bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Плевен 2013/14


"А" ОФГ Плевен 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ювентус (Малчика)                  26   23   1   2   88:21   70
-------------------------------------------------------------------
 2. Плевен 2009 (Плевен)               26   20   4   2   82:19   64 [*]
 3. Мизия 2005 (Кнежа)                 26   20   3   3   77:26   63
 4. Левски (Брест)                     26   14   3   9   58:35   45
 5. Левски (Горна Митрополия)          26   11   3  12   52:41   36 [+]
 6. Пордим (Пордим)                    26   11   3  12   56:58   36
 7. Борба 10 (Шияково)                 26   10   5  11   57:69   35
 8. Ботев (Комарево)                   26   11   1  14   53:68   34
 9. Локомотив (Левски)                 26   10   4  12   40:43   34 [*]
10. Славия (Новачене)                  26   10   3  13   41:58   33 [+]
11. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  26    7   6  13   58:67   27
-------------------------------------------------------------------
12. Свобода (Милковица)                26    4   3  19   35:86   15 [+]
13. Единство (Долни Дъбник)            26    2   4  20   28:96   10
14. Ракета 1111 (Буковлък)             26    7   1  18   24:62   22 [*]

Бележки
  - Сторгозия (Плевен), 2-ри през изминалия сезон; влиза в Северозападна "В" АФГ.
В резултат Пордим (Пордим), 12-ти през изминалия сезон; се спасява от изпадане в "Б" ОФГ.
  - Червена звезда (Глава), 3-ти през изминалия сезон; се преименува и премества
седалището си. Новият отбор е Плевен 2009 (Плевен) и играе домакинските си мачове
в Малчика.
  - Градище 1932 (Градище), 11-ти през изминалия сезон; се преименува и премества
седалището си. Новият отбор е Локомотив (Левски). В градище се създава нов отбор -
Победа, който се включва в "Б" ОФГ - изток.
  - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) играе домакинските си мачове в Тръстеник.
  - Заради нанесения побой над съдията в мача им от XIII кръг с Пордим,
Ракета 1111 (Буковлък) е изваден от групата. Резултатите му до този момент
се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи
с 3:0. Най-провинилият се футболист на Ракета 1111 - Коста Илиев Бечков -
е наказан с лишаване от състезателни права за 2 години, а всички останали
футболисти на отбора, записани в тимовия лист за срещата са наказани с
лишаване от състезателни права до края на сезона.

                           I кръг

31 август 2013, събота, 18:00 ч:
Плевен 2009 (Плевен) - Левски (Горна Митрополия)          3:2
Локомотив (Левски) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    2:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Единство (Долни Дъбник)              6:2
Борба 10 (Шияково) - Левски (Брест)                       4:3
Ракета 1111 (Буковлък) - Свобода (Милковица)              отложен
Ботев (Комарево) - Пордим (Пордим)                        2:0
Славия (Новачене) - Ювентус (Малчика)                     0:1
3 септември 2013, вторник, 17:00 ч:
Ракета 1111 (Буковлък) - Свобода (Милковица)              4:0

                           II кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Ювентус (Малчика)             0:2
Пордим (Пордим) - Славия (Новачене)                       1:2
Свобода (Милковица) - Ботев (Комарево)                    4:1
Левски (Брест) - Ракета 1111 (Буковлък)                   1:0
Единство (Долни Дъбник) - Борба 10 (Шияково)              1:1
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)    0:3
Плевен 2009 (Плевен) - Локомотив (Левски)                 2:2

                           III кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Левски) - Левски (Горна Митрополия)            2:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Плевен 2009 (Плевен)                 1:1
Борба 10 (Шияково) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    2:2
Ракета 1111 (Буковлък) - Единство (Долни Дъбник)          3:0 сл.*
* - гостите пристигат само с 6 футболиста.
Ботев (Комарево) - Левски (Брест)                         2:5
Славия (Новачене) - Свобода (Милковица)                   1:0
Ювентус (Малчика) - Пордим (Пордим)                       6:0

                           IV кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Пордим (Пордим)               4:0
Свобода (Милковица) - Ювентус (Малчика)                   0:4
Левски (Брест) - Славия (Новачене)                        5:1
Единство (Долни Дъбник) - Ботев (Комарево)                2:5
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ракета 1111 (Бук.)    1:0
Плевен 2009 (Плевен) - Борба 10 (Шияково)                 6:1
Локомотив (Левски) - Мизия 2005 (Кнежа)                   0:1

                           V кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Горна Митрополия)            3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Борба 10 (Шияково) - Локомотив (Левски)                   3:1
Ракета 1111 (Буковлък) - Плевен 2009 (Плевен)             1:0
Ботев (Комарево) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)      3:3
Славия (Новачене) - Единство (Долни Дъбник)               2:2
Ювентус (Малчика) - Левски (Брест)                        2:0
Пордим (Пордим) - Свобода (Милковица)                     8:3

                           VI кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Свобода (Милковица)           3:2
Левски (Брест) - Пордим (Пордим)                          2:0
Единство (Долни Дъбник) - Ювентус (Малчика)               3:4
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Славия (Новачене)     3:2
Плевен 2009 (Плевен) - Ботев (Комарево)                   2:1
Локомотив (Левски) - Ракета 1111 (Буковлък)               6:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Борба 10 (Шияково)                   3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.

                           VII кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Борба 10 (Шияково) - Левски (Горна Митрополия)            2:0
Ракета 1111 (Буковлък) - Мизия 2005 (Кнежа)               2:1
Ботев (Комарево) - Локомотив (Левски)                     5:1
Славия (Новачене) - Плевен 2009 (Плевен)                  0:1 *
* - заради сбиване на привърженици на двата отбора, и Славия и Плевен 2009
    са наказани с лишаване от домакинство за 1 мач. Плевен 2009 е наказан
    с последно предупреждение за изваждане от групата.
Ювентус (Малчика) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     3:1
Пордим (Пордим) - Единство (Долни Дъбник)                 4:2
Свобода (Милковица) - Левски (Брест)                      1:5

                           VIII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Левски (Брест)                1:2
Единство (Долни Дъбник) - Свобода (Милковица)             0:0
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Пордим (Пордим)       0:4 сл.*
* - прекратена при 0:1, когато играчи на домакините атакуват съдиите
    и футболисти на гостите. На Тръстеник е присъдена служебна загуба
    с 0:4 и отборът е наказан с лишаване от домакинство за 8 мача.
Плевен 2009 (Плевен) - Ювентус (Малчика)                  0:0
Локомотив (Левски) - Славия (Новачене)                    2:1
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево)                     5:0
Борба 10 (Шияково) - Ракета 1111 (Буковлък)               4:4

                           IX кръг

26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Ракета 1111 (Буковлък) - Левски (Горна Митрополия)        1:0
Ботев (Комарево) - Борба 10 (Шияково)                     5:3
Славия (Новачене) - Мизия 2005 (Кнежа)                    1:1
Ювентус (Малчика) - Локомотив (Левски)                    3:1
Пордим (Пордим) - Плевен 2009 (Плевен)                    2:1
Свобода (Милковица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   2:2
Левски (Брест) - Единство (Долни Дъбник)                  8:1

                           X кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Единство (Долни Дъбник)       0:0
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Левски (Брест)        1:3
Плевен 2009 (Плевен) - Свобода (Милковица)                8:1
Локомотив (Левски) - Пордим (Пордим)                      1:3
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    3:1
Борба 10 (Шияково) - Славия (Новачене)                    4:2
Ракета 1111 (Буковлък) - Ботев (Комарево)                 3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.

                           XI кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Ботев (Комарево) - Левски (Горна Митрополия)              5:0
Славия (Новачене) - Ракета 1111 (Буковлък)                1:4
Ювентус (Малчика) - Борба 10 (Шияково)                   10:0
Пордим (Пордим) - Мизия 2005 (Кнежа)                      1:2
Свобода (Милковица) - Локомотив (Левски)                  0:1
Левски (Брест) - Плевен 2009 (Плевен)                     0:2
Единство (Долни Дъбник) - Тръстеник 2009 (Д.Митрополия)   1:6

                           XII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Тръстеник 2009 (Д.Митрополия) 1:6
Плевен 2009 (Плевен) - Единство (Долни Дъбник)            3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Локомотив (Левски) - Левски (Брест)                       0:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Свобода (Милковица)                  6:1
Борба 10 (Шияково) - Пордим (Пордим)                      3:3
Ракета 1111 (Буковлък) - Ювентус (Малчика)                0:3 сл.
* - домакините не осигуряват охрана и медицинско лице.
Ботев (Комарево) - Славия (Новачене)                      4:1

                           XIII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Славия (Новачене) - Левски (Горна Митрополия)             2:1
Ювентус (Малчика) - Ботев (Комарево)                      3:0
Пордим (Пордим) - Ракета 1111 (Буковлък)                  6:0 сл.*
* - прекратен при 3:1, когато футболистите на гостите атакуват съдията
    и му нанасят побой. На Пордим е присъдена служебна победа с 6:0.
Свобода (Милковица) - Борба 10 (Шияково)                  2:1
Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа)                       0:2
Единство (Долни Дъбник) - Локомотив (Левски)              2:3
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Плевен 2009 (Плевен)  0:10

* - Заради нанесения побой над съдията в мача им от XIII кръг с Пордим,
Ракета 1111 (Буковлък) е изваден от групата. Резултатите му до този момент
се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи
с 3:0. Най-провинилият се футболист на Ракета 1111 - Коста Илиев Бечков -
е наказан с лишаване от състезателни права за 2 години, а всички останали
футболисти на отбора, записани в тимовия лист за срещата са наказани с
лишаване от състезателни права до края на сезона.

                           XIV кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Плевен 2009 (Плевен)          0:3
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Локомотив (Левски)    0:2
Единство (Долни Дъбник) - Мизия 2005 (Кнежа)              1:7
Левски (Брест) - Борба 10 (Шияково)                       2:2
Свобода (Милковица) - Ракета 1111 (Буковлък)              3:0 сл.
Пордим (Пордим) - Ботев (Комарево)                        2:0
Ювентус (Малчика) - Славия (Новачене)                     6:0

                           XV кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Левски (Горна Митрополия)             2:1
Славия (Новачене) - Пордим (Пордим)                       1:1
Ботев (Комарево) - Свобода (Милковица)                    2:1
Ракета 1111 (Буковлък) - Левски (Брест)                   0:3 сл.
Борба 10 (Шияково) - Единство (Долни Дъбник)              6:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    2:1
Локомотив (Левски) - Плевен 2009 (Плевен)                 0:1

                           XVI кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Локомотив (Левски)            3:1
Плевен 2009 (Плевен) - Мизия 2005 (Кнежа)                 0:0
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Борба 10 (Шияково)    3:4
Единство (Долни Дъбник) - Ракета 1111 (Буковлък)          3:0 сл.
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                         1:2
Свобода (Милковица) - Славия (Новачене)                   1:2
Пордим (Пордим) - Ювентус (Малчика)                       0:2

                           XVII кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Пордим (Пордим) - Левски (Горна Митрополия)               0:2
Ювентус (Малчика) - Свобода (Милковица)                   4:1
Славия (Новачене) - Левски (Брест)                        2:1
Ботев (Комарево) - Единство (Долни Дъбник)                5:1
Ракета 1111 (Буковлък) - Тръстеник 2009 (Д.Митрополия)    0:3 сл.
Борба 10 (Шияково) - Плевен 2009 (Плевен)                 0:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Локомотив (Левски)                   2:0

                           XVIII кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)            2:0
Локомотив (Левски) - Борба 10 (Шияково)                   1:0
Плевен 2009 (Плевен) - Ракета 1111 (Буковлък)             3:0 сл.
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ботев (Комарево)      0:1
Единство (Долни Дъбник) - Славия (Новачене)               2:1
Левски (Брест) - Ювентус (Малчика)                        2:4
Свобода (Милковица) - Пордим (Пордим)                     2:3

                           XIX кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Свобода (Милковица) - Левски (Горна Митрополия)           1:1
Пордим (Пордим) - Левски (Брест)                          1:2
Ювентус (Малчика) - Единство (Долни Дъбник)               6:1
Славия (Новачене) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     3:1
Ботев (Комарево) - Плевен 2009 (Плевен)                   0:4
Ракета 1111 (Буковлък) - Локомотив (Левски)               0:3 сл.
Борба 10 (Шияково) - Мизия 2005 (Кнежа)                   0:4

                           XX кръг

19 април 2014, събота, 16:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Борба 10 (Шияково)            4:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Ракета 1111 (Буковлък)               3:0 сл.
Локомотив (Левски) - Ботев (Комарево)                     3:0
Плевен 2009 (Плевен) - Славия (Новачене)                  5:2
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ювентус (Малчика)     0:2
Единство (Долни Дъбник) - Пордим (Пордим)                 1:2
Левски (Брест) - Свобода (Милковица)                      3:0

                           XXI кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Левски (Брест) - Левски (Горна Митрополия)                1:0
Свобода (Милковица) - Единство (Долни Дъбник)             2:1
Пордим (Пордим) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)       4:4
Ювентус (Малчика) - Плевен 2009 (Плевен)                  3:4
Славия (Новачене) - Локомотив (Левски)                    1:0
Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа)                     1:4
Ракета 1111 (Буковлък) - Борба 10 (Шияково)               0:3 сл.

                           XXII кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Ракета 1111 (Буковлък)        3:0 сл.
Борба 10 (Шияково) - Ботев (Комарево)                     5:1
Мизия 2005 (Кнежа) - Славия (Новачене)                    4:1
Локомотив (Левски) - Ювентус (Малчика)                    0:1
Плевен 2009 (Плевен) - Пордим (Пордим)                    6:1
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица)   8:3
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Брест)                  0:3

                           XXIII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Горна Митрополия)       0:6
Левски (Брест) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)        1:1
Свобода (Милковица) - Плевен 2009 (Плевен)                2:8
Пордим (Пордим) - Локомотив (Левски)                      5:2
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                    6:1
Славия (Новачене) - Борба 10 (Шияково)                    5:2
Ботев (Комарево) - Ракета 1111 (Буковлък)                 3:0 сл.

                           XXIV кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Ботев (Комарево)              7:0
Ракета 1111 (Буковлък) - Славия (Новачене)                0:3 сл.
Борба 10 (Шияково) - Ювентус (Малчика)                    1:3
Мизия 2005 (Кнежа) - Пордим (Пордим)                      4:1
Локомотив (Левски) - Свобода (Милковица)                  3:0
Плевен 2009 (Плевен) - Левски (Брест)                     3:0
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Единство (Д.Дъбник)   7:1

                           XXV кръг

23 май 2014, петък, 18:30 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Левски (Г.Митрополия) 3:6
Единство (Долни Дъбник) - Плевен 2009 (Плевен)            0:3
Левски (Брест) - Локомотив (Левски)                       3:0
Свобода (Милковица) - Мизия 2005 (Кнежа)                  2:5
Пордим (Пордим) - Борба 10 (Шияково)                      1:4
Ювентус (Малчика) - Ракета 1111 (Буковлък)                3:0 сл.
Славия (Новачене) - Ботев (Комарево)                      4:3

                           XXVI кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Славия (Новачене)             3:0 сл.
Ботев (Комарево) - Ювентус (Малчика)                      2:4
Ракета 1111 (Буковлък) - Пордим (Пордим)                  0:3 сл.
Борба 10 (Шияково) - Свобода (Милковица)                  2:1
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Брест)                       4:2
Локомотив (Левски) - Единство (Долни Дъбник)              3:1
Плевен 2009 (Плевен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  2:0

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - изток 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак (Муселиево)                16   12   1   3   49:14   37 [+] Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Осъм (Козар Белене)                16   11   3   2   34:16   36
 3. Обнова (Обнова)                    16    9   2   5   30:23   29
 4. Динамо (Изгрев)                    16    6   4   6   26:33   22
 5. Виная (Згалево)                    16    6   3   7   38:34   21 <-
 6. Ботев (Трънчовица)                 16    5   3   8   21:25   18
 7. Космос (Каменец)                   16    4   5   7   26:38   17
 8. Победа (Градище)                   16    4   3   9   29:36   15 [+][*]
 9. Ботев (Вълчитрън)                  16    2   2  12   16:50    8
 -. Славия (Асеновци)                   3    1   1   1    6:5     - [*]

Бележки
  - Славия (Новачене), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Левски (Одърне), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Милковица 09 (Милковица), 2-ри в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон;
е преместен в "Б" ОФГ - център.
  - Виная (Згалево), 9-ти в "Б" ОФГ център през изминалия сезон; е преместен
в "Б" ОФГ - изток.
  - Градище 1932 (Градище), 11-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се преименува
и премества седалището си. Новият отбор е Локомотив (Левски). В градище се
създава нов отбор - Победа, който се включва в "Б" ОФГ - изток.
  - Спартак (Муселиево) се включва в групата.
  - Славия (Асеновци) е изваден от групата заради "саморазправа на охраната на срещата [...], събличане
на униформа, ритане и удряне на пом.съдията, удари на на гл.съдия, за обиди, закани, вадене на вили и
бухалки" по време и след срещата от III кръг Славия - Осъм (Козар Белене), завършила 1:1. Резултатите
на отбора до този момент се анулират, а противниците му по програма до края на първенството почиват.   

                           I кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Победа (Градище) - Виная (Згалево)                        0:5
Обнова (Обнова) - Динамо (Изгрев)                         0:1
Спартак (Муселиево) - Осъм (Козар Белене)                 0:2
Ботев (Трънчовица) - Космос (Каменец)                     2:0
Славия (Асеновци) - Ботев (Вълчитрън)                     3:0 сл.*  /анулиран/
* - гостите предоставят нередовни медицински документи.

                           II кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Виная (Згалево) - Ботев (Вълчитрън)                       7:0
Космос (Каменец) - Славия (Асеновци)                      4:2  /анулиран/
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Трънчовица)                  3:1
Динамо (Изгрев) - Спартак (Муселиево)                     0:0
Победа (Градище) - Обнова (Обнова)                        1:2

                           III кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Обнова (Обнова) - Виная (Згалево)                         3:2
Спартак (Муселиево) - Победа (Градище)                    3:0
Ботев (Трънчовица) - Динамо (Изгрев)                      4:0
Славия (Асеновци) - Осъм (Козар Белене)                   1:1 *  /анулиран/
Ботев (Вълчитрън) - Космос (Каменец)                      1:2

* - Славия (Асеновци) е изваден от групата заради "саморазправа на охраната на срещата [...], събличане
на униформа, ритане и удряне на пом.съдията, удари на на гл.съдия, за обиди, закани, вадене на вили и
бухалки" по време и след срещата от III кръг Славия - Осъм (Козар Белене), завършила 1:1. Резултатите
на отбора до този момент се анулират, а противниците му по програма до края на първенството почиват.   

                           IV кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Виная (Згалево) - Космос (Каменец)                        1:1
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Вълчитрън)                   4:0
Динамо (Изгрев) - Славия (Асеновци)                       анулиран
Победа (Градище) - Ботев (Трънчовица)                     1:2
Обнова (Обнова) - Спартак (Муселиево)                     3:2

                           V кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Спартак (Муселиево) - Виная (Згалево)                     6:1
Ботев (Трънчовица) - Обнова (Обнова)                      0:2
Славия (Асеновци) - Победа (Градище)
Ботев (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев)                       1:4
Космос (Каменец) - Осъм (Козар Белене)                    2:2

                           VI кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Виная (Згалево) - Осъм (Козар Белене)                     2:2
Динамо (Изгрев) - Космос (Каменец)                        3:3
Победа (Градище) - Ботев (Вълчитрън)                      5:3
Обнова (Обнова) - Славия (Асеновци)
Спартак (Муселиево) - Ботев (Трънчовица)                  3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.

                           VII кръг

26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Виная (Згалево)                      3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Славия (Асеновци) - Спартак (Муселиево)
Ботев (Вълчитрън) - Обнова (Обнова)                       1:3
Космос (Каменец) - Победа (Градище)                       4:4
Осъм (Козар Белене) - Динамо (Изгрев)                     2:0

                           VIII кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Виная (Згалево) - Динамо (Изгрев)                         6:1
Победа (Градище) - Осъм (Козар Белене)                    1:2
Обнова (Обнова) - Космос (Каменец)                        3:0
Спартак (Муселиево) - Ботев (Вълчитрън)                   отложен
Ботев (Трънчовица) - Славия (Асеновци)
16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Спартак (Муселиево) - Ботев (Вълчитрън)                   4:0

                           IX кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Славия (Асеновци) - Виная (Згалево)
Ботев (Вълчитрън) - Ботев (Трънчовица)                    0:0
Космос (Каменец) - Спартак (Муселиево)                    0:2
Осъм (Козар Белене) - Обнова (Обнова)                     3:1
Динамо (Изгрев) - Победа (Градище)                        1:1

                           VIII кръг - отложен мач

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Спартак (Муселиево) - Ботев (Вълчитрън)                   4:0

                           X кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Виная (Згалево) - Победа (Градище)                        3:2
Динамо (Изгрев) - Обнова (Обнова)                         1:4
Осъм (Козар Белене) - Спартак (Муселиево)                 1:2
Космос (Каменец) - Ботев (Трънчовица)                     2:4
Ботев (Вълчитрън) - Славия (Асеновци)

                           XI кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Ботев (Вълчитрън) - Виная (Згалево)                       2:3
Славия (Асеновци) - Космос (Каменец)
Ботев (Трънчовица) - Осъм (Козар Белене)                  0:1
Спартак (Муселиево) - Динамо (Изгрев)                     5:1
Обнова (Обнова) - Победа (Градище)                        2:0

                           XII кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Виная (Згалево) - Обнова (Обнова)                         2:2
Победа (Градище) - Спартак (Муселиево)                    2:1
Динамо (Изгрев) - Ботев (Трънчовица)                      2:1
Осъм (Козар Белене) - Славия (Асеновци)
Космос (Каменец) - Ботев (Вълчитрън)                      3:0

                           XIII кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Космос (Каменец) - Виная (Згалево)                        4:2
Ботев (Вълчитрън) - Осъм (Козар Белене)                   2:2
Славия (Асеновци) - Динамо (Изгрев)
Ботев (Трънчовица) - Победа (Градище)                     1:1
Спартак (Муселиево) - Обнова (Обнова)                     4:0

                           XIV кръг

19 април 2014, събота, 16:00 ч:
Виная (Згалево) - Спартак (Муселиево)                     1:3
Обнова (Обнова) - Ботев (Трънчовица)                      0:0
Победа (Градище) - Славия (Асеновци)
Динамо (Изгрев) - Ботев (Вълчитрън)                       3:0
Осъм (Козар Белене) - Космос (Каменец)                    3:0

                           XV кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Осъм (Козар Белене) - Виная (Згалево)                     1:0
Космос (Каменец) - Динамо (Изгрев)                        1:1
Ботев (Вълчитрън) - Победа (Градище)                      4:3
Славия (Асеновци) - Обнова (Обнова)
Ботев (Трънчовица) - Спартак (Муселиево)                  2:5

                           XVI кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Виная (Згалево) - Ботев (Трънчовица)                      3:0
Спартак (Муселиево) - Славия (Асеновци)
Обнова (Обнова) - Ботев (Вълчитрън)                       3:0
Победа (Градище) - Космос (Каменец)                       3:0
Динамо (Изгрев) - Осъм (Козар Белене)                     3:1

                           XVII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Виная (Згалево)                         4:0
Осъм (Козар Белене) - Победа (Градище)                    2:1
Космос (Каменец) - Обнова (Обнова)                        3:1
Ботев (Вълчитрън) - Спартак (Муселиево)                   0:3
Славия (Асеновци) - Ботев (Трънчовица)

                           XVIII кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Виная (Згалево) - Славия (Асеновци)
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Вълчитрън)                    1:2
Спартак (Муселиево) - Космос (Каменец)                    6:1
Обнова (Обнова) - Осъм (Козар Белене)                     1:3
Победа (Градище) - Динамо (Изгрев)                        4:1

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - център 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чавдар (Бръшляница)                22   19   0   3   68:18   57     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Бойчинов (Коиловци)                22   17   2   3   79:13   53
 3. Космос (Гривица)                   22   13   3   6   44:22   42
 4. Вихър (Славяново)                  22   13   2   7   60:30   41 [+]
 5. Устрем (Крета)                     22   11   4   7   51:45   37
 6. Дунав (Гиген)                      22   10   4   8   43:41   34 <-
 7. Ясен (Ясен)                        22    8   6   8   22:23   30 [+]
 8. Спартак (Божурица)                 22    8   3  11   37:55   27 [+]
 9. Бенковски (Опанец)                 22    7   2  13   40:62   23
10. Ботев (Долна Митрополия)           22    4   2  16   27:59   14
11. Искър (Ореховица)                  22    4   1  17   29:87   13 [+]
12. Милковица 09 (Милковица)           22    2   3  17   20:65    9 <- [*]

Бележки
  - Свобода (Милковица), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Тръстеник 2009 II (Долна Митрополия), 8-ми през изминалия сезон; се
отказва от участие.
  - Виная (Згалево), 9-ти в "Б" ОФГ - център през изминалия сезон; е
преместен в "Б" ОФГ - изток.
  - Милковица 09 (Милковица), 2-ри в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон;
е преместен в "Б" ОФГ - център.
  - Дунав (Гиген), 3-ти в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен
в "Б" ОФГ - център.
  - Спартак (Божурица), Искър (Ореховица), Вихър (Славяново) и Ясен (Ясен)
се включват в групата.
  - Милковица 09 (Милковица) играе домакинските си мачове в Долни Вит.
  - Милковица 09 (Милковица) се отказва от участие след XIV кръг. Резултатите
на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края
се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Устрем (Крета)                      4:1
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Ясен (Ясен) - Ботев (Долна Митрополия)                    1:0
Бенковски (Опанец) - Спартак (Божурица)                   3:2
Космос (Гривица) - Чавдар (Бръшляница)                    3:0
Милковица 09 (Милковица) - Дунав (Гиген)                  0:0
Вихър (Славяново) - Искър (Ореховица)                     6:0

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Дунав (Гиген) - Вихър (Славяново)                         4:0 сл.*
* - прекратен при 1:1, когато гостите напускат терена.
Бойчинов (Коиловци) - Ясен (Ясен)                         6:0
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Крета) - Искър (Ореховица)                        8:1
Чавдар (Бръшляница) - Милковица 09 (Милковица)            4:1
Спартак (Божурица) - Космос (Гривица)                     1:1
Ботев (Долна Митрополия) - Бенковски (Опанец)             2:4

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Бойчинов (Коиловци)                  0:3
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Ясен (Ясен) - Устрем (Крета)                              1:2
Космос (Гривица) - Ботев (Долна Митрополия)               2:0
Милковица 09 (Милковица) - Спартак (Божурица)             3:0
Вихър (Славяново) - Чавдар (Бръшляница)                   2:3
Искър (Ореховица) - Дунав (Гиген)                         1:5

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Космос (Гривица)                    1:2
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Крета) - Дунав (Гиген)                            4:2
Чавдар (Бръшляница) - Искър (Ореховица)                   9:2
Спартак (Божурица) - Вихър (Славяново)                    4:0
Ботев (Долна Митрополия) - Милковица 09 (Милковица)       1:1
Ясен (Ясен) - Бенковски (Опанец)                          3:2

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Милковица 09 (Милковица) - Бойчинов (Коиловци)            1:4
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Устрем (Крета)                       1:1
Космос (Гривица) - Ясен (Ясен)                            0:0
Вихър (Славяново) - Ботев (Долна Митрополия)              4:0
Искър (Ореховица) - Спартак (Божурица)                    0:3
Дунав (Гиген) - Чавдар (Бръшляница)                       0:4

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Вихър (Славяново)                   2:0
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Крета) - Чавдар (Бръшляница)                      1:3
Спартак (Божурица) - Дунав (Гиген)                        1:1
Ботев (Долна Митрополия) - Искър (Ореховица)              3:0
Ясен (Ясен) - Милковица 09 (Милковица)                    4:0
Бенковски (Опанец) - Космос (Гривица)                     1:5

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Искър (Ореховица) - Бойчинов (Коиловци)                   0:6
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Космос (Гривица) - Устрем (Крета)                         1:0
Милковица 09 (Милковица) - Бенковски (Опанец)             5:1
Вихър (Славяново) - Ясен (Ясен)                           1:0
Дунав (Гиген) - Ботев (Долна Митрополия)                  3:0 сл.*
* - гостите отказват да започнат мача.
Чавдар (Бръшляница) - Спартак (Божурица)                  6:1

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Дунав (Гиген)                       9:0
27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Крета) - Спартак (Божурица)                       5:2
Ботев (Долна Митрополия) - Чавдар (Бръшляница)            0:3
Ясен (Ясен) - Искър (Ореховица)                           3:1
Бенковски (Опанец) - Вихър (Славяново)                    1:4
Космос (Гривица) - Милковица 09 (Милковица)               5:2

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Бойчинов (Коиловци)                 1:0
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Милковица 09 (Милковица) - Устрем (Крета)                 2:2
Вихър (Славяново) - Космос (Гривица)                      3:2
Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец)                    1:2
Дунав (Гиген) - Ясен (Ясен)                               0:0
Спартак (Божурица) - Ботев (Долна Митрополия)             5:1

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Спартак (Божурица)                  7:0
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Крета) - Ботев (Долна Митрополия)                 4:2
Ясен (Ясен) - Чавдар (Бръшляница)                         1:0
Бенковски (Опанец) - Дунав (Гиген)                        5:3
Космос (Гривица) - Искър (Ореховица)                      4:1
Милковица 09 (Милковица) - Вихър (Славяново)              3:7

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Ботев (Долна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)            0:3
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Славяново) - Устрем (Крета)                       10:0
Искър (Ореховица) - Милковица 09 (Милковица)              2:1
Дунав (Гиген) - Космос (Гривица)                          0:2
Чавдар (Бръшляница) - Бенковски (Опанец)                  4:1
Спартак (Божурица) - Ясен (Ясен)                          1:0

                           XII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Устрем (Крета) - Бойчинов (Коиловци)                      1:1
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен)                    1:0
Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец)                   1:0
Чавдар (Бръшляница) - Космос (Гривица)                    2:0
Дунав (Гиген) - Милковица 09 (Милковица)                  3:0
Искър (Ореховица) - Вихър (Славяново)                     1:4

                           XIII кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Ясен (Ясен) - Бойчинов (Коиловци)                         1:3
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Искър (Ореховица) - Устрем (Крета)                        5:1
Вихър (Славяново) - Дунав (Гиген)                         5:0
Милковица 09 (Милковица) - Чавдар (Бръшляница)            0:3
Космос (Гривица) - Спартак (Божурица)                     5:0
Бенковски (Опанец) - Ботев (Долна Митрополия)             3:2

                           XIV кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Бенковски (Опанец)                  4:0
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Устрем (Крета) - Ясен (Ясен)                              2:0
Ботев (Долна Митрополия) - Космос (Гривица)               2:1
Спартак (Божурица) - Милковица 09 (Милковица)             5:1
Чавдар (Бръшляница) - Вихър (Славяново)                   3:0
Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица)                         4:1

* - Милковица 09 (Милковица) се отказва от участие след XIV кръг. Резултатите
на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края
се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XV кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Космос (Гривица) - Бойчинов (Коиловци)                    0:3
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Дунав (Гиген) - Устрем (Крета)                            1:2
Искър (Ореховица) - Чавдар (Бръшляница)                   0:3
Вихър (Славяново) - Спартак (Божурица)                    3:0
Милковица 09 (Милковица) - Ботев (Долна Митрополия)       0:3 сл.
Бенковски (Опанец) - Ясен (Ясен)                          1:1

                           XVI кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Милковица 09 (Милковица)            3:0 сл.
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Крета) - Бенковски (Опанец)                       7:4
Ясен (Ясен) - Космос (Гривица)                            1:0
Ботев (Долна Митрополия) - Вихър (Славяново)              0:4
Спартак (Божурица) - Искър (Ореховица)                    5:1
Чавдар (Бръшляница) - Дунав (Гиген)                       4:0

                           XVII кръг

19 април 2014, събота, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) - Бойчинов (Коиловци)                   1:1
20 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Устрем (Крета)                      2:1
Дунав (Гиген) - Спартак (Божурица)                        3:0
Искър (Ореховица) - Ботев (Долна Митрополия)              4:2
Милковица 09 (Милковица) - Ясен (Ясен)                    0:3 сл.
Космос (Гривица) - Бенковски (Опанец)                     3:0

                           XVIII кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Искър (Ореховица)                   9:1
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Крета) - Космос (Гривица)                         0:0
Бенковски (Опанец) - Милковица 09 (Милковица)             3:0 сл.
Ясен (Ясен) - Вихър (Славяново)                           0:0
Ботев (Долна Митрополия) - Дунав (Гиген)                  2:5
Спартак (Божурица) - Чавдар (Бръшляница)                  1:5

                           XIX кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Дунав (Гиген) - Бойчинов (Коиловци)                       3:1
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Божурица) - Устрем (Крета)                       1:0
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Долна Митрополия)            2:0
Искър (Ореховица) - Ясен (Ясен)                           0:0
Вихър (Славяново) - Бенковски (Опанец)                    2:1
Милковица 09 (Милковица) - Космос (Гривица)               0:3 сл.

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Чавдар (Бръшляница)                 3:1
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Устрем (Крета) - Милковица 09 (Милковица)                 3:0 сл.
Космос (Гривица) - Вихър (Славяново)                      2:1
Бенковски (Опанец) - Искър (Ореховица)                    6:3
Ясен (Ясен) - Дунав (Гиген)                               0:0
Ботев (Долна Митрополия) - Спартак (Божурица)             4:4

                           XXI кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Спартак (Божурица) - Бойчинов (Коиловци)                  0:3
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Долна Митрополия) - Устрем (Крета)                 2:3
Чавдар (Бръшляница) - Ясен (Ясен)                         3:0
Дунав (Гиген) - Бенковски (Опанец)                        3:0
Искър (Ореховица) - Космос (Гривица)                      1:3
Вихър (Славяново) - Милковица 09 (Милковица)              3:0 сл.

                           XXII кръг

21 май 2014, сряда, 18:30 ч:
Устрем (Крета) - Вихър (Славяново)                        3:0
Милковица 09 (Милковица) - Искър (Ореховица)              0:3 сл.
Космос (Гривица) - Дунав (Гиген)                          0:3
Бенковски (Опанец) - Чавдар (Бръшляница)                  1:3
Ясен (Ясен) - Спартак (Божурица)                          3:0
Бойчинов (Коиловци) - Ботев (Долна Митрополия)            3:0

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - запад 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак (Койнаре)                  16   13   1   2   73:22   40 [-] Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Писарово)                  16   12   2   2   46:24   38 [+]
 3. Светослав (Лепица)                 16   10   3   3   40:16   33 [-]
 4. Искър (Долни Луковит)              16    9   2   5   32:27   29
 5. Левски (Сухаче)                    16    6   2   8   31:35   20
 6. Ботев (Рупци)                      16    4   3   9   26:45   15
 7. Венци (гр.Искър)                   16    3   3  10   23:48   12
 8. Дреновец (Горник)                  16    3   2  11   24:46   11
 9. Чавдар (Садовец)                   16    3   0  13   22:54    9
 -. Лавров (Горни Дъбник)               8    0   1   7    5:28    - [*]

Бележки
  - Светослав (Лепица), 13-ти; и Спартак (Койнаре), 14-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон
и изваден от групата преди края му; изпадат в "Б" ОФГ - запад.
  - Левски (Горна Митрополия), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Дунав (Гиген), 3-ти в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен
в "Б" ОФГ - център.
  - Левски (Писарово), 10-ти и отказал се от участие по време на изминалия
сезон; отново се включва в групата.
  - След VIII кръг Лавров (Горни Дъбник) е изваден от групата заради трето
неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му до този момент се
анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           I кръг

15 септември 2013, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Рупци) - Светослав (Лепица)                        0:2
Чавдар (Садовец) - Спартак (Койнаре)                      0:4
Венци (гр.Искър) - Левски (Писарово)                      0:1
Искър (Долни Луковит) - Левски (Сухаче)                   2:1
Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник)                 0:0  /анулиран/

                           II кръг

22 септември 2013, неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник)                    3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Левски (Сухаче) - Лавров (Горни Дъбник)                   3:0 сл.*  /анулиран/
* - гостите не се явяват.
Левски (Писарово) - Искър (Долни Луковит)                 2:2
Спартак (Койнаре) - Венци (гр.Искър)                     10:4
Ботев (Рупци) - Чавдар (Садовец)                          7:0

                           III кръг

29 септември 2013, неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Светослав (Лепица)                     1:2
Венци (гр.Искър) - Ботев (Рупци)                          2:2
Искър (Долни Луковит) - Спартак (Койнаре)                 3:0
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Писарово)                 0:5  /анулиран/
Дреновец (Горник) - Левски (Сухаче)                       1:3

                           IV кръг

6 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) - Левски (Сухаче)                      1:1
Левски (Писарово) - Дреновец (Горник)                     3:1
Спартак (Койнаре) - Лавров (Горни Дъбник)                 6:2  /анулиран/
Ботев (Рупци) - Искър (Долни Луковит)                     3:0
Чавдар (Садовец) - Венци (гр.Искър)                       1:4

                           V кръг

13 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Венци (гр.Искър) - Светослав (Лепица)                     0:2
Искър (Долни Луковит) - Чавдар (Садовец)                  1:0
Лавров (Горни Дъбник) - Ботев (Рупци)                     0:3 сл.  /анулиран/
Дреновец (Горник) - Спартак (Койнаре)                     1:2
Левски (Сухаче) - Левски (Писарово)                       1:3

                           VI кръг

20 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) - Левски (Писарово)                    1:1
Спартак (Койнаре) - Левски (Сухаче)                       6:1
Ботев (Рупци) - Дреновец (Горник)                         0:0
Чавдар (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник)                  4:0 сл.*  /анулиран/
* - мачът е прекратен при 1:0, когато гостите остават с по-малко от 7 футболиста на терена.
Венци (гр.Искър) - Искър (Долни Луковит)                  0:0

                           VII кръг

27 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Светослав (Лепица)                2:1
Лавров (Горни Дъбник) - Венци (гр.Искър)                  3:4  /анулиран/
Дреновец (Горник) - Чавдар (Садовец)                      5:2
Левски (Сухаче) - Ботев (Рупци)                           4:0
Левски (Писарово) - Спартак (Койнаре)                     2:0

                           VIII кръг

3 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре)                    0:1
Ботев (Рупци) - Левски (Писарово)                         4:2
Чавдар (Садовец) - Левски (Сухаче)                        0:4
Венци (гр.Искър) - Дреновец (Горник)                      0:3
Искър (Долни Луковит) - Лавров (Горни Дъбник)             3:0 сл.* /анулиран/
* - гостите не се явяват. Лавров е изваден от групата.

* - След VIII кръг Лавров (Горни Дъбник) е изваден от групата заради трето
неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му до този момент се
анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           IX кръг

10 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Светослав (Лепица)                анулиран *
* - анулиран след изваждането на Лавров от групата.
Дреновец (Горник) - Искър (Долни Луковит)                 1:3
Левски (Сухаче) - Венци (гр.Искър)                        3:0
Левски (Писарово) - Чавдар (Садовец)                     10:2
Спартак (Койнаре) - Ботев (Рупци)                         3:0

                           X кръг

23 март 2014, неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) - Ботев (Рупци)                        5:1
Спартак (Койнаре) - Чавдар (Садовец)                      3:1
Левски (Писарово) - Венци (гр.Искър)                      3:1
Левски (Сухаче) - Искър (Долни Луковит)                   4:1
Дреновец (Горник)                                         почива

                           XI кръг

30 март 2014, неделя, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Светослав (Лепица)                    0:3
Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово)                 1:2
Венци (гр.Искър) - Спартак (Койнаре)                      2:7
Чавдар (Садовец) - Ботев (Рупци)                          1:0
Левски (Сухаче)                                           почива

                           XII кръг

6 април 2014, неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) - Чавдар (Садовец)                     3:0
Ботев (Рупци) - Венци (гр.Искър)                          4:2
Спартак (Койнаре) - Искър (Долни Луковит)                 8:1
Левски (Сухаче) - Дреновец (Горник)                       3:2
Левски (Писарово)                                         почива

                           XIII кръг

13 април 2014, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Светослав (Лепица)                      1:5
Дреновец (Горник) - Левски (Писарово)                     1:3
Искър (Долни Луковит) - Ботев (Рупци)                     6:1
Венци (гр.Искър) - Чавдар (Садовец)                       2:1
Спартак (Койнаре)                                         почива

                           XIV кръг

20 април 2014, неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) - Венци (гр.Искър)                     4:1
Чавдар (Садовец) - Искър (Долни Луковит)                  1:2
Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник)                     7:0
Левски (Писарово) - Левски (Сухаче)                       2:0
Ботев (Рупци)                                             почива

                           XV кръг

27 април 2014, неделя, 11:00 ч:
Левски (Писарово) - Светослав (Лепица)                    4:2
Левски (Сухаче) - Спартак (Койнаре)                       2:4
Дреновец (Горник) - Ботев (Рупци)                         4:2
Искър (Долни Луковит) - Венци (гр.Искър)                  5:0
Чавдар (Садовец)                                          почива

                           XVI кръг

4 май 2014, неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) - Искър (Долни Луковит)                3:0
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      7:3
Ботев (Рупци) - Левски (Сухаче)                           1:1
Спартак (Койнаре) - Левски (Писарово)                     6:2
Венци (гр.Искър)                                          почива

                           XVII кръг

11 май 2014, неделя, 11:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Светослав (Лепица)                    3:3
Левски (Писарово) - Ботев (Рупци)                         4:1
Левски (Сухаче) - Чавдар (Садовец)                        2:4
Дреновец (Горник) - Венци (гр.Искър)                      2:2
Искър (Долни Луковит)                                     почива

                           XVIII кръг

18 май 2014, неделя, 11:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Дреновец (Горник)                 3:0
Венци (гр.Искър) - Левски (Сухаче)                        3:0
Чавдар (Садовец) - Левски (Писарово)                      1:2
Ботев (Рупци) - Спартак (Койнаре)                         0:9
Светослав (Лепица)                                        почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com