bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Ловеч 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пещера (Галата)                    20   19   0   1   73:12   57 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Олимпик 2000 (Тетевен)             20   18   1   1  100:18   55
 3. Изгрев (Ябланица)                  20   13   2   5   79:43   41     [1 0 1  6:3  3]
 4. Успех (Угърчин)                    20   13   2   5   65:40   41 [+] [1 0 1  3:6  3]
 5. Чавдар 2006 (Троян)                20    8   4   8   45:45   28 [-]
 6. Републиканец (Лисец)               20    8   3   9   42:47   27
 7. Вихър (Баховица)                   20    8   2  10   44:49   26
 8. Бенковски (Тетевен)                20    7   0  13   43:68   21
 9. Априлци 2001 (Априлци)             20    6   2  12   36:51   20
10. Спортист Озрен (Голям извор)       20    1   1  18   18:102   4
11. Ботев (Летница)                    20    0   1  19    8:78    1 [+][*]

Бележки
  - Чавдар 2006 (Троян), 9-ти в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва
от участие и се включва в ОФГ Ловеч.
  - Ботев (Луковит), 2-ри през изминалия сезон; влиза в Северозападна "В" АФГ.
  - Ботев (Летница), Успех (Угърчин) и Пещера (Галата) се включват в групата.
  - Ботев (Летница) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този момент
се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

Страници на отбори

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 16:00 ч:
8 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Успех (Угърчин)                 13:0
Априлци 2001 (Априлци) - Вихър (Баховица)                 3:1
Републиканец (Лисец) - Спортист Озрен (Голям извор)       5:1
Изгрев (Ябланица) - Пещера (Галата)                       2:4
Чавдар 2006 (Троян) - Бенковски (Тетевен)                 6:1
Ботев (Летница)                                           почива

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Пещера (Галата) - Чавдар 2006 (Троян)                     2:0
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          3:9
Вихър (Баховица) - Републиканец (Лисец)                   1:0
Успех (Угърчин) - Априлци 2001 (Априлци)                  2:2
Ботев (Летница) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  1:7
Бенковски (Тетевен)                                       почива

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Ботев (Летница)                  5:1
Републиканец (Лисец) - Успех (Угърчин)                    2:2
Изгрев (Ябланица) - Вихър (Баховица)                      2:2
Чавдар 2006 (Троян) - Спортист Озрен (Голям извор)        5:0
Бенковски (Тетевен) - Пещера (Галата)                     0:3
Олимпик 2000 (Тетевен)                                    почива

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Бенковски (Тетевен)        1:8
Вихър (Баховица) - Чавдар 2006 (Троян)                    1:1
Успех (Угърчин) - Изгрев (Ябланица)                       3:1
Ботев (Летница) - Републиканец (Лисец)                    1:3
Олимпик 2000 (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)           3:0
Пещера (Галата)                                           почива

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Републиканец (Лисец) - Олимпик 2000 (Тетевен)             2:4
Изгрев (Ябланица) - Ботев (Летница)                       7:0
Чавдар 2006 (Троян) - Успех (Угърчин)                     0:1
Бенковски (Тетевен) - Вихър (Баховица)                    2:1
Пещера (Галата) - Спортист Озрен (Голям извор)            7:0
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Баховица) - Пещера (Галата)                        1:3
Успех (Угърчин) - Бенковски (Тетевен)                     2:1
Ботев (Летница) - Чавдар 2006 (Троян)                     1:6
Олимпик 2000 (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                5:3
Априлци 2001 (Априлци) - Републиканец (Лисец)             1:5
Спортист Озрен (Голям извор)                              почива

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Априлци 2001 (Априлци)                6:1
Чавдар 2006 (Троян) - Олимпик 2000 (Тетевен)              2:2
Бенковски (Тетевен) - Ботев (Летница)                     3:0
Пещера (Галата) - Успех (Угърчин)                         4:2
Спортист Озрен (Голям извор) - Вихър (Баховица)           1:5
Републиканец (Лисец)                                      почива

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Успех (Угърчин) - Спортист Озрен (Голям извор)            3:0
Ботев (Летница) - Пещера (Галата)                         0:3
Олимпик 2000 (Тетевен) - Бенковски (Тетевен)             10:1
Априлци 2001 (Априлци) - Чавдар 2006 (Троян)              1:2
Републиканец (Лисец) - Изгрев (Ябланица)                  1:1
Вихър (Баховица)                                          почива

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Чавдар 2006 (Троян) - Републиканец (Лисец)                2:2
Бенковски (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)              6:1
Пещера (Галата) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  3:0
Спортист Озрен (Голям извор) - Ботев (Летница)            1:1
Вихър (Баховица) - Успех (Угърчин)                        1:5
Изгрев (Ябланица)                                         почива

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Летница) - Вихър (Баховица)                        3:5
Олимпик 2000 (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)    11:0
Априлци 2001 (Априлци) - Пещера (Галата)                  1:3
Републиканец (Лисец) - Бенковски (Тетевен)                3:1
Изгрев (Ябланица) - Чавдар 2006 (Троян)                   7:0
Успех (Угърчин)                                           почива

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Бенковски (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                   3:6
Пещера (Галата) - Републиканец (Лисец)                    3:0
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)     1:2
Вихър (Баховица) - Олимпик 2000 (Тетевен)                 0:4
Успех (Угърчин) - Ботев (Летница)                         8:0
Чавдар 2006 (Троян)                                       почива

                           XII кръг

пролет 2015:
Успех (Угърчин) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  2:3
Вихър (Баховица) - Априлци 2001 (Априлци)                 3:1
Спортист Озрен (Голям извор) - Републиканец (Лисец)       1:3
Пещера (Галата) - Изгрев (Ябланица)                       4:1
Бенковски (Тетевен) - Чавдар 2006 (Троян)                 3:5
Ботев (Летница)                                           почива

                           XIII кръг

Чавдар 2006 (Троян) - Пещера (Галата)                     0:5
Изгрев (Ябланица) - Спортист Озрен (Голям извор)          6:1
Републиканец (Лисец) - Вихър (Баховица)                   1:2
Априлци 2001 (Априлци) - Успех (Угърчин)                  0:2
Олимпик 2000 (Тетевен) - Ботев (Летница)                  3:0 сл.
Бенковски (Тетевен)                                       почива

                           XIV кръг

Ботев (Летница) - Априлци 2001 (Априлци)                  0:3 сл.
Успех (Угърчин) - Републиканец (Лисец)                    6:0
Вихър (Баховица) - Изгрев (Ябланица)                      3:4
Спортист Озрен (Голям извор) - Чавдар 2006 (Троян)        1:4
Пещера (Галата) - Бенковски (Тетевен)                     3:1
Олимпик 2000 (Тетевен)                                    почива

                           XV кръг

Бенковски (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)        5:1
Чавдар 2006 (Троян) - Вихър (Баховица)                    3:1
Изгрев (Ябланица) - Успех (Угърчин)                       5:0
Републиканец (Лисец) - Ботев (Летница)                    3:0 сл.
Априлци 2001 (Априлци) - Олимпик 2000 (Тетевен)           0:3
Пещера (Галата)                                           почива

                           XVI кръг

Олимпик 2000 (Тетевен) - Републиканец (Лисец)             6:1
Ботев (Летница) - Изгрев (Ябланица)                       0:3 сл.
Успех (Угърчин) - Чавдар 2006 (Троян)                     3:0
Вихър (Баховица) - Бенковски (Тетевен)                   10:1
Спортист Озрен (Голям извор) - Пещера (Галата)            0:9
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           XVII кръг

Пещера (Галата) - Вихър (Баховица)                        3:0
Бенковски (Тетевен) - Успех (Угърчин)                     0:3
Чавдар 2006 (Троян) - Ботев (Летница)                     3:0 сл.
Изгрев (Ябланица) - Олимпик 2000 (Тетевен)                3:8
Републиканец (Лисец) - Априлци 2001 (Априлци)             4:3
Спортист Озрен (Голям извор)                              почива

                           XVIII кръг

Априлци 2001 (Априлци) - Изгрев (Ябланица)                1:3
Олимпик 2000 (Тетевен) - Чавдар 2006 (Троян)              5:0
Ботев (Летница) - Бенковски (Тетевен)                     0:3 сл.
Успех (Угърчин) - Пещера (Галата)                         1:5
Вихър (Баховица) - Спортист Озрен (Голям извор)           4:0
Републиканец (Лисец)                                      почива

                           XIX кръг

Спортист Озрен (Голям извор) - Успех (Угърчин)            3:9
Пещера (Галата) - Ботев (Летница)                         3:0 сл.
Бенковски (Тетевен) - Олимпик 2000 (Тетевен)              0:3
Чавдар 2006 (Троян) - Априлци 2001 (Априлци)              3:3
Изгрев (Ябланица) - Републиканец (Лисец)                  4:2
Вихър (Баховица)                                          почива

                           XX кръг

Републиканец (Лисец) - Чавдар 2006 (Троян)                3:1
Априлци 2001 (Априлци) - Бенковски (Тетевен)              5:0
Олимпик 2000 (Тетевен) - Пещера (Галата)                  3:0
Ботев (Летница) - Спортист Озрен (Голям извор)            0:3 сл.
Успех (Угърчин) - Вихър (Баховица)                        8:0
Изгрев (Ябланица)                                         почива

                           XXI кръг

Вихър (Баховица) - Ботев (Летница)                        3:0 сл.
Спортист Озрен (Голям извор) - Олимпик 2000 (Тетевен)     0:3
Пещера (Галата) - Априлци 2001 (Априлци)                  3:0
Бенковски (Тетевен) - Републиканец (Лисец)                4:2
Чавдар 2006 (Троян) - Изгрев (Ябланица)                   2:3
Успех (Угърчин)                                           почива

                           XXII кръг

Изгрев (Ябланица) - Бенковски (Тетевен)                   3:0
Републиканец (Лисец) - Пещера (Галата)                    0:3
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)     3:0
Олимпик 2000 (Тетевен) - Вихър (Баховица)                 4:0
Ботев (Летница) - Успех (Угърчин)                         0:3 сл.
Чавдар 2006 (Троян)                                       почива

нагоре


ОФГ Ловеч - страници на отбори 2013/14

Изгрев (Ябланица)
Олимпик 2000 (Тетевен)
Спортист Озрен (Голям извор)
Чавдар 2006 (Троян)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com