bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Купа на Аматьорската футболна лига 2013/14


Купа на Аматьорската футболна лига - Първи и Втори етап

Регламент
  - Право на участие в този етап имат всички желаещи отбори от четирите
"В" АФГ и от ОФГ. За отборите от "В" АФГ участието е задължително.
  - В Първи етап всеки областен съвет излъчва един представител, а във
Втори етап областните представители в рамките на всеки от четирите зонални
съвета на БФС, се срещат помежду си, докато не бъде излъчен по един отбор
от всеки зонален съвет.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи.
  - Мачовете се играят на терена на отбора от по-ниско ниво, а при двойка
с два отбора от еднакво ниво домакинството се определя с жребий.

Представители на ЗС

Североизточна България: Бенковски (Бяла, обл.Русе)
Северозападна България: Ботев (Луковит)
Югозападна България: ФК Миньор (Перник)
Югоизточна България: Верея (Стара Загора)

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от предварителната фаза
на турнира посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Първи етап

Област Варна

Област Добрич

Област Шумен

Област Търговище

Област Русе

Област Силистра

Област Разград

Втори етап

                           Финал

6 ноември 2013, сряда, 14:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        отложен
20 ноември 2013, сряда, 14:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        0:3 или 0:4

нагоре

Северозападна България (ЗС Велико Търново)

Първи етап

Област Велико Търново

Област Габрово

Област Плевен

Област Ловеч

Област Враца

Област Монтана

Област Видин

Втори етап

                           Финал

19 март 2014, сряда, 15:00 ч:
в Бяла Слатина:
Ботев (Луковит) - Локомотив 2012 (Мездра)                 2:1

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Първи етап

Област София (столица)

Област София

Област Перник

Област Благоевград

Област Кюстендил

Област Пазарджик

Втори етап

                           Финал

27 ноември 2013, сряда, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)           отложен *
* - отложен заради снеговалеж.
5 март 2014, сряда, 15:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)           2:2 (1:0); при дузпите: 4:5
  [1:0 Христо Бангеев 21', 1:2 Томислав Павлов 46',60'; 2:2 Иво Райков 70'-аг]
  [чк: Денис Николов (Сг) 65']

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Първи етап

Област Пловдив

Област Смолян

Област Хасково

Област Кърджали

Област Стара Загора

Област Сливен

Област Бургас

                           1/4 финали

2 октомври 2013, сряда, 16:00 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Созопол (Созопол)                   -
Странджа Агрокорн (Средец) - Несебър (Несебър)             -
Равда 1954 (Равда)                                        почива
Мастер (Бургас)                                           почива

                           1/2 финали

16 октомври 2013, сряда, 16:00 ч:
Равда 1954 (Равда) - Несебър (Несебър)                     -
Мастер (Бургас) - Созопол (Созопол)                        -

                           Финал

30 октомври 2013, сряда, 15:00 ч:
в Поморие:
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                      -

Област Ямбол

Втори етап

Поток Стара Загора, Сливен, Бургас и Ямбол

27 ноември 2013, сряда, 13:30 ч:
Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора)                  -
Верея (Стара Загора) - Стралджа (Стралджа)                 -

4 декември 2013, сряда, 13:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Несебър/Загорец                     -

                           Финал

15 март 2014, събота, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Верея (Стара Загора)             0:2

нагоре


Купа на Аматьорската футболна лига - 1/2 финали

Регламент
  - В този кръг участват четирите зонални победителя от Втори етап.
  - Четирите отбора се разпределят в 2 полуфинални двойки чрез пълен жребий.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи.
  - Мачовете се играят на неутрален терен.

Жребий: 2 април 2014, сряда.

9 април 2014, сряда, 16:00 ч:
в Луковит, ст."Христо Ботев":
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - ФК Миньор (Перник)           0:4 (0:4)
  [0:1 Антон Киров 15', 0:2 Томислав Павлов 18', 0:3 Андреас Васев 34',
   0:4 Йордан К.Йорданов 45'], ~ 80 зрители
в Севлиево, ст."Раковски":
Верея (Стара Загора) - Ботев (Луковит)                    3:0 (1:0)
  [1:0 Захари Димитров 36', 2:0 Емил Рачев 57', 3:0 Стeлиян Евтимов 85'], ~ 190 зрители

нагоре


Купа на Аматьорската футболна лига - Финал

Регламент
  - В този кръг участват двата победителя от 1/2 финалите.
  - Носителят на купата се излъчва в една среща. При равенство в редовното
време директно се изпълняват дузпи.
  - Финалът се играе на неутрален терен.
  - Символичен домакин на финала е отборът от първата изтеглена полуфинална
двойка.

21 май 2014, сряда, 17:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, спортен комплекс "Ботев 1912":
ФК Миньор (Перник) - Верея (Стара Загора)                 0:2 (0:0)  stats
  [0:1 Людмил Киров 69', 0:2 Хюсеин Филипов 90'], ~ 650 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com