bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Монтана 2013/14


"А" ОФГ Монтана 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кариана (Ерден)                    26   21   3   2   63:15   66
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър 23 (Николово)                26   20   5   1  114:15   65
 3. Шурданица (Георги Дамяново)        26   17   4   5   75:29   55
 4. Вършец 2012 (Вършец)               26   17   1   8   72:30   52     [1 0 1  5:5  3, 2 гола на чужд терен, +42 обща ГР]
 5. Пъстрина 2012 (Монтана)            26   16   4   6   78:37   52     [1 0 1  5:5  3, 2 гола на чужд терен, +41 обща ГР]
 6. Расово (Расово)                    26   17   0   9   71:46   51
 7. Ботев 1930 (Кобиляк)               26    9   5  12   56:71   32 [+]
 8. Вихър (Бързия)                     26    8   5  13   32:53   29     [1 1 0  5:2  4]
 9. Кипровец (Чипровци)                26    9   2  15   55:85   29     [0 1 1  2:5  1]
10. Септември (Медковец)               26    7   6  13   49:72   27
11. Ленчо (Якимово)                    26    6   3  17   37:83   21
12. Септември 2009 (Лехчево)           26    5   3  18   41:89   18
13. Бойчиновци (Бойчиновци)            26    4   4  18   29:76   16
-------------------------------------------------------------------
14. Сантос (Долно Белотинци)           26    2   3  21   26:97    9

Бележки
  - Ком (Берковица), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Северозападна "В" АФГ.
  - Ботев 1930 (Кобиляк), 1-ви в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в групата.
  - Левски 2012 (Лом), 4-ти и Ком-Миньор (Берковица), 14-ти през изминалия сезон;
се отказват от участие. В резултат групата е намалена на 14 отбора.
  - Хайдут (Ерден), 13-ти през изминалия сезон; се преименува на Кариана.
  - Шурданица (Георги Дамяново) играе домакинските си мачове през пролетта в
Смоляновци заради ремонт на стадиона в Георги Дамяново.

                           I кръг

24 август 2013, събота, 18:30 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Шурданица (Георги Дамяново)    1:3
Сантос (Долно Белотинци) - Септември (Медковец)           2:2
Кариана (Ерден) - Вихър (Бързия)                          2:0
Вихър 23 (Николово) - Расово (Расово)                     0:1
25 август 2013, неделя, 18:30 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Ленчо (Якимово)                    7:0
Бойчиновци (Бойчиновци) - Кипровец (Чипровци)             2:4
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Монтана)            3:2

                           II кръг

31 август 2013, събота, 18:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Монтана)     2:0
Ленчо (Якимово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 0:0
Расово (Расово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                    5:2
Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                      1:4
1 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец)                1:2
Септември (Медковец) - Кариана (Ерден)                    0:4
Септември 2009 (Лехчево) - Сантос (Долно Белотинци)       2:2

                           III кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър (Бързия)                     3:0
Бойчиновци (Бойчиновци) - Расово (Расово)                 2:3
Вършец 2012 (Вършец) - Ленчо (Якимово)                    6:0
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Шурданица (Георги Дамяново)    0:3
Кариана (Ерден) - Септември 2009 (Лехчево)                6:0
Вихър 23 (Николово) - Септември (Медковец)                5:0
11 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Кипровец (Чипровци)             3:1

                           IV кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Кипровец (Чипровци)         5:1
Ленчо (Якимово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 1:2
Расово (Расово) - Вършец 2012 (Вършец)                    0:2
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  4:0
Септември (Медковец) - Ботев 1930 (Кобиляк)               5:0
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър 23 (Николово)            1:3
Сантос (Долно Белотинци) - Кариана (Ерден)                0:1

                           V кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Шурданица (Георги Дамяново)             2:0
Вихър 23 (Николово) - Сантос (Долно Белотинци)            8:0
Ботев 1930 (Кобиляк) - Септември 2009 (Лехчево)           2:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември (Медковец)            0:0
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър (Бързия)                     4:1
Пъстрина 2012 (Монтана) - Расово (Расово)                 4:0
Кипровец (Чипровци) - Ленчо (Якимово)                     5:1

                           VI кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Ленчо (Якимово)             3:1
Расово (Расово) - Кипровец (Чипровци)                     8:1
Вихър (Бързия) - Пъстрина 2012 (Монтана)                  0:2
Септември (Медковец) - Вършец 2012 (Вършец)               5:0
Септември 2009 (Лехчево) - Бойчиновци (Бойчиновци)        0:1
Сантос (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк)           2:3
Кариана (Ерден) - Вихър 23 (Николово)                     0:0

                           VII кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         1:1
Ботев 1930 (Кобиляк) - Кариана (Ерден)                    0:3
Бойчиновци (Бойчиновци) - Сантос (Долно Белотинци)        4:0
Вършец 2012 (Вършец) - Септември 2009 (Лехчево)           6:0
Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември (Медковец)            3:3
Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)                      1:1
Ленчо (Якимово) - Расово (Расово)                         0:4

                           VIII кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Расово (Расово)             3:2
Вихър (Бързия) - Ленчо (Якимово)                          3:2
Септември (Медковец) - Кипровец (Чипровци)                6:3
Септември 2009 (Лехчево) - Пъстрина 2012 (Монтана)        3:6
Сантос (Долно Белотинци) - Вършец 2012 (Вършец)           0:2
Кариана (Ерден) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 2:0
Вихър 23 (Николово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                6:0

                           IX кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Шурданица (Георги Дамяново)        1:4
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)             2:4
Вършец 2012 (Вършец) - Кариана (Ерден)                    2:3
Пъстрина 2012 (Монтана) - Сантос (Долно Белотинци)        4:0
Кипровец (Чипровци) - Септември 2009 (Лехчево)            5:0
Ленчо (Якимово) - Септември (Медковец)                    1:1
Расово (Расово) - Вихър (Бързия)                          5:1

                           X кръг

26 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)              5:0
Септември (Медковец) - Расово (Расово)                    3:0
Септември 2009 (Лехчево) - Ленчо (Якимово)                5:1
Сантос (Долно Белотинци) - Кипровец (Чипровци)            4:0
Кариана (Ерден) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 0:3
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                2:2
Ботев 1930 (Кобиляк) - Бойчиновци (Бойчиновци)            3:0

                           XI кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     1:1
Вършец 2012 (Вършец) - Ботев 1930 (Кобиляк)               1:2
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър 23 (Николово)             0:4
Кипровец (Чипровци) - Кариана (Ерден)                     1:3
Ленчо (Якимово) - Сантос (Долно Белотинци)                4:2
Расово (Расово) - Септември 2009 (Лехчево)                6:2
Вихър (Бързия) - Септември (Медковец)                     2:2

                           XII кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември (Медковец)        7:1
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър (Бързия)                 2:0
Сантос (Долно Белотинци) - Расово (Расово)                2:7
Кариана (Ерден) - Ленчо (Якимово)                         5:0
Вихър 23 (Николово) - Кипровец (Чипровци)                 5:2
Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстрина 2012 (Монтана)            3:3
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец)            0:5

                           XIII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново)        0:2
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)         3:1
Кипровец (Чипровци) - Ботев 1930 (Кобиляк)                4:2
Ленчо (Якимово) - Вихър 23 (Николово)                     0:5
Расово (Расово) - Кариана (Ерден)                         2:3
Вихър (Бързия) - Сантос (Долно Белотинци)                 0:0
Септември (Медковец) - Септември 2009 (Лехчево)           4:2

                           XIV кръг

1 март 2014, събота, 15:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември 2009 (Лехчево)    6:1
Септември (Медковец) - Сантос (Долно Белотинци)           6:1
Вихър (Бързия) - Кариана (Ерден)                          2:1
Расово (Расово) - Вихър 23 (Николово)                     1:6
Ленчо (Якимово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                    3:3
Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)             4:2
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 2012 (Вършец)            3:2

                           XV кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     0:0
Вършец 2012 (Вършец) - Кипровец (Чипровци)                5:0
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ленчо (Якимово)                 3:1
Ботев 1930 (Кобиляк) - Расово (Расово)                    0:1
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                      6:0
Кариана (Ерден) - Септември (Медковец)                    3:0
Сантос (Долно Белотинци) - Септември 2009 (Лехчево)       1:4

                           XVI кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Сантос (Долно Белотинци)    3:1
Септември 2009 (Лехчево) - Кариана (Ерден)                0:3
Септември (Медковец) - Вихър 23 (Николово)                0:2
Вихър (Бързия) - Ботев 1930 (Кобиляк)                     2:1
Расово (Расово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 5:0
Ленчо (Якимово) - Вършец 2012 (Вършец)                    0:3
Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)             0:4

                           XVII кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)         3:5
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ленчо (Якимово)                 7:1
Вършец 2012 (Вършец) - Расово (Расово)                    0:2
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  1:1
Ботев 1930 (Кобиляк) - Септември (Медковец)               5:1
Вихър 23 (Николово) - Септември 2009 (Лехчево)            5:1
Кариана (Ерден) - Сантос (Долно Белотинци)                5:0

                           XVIII кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Кариана (Ерден)             1:2
Сантос (Долно Белотинци) - Вихър 23 (Николово)            0:11
Септември 2009 (Лехчево) - Ботев 1930 (Кобиляк)           3:3
Септември (Медковец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            3:1
Вихър (Бързия) - Вършец 2012 (Вършец)                     0:2
Расово (Расово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 2:1
Ленчо (Якимово) - Кипровец (Чипровци)                     1:2

                           XIX кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Шурданица (Георги Дамяново)             1:0
Кипровец (Чипровци) - Расово (Расово)                     1:2
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър (Бързия)                  3:1
Вършец 2012 (Вършец) - Септември (Медковец)               4:0
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември 2009 (Лехчево)        1:3
Ботев 1930 (Кобиляк) - Сантос (Долно Белотинци)           4:2
Вихър 23 (Николово) - Кариана (Ерден)                     0:0

                           XX кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         0:0
Кариана (Ерден) - Ботев 1930 (Кобиляк)                    3:3
Сантос (Долно Белотинци) - Бойчиновци (Бойчиновци)        0:2
Септември 2009 (Лехчево) - Вършец 2012 (Вършец)           1:8
Септември (Медковец) - Пъстрина 2012 (Монтана)            3:4
Вихър (Бързия) - Кипровец (Чипровци)                      4:1
Расово (Расово) - Ленчо (Якимово)                         2:0

                           XXI кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Расово (Расово) - Шурданица (Георги Дамяново)             3:5
Ленчо (Якимово) - Вихър (Бързия)                          2:0
Кипровец (Чипровци) - Септември (Медковец)                5:2
Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември 2009 (Лехчево)        5:0
Вършец 2012 (Вършец) - Сантос (Долно Белотинци)           4:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Кариана (Ерден)                 0:3
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър 23 (Николово)                1:6

                           XXII кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Ботев 1930 (Кобиляк)        5:0
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)             9:0
Кариана (Ерден) - Вършец 2012 (Вършец)                    2:0
Сантос (Долно Белотинци) - Пъстрина 2012 (Монтана)        0:6
Септември 2009 (Лехчево) - Кипровец (Чипровци)            5:5
Септември (Медковец) - Ленчо (Якимово)                    1:5
Вихър (Бързия) - Расово (Расово)                          5:1

                           XXIII кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)              1:0
Расово (Расово) - Септември (Медковец)                    5:0
Ленчо (Якимово) - Септември 2009 (Лехчево)                3:1
Кипровец (Чипровци) - Сантос (Долно Белотинци)            3:2
Пъстрина 2012 (Монтана) - Кариана (Ерден)                 1:2
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                0:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ботев 1930 (Кобиляк)            1:3

                           XXIV кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)     7:4
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вършец 2012 (Вършец)               1:5
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             2:0
Кариана (Ерден) - Кипровец (Чипровци)                     1:0
Сантос (Долно Белотинци) - Ленчо (Якимово)                1:7
Септември 2009 (Лехчево) - Расово (Расово)                0:2
Септември (Медковец) - Вихър (Бързия)                     1:1

                           XXV кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Септември (Медковец) - Шурданица (Георги Дамяново)        0:4
Вихър (Бързия) - Септември 2009 (Лехчево)                 2:0
Расово (Расово) - Сантос (Долно Белотинци)                2:1
Ленчо (Якимово) - Кариана (Ерден)                         0:2
Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)                 0:9
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ботев 1930 (Кобиляк)            3:3
Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            2:1

                           XXVI кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец)        0:2
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)         0:6
Ботев 1930 (Кобиляк) - Кипровец (Чипровци)                1:2
Вихър 23 (Николово) - Ленчо (Якимово)                    10:2
Кариана (Ерден) - Расово (Расово)                         2:0
Сантос (Долно Белотинци) - Вихър (Бързия)                 2:0
Септември 2009 (Лехчево) - Септември (Медковец)           3:0

нагоре


"Б" ОФГ Монтана 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Смоляновци (Смоляновци)            12    7   4   1   36:19   25 [+] Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Дунав (Долни Цибър)                12    7   2   3   35:16   23 [+]
 3. Селияк (Стубел)                    12    5   3   4   25:21   18
 4. Бенковски (Габровница)             12    4   3   5   23:28   15 [+] [2 0 0  6:0  6]
 5. Динамо (Мадан)                     12    5   0   7   18:31   15 [+] [0 0 2  0:6  0]
 6. Левски (Комощица)                  12    3   2   7   16:33   11     [1 1 0  5:2  4]
 7. Люта (Владимирово)                 12    3   2   7   20:25   11     [0 1 1  2:5  1]
 -. Вършец 99 (Вършец)                  -    -   -   -    -:-     - [*]

Бележки
  - Спортист (Благово), 2-ри през изминалия сезон; се отказва.
  - Динамо (Мадан), Дунав (Долни Цибър), Смоляновци (Смоляновци) и Бенковски
(Габровница) се включват в групата.
  - Вършец 99 (Вършец) се включва в първенството през пролетния полусезон
извън класирането, като във всеки кръг играе с почиващия по програма
отбор. Няма информация за резултатите на отбора.

                           I кръг

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Динамо (Мадан) - Бенковски (Габровница)                   0:3
Левски (Комощица) - Смоляновци (Смоляновци)               2:2
Селияк (Стубел) - Дунав (Долни Цибър)                     1:1
Люта (Владимирово)                                        почива

                           II кръг

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Люта (Владимирово) - Дунав (Долни Цибър)                  0:3
Смоляновци (Смоляновци) - Селияк (Стубел)                 1:1
Бенковски (Габровница) - Левски (Комощица)                2:1
Динамо (Мадан)                                            почива

                           III кръг

29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Динамо (Мадан) - Люта (Владимирово)                       2:1
Селияк (Стубел) - Бенковски (Габровница)                  2:0
Дунав (Долни Цибър) - Смоляновци (Смоляновци)             3:6
Левски (Комощица)                                         почива

                           IV кръг

6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Люта (Владимирово) - Смоляновци (Смоляновци)              3:4
Бенковски (Габровница) - Дунав (Долни Цибър)              1:1
Динамо (Мадан) - Левски (Комощица)                        2:0
Селияк (Стубел)                                           почива

                           V кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Левски (Комощица) - Люта (Владимирово)                    4:1
Селияк (Стубел) - Динамо (Мадан)                          4:3
Смоляновци (Смоляновци) - Бенковски (Габровница)          4:2
Дунав (Долни Цибър)                                       почива

                           VI кръг

20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Люта (Владимирово) - Бенковски (Габровница)               2:2
Динамо (Мадан) - Дунав (Долни Цибър)                      2:1
Левски (Комощица) - Селияк (Стубел)                       3:2
Смоляновци (Смоляновци)                                   почива

                           VII кръг

27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Селияк (Стубел) - Люта (Владимирово)                      4:2
Дунав (Долни Цибър) - Левски (Комощица)                   3:0
Смоляновци (Смоляновци) - Динамо (Мадан)                  7:2
Бенковски (Габровница)                                    почива

                           VIII кръг

23 март 2014, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Габровница) - Динамо (Мадан)                   3:0
Смоляновци (Смоляновци) - Левски (Комощица)               5:0
Дунав (Долни Цибър) - Селияк (Стубел)                     4:0
Люта (Владимирово)                                        почива

                           IX кръг

30 март 2014, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Долни Цибър) - Люта (Владимирово)                  2:1
Селияк (Стубел) - Смоляновци (Смоляновци)                 1:1
Левски (Комощица) - Бенковски (Габровница)                1:5
Динамо (Мадан)                                            почива

                           X кръг

6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Люта (Владимирово) - Динамо (Мадан)                       3:0
Бенковски (Габровница) - Селияк (Стубел)                  0:5
Смоляновци (Смоляновци) - Дунав (Долни Цибър)             2:1
Левски (Комощица)                                         почива

                           XI кръг

13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Смоляновци (Смоляновци) - Люта (Владимирово)              2:0
Дунав (Долни Цибър) - Бенковски (Габровница)              8:3
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                        4:1
Селияк (Стубел)                                           почива

                           XII кръг

27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Люта (Владимирово) - Левски (Комощица)                    1:1
Динамо (Мадан) - Селияк (Стубел)                          3:1
Бенковски (Габровница) - Смоляновци (Смоляновци)          1:1
Дунав (Долни Цибър)                                       почива

                           XIII кръг

11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Габровница) - Люта (Владимирово)               1:3
Дунав (Долни Цибър) - Динамо (Мадан)                      3:0
Селияк (Стубел) - Левски (Комощица)                       4:0
Смоляновци (Смоляновци)                                   почива

                           XIV кръг

26 май 2014, понеделник, 17:00 ч:
Люта (Владимирово) - Селияк (Стубел)                      3:0
Левски (Комощица) - Дунав (Долни Цибър)                   0:5
Динамо (Мадан) - Смоляновци (Смоляновци)                  3:1
Бенковски (Габровница)                                    почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com