bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Благоевград 2013/14


ОФГ Благоевград - "Бистрица" 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бистрица (Катунци)                 20   13   3   4   43:22   42
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски 2008 (Крупник)              20   13   2   5   38:18   41 [*]
 3. Миньор (Елешница)                  20   12   4   4   37:22   40
 4. Рила (Белица)                      20   12   0   8   51:29   36     [1 0 1  5:4  3]
 5. Авангард (Бачево)                  20   10   6   4   51:24   36     [1 0 1  4:5  3]
 6. Ветрен (Полена)                    20    9   1  10   34:32   28
 7. Ураган 1970 (Горно Драглище)       20    7   2  11   29:49   23
 8. Планинец (Годлево)                 20    6   2  12   35:53   20
 9. Перун (Кресна)                     20    5   3  12   22:39   18 [+][*] [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен, -17 обща ГР]
10. Добринище (Добринище)              20    6   0  14   19:44   18        [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен, -25 обща ГР]
11. Балкан (Церово)                    20    5   1  14   33:60   16

Бележки
  - На 7 август 2013 Септември (Симитли), 13-ти в "Б" ФГ през изминалия сезон
и изпаднал в Югозападна "В" АФГ; се отказва от участие. На практика ръководството
и голяма част от футболистите на отбора преминават в Перун (Кресна), 7-ми в
Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон. Отборът на Перун също така играе
домакинските си мачове на ст."Струма" в Симитли, а футболистите му играят срещите
си с екипа на Септември. Като следствие Септември II (Симитли), 3-ти през
изминалия сезон; се отказва от участие; а в групата се включва нововъзстановеният
отбор на Перун (Кресна).
  - Левски 2007 (Крупник), 7-ми през изминалия сезон; е преименуван на Левски
2008 (Крупник). Възможно е и промяната да се дължи на първоначално грешно изписване
на името на отбора от ОС на БФС - Благоевград през изминалия сезон.
  - Краище (Краище); 6-ти; и Атлетик (Благоевград); 8-ми през изминалия сезон; се
отказват от участие.
  - Рилци 2006 (Рилци), 4-ти през изминалия сезон; е преместен в подгрупа "Струма" 1.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Бистрица (Катунци)                2:1
Планинец (Годлево) - Рила (Белица)                        1:0
Миньор (Елешница) - Перун (Кресна)                        7:1
Добринище (Добринище) - Авангард (Бачево)                 0:2
Ветрен (Полена) - Балкан (Церово)                         3:2
Ураган 1970 (Горно Драглище)                              почива

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Авангард (Бачево) - Ветрен (Полена)                       3:1
Перун (Кресна) - Добринище (Добринище)                    3:0
Рила (Белица) - Миньор (Елешница)                         1:2
Бистрица (Катунци) - Планинец (Годлево)                   3:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски 2008 (Крупник)      0:0
Балкан (Церово)                                           почива

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         4:3
Миньор (Елешница) - Бистрица (Катунци)                    1:2
Добринище (Добринище) - Рила (Белица)                     1:0
Ветрен (Полена) - Перун (Кресна)                          0:0
Балкан (Церово) - Авангард (Бачево)                       1:1
Левски 2008 (Крупник)                                     почива

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Перун (Кресна) - Балкан (Церово)                          2:1
Рила (Белица) - Ветрен (Полена)                           5:1
Бистрица (Катунци) - Добринище (Добринище)                1:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Миньор (Елешница)          0:0
Левски 2008 (Крупник) - Планинец (Годлево)                4:2
Авангард (Бачево)                                         почива

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Миньор (Елешница) - Левски 2008 (Крупник)                 1:1
Добринище (Добринище) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      1:3
Ветрен (Полена) - Бистрица (Катунци)                      2:0
Балкан (Церово) - Рила (Белица)                           4:2
Авангард (Бачево) - Перун (Кресна)                        5:3
Планинец (Годлево)                                        почива

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Рила (Белица) - Авангард (Бачево)                         4:0
Бистрица (Катунци) - Балкан (Церово)                      3:1
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Ветрен (Полена)            2:0
Левски 2008 (Крупник) - Добринище (Добринище)             5:0
Планинец (Годлево) - Миньор (Елешница)                    2:3
Перун (Кресна)                                            почива

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Добринище (Добринище) - Планинец (Годлево)                3:1
Ветрен (Полена) - Левски 2008 (Крупник)                   2:1
Балкан (Церово) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            7:2
Авангард (Бачево) - Бистрица (Катунци)                    2:2
Перун (Кресна) - Рила (Белица)                            0:1
Миньор (Елешница)                                         почива

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Перун (Кресна)                       3:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево)          0:3 сл.
* - прекратен по вина на домакините.
Левски 2008 (Крупник) - Балкан (Церово)                   4:1
Планинец (Годлево) - Ветрен (Полена)                      0:3
Миньор (Елешница) - Добринище (Добринище)                 1:0
Рила (Белица)                                             почива

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Ветрен (Полена) - Миньор (Елешница)                       0:1
Балкан (Церово) - Планинец (Годлево)                      8:3
Авангард (Бачево) - Левски 2008 (Крупник)                 1:0
Перун (Кресна) - Ураган 1970 (Горно Драглище)             1:2
Рила (Белица) - Бистрица (Катунци)                        3:1
Добринище (Добринище)                                     почива

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Рила (Белица)              0:4
Левски 2008 (Крупник) - Перун (Кресна)                    2:0
Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    1:1
Миньор (Елешница) - Балкан (Церово)                       3:0
Добринище (Добринище) - Ветрен (Полена)                   3:0
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Балкан (Церово) - Добринище (Добринище)                   3:0
Авангард (Бачево) - Миньор (Елешница)                     1:1
Перун (Кресна) - Планинец (Годлево)                       3:0
Рила (Белица) - Левски 2008 (Крупник)                     4:2
Бистрица (Катунци) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         3:0
Ветрен (Полена)                                           почива

                           XII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Левски 2008 (Крупник)                2:0
Рила (Белица) - Планинец (Годлево)                        3:0
Перун (Кресна) - Миньор (Елешница)                        0:1
Авангард (Бачево) - Добринище (Добринище)                 3:0
Балкан (Церово) - Ветрен (Полена)                         2:1
Ураган 1970 (Горно Драглище)                              почива

                           XIII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Ветрен (Полена) - Авангард (Бачево)                       2:0
Добринище (Добринище) - Перун (Кресна)                    3:0
Миньор (Елешница) - Рила (Белица)                         1:3
Планинец (Годлево) - Бистрица (Катунци)                   1:1
Левски 2008 (Крупник) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      3:2
Балкан (Церово)                                           почива

                           XIV кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево)         1:2
Бистрица (Катунци) - Миньор (Елешница)                    3:0
Рила (Белица) - Добринище (Добринище)                     5:0
Перун (Кресна) - Ветрен (Полена)                          3:1
Авангард (Бачево) - Балкан (Церово)                       7:0
Левски 2008 (Крупник)                                     почива

                           XV кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Балкан (Церово) - Перун (Кресна)                          0:1
Ветрен (Полена) - Рила (Белица)                           2:1
Добринище (Добринище) - Бистрица (Катунци)                2:4
Миньор (Елешница) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          3:0
Планинец (Годлево) - Левски 2008 (Крупник)                1:2
Авангард (Бачево)                                         почива

                           XVI кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Миньор (Елешница)                 0:1
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Добринище (Добринище)      3:1
Бистрица (Катунци) - Ветрен (Полена)                      3:1
Рила (Белица) - Балкан (Церово)                           7:1
Перун (Кресна) - Авангард (Бачево)                        1:1
Планинец (Годлево)                                        почива

                           XVII кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Авангард (Бачево) - Рила (Белица)                         4:1
Балкан (Церово) - Бистрица (Катунци)                      1:4
Ветрен (Полена) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            6:1
Добринище (Добринище) - Левски 2008 (Крупник)             0:1
Миньор (Елешница) - Планинец (Годлево)                    4:3
Перун (Кресна)                                            почива

                           XVIII кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Планинец (Годлево) - Добринище (Добринище)                6:0
Левски 2008 (Крупник) - Ветрен (Полена)                   1:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Балкан (Церово)            4:1
Бистрица (Катунци) - Авангард (Бачево)                    3:2
Рила (Белица) - Перун (Кресна)                            4:3
Миньор (Елешница)                                         почива

                           XIX кръг

3 май 2014, събота, 17:00 ч:
Перун (Кресна) - Бистрица (Катунци)                       1:1
Авангард (Бачево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          7:0
Балкан (Церово) - Левски 2008 (Крупник)                   0:4
Ветрен (Полена) - Планинец (Годлево)                      4:1
Добринище (Добринище) - Миньор (Елешница)                 2:0
Рила (Белица)                                             почива

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 17:00 ч:
Миньор (Елешница) - Ветрен (Полена)                       3:2
Планинец (Годлево) - Балкан (Церово)                      3:0
Левски 2008 (Крупник) - Авангард (Бачево)                 2:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Перун (Кресна)             3:0
Бистрица (Катунци) - Рила (Белица)                        3:0
Добринище (Добринище)                                     почива

                           XXI кръг

17 май 2014, събота, 17:00 ч:
Рила (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)              3:0
Перун (Кресна) - Левски 2008 (Крупник)                    0:1
Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево)                    7:1
Балкан (Церово) - Миньор (Елешница)                       0:3
Ветрен (Полена) - Добринище (Добринище)                   3:0
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           XXII кръг

31 май 2014, събота, 17:00 ч:
Добринище (Добринище) - Балкан (Церово)                   3:0
Миньор (Елешница) - Авангард (Бачево)                     1:1
Планинец (Годлево) - Перун (Кресна)                       3:0
Левски 2008 (Крупник) - Рила (Белица)                     3:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Бистрица (Катунци)         3:0
Ветрен (Полена)                                           почива

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 1 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Изтребител (Ново Делчево)          16   11   2   3   40:21   35
-------------------------------------------------------------------
 2. Рилци 2006 (Рилци)                 16    9   3   4   37:19   30 <-
 3. Спартак (Склаве)                   16    8   3   5   26:21   27
 4. Малеш 1940 (Микрево)               16    8   2   6   29:25   26
 5. Локомотив (Дамяница)               16    7   1   8   33:34   22     [2 0 0  9:4  6]
 6. Спортист (Струма/Лебница)          16    6   4   6   34:36   22 [+] [0 0 2  4:9  0]
 7. Орел (Лебница)                     16    5   3   8   22:41   18
 8. Локомотив (Генерал Тодоров)        16    4   3   9   32:46   15
 9. Струма (Марикостиново)             16    2   3  11   17:27    9

Бележки
  - Вихрен 1925 (Сандански), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна
"В" АФГ.
  - Рилци 2006 (Рилци), 4-ти в подгрупа "Бистрица" през изминалия сезон; е
преместен в подгрупа "Струма" 1.
  - Спортист (Струма/Лебница) се включва в групата.

                           I кръг

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Локомотив (Дамяница)               1:0
Спартак (Склаве) - Струма (Марикостиново)                 1:0
Орел (Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)                1:2
Локомотив (Генерал Тодоров) - Спортист (Струма/Лебница)   1:3
Рилци 2006 (Рилци)                                        почива

                           II кръг

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Генерал Тодоров)   7:2
Струма (Марикостиново) - Орел (Лебница)                   0:1
Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве)                   0:1
Рилци 2006 (Рилци) - Малеш 1940 (Микрево)                 4:1
Спортист (Струма/Лебница)                                 почива

                           III кръг

29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Склаве) - Рилци 2006 (Рилци)                     0:0
Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница)                     2:1
Локомотив (Генерал Тодоров) - Струма (Марикостиново)      1:0
Спортист (Струма/Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)     2:1
Малеш 1940 (Микрево)                                      почива

                           IV кръг

6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Спортист (Струма/Лебница)        0:1
Локомотив (Дамяница) - Локомотив (Генерал Тодоров)        5:1
Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница)                       1:0
Малеш 1940 (Микрево) - Спартак (Склаве)                   1:0
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           V кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Орел (Лебница) - Малеш 1940 (Микрево)                     2:1
Локомотив (Генерал Тодоров) - Рилци 2006 (Рилци)          2:2
Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Дамяница)          2:6
Изтребител (Ново Делчево) - Струма (Марикостиново)        3:0
Спартак (Склаве)                                          почива

                           VI кръг

20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево)          0:2
Рилци 2006 (Рилци) - Спортист (Струма/Лебница)            3:0
Малеш 1940 (Микрево) - Локомотив (Генерал Тодоров)        3:4
Спартак (Склаве) - Орел (Лебница)                         6:0
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           VII кръг

27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Спартак (Склаве)            2:4
Спортист (Струма/Лебница) - Малеш 1940 (Микрево)          5:2
Изтребител (Ново Делчево) - Рилци 2006 (Рилци)            3:1
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Дамяница)             6:1
Орел (Лебница)                                            почива

                           VIII кръг

3 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Струма (Марикостиново)               2:0
Малеш 1940 (Микрево) - Изтребител (Ново Делчево)          1:0
Спартак (Склаве) - Спортист (Струма/Лебница)              1:0
Орел (Лебница) - Локомотив (Генерал Тодоров)              3:3
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           IX кръг

10 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Струма/Лебница) - Орел (Лебница)                1:1
Изтребител (Ново Делчево) - Спартак (Склаве)              3:0
Струма (Марикостиново) - Малеш 1940 (Микрево)             1:2
Локомотив (Дамяница) - Рилци 2006 (Рилци)                 0:3
Локомотив (Генерал Тодоров)                               почива

                           X кръг

16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Малеш 1940 (Микрево)               1:1
Струма (Марикостиново) - Спартак (Склаве)                 1:1
Изтребител (Ново Делчево) - Орел (Лебница)                2:1
Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Генерал Тодоров)   4:1
Рилци 2006 (Рилци)                                        почива

                           XI кръг

23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Изтребител (Ново Делчево)   2:2
Орел (Лебница) - Струма (Марикостиново)                   3:1
Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница)                   2:4
Малеш 1940 (Микрево) - Рилци 2006 (Рилци)                 3:2
Спортист (Струма/Лебница)                                 почива

                           XII кръг

30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Спартак (Склаве)                     1:1
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница)                     7:0
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Генерал Тодоров)      0:3
Изтребител (Ново Делчево) - Спортист (Струма/Лебница)     1:1
Малеш 1940 (Микрево)                                      почива

                           XIII кръг

6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Струма/Лебница) - Струма (Марикостиново)        3:3
Локомотив (Генерал Тодоров) - Локомотив (Дамяница)        2:3
Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци)                       0:3
Спартак (Склаве) - Малеш 1940 (Микрево)                   1:0
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           XIV кръг

13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Орел (Лебница)                     5:0
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Генерал Тодоров)          4:1
Локомотив (Дамяница) - Спортист (Струма/Лебница)          3:2
Струма (Марикостиново) - Изтребител (Ново Делчево)        1:2
Спартак (Склаве)                                          почива

                           XV кръг

27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Дамяница)          5:0
Спортист (Струма/Лебница) - Рилци 2006 (Рилци)            4:2
Локомотив (Генерал Тодоров) - Малеш 1940 (Микрево)        2:3
Орел (Лебница) - Спартак (Склаве)                         3:0
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           XVI кръг

4 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Склаве) - Локомотив (Генерал Тодоров)            3:2
Малеш 1940 (Микрево) - Спортист (Струма/Лебница)          3:0
Рилци 2006 (Рилци) - Изтребител (Ново Делчево)            6:2
Локомотив (Дамяница) - Струма (Марикостиново)             2:1
Орел (Лебница)                                            почива

                           XVII кръг

11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Рилци 2006 (Рилци)               2:0
Изтребител (Ново Делчево) - Малеш 1940 (Микрево)          2:1
Спортист (Струма/Лебница) - Спартак (Склаве)              1:3
Локомотив (Генерал Тодоров) - Орел (Лебница)              3:0
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           XVIII кръг

18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Орел (Лебница) - Спортист (Струма/Лебница)                5:5
Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              2:3
Малеш 1940 (Микрево) - Струма (Марикостиново)             1:1
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница)                 3:0
Локомотив (Генерал Тодоров)                               почива

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 2 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Беласица 1923 (Петрич)             22   16   1   5   65:29   49 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Старчево 2010 (Старчево)           21   14   4   3   46:18   46
 3. Подгорец (Коларово)                22   14   3   5   54:32   45
 4. Първомай (Първомай)                22   13   3   6   62:32   42
 5. Светкавица (Митино)                22   12   1   9   44:45   37
 6. Калабак (Самуилово)                21   11   2   8   53:47   35
 7. Огражденец (Кърналово)             22    7   5  10   46:51   26
 8. Вихър (Кавракирово)                22    6   4  12   30:44   22
 9. Яков (Яворница)                    22    5   5  12   47:65   20     [1 0 1  8:6  3]
10. Ураган (Михнево)                   22    5   5  12   47:53   20     [1 0 1  6:8  3]
11. Беласица 08 (Беласица)             22    4   4  14   43:72   16
12. Илинден (Ключ)                     22    4   3  15   36:85   15

Бележки
  - Беласица (Петрич), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Беласица 1923 (Петрич) се включва в групата. Отборът не е свързан с влезлия
в Югозападна "В" АФГ Беласица (Петрич), нито участвалия през сезон 2011/12 в
Югозападна "В" АФГ и в последствие закрит Беласица 1923 (Петрич).

                           I кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Вихър (Кавракирово) - Старчево 2010 (Старчево)            1:2
Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино)                 4:1
Първомай (Първомай) - Калабак (Самуилово)                 3:0
Илинден (Ключ) - Беласица 1923 (Петрич)                   1:4
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)                 0:1
Огражденец (Кърналово) - Яков (Яворница)                  5:1

                           II кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Яков (Яворница)                1:1
Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово)           2:2
Беласица 1923 (Петрич) - Ураган (Михнево)                 3:0
Калабак (Самуилово) - Илинден (Ключ)                      2:7
Светкавица (Митино) - Първомай (Първомай)                 3:0
Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово)                 1:2

                           III кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Старчево 2010 (Старчево)            1:1
Първомай (Първомай) - Вихър (Кавракирово)                 1:1
Илинден (Ключ) - Светкавица (Митино)                      3:3
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)                    3:3
Огражденец (Кърналово) - Беласица 1923 (Петрич)           3:4
Яков (Яворница) - Беласица 08 (Беласица)                  5:3

                           IV кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Беласица 08 (Беласица)         1:0
Беласица 1923 (Петрич) - Яков (Яворница)                  5:1
Калабак (Самуилово) - Огражденец (Кърналово)              4:1
Светкавица (Митино) - Ураган (Михнево)                    3:2
Вихър (Кавракирово) - Илинден (Ключ)                      3:2
Подгорец (Коларово) - Първомай (Първомай)                 2:1

                           V кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Първомай (Първомай) - Старчево 2010 (Старчево)            1:4
Илинден (Ключ) - Подгорец (Коларово)                      1:3
Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово)                    5:0
Огражденец (Кърналово) - Светкавица (Митино)              4:2
Яков (Яворница) - Калабак (Самуилово)                     3:0
Беласица 08 (Беласица) - Беласица 1923 (Петрич)           3:4

                           VI кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Беласица 1923 (Петрич)         0:1
Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица)              4:1
Светкавица (Митино) - Яков (Яворница)                     3:1
Вихър (Кавракирово) - Огражденец (Кърналово)              2:1
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    1:1
Първомай (Първомай) - Илинден (Ключ)                      3:2

                           VII кръг

26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Илинден (Ключ) - Старчево 2010 (Старчево)                 2:4
Ураган (Михнево) - Първомай (Първомай)                    2:3
Огражденец (Кърналово) - Подгорец (Коларово)              3:0
Яков (Яворница) - Вихър (Кавракирово)                     1:1
Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино)              3:4
Беласица 1923 (Петрич) - Калабак (Самуилово)              3:1

                           VIII кръг

2 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Калабак (Самуилово)            анулиран *
* - прекратен по вина на двата отбора, в последствие анулиран и двата отбора са наказани
    с лишаване от домакинство за 1 среща.
Светкавица (Митино) - Беласица 1923 (Петрич)              2:1
Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица)              2:1
Подгорец (Коларово) - Яков (Яворница)                     3:0 сл.*
* - прекратен по вина на гостите.
Първомай (Първомай) - Огражденец (Кърналово)              3:1
Илинден (Ключ) - Ураган (Михнево)                         5:2

                           IX кръг

9 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Старчево 2010 (Старчево)               0:4
Огражденец (Кърналово) - Илинден (Ключ)                   7:2
Яков (Яворница) - Първомай (Първомай)                     1:3
Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово)              2:3
Беласица 1923 (Петрич) - Вихър (Кавракирово)              4:1
на неутрален терен: *
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 1:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Калабак.

                           X кръг

16 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
на неутрален терен: *
Старчево 2010 (Старчево) - Светкавица (Митино)            1:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Старчево 2010.
Вихър (Кавракирово) - Калабак (Самуилово)                 2:0
Подгорец (Коларово) - Беласица 1923 (Петрич)              3:2
Първомай (Първомай) - Беласица 08 (Беласица)             10:0
Илинден (Ключ) - Яков (Яворница)                          1:1
Ураган (Михнево) - Огражденец (Кърналово)                 3:3

                           XI кръг

23 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Старчево 2010 (Старчево)         1:1
Яков (Яворница) - Ураган (Михнево)                        7:3
Беласица 08 (Беласица) - Илинден (Ключ)                   2:4
Беласица 1923 (Петрич) - Първомай (Първомай)              2:2
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 2:1
Светкавица (Митино) - Вихър (Кавракирово)                 4:1

                           XII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Вихър (Кавракирово)            1:0
Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово)                 0:2
Калабак (Самуилово) - Първомай (Първомай)                 3:2
Беласица 1923 (Петрич) - Илинден (Ключ)                   4:0
Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево)                 3:0 сл.*
Яков (Яворница) - Огражденец (Кърналово)                  7:1

                           XIII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Яков (Яворница) - Старчево 2010 (Старчево)                1:5
Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица)           3:1
Ураган (Михнево) - Беласица 1923 (Петрич)                 1:0
Илинден (Ключ) - Калабак (Самуилово)                      1:7
Първомай (Първомай) - Светкавица (Митино)                 5:1
Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово)                 3:0

                           XIV кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Подгорец (Коларово)            3:1
Вихър (Кавракирово) - Първомай (Първомай)                 2:3
Светкавица (Митино) - Илинден (Ключ)                      3:0
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево)                    2:2
Беласица 1923 (Петрич) - Огражденец (Кърналово)           4:0
Беласица 08 (Беласица) - Яков (Яворница)                  2:2

                           XV кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Старчево 2010 (Старчево)         4:4
Яков (Яворница) - Беласица 1923 (Петрич)                  2:5
Огражденец (Кърналово) - Калабак (Самуилово)              2:3
Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино)                    1:3
Илинден (Ключ) - Вихър (Кавракирово)                      2:1
Първомай (Първомай) - Подгорец (Коларово)                 2:0

                           XVI кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Първомай (Първомай)            1:0
Подгорец (Коларово) - Илинден (Ключ)                      5:0
Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево)                    1:4
Светкавица (Митино) - Огражденец (Кърналово)              2:1
Калабак (Самуилово) - Яков (Яворница)                     6:2
Беласица 1923 (Петрич) - Беласица 08 (Беласица)           5:0

                           XVII кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Беласица 1923 (Петрич) - Старчево 2010 (Старчево)         2:1
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)              2:1
Яков (Яворница) - Светкавица (Митино)                     1:2
Огражденец (Кърналово) - Вихър (Кавракирово)              1:1
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово)                    1:2
Илинден (Ключ) - Първомай (Първомай)                      0:8

                           XVIII кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Илинден (Ключ)                 3:0
Първомай (Първомай) - Ураган (Михнево)                    2:2
Подгорец (Коларово) - Огражденец (Кърналово)              3:0
Вихър (Кавракирово) - Яков (Яворница)                     3:0
Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)              5:2
Калабак (Самуилово) - Беласица 1923 (Петрич)              5:4

                           XIX кръг

3 май 2014, събота, 17:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Старчево 2010 (Старчево)            2:1
Беласица 1923 (Петрич) - Светкавица (Митино)              2:1
Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово)              2:2
Яков (Яворница) - Подгорец (Коларово)                     5:5
Огражденец (Кърналово) - Първомай (Първомай)              1:0
Ураган (Михнево) - Илинден (Ключ)                        11:0

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 17:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Ураган (Михнево)               2:0
Илинден (Ключ) - Огражденец (Кърналово)                   2:2
Първомай (Първомай) - Яков (Яворница)                     4:0
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              6:2
Вихър (Кавракирово) - Беласица 1923 (Петрич)              1:2
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 0:4

                           XXI кръг

17 май 2014, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Митино) - Старчево 2010 (Старчево)            0:3
Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово)                 3:1
Беласица 1923 (Петрич) - Подгорец (Коларово)              4:0
Беласица 08 (Беласица) - Първомай (Първомай)              4:5
Яков (Яворница) - Илинден (Ключ)                          4:1
Огражденец (Кърналово) - Ураган (Михнево)                 4:1

                           XXII кръг

31 май 2014, събота, 17:00 ч:
Старчево 2010 (Старчево) - Огражденец (Кърналово)         3:0
Ураган (Михнево) - Яков (Яворница)                        3:1
Илинден (Ключ) - Беласица 08 (Беласица)                   0:3
Първомай (Първомай) - Беласица 1923 (Петрич)              1:0
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово)                 4:0 сл.*
* - прекратен по вина на гостите. Калабак е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино)                 3:0

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" изток 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дебрен (Дебрен)                    20   16   2   2   48:12   50
-------------------------------------------------------------------
 2. Буйна Места (Мусомища)             20   13   2   5   57:34   41
 3. Граничар (Копривлен)               20   12   3   5   45:21   39
 4. Стрела 2003 (Вълкосел)             20   12   1   7   39:24   37
 5. Пирин (Брезница)                   20   10   2   8   48:33   32
 6. Единство 2005 (Дъбница)            20    9   4   7   37:26   31
 7. Слащен 2007 (Слащен)               19    7   1  11   33:46   22     [1 0 1  5:3  3]
 8. Садово (Садово)                    20    7   1  12   27:43   22     [1 0 1  3:5  3]
 9. Канина (Гърмен)                    20    6   2  12   40:53   20
10. Барселона (Борово)                 20    4   3  13   27:56   15
11. Кочан (Кочан)                      19    2   1  16   18:71    7 <-

Бележки
  - Кочан (Кочан), 3-ти в подгрупа "Места" запад през изминалия сезон; е
преместен в подгрупа "Места" изток.

                           I кръг

8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Буйна Места (Мусомища)                  3:1
Слащен 2007 (Слащен) - Канина (Гърмен)                    5:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Граничар (Копривлен)             0:2
Барселона (Борово) - Садово (Садово)                      3:1
Единство 2005 (Дъбница) - Кочан (Кочан)                   4:1
Пирин (Брезница)                                          почива

                           II кръг

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Единство 2005 (Дъбница)                 2:1
Граничар (Копривлен) - Барселона (Борово)                 5:2
Канина (Гърмен) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  0:4
Буйна Места (Мусомища) - Слащен 2007 (Слащен)             6:0
Пирин (Брезница) - Дебрен (Дебрен)                        0:1
Кочан (Кочан)                                             почива

                           III кръг

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Пирин (Брезница)                   1:6
Стрела 2003 (Вълкосел) - Буйна Места (Мусомища)           2:1
Барселона (Борово) - Канина (Гърмен)                      2:0
Единство 2005 (Дъбница) - Граничар (Копривлен)            0:3
Кочан (Кочан) - Садово (Садово)                           1:2
Дебрен (Дебрен)                                           почива

                           IV кръг

отложен *
* - първоначално насрочен за 29 септември 2013, неделя, 17:00 ч. Целият кръг е отложен за 24 ноември.

                           V кръг

6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Дебрен (Дебрен)                  1:0
Барселона (Борово) - Пирин (Брезница)                     2:2
Единство 2005 (Дъбница) - Буйна Места (Мусомища)          2:3
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           3:5
Садово (Садово) - Граничар (Копривлен)                    1:5
Слащен 2007 (Слащен)                                      почива

                           VI кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Канина (Гърмен) - Садово (Садово)                         4:0
Буйна Места (Мусомища) - Кочан (Кочан)                    7:1
Пирин (Брезница) - Единство 2005 (Дъбница)                4:1
Дебрен (Дебрен) - Барселона (Борово)                      2:1
Слащен 2007 (Слащен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             1:2
Граничар (Копривлен)                                      почива

                           VII кръг

20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Барселона (Борово) - Слащен 2007 (Слащен)                 3:2
Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)                 1:1
Кочан (Кочан) - Пирин (Брезница)                          1:1
Садово (Садово) - Буйна Места (Мусомища)                  2:3
Граничар (Копривлен) - Канина (Гърмен)                    3:2
Стрела 2003 (Вълкосел)                                    почива

                           VIII кръг

27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Буйна Места (Мусомища) - Граничар (Копривлен)             1:1
Пирин (Брезница) - Садово (Садово)                        2:0
Дебрен (Дебрен) - Кочан (Кочан)                           6:0
Слащен 2007 (Слащен) - Единство 2005 (Дъбница)            2:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Барселона (Борово)               5:1
Канина (Гърмен)                                           почива

                           IX кръг

3 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Стрела 2003 (Вълкосел)          0:0
Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен)                      анулиран *
* - прекратен по вина и на двата отбора, в последствие анулиран и двата отбора са наказани
    с лишаване от домакинство за една среща.
Садово (Садово) - Дебрен (Дебрен)                         0:1
Граничар (Копривлен) - Пирин (Брезница)                   3:0
Канина (Гърмен) - Буйна Места (Мусомища)                  1:2
Барселона (Борово)                                        почива

                           X кръг

10 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Пирин (Брезница) - Канина (Гърмен)                        5:1
Дебрен (Дебрен) - Граничар (Копривлен)                    1:0
на неутрален терен: *
Слащен 2007 (Слащен) - Садово (Садово)                    3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Слащен 2007.
Стрела 2003 (Вълкосел) - Кочан (Кочан)                    4:0
Барселона (Борово) - Единство 2005 (Дъбница)              1:6
Буйна Места (Мусомища)                                    почива

                           XI кръг

17 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
на неутрален терен: *
Кочан (Кочан) - Барселона (Борово)                        4:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кочан.
Садово (Садово) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  2:4
Граничар (Копривлен) - Слащен 2007 (Слащен)               3:0
Канина (Гърмен) - Дебрен (Дебрен)                         1:5
Буйна Места (Мусомища) - Пирин (Брезница)                 5:4
Единство 2005 (Дъбница)                                   почива

                           IV кръг - отложен

24 ноември 2013, неделя, 15:00 ч: *
Граничар (Копривлен) - Кочан (Кочан)                      7:0
Канина (Гърмен) - Единство 2005 (Дъбница)                 0:2
Буйна Места (Мусомища) - Барселона (Борово)               7:4
Пирин (Брезница) - Стрела 2003 (Вълкосел)                 0:3
Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    4:1
Садово (Садово)                                           почива
* - първоначално насрочен за 29 септември 2013, неделя, 17:00 ч. Целият кръг е отложен за 24 ноември.

                           XII кръг

9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Буйна Места (Мусомища) - Дебрен (Дебрен)                  2:2
Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен)                    7:1
Граничар (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             1:0
Садово (Садово) - Барселона (Борово)                      3:0
Кочан (Кочан) - Единство 2005 (Дъбница)                   0:4
Пирин (Брезница)                                          почива

                           XIII кръг

16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Садово (Садово)                 1:0
Барселона (Борово) - Граничар (Копривлен)                 1:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Канина (Гърмен)                  5:1
Слащен 2007 (Слащен) - Буйна Места (Мусомища)             3:1
Дебрен (Дебрен) - Пирин (Брезница)                        2:0
Кочан (Кочан)                                             почива

                           XIV кръг

23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Пирин (Брезница) - Слащен 2007 (Слащен)                   4:0
Буйна Места (Мусомища) - Стрела 2003 (Вълкосел)           1:0
Канина (Гърмен) - Барселона (Борово)                      3:3
Граничар (Копривлен) - Единство 2005 (Дъбница)            1:1
Садово (Садово) - Кочан (Кочан)                           4:1
Дебрен (Дебрен)                                           почива

                           XV кръг

30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Кочан (Кочан) - Граничар (Копривлен)                      1:3
Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен)                 1:0
Барселона (Борово) - Буйна Места (Мусомища)               0:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин (Брезница)                 3:1
Слащен 2007 (Слащен) - Дебрен (Дебрен)                    0:1
Садово (Садово)                                           почива

                           XVI кръг

6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  4:0
Пирин (Брезница) - Барселона (Борово)                     3:0
Буйна Места (Мусомища) - Единство 2005 (Дъбница)          2:0
Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан)                           4:0
Граничар (Копривлен) - Садово (Садово)                    0:1
Слащен 2007 (Слащен)                                      почива

                           XVII кръг

13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Канина (Гърмен)                         1:1
Кочан (Кочан) - Буйна Места (Мусомища)                    0:3
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин (Брезница)                3:1
Барселона (Борово) - Дебрен (Дебрен)                      0:2
Стрела 2003 (Вълкосел) - Слащен 2007 (Слащен)             2:1
Граничар (Копривлен)                                      почива

                           XVIII кръг

27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Барселона (Борово)                 3:0
Дебрен (Дебрен) - Единство 2005 (Дъбница)                 3:2
Пирин (Брезница) - Кочан (Кочан)                          5:1
Буйна Места (Мусомища) - Садово (Садово)                  4:1
Канина (Гърмен) - Граничар (Копривлен)                    5:2
Стрела 2003 (Вълкосел)                                    почива

                           XIX кръг

4 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Граничар (Копривлен) - Буйна Места (Мусомища)             2:0
Садово (Садово) - Пирин (Брезница)                        1:3
Кочан (Кочан) - Дебрен (Дебрен)                           0:3
Единство 2005 (Дъбница) - Слащен 2007 (Слащен)            1:1
Барселона (Борово) - Стрела 2003 (Вълкосел)               2:0
Канина (Гърмен)                                           почива

                           XX кръг

11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Единство 2005 (Дъбница)          1:3
Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан)                      4:1
Дебрен (Дебрен) - Садово (Садово)                         4:0
Пирин (Брезница) - Граничар (Копривлен)                   2:1
Буйна Места (Мусомища) - Канина (Гърмен)                  5:2
Барселона (Борово)                                        почива

                           XXI кръг

18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Канина (Гърмен) - Пирин (Брезница)                        2:1
Граничар (Копривлен) - Дебрен (Дебрен)                    2:0
Садово (Садово) - Слащен 2007 (Слащен)                    3:2
Кочан (Кочан) - Стрела 2003 (Вълкосел)                    0:3
Единство 2005 (Дъбница) - Барселона (Борово)              3:0
Буйна Места (Мусомища)                                    почива

                           XXII кръг

1 юни 2014, неделя, 17:00 ч:
Барселона (Борово) - Кочан (Кочан)                        2:3
Стрела 2003 (Вълкосел) - Садово (Садово)                  0:3
Слащен 2007 (Слащен) - Граничар (Копривлен)               3:0
Дебрен (Дебрен) - Канина (Гърмен)                         3:0
Пирин (Брезница) - Буйна Места (Мусомища)                 4:2
Единство 2005 (Дъбница)                                   почива

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" запад 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ореляк (Лъжница)                   14   12   1   1   43:16   37
-------------------------------------------------------------------
 2. Върбица 2008 (Ореше)               14   10   1   3   34:14   31
 3. Корница (Корница)                  14    8   1   5   40:23   25
 4. Родопа (Рибново)                   14    4   4   6   28:36   16
 5. Граничар (Туховища)                14    4   2   8   18:36   14
 6. Долен (Долен)                      14    4   1   9   16:21   13
 7. Ляски (Ново Лески)                 14    2   5   7   20:27   11     [1 1 0  8:2  4]
 8. Спартак 2004 (Долно Дряново)       14    2   5   7   17:43   11     [0 1 1  2:8  1]

Бележки
  - Кочан (Кочан), 3-ти в подгрупа "Места" запад през изминалия сезон; е
преместен в подгрупа "Места" изток.
  - Лисец (Осиково), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.

                           I кръг

15 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Върбица 2008 (Ореше) - Граничар (Туховища)                3:1
Ореляк (Лъжница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           2:2
Ляски (Ново Лески) - Долен (Долен)                        1:0
Родопа (Рибново) - Корница (Корница)                      1:3

                           II кръг

22 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Граничар (Туховища) - Корница (Корница)                   2:1
Долен (Долен) - Родопа (Рибново)                          6:2
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Ляски (Ново Лески)         1:1
Върбица 2008 (Ореше) - Ореляк (Лъжница)                   4:1

                           III кръг

отложен *
* - първоначално насрочен за 29 септември 2013, неделя, 10:30 ч. Целият кръг е отложен за 3 ноември.

                           IV кръг

6 октомври 2013, неделя, 10:30 ч:
Граничар (Туховища) - Долен (Долен)                       1:0
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Корница (Корница)          2:1
Върбица 2008 (Ореше) - Родопа (Рибново)                   2:1
Ореляк (Лъжница) - Ляски (Ново Лески)                     5:4

                           V кръг

13 октомври 2013, неделя, 10:30 ч:
Ляски (Ново Лески) - Граничар (Туховища)                  2:2
Родопа (Рибново) - Ореляк (Лъжница)                       1:3
Корница (Корница) - Върбица 2008 (Ореше)                  3:2
Долен (Долен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)              1:0

                           VI кръг

20 октомври 2013, неделя, 10:30 ч:
Граничар (Туховища) - Спартак 2004 (Долно Дряново)        3:0
Върбица 2008 (Ореше) - Долен (Долен)                      2:1
Ореляк (Лъжница) - Корница (Корница)                      2:0
Ляски (Ново Лески) - Родопа (Рибново)                     0:1

                           VII кръг

27 октомври 2013, неделя, 10:30 ч:
Родопа (Рибново) - Граничар (Туховища)                    6:1
Корница (Корница) - Ляски (Ново Лески)                    5:1
Долен (Долен) - Ореляк (Лъжница)                          0:2
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Върбица 2008 (Ореше)       0:4 сл.*
* - прекратен по вина на домакините.

                           III кръг - отложен

3 ноември 2013, неделя, 10:30 ч: *
Ореляк (Лъжница) - Граничар (Туховища)                    4:1
Ляски (Ново Лески) - Върбица 2008 (Ореше)                 0:1
Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           4:4
Корница (Корница) - Долен (Долен)                         2:0
* - първоначално насрочен за 29 септември 2013, неделя, 10:30 ч. Целият кръг е отложен за 3 ноември.

                           VIII кръг

30 март 2014, неделя, 10:30 ч:
Граничар (Туховища) - Върбица 2008 (Ореше)                1:3
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Ореляк (Лъжница)           2:4
Долен (Долен) - Ляски (Ново Лески)                        1:0
Корница (Корница) - Родопа (Рибново)                      2:2

                           IX кръг

6 април 2014, неделя, 10:30 ч:
Корница (Корница) - Граничар (Туховища)                   6:1
Родопа (Рибново) - Долен (Долен)                          3:2
Ляски (Ново Лески) - Спартак 2004 (Долно Дряново)         7:1
Ореляк (Лъжница) - Върбица 2008 (Ореше)                   2:0

                           X кръг

13 април 2014, неделя, 10:30 ч:
Граничар (Туховища) - Ореляк (Лъжница)                    1:4
Върбица 2008 (Ореше) - Ляски (Ново Лески)                 2:2
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Родопа (Рибново)           1:1
Долен (Долен) - Корница (Корница)                         1:2

                           XI кръг

27 април 2014, неделя, 10:30 ч:
Долен (Долен) - Граничар (Туховища)                       3:0
Корница (Корница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)         11:1
Родопа (Рибново) - Върбица 2008 (Ореше)                   2:1
Ляски (Ново Лески) - Ореляк (Лъжница)                     0:3

                           XII кръг

4 май 2014, неделя, 10:30 ч:
Граничар (Туховища) - Ляски (Ново Лески)                  0:0
Ореляк (Лъжница) - Родопа (Рибново)                       5:0
Върбица 2008 (Ореше) - Корница (Корница)                  5:0
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Долен (Долен)              1:1

                           XIII кръг

11 май 2014, неделя, 10:30 ч:
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Граничар (Туховища)        2:0
Долен (Долен) - Върбица 2008 (Ореше)                      0:2
Корница (Корница) - Ореляк (Лъжница)                      1:3
Родопа (Рибново) - Ляски (Ново Лески)                     2:2

                           XIV кръг

18 май 2014, неделя, 10:30 ч:
Граничар (Туховища) - Родопа (Рибново)                    4:2
Ляски (Ново Лески) - Корница (Корница)                    0:3
Ореляк (Лъжница) - Долен (Долен)                          3:0
Върбица 2008 (Ореше) - Спартак 2004 (Долно Дряново)       3:0

нагоре


ОФГ Благоевград - финали 2013/14

                           Регламент:

Петте първенци на подгрупите чрез жребий се разпределят в две двойки и един почиващ отбор.
След тези срещи останалите три отбора се разпределят в една двойка и един почиващ отбор
като почиващия в Първи кръг задължително играе мач във Втори кръг. Останалите след Втори
кръг два отбора определят шампиона на ОФГ Благоевград във финална среща.
Всички мачове се играят на неутрален терен, а победителите се определят в една среща.

                           Първи кръг:

4 юни 2014, сряда, 17:30 ч:
в Микрево:
Бистрица (Катунци) - Беласица 1923 (Петрич)               3:0 (2:0)
  [1:0 Кирил Янков 16', 3:0 Ивайло Попов 44',75']
в Гоце Делчев, Градски стадион:
Ореляк (Лъжница) - Дебрен (Дебрен)                        1:1 (0:1); при дузпите: 0:3
  [0:1 Неджми Вранчев 37', 1:1 Алил Кисьов 78']
  [дузпи, първи изпълняват Ореляк:
   1. Алил Кисьов - Сарат Мазълов спасява - 0:0,
    . Ибрахим Мазъл - 0:1;
   2. Салих Койнар - Сарат Мазълов спасява - 0:1,
    . Жюреб Кутелов - 0:2;
   3. Ариф Далипов - Сарат Мазълов спасява - 0:2,
    . Исмет Пачеджиев - 0:3.], ~ 500 зрители
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           Втори кръг:

8 юни 2014, неделя, 17:30 ч:
в Симитли, ст."Струма":
Дебрен (Дебрен) - Изтребител (Ново Делчево)               0:3
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           Финал:

11 юни 2014, сряда, 17:30 ч:
в Симитли, ст."Струма":
Бистрица (Катунци) - Изтребител (Ново Делчево)            0:1 (0:0)
  [0:1 Кирил Мечев 77']
  [чк: Венко Божинов (Б) 80'], ~ 300 зрители

нагоре


ОФГ Благоевград - страници на отбори 2013/14

Ветрен (Полена)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com