bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Разград 2013/14


ОФГ Разград - изток 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хановете (Исперих)                 14   14   0   0   68:7    42
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Единство (Китанчево)               14    7   2   5   29:16   23
 3. Локомотив (Самуил)                 14    7   1   6   29:33   22 <-     [1 1 0  6:1  4]
 4. Орел (Владимировци)                14    7   1   6   24:37   22 [+][*] [0 1 1  1:6  1]
 5. Стрела (Тодорово)                  14    6   3   5   22:17   21
 6. Левски (Подайва)                   14    5   1   8   25:30   16
 7. Арсенал (Лъвино)                   14    4   2   8   24:38   14
 8. Стара сила (Старо селище)          14    1   0  13   16:59    3

Бележки
  - Преди началото на сезона трите групи от ОФГ Разград, организирани на териториален
принцип през миналия сезон - северна, източна и западна - отново променят имената си
без на практика да променят обхвата и границите си. Източната подгрупа през този сезон
включва всички 6 отбора, завършили сезона в миналогодишната северна подгрупа.
  - Локомотив (Самуил), 1-ви в ОФГ Разград - запад през изминалия сезон; е преместен
в ОФГ Разград - изток.
  - Вихър (Владимировци), отказал се от участие след II кръг на ОФГ Разград - север
през изминалия сезон; се включва в групата под ново име - Орел.

                           I кръг

14 септември 2013, събота, 18:00 ч:
Хановете (Исперих) - Арсенал (Лъвино)                     8:1
Стара сила (Старо селище) - Единство (Китанчево)          0:4
Локомотив (Самуил) - Стрела (Тодорово)                    3:2
15 септември 2013, неделя, 18:00 ч:
Левски (Подайва) - Орел (Владимировци)                    6:1

                           II кръг

21 септември 2013, събота, 18:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Орел (Владимировци)                    1:2
Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва)                      3:2
22 септември 2013, неделя, 18:00 ч:
Единство (Китанчево) - Локомотив (Самуил)                 5:2
Хановете (Исперих) - Стара сила (Старо селище)            3:0

                           III кръг

28 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Арсенал (Лъвино)              3:6
Локомотив (Самуил) - Хановете (Исперих)                   1:5
29 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Левски (Подайва) - Единство (Китанчево)                   0:4
Орел (Владимировци) - Стрела (Тодорово)                   2:0

                           IV кръг

5 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово)                      0:0
Единство (Китанчево) - Орел (Владимировци)                5:1
6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Хановете (Исперих) - Левски (Подайва)                     5:1
Стара сила (Старо селище) - Локомотив (Самуил)            3:0

                           V кръг

12 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Локомотив (Самуил) - Арсенал (Лъвино)                     2:0
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              3:1
13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Орел (Владимировци) - Хановете (Исперих)                  0:6
Стрела (Тодорово) - Единство (Китанчево)                  0:0

                           VI кръг

19 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Единство (Китанчево)                   2:1
Хановете (Исперих) - Стрела (Тодорово)                    3:1
20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Орел (Владимировци)           3:8
Локомотив (Самуил) - Левски (Подайва)                     2:0

                           VII кръг

26 октомври 2013, събота, 13:00 ч:
Левски (Подайва) - Арсенал (Лъвино)                       3:1
Орел (Владимировци) - Локомотив (Самуил)                  1:1
27 октомври 2013, неделя, 13:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище)             3:0
Единство (Китанчево) - Хановете (Исперих)                 0:1

                           VIII кръг

29 март 2014, събота, 16:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Хановете (Исперих)                     0:7
Единство (Китанчево) - Стара сила (Старо селище)          5:1
Стрела (Тодорово) - Локомотив (Самуил)                    2:3
30 март 2014, неделя, 16:00 ч:
Орел (Владимировци) - Левски (Подайва)                    1:0

                           IX кръг

5 април 2014, събота, 16:30 ч:
Орел (Владимировци) - Арсенал (Лъвино)                    4:2
Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово)                      0:3
Локомотив (Самуил) - Единство (Китанчево)                 3:0
6 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Стара сила (Старо селище) - Хановете (Исперих)            1:7

                           X кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Стара сила (Старо селище)              6:1
Хановете (Исперих) - Локомотив (Самуил)                   7:0
Единство (Китанчево) - Левски (Подайва)                   2:0
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Орел (Владимировци)                   3:0

                           XI кръг

18 април 2014, петък, 17:00 ч:
Орел (Владимировци) - Единство (Китанчево)                1:0
19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Арсенал (Лъвино)                      1:0
Левски (Подайва) - Хановете (Исперих)                     1:3
20 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Самуил) - Стара сила (Старо селище)            4:1

                           XII кръг

26 април 2014, събота, 11:30 ч:
Стара сила (Старо селище) - Левски (Подайва)              2:4
26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Локомотив (Самуил)                     3:2
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Единство (Китанчево) - Стрела (Тодорово)                  0:0
28 април 2014, понеделник, 18:00 ч:
Хановете (Исперих) - Орел (Владимировци)                  5:0

                           XIII кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Единство (Китанчево) - Арсенал (Лъвино)                   3:1
Стрела (Тодорово) - Хановете (Исперих)                    1:4
Орел (Владимировци) - Стара сила (Старо селище)           3:0
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Левски (Подайва) - Локомотив (Самуил)                     4:1

                           XIV кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Локомотив (Самуил) - Орел (Владимировци)                  5:0
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Левски (Подайва)                       1:1
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово)             0:3
Хановете (Исперих) - Единство (Китанчево)                 4:0

нагоре


ОФГ Разград - запад 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Скрита сила (Мъдрево)              16   13   2   1   64:27   41
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Слава (Севар)                      16   11   2   3   47:18   35
 3. Челси (Брестовене)                 16   10   2   4   38:20   32
 4. Адаспорт (Острово)                 16    7   1   8   47:35   22     [1 0 1  3:2  3]
 5. Точилари (Точилари)                16    7   1   8   30:23   22 [+] [1 0 1  2:3  3]
 6. Барса (Сушево)                     16    6   0  10   25:56   18
 7. Академик (Веселец)                 16    5   1  10   41:56   16
 8. Вихър (Завет)                      16    4   1  11   24:52   13
 9. Светкавица (Медовене)              16    3   2  11   10:39   11 [*]

Бележки
  - Преди началото на сезона трите групи от ОФГ Разград, организирани на териториален
принцип през миналия сезон - северна, източна и западна - отново променят имената си
без на практика да променят обхвата и границите си. Западната подгрупа през този сезон
включва всички 8 отбора, участвали в миналогодишната източна подгрупа.
  - Точилари (Точилари) се включва в групата.
  - Светкавица (Медовене) се оттегля от по-нататъшно участие на полусезона.
Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му през
пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Точилари (Точилари) - Академик (Веселец)                  0:1
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Слава (Севар)                     1:1
16 ноември 2013, събота, 13:00 ч:
Вихър (Завет) - Барса (Сушево)                            3:1
Скрита сила (Мъдрево) - Челси (Брестовене)                2:2
Адаспорт (Острово)                                        почива

                           II кръг

21 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Слава (Севар) - Скрита сила (Мъдрево)                     2:0
22 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Барса (Сушево) - Светкавица (Медовене)                    2:0
Академик (Веселец) - Вихър (Завет)                        2:2
Адаспорт (Острово) - Точилари (Точилари)                  3:1
Челси (Брестовене)                                        почива

                           III кръг

28 септември 2013, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Адаспорт (Острово)                        0:4
28 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Академик (Веселец)                4:1
29 септември 2013, неделя, 11:00 ч:
Челси (Брестовене) - Слава (Севар)                        0:1
29 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Барса (Сушево)                    6:1
Точилари (Точилари)                                       почива

                           IV кръг

5 октомври 2013, събота, 11:00 ч:
Барса (Сушево) - Челси (Брестовене)                       2:0
5 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Академик (Веселец) - Скрита сила (Мъдрево)                1:7
6 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Светкавица (Медовене)                2:3
6 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Точилари (Точилари) - Вихър (Завет)                       4:1
Слава (Севар)                                             почива

                           V кръг

13 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Адаспорт (Острово)                4:3
Челси (Брестовене) - Академик (Веселец)                   3:1
13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Слава (Севар) - Барса (Сушево)                            3:1
16 ноември 2013, събота, 13:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Точилари (Точилари)               0:5
Вихър (Завет)                                             почива

                           VI кръг

19 октомври 2013, събота, 11:00 ч:
Академик (Веселец) - Слава (Севар)                        2:3
19 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене)                   5:3
20 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Точилари (Точилари) - Скрита сила (Мъдрево)               0:1
20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Завет) - Светкавица (Медовене)                     0:1
Барса (Сушево)                                            почива

                           VII кръг

26 октомври 2013, събота, 13:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Вихър (Завет)                     8:3
Челси (Брестовене) - Точилари (Точилари)                  2:1
27 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Слава (Севар) - Адаспорт (Острово)                        2:2
27 октомври 2013, неделя, 13:00 ч:
Барса (Сушево) - Академик (Веселец)                       3:1
Светкавица (Медовене)                                     почива

                           VIII кръг

2 ноември 2013, събота, 13:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Барса (Сушево)                       8:0
Точилари (Точилари) - Слава (Севар)                       1:0
3 ноември 2013, неделя, 13:00 ч:
Вихър (Завет) - Челси (Брестовене)                        0:4
Светкавица (Медовене) - Скрита сила (Мъдрево)             1:1
Академик (Веселец)                                        почива

                           IX кръг

10 ноември 2013, неделя, 13:00 ч:
Челси (Брестовене) - Светкавица (Медовене)                3:0
Слава (Севар) - Вихър (Завет)                             7:1
11 ноември 2013, понеделник, 13:00 ч:
Барса (Сушево) - Точилари (Точилари)                      3:1
Академик (Веселец) - Адаспорт (Острово)                   5:2
Скрита сила (Мъдрево)                                     почива

                           I кръг - отложени мачове

16 ноември 2013, събота, 13:00 ч:
Вихър (Завет) - Барса (Сушево)                            3:1
Скрита сила (Мъдрево) - Челси (Брестовене)                2:2

                           V кръг - отложен мач

16 ноември 2013, събота, 13:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Точилари (Точилари)               0:5

* - Светкавица (Медовене) се оттегля от по-нататъшно участие на полусезона.
Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му през
пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           X кръг

16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Академик (Веселец) - Точилари (Точилари)                  2:1
Барса (Сушево) - Вихър (Завет)                            2:3
Слава (Севар) - Светкавица (Медовене)                     3:0 сл.
Челси (Брестовене) - Скрита сила (Мъдрево)                1:2
Адаспорт (Острово)                                        почива

                           XI кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Барса (Сушево)                    0:3 сл.
Вихър (Завет) - Академик (Веселец)                        4:1
Точилари (Точилари) - Адаспорт (Острово)                  1:0
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Слава (Севар)                     2:1
Челси (Брестовене)                                        почива

                           XII кръг

29 март 2014, събота, 16:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Вихър (Завет)                        2:1
Слава (Севар) - Челси (Брестовене)                        0:1
30 март 2014, неделя, 16:00 ч:
Академик (Веселец) - Светкавица (Медовене)                3:0 сл.
Барса (Сушево) - Скрита сила (Мъдрево)                    2:4
Точилари (Точилари)                                       почива

                           XIII кръг

5 април 2014, събота, 16:30 ч:
Челси (Брестовене) - Барса (Сушево)                       6:1
Вихър (Завет) - Точилари (Точилари)                       1:4
6 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Академик (Веселец)                9:3
Светкавица (Медовене) - Адаспорт (Острово)                0:3 сл.
Слава (Севар)                                             почива

                           XIV кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Академик (Веселец) - Челси (Брестовене)                   2:3
12 април 2014, събота, 17:30 ч:
Адаспорт (Острово) - Скрита сила (Мъдрево)                3:4
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Точилари (Точилари) - Светкавица (Медовене)               3:0 сл.
Барса (Сушево) - Слава (Севар)                            1:8
Вихър (Завет)                                             почива

                           XV кръг

18 април 2014, петък, 17:00 ч:
Слава (Севар) - Академик (Веселец)                        8:3
Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово)                   3:2
Скрита сила (Мъдрево) - Точилари (Точилари)               5:2
Светкавица (Медовене) - Вихър (Завет)                     0:3 сл.
Барса (Сушево)                                            почива

                           XVI кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Точилари (Точилари) - Челси (Брестовене)                  1:1
Адаспорт (Острово) - Слава (Севар)                        1:2
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
в Мъдрево:
Вихър (Завет) - Скрита сила (Мъдрево)                     2:6
Академик (Веселец) - Барса (Сушево)                      10:0
Светкавица (Медовене)                                     почива

                           XVII кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Барса (Сушево) - Адаспорт (Острово)                       3:0
Челси (Брестовене) - Вихър (Завет)                        3:0
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Слава (Севар) - Точилари (Точилари)                       3:2
Скрита сила (Мъдрево) - Светкавица (Медовене)             3:0 сл.
Академик (Веселец)                                        почива

                           XVIII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Челси (Брестовене)                0:3 сл.
Вихър (Завет) - Слава (Севар)                             0:3
11 май 2014, неделя, 16:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Академик (Веселец)                   7:3
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Точилари (Точилари) - Барса (Сушево)                      3:0
Скрита сила (Мъдрево)                                     почива

нагоре


ОФГ Разград - юг 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бели Лом (Дряновец)                18   14   1   3   63:16   43 [+]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Спортист (Пороище)                 18   13   3   2   54:23   42 [+]
 3. Езерче (Езерче)                    18   12   3   3   45:12   39
 4. Светкавица (Чудомир)               18   12   2   4   57:20   38 [*]
 5. Миньор (Сеново)                    18    8   0  10   37:37   24 [*] [1 0 1  4:2  3]
 6. Вихър (Лозница)                    18    7   3   8   40:36   24     [1 0 1  2:4  3]
 7. Ураган (Гецово)                    18    7   2   9   36:42   23
 8. Златен клас (Благоево)             18    6   0  12   27:48   18
 9. Устрем (Раковски)                  18    3   0  15   18:95    9
10. Ловско (Ловско)                    18    1   0  17    4:52    3 [*]

Бележки
  - Преди началото на сезона трите групи от ОФГ Разград, организирани на териториален
принцип през миналия сезон - северна, източна и западна - отново променят имената си
без на практика да променят обхвата и границите си. Южната подгрупа през този сезон
включва 8 от 10-те отбора, завършили сезона в миналогодишната западна подгрупа.
  - Локомотив (Самуил), 1-ви в ОФГ Разград - запад през изминалия сезон; е преместен
в ОФГ Разград - изток.
  - Каменар (Каменар), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Бели Лом (Дряновец) и Спортист (Пороище) се включват в групата.
  - Преименуването на Чудомир на Светкавица, което става непосредствено преди началото
на предходния сезон, влиза в сила.
  - град Сеново административно принадлежи към община Ветово в област Русе, но по
традиционни причини Миньор се състезава в състава на ОФГ Разград.
  - Ловско (Ловско) се отказва от по-нататъшно участие след XII кръг. Резултатите
му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Спортист (Пороище) - Устрем (Раковски)                   11:0
Бели Лом (Дряновец) - Златен клас (Благоево)              6:1
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово)                         2:3
Светкавица (Чудомир) - Миньор (Сеново)                    8:2
8 септември 2013, неделя, 18:00 ч:
Езерче (Езерче) - Ловско (Ловско)                         3:0

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Устрем (Раковски) - Златен клас (Благоево)                1:3
Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец)                     0:4
15 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Ловско (Ловско) - Светкавица (Чудомир)                    0:8
15 септември 2013, неделя, 18:00 ч:
Ураган (Гецово) - Езерче (Езерче)                         1:1
Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница)                      4:2

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Вихър (Лозница) - Устрем (Раковски)                      12:0
Езерче (Езерче) - Спортист (Пороище)                      3:0
22 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Златен клас (Благоево) - Миньор (Сеново)                  1:0
22 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Ураган (Гецово)                    3:0
Бели Лом (Дряновец) - Ловско (Ловско)                     3:0

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Устрем (Раковски) - Миньор (Сеново)                       0:7
Спортист (Пороище) - Светкавица (Чудомир)                 3:2
29 септември 2013, неделя, 10:30 ч:
Вихър (Лозница) - Езерче (Езерче)                         1:1
29 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Ловско (Ловско) - Златен клас (Благоево)                  3:2
Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец)                     0:2

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Езерче (Езерче) - Устрем (Раковски)                      11:2
Светкавица (Чудомир) - Вихър (Лозница)                    3:3
6 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                  1:1
6 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Златен клас (Благоево) - Ураган (Гецово)                  7:1
Миньор (Сеново) - Ловско (Ловско)                         1:0

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Спортист (Пороище) - Златен клас (Благоево)               2:0
Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец)                     1:2
13 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Езерче (Езерче) - Светкавица (Чудомир)                    1:0
13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Устрем (Раковски) - Ловско (Ловско)                       2:0
Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново)                         1:4

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 11:00 ч:
Миньор (Сеново) - Спортист (Пороище)                      1:4
19 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Устрем (Раковски)                  3:0
Бели Лом (Дряновец) - Езерче (Езерче)                     2:1
Златен клас (Благоево) - Вихър (Лозница)                  3:1
20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Ловско (Ловско) - Ураган (Гецово)                         0:3

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 13:00 ч:
Спортист (Пороище) - Ловско (Ловско)                      3:1
Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                         2:1
Езерче (Езерче) - Златен клас (Благоево)                  4:0
27 октомври 2013, неделя, 11:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Бели Лом (Дряновец)                2:1
27 октомври 2013, неделя, 13:00 ч:
Устрем (Раковски) - Ураган (Гецово)                       0:3

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 11:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Устрем (Раковски)                   7:0
2 ноември 2013, събота, 13:00 ч:
Миньор (Сеново) - Езерче (Езерче)                         0:1
3 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Ловско (Ловско) - Вихър (Лозница)                         0:3
3 ноември 2013, неделя, 13:00 ч:
Златен клас (Благоево) - Светкавица (Чудомир)             1:6
Ураган (Гецово) - Спортист (Пороище)                      1:3

                           X кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Устрем (Раковски) - Спортист (Пороище)                    2:6
16 март 2014, неделя, 11:00 ч:
Миньор (Сеново) - Светкавица (Чудомир)                    1:3
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница)                         0:2
Ловско (Ловско) - Езерче (Езерче)                         0:1
Златен клас (Благоево) - Бели Лом (Дряновец)              1:3

                           XI кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Златен клас (Благоево) - Устрем (Раковски)                2:1
23 март 2014, неделя, 11:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Миньор (Сеново)                     5:0
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Ловско (Ловско)                    1:0
Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово)                         3:0
Вихър (Лозница) - Спортист (Пороище)                      1:1

                           XII кръг

30 март 2014, неделя, 11:00 ч:
Спортист (Пороище) - Езерче (Езерче)                      4:1
Ураган (Гецово) - Светкавица (Чудомир)                    1:6
Ловско (Ловско) - Бели Лом (Дряновец)                     0:4
Миньор (Сеново) - Златен клас (Благоево)                  3:0
30 март 2014, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Раковски) - Вихър (Лозница)                       4:1

* - Ловско (Ловско) се отказва от по-нататъшно участие след XII кръг. Резултатите
му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XIII кръг

5 април 2014, събота, 16:30 ч:
Езерче (Езерче) - Вихър (Лозница)                         3:0
6 април 2014, неделя, 11:00 ч:
Миньор (Сеново) - Устрем (Раковски)                       6:1
Златен клас (Благоево) - Ловско (Ловско)                  3:0 сл.
Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово)                     2:3
Светкавица (Чудомир) - Спортист (Пороище)                 3:0

                           XIV кръг

13 април 2014, неделя, 11:00 ч:
Устрем (Раковски) - Езерче (Езерче)                       0:3
Вихър (Лозница) - Светкавица (Чудомир)                    2:1
Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец)                  3:0
Ловско (Ловско) - Миньор (Сеново)                         0:3 сл.
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Гецово) - Златен клас (Благоево)                  5:2

                           XV кръг

18 април 2014, петък, 17:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Вихър (Лозница)                     7:1
19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово)                         3:1
Златен клас (Благоево) - Спортист (Пороище)               1:3
20 април 2014, неделя, 11:00 ч:
Ловско (Ловско) - Устрем (Раковски)                       0:3 сл.
20 април 2014, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Езерче (Езерче)                    2:2

                           XVI кръг

27 април 2014, неделя, 11:00 ч:
Устрем (Раковски) - Светкавица (Чудомир)                  0:3
Езерче (Езерче) - Бели Лом (Дряновец)                     0:2
Вихър (Лозница) - Златен клас (Благоево)                  3:0
Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново)                      3:2
Ураган (Гецово) - Ловско (Ловско)                         3:0 сл.

                           XVII кръг

4 май 2014, неделя, 11:00 ч:
Ураган (Гецово) - Устрем (Раковски)                       8:0
Ловско (Ловско) - Спортист (Пороище)                      0:3 сл.
Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница)                         3:0
Златен клас (Благоево) - Езерче (Езерче)                  0:3
Бели Лом (Дряновец) - Светкавица (Чудомир)                3:0

                           XVIII кръг

11 май 2014, неделя, 11:00 ч:
Устрем (Раковски) - Бели Лом (Дряновец)                   2:9
Светкавица (Чудомир) - Златен клас (Благоево)             3:0
Езерче (Езерче) - Миньор (Сеново)                         3:0
Вихър (Лозница) - Ловско (Ловско)                         3:0 сл.
Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово)                      2:2

нагоре


ОФГ Разград - финали 2013/14

                           Регламент:

Трите победителя от групите се срещнат всеки срещу всеки в по една среща на
неутрален терен като победителят в тази финална група е и шампион на областта.

Скрита сила (Мъдрево) се отказва от участие и заради това останалите два
отбора се срещат във финал, който да определи шампиона.

                           Финал:

17 май 2014, събота, 17:00 ч
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Хановете (Исперих) - Бели Лом (Дряновец)                  0:0; при дузпите: 4:2
   500 зрители

нагоре


ОФГ Разград - страници на отбори 2013/14

Барса (Сушево)
Бели Лом (Дряновец)
Миньор (Сеново)
Слава (Севар)
Точилари (Точилари)
Хановете (Исперих)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com