bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Русе 2013/14


ОФГ Русе - изток 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Динамо 2011 (Стамболово)           18   11   5   2   35:18   38
 2. Марисан (Русе)                     18   12   1   5   59:16   37
 3. Сокол (Червена вода)               18   11   3   4   53:21   36     [1 0 1  3:3  3, 3 гола на чужд терен]
 4. Дунав (Сливо поле)                 18   11   3   4   38:16   36     [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 18    8   6   4   26:25   30
 6. Глоджево (Глоджево)                18    9   2   7   33:25   29
 7. Дунарит (Николово)                 18    5   2  11   23:40   17
 8. Вихър (Семерджиево)                18    4   2  12   28:56   14
 9. Юделник (Юделник)                  18    3   2  13   32:56   11
10. Ветово 2007 (Ветово)               18    2   2  14   12:66    8 [+]

Бележки
  - Аристон (Русе), 14-ти и отказал се от участие по време на миналия сезон в Североизточна
"В" АФГ; има право да се включи в групата, но отказва. Клубът закрива мъжкия си отбор, но
остава с действаща ДЮШ.
  - Дунав 2010 II (Русе), 2-ри; Смирненски (Смирненски), 10-ти; и Ботев (Голямо Враново),
11-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Ветово 2007 (Ветово) се включва в групата.
  - Марисан (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе.

                           I кръг

15 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Ветово 2007 (Ветово) - Динамо 2011 (Стамболово)           2:3
Вихър (Семерджиево) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)  1:1
Юделник (Юделник) - Глоджево (Глоджево)                   4:0
Дунав (Сливо поле) - Дунарит (Николово)                   2:0
Марисан (Русе) - Сокол (Червена вода)                     0:1

                           II кръг

22 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Сокол (Червена вода)           1:1
Дунарит (Николово) - Марисан (Русе)                       0:2
Глоджево (Глоджево) - Дунав (Сливо поле)                  1:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Юделник (Юделник)    2:0
Ветово 2007 (Ветово) - Вихър (Семерджиево)                4:2

                           III кръг

29 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Семерджиево) - Динамо 2011 (Стамболово)            0:2
Юделник (Юделник) - Ветово 2007 (Ветово)                  9:1
Дунав (Сливо поле) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   0:0
Марисан (Русе) - Глоджево (Глоджево)                      0:1
Сокол (Червена вода) - Дунарит (Николово)                 6:0

                           IV кръг

6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Дунарит (Николово)             3:0
Глоджево (Глоджево) - Сокол (Червена вода)                1:1
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Марисан (Русе)       1:5
Ветово 2007 (Ветово) - Дунав (Сливо поле)                 1:1
Вихър (Семерджиево) - Юделник (Юделник)                   4:3

                           V кръг

13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Юделник (Юделник) - Динамо 2011 (Стамболово)              0:4
Дунав (Сливо поле) - Вихър (Семерджиево)                  5:1
Марисан (Русе) - Ветово 2007 (Ветово)                     9:0
Сокол (Червена вода) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 7:0
Дунарит (Николово) - Глоджево (Глоджево)                  3:2

                           VI кръг

20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Глоджево (Глоджево)            2:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово)   4:1
Ветово 2007 (Ветово) - Сокол (Червена вода)               1:0
Вихър (Семерджиево) - Марисан (Русе)                      1:5
Юделник (Юделник) - Дунав (Сливо поле)                    2:5

                           VII кръг

27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Динамо 2011 (Стамболово)             2:2
Марисан (Русе) - Юделник (Юделник)                        4:0
Сокол (Червена вода) - Вихър (Семерджиево)                4:2
Дунарит (Николово) - Ветово 2007 (Ветово)                 4:0
Глоджево (Глоджево) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)  2:0

                           VIII кръг

3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Приста 2000 (кв.Средна кула)   1:0
Ветово 2007 (Ветово) - Глоджево (Глоджево)                0:2
Вихър (Семерджиево) - Дунарит (Николово)                  2:0
Юделник (Юделник) - Сокол (Червена вода)                  1:2
Дунав (Сливо поле) - Марисан (Русе)                       3:0

                           IX кръг

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Марисан (Русе) - Динамо 2011 (Стамболово)                 0:1
Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле)                 0:1
Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник)                    3:1
Глоджево (Глоджево) - Вихър (Семерджиево)                 3:1
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ветово 2007 (Ветово) 4:0

                           X кръг

23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Ветово 2007 (Ветово)           4:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Вихър (Семерджиево)  2:2
Глоджево (Глоджево) - Юделник (Юделник)                   4:0
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)                   0:1
Сокол (Червена вода) - Марисан (Русе)                     2:3

                           XI кръг

30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Динамо 2011 (Стамболово)           1:2
Марисан (Русе) - Дунарит (Николово)                       5:1
Дунав (Сливо поле) - Глоджево (Глоджево)                  2:0
Юделник (Юделник) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)    0:2
Вихър (Семерджиево) - Ветово 2007 (Ветово)                1:0

                           XII кръг

6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Вихър (Семерджиево)            2:0
Ветово 2007 (Ветово) - Юделник (Юделник)                  0:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав (Сливо поле)   1:0
Глоджево (Глоджево) - Марисан (Русе)                      0:2
Дунарит (Николово) - Сокол (Червена вода)                 0:1

                           XIII кръг

13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Дунарит (Николово) - Динамо 2011 (Стамболово)             2:2
Сокол (Червена вода) - Глоджево (Глоджево)                4:3
Марисан (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       1:1
Дунав (Сливо поле) - Ветово 2007 (Ветово)                 4:0
Юделник (Юделник) - Вихър (Семерджиево)                   3:6

                           XIV кръг

20 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Юделник (Юделник)              2:1
Вихър (Семерджиево) - Дунав (Сливо поле)                  1:2
Ветово 2007 (Ветово) - Марисан (Русе)                     0:10
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Сокол (Червена вода) 0:0
Глоджево (Глоджево) - Дунарит (Николово)                  3:1

                           XV кръг

27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Глоджево (Глоджево) - Динамо 2011 (Стамболово)            1:1
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   1:2
Сокол (Червена вода) - Ветово 2007 (Ветово)               5:1
Марисан (Русе) - Вихър (Семерджиево)                      5:0
Дунав (Сливо поле) - Юделник (Юделник)                    5:1

                           XVI кръг

4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Дунав (Сливо поле)             0:3
Юделник (Юделник) - Марисан (Русе)                        2:1
Вихър (Семерджиево) - Сокол (Червена вода)                0:6
Ветово 2007 (Ветово) - Дунарит (Николово)                 0:1
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Глоджево (Глоджево)  2:1

                           XVII кръг

11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Динамо 2011 (Стамб.) 1:1
Глоджево (Глоджево) - Ветово 2007 (Ветово)                4:0
Дунарит (Николово) - Вихър (Семерджиево)                  4:2
Сокол (Червена вода) - Юделник (Юделник)                  9:3
Марисан (Русе) - Дунав (Сливо поле)                       3:0

                           XVIII кръг

18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Динамо 2011 (Стамболово) - Марисан (Русе)                 2:4
Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода)                 2:3
Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово)                    2:2
Вихър (Семерджиево) - Глоджево (Глоджево)                 2:5
Ветово 2007 (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 2:3


нагоре


ОФГ Русе - запад 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Борово 2000 (Борово)               22   16   3   3   53:27   51
 2. Черноломец (Острица)               22   15   3   4   57:22   48
 3. Дунав (Батин)                      22   12   7   3   70:24   43 [+] [1 1 0  2:1  4]
 4. Младост (Екзарх Йосиф)             22   13   4   5   46:18   43     [0 1 1  1:2  1]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Ботев (Копривец)                   22   10   5   7   41:30   35
 6. Янтра (Ценово)                     22   10   4   8   45:36   34
 7. Янтра (Долна Студена)              22    7   4  11   31:31   25
 8. Атлетик (Тръстеник)                22    6   3  13   24:41   21
 9. Спортист (Баниска)                 22    5   4  13   36:52   19     [2 1 1  8:4  7]
10. Партизан (Босилковци)              22    5   4  13   28:44   19 [+] [2 0 2  8:6  6]
11. Левски (Новград)                   22    5   4  13   29:66   19     [1 1 2  3:9  4]
12. Левски (Караманово)                22    5   1  16   25:94   16

Бележки
  - Дунав (Батин) и Партизан (Босилковци) се включват в групата.
  - Черноломец (Острица) вероятно играе домакинските си мачове в Батишница.

                           I кръг

15 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин)                       0:2
Ботев (Копривец) - Черноломец (Острица)                   2:1
Левски (Караманово) - Левски (Новград)                    5:2
Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово)                    0:0
Спортист (Баниска) - Партизан (Босилковци)                3:0
Младост (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово)             1:3

                           II кръг

22 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Дунав (Батин) - Борово 2000 (Борово)                      2:2
Партизан (Босилковци) - Младост (Екзарх Йосиф)            1:3
Янтра (Ценово) - Спортист (Баниска)                       4:0
Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена)                  1:1
Черноломец (Острица) - Левски (Караманово)                7:0
Атлетик (Тръстеник) - Ботев (Копривец)                    2:0

                           III кръг

29 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Копривец) - Дунав (Батин)                          1:2
Левски (Караманово) - Атлетик (Тръстеник)                 2:2
Янтра (Долна Студена) - Черноломец (Острица)              0:4
Спортист (Баниска) - Левски (Новград)                     3:0
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово)                   3:0
Борово 2000 (Борово) - Партизан (Босилковци)              5:0

                           IV кръг

6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Батин) - Партизан (Босилковци)                     4:0
Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово)                     3:3
Левски (Новград) - Младост (Екзарх Йосиф)                 2:1
Черноломец (Острица) - Спортист (Баниска)                 4:0
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Долна Студена)               0:0
Ботев (Копривец) - Левски (Караманово)                    3:0

                           V кръг

13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (Караманово) - Дунав (Батин)                       0:6
Янтра (Долна Студена) - Ботев (Копривец)                  0:1
Спортист (Баниска) - Атлетик (Тръстеник)                  2:1
Младост (Екзарх Йосиф) - Черноломец (Острица)             0:0
Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград)                   7:1
Партизан (Босилковци) - Янтра (Ценово)                    0:2

                           VI кръг

20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Батин) - Янтра (Ценово)                            0:1
Левски (Новград) - Партизан (Босилковци)                  2:1
Черноломец (Острица) - Борово 2000 (Борово)               2:4
Атлетик (Тръстеник) - Младост (Екзарх Йосиф)              0:3
Ботев (Копривец) - Спортист (Баниска)                     2:2
Левски (Караманово) - Янтра (Долна Студена)               2:0

                           VII кръг

27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин)                     3:0
Спортист (Баниска) - Левски (Караманово)                 14:1
Младост (Екзарх Йосиф) - Ботев (Копривец)                 1:2
Борово 2000 (Борово) - Атлетик (Тръстеник)                1:0
Партизан (Босилковци) - Черноломец (Острица)              0:1
Янтра (Ценово) - Левски (Новград)                         3:0

                           VIII кръг

3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Батин) - Левски (Новград)                          7:0
Черноломец (Острица) - Янтра (Ценово)                     2:1
Атлетик (Тръстеник) - Партизан (Босилковци)               3:1
Ботев (Копривец) - Борово 2000 (Борово)                   1:2
Левски (Караманово) - Младост (Екзарх Йосиф)              1:4
Янтра (Долна Студена) - Спортист (Баниска)                2:0

                           IX кръг

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Баниска) - Дунав (Батин)                        2:1
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена)            2:0
Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово)                3:0
Партизан (Босилковци) - Ботев (Копривец)                  5:5
Янтра (Ценово) - Атлетик (Тръстеник)                      2:1
Левски (Новград) - Черноломец (Острица)                   0:3

                           X кръг

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Батин) - Черноломец (Острица)                      2:2
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Новград)                    2:1
Ботев (Копривец) - Янтра (Ценово)                         3:4
Левски (Караманово) - Партизан (Босилковци)               1:0
Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово)              1:5
Спортист (Баниска) - Младост (Екзарх Йосиф)               1:3

                           XI кръг

24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин)                    1:2
Борово 2000 (Борово) - Спортист (Баниска)                 2:0
Партизан (Босилковци) - Янтра (Долна Студена)             1:1
Янтра (Ценово) - Левски (Караманово)                      6:2
Левски (Новград) - Ботев (Копривец)                       3:0
Черноломец (Острица) - Атлетик (Тръстеник)                1:0

                           XII кръг

16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник)                       5:2
Черноломец (Острица) - Ботев (Копривец)                   1:3
Левски (Новград) - Левски (Караманово)                    3:2
Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена)                    3:0
Партизан (Босилковци) - Спортист (Баниска)                3:1
Борово 2000 (Борово) - Младост (Екзарх Йосиф)             1:2

                           XIII кръг

23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Дунав (Батин)                      0:0
Младост (Екзарх Йосиф) - Партизан (Босилковци)            4:1
Спортист (Баниска) - Янтра (Ценово)                       1:5
Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград)                  3:0
Левски (Караманово) - Черноломец (Острица)                1:4
Ботев (Копривец) - Атлетик (Тръстеник)                    1:0

                           XIV кръг

30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Батин) - Ботев (Копривец)                          3:0
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Караманово)                 3:0
Черноломец (Острица) - Янтра (Долна Студена)              3:1
Левски (Новград) - Спортист (Баниска)                     1:1
Янтра (Ценово) - Младост (Екзарх Йосиф)                   2:1
Партизан (Босилковци) - Борово 2000 (Борово)              2:1

                           XV кръг

6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Партизан (Босилковци) - Дунав (Батин)                     0:0
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово)                     1:0
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Новград)                 3:0
Спортист (Баниска) - Черноломец (Острица)                 1:3
Янтра (Долна Студена) - Атлетик (Тръстеник)               5:0
Левски (Караманово) - Ботев (Копривец)                    0:2

                           XVI кръг

13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Дунав (Батин) - Левски (Караманово)                      18:1
Ботев (Копривец) - Янтра (Долна Студена)                  3:0
Атлетик (Тръстеник) - Спортист (Баниска)                  0:0
Черноломец (Острица) - Младост (Екзарх Йосиф)             0:0
Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово)                   2:3
Янтра (Ценово) - Партизан (Босилковци)                    0:3

                           XVII кръг

20 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Ценово) - Дунав (Батин)                            3:3
Партизан (Босилковци) - Левски (Новград)                  4:0
Борово 2000 (Борово) - Черноломец (Острица)               0:6
Младост (Екзарх Йосиф) - Атлетик (Тръстеник)              6:2
Спортист (Баниска) - Ботев (Копривец)                     3:3
Янтра (Долна Студена) - Левски (Караманово)               6:0

                           XVIII кръг

27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Дунав (Батин) - Янтра (Долна Студена)                     3:1
Левски (Караманово) - Спортист (Баниска)                  3:1
Ботев (Копривец) - Младост (Екзарх Йосиф)                 0:0
Атлетик (Тръстеник) - Борово 2000 (Борово)                0:2
Черноломец (Острица) - Партизан (Босилковци)              5:2
Левски (Новград) - Янтра (Ценово)                         4:4

                           XIX кръг

4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Левски (Новград) - Дунав (Батин)                          3:3
Янтра (Ценово) - Черноломец (Острица)                     1:2
Партизан (Босилковци) - Атлетик (Тръстеник)               1:2
Борово 2000 (Борово) - Ботев (Копривец)                   1:0
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Караманово)              3:0
Спортист (Баниска) - Янтра (Долна Студена)                0:6

                           XX кръг

11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Батин) - Спортист (Баниска)                        3:0
Янтра (Долна Студена) - Младост (Екзарх Йосиф)            0:2
Левски (Караманово) - Борово 2000 (Борово)                3:4
Ботев (Копривец) - Партизан (Босилковци)                  0:0
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Ценово)                      3:1
Черноломец (Острица) - Левски (Новград)                   3:0

                           XXI кръг

14 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Черноломец (Острица) - Дунав (Батин)                      2:4
Левски (Новград) - Атлетик (Тръстеник)                    4:1
Янтра (Ценово) - Ботев (Копривец)                         0:3
Партизан (Босилковци) - Левски (Караманово)               3:0
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена)              1:0
Младост (Екзарх Йосиф) - Спортист (Баниска)               3:0

                           XXII кръг

18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Батин) - Младост (Екзарх Йосиф)                    0:0
Спортист (Баниска) - Борово 2000 (Борово)                 1:2
Янтра (Долна Студена) - Партизан (Босилковци)             1:0
Левски (Караманово) - Янтра (Ценово)                      1:0
Ботев (Копривец) - Левски (Новград)                       6:0
Атлетик (Тръстеник) - Черноломец (Острица)                0:1

нагоре


ОФГ Русе - финали 2013/14

                           1/4 финали:

24 май 2014, събота, 10:00 ч:
в кв.Средна кула, Русе:
Борово 2000 (Борово) - Дунав (Сливо поле)                 0:2
24 май 2014, събота, 17:00 ч:
в Русе, Градски стадион:
Динамо 2011 (Стамболово) - Младост (Екзарх Йосиф)         1:0
24 май 2014, събота, 18:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Марисан (Русе) - Дунав (Батин)                            2:1
26 май 2014, понеделник, 18:00 ч:
в кв.Средна кула, Русе:
Черноломец (Острица) - Сокол (Червена вода)               2:4

                           1/2 финали:

28 май 2014, сряда, 19:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунав (Сливо поле) - Марисан (Русе)                       0:2
30 май 2014, петък, 18:30 ч:
в кв.Средна кула, Русе:
Динамо 2011 (Стамболово) - Сокол (Червена вода)           1:1; при дузпите: 7:8

                           Финал:

2 юни 2014, понеделник, 18:30 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Марисан (Русе) - Сокол (Червена вода)                     2:2 (1:1); при дузпите: 5:4
  [0:1 Димитър Димитров 1п, 1:1 Ивайло Димов 1п, 1:2 Димитър Димитров 2п,
   2:2 Десислав Ангелов 2п], ~ 400 зрители

нагоре


ОФГ Русе - страници на отбори 2013/14

Вихър (Семерджиево)
Динамо 2011 (Стамболово)
Дунав (Батин)
Дунав (Сливо поле)
Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф)
Спортист (Баниска)
Янтра (Долна Студена)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com