bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Габрово 2013/14


ОФГ Габрово - изток 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ера (Севлиево)                     12   12   0   0   59:11   36
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив 1927 (Дряново)           12    9   0   3   37:20   27 [+][*]
 3. Ангел Кънчев (Трявна)              12    8   0   4   32:21   24
 4. Чардафон 1919 (Габрово)            12    7   0   5   40:21   21
 5. Академик (Габрово)                 12    3   0   9   26:49    9 [+] [1 0 1  9:5  3]
 6. Янтра 1919 (Габрово)               12    3   0   9   21:44    9     [1 0 1  5:9  3]
 7. Орловец 94 (Габрово)               12    0   0  12    5:54    0

Бележки
  - ОФГ Габрово отново се реорганизира и на мястото на "А" и "Б" ОФГ от предходния
сезон се създава ОФГ, разделена на две подгрупи на териториален принцип. Отборите
участващи в "Б" ОФГ през изминалия сезон влизат в състава на новите подгрупи и така
на практика се изкачват едно ниво във футболната ни пирамида.
  - Янтра Габрово (Габрово), 1-ви в "А" ОФГ през изминалия сезон; влиза в
Северозападна "В" АФГ.
  - Локомотив (Дряново), 5-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие.
В Дряново е създаден нов отбор - Локомотив 1927.
  - Академик (Габрово) се включва в групата.

                           I кръг

15 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Ера (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)                     3:1
Чардафон 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)           0:1
Орловец 94 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)           0:6
Академик (Габрово)                                        почива

                           II кръг

22 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Орловец 94 (Габрово)              3:1
Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            0:3
Академик (Габрово) - Ера (Севлиево)                       1:9
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           III кръг

29 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Академик (Габрово)             12:0
Орловец 94 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)               1:3
Локомотив 1927 (Дряново) - Ангел Кънчев (Трявна)          3:1
Ера (Севлиево)                                            почива

                           IV кръг

6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)           1:3
Академик (Габрово) - Орловец 94 (Габрово)                 3:1
Ера (Севлиево) - Чардафон 1919 (Габрово)                  3:0
Ангел Кънчев (Трявна)                                     почива

                           V кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Орловец 94 (Габрово) - Ера (Севлиево)                     1:8
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Габрово)             4:3
Ангел Кънчев (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)              5:3
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           VI кръг

20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Академик (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)                0:1
Ера (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново)                 4:0
Чардафон 1919 (Габрово) - Орловец 94 (Габрово)           10:0
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           VII кръг

27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Чардафон 1919 (Габрово)        4:1
Ангел Кънчев (Трявна) - Ера (Севлиево)                    1:5
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Габрово)                 0:7
Орловец 94 (Габрово)                                      почива

                           VIII кръг

3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ера (Севлиево)                     2:8
Ангел Кънчев (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)           3:0
Локомотив 1927 (Дряново) - Орловец 94 (Габрово)           4:1
Академик (Габрово)                                        почива

                           IX кръг

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Орловец 94 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)              0:5
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            3:1
Ера (Севлиево) - Академик (Габрово)                       7:2
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           X кръг

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Академик (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)              1:2
Янтра 1919 (Габрово) - Орловец 94 (Габрово)               3:0
Ангел Кънчев (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)          0:3
Ера (Севлиево)                                            почива

                           XI кръг

29 март 2014, събота, 16:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра 1919 (Габрово)           3:0
Орловец 94 (Габрово) - Академик (Габрово)                 0:3 сл.
Чардафон 1919 (Габрово) - Ера (Севлиево)                  1:5
Ангел Кънчев (Трявна)                                     почива

                           XII кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Ера (Севлиево) - Орловец 94 (Габрово)                     3:0 сл.
Академик (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)             2:3
Янтра 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)              2:6
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           XIII кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Академик (Габрово)                5:2
Локомотив 1927 (Дряново) - Ера (Севлиево)                 1:2
Орловец 94 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            0:3 сл.
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XIV кръг

21 април 2014, понеделник, 16:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)        5:3
Ера (Севлиево) - Ангел Кънчев (Трявна)                    2:1
Академик (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)                 2:5
Орловец 94 (Габрово)                                      почива

нагоре


ОФГ Габрово - запад 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Ряховците)                  10    7   2   1   28:11   23
-------------------------------------------------------------------
 2. Юнак (Кормянско)                   10    7   1   2   30:15   22
 3. Дан Колов (Сенник)                 10    7   0   3   43:15   21
 4. Стрела (Шумата)                    10    4   0   6   17:33   12
 5. Спортист (Петко Славейков)         10    2   1   7    7:21    7
 6. Видима (Душево)                    10    1   0   9   13:43    3

Бележки
  - ОФГ Габрово отново се реорганизира и на мястото на "А" и "Б" ОФГ от предходния
сезон се създава ОФГ, разделена на две подгрупи на териториален принцип. Отборите
участващи в "Б" ОФГ през изминалия сезон влизат в състава на новите подгрупи и така
на практика се изкачват едно ниво във футболната ни пирамида.
  - Росица (Стоките), 3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие.

                           I кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Юнак (Кормянско) - Стрела (Шумата)                        4:1
Дан Колов (Сенник) - Видима (Душево)                      3:0
Спортист (Петко Славейков) - Вихър (Ряховците)            1:1

                           II кръг

20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Стрела (Шумата) - Вихър (Ряховците)                       0:2
Видима (Душево) - Спортист (Петко Славейков)              0:3
Юнак (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                     3:1

                           III кръг

27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Дан Колов (Сенник) - Стрела (Шумата)                      9:1
Спортист (Петко Славейков) - Юнак (Кормянско)             0:2
Вихър (Ряховците) - Видима (Душево)                       3:0

                           IV кръг

3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Стрела (Шумата) - Видима (Душево)                         3:0
Юнак (Кормянско) - Вихър (Ряховците)                      2:2
Дан Колов (Сенник) - Спортист (Петко Славейков)           3:0

                           V кръг

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Петко Славейков) - Стрела (Шумата)              3:0
Вихър (Ряховците) - Дан Колов (Сенник)                    4:1
Видима (Душево) - Юнак (Кормянско)                        0:3

                           VI кръг

4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Стрела (Шумата) - Юнак (Кормянско)                        3:0
Видима (Душево) - Дан Колов (Сенник)                      3:11
Вихър (Ряховците) - Спортист (Петко Славейков)            3:0

                           VII кръг

11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Ряховците) - Стрела (Шумата)                       4:1
Спортист (Петко Славейков) - Видима (Душево)              0:3
Дан Колов (Сенник) - Юнак (Кормянско)                     3:0

                           VIII кръг

18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Стрела (Шумата) - Дан Колов (Сенник)                      1:8
Юнак (Кормянско) - Спортист (Петко Славейков)             3:0
Видима (Душево) - Вихър (Ряховците)                       1:4

                           IX кръг

25 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Видима (Душево) - Стрела (Шумата)                         3:4
Вихър (Ряховците) - Юнак (Кормянско)                      2:4
Спортист (Петко Славейков) - Дан Колов (Сенник)           0:3

                           X кръг

1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Стрела (Шумата) - Спортист (Петко Славейков)              3:0
Дан Колов (Сенник) - Вихър (Ряховците)                    1:3
Юнак (Кормянско) - Видима (Душево)                        9:3

нагоре


ОФГ Габрово - финал 2013/14

                           Финал:

8 юни 2014, неделя:
в Габрово:
Ера (Севлиево) - Вихър (Раховците)                         -

нагоре


ОФГ Габрово - страници на отбори 2013/14

няма

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com