bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Бургас 2013/14


"А" ОФГ Бургас 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Странджа Агрокорн (Средец)         28   24   2   2  108:28   74 [*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Поморие (Поморие)                  28   23   1   4   91:27   70 [*]
 3. Черноморски спортист (Обзор)       28   21   1   6   79:37   64
 4. Камено (Камено)                    28   18   5   5   75:45   59
 5. Русокастро (Русокастро)            28   17   4   7   72:51   55
 6. Свети Никола (Бургас)              28   15   4   9   72:43   49
 7. Вихър 2000 (Айтос)                 28   12   8   8   57:46   44
 8. Карнобат (Карнобат)                28   11   3  14   46:70   36
 9. Ропотамо (Приморско)               28    8   6  14   47:60   30
10. Странджанец (Царево)               28    8   2  18   38:74   26
11. Равда 1954 (Равда)                 28    7   3  18   44:78   24 [+]
12. Балкан (Планиница)                 28    6   6  16   32:82   24 [+]
13. Странджа (Малко Търново)           28    7   1  20   41:68   22 [+]
-------------------------------------------------------------------
14. Олимпик (Бургас)                   27    1   3  23   18:86    6 [*] Изваден в "Б" ОФГ
15. Ахелой (Ахелой)                    27    6   1  20   49:74   19 [*] Изваден в "Б" ОФГ
--. Миньор 1934 (Рудник)                0    0   0   0    0:0     - [*] Отказал се преди сезона

Бележки
  - Бяла река (Тополица), 14-ти; Месамбрия (Несебър), 15-ти и изваден от групата;
и Оризаре (Оризаре), изваден от групата преди полусезона през изминалия сезон;
изпадат в "Б" ОФГ.
  - Равда 1954 (Равда), 1-ви в "Б" ОФГ - изток; Балкан (Планиница), 1-ви в "Б" ОФГ -
център; и Странджа (Малко Търново), 1-ви в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон;
влизат в групата.
  - Преименуването през август 2012 на Странджа 2010 (Средец), 3-ти през изминалия
сезон; влиза в сила и от новия сезон отборът носи името Странджа Агрокорн.
  - Анхиало (Поморие), 5-ти през изминалия сезон; се преименува на Поморие.
  - Олимпик (Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Долно Езерово, Бургас.
  - Свети Никола (Бургас) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на
акули", в кв.Сарафово, Бургас.
  - На 20 август 2013 Миньор 1934 (Рудник), 9-ти през изминалия сезон; се отказва
от участие. Съперниците му по програма почиват.
  - Ахелой (Ахелой) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му от есента
се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни
победи с 3:0.
  - Олимпик (Бургас) се отказва от участие след XIX кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           I кръг

25 август 2013, неделя, 18:00 ч:
Олимпик (Бургас) - Русокастро (Русокастро)                1:1
Балкан (Планиница) - Карнобат (Карнобат)                  2:1
Ропотамо (Приморско) - Поморие (Поморие)                  отложен
Черноморски спортист (Обзор) - Странджа Агрокорн (Средец) 0:2
Свети Никола (Бургас) - Миньор 1934 (Рудник)              анулиран *
* - анулиран заради отказването на Миньор 1934.
Ахелой (Ахелой) - Странджа (Малко Търново)                6:3
Странджанец (Царево) - Вихър 2000 (Айтос)                 0:0
Равда 1954 (Равда) - Камено (Камено)                      отложен
по-късно:
Ропотамо (Приморско) - Поморие (Поморие)                  1:2
Равда 1954 (Равда) - Камено (Камено)                      0:5

                           II кръг

31 август 2013, събота, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Черноморски спортист (Обзор)          3:0
1 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено)                 1:2
Вихър 2000 (Айтос) - Равда 1954 (Равда)                   4:0
Странджа (Малко Търново) - Странджанец (Царево)           1:2
Странджа Агрокорн (Средец) - Свети Никола (Бургас)        3:2
Карнобат (Карнобат) - Ропотамо (Приморско)                2:2
Олимпик (Бургас) - Балкан (Планиница)                     1:1
Ахелой (Ахелой)                                           почива

                           III кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 0:3
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Планиница) - Русокастро (Русокастро)              1:5
Ропотамо (Приморско) - Олимпик (Бургас)                   1:1
Черноморски спортист (Обзор) - Карнобат (Карнобат)        3:0
Ахелой (Ахелой) - Странджа Агрокорн (Средец)              3:5
Равда 1954 (Равда) - Странджа (Малко Търново)             3:1
Камено (Камено) - Вихър 2000 (Айтос)                      3:1
Странджанец (Царево)                                      почива

                           IV кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Странджа Агрокорн (Средец) - Странджанец (Царево)         4:0
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Вихър 2000 (Айтос)              3:7
Странджа (Малко Търново) - Камено (Камено)                1:1
Поморие (Поморие) - Ахелой (Ахелой)                       2:1
Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас)               0:1
Олимпик (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)           3:4
Балкан (Планиница) - Ропотамо (Приморско)                 2:1
Равда 1954 (Равда)                                        почива

                           V кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Равда 1954 (Равда) - Странджа Агрокорн (Средец)           1:4
Вихър 2000 (Айтос) - Странджа (Малко Търново)             2:0
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро)            4:2
Черноморски спортист (Обзор) - Балкан (Планиница)         7:2
Свети Никола (Бургас) - Олимпик (Бургас)                  7:1
Ахелой (Ахелой) - Карнобат (Карнобат)                     3:0
Странджанец (Царево) - Поморие (Поморие)                  1:4
Камено (Камено)                                           почива

                           VI кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Странджа Агрокорн (Средец) - Камено (Камено)              7:0
Балкан (Планиница) - Свети Никола (Бургас)                2:1
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Странджа (Малко Търново)        2:1
Поморие (Поморие) - Равда 1954 (Равда)                    5:0
Карнобат (Карнобат) - Странджанец (Царево)                5:1
Олимпик (Бургас) - Ахелой (Ахелой)                        2:5
Ропотамо (Приморско) - Черноморски спортист (Обзор)       1:3
Вихър 2000 (Айтос)                                        почива

                           VII кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Камено (Камено) - Поморие (Поморие)                       3:2
Вихър 2000 (Айтос) - Странджа Агрокорн (Средец)           1:4
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Русокастро (Русокастро)    0:2
Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско)              6:0
Ахелой (Ахелой) - Балкан (Планиница)                     10:0
Странджанец (Царево) - Олимпик (Бургас)                   3:1
Равда 1954 (Равда) - Карнобат (Карнобат)                  1:2
Странджа (Малко Търново)                                  почива

                           VIII кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Странджа Агрокорн (Средец) - Странджа (Малко Търново)     2:0
Поморие (Поморие) - Вихър 2000 (Айтос)                    6:1
Олимпик (Бургас) - Равда 1954 (Равда)                     1:0
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Камено (Камено)                     1:4
Балкан (Планиница) - Странджанец (Царево)                 1:2
Ропотамо (Приморско) - Ахелой (Ахелой)                    2:1
Черноморски спортист (Обзор) - Свети Никола (Бургас)      2:1
Русокастро (Русокастро)                                   почива

                           IX кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Равда 1954 (Равда) - Балкан (Планиница)                   2:2
Камено (Камено) - Олимпик (Бургас)                        5:1
Странджа (Малко Търново) - Поморие (Поморие)              1:3
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро)           2:1
Ахелой (Ахелой) - Черноморски спортист (Обзор)            6:2
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)               0:0
Вихър 2000 (Айтос) - Карнобат (Карнобат)                  6:1
Странджа Агрокорн (Средец)                                почива

                           X кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
Олимпик (Бургас) - Вихър 2000 (Айтос)                     1:3
Балкан (Планиница) - Камено (Камено)                      1:3
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Странджа Агрокорн (Средец)      2:6
Карнобат (Карнобат) - Странджа (Малко Търново)            4:1
Ропотамо (Приморско) - Равда 1954 (Равда)                 3:1
Черноморски спортист (Обзор) - Странджанец (Царево)       2:0
Свети Никола (Бургас) - Ахелой (Ахелой)                   3:3
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XI кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Олимпик (Бургас)               3:0
Странджа Агрокорн (Средец) - Поморие (Поморие)            1:0
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Ахелой (Ахелой) - Русокастро (Русокастро)                 3:4
Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас)              2:4
Равда 1954 (Равда) - Черноморски спортист (Обзор)         1:4
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)                    4:2
Вихър 2000 (Айтос) - Балкан (Планиница)                   0:0
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XII кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Балкан (Планиница) - Странджа (Малко Търново)             2:1
Свети Никола (Бургас) - Равда 1954 (Равда)                4:3
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Поморие (Поморие)               3:2
Карнобат (Карнобат) - Странджа Агрокорн (Средец)          0:2
Ропотамо (Приморско) - Вихър 2000 (Айтос)                 1:1
Черноморски спортист (Обзор) - Камено (Камено)            2:0
Ахелой (Ахелой) - Странджанец (Царево)                    6:3
Олимпик (Бургас)                                          почива

                           XIII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Равда 1954 (Равда) - Ахелой (Ахелой)                      3:0
Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас)                   0:0
Странджа Агрокорн (Средец) - Олимпик (Бургас)             4:1
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро)            2:4
Вихър 2000 (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор)         1:4
Странджа (Малко Търново) - Ропотамо (Приморско)           3:2
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   7:1
Балкан (Планиница)                                        почива

                           XIV кръг

23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Олимпик (Бургас) - Поморие (Поморие)                      1:4
Балкан (Планиница) - Странджа Агрокорн (Средец)           1:6
Свети Никола (Бургас) - Вихър 2000 (Айтос)                2:2
Ахелой (Ахелой) - Камено (Камено)                         2:3
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Карнобат (Карнобат)             5:2
Черноморски спортист (Обзор) - Странджа (Малко Търново)   3:2
Странджанец (Царево) - Равда 1954 (Равда)                 4:0
Ропотамо (Приморско)                                      почива

                           XV кръг

30 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Камено (Камено) - Странджанец (Царево)                    3:2
Вихър 2000 (Айтос) - Ахелой (Ахелой)                      3:0
Странджа (Малко Търново) - Свети Никола (Бургас)          2:5
Поморие (Поморие) - Балкан (Планиница)                    3:0
1 декември 2013, неделя, 14:30 ч:
Равда 1954 (Равда) - Русокастро (Русокастро)              2:3
Странджа Агрокорн (Средец) - Ропотамо (Приморско)         4:2
Карнобат (Карнобат) - Олимпик (Бургас)                    2:0
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

                           XVI кръг

2 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Олимпик (Бургас)                3:0
Карнобат (Карнобат) - Балкан (Планиница)                  4:0
Поморие (Поморие) - Ропотамо (Приморско)                  2:1
Странджа Агрокорн (Средец) - Черноморски спортист (Обзор) 2:2
Странджа (Малко Търново) - Ахелой (Ахелой)                3:0 сл.
Вихър 2000 (Айтос) - Странджанец (Царево)                 3:0
Камено (Камено) - Равда 1954 (Равда)                      3:1
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XVII кръг

9 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро)                 1:3
Равда 1954 (Равда) - Вихър 2000 (Айтос)                   1:1
Странджанец (Царево) - Странджа (Малко Търново)           2:0
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн (Средец)        1:1
Черноморски спортист (Обзор) - Поморие (Поморие)          2:1
Ропотамо (Приморско) - Карнобат (Карнобат)                1:1
Балкан (Планиница) - Олимпик (Бургас)                     3:0
Ахелой (Ахелой)                                           почива

                           XVIII кръг

15 март 2014, събота, 15:30 ч:
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 1:0
Странджа Агрокорн (Средец) - Ахелой (Ахелой)              3:0 сл.
Странджа (Малко Търново) - Равда 1954 (Равда)             3:0
16 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Балкан (Планиница)              1:1
Олимпик (Бургас) - Ропотамо (Приморско)                   2:4
Карнобат (Карнобат) - Черноморски спортист (Обзор)        0:3
Вихър 2000 (Айтос) - Камено (Камено)                      2:2
Странджанец (Царево)                                      почива

                           XIX кръг

22 март 2014, събота, 15:30 ч:
Вихър 2000 (Айтос) - Русокастро (Русокастро)              1:1
Ахелой (Ахелой) - Поморие (Поморие)                       0:3 сл.
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               7:1
23 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Камено (Камено) - Странджа (Малко Търново)                3:1
Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн (Средец)         1:2
Черноморски спортист (Обзор) - Олимпик (Бургас)           6:1
Ропотамо (Приморско) - Балкан (Планиница)                 4:1
Равда 1954 (Равда)                                        почива

                           XX кръг

29 март 2014, събота, 15:30 ч:
Олимпик (Бургас) - Свети Никола (Бургас)                  0:3 сл.
Странджа Агрокорн (Средец) - Равда 1954 (Равда)          11:1
Странджа (Малко Търново) - Вихър 2000 (Айтос)             0:2
30 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Ропотамо (Приморско)            3:0
Балкан (Планиница) - Черноморски спортист (Обзор)         2:4
Карнобат (Карнобат) - Ахелой (Ахелой)                     3:0 сл.
Поморие (Поморие) - Странджанец (Царево)                  1:0
Камено (Камено)                                           почива

                           XXI кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Русокастро (Русокастро)        1:2
Равда 1954 (Равда) - Поморие (Поморие)                    0:4
Свети Никола (Бургас) - Балкан (Планиница)                2:0
6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Камено (Камено) - Странджа Агрокорн (Средец)              3:0
Странджанец (Царево) - Карнобат (Карнобат)                2:3
Ахелой (Ахелой) - Олимпик (Бургас)                        анулиран
Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско)       3:0
Вихър 2000 (Айтос)                                        почива

                           XXII кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Равда 1954 (Равда)                  3:0
Поморие (Поморие) - Камено (Камено)                       5:1
Странджа Агрокорн (Средец) - Вихър 2000 (Айтос)           5:2
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Черноморски спортист (Обзор)    2:0
Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас)              0:1
Балкан (Планиница) - Ахелой (Ахелой)                      3:0 сл.
Олимпик (Бургас) - Странджанец (Царево)                   0:3 сл.
Странджа (Малко Търново)                                  почива

                           XXIII кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Странджа Агрокорн (Средец)     0:5
Вихър 2000 (Айтос) - Поморие (Поморие)                    1:3
Камено (Камено) - Карнобат (Карнобат)                     1:1
Равда 1954 (Равда) - Олимпик (Бургас)                     3:0 сл.
Странджанец (Царево) - Балкан (Планиница)                 3:0
Ахелой (Ахелой) - Ропотамо (Приморско)                    0:3 сл.
Свети Никола (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)      3:0
Русокастро (Русокастро)                                   почива

                           XXIV кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас)           3:0
Карнобат (Карнобат) - Вихър 2000 (Айтос)                  0:2
Поморие (Поморие) - Странджа (Малко Търново)              6:1
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Ахелой (Ахелой)            3:0 сл.
Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)               3:1
Балкан (Планиница) - Равда 1954 (Равда)                   2:2
Олимпик (Бургас) - Камено (Камено)                        0:3 сл.
Странджа Агрокорн (Средец)                                почива

                           XXV кръг

1 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Странджа Агрокорн (Средец) - Русокастро (Русокастро)      4:1
Странджа (Малко Търново) - Карнобат (Карнобат)            1:2
Вихър 2000 (Айтос) - Олимпик (Бургас)                     3:0 сл.
Камено (Камено) - Балкан (Планиница)                      6:0
Равда 1954 (Равда) - Ропотамо (Приморско)                 3:1
Странджанец (Царево) - Черноморски спортист (Обзор)       0:5
Ахелой (Ахелой) - Свети Никола (Бургас)                   0:3 сл.
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XXVI кръг

4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Ахелой (Ахелой)                 3:0 сл.
Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево)              6:1
Черноморски спортист (Обзор) - Равда 1954 (Равда)         4:1
Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено)                    2:2
Балкан (Планиница) - Вихър 2000 (Айтос)                   0:0
Олимпик (Бургас) - Странджа (Малко Търново)               0:3 сл.
Поморие (Поморие) - Странджа Агрокорн (Средец)            3:2
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XXVII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Русокастро (Русокастро)               4:4
Странджа Агрокорн (Средец) - Карнобат (Карнобат)          9:0
Равда 1954 (Равда) - Свети Никола (Бургас)                4:1
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Балкан (Планиница)             5:2
Вихър 2000 (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                 4:1
Камено (Камено) - Черноморски спортист (Обзор)            1:5
Странджанец (Царево) - Ахелой (Ахелой)                    3:0 сл.
Олимпик (Бургас)                                          почива

                           XXVIII кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Ахелой (Ахелой) - Равда 1954 (Равда)                      0:3 сл.
Ропотамо (Приморско) - Странджа (Малко Търново)           4:1
Олимпик (Бургас) - Странджа Агрокорн (Средец)             0:3 сл.
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево)            3:0
Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено)                   2:5
Черноморски спортист (Обзор) - Вихър 2000 (Айтос)         3:0
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   0:4
Балкан (Планиница)                                        почива

                           XXIX кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Олимпик (Бургас)                      3:0 сл.
Странджа Агрокорн (Средец) - Балкан (Планиница)           3:0
Вихър 2000 (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                1:5
25 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Русокастро (Русокастро)             4:2
Странджа (Малко Търново) - Черноморски спортист (Обзор)   0:3
Камено (Камено) - Ахелой (Ахелой)                         3:0 сл.
Равда 1954 (Равда) - Странджанец (Царево)                 8:0
Ропотамо (Приморско)                                      почива

                           XXX кръг


1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Равда 1954 (Равда)              3:0
Странджанец (Царево) - Камено (Камено)                    0:5
Ахелой (Ахелой) - Вихър 2000 (Айтос)                      0:3 сл.
Свети Никола (Бургас) - Странджа (Малко Търново)          0:2
Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн (Средец)         1:4
Балкан (Планиница) - Поморие (Поморие)                    1:5
Олимпик (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                    0:3 сл.
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - изток 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Несебър)               21   18   1   2  108:43   55     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. ФК Несебър (Несебър)               22   17   3   2   68:19   54
 3. Сокол (Порой)                      22   15   2   5   62:31   47
 4. Свети Влас (Свети Влас)            22   14   2   6   69:40   44
 5. Оризаре (Оризаре)                  21   11   2   8   48:39   35 [-]
 6. Балкан (Горица)                    22   10   0  12   43:62   30 <-
 7. Кошарица (Кошарица)                22    9   1  12   40:47   28 [*]
 8. Устрем (Тънково)                   22    8   1  13   33:64   25
 9. Обзор (Обзор)                      22    7   2  13   42:52   23
10. Ястреб (Страцин)                   22    5   0  17   30:72   15 <-
11. Гълъбец (Гълъбец)                  22    2   0  20   22:82    6 <- [*]
12. Свети Влас 08 (Свети Влас)         22    8   0  14   45:59   24 [*]

Бележки
  - Месамбрия (Несебър), 15-ти и изваден от "А" ОФГ през изминалия сезон и
Оризаре (Оризаре), изваден от "А ОФГ преди полусезона през изминалия сезон;
имат право да се включат в "Б" ОФГ. Оризаре (Оризаре) се включва в "Б" ОФГ -
изток. Месамбрия (Несебър) прекратява съществуване.
  - Равда 1954 (Равда), 1-ви в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; влиза
в "А" ОФГ.
  - Ястреб (Кошарица), 4-ти през изминалия сезон; се преименува на Кошарица.
  - Гълъбец (Гълъбец), 6-ти; Ястреб (Страцин), 8-ми; и Балкан (Горица), 10-ти
в "Б" ОФГ - център през изминалия сезон; са преместени в "Б" ОФГ - изток.
  - Свети Влас (Свети Влас) играе домакинските си мачове в Кошарица.
  - Устрем (Тънково) играе домакинските си мачове в Кошарица.
  - Свети Влас 08 (Свети Влас) играе домакинските си мачове на помощното игрище
на Градски стадион в Несебър.
  - ФК Несебър (Несебър) играе домакинските си мачове на помощното игрище на
Градски стадион в Несебър.
  - На полусезона Свети Влас 08 (Свети Влас) се влива в Свети Влас (Свети Влас).
Резултатите на отбора през есента се зачитат, а на противниците му през пролетта
се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Гълъбец (Гълъбец) се отказва от участие след XVIII кръг. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Сокол (Порой) - Черноморец (Несебър)                      1:2
Оризаре (Оризаре) - Свети Влас (Свети Влас)               2:3
Балкан (Горица) - Устрем (Тънково)                        3:0
Кошарица (Кошарица) - Обзор (Обзор)                       2:5
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Ястреб (Страцин)             9:0
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
ФК Несебър (Несебър) - Гълъбец (Гълъбец)                  3:0

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Гълъбец (Гълъбец) - Свети Влас 08 (Свети Влас)            2:4
Устрем (Тънково) - Кошарица (Кошарица)                    2:1
Сокол (Порой) - Оризаре (Оризаре)                         7:0
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Ястреб (Страцин)                   8:0
Обзор (Обзор) - ФК Несебър (Несебър)                      0:2
Свети Влас (Свети Влас) - Балкан (Горица)                 6:1

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Балкан (Горица) - Сокол (Порой)                           2:1
Кошарица (Кошарица) - Свети Влас (Свети Влас)             3:3
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Обзор (Обзор)                4:2
Ястреб (Страцин) - Гълъбец (Гълъбец)                      6:2
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Оризаре (Оризаре) - Черноморец (Несебър)                  анулиран
ФК Несебър (Несебър) - Устрем (Тънково)                   3:0

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Обзор (Обзор) - Ястреб (Страцин)                          3:0
Устрем (Тънково) - Свети Влас 08 (Свети Влас)             0:7
Сокол (Порой) - Кошарица (Кошарица)                       3:0
Оризаре (Оризаре) - Балкан (Горица)                       5:2
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Гълъбец (Гълъбец)                 12:3
Свети Влас (Свети Влас) - ФК Несебър (Несебър)            1:2

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Оризаре (Оризаре)                   3:0
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Свети Влас (Свети Влас)      4:2
Ястреб (Страцин) - Устрем (Тънково)                       6:0
Гълъбец (Гълъбец) - Обзор (Обзор)                         0:1
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Горица) - Черноморец (Несебър)                    2:3
ФК Несебър (Несебър) - Сокол (Порой)                      2:1

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Свети Влас (Свети Влас) - Ястреб (Страцин)                6:2
Сокол (Порой) - Свети Влас 08 (Свети Влас)                4:1
Балкан (Горица) - Кошарица (Кошарица)                     1:2
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор)                      5:4
Устрем (Тънково) - Гълъбец (Гълъбец)                      4:1
Оризаре (Оризаре) - ФК Несебър (Несебър)                  0:5

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Оризаре (Оризаре)            2:4
Ястреб (Страцин) - Сокол (Порой)                          0:4
Гълъбец (Гълъбец) - Свети Влас (Свети Влас)               2:4
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Черноморец (Несебър)                0:3
ФК Несебър (Несебър) - Балкан (Горица)                    6:0
Обзор (Обзор) - Устрем (Тънково)                          1:2

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
Сокол (Порой) - Гълъбец (Гълъбец)                         3:0
Оризаре (Оризаре) - Ястреб (Страцин)                      3:0
Балкан (Горица) - Свети Влас 08 (Свети Влас)              1:5
Кошарица (Кошарица) - ФК Несебър (Несебър)                0:3
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково)                   8:3
Свети Влас (Свети Влас) - Обзор (Обзор)                   4:1

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Кошарица (Кошарица)          2:1
Ястреб (Страцин) - Балкан (Горица)                        2:3
Гълъбец (Гълъбец) - Оризаре (Оризаре)                     0:3
Обзор (Обзор) - Сокол (Порой)                             1:2
Устрем (Тънково) - Свети Влас (Свети Влас)                3:2
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
ФК Несебър (Несебър) - Черноморец (Несебър)               2:2

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Сокол (Порой) - Устрем (Тънково)                          3:0
Оризаре (Оризаре) - Обзор (Обзор)                         3:2
Балкан (Горица) - Гълъбец (Гълъбец)                       4:1
Кошарица (Кошарица) - Ястреб (Страцин)                    3:0
ФК Несебър (Несебър) - Свети Влас 08 (Свети Влас)         2:3
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас)            3:2

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Гълъбец (Гълъбец) - Кошарица (Кошарица)                   0:3
Обзор (Обзор) - Балкан (Горица)                           3:0
Устрем (Тънково) - Оризаре (Оризаре)                      2:1
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Черноморец (Несебър)         4:8
Ястреб (Страцин) - ФК Несебър (Несебър)                   1:4
Свети Влас (Свети Влас) - Сокол (Порой)                   1:2

                           XII кръг

15 март 2014, събота, 15:30 ч:
Устрем (Тънково) - Балкан (Горица)                        1:5
Обзор (Обзор) - Кошарица (Кошарица)                       3:2
Гълъбец (Гълъбец) - ФК Несебър (Несебър)                  0:2
Ястреб (Страцин) - Свети Влас 08 (Свети Влас)             3:0 сл.
16 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Сокол (Порой)                      8:2
Свети Влас (Свети Влас) - Оризаре (Оризаре)               2:0

                           XIII кръг

22 март 2014, събота, 15:30 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Гълъбец (Гълъбец)            0:3 сл.
ФК Несебър (Несебър) - Обзор (Обзор)                      4:0
Кошарица (Кошарица) - Устрем (Тънково)                    1:4
Балкан (Горица) - Свети Влас (Свети Влас)                 1:5
Оризаре (Оризаре) - Сокол (Порой)                         3:3
23 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Ястреб (Страцин) - Черноморец (Несебър)                   2:4

                           XIV кръг

29 март 2014, събота, 15:30 ч:
Сокол (Порой) - Балкан (Горица)                           4:0
Устрем (Тънково) - ФК Несебър (Несебър)                   0:3
Обзор (Обзор) - Свети Влас 08 (Свети Влас)                3:0 сл.
Гълъбец (Гълъбец) - Ястреб (Страцин)                      2:0
30 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Оризаре (Оризаре)                  0:5
Свети Влас (Свети Влас) - Кошарица (Кошарица)             1:0

                           XV кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Гълъбец (Гълъбец) - Черноморец (Несебър)                  2:10
Ястреб (Страцин) - Обзор (Обзор)                          4:3
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Устрем (Тънково)             0:3 сл.
ФК Несебър (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас)            3:3
Кошарица (Кошарица) - Сокол (Порой)                       3:0
Балкан (Горица) - Оризаре (Оризаре)                       1:5

                           XVI кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Балкан (Горица)                    7:3
Оризаре (Оризаре) - Кошарица (Кошарица)                   0:2
Сокол (Порой) - ФК Несебър (Несебър)                      3:3
Свети Влас (Свети Влас) - Свети Влас 08 (Свети Влас)      3:0 сл.
Устрем (Тънково) - Ястреб (Страцин)                       1:2
Обзор (Обзор) - Гълъбец (Гълъбец)                         3:0

                           XVII кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Обзор (Обзор) - Черноморец (Несебър)                      1:5
Гълъбец (Гълъбец) - Устрем (Тънково)                      2:4
Ястреб (Страцин) - Свети Влас (Свети Влас)                1:2
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Сокол (Порой)                0:3 сл.
ФК Несебър (Несебър) - Оризаре (Оризаре)                  3:0
Кошарица (Кошарица) - Балкан (Горица)                     2:3

                           XVIII кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Балкан (Горица) - ФК Несебър (Несебър)                    0:3
Оризаре (Оризаре) - Свети Влас 08 (Свети Влас)            3:0 сл.
Сокол (Порой) - Ястреб (Страцин)                          3:0
Устрем (Тънково) - Обзор (Обзор)                          1:1
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Кошарица (Кошарица)                6:1
Свети Влас (Свети Влас) - Гълъбец (Гълъбец)               4:2

                           XIX кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Обзор (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас)                   1:5
Гълъбец (Гълъбец) - Сокол (Порой)                         0:3 сл.
Ястреб (Страцин) - Оризаре (Оризаре)                      0:3
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Балкан (Горица)              0:3 сл.
ФК Несебър (Несебър) - Кошарица (Кошарица)                7:2
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър)                   1:5

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Свети Влас 08 (Свети Влас)          3:0 сл.
Балкан (Горица) - Ястреб (Страцин)                        3:0
Оризаре (Оризаре) - Гълъбец (Гълъбец)                     3:0 сл.
Сокол (Порой) - Обзор (Обзор)                             3:1
Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково)                3:0
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Черноморец (Несебър) - ФК Несебър (Несебър)               3:0

                           XXI кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Устрем (Тънково) - Сокол (Порой)                          2:3
Обзор (Обзор) - Оризаре (Оризаре)                         2:2
Гълъбец (Гълъбец) - Балкан (Горица)                       0:3 сл.
Ястреб (Страцин) - Кошарица (Кошарица)                    1:3
Свети Влас 08 (Свети Влас) - ФК Несебър (Несебър)         0:3 сл.
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър)            5:3

                           XXII кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Свети Влас 08 (Свети Влас)         3:0 сл.
Кошарица (Кошарица) - Гълъбец (Гълъбец)                   3:0 сл.
Балкан (Горица) - Обзор (Обзор)                           2:1
Сокол (Порой) - Свети Влас (Свети Влас)                   4:2
25 май 2014, неделя, 18:00 ч:
ФК Несебър (Несебър) - Ястреб (Страцин)                   3:0
Оризаре (Оризаре) - Устрем (Тънково)                      3:0

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - център 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Булдог (Айтос)                     18   13   2   3   45:14   41     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Бургос (Ливада)                    18   13   1   4   47:21   40 <-
 3. Мастер II (Бургас)                 18   10   2   6   39:29   32 [+]
 4. Аполония (Созопол)                 18    9   2   7   36:27   29 [+]
 5. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         18    8   4   6   48:31   28 <-
 6. Равнец 2011 (Равнец)               18    7   3   8   33:31   24 <-
 7. Черно море (Черно море)            18    7   2   9   32:40   23 <-
 8. Бяла река (Тополица)               18    7   1  10   30:46   22 [-]
 9. Габър (Габерово)                   18    4   2  12   28:55   14 <-
10. Алтай (Карагеоргиево)              18    2   1  15   18:62    7 [+][*]

Бележки
  - Бяла река (Тополица), 14-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б"
ОФГ - център.
  - Балкан (Планиница), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Гълъбец (Гълъбец), 6-ти; Ястреб (Страцин), 8-ми; и Балкан (Горица), 10-ти
в "Б" ОФГ - център през изминалия сезон; са преместени в "Б" ОФГ - изток.
  - Балкан 2009 (Добра поляна), 3-ти; Бяла река 1 (Зайчар), 4-ти; Топчийско
(Топчийско), 5-ти; и Барселона (Просеник), 7-ми през изминалия сезон; са
преместени в "Б" ОФГ - запад.
  - Белите гълъби (Гълъбец), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Странджа (Малко Търново), 1-ви в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; влиза
в "А" ОФГ Бургас.
  - Урожай (Българово), 2-ри; Спарта (Бургас); 4-ти; и Миньор (Редник), 8-ми в
"Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Бургос (Ливада), 3-ти; Габър (Габерово), 5-ти; Равнец 2011 (Равнец); 6-ти;
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас), 7-ми; и Черно море (Черно море), 9-ти в "Б" ОФГ - юг
през изминалия сезон; са преместени в "Б" ОФГ - център. "Б" ОФГ - юг е закрита.
  - Алтай (Карагеоргиево), Аполония (Созопол) и Мастер II (Бургас) се включват
в групата.
  - Мастер II (Бургас) играе домакинските си мачове в Българово.
  - Черно море (Черно море) играе домакинските си мачове в Рудник.
  - Бургос (Ливада) играе домакинските си мачове в Камено.
  - Алтай (Карагеоргиево) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му
от есента се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           I кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Черно море (Черно море) - Аполония (Созопол)              3:2
Бяла река (Тополица) - Равнец 2011 (Равнец)               2:2
Мастер II (Бургас) - Алтай (Карагеоргиево)                8:0
Булдог (Айтос) - Габър (Габерово)                         4:1
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Бургос (Ливада) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)              2:0

                           II кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Аполония (Созопол) - Габър (Габерово)                     6:1
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Булдог (Айтос)               1:2
Равнец 2011 (Равнец) - Мастер II (Бургас)                 1:1
Черно море (Черно море) - Бяла река (Тополица)            3:2
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Алтай (Карагеоргиево) - Бургос (Ливада)                   1:2

                           III кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Аполония (Созопол)                 1:0
Мастер II (Бургас) - Черно море (Черно море)              2:1
Бургос (Ливада) - Равнец 2011 (Равнец)                    4:1
Булдог (Айтос) - Алтай (Карагеоргиево)                    8:0
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Габър (Габерово) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)             4:4

                           IV кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Булдог (Айтос)                     5:1
Черно море (Черно море) - Бургос (Ливада)                 1:2
Бяла река (Тополица) - Мастер II (Бургас)                 1:2
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Аполония (Созопол) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)           1:3
Алтай (Карагеоргиево) - Габър (Габерово)                  2:2

                           V кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
Мастер II (Бургас) - Аполония (Созопол)                   0:2
Бургос (Ливада) - Бяла река (Тополица)                    1:2
Булдог (Айтос) - Черно море (Черно море)                  4:0
Габър (Габерово) - Равнец 2011 (Равнец)                   2:3
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Алтай (Карагеоргиево)        5:0

                           VI кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Аполония (Созопол) - Алтай (Карагеоргиево)                3:0
Черно море (Черно море) - Габър (Габерово)                3:0
Бяла река (Тополица) - Булдог (Айтос)                     2:3
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         2:3
Мастер II (Бургас) - Бургос (Ливада)                      0:3

                           VII кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Бургос (Ливада) - Аполония (Созопол)                      4:1
Булдог (Айтос) - Мастер II (Бургас)                       2:1
Габър (Габерово) - Бяла река (Тополица)                   2:4
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черно море (Черно море)      3:1
Алтай (Карагеоргиево) - Равнец 2011 (Равнец)              4:2

                           VIII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Аполония (Созопол) - Равнец 2011 (Равнец)                 2:1
Черно море (Черно море) - Алтай (Карагеоргиево)           4:3
Мастер II (Бургас) - Габър (Габерово)                     5:2
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Бяла река (Тополица) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         5:2
Бургос (Ливада) - Булдог (Айтос)                          1:0

                           IX кръг

23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Булдог (Айтос) - Аполония (Созопол)                       0:0
Габър (Габерово) - Бургос (Ливада)                        1:4
Равнец 2011 (Равнец) - Черно море (Черно море)            1:3
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Мастер II (Бургас)           4:4
Алтай (Карагеоргиево) - Бяла река (Тополица)              8:1

                           X кръг

22 март 2014, събота, 15:30 ч:
Аполония (Созопол) - Черно море (Черно море)              3:3
Равнец 2011 (Равнец) - Бяла река (Тополица)               2:0
Габър (Габерово) - Булдог (Айтос)                         0:4
23 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Алтай (Карагеоргиево) - Мастер II (Бургас)                0:3 сл.
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Бургос (Ливада)              1:1

                           XI кръг

29 март 2014, събота, 15:30 ч:
Булдог (Айтос) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)               0:1
Мастер II (Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)                 2:1
30 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Габър (Габерово) - Аполония (Созопол)                     2:1
Бургос (Ливада) - Алтай (Карагеоргиево)                   3:0 сл.
Бяла река (Тополица) - Черно море (Черно море)            4:1

                           XII кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Аполония (Созопол) - Бяла река (Тополица)                 3:0
Равнец 2011 (Равнец) - Бургос (Ливада)                    2:1
Алтай (Карагеоргиево) - Булдог (Айтос)                    0:3 сл.
6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Черно море (Черно море) - Мастер II (Бургас)              1:2
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Габър (Габерово)             6:0

                           XIII кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Булдог (Айтос) - Равнец 2011 (Равнец)                     3:1
Мастер II (Бургас) - Бяла река (Тополица)                 3:0
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Аполония (Созопол)           4:5
Габър (Габерово) - Алтай (Карагеоргиево)                  3:0 сл.
Бургос (Ливада) - Черно море (Черно море)                 7:3

                           XIV кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Аполония (Созопол) - Мастер II (Бургас)                   2:0
Бяла река (Тополица) - Бургос (Ливада)                    3:2
Черно море (Черно море) - Булдог (Айтос)                  0:0
Равнец 2011 (Равнец) - Габър (Габерово)                   3:1
20 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Алтай (Карагеоргиево) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)        0:3 сл.

                           XV кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Булдог (Айтос) - Бяла река (Тополица)                     3:0
Бургос (Ливада) - Мастер II (Бургас)                      5:1
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Алтай (Карагеоргиево) - Аполония (Созопол)                0:3 сл.
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)         1:1
Габър (Габерово) - Черно море (Черно море)                3:1

                           XVI кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Аполония (Созопол) - Бургос (Ливада)                      1:2
Мастер II (Бургас) - Булдог (Айтос)                       0:3
Бяла река (Тополица) - Габър (Габерово)                   0:3
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Черно море (Черно море) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)      1:0
Равнец 2011 (Равнец) - Алтай (Карагеоргиево)              3:0 сл.

                           XVII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Аполония (Созопол)                 0:1
Булдог (Айтос) - Бургос (Ливада)                          2:1
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Алтай (Карагеоргиево) - Черно море (Черно море)           0:3 сл.
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Бяла река (Тополица)         6:0
Габър (Габерово) - Мастер II (Бургас)                     0:3

                           XVIII кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Аполония (Созопол) - Булдог (Айтос)                       0:3
Бургос (Ливада) - Габър (Габерово)                        2:1
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Мастер II (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)           2:1
Бяла река (Тополица) - Алтай (Карагеоргиево)              3:0 сл.
Черно море (Черно море) - Равнец 2011 (Равнец)            0:2

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - запад 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Люляк (Люляково)                   20   15   3   2   73:39   48     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Бяла река 1 (Зайчар)               20   14   2   4   67:29   44 <-
 3. Манолич (Манолич)                  20   14   1   5   57:27   43
 4. Сокол 2008 (Ябълчево)              20   12   3   5   66:37   39
 5. Балкан 2009 (Добра поляна)         20   10   6   4   57:34   36 <-
 6. Липа (Череша)                      20   10   2   8   46:40   32
 7. Съединение (Съединение)            20    7   1  12   43:64   22
 8. Барселона (Просеник)               20    6   0  14   40:67   18 <-
 9. Кликач (Кликач)                    20    4   3  13   36:70   15
10. Балкан (Прилеп)                    19    3   1  15   25:64   10    [*]
11. Топчийско (Топчийско)              19    3   0  16   18:57    9 <- [*]
--. Голое (Лозарево)                    0    0   0   0    0:0     -    [*]

Бележки
  - Балкан 2009 (Добра поляна), 3-ти; Бяла река 1 (Зайчар), 4-ти; Топчийско
(Топчийско), 5-ти; и Барселона (Просеник), 7-ми през изминалия сезон; са
преместени в "Б" ОФГ - запад.
  - Голое (Лозарево) се отказва или непосредствено преди началото на сезона
или по време на есенния полусезон (в който случай резултатите му се анулират).
  - Топчийско (Топчийско) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
му от есента се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.
  - Балкан (Прилеп) се отказва от участие след XII кръг. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Люляк (Люляково) - Голое (Лозарево)                       анулиран
Барселона (Просеник) - Кликач (Кликач)                    1:3
Сокол 2008 (Ябълчево) - Топчийско (Топчийско)             3:2
Бяла река 1 (Зайчар) - Балкан (Прилеп)                    4:2
Манолич (Манолич) - Съединение (Съединение)               3:2
Балкан 2009 (Добра поляна) - Липа (Череша)                1:1

                           II кръг

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Голое (Лозарево) - Липа (Череша)                          анулиран
Съединение (Съединение) - Балкан 2009 (Добра поляна)      4:2
Балкан (Прилеп) - Манолич (Манолич)                       1:5
Топчийско (Топчийско) - Бяла река 1 (Зайчар)              2:4
Кликач (Кликач) - Сокол 2008 (Ябълчево)                   2:7
Люляк (Люляково) - Барселона (Просеник)                   3:1

                           III кръг

29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Барселона (Просеник) - Голое (Лозарево)                   анулиран
Сокол 2008 (Ябълчево) - Люляк (Люляково)                  1:3
Бяла река 1 (Зайчар) - Кликач (Кликач)                    4:0
Манолич (Манолич) - Топчийско (Топчийско)                 3:0
Балкан 2009 (Добра поляна) - Балкан (Прилеп)              3:0
Липа (Череша) - Съединение (Съединение)                   2:0

                           IV кръг

6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Голое (Лозарево) - Съединение (Съединение)                анулиран
Балкан (Прилеп) - Липа (Череша)                           2:1
Топчийско (Топчийско) - Балкан 2009 (Добра поляна)        1:2
Кликач (Кликач) - Манолич (Манолич)                       2:2
Люляк (Люляково) - Бяла река 1 (Зайчар)                   1:1
Барселона (Просеник) - Сокол 2008 (Ябълчево)              1:4

                           V кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Голое (Лозарево)                  анулиран
Бяла река 1 (Зайчар) - Барселона (Просеник)               3:0
Манолич (Манолич) - Люляк (Люляково)                      2:5
Балкан 2009 (Добра поляна) - Кликач (Кликач)              3:3
Липа (Череша) - Топчийско (Топчийско)                     5:2
Съединение (Съединение) - Балкан (Прилеп)                 1:5

                           VI кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Барселона (Просеник) - Манолич (Манолич)                  0:2
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Голое (Лозарево) - Балкан (Прилеп)                        анулиран
Топчийско (Топчийско) - Съединение (Съединение)           3:1
Кликач (Кликач) - Липа (Череша)                           0:3
Люляк (Люляково) - Балкан 2009 (Добра поляна)             1:1
Сокол 2008 (Ябълчево) - Бяла река 1 (Зайчар)              3:0

                           VII кръг

27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Голое (Лозарево)                   анулиран
Манолич (Манолич) - Сокол 2008 (Ябълчево)                 3:2
Балкан 2009 (Добра поляна) - Барселона (Просеник)         7:1
Липа (Череша) - Люляк (Люляково)                          3:0
Съединение (Съединение) - Кликач (Кликач)                 5:1
Балкан (Прилеп) - Топчийско (Топчийско)                   2:3

                           VIII кръг

3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Голое (Лозарево) - Топчийско (Топчийско)                  анулиран
Кликач (Кликач) - Балкан (Прилеп)                         4:5
Люляк (Люляково) - Съединение (Съединение)                5:4
Барселона (Просеник) - Липа (Череша)                      6:0
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан 2009 (Добра поляна)        1:1
Бяла река 1 (Зайчар) - Манолич (Манолич)                  2:1

                           IX кръг

10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Манолич (Манолич) - Голое (Лозарево)                      анулиран
Балкан 2009 (Добра поляна) - Бяла река 1 (Зайчар)         3:1
Липа (Череша) - Сокол 2008 (Ябълчево)                     4:0
Съединение (Съединение) - Барселона (Просеник)            4:2
Балкан (Прилеп) - Люляк (Люляково)                        3:4
Топчийско (Топчийско) - Кликач (Кликач)                   3:1

                           X кръг

17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Голое (Лозарево) - Кликач (Кликач)                        анулиран
Люляк (Люляково) - Топчийско (Топчийско)                  6:1
Барселона (Просеник) - Балкан (Прилеп)                    5:1
Сокол 2008 (Ябълчево) - Съединение (Съединение)           6:0
Бяла река 1 (Зайчар) - Липа (Череша)                      6:1
Манолич (Манолич) - Балкан 2009 (Добра поляна)            6:2

                           XI кръг

24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Голое (Лозарево)             анулиран
Липа (Череша) - Манолич (Манолич)                         0:3
Съединение (Съединение) - Бяла река 1 (Зайчар)            3:2
Балкан (Прилеп) - Сокол 2008 (Ябълчево)                   3:3
Топчийско (Топчийско) - Барселона (Просеник)              1:3
Кликач (Кликач) - Люляк (Люляково)                        3:4

                           XII кръг

15 март 2014, събота, 15:30 ч:
Кликач (Кликач) - Барселона (Просеник)                    2:4
16 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Топчийско (Топчийско) - Сокол 2008 (Ябълчево)             0:3 сл.
Балкан (Прилеп) - Бяла река 1 (Зайчар)                    1:7
Съединение (Съединение) - Манолич (Манолич)               1:5
Липа (Череша) - Балкан 2009 (Добра поляна)                0:3
Люляк (Люляково)                                          почива

                           XIII кръг

23 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Съединение (Съединение)      7:0
Манолич (Манолич) - Балкан (Прилеп)                       3:0 сл.
Бяла река 1 (Зайчар) - Топчийско (Топчийско)              3:0 сл.
Сокол 2008 (Ябълчево) - Кликач (Кликач)                   7:2
Барселона (Просеник) - Люляк (Люляково)                   3:6
Липа (Череша)                                             почива

                           XIV кръг

29 март 2014, събота, 15:30 ч:
Люляк (Люляково) - Сокол 2008 (Ябълчево)                  2:1
Кликач (Кликач) - Бяла река 1 (Зайчар)                    0:3
30 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Топчийско (Топчийско) - Манолич (Манолич)                 0:3 сл.
Балкан (Прилеп) - Балкан 2009 (Добра поляна)              0:3 сл.
Съединение (Съединение) - Липа (Череша)                   1:5
Барселона (Просеник)                                      почива

                           XV кръг

6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Липа (Череша) - Балкан (Прилеп)                           3:0 сл.
Балкан 2009 (Добра поляна) - Топчийско (Топчийско)        3:0 сл.
Манолич (Манолич) - Кликач (Кликач)                       6:2
Бяла река 1 (Зайчар) - Люляк (Люляково)                   5:3
Сокол 2008 (Ябълчево) - Барселона (Просеник)              7:0
Съединение (Съединение)                                   почива

                           XVI кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Люляк (Люляково) - Манолич (Манолич)                      3:0
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Барселона (Просеник) - Бяла река 1 (Зайчар)               2:5
Кликач (Кликач) - Балкан 2009 (Добра поляна)              2:1
Топчийско (Топчийско) - Липа (Череша)                     0:3 сл.
Балкан (Прилеп) - Съединение (Съединение)                 0:3 сл.
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива

                           XVII кръг

20 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Съединение (Съединение) - Топчийско (Топчийско)           3:0 сл.
Липа (Череша) - Кликач (Кликач)                           3:0
Балкан 2009 (Добра поляна) - Люляк (Люляково)             4:4
Манолич (Манолич) - Барселона (Просеник)                  3:0
Бяла река 1 (Зайчар) - Сокол 2008 (Ябълчево)              6:1
Балкан (Прилеп)                                           почива

                           XVIII кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Люляк (Люляково) - Липа (Череша)                          5:1
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Манолич (Манолич)                 2:1
Барселона (Просеник) - Балкан 2009 (Добра поляна)         3:6
Кликач (Кликач) - Съединение (Съединение)                 1:1
Топчийско (Топчийско) - Балкан (Прилеп)                   анулиран
Бяла река 1 (Зайчар)                                      почива

                           XIX кръг

4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Балкан (Прилеп) - Кликач (Кликач)                         0:3 сл.
Съединение (Съединение) - Люляк (Люляково)                3:4
Липа (Череша) - Барселона (Просеник)                      7:2
Балкан 2009 (Добра поляна) - Сокол 2008 (Ябълчево)        2:2
Манолич (Манолич) - Бяла река 1 (Зайчар)                  3:0
Топчийско (Топчийско)                                     почива

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Люляк (Люляково) - Балкан (Прилеп)                        3:0 сл.
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Балкан 2009 (Добра поляна)         4:0
Сокол 2008 (Ябълчево) - Липа (Череша)                     4:2
Барселона (Просеник) - Съединение (Съединение)            0:3
Кликач (Кликач) - Топчийско (Топчийско)                   3:0 сл.
Манолич (Манолич)                                         почива

                           XXI кръг

18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Топчийско (Топчийско) - Люляк (Люляково)                  0:3 сл.
Балкан (Прилеп) - Барселона (Просеник)                    0:3 сл.
Съединение (Съединение) - Сокол 2008 (Ябълчево)           3:6
Липа (Череша) - Бяла река 1 (Зайчар)                      2:2
Балкан 2009 (Добра поляна) - Манолич (Манолич)            3:0
Кликач (Кликач)                                           почива

                           XXII кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Люляк (Люляково) - Кликач (Кликач)                        8:2
25 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Манолич (Манолич) - Липа (Череша)                         3:0
Бяла река 1 (Зайчар) - Съединение (Съединение)            5:1
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан (Прилеп)                   3:0 сл.
Барселона (Просеник) - Топчийско (Топчийско)              3:0 сл.
Балкан 2009 (Добра поляна)                                почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com