bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ София (столица) 2013/14


ОФГ София (столица) - север 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак (Подгумер)                 20   14   5   1   56:18   47
 2. Банкя (Банкя)                      20   14   3   3   54:25   45
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Вихър (кв.Требич, София)           20   12   2   6   50:32   38     [1 0 1  4:4  3, 1 гол на чужд терен]
 4. Левски (Чепинци)                   20   12   2   6   60:27   38     [1 0 1  4:4  3, 0 гола на чужд терен]
 5. Сокол (кв.Бенковски, София)        20   10   4   6   56:37   34 [+.] [1 0 1  5:5  3, 3 гола на чужд терен]
 6. Сокол (Негован)                    20   10   4   6   36:39   34 [+]  [1 0 1  5:5  3, 0 гола на чужд терен]
 7. София спорт (София)                20    7   2  11   47:46   23 [+.]
 8. Въстаник (Войнеговци)              20    6   2  12   35:54   20
 9. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  20    4   6  10   29:40   18 [+]
10. Изтребител (Иваняне)               20    3   1  16   27:89   10 [+.]
11. Елит (София)                       20    2   1  17   21:64    4 [+][*]
--. Нови Искър (Нови Искър)             3    0   1   2    1:8     - [*]

Бележки
  - ОФГ София (столица) отново се реорганизира и на мястото на "А" и "Б" ОФГ от предходния
сезон се създава ОФГ, разделена на две подгрупи на териториален принцип. Отборите участващи
в "Б" ОФГ през изминалия сезон влизат в състава на новите подгрупи и така на практика се
изкачват едно ниво във футболната ни пирамида.
  - Люлин (кв.Люлин, София), 9-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон и попадащ в обхвата
на ОФГ София (столица) - север за този сезон; се отказва от участие.
  - Локомотив 101 (София), 8-ми в "Б" ОФГ през изминалия сезон и попадащ в обхвата на
ОФГ София (столица) - север за този сезон; се отказва от участие.
  - Изтребител (Иваняне), Сокол (кв.Бенковски, София) и София спорт (София) се
включват в групата.
  - Елит (София), 1-ви в "Б" ОФГ през изминалата година; първоначално се отказва от
участие. След I или след II кръг отборът в крайна сметка се включва в групата на
позицията на почиващия отбор.
  - Банкя (Банкя) играе домакинските си мачове в Иваняне.
  - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) играе домакинските си мачове в кв.Ботунец, София.
  - Нови Искър (Нови Искър) играе домакинските си мачове в кв.Бенковски, София.
  - София спорт (София) играе домакинските си мачове през есента на комплекс "Царско село"
в София, а през пролетта - в кв.Требич, София.
  - Елит (София) играе домакинските си мачове във Владая, а през пролетта - на стар ст.
"Академик" /при 4-ти километър/ в София.
  - Нови Искър (Нови Искър) се отказва от по-нататъшно участие след III кръг.
Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по програма до
края на сезона почиват.
  - Елит (София) се отказва от участие след XII кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а противниците му по програма до края на сезона получават
служебни победи с 3:0. Преди това от актива на отбора са отнети 3 точки, заради
второ неявяване за мач без уважителни причини.

                           I кръг

1 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Банкя (Банкя) - Сокол (кв.Бенковски, София)               3:1
в кв.Бенковски, София:
Спартак (Подгумер) - Нови Искър (Нови Искър)              0:0  /анулиран/
Левски (Чепинци) - Изтребител (Иваняне)                  14:0
Сокол (Негован) - Въстаник (Войнеговци)                   2:1
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - София спорт (София)   1:1
6 септември 2013, петък, 17:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Елит (София)                   4:3 *
* - възможно е и мачът да е игран на по-късна дата до 21 септември.

                           II кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Спартак (Подгумер)          2:2
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Елит (София) - София спорт (София)                        2:3 *
* - възможно е и мачът да е игран на по-късна дата до 21 септември.
Въстаник (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 4:0
Изтребител (Иваняне) - Сокол (Негован)                    0:3
Нови Искър (Нови Искър) - Левски (Чепинци)                0:4  /анулиран/
Вихър (кв.Требич, София) - Банкя (Банкя)                  1:1

                           III кръг

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Банкя (Банкя) - Елит (София)                              2:2
Спартак (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София)             3:1
Левски (Чепинци) - Сокол (кв.Бенковски, София)            3:0
Сокол (Негован) - Нови Искър (Нови Искър)                 4:1  /анулиран/
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Изтребител (Иваняне)  5:0
София спорт (София) - Въстаник (Войнеговци)               3:3

* - Нови Искър (Нови Искър) се отказва от по-нататъшно участие след III кръг.
Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по програма до
края на сезона почиват.

                           IV кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Елит (София) - Въстаник (Войнеговци)                      2:4
Изтребител (Иваняне) - София спорт (София)                2:3
Сокол (кв.Бенковски, София) - Сокол (Негован)             2:0
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Нови Искър (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)  анулиран *
* - анулиран заради отказването на Нови Искър.
Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци)               3:0
Банкя (Банкя) - Спартак (Подгумер)                        2:1

                           V кръг

29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Подгумер) - Елит (София)                         4:2
Левски (Чепинци) - Банкя (Банкя)                          0:1
Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София)                1:3
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сокол (кв.Бенковски)  0:7
Въстаник (Войнеговци) - Изтребител (Иваняне)              4:1
София спорт (София)                                       почива

                           VI кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - София спорт (София)         3:2
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Елит (София) - Изтребител (Иваняне)                       5:1
Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:1
Банкя (Банкя) - Сокол (Негован)                           7:0 сл.
Спартак (Подгумер) - Левски (Чепинци)                     2:0
Въстаник (Войнеговци)                                     почива

                           VII кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Левски (Чепинци) - Елит (София)                           4:0
Сокол (Негован) - Спартак (Подгумер)                      1:1
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Банкя (Банкя)         4:1
София спорт (София) - Вихър (кв.Требич, София)            0:4
Въстаник (Войнеговци) - Сокол (кв.Бенковски, София)       2:3
Изтребител (Иваняне)                                      почива

                           VIII кръг

20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Изтребител (Иваняне)        5:1
Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник (Войнеговци)          4:2
Банкя (Банкя) - София спорт (София)                       1:0
Спартак (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)    2:2
Левски (Чепинци) - Сокол (Негован)                        1:3
Елит (София)                                              почива

                           IX кръг

27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Негован) - Елит (София)                            3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Левски (Чепинци)      4:0
София спорт (София) - Спартак (Подгумер)                  1:3
Въстаник (Войнеговци) - Банкя (Банкя)                     2:6
Изтребител (Иваняне) - Вихър (кв.Требич, София)           1:4
Сокол (кв.Бенковски, София)                               почива

                           X кръг

3 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Елит (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)                2:7
Банкя (Банкя) - Изтребител (Иваняне)                      4:1
Спартак (Подгумер) - Въстаник (Войнеговци)                5:0
Левски (Чепинци) - София спорт (София)                    2:0
Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)       0:0
Вихър (кв.Требич, София)                                  почива

                           XI кръг

9 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Вихър (кв.Требич, София)    2:2
10 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Елит (София)          2:3
София спорт (София) - Сокол (Негован)                     3:4
Въстаник (Войнеговци) - Левски (Чепинци)                  3:4
Изтребител (Иваняне) - Спартак (Подгумер)                 1:3
Банкя (Банкя)                                             почива

                           XII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Левски (Чепинци)                   1:1
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Елит (София) - Вихър (кв.Требич, София)                   0:3 сл.*
* - домакините не се явяват. За второ неявяване без уважителни причини от
    актива на Елит са отнети 3 точки.
Сокол (кв.Бенковски, София) - Банкя (Банкя)               1:3
Въстаник (Войнеговци) - Сокол (Негован)                   0:0
София спорт (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)   3:0
Спартак (Подгумер)                                        почива

* - Елит (София) се отказва от участие след XII кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а противниците му по програма до края на сезона получават
служебни победи с 3:0.

                           XIII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Сокол (Негован) - Изтребител (Иваняне)                    4:2
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
София спорт (София) - Елит (София)                        3:0 сл.
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Въстаник (Войнеговци) 1:2
Спартак (Подгумер) - Сокол (кв.Бенковски, София)          1:1
Банкя (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София)                  2:0
Левски (Чепинци)                                          почива

                           XIV кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Левски (Чепинци)            2:3
Изтребител (Иваняне) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  5:2
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Елит (София) - Банкя (Банкя)                              0:3 сл.
Вихър (кв.Требич, София) - Спартак (Подгумер)             0:2
Въстаник (Войнеговци) - София спорт (София)               2:1
Сокол (Негован)                                           почива

                           XV кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
София спорт (София) - Изтребител (Иваняне)                8:0
Левски (Чепинци) - Вихър (кв.Требич, София)               4:1
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Въстаник (Войнеговци) - Елит (София)                      3:0 сл.
Сокол (Негован) - Сокол (кв.Бенковски, София)             5:3
Спартак (Подгумер) - Банкя (Банкя)                        2:1
Кремиковци (кв.Кремиковци, София)                         почива

                           XVI кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Въстаник (Войнеговци)              2:0
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Елит (София) - Спартак (Подгумер)                         0:3 сл.
Банкя (Банкя) - Левски (Чепинци)                          1:1
Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован)                1:0
Сокол (кв.Бенковски, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци)  1:1
София спорт (София)                                       почива

                           XVII кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Елит (София)                       3:0 сл.
Левски (Чепинци) - Спартак (Подгумер)                     1:2
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
София спорт (София) - Сокол (кв.Бенковски, София)         3:2
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Вихър (кв.Требич, Сф) 0:1
Сокол (Негован) - Банкя (Банкя)                           3:1
Въстаник (Войнеговци)                                     почива

                           XVIII кръг

18 април 2014, петък, 16:00 ч:
Елит (София) - Левски (Чепинци)                           0:3 сл.
Спартак (Подгумер) - Сокол (Негован)                      4:0
Банкя (Банкя) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)         3:1
Вихър (кв.Требич, София) - София спорт (София)            3:6
Сокол (кв.Бенковски, София) - Въстаник (Войнеговци)       4:1
Изтребител (Иваняне)                                      почива

                           XIX кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Сокол (кв.Бенковски, София)        2:3
Сокол (Негован) - Левски (Чепинци)                        0:7
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Въстаник (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София)          0:6
София спорт (София) - Банкя (Банкя)                       1:2
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Спартак (Подгумер)    1:1
Елит (София)                                              почива

                           XX кръг

1 май 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Елит (София) - Сокол (Негован)                            0:3 сл.
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)      1:0
Спартак (Подгумер) - София спорт (София)                  1:0
Банкя (Банкя) - Въстаник (Войнеговци)                     5:1
Вихър (кв.Требич, София) - Изтребител (Иваняне)           4:0
Сокол (кв.Бенковски, София)                               почива

                           XXI кръг

10 май 2014, събота, 17:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Банкя (Банкя)                      3:5
София спорт (София) - Левски (Чепинци)                    4:8
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Елит (София)                3:0 сл.
Въстаник (Войнеговци) - Спартак (Подгумер)                1:2
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сокол (Негован)       1:1
Вихър (кв.Требич, София)                                  почива

                           XXII кръг

17 май 2014, събота, 17:00 ч:
Левски (Чепинци) - Въстаник (Войнеговци)                  3:0 сл.*
* - в състава на гостите са установени двама нередовни състезатели.
Спартак (Подгумер) - Изтребител (Иваняне)                12:1
18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Елит (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)          0:3 сл.
Сокол (Негован) - София спорт (София)                     3:2
Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (кв.Бенковски, София)    1:4
Банкя (Банкя)                                             почива

нагоре


ОФГ София (столица) - юг 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Конелиано (Герман)                 18   15   1   2   62:17   46 [+]
 2. Елит София (София)                 17   14   1   2   63:19   43 [+.][*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Левски Драгалевци (София)          18   11   0   7   72:34   33
 4. Гранит (Владая)                    18    9   1   8   43:40   28 [+]
 5. Академик 1947 (София)              17    8   1   8   56:34   25 [+.][*] [1 1 0  4:3  4]
 6. Урвич 1960 (Долни Пасарел)         18    8   1   9   42:39   25         [0 1 1  3:4  1]
 7. Железница (Железница)              18    8   0  10   40:35   24
 8. Акфикс (София)                     18    6   0  12   29:53   18 [+]
 9. Урвич (Панчарево)                  18    5   1  12   36:55   16 [+]
10. Легия (София)                      18    2   0  16   10:127   6 [+.]

Бележки
  - ОФГ София (столица) отново се реорганизира и на мястото на "А" и "Б" ОФГ от предходния
сезон се създава ОФГ, разделена на две подгрупи на териториален принцип. Отборите участващи
в "Б" ОФГ през изминалия сезон влизат в състава на новите подгрупи и така на практика се
изкачват едно ниво във футболната ни пирамида.
  - Академик 1947 (София), Елит София (София) и Легия (София) се включват в групата. Елит
София (София) е новооснован отбор и няма общо с Елит (София), състезаващ се в северната
подгрупа. Академик 1947 (София) също е новооснован отбор. Академик (София), играл с мъжки
отбор за последно в Западна "Б" ФГ през сезон 2011/12; продължава да съществува с функционираща
ДЮШ, но без мъжки отбор.
  - Академик 1947 (София) играе домакинските си мачове в кв.Горубляне, София.
  - Акфикс (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при 4-ти километър/ в София.
  - Елит София (София) играе домакинските си мачове през есента на на стар ст."Академик" /при 4-ти километър/
в София, а през пролетта - на комплекс "Царско село" в София.
  - Левски Драгалевци (София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София.
  - Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман.
  - Легия (София) играе домакинските си мачове в Лозен.

                           I кръг

31 август 2013, събота, 17:00 ч:
Конелиано (Герман) - Левски Драгалевци (София)            4:1
1 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Легия (София) - Елит София (София)                        2:1
Гранит (Владая) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)              2:0
Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София)                 1:7
Акфикс (София) - Железница (Железница)                    1:5

                           II кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Железница (Железница) - Конелиано (Герман)                5:1
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Елит София (София) - Левски Драгалевци (София)            2:1
Академик 1947 (София) - Акфикс (София)                    0:1
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Урвич (Панчарево)            3:1
Легия (София) - Гранит (Владая)                           1:6

                           III кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Конелиано (Герман) - Академик 1947 (София)                3:0
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Владая) - Елит София (София)                      1:2
Урвич (Панчарево) - Легия (София)                        12:0
Акфикс (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)               0:6
Левски Драгалевци (София) - Железница (Железница)         2:0

                           IV кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Конелиано (Герман)           0:2
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Елит София (София) - Железница (Железница)                3:1
Академик 1947 (София) - Левски Драгалевци (София)         2:1
Легия (София) - Акфикс (София)                            0:1
Гранит (Владая) - Урвич (Панчарево)                       2:2

                           V кръг

28 септември 2013, събота, 17:30 ч:
Конелиано (Герман) - Легия (София)                       10:0
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Елит София (София)                    0:2
Акфикс (София) - Гранит (Владая)                          0:2
Левски Драгалевци (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)    3:0
Железница (Железница) - Академик 1947 (София)             3:1

                           VI кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Гранит (Владая) - Конелиано (Герман)                      1:4
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Елит София (София) - Академик 1947 (София)                3:0
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница)        2:0
Легия (София) - Левски Драгалевци (София)                 1:0
Урвич (Панчарево) - Акфикс (София)                        3:2

                           VII кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Конелиано (Герман) - Урвич (Панчарево)                    2:0
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Акфикс (София) - Елит София (София)                       1:8
Левски Драгалевци (София) - Гранит (Владая)               7:3
Железница (Железница) - Легия (София)                     3:0 сл.
Академик 1947 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        2:2

                           VIII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Акфикс (София) - Конелиано (Герман)                       1:2
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Елит София (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)           5:1
Легия (София) - Академик 1947 (София)                     0:8
Гранит (Владая) - Железница (Железница)                   4:2
Урвич (Панчарево) - Левски Драгалевци (София)             0:5

                           IX кръг

26 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Конелиано (Герман) - Елит София (София)                   3:1
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски Драгалевци (София) - Акфикс (София)                6:1
Железница (Железница) - Урвич (Панчарево)                 4:3
Академик 1947 (София) - Гранит (Владая)                   3:4
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Легия (София)               12:1

                           X кръг

23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Елит София (София) - Легия (София)                        9:0
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Гранит (Владая)              2:0
Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево)                 4:0
Железница (Железница) - Акфикс (София)                    2:1
Левски Драгалевци (София) - Конелиано (Герман)            2:4

                           XI кръг

30 март 2014, неделя, 12:00 ч:
Конелиано (Герман) - Железница (Железница)                2:1
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Левски Драгалевци (София) - Елит София (София)            3:5
Акфикс (София) - Академик 1947 (София)                    2:1
Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)            1:5
Гранит (Владая) - Легия (София)                           4:1

                           XII кръг

6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Елит София (София) - Гранит (Владая)                      2:0
Легия (София) - Урвич (Панчарево)                         1:6
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Акфикс (София)               1:0
Академик 1947 (София) - Конелиано (Герман)                0:3 сл.
Железница (Железница) - Левски Драгалевци (София)         2:3

                           XIII кръг

13 април 2014, неделя, 12:00 ч:
Конелиано (Герман) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)           4:0
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Железница (Железница) - Елит София (София)                1:2
Левски Драгалевци (София) - Академик 1947 (София)         5:3
Акфикс (София) - Легия (София)                            6:1
Урвич (Панчарево) - Гранит (Владая)                       1:0

                           XIV кръг

18 април 2014, петък, 16:00 ч:
Елит София (София) - Урвич (Панчарево)                    5:1
Гранит (Владая) - Акфикс (София)                          5:2
Легия (София) - Конелиано (Герман)                        1:8
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски Драгалевци (София)    3:6
Академик 1947 (София) - Железница (Железница)             6:3

                           XV кръг

27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - Елит София (София)                анулиран *
* - прекратен по вина на двата отбора, в последствие СТК анулира мача.
Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        4:1
Левски Драгалевци (София) - Легия (София)                21:0
Конелиано (Герман) - Гранит (Владая)                      6:2
Акфикс (София) - Урвич (Панчарево)                        7:4

                           XVI кръг

1 май 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Елит София (София) - Акфикс (София)                       6:2
Урвич (Панчарево) - Конелиано (Герман)                    0:3 сл.
Гранит (Владая) - Левски Драгалевци (София)               4:2
Легия (София) - Железница (Железница)                     0:3 сл.
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София)        1:2

                           XVII кръг

11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Елит София (София)           1:6
Академик 1947 (София) - Легия (София)                    15:1
Железница (Железница) - Гранит (Владая)                   1:2
Левски Драгалевци (София) - Урвич (Панчарево)             3:0
Конелиано (Герман) - Акфикс (София)                       0:1

                           XVIII кръг

18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Елит София (София) - Конелиано (Герман)                   1:1
Акфикс (София) - Левски Драгалевци (София)                0:1
Урвич (Панчарево) - Железница (Железница)                 1:0
Гранит (Владая) - Академик 1947 (София)                   1:2
Легия (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)                0:2

нагоре


ОФГ София (столица) - финали 2013/14

                           1/2 финали:

23 май 2014, петък, 18:00 ч:
в кв.Обеля, София:
Спартак (Подгумер) - Елит София (София)                   3:4
в София, ст."НСА":
Конелиано (Герман) - Банкя (Банкя)                        1:1; при дузпите: 4:1

                           Финал:

1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
в кв.Обеля, София:
Елит София (София) - Конелиано (Герман)                   1:1; при дузпите: 3:5

нагоре


ОФГ София (столица) - страници на отбори 2013/14

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com