'], 100 зрители
Миньор (Бобов дол) - Перун (Кресна)                       1:0 (1:0)
  [1:0 Йосиф Шутев 30'-д], 30 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Септември (София)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Александър Димитров 71']
  [чк: Виктор Малковски (С) 36'], 100 зрители
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)            2:0 (0:0)
  [1:0 Светослав Сакаджийски 47', 2:0 Крум Крумов 65'], 50 зрители

                           XXVIII кръг

19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            2:1 (0:1)
  [0:1 Крум Крумов 30', 1:1 Велизар Мирчев 80'-д, 2:1 Илиян Чавдаров 90'+3'], 150 зрители
Чепинец (Велинград) - Ботев 1921 (Ихтиман)                5:0 (2:0)
  [1:0 Христо Спасов 6', 3:0 Кирил Михайлов 41',57'; 4:0 Христо Спасов 81',
   5:0 Станислав Томов 89'-д]
  [чк: Николай Митков (Б) 60'], 150 зрители
Септември (София) - Миньор (Бобов дол)                    2:0 (1:0)
  [1:0 Алесандро Дамянов 29', 2:0 Стоян Вълов 50'], 100 зрители
Перун (Кресна) - Витоша (Долна Диканя)                    3:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Атанасов 25', 3:0 Георги Жежев 49',79'], 70 зрители
Марек 2010 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     4:0 (1:0)
  [Димитър Артъков 13', 2:0 Борислав Кралев 60', 3:0 Георги Никифоров 83'-аг,
   4:0 Даниел Белчев (вр) 90'-д], 300 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)         0:1 (0:0)
  [0:1 Анатоли Тодоров 90'+1']
  [чк: Тодор Зюмбулев (Сс) 52'], 500 зрители
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница)         1:0 (0:0)
  [1:0 Мартин Стефанов 81'], 200 зрители
ОФК Пирин (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)        2:1 (1:1)
  [1:0 Мурад Ибраим 35', 1:1 Андрей Стоев 40'-аг, 2:1 Цветан Николов 64'], 100 зрители

                           XXIX кръг

26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)             1:0 (0:0)
  [1:0 Методи Костов 67'], 50 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Оборище (Панагюрище)           0:1 (0:0)
  [0:1 Янко Янков 68'], 100 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Рад.)   1:0 (1:0)
  [1:0 Мариан Хаджиев 28'], 100 зрители
Витоша (Бистрица) - Марек 2010 (Дупница)                  0:0
  [чк: Георги Недялков (В) 79'], 500 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Перун (Кресна)           2:3 (0:1)
  [0:1 Радостин Николов 43', 1:1 Иван Гемеджиев 63'-д, 2:1 Виктор Младенов 72',
   2:3 Венцислав Стоянов 75',86'-д], 100 зрители
Витоша (Долна Диканя) - Септември (София)                 5:0 (0:0)
  [2:0 Даниел Стефанов 46',50'-д; 3:0 Николай Симеонов 63', 4:0 Сидер Томов 78',
   5:0 Николай Симеонов 82'], 100 зрители
Миньор (Бобов дол) - Чепинец (Велинград)                  0:1 (0:1)
  [0:1 Христо Спасов 32'], 38 зрители
Ботев 1921 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)           0:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Чечев 77'-д]
  [чк: Ивайло Кацаров (Б) 77'], 100 зрители

                           XXX кръг

29 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Бобов дол)             5:2 (3:2)
  [0:1 Робертин Атанасов 3', 1:1 Димитър Чечев 10', 2:1 Георги Славков 17',
   3:1 Светослав Сакаджийски 25', 3:2 Мтико Спасов 39', 4:2 Георги Везенков 52'-д,
   5:2 Румен Ангелов 78'], 50 зрители
30 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)  3:0 (3:0)
  [1:0 Кирил Йорданов 8', 2:0 Евгени Зюмбулев 29', 3:0 Кирил Йорданов 39'], 200 зрители
1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1921 (Ихтиман)                2:1 (1:1)
  [1:0 Илиян Чавдаров 9', 1:1 Ивайло Кацаров 30', 2:1 Жорж Георгиев 90']
  [ид: Александър Ханджийски (В) 54'], 300 зрители
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Витоша (Долна Диканя)               4:0 (4:0)
  [1:0 Илия Иванов 17', 3:0 Христо Спасов 24',37'; 4:0 Кирил Михайлов 44'], 100 зрители
Септември (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        1:1 (1:1)
  [0:1 Георги Митров 30', 1:1 Кръстан Наков 42'], 100 зрители
Перун (Кресна) - Витоша (Бистрица)                        0:2 (0:1)
  [0:1 Христо Господинов 16', 0:2 Анатоли Тодоров 78']
  [чк: Здравко Карадачки (П) 59'], 100 зрители
Марек 2010 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)         1:1 (0:1)
  [0:1 Ивайло Цветков 22'-д, 1:1 Росен Йорданов 48'], 1 500 зрители
Оборище (Панагюрище) - ОФК Пирин (Благоевград)            3:0 (1:0)
  [1:0 Никола Иванов 20', 2:0 Алек Манолов 62', 3:0 Георги Иванов 88'], 200 зрители

нагоре


Югозападна "В" АФГ 2012/13 - Всички голмайстори

Голмайстори
18 - Методи Костов          - ОФК Пирин (Благоевград)
12 - Николай Божов          - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
   - Мариан Хаджиев         - Сливнишки герой (Сливница)
10 - Иван Янчев             - Марек 2010 (Дупница)
 9 - Николай Николов        - Сливнишки герой (Сливница)
   - Стефан Лачов           - Ботев 1921 (Ихтиман)
   - Румен Ангелов          - Германея (Сапарева баня)
 8 - Димитър Парасков       - Места 2005 (Хаджидимово)
   - Стефан Чилингиров      - Оборище (Панагюрище)
   - Димитър Георгиев       - Марек 2010 (Дупница)
   - Борислав Николов       - Марек 2010 (Дупница)
   - Христо Спасов          - Чепинец (Велинград)

 7  Даниел Стефанов           Витоша (Долна Диканя)         
 7  Димитър Чечев             Германея (Сапарева баня)      
 7  Давид Гълъбов             ОФК Пирин (Благоевград)       
 7  Георги Даскалов           ОФК Пирин (Благоевград)       
 7  Янко Янков                Оборище (Панагюрище)          
 7  Кирил Йорданов            Струмска слава 1927 (Радомир) 
 7  Кирил Михайлов            Чепинец (Велинград)           
 6  Илиян Чавдаров            Велбъжд (Кюстендил)           
 6  Велизар Мирчев            Велбъжд (Кюстендил)           
 6  Борислав Павлов           Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 6  Екундайо Джайеоба         Марек 2010 (Дупница)          
 6  Росен Йорданов            Марек 2010 (Дупница)          
 6  Цветан Николов            ОФК Пирин (Благоевград)       
 6  Венцислав Стоянов         Перун (Кресна)                
 6  Атанас Топалов            Перун (Кресна)                
 6  Георги Митров             Рилски спортист 2011 (Самоков)     
 5  Радослав Симеонов         Ботев 1921 (Ихтиман)            /вкл. 4 гола за Витоша (Бистрица)/
 5  Георги Тодоров            Ботев 1921 (Ихтиман)          
 5  Мирослав Петров           Велбъжд (Кюстендил)           
 5  Димитър Кръстев           Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 5  Светослав Сакаджийски     Германея (Сапарева баня)      
 5  Тодор Христов             Марек 2010 (Дупница)          
 5  Борислав Кралев           Марек 2010 (Дупница)          
 5  Радослав Моллов           Места 2005 (Хаджидимово)      
 5  Станислав Бачев           ОФК Пирин (Благоевград)       
 5  Никола Иванов             Оборище (Панагюрище)          
 5  Георги Василев            Оборище (Панагюрище)          
 5  Йордан Грънчаров          Перун (Кресна)                
 5  Васил Киров               Рилски спортист 2011 (Самоков)     
 5  Христо Бангеев            Сливнишки герой (Сливница)    
 5  Румен Гълъбов             Струмска слава 1927 (Радомир) 
 5  Тодор Зюмбулев            Струмска слава 1927 (Радомир) 
 4  Ангел Лачов               Ботев 1921 (Ихтиман)          
 4  Кирил Вълов               Велбъжд (Кюстендил)           
 4  Ангел Стоянов             Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 4  Анатоли Тодоров           Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 4  Димитър Андонов           Марек 2010 (Дупница)          
 4  Ангел Чилев               Места 2005 (Хаджидимово)      
 4  Марио Янков               ОФК Пирин (Благоевград)       
 4  Алек Манолов              Оборище (Панагюрище)          
 4  Емил Стоев                Оборище (Панагюрище)          
 4  Ивайло Захариев           Рилски спортист 2011 (Самоков)     
 4  Стоян Вълов               Септември (София)             
 4  Неделин Асенов            Септември (София)             
 4  Николай Веселинов         Септември (София)             
 4  Кристиян Кочилов          Сливнишки герой (Сливница)    
 4  Димитър Петков            Струмска слава 1927 (Радомир) 
 4  Самет Ашимов              Струмска слава 1927 (Радомир) 
 4  Евгени Зюмбулев           Струмска слава 1927 (Радомир) 
 3  Росен Стоянов             Ботев 1921 (Ихтиман)          
 3  Георги Недялков           Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 3  Даниел Димитров           Витоша (Долна Диканя)           /вкл. 2 гола за Миньор (Бобов дол)/
 3  Петко Петков              Витоша (Долна Диканя)         
 3  Петър Петров              Витоша (Долна Диканя)         
 3  Крум Крумов               Германея (Сапарева баня)      
 3  Георги Везенков           Германея (Сапарева баня)      
 3  Светослав Георгиев        Марек 2010 (Дупница)          
 3  Васил Каменов             Места 2005 (Хаджидимово)      
 3  Антонио Хаджииванов       ОФК Пирин (Благоевград)       
 3  Андреас Васев             ОФК Пирин (Благоевград)       
 3  Костадин Кацимерски       ОФК Пирин (Благоевград)       
 3  Деян Борисов              Оборище (Панагюрище)          
 3  Георги Жежев              Перун (Кресна)                
 3  Никола Ненков             Рилски спортист 2011 (Самоков)     
 3  Ивайло Цветков            Сливнишки герой (Сливница)    
 3  Ерик Иванов               Струмска слава 1927 (Радомир) 
 3  Илия Иванов               Чепинец (Велинград)           
 3  Христо Сталев             Чепинец (Велинград)           
 3  Петър Лаков               Чепинец (Велинград)           
 2  Стоян Кадифчин            Ботев 1921 (Ихтиман)          
 2  Иво Велинов               Велбъжд (Кюстендил)           
 2  Жорж Георгиев             Велбъжд (Кюстендил)           
 2  Иван Георгиев             Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 2  Христо Господинов         Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 2  Аспарух Василев           Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 2  Мартин Владимиров Стефанов  Витоша (Долна Диканя)         
 2  Николай Симеонов          Витоша (Долна Диканя)         
 2  Мартин Пенев              Витоша (Долна Диканя)         
 2  Димитър Артъков           Марек 2010 (Дупница)          
 2  Георги Николов            Марек 2010 (Дупница)          
 2  Христо Габаров            Марек 2010 (Дупница)          
 2  Спас Спасов               Марек 2010 (Дупница)          
 2  Иван Вакареев             Места 2005 (Хаджидимово)      
 2  Борис Шиндов              Места 2005 (Хаджидимово)        /вкл. 1 гол за ОФК Пирин (Благоевград)/
 2  Абип Конедарев            Места 2005 (Хаджидимово)      
 2  Иван Стоилков             Миньор (Бобов дол)            
 2  Иво Здравков              Миньор (Бобов дол)            
 2  Николай Димиров           ОФК Пирин (Благоевград)       
 2  Мурад Ибраим              ОФК Пирин (Благоевград)       
 2  Георги Нетов              Оборище (Панагюрище)          
 2  Мартин Мирославов Стефанов  Оборище (Панагюрище)          
 2  Гюрсел Вели               Оборище (Панагюрище)          
 2  Георги Димитров Иванов    Оборище (Панагюрище)          
 2  Атанас Атанасов           Перун (Кресна)                
 2  Илиян Панчев              Перун (Кресна)                
 2  Емил Драчев               Перун (Кресна)                
 2  Иван Гемеджиев            Рилски спортист 2011 (Самоков)     
 2  Виктор Младенов           Рилски спортист 2011 (Самоков)     
 2  Ивелино Иванов            Септември (София)             
 2  Теодор Коев               Септември (София)             
 2  Георги Амзин              Сливнишки герой (Сливница)    
 2  Юлиан Куртелов            Сливнишки герой (Сливница)    
 2  Радко Мутафчийски         Сливнишки герой (Сливница)    
 2  Кристиян Величков         Струмска слава 1927 (Радомир) 
 2  Николай Байраков          Чепинец (Велинград)           
 1  Калоян Ангелов            Ботев 1921 (Ихтиман)          
 1  Анжело Методиев           Ботев 1921 (Ихтиман)          
 1  Георги Мариянов Иванов    Ботев 1921 (Ихтиман)          
 1  Ивайло Кацаров            Ботев 1921 (Ихтиман)          
 1  Александър Александров    Велбъжд (Кюстендил)           
 1  Йордан Йовчев             Велбъжд (Кюстендил)           
 1  Атанас Пенков             Велбъжд (Кюстендил)           
 1  Денис Николов             Велбъжд (Кюстендил)           
 1  Иван Кръстев              Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 1  Мартин Керчев             Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 1  Кристиян Ковачев          Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 1  Бойко Борисов             Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 1  Светослав Стефанов        Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 1  Росен Танев               Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 1  Асен Григоров             Витоша (Долна Диканя)         
 1  Юлиян Владимиров          Витоша (Долна Диканя)         
 1  Йордан Йорданов           Витоша (Долна Диканя)         
 1  Сидер Томов               Витоша (Долна Диканя)         
 1  Адриан Кирилов            Витоша (Долна Диканя)         
 1  Петър Кепов               Германея (Сапарева баня)      
 1  Георги Славков            Германея (Сапарева баня)      
 1  Петър Вучков              Германея (Сапарева баня)      
 1  Марио Карачорски          Германея (Сапарева баня)      
 1  Кирил Николов             Германея (Сапарева баня)      
 1  Асен Васев                Марек 2010 (Дупница)          
 1  Даниел Белчев             Марек 2010 (Дупница)          
 1  Цветомир Генов            Марек 2010 (Дупница)          
 1  Юсеин Топчи               Места 2005 (Хаджидимово)      
 1  Костадин Ряхов            Места 2005 (Хаджидимово)      
 1  Николай Шаматов           Места 2005 (Хаджидимово)      
 1  Георги Самокишев          Места 2005 (Хаджидимово)      
 1  Марио Метушев             Места 2005 (Хаджидимово)      
 1  Кирил Кръстев             Места 2005 (Хаджидимово)      
 1  Митко Спасов              Миньор (Бобов дол)            
 1  Васил Иванов              Миньор (Бобов дол)            
 1  Лъчезар Георгиев          Миньор (Бобов дол)            
 1  Йосиф Шутев               Миньор (Бобов дол)            
 1  Александър Иванов         Миньор (Бобов дол)            
 1  Робертин Атанасов         Миньор (Бобов дол)            
 1  Георги Калайджиев         ОФК Пирин (Благоевград)       
 1  Кирил Мутавджийски        ОФК Пирин (Благоевград)       
 1  Григор Григоров           ОФК Пирин (Благоевград)       
 1  Иван Балтов               ОФК Пирин (Благоевград)       
 1  Фаик Таиров               ОФК Пирин (Благоевград)       
 1  Иво Райков                ОФК Пирин (Благоевград)       
 1  Димитър Благоев           ОФК Пирин (Благоевград)       
 1  Румен Сандев              ОФК Пирин (Благоевград)       
 1  Кристиян Узунов           Оборище (Панагюрище)          
 1  Михаил Михайлов           Оборище (Панагюрище)          
 1  Ивайло Самарджиев         Оборище (Панагюрище)          
 1  Танчо Калпаков            Оборище (Панагюрище)          
 1  Симеон Цурев              Перун (Кресна)                
 1  Асен Христов              Перун (Кресна)                
 1  Васил Панев               Перун (Кресна)                
 1  Симеон Грънчаров          Перун (Кресна)                
 1  Радостин Николов          Перун (Кресна)                
 1  Васил Ташев               Перун (Кресна)                
 1  Васил Вакадинов           Перун (Кресна)                
 1  Максим Иванов             Рилски спортист 2011 (Самоков)     
 1  Росен Пътников            Рилски спортист 2011 (Самоков)     
 1  Янко Ангелов              Рилски спортист 2011 (Самоков)     
 1  Иван Иванов               Рилски спортист 2011 (Самоков)     
 1  Виктор Малковски          Септември (София)             
 1  Али Алиев                 Септември (София)             
 1  Божидар Димитров          Септември (София)             
 1  Радослав Христов          Септември (София)             
 1  Петър Иванов              Септември (София)             
 1  Людмил Атанасов           Септември (София)             
 1  Александър Димитров       Септември (София)             
 1  Алесандро Дамянов         Септември (София)             
 1  Кръстан Наков             Септември (София)             
 1  Борис Папазов             Сливнишки герой (Сливница)    
 1  Джоузеф Апининг           Сливнишки герой (Сливница)    
 1  Иво Харизанов             Сливнишки герой (Сливница)    
 1  Николай Величков          Сливнишки герой (Сливница)    
 1  Светослав Диков           Сливнишки герой (Сливница)    
 1  Даян Стоилов              Струмска слава 1927 (Радомир) 
 1  Димитър Райчев            Струмска слава 1927 (Радомир) 
 1  Борислав Давидков         Струмска слава 1927 (Радомир) 
 1  Александър Аспарухов      Струмска слава 1927 (Радомир) 
 1  Мартин Годевски           Струмска слава 1927 (Радомир) 
 1  Стоян Тодоров             Чепинец (Велинград)           
 1  Мартин Маринов            Чепинец (Велинград)           
 1  Васил Содев               Чепинец (Велинград)           
 1  Десислав Сатев            Чепинец (Велинград)           
 1  Станислав Томов           Чепинец (Велинград) 

Голове с неизвестен автор
 1  Септември (София)         срещу Ботев 1921 (Ихтиман)

Автоголове
 1  Радослав Симеонов         Ботев 1921 (Ихтиман) - за Рилски спортист 2011
    Йордан Йовчев             Велбъжд (Кюстендил) - за Оборище
    Борис Шиндов              Места 2005 (Хаджидимово - за Витоша (Б)
    Георги Самокишев          Места 2005 (Хаджидимово - за Септември
    Димитър Шинлаков          Места 2005 (Хаджидимово - за Витоша (Б)
    Андрей Стоев              ОФК Пирин (Благоевград) - за Места
    Марио Митов               ОФК Пирин (Благоевград) - за Струмска слава
    Методи Костов             ОФК Пирин (Благоевград) - за Струмска слава
    Борис Апостолов           Рилски спортист 2011 (Самоков) - за Германея
    Георги Никифоров          Рилски спортист 2011 (Самоков) - за Марек
    Иво Харизанов             Сливнишки герой (Сливница) - за Ботев
    Николай Байраков          Чепинец (Велинград) - за Рилски спортист 2011

Служебни голове
 3  срещу Чепинец (Велинград) - за Марек 2010 (Дупница)
 3  срещу Перун (Кресна) - за Чепинец (Велинград)
 3  срещу Септември (София) - за Чепинец (Велинград)
 3  срещу Ботев 1921 (Ихтиман) - за Перун (Кресна)

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com