bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Перник 2013/14


ОФГ Перник - А1 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черногорец 1946 (Ноевци)           28   20   3   5   74:33   63
-------------------------------------------------------------------
 2. Габер (Габровдол)                  28   19   4   5   81:42   61
 3. Струма (Кралев дол)                28   16   6   6   66:35   54
 4. Дружба (Мещица)                    28   16   3   9   68:47   51
 5. Балкан (Банище)                    28   15   4   9   71:37   49
 6. Минерал (Рударци)                  28   14   5   9   58:51   47 [+][*]
 7. Витоша 2013 (Долна Диканя)         28   13   5  10   68:51   44 [+][*]
 8. Енергетик (Перник)                 28   11   3  14   36:43   36
 9. Ботев (Друган)                     28   10   4  14   52:70   34
10. Пирин (Земен)                      28    9   5  14   45:55   32
11. Верила (Дрен)                      28    9   3  16   35:57   30 [1 1 0  4:3  4]
12. Спортист (Драгичево)               28    9   3  16   61:76   30 [0 1 1  3:4  1]
13. Чорни 1920 (Брезник)               28    7   8  13   49:61   29
14. Ерма (Трън)                        28   11   3  14   38:55   36 [*]
15. Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    28    1   1  26    3:92    4 [*]
--. Големи връх (Долна Секирна)         1    0   0   1    3:7     - [*]

Бележки
  - Преди началото на сезона трите подгрупи от ОФГ Перник, организирани на
териториален принцип, се свиват до две групи - който номинално са с различни
нива във футболната пирамида, но са именувани А1 и А2, а в края на сезона
шампионът на ОФГ Перник се определя след финал между първенците на двете
групи. Поради това на практика двете групи са с равен ранг. В група А1 са
включени отборите, чиято база отговаря на изискванията за ниво "А" ОФГ. В
нея влизат 9 от 10-те отбора, започнали изминалия сезон в северната подгрупа;
5 от 8-те отбора, завършили редовно изминалия сезон в западната подгрупа; и 
2 от 10-те отбора, участвали през изминалия сезон в южната подгрупа.
  - На 2 август 2013 Миньор (Перник), 14-ти в "А" ФГ през изминалия сезон
и изпадащ в "Б" ФГ; е изваден от групата заради липса на минимален брой
картотекирани футболисти. Отборът не се включва нито в Югозападна "В" АФГ,
нито в ОФГ Перник. На 6 август 2013 Витоша (Долна Диканя), 13-ти в Югозападна
"В" АФГ през изминалия сезон се преименува и премества седалището си на
ФК Миньор (Перник). В Долна Диканя е създаден нов клуб - Витоша 2013, който
се включва в ОФГ Перник - А1.
  - Солей 97 (кв.Калкас, Перник), 8-ми в ОФГ Перник - север през изминалия
сезон; се отказва от участие.
  - Минерал (Рударци), отказал се от участие в ОФГ Перник - север непосредствено
преди началото на изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Енергетик (Перник) играе домакинските си мачове в Дивотино.
  - Гоелми връх (Долна Секирна) се отказва от участие след I кръг. Мачът
му от I кръг е анулиран, а противниците му по програма до края почиват.
  - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) се отказва от по-нататъшно участие на
полусезона. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците
му до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Ерма (Трън) се отказва от по-нататъшно участие след XXIII кръг в знак на
протест срещу служебно присъдената им загуба в XXIII kryg.. Резултатите на
отбора до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

31 август 2013, събота, 17:00 ч:
Енергетик (Перник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)      3:0 сл.*
* - прекратен през второто полувреме при 0:1, когато гостите атакуват съдията.
1 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Ерма (Трън) - Големи връх (Долна Секирна)                 7:3  /анулиран/
Чорни 1920 (Брезник) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         5:0 сл.*
* - първоначално 2:3, в последствие присъден служебно 5:0.
Черногорец 1946 (Ноевци) - Спортист (Драгичево)           2:1
1 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Земен) - Дружба (Мещица)                           0:1
Ботев (Друган) - Минерал (Рударци)                        4:1
Струма (Кралев дол) - Верила (Дрен)                       1:1
Балкан (Банище) - Габер (Габровдол)                       2:4

* - Гоелми връх (Долна Секирна) се отказва от участие след I кръг. Мачът
му от I кръг е анулиран, а противниците му по програма до края почиват.

                           II кръг

7 септември 2013, събота, 10:30 ч:
Габер (Габровдол) - Черногорец 1946 (Ноевци)              3:2
7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Балкан (Банище)              4:0
Верила (Дрен) - Ерма (Трън)                               0:1
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Струма (Кралев дол)     1:1
Минерал (Рударци) - Енергетик (Перник)                    3:2
8 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Големи връх (Долна Секирна) - Чорни 1920 (Брезник)        анулиран *
* - анулиран след отказването от участие на Големи връх.
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Спортист (Драгичево)                    0:1
Пирин (Земен) - Ботев (Друган)                            1:0

                           III кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Струма (Кралев дол) - Минерал (Рударци)                   2:0
15 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Пирин (Земен)                        1:1
Черногорец 1946 (Ноевци) - Витоша 2013 (Долна Диканя)     1:0
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Друган) - Дружба (Мещица)                          1:1
Ерма (Трън) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)             3:0
Чорни 1920 (Брезник) - Верила (Дрен)                      3:3
Балкан (Банище) - Големи връх (Долна Секирна)             анулиран
Спортист (Драгичево) - Габер (Габровдол)                  2:3

                           IV кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Спортист (Драгичево)        11:2
Верила (Дрен) - Балкан (Банище)                           0:3
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Чорни 1920 (Брезник)    2:1
22 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Големи връх (Долна Секирна) - Черногорец 1946 (Ноевци)    анулиран
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Габер (Габровдол)                       5:2
Минерал (Рударци) - Ерма (Трън)                           2:0
Пирин (Земен) - Струма (Кралев дол)                       1:1
Ботев (Друган) - Енергетик (Перник)                       4:3

                           V кръг

28 септември 2013, събота, 11:00 ч:
Струма (Кралев дол) - Ботев (Друган)                      2:2
28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Енергетик (Перник) - Дружба (Мещица)                      1:3
Габер (Габровдол) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            5:0
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Ерма (Трън) - Пирин (Земен)                               2:1
Чорни 1920 (Брезник) - Минерал (Рударци)                  1:1
Балкан (Банище) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)         5:0
Черногорец 1946 (Ноевци) - Верила (Дрен)                  7:1
Спортист (Драгичево) - Големи връх (Долна Секирна)        анулиран

                           VI кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Верила (Дрен) - Спортист (Драгичево)                      3:2
Рудничар (кв.Бела вода,Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:4
Минерал (Рударци) - Балкан (Банище)                       1:0
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Дружба (Мещица) - Витоша 2013 (Долна Диканя)              4:0
Големи връх (Долна Секирна) - Габер (Габровдол)           анулиран
Пирин (Земен) - Чорни 1920 (Брезник)                      1:4
Ботев (Друган) - Ерма (Трън)                              0:0
Енергетик (Перник) - Струма (Кралев дол)                  0:1

                           VII кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Балкан (Банище) - Пирин (Земен)                           2:1
Габер (Габровдол) - Верила (Дрен)                         3:0
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Големи връх (Долна Секирна)  анулиран
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Струма (Кралев дол) - Дружба (Мещица)                     1:0
Ерма (Трън) - Енергетик (Перник)                          3:0
Чорни 1920 (Брезник) - Ботев (Друган)                     3:0
Черногорец 1946 (Ноевци) - Минерал (Рударци)              3:3
Спортист (Драгичево) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    2:0

                           VIII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Верила (Дрен) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                2:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Габер (Габровдол)       0:3
Минерал (Рударци) - Спортист (Драгичево)                  0:2
20 октомври 2013, неделя, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)                 3:1
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Дружба (Мещица) - Големи връх (Долна Секирна)             анулиран
Пирин (Земен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                  4:2
Ботев (Друган) - Балкан (Банище)                          2:4
Струма (Кралев дол) - Ерма (Трън)                         6:0

                           IX кръг

26 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Габер (Габровдол) - Минерал (Рударци)                     3:1
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк)  9:0
Големи връх (Долна Секирна) - Верила (Дрен)               анулиран
27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Ерма (Трън) - Дружба (Мещица)                             1:5
Чорни 1920 (Брезник) - Струма (Кралев дол)                0:0
Балкан (Банище) - Енергетик (Перник)                      1:2
Черногорец 1946 (Ноевци) - Ботев (Друган)                 5:2
Спортист (Драгичево) - Пирин (Земен)                      3:3

                           X кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Големи връх (Д.Секирна) анулиран
Минерал (Рударци) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            1:1
Енергетик (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)             0:2
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Дружба (Мещица) - Верила (Дрен)                           1:2
Пирин (Земен) - Габер (Габровдол)                         1:2
Ботев (Друган) - Спортист (Драгичево)                     4:2
Струма (Кралев дол) - Балкан (Банище)                     5:4
Ерма (Трън) - Чорни 1920 (Брезник)                        3:0

                           XI кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Струма (Кралев дол)            3:1
Габер (Габровдол) - Ботев (Друган)                        3:0
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Пирин (Земен)                4:0
Верила (Дрен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)           5:0
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица)                    1:1
Балкан (Банище) - Ерма (Трън)                             1:3
Спортист (Драгичево) - Енергетик (Перник)                 4:0
Големи връх (Долна Секирна) - Минерал (Рударци)           анулиран

                           XII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Минерал (Рударци) - Верила (Дрен)                         1:2
Струма (Кралев дол) - Спортист (Драгичево)                3:2
17 ноември 2013, неделя, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Габер (Габровдол)                    0:0
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Дружба (Мещица) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)         3:0 сл.
Пирин (Земен) - Големи връх (Долна Секирна)               анулиран
Ботев (Друган) - Витоша 2013 (Долна Диканя)               5:1
Ерма (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци)                    2:1
Чорни 1920 (Брезник) - Балкан (Банище)                    0:1

                           XIII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Габер (Габровдол) - Струма (Кралев дол)                   1:2
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Енергетик (Перник)           0:0
Верила (Дрен) - Пирин (Земен)                             0:1
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Минерал (Рударци)       0:3
24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Банище) - Дружба (Мещица)                         3:0
Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник)           3:0
Спортист (Драгичево) - Ерма (Трън)                        1:3
Големи връх (Долна Секирна) - Ботев (Друган)              анулиран

                           XIV кръг

30 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Струма (Кралев дол) - Витоша 2013 (Долна Диканя)          отложен
Балкан (Банище) - Черногорец 1946 (Ноевци)                отложен
1 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Дружба (Мещица) - Минерал (Рударци)                       2:0
Пирин (Земен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)           5:0
Ботев (Друган) - Верила (Дрен)                            3:1
Енергетик (Перник) - Големи връх (Долна Секирна)          анулиран
Ерма (Трън) - Габер (Габровдол)                           2:3
Чорни 1920 (Брезник) - Спортист (Драгичево)               3:2
22 февруари 2014, събота, 14:00 ч:
Струма (Кралев дол) - Витоша 2013 (Долна Диканя)          7:1
Балкан (Банище) - Черногорец 1946 (Ноевци)                1:1

                           XV кръг

7 декември 2013, събота, 14:00 ч:
Габер (Габровдол) - Чорни 1920 (Брезник)                  4:4
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ерма (Трън)                  0:0
Верила (Дрен) - Енергетик (Перник)                        0:3 сл.
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Ботев (Друган)          0:3
8 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Дружба (Мещица)                5:3
Спортист (Драгичево) - Балкан (Банище)                    1:1
Големи връх (Долна Секирна) - Струма (Кралев дол)         анулиран
Минерал (Рударци) - Пирин (Земен)                         2:1

* - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) се отказва от по-нататъшно участие на
полусезона. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците
му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XVI кръг

1 март 2014, събота, 15:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Енергетик (Перник)      0:3 сл.
Габер (Габровдол) - Балкан (Банище)                       1:2
2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Дружба (Мещица) - Пирин (Земен)                           0:3
Минерал (Рударци) - Ботев (Друган)                        3:1
Верила (Дрен) - Струма (Кралев дол)                       1:2
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Чорни 1920 (Брезник)         2:2
Спортист (Драгичево) - Черногорец 1946 (Ноевци)           1:5
Ерма (Трън)                                               почива

                           XVII кръг

9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица)                    0:2
Черногорец 1946 (Ноевци) - Габер (Габровдол)              2:0
Балкан (Банище) - Витоша 2013 (Долна Диканя)              2:3
Ерма (Трън) - Верила (Дрен)                               2:0
Струма (Кралев дол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)     3:0 сл.
Енергетик (Перник) - Минерал (Рударци)                    0:1
Ботев (Друган) - Пирин (Земен)                            1:1
Чорни 1920 (Брезник)                                      почива

                           XVIII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Ерма (Трън)             0:3 сл.
Габер (Габровдол) - Спортист (Драгичево)                  3:4
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Дружба (Мещица) - Ботев (Друган)                          3:1
Пирин (Земен) - Енергетик (Перник)                        2:1
Минерал (Рударци) - Струма (Кралев дол)                   0:4
Верила (Дрен) - Чорни 1920 (Брезник)                      2:0
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Черногорец 1946 (Ноевци)     1:2
Балкан (Банище)                                           почива

                           XIX кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Габер (Габровдол) - Дружба (Мещица)                       3:3
23 март 2014, неделя, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Ботев (Друган)                       2:1
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         2:5
Балкан (Банище) - Верила (Дрен)                           2:0
Чорни 1920 (Брезник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    3:0 сл.
Ерма (Трън) - Минерал (Рударци)                           2:3
Струма (Кралев дол) - Пирин (Земен)                       3:0
Черногорец 1946 (Ноевци)                                  почива

                           XX кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Балкан (Банище)         0:3 сл.
30 март 2014, неделя, 10:30 ч:
Минерал (Рударци) - Чорни 1920 (Брезник)                  1:1
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Габер (Габровдол)            1:1
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Дружба (Мещица) - Енергетик (Перник)                      0:1
Ботев (Друган) - Струма (Кралев дол)                      0:4 сл.*
* - прекратен в 84' при 1:1, когато публика на домакините нахлува на терена.
Пирин (Земен) - Ерма (Трън)                               3:3
Верила (Дрен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                  0:4
Спортист (Драгичево)                                      почива

                           XXI кръг

6 април 2014, неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Дружба (Мещица)              2:1
6 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Спортист (Драгичево) - Верила (Дрен)                      1:1
Черногорец 1946 (Ноевци) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк)    3:0 сл.
Балкан (Банище) - Минерал (Рударци)                       1:1
Чорни 1920 (Брезник) - Пирин (Земен)                      2:0
Ерма (Трън) - Ботев (Друган)                              4:1
Струма (Кралев дол) - Енергетик (Перник)                  3:1
Габер (Габровдол)                                         почива

                           XXII кръг

12 април 2014, събота, 16:30 ч:
Енергетик (Перник) - Ерма (Трън)                          3:1
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Спортист (Драгичево)    0:3 сл.
13 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Дружба (Мещица) - Струма (Кралев дол)                     2:1
Ботев (Друган) - Чорни 1920 (Брезник)                     4:2
Пирин (Земен) - Балкан (Банище)                           1:6
Минерал (Рударци) - Черногорец 1946 (Ноевци)              1:2
Верила (Дрен) - Габер (Габровдол)                         0:2
Витоша 2013 (Долна Диканя)                                почива

                           XXIII кръг

19 април 2014, събота, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Верила (Дрен)                3:0
Габер (Габровдол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       3:0 сл.
Чорни 1920 (Брезник) - Енергетик (Перник)                 0:2
19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Минерал (Рударци)                  3:5
Черногорец 1946 (Ноевци) - Пирин (Земен)                  3:1
Балкан (Банище) - Ботев (Друган)                          8:0
Ерма (Трън) - Струма (Кралев дол)                         0:4 сл.*
* - прекратен в средата на първото полувреме по вина на домакините.
Дружба (Мещица)                                           почива

* - Ерма (Трън) се отказва от по-нататъшно участие след XXIII кръг в знак на
протест срещу служебно присъдената им загуба в XXIII kryg.. Резултатите на
отбора до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XXIV кръг

27 април 2014, неделя, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Балкан (Банище)                      0:2
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Витоша 2013 (Д.Диканя)  0:3 сл.
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Ерма (Трън)                             3:0 сл.
Струма (Кралев дол) - Чорни 1920 (Брезник)                5:1
Ботев (Друган) - Черногорец 1946 (Ноевци)                 1:0
Пирин (Земен) - Спортист (Драгичево)                      5:4
Минерал (Рударци) - Габер (Габровдол)                     2:3
Верила (Дрен)                                             почива

                           XXV кръг

2 май 2014, петък, 18:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Енергетик (Перник)             1:0
Чорни 1920 (Брезник) - Ерма (Трън)                        3:0 сл.
3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Верила (Дрен) - Дружба (Мещица)                           1:2
Габер (Габровдол) - Пирин (Земен)                         4:1
Спортист (Драгичево) - Ботев (Друган)                     4:5
Балкан (Банище) - Струма (Кралев дол)                     1:1
4 май 2014, неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Минерал (Рударци)            3:4
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива

                           XXVI кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево)                 2:1
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Дружба (Мещица) - Чорни 1920 (Брезник)                    4:2
Ерма (Трън) - Балкан (Банище)                             0:3 сл.
Струма (Кралев дол) - Черногорец 1946 (Ноевци)            0:1
Ботев (Друган) - Габер (Габровдол)                        1:3
Пирин (Земен) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                1:2
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Верила (Дрен)           0:3 сл.
Минерал (Рударци)                                         почива

                           XXVII кръг

14 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Дружба (Мещица)         0:3 сл.
Верила (Дрен) - Минерал (Рударци)                         1:6
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ботев (Друган)               5:2
Габер (Габровдол) - Енергетик (Перник)                    5:0
Спортист (Драгичево) - Струма (Кралев дол)                4:1
Черногорец 1946 (Ноевци) - Ерма (Трън)                    3:0 сл.
Балкан (Банище) - Чорни 1920 (Брезник)                    6:1
Пирин (Земен)                                             почива

                           XXVIII кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Енергетик (Перник) - Витоша 2013 (Долна Диканя)           2:1
18 май 2014, неделя, 10:30 ч:
Минерал (Рударци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       3:0 сл.
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Дружба (Мещица) - Балкан (Банище)                         4:3
Чорни 1920 (Брезник) - Черногорец 1946 (Ноевци)           1:1
Ерма (Трън) - Спортист (Драгичево)                        0:3 сл.
Струма (Кралев дол) - Габер (Габровдол)                   2:5
Пирин (Земен) - Верила (Дрен)                             2:0
Ботев (Друган)                                            почива

                           XXIX кръг

23 май 2014, петък, 18:00 ч:
Минерал (Рударци) - Дружба (Мещица)                       7:6
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Струма (Кралев дол)          3:0
24 май 2014, събота, 10:30 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Пирин (Земен)           0:3 сл.
Верила (Дрен) - Ботев (Друган)                            4:1
Габер (Габровдол) - Ерма (Трън)                           3:0 сл.
Спортист (Драгичево) - Чорни 1920 (Брезник)               4:2
Черногорец 1946 (Ноевци) - Балкан (Банище)                1:0
Енергетик (Перник)                                        почива

                           XXX кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
Дружба (Мещица) - Черногорец 1946 (Ноевци)                6:5
Балкан (Банище) - Спортист (Драгичево)                    4:0
Чорни 1920 (Брезник) - Габер (Габровдол)                  3:6
1 юни 2014, неделя, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Верила (Дрен)                        1:2
1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Ерма (Трън) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                  0:3 сл.
Ботев (Друган) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)          3:0 сл.
Пирин (Земен) - Минерал (Рударци)                         1:2
Струма (Кралев дол)                                       почива

нагоре


ОФГ Перник - А2 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Металург 1957 (Перник)             20   20   0   0  110:6    60 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Китка (Витановци)                  20   13   3   4   57:23   42
 3. Бенковски (Копаница)               20    9   4   7   39:36   31     [0 2 0  1:1  2, 1 гол на чужд терен]
 4. Светля 2000 (Светля)               20    9   4   7   42:35   31     [0 2 0  1:1  2, 0 гола на чужд терен]
 5. Сарата (Долни Раковец)             20    9   2   9   34:50   29
 6. Струмски сокол (Калище)            20    8   2  10   40:41   26
 7. Левски (Егълница)                  20    6   5   9   30:34   23     [2 0 0  7:4  6]
 8. Студена (Студена)                  20    7   2  11   41:54   23     [0 0 2  4:7  0]
 9. Свраките (Гълъбник)                20    6   1  13   37:67   19
10. Вихър (Еловдол)                    20    4   6  10   34:74   18 [+]
11. Буря (Кошарево)                    20    4   1  15   20:64   13
--. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)      6    1   1   4    5:16    - [*]
--. Ботев 1 (Батановци)                 0    0   0   0    0:0     - [+][*]

Бележки
  - Преди началото на сезона трите подгрупи от ОФГ Перник, организирани на
териториален принцип, се свиват до две групи - който номинално са с различни
нива във футболната пирамида, но са именувани А1 и А2, а в края на сезона
шампионът на ОФГ Перник се определя след финал между първенците на двете
групи. Поради това на практика двете групи са с равен ранг. В група А1 са
включени отборите, чиято база отговаря на изискванията за ниво "А" ОФГ. В
група А2 влиза 1 от 10-те отбора, започнали изминалия сезон в северната
подгрупа; 3 от 8-те отбора; завършили редовно миналия сезон в западната
подгрупа; и 7 от 10-те отбора; участвали през изминалия сезон в южната подгрупа.
  - Дрен 2011 (Дрен), 9-ти в ОФГ Перник - юг през изминалия сезон; се отказва
от участие.
  - Ботев 1 (Батановци), 9-ти и отказал се преди края на сезона в ОФГ Перник -
север през изминалия сезон; първоначално се включва отново в групата. Непосредствено
преди началото на сезона отборът се отказва от участие. Съперниците му по
програма почиват.
  - Металург 1957 (Перник) и Вихър (Еловдол) се включват в групата.
  - Металург 1957 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в
кв.Изток, Перник.
  - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) се отказва от участие след VIII кръг. Резултатите
на отбора до този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           I кръг

6 септември 2013, петък, 17:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     1:1  /анулиран/
7 септември 2013, събота, 10:30 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Студена (Студена)                6:1
7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Свраките (Гълъбник) - Буря (Кошарево)                     5:2
8 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Светля 2000 (Светля) - Вихър (Еловдол)                    8:0
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Левски (Егълница) - Струмски сокол (Калище)               1:1
Ботев 1 (Батановци) - Китка (Витановци)                   анулиран *
* - анулиран след отказването на Ботев 1 от участие.
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Буря (Кошарево) - Светля 2000 (Светля)                    0:2
Металург 1957 (Перник) - Левски (Егълница)                6:0
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Китка (Витановци) - Свраките (Гълъбник)                   5:2
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Ботев 1 (Батановци)      анулиран
Студена (Студена) - Бенковски (Копаница)                  3:0
Струмски сокол (Калище) - Сарата (Долни Раковец)          0:1
Вихър (Еловдол)                                           почива

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Металург 1957 (Перник)           0:4
Бенковски (Копаница) - Струмски сокол (Калище)            7:2
Свраките (Гълъбник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)      4:1  /анулиран/
22 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Вихър (Еловдол) - Буря (Кошарево)                         1:2
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Студена (Студена)                   анулиран
Светля 2000 (Светля) - Китка (Витановци)                  1:1
Левски (Егълница)                                         почива

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Бенковски (Копаница)             6:0
Левски (Егълница) - Сарата (Долни Раковец)                1:1
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Китка (Витановци) - Вихър (Еловдол)                       4:1
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Светля 2000 (Светля)     1:4  /анулиран/
Студена (Студена) - Свраките (Гълъбник)                   6:1
Струмски сокол (Калище) - Ботев 1 (Батановци)             анулиран
Буря (Кошарево)                                           почива

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Левски (Егълница)                  1:3
Свраките (Гълъбник) - Струмски сокол (Калище)             0:5
Буря (Кошарево) - Китка (Витановци)                       0:2
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Металург 1957 (Перник)              анулиран
Светля 2000 (Светля) - Студена (Студена)                  5:1
Вихър (Еловдол) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)          3:0  /анулиран/
Сарата (Долни Раковец)                                    почива

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Свраките (Гълъбник)             10:0
Левски (Егълница) - Ботев 1 (Батановци)                   анулиран
Сарата (Долни Раковец) - Бенковски (Копаница)             3:0
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Буря (Кошарево)          2:1  /анулиран/
Студена (Студена) - Вихър (Еловдол)                       1:2
Струмски сокол (Калище) - Светля 2000 (Светля)            0:4
Китка (Витановци)                                         почива

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Свраките (Гълъбник) - Левски (Егълница)                   1:0
Буря (Кошарево) - Студена (Студена)                       0:3
Китка (Витановци) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)        3:0  /анулиран/
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Сарата (Долни Раковец)              анулиран
Светля 2000 (Светля) - Металург 1957 (Перник)             0:1
Вихър (Еловдол) - Струмски сокол (Калище)                 4:2
Бенковски (Копаница)                                      почива

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Вихър (Еловдол)                 10:0
Сарата (Долни Раковец) - Свраките (Гълъбник)              2:1
Бенковски (Копаница) - Ботев 1 (Батановци)                анулиран
27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Студена (Студена) - Китка (Витановци)                     1:3
Струмски сокол (Калище) - Буря (Кошарево)                 3:0
Левски (Егълница) - Светля 2000 (Светля)                  2:1
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)                            почива

* - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) се отказва от участие след VIII кръг. Резултатите
на отбора до този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Свраките (Гълъбник) - Бенковски (Копаница)                0:2
Вихър (Еловдол) - Левски (Егълница)                       1:1
Буря (Кошарево) - Металург 1957 (Перник)                  1:7
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Сарата (Долни Раковец)             3:0
Китка (Витановци) - Струмски сокол (Калище)               2:2
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Студена (Студена)        анулиран *
* - анулиран след отказването на Върба 1917
Ботев 1 (Батановци)                                       почива

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Китка (Витановци)                1:0
Левски (Егълница) - Буря (Кошарево)                       7:0
Сарата (Долни Раковец) - Вихър (Еловдол)                  4:4
Бенковски (Копаница) - Светля 2000 (Светля)               0:0
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Струмски сокол (Калище) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)  анулиран
Ботев 1 (Батановци) - Свраките (Гълъбник)                 анулиран
Студена (Студена)                                         почива

                           XI кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Китка (Витановци) - Левски (Егълница)                     4:1
16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Бенковски (Копаница)                    2:2
Буря (Кошарево) - Сарата (Долни Раковец)                  0:4
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Ботев 1 (Батановци)                анулиран
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Металург 1957 (Перник)   анулиран
Студена (Студена) - Струмски сокол (Калище)               0:5
Свраките (Гълъбник)                                       почива

                           XII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Студена (Студена)                5:0
Сарата (Долни Раковец) - Китка (Витановци)                3:1
Бенковски (Копаница) - Буря (Кошарево)                    4:1
Свраките (Гълъбник) - Светля 2000 (Светля)                1:3
24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Левски (Егълница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)        анулиран
Ботев 1 (Батановци) - Вихър (Еловдол)                     анулиран
Струмски сокол (Калище)                                   почива

                           XIII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Свраките (Гълъбник)                     3:2
Буря (Кошарево) - Ботев 1 (Батановци)                     анулиран
1 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Китка (Витановци) - Бенковски (Копаница)                  4:0
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Сарата (Долни Раковец)   анулиран
Студена (Студена) - Левски (Егълница)                     2:4
Струмски сокол (Калище) - Металург 1957 (Перник)          1:4
Светля 2000 (Светля)                                      почива

                           XIV кръг

1-2 март 2014, събота-неделя, 15:00 ч:
Струмски сокол (Калище) - Левски (Егълница)               2:0
Студена (Студена) - Сарата (Долни Раковец)                3:0
Буря (Кошарево) - Свраките (Гълъбник)                     3:1
Вихър (Еловдол) - Светля 2000 (Светля)                    1:1
Металург 1957 (Перник)                                    почива
Бенковски (Копаница)                                      почива
Китка (Витановци)                                         почива

                           XV кръг

8-9 март 2014, събота-неделя, 15:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Буря (Кошарево)                    3:2
Свраките (Гълъбник) - Китка (Витановци)                   2:3
Бенковски (Копаница) - Студена (Студена)                  6:2
Сарата (Долни Раковец) - Струмски сокол (Калище)          2:1
Левски (Егълница) - Металург 1957 (Перник)                1:3
Вихър (Еловдол)                                           почива

                           XVI кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Сарата (Долни Раковец)          10:0
Буря (Кошарево) - Вихър (Еловдол)                         4:1
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Струмски сокол (Калище) - Бенковски (Копаница)            0:2
Китка (Витановци) - Светля 2000 (Светля)                  2:0
Левски (Егълница)                                         почива
Студена (Студена)                                         почива
Свраките (Гълъбник)                                       почива

                           XVII кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Металург 1957 (Перник)             1:2
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Китка (Витановци)                       1:3
Свраките (Гълъбник) - Студена (Студена)                   2:2
Сарата (Долни Раковец) - Левски (Егълница)                1:0
Буря (Кошарево)                                           почива
Светля 2000 (Светля)                                      почива
Струмски сокол (Калище)                                   почива

                           XVIII кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Китка (Витановци) - Буря (Кошарево)                       9:0
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Левски (Егълница) - Бенковски (Копаница)                  0:1
Струмски сокол (Калище) - Свраките (Гълъбник)             4:2
Студена (Студена) - Светля 2000 (Светля)                  6:3
Сарата (Долни Раковец)                                    почива
Металург 1957 (Перник)                                    почива
Вихър (Еловдол)                                           почива

                           XIX кръг

6 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Вихър (Еловдол) - Студена (Студена)                       2:2
Светля 2000 (Светля) - Струмски сокол (Калище)            0:3
Свраките (Гълъбник) - Металург 1957 (Перник)              1:7
Бенковски (Копаница) - Сарата (Долни Раковец)             3:1
Китка (Витановци)                                         почива
Буря (Кошарево)                                           почива
Левски (Егълница)                                         почива

                           XX кръг

12 април 2014, събота, 16:30 ч:
Левски (Егълница) - Свраките (Гълъбник)                   3:1
Металург 1957 (Перник) - Светля 2000 (Светля)             9:1
13 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Струмски сокол (Калище) - Вихър (Еловдол)                 4:0
Студена (Студена) - Буря (Кошарево)                       2:1
Бенковски (Копаница)                                      почива
Сарата (Долни Раковец)                                    почива
Китка (Витановци)                                         почива

                           XXI кръг

19 април 2014, събота, 10:30 ч:
Китка (Витановци) - Студена (Студена)                     1:0
Свраките (Гълъбник) - Сарата (Долни Раковец)              3:0
19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Буря (Кошарево) - Струмски сокол (Калище)                 0:3
Вихър (Еловдол) - Металург 1957 (Перник)                  0:13
Светля 2000 (Светля) - Левски (Егълница)                  1:0
Бенковски (Копаница)                                      почива

                           XXII кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Буря (Кошарево)                  4:0
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Свраките (Гълъбник)                2:3
Сарата (Долни Раковец) - Светля 2000 (Светля)             2:4
Левски (Егълница) - Вихър (Еловдол)                       2:2
Струмски сокол (Калище) - Китка (Витановци)               0:5
Студена (Студена)                                         почива

                           XXIII кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Китка (Витановци) - Металург 1957 (Перник)                0:2
Буря (Кошарево) - Левски (Егълница)                       2:0
Вихър (Еловдол) - Сарата (Долни Раковец)                  5:1
Светля 2000 (Светля) - Бенковски (Копаница)               1:1
Студена (Студена)                                         почива
Струмски сокол (Калище)                                   почива
Свраките (Гълъбник)                                       почива

                           XXIV кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Вихър (Еловдол)                    2:0
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Буря (Кошарево)                  2:1
Левски (Егълница) - Китка (Витановци)                     1:1
Струмски сокол (Калище) - Студена (Студена)               2:4
Свраките (Гълъбник)                                       почива
Светля 2000 (Светля)                                      почива
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           XXV кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Буря (Кошарево) - Бенковски (Копаница)                    1:1
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Студена (Студена) - Металург 1957 (Перник)                0:3
Китка (Витановци) - Сарата (Долни Раковец)                5:1
Светля 2000 (Светля) - Свраките (Гълъбник)                1:3
Струмски сокол (Калище)                                   почива
Левски (Егълница)                                         почива
Вихър (Еловдол)                                           почива

                           XXVI кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Свраките (Гълъбник) - Вихър (Еловдол)                     6:4
Бенковски (Копаница) - Китка (Витановци)                  4:2
Левски (Егълница) - Студена (Студена)                     3:2
Металург 1957 (Перник) - Струмски сокол (Калище)          3:0
Светля 2000 (Светля)                                      почива
Буря (Кошарево)                                           почива
Сарата (Долни Раковец)                                    почива

нагоре


ОФГ Перник - финал 2013/14

                           Финал:

1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
в Перник, ст."Миньор":
Черногорец 1946 (Ноевци) - Металург 1957 (Перник)         1:0 (0:0)
  [1:0 Мариян Маринов 73']
  [чк: Виктор Коконов (М) 29', Марио Василев (М) 85']

нагоре


ОФГ Перник - страници на отбори 2013/14

Перник днес

Черногорец 1946 (Ноевци)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com