bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Добрич 2013/14


ОФГ Добрич - изток 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Устрем (Дропла)                    22   18   2   2   71:17   56
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     22   16   2   4   64:22   50
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Албена 97 (Оброчище)               22   13   4   5   49:21   43
 4. Стражица 2012 (Стражица)           22   14   0   8   80:47   42
 5. Чиракман (Селце)                   22   12   4   6   76:31   40
 6. Нефтяник 2010 (Шабла)              22   12   3   7   42:24   39
 7. Дружба (Люляково)                  22   11   1  10   60:53   34
 8. Вихър 2013 (Бранище)               22    9   5   8   61:41   32 [+]
 9. Интер (Плачидол)                   22    7   2  13   38:75   23 [+]
10. Сокол 2012 (Соколово)              22    4   2  16   28:67   14
11. Спартак 2012 (Славеево)            22    2   0  20   21:122   6 [+]
12. Обединение (Василево)              22    1   1  20   14:84    4

Бележки
  - Вихър 2013 (Бранище), Интер (Плачидол) и Спартак 2012 (Славеево) се включват в групата.
  - Стражица 2012 (Стражица) играе домакинските си мачове в Соколово.

                           I кръг

6 септември 2013, петък, 18:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Нефтяник 2010 (Шабла)              0:0
Сокол 2012 (Соколово) - Спартак 2012 (Славеево)           7:0
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  3:0
Обединение (Василево) - Чиракман (Селце)                  1:6
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Стражица 2012 (Стражица) 9:0
Устрем (Дропла) - Интер (Плачидол)                        9:0

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Интер (Плачидол)                  6:0
Чиракман (Селце) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)         1:2
Дружба (Люляково) - Обединение (Василево)                 4:0
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Стражица 2012 (Стражица) - Устрем (Дропла)                2:3
Спартак 2012 (Славеево) - Албена 97 (Оброчище)            0:10
Вихър 2013 (Бранище) - Сокол 2012 (Соколово)              5:1

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Обединение (Василево) - Спартак 2012 (Славеево)           4:1
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)        1:2
Интер (Плачидол) - Стражица 2012 (Стражица)               1:9
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Нефтяник 2010 (Шабла)             1:3
Албена 97 (Оброчище) - Вихър 2013 (Бранище)               1:0
Устрем (Дропла) - Чиракман (Селце)                        4:0

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Чиракман (Селце) - Интер (Плачидол)                       5:1
Спартак 2012 (Славеево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)  2:3
Вихър 2013 (Бранище) - Обединение (Василево)              7:1
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Стражица 2012 (Стражица)          3:2
Дружба (Люляково) - Устрем (Дропла)                       1:3
Сокол 2012 (Соколово) - Албена 97 (Оброчище)              1:1

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Обединение (Василево) - Сокол 2012 (Соколово)             1:1
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Вихър 2013 (Бранище)     2:2
Интер (Плачидол) - Дружба (Люляково)                      4:2
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Нефтяник 2010 (Шабла)              0:0
Устрем (Дропла) - Спартак 2012 (Славеево)                 6:2
Стражица 2012 (Стражица) - Чиракман (Селце)               2:0

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Дружба (Люляково) - Стражица 2012 (Стражица)              0:4
Спартак 2012 (Славеево) - Интер (Плачидол)                1:4
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    0:3
Албена 97 (Оброчище) - Обединение (Василево)              2:0
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Чиракман (Селце)                  2:0
Вихър 2013 (Бранище) - Устрем (Дропла)                    2:1

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Обединение (Василево) - Нефтяник 2010 (Шабла)             1:4
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)     3:0
Интер (Плачидол) - Вихър 2013 (Бранище)                   1:10
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Дропла) - Сокол 2012 (Соколово)                   2:1
Стражица 2012 (Стражица) - Спартак 2012 (Славеево)       10:0
Чиракман (Селце) - Дружба (Люляково)                      5:0

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Стражица 2012 (Стражица)           2:1
Сокол 2012 (Соколово) - Интер (Плачидол)                  4:2
Обединение (Василево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    2:5
27 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Дружба (Люляково)                 3:0
Спартак 2012 (Славеево) - Чиракман (Селце)                0:3
Албена 97 (Оброчище) - Устрем (Дропла)                    0:1

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Нефтяник 2010 (Шабла)    1:0
Интер (Плачидол) - Албена 97 (Оброчище)                   1:3
Дружба (Люляково) - Спартак 2012 (Славеево)              11:2
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Устрем (Дропла) - Обединение (Василево)                   3:0
Стражица 2012 (Стражица) - Сокол 2012 (Соколово)          1:0
Чиракман (Селце) - Вихър 2013 (Бранище)                   2:2

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Стражица 2012 (Стражица)           1:3
Обединение (Василево) - Интер (Плачидол)                  1:3
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спартак 2012 (Славеево)           6:0
Вихър 2013 (Бранище) - Дружба (Люляково)                  2:2
Сокол 2012 (Соколово) - Чиракман (Селце)                  0:2
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем (Дропла)          2:1

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Интер (Плачидол) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)         2:5
Стражица 2012 (Стражица) - Обединение (Василево)          3:0
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Устрем (Дропла) - Нефтяник 2010 (Шабла)                   1:0
Чиракман (Селце) - Албена 97 (Оброчище)                   1:1
Дружба (Люляково) - Сокол 2012 (Соколово)                 3:0
Спартак 2012 (Славеево) - Вихър 2013 (Бранище)            0:2

                           XII кръг

15 март 2014, събота, 15:30 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Вихър 2013 (Бранище)              1:0
Спартак 2012 (Славеево) - Сокол 2012 (Соколово)           0:1
Чиракман (Селце) - Обединение (Василево)                 11:1
16 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  отложен
Стражица 2012 (Стражица) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:2
Интер (Плачидол) - Устрем (Дропла)                        1:3
18 април 2014, петък, 17:00 ч:
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  2:0

                           XIII кръг

22 март 2014, събота, 15:30 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Чиракман (Селце)         3:0
Обединение (Василево) - Дружба (Люляково)                 0:3
Сокол 2012 (Соколово) - Вихър 2013 (Бранище)              0:1
23 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Интер (Плачидол) - Нефтяник 2010 (Шабла)                  1:0
Устрем (Дропла) - Стражица 2012 (Стражица)                4:2
Албена 97 (Оброчище) - Спартак 2012 (Славеево)            2:0

                           XIV кръг

29 март 2014, събота, 15:30 ч:
Спартак 2012 (Славеево) - Обединение (Василево)           5:0
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        1:3
Стражица 2012 (Стражица) - Интер (Плачидол)               1:0
30 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Сокол 2012 (Соколово)             2:1
Вихър 2013 (Бранище) - Албена 97 (Оброчище)               0:1
Чиракман (Селце) - Устрем (Дропла)                        0:0

                           XV кръг

5-6 април 2014, събота-неделя, 17:00 ч:
Стражица 2012 (Стражица) - Нефтяник 2010 (Шабла)          3:2
Интер (Плачидол) - Чиракман (Селце)                       0:0
Устрем (Дропла) - Дружба (Люляково)                       3:2
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Спартак 2012 (Славеево)  1:2
Обединение (Василево) - Вихър 2013 (Бранище)              1:3
Албена 97 (Оброчище) - Сокол 2012 (Соколово)              6:0

                           XVI кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Обединение (Василево)             6:1
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     1:2
Дружба (Люляково) - Интер (Плачидол)                      4:2
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Албена 97 (Оброчище)              отложен
Спартак 2012 (Славеево) - Устрем (Дропла)                 1:10
Чиракман (Селце) - Стражица 2012 (Стражица)              10:3
23 май 2014, петък, 18:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Албена 97 (Оброчище)              3:0

                           XII кръг - отложен мач

18 април 2014, петък, 17:00 ч:
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  2:0

                           XVII кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Стражица 2012 (Стражица) - Дружба (Люляково)              8:2
Интер (Плачидол) - Спартак 2012 (Славеево)                2:1
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Сокол 2012 (Соколово)    9:0
Обединение (Василево) - Албена 97 (Оброчище)              0:2
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Чиракман (Селце) - Нефтяник 2010 (Шабла)                  7:0
Устрем (Дропла) - Вихър 2013 (Бранище)                    2:0

                           XVIII кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Обединение (Василево)             3:0
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     3:2
Вихър 2013 (Бранище) - Интер (Плачидол)                   2:2
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Устрем (Дропла)                   0:7
Спартак 2012 (Славеево) - Стражица 2012 (Стражица)        0:12
Дружба (Люляково) - Чиракман (Селце)                      1:2

                           XIX кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Дружба (Люляково) - Нефтяник 2010 (Шабла)                 3:1
Стражица 2012 (Стражица) - Вихър 2013 (Бранище)           6:4
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Обединение (Василево)    3:0
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Чиракман (Селце) - Спартак 2012 (Славеево)               12:2
Интер (Плачидол) - Сокол 2012 (Соколово)                  6:0
Устрем (Дропла) - Албена 97 (Оброчище)                    1:1

                           XX кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    0:0
Албена 97 (Оброчище) - Интер (Плачидол)                   6:1
Спартак 2012 (Славеево) - Дружба (Люляково)               1:3
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Обединение (Василево) - Устрем (Дропла)                   0:3
Сокол 2012 (Соколово) - Стражица 2012 (Стражица)          1:2
Вихър 2013 (Бранище) - Чиракман (Селце)                   3:6

                           XVI кръг - отложен мач

23 май 2014, петък, 18:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Албена 97 (Оброчище)              3:0

                           XXI кръг

28 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Спартак 2012 (Славеево) - Нефтяник 2010 (Шабла)           0:3
Дружба (Люляково) - Вихър 2013 (Бранище)                  7:3
Чиракман (Селце) - Сокол 2012 (Соколово)                  3:0
Стражица 2012 (Стражица) - Албена 97 (Оброчище)           2:3
Интер (Плачидол) - Обединение (Василево)                  3:0
Устрем (Дропла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)          1:0

                           XXII кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Интер (Плачидол)         3:1
Обединение (Василево) - Стражица 2012 (Стражица)          0:3
1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Устрем (Дропла)                   0:3
Албена 97 (Оброчище) - Чиракман (Селце)                   3:0
Сокол 2012 (Соколово) - Дружба (Люляково)                 3:7
Вихър 2013 (Бранище) - Спартак 2012 (Славеево)           10:1

нагоре


ОФГ Добрич - запад 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджанец (Паскалево)            26   25   0   1  132:18   75 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Орловец 2008 (Победа)              26   24   0   2  150:16   72
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Заря 2006 (Крушари)                26   23   0   3  137:18   69
 4. Устрем Д (Дончево)                 26   17   2   7   71:38   53
 5. Христо Ботев (Стожер)              26   16   4   6   86:37   52
 6. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           26   13   5   8   64:58   44
 7. Вихър (Жегларци)                   26   12   2  12   53:62   38
 8. Сокол 2008 (Зърнево)               26    8   1  17   63:86   25     [1 0 1  7:4  3]
 9. Искра 41 (Бенковски)               26    8   1  17   40:98   25     [1 0 1  4:7  3]
10. Спортист (Стефаново)               26    6   3  17   41:89   21
11. Стрела 2004 (Орляк)                26    6   2  18   30:95   20
12. Левски 2012 (Карапелит)            26    6   1  19   42:91   19 [+]
13. Добруджанец (Овчарово)             26    3   4  19   23:104  13
14. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 26    2   1  23   19:141   7

Бележки
  - Добруджански спортист е от село Стефан Караджа.
  - Добруджанец (Паскалево) и Левски 2012 (Карапелит) се включват в групата.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново)               0:3
Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари)                 0:5
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Вихър (Жегларци)               4:2
Орловец 2008 (Победа) - Левски 2012 (Карапелит)           6:0
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Добруджанец (Паскалево) - Добруджанец (Овчарово)          8:0
Христо Ботев (Стожер) - Добруджански спортист (Ст.Кар.)   8:0
Сокол 2008 (Зърнево) - Устрем Д (Дончево)                 1:3

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Левски 2012 (Карапелит)            2:0
Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)             2:2
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Паскалево)             1:2
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)                2:3
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Орловец 2008 (Победа)                  2:3
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Сокол 2008 (Зърнево) 3:11
Добруджанец (Овчарово) - Христо Ботев (Стожер)            1:2

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Добруджанец (Паскалево) - Искра 41 (Бенковски)           11:1
Христо Ботев (Стожер) - Заря 2006 (Крушари)               0:4
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добр.спортист (Ст.Караджа)     7:0
Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                3:0
Левски 2012 (Карапелит) - Вихър (Жегларци)                2:5
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Спортист (Стефаново)                4:3
Сокол 2008 (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)             6:0

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Вихър (Жегларци)                   1:4
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Поб)   0:13
Добруджанец (Овчарово) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)         0:4
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2008 (Зърнево)               13:0
Искра 41 (Бенковски) - Христо Ботев (Стожер)              0:4
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Левски 2012 (Карапелит)              2:1
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Паскалево)             0:5

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)               6:1
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Заря 2006 (Крушари)            2:8
Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Овчарово)           14:2
Вихър (Жегларци) - Устрем Д (Дончево)                     0:1
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Добруджанец (Паскалево) - Спортист (Стефаново)            6:1
Христо Ботев (Стожер) - Стрела 2004 (Орляк)               9:0
Левски 2012 (Карапелит) - Добр.спортист (Ст.Караджа)     10:0

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Вихър (Жегларци)     1:4
Заря 2006 (Крушари) - Орловец 2008 (Победа)               3:0
Искра 41 (Бенковски) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           0:2
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Устрем Д (Дончево)                 0:4
Добруджанец (Овчарово) - Левски 2012 (Карапелит)          1:1
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2008 (Зърнево)                0:3
Добруджанец (Паскалево) - Христо Ботев (Стожер)           2:0

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Стрела 2004 (Орляк)            5:0
Орловец 2008 (Победа) - Искра 41 (Бенковски)              6:0
Левски 2012 (Карапелит) - Заря 2006 (Крушари)             0:4
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                 3:0
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Спортист (Стефаново)              8:2
Сокол 2008 (Зърнево) - Добруджанец (Паскалево)            0:5
Устрем Д (Дончево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  13:0

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци)                    6:0
Искра 41 (Бенковски) - Левски 2012 (Карапелит)            3:1
Стрела 2004 (Орляк) - Орловец 2008 (Победа)               0:5
Добруджанец (Паскалево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)        2:1
27 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 5:1
Добруджанец (Овчарово) - Устрем Д (Дончево)               1:3
Христо Ботев (Стожер) - Сокол 2008 (Зърнево)              1:0

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)          1:1
Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Паскалево)           5:2
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)                   1:3
Устрем Д (Дончево) - Заря 2006 (Крушари)                  0:3
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Сокол 2008 (Зърнево) - Спортист (Стефаново)               3:2
Левски 2012 (Карапелит) - Стрела 2004 (Орляк)             3:4
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Добруджанец (Овч)    1:2

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  5:0
Искра 41 (Бенковски) - Устрем Д (Дончево)                 2:3
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                    1:1
Христо Ботев (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)             0:4
Сокол 2008 (Зърнево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           0:1
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Добруджанец (Овчарово)             1:1
Добруджанец (Паскалево) - Левски 2012 (Карапелит)         3:2

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист (Стефаново)           4:0
Орловец 2008 (Победа) - Сокол 2008 (Зърнево)              3:0
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Паскалево)                1:5
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Искра 41 (Бенковски) 1:5
Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари)              0:6
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Христо Ботев (Стожер)           0:2
Устрем Д (Дончево) - Стрела 2004 (Орляк)                  4:0

                           XII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Заря 2006 (Крушари)                0:5
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)             1:1
Христо Ботев (Стожер) - Вихър (Жегларци)                  3:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          0:4
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  3:0
Добруджанец (Паскалево) - Устрем Д (Дончево)              4:0
Сокол 2008 (Зърнево) - Левски 2012 (Карапелит)            7:1

                           XIII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Спортист (Стефаново)             15:2
Левски 2012 (Карапелит) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)        2:6
Вихър (Жегларци) - Сокол 2008 (Зърнево)                   4:3
Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)               13:0
1 декември 2013, неделя, 14:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев (Стожер)                2:2
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Добруджанец (Паск)   0:13
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)              3:1

                           XIV кръг

15 март 2014, събота, 15:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски)               0:1
Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                 5:0
Вихър (Жегларци) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)               2:0
Левски 2012 (Карапелит) - Орловец 2008 (Победа)           0:8
16 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Добруджанец (Паскалево)          1:7
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Хр.Ботев (Стожер)    1:1
Устрем Д (Дончево) - Сокол 2008 (Зърнево)                 4:1

                           XV кръг

22 март 2014, събота, 15:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Вихър (Жегларци)                  4:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)             1:2
Добруджанец (Паскалево) - Заря 2006 (Крушари)             2:1
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                3:5
23 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Спортист (Стефаново)            2:1
Сокол 2008 (Зърнево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 4:0
Христо Ботев (Стожер) - Добруджанец (Овчарово)           10:2

                           XVI кръг

29 март 2014, събота, 15:30 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Паскалево)            0:4
Заря 2006 (Крушари) - Христо Ботев (Стожер)               2:0
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Дч) 1:5
Устрем Д (Дончево) - Орловец 2008 (Победа)                0:4
Вихър (Жегларци) - Левски 2012 (Карапелит)                2:1
30 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Стрела 2004 (Орляк)                1:1
Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2008 (Зърнево)             3:1

                           XVII кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново)                   1:1
Левски 2012 (Карапелит) - Устрем Д (Дончево)              0:2
Орловец 2008 (Победа) - Добруджански спортист (Ст.Кар.)   3:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджанец (Овчарово)         1:1
Сокол 2008 (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари)                1:7
Христо Ботев (Стожер) - Искра 41 (Бенковски)             11:0
Добруджанец (Паскалево) - Стрела 2004 (Орляк)             7:1

                           XVIII кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2008 (Зърнево)               3:1
Заря 2006 (Крушари) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           10:0
Добруджанец (Овчарово) - Орловец 2008 (Победа)            0:8
Устрем Д (Дончево) - Вихър (Жегларци)                     7:0
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Добруджанец (Паскалево)            0:8
Стрела 2004 (Орляк) - Христо Ботев (Стожер)               1:3
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Левски 2012 (Карап)  1:3

                           XIX кръг

18 април 2014, петък, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Спортист (Стефаново)                 3:0
Вихър (Жегларци) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)     3:0
Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Овчарово)          2:1
Орловец 2008 (Победа) - Заря 2006 (Крушари)               2:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Искра 41 (Бенковски)           2:1
Сокол 2008 (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                3:1
Христо Ботев (Стожер) - Добруджанец (Паскалево)           0:2

                           XX кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)            0:5
Искра 41 (Бенковски) - Орловец 2008 (Победа)              0:4
Заря 2006 (Крушари) - Левски 2012 (Карапелит)             8:1
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                 1:4
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Христо Ботев (Стожер)              2:3
Добруджанец (Паскалево) - Сокол 2008 (Зърнево)            3:0
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)   0:2

                           XXI кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари)                    1:3
Левски 2012 (Карапелит) - Искра 41 (Бенковски)            5:2
Орловец 2008 (Победа) - Стрела 2004 (Орляк)               8:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджанец (Паскалево)        0:6
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Спортист (Стефаново) 0:2
Устрем Д (Дончево) - Добруджанец (Овчарово)               4:2
Сокол 2008 (Зърнево) - Христо Ботев (Стожер)              1:2

                           XXII кръг

7 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Сокол 2008 (Зърнево)               5:0
Христо Ботев (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          1:1
Добруджанец (Паскалево) - Орловец 2008 (Победа)           2:1
Стрела 2004 (Орляк) - Левски 2012 (Карапелит)             2:0
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                   1:2
Заря 2006 (Крушари) - Устрем Д (Дончево)                  3:1
Добруджанец (Овчарово) - Добруджански спортист (Ст.Кар.)  0:3

                           XXIII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Заря 2006 (Крушари)  1:5
Устрем Д (Дончево) - Искра 41 (Бенковски)                 3:1
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                    3:0
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер)             4:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Сокол 2008 (Зърнево)           3:3
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Спортист (Стефаново)             0:4
Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Паскалево)         0:7

                           XXIV кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           1:3
Сокол 2008 (Зърнево) - Орловец 2008 (Победа)              3:9
Добруджанец (Паскалево) - Вихър (Жегларци)                3:0
Искра 41 (Бенковски) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 2:0
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)              3:0
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Левски 2012 (Карапелит)           5:0
Стрела 2004 (Орляк) - Устрем Д (Дончево)                  0:2

                           XXV кръг

23 май 2014, петък, 18:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Спортист (Стефаново)                6:2
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             0:3
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Стрела 2004 (Орляк)  5:2
Устрем Д (Дончево) - Добруджанец (Паскалево)              2:3
Вихър (Жегларци) - Христо Ботев (Стожер)                  3:6
Левски 2012 (Карапелит) - Сокол 2008 (Зърнево)            4:3
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          8:0

                           XXVI кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Орловец 2008 (Победа)              0:6
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Левски 2012 (Карапелит)        4:1
Сокол 2008 (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                   2:5
Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари)                3:8
1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Устрем Д (Дончево)                4:2
Добруджанец (Паскалево) - Добруджански спортист (Ст.К.)  10:0
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)              3:0

нагоре


ОФГ Добрич - финал 2013/14

                           За 3-4 място:

8 юни 2014, неделя, 15:45 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа)    0:3 сл.*
* - отборът на Спортист 2011 не се явява.

                           Финал:

8 юни 2014, неделя, 18:15 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добруджанец (Паскалево) - Устрем (Дропла)                 3:1 (1:0)
  [1:0 Георги Ангелов 28', 1:1 Стефан Славов 62', 2:1 Стефан Костов 85',
   3:1 Радослав Галинов 90']

нагоре


ОФГ Добрич - страници на отбори 2013/14

Заря 2006 (Крушари)
Интер (Плачидол) (страница на ВУМК, към който е създаден клубът)
Нефтяник 2010 (Шабла)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com