bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Североизточна "В" АФГ 2013/14

| Регламент | Отбори |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         30   24   3   3   91:20   75     Влиза в "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Светкавица Търговище (Търговище)   30   22   6   2   77:11   72 [+][*]
 3. Септември 98 (Тервел)              30   22   2   6   77:20   68
 4. Кубрат 2007 (Кубрат)               30   20   4   6   74:15   64
 5. Суворово 1 (Суворово)              30   18   4   8   63:34   58
 6. Тича 1948 (Долни чифлик)           30   18   3   9   81:22   57 [+][*]
 7. Белица (Белица)                    30   16   4  10   56:29   52
 8. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  30   14   4  12   40:29   46
 9. Две могили (Две могили)            30    9   6  15   47:53   33
10. Провадия (Провадия)                30    9   5  16   29:70   32     [1 1 0  4:1  4]
11. Ботев (Нови пазар)                 30   10   2  18   40:65   32 [+] [0 1 1  1:4  1]
12. Шумен 1929 (Шумен)                 30    9   3  18   33:66   30 [+][*]
13. Черноморец (Балчик)                30    8   2  20   39:63   26
-------------------------------------------------------------------
14. Шумен 2010 (Шумен)                 30    5   0  25   41:95   15 [-] Изпада в ОФГ Шумен
15. Велики Преслав (Велики Преслав)    30    2   1  27   18:186   7     Изпада в ОФГ Шумен
16. Силистра 2009 (Силистра)           30    6   7  17   25:53   25 [*] Изваден в ОФГ Силистра

Бележки
  - В началото на юли 2013 Космос (Браничево), 2-ри в ОФГ Шумен през изминалия
сезон; се пререгистрира, като се преименува и премества седалището си на Шумен
1929 (Шумен). Под това име клубът влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Тича (Долни чифлик), шампион на ОФГ Варна през изминалия сезон; се преименува
на Тича 1948 (Долни чифлик).
  - На 6 август 2013 Дунав 2010 (Русе) е включен в "Б" група като част от попълването
на освободените в групата места от отказали се отбори.
  - На 7 август Агроелит (Макариополско), 3-ти в ОФГ Търговище през изминалия сезон;
подава заявка за участие в групата на мястото на Дунав 2010 (Русе). На същата
дата е основан Светкавица Търговище (Търговище). Няколко дни по-късно двата клуба се
обединяват, на базата на което Агроелит е допуснат до участие в групата. Новият отбор
е Светкавица Търговище (Търговище).
  - Шумен 2010 (Шумен) и Шумен 1929 (Шумен) играят домакинските си мачове на
ст."Панайот Волов" в Шумен.
  - Силистра 2009 (Силистра) играе домакинските си мачове на ст."Луи Айер" в Силистра.
  - Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Димитър
Бурков" в Търговище.
  - Черноморец (Балчик) играе домакинските си мачове до XI кръг включително на
ст."Албена-1" в КК Албена, а от XIII кръг - в Оброчище.
  - Тича 1948 (Долни чифлик) играе домакинските си мачове на ст."Младост" във Варна.
  - Черноморец 2003 (Бяла) играе домакинските си мачове през пролетта в Аксаково
заради ремонт на стадиона в Бяла.
  - На 18 март 2014 Силистра 2009 (Силистра) е изваден от групата заради неявяване
без уважителни причини на 2 срещи. Резултатите му до този момент се зачитат, а на
противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

Голмайстори - пълен списък
24 - Мартин Христов         - Тича 1948 (Долни чифлик)
23 - Стефан Стефанов        - Септември 98 (Тервел)
21 - Борислав Иванов        - Бенковски (Бяла)
15 - Илия Ковачганев        - Бенковски (Бяла)
   - Никола Росенов         - Суворово 1 (Суворово)
   - Филип Филчев           - Септември 98 (Тервел)
13 - Славомир Илиев         - Светкавица Търговище (Търговище)
11 - Пламен Петров          - Бенковски (Бяла)
   - Пламен Иванов Иванов   - Черноморец 2003 (Бяла)  /вкл. 2 гола за Силистра 2009 (Силистра)
   - Румен Александров      - Тича 1948 (Долни чифлик)
   - Митко Митков           - Светкавица Търговище (Търговище)  /вкл. 8 гола за Ботев (Нови пазар)/
   - Мирослав Начев         - Светкавица Търговище (Търговище)  /вкл. 3 гола за Силистра 2009 (Силистра)/
10 - Ивайло Сашков Иванов   - Бенковски (Бяла)
   - Христо Александров     - Светкавица Търговище (Търговище)
   - Петър Петров           - Ботев (Нови пазар)  /вкл. 4 гола за Шумен 1929 (Шумен)/
   - Илиян Георгиев         - Белица (Белица)
   - Александър Чукански    - Суворово 1 (Суворово)

                           I кръг

18 август 2013, неделя, 18:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Тича 1948 (Долни чифлик)          0:1 (0:0)
  [0:1 Венцислав Маринов 75']
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     отложен
Черноморец 2003 (Бяла) - Силистра 2009 (Силистра)         1:1 (1:1)
  [1:0 Ерхан Хайредин 10', 1:1 Ивелин Василев 25'-д]
Велики Преслав (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла)        0:5 (0:1)
  [0:1 Георги Ковачев 38'-д, 0:2 Пламен Петров 51', 0:3 Трифон Атанасов 61',
   0:4 Пламен Петров 69', 0:5 Димитър Брашнаров 87']
Две могили (Две могили) - Суворово 1 (Суворово)           3:1 (2:1)
  [1:0 Ерсин Мустафов 14', 2:0 Дургут Ахмедов 20', 2:1 Любомир Михалев 34',
   3:1 Красимир Димитров 80'-д]
Провадия (Провадия) - Кубрат 2007 (Кубрат)                1:0 (0:0)
  [1:0 Тихомир Бинчев 85']
Шумен 2010 (Шумен) - Белица (Белица)                      5:0 (2:0)
  [1:0 Пламен Владимиров 32', 2:0 Банко Банков 42', 5:0 Феим Феим 53',56',87']
  [чк: Александър Ангелов (вр) (Ш) 87']
Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                  2:1 (0:0)
  [0:1 Марин Петров 47'-д, 1:1 Митко Митков 70', 2:1 Зарко Захариев 82']
25 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     2:1 (0:0)
  [0:1 Иван Лазарски 55', 1:1 Славомир Илиев 65', 2:1 Николай Вълев 71']

                           II кръг

25 август 2013, неделя, 18:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Черноморец (Балчик)            3:0 (3:0)
  [1:0 Тодор Каменов 7', 2:0 Диян Малчев 30', 3:0 Севдалин Стайков 37']
Белица (Белица) - Ботев (Нови пазар)                      6:1 (3:0)
  [2:0 Ивелин Спасов 12',32'; 3:0 Венцислав Абрашев 40', 4:0 Ерсен Осман 66',
   5:0 Венцислав Абрашев 75', 6:0 Ивелин Спасов 77', 6:1 Митко Митков 85']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Шумен 2010 (Шумен)                 5:0 (3:0)
  [1:0 Светлин Симеонов 11', 2:0 Кяшив Фахрединов 30', 3:0 Живко Парашкевов 33',
   4:0 Даниел Неделчев 60', 5:0 Диян Димитров 84']
Суворово 1 (Суворово) - Провадия (Провадия)               2:1 (1:1)
  [1:0 Михаил Паскалев 1', 1:1 Георги Филипов 42', 2:1 Никола Росенов 90']
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                8:0 (3:0)
  [1:0 Борислав Иванов 18', 2:0 Пламен Петров 23', 3:0 Георги Ковачев 28',
   4:0 Илия Ковачганев 53'-д, 5:0 Борислав Иванов 70', 6:0 Пламен Петров 74',
   7:0 Борислав Иванов 77', 8:0 Илия Ковачганев 85']
Силистра 2009 (Силистра) - Велики Преслав (В.Преслав)     6:0 (2:0)
  [2:0 Даниел Георгиев 22',29'; 3:0 Тодорин Димитров 48', 5:0 Неманя Младенович 71',73';
   6:0 Иван Р.Иванов 80']
Шумен 1929 (Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)               0:1 (0:1)
  [0:1 Десислав Дяков 41']
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Търговище)  0:0

                           III кръг

1 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Тича 1948 (Д.чифлик)   1:1 (1:0)
  [1:0 Калоян Николов 44', 1:1 Драгомир Николов 50']
Черноморец 2003 (Бяла) - Септември 98 (Тервел)            1:0 (0:0)
  [1:0 Огнян Чобанов 80']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Шумен 1929 (Шумен)      0:7 (0:4)
  [0:1 Петър Петров 10', 0:2 Мирослав Петров 30', 0:3 Мирослав Генчев 34',
   0:4 Николай Банов 45', 0:6 Билял Шабан 55',65'; 0:7 Петър Петров 84']
Две могили (Две могили) - Силистра 2009 (Силистра)        0:0
Провадия (Провадия) - Бенковски (Бяла)                    1:4 (0:3)
  [0:1 Илия Ковачганев 27', 0:2 Трифон Атанасов 37', 0:3 Борислав Иванов 39',
   1:3 Калоян Цветков 57', 1:4 Борислав Иванов 66']
Шумен 2010 (Шумен) - Суворово 1 (Суворово)                1:7 (0:3)
  [0:1 Александър Чукански 13', 0:2 Николай Кънев 17'-аг, 0:3 Явор Колев 24',
   0:4 Даниел Венков 65', 0:5 Михаил Паскалев 68', 0:6 Николай Илиев 84',
   0:7 Никола Росенов 87', 1:7 Феим Феим 90']
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 2:3 (2:2)
  [1:0 Алдин Бисеров 6', 1:1 Живко Парашкевов 23', 1:2 Георги Дамянов 30'-д,
   2:2 Зарко Захариев 38', 2:3 Зарко Захариев 72'-аг]
Черноморец (Балчик) - Белица (Белица)                     1:2 (0:1)
  [0:1 Теодор Кирчев 4', 1:1 Денислав Андреев 71', 1:2 Ерсен Осман 90']

                           IV кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Силистра 2009 (Силистра) - Провадия (Провадия)            4:0 (2:0)
  [2:0 Мирослав Начев 9',20'; 3:0 Пламен Ив.Иванов 47', 4:0 Станислав Събев 51']
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Белица (Белица)                2:1 (2:1)
  [1:0 Мустафа Сали 7', 1:1 Венцислав Абрашев 22', 2:1 Мустафа Сали 30']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноморец (Балчик)                5:0 (3:0)
  [1:0 Георги Дамянов 28', 2:0 Светлин Симеонов 31', 3:0 Алеф Караосман 45',
   4:0 Кяшив Фахрединов 55', 5:0 Валентин Валентинов 58']
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                2:0 (1:0)
  [2:0 Никола Росенов 43',78']
Бенковски (Бяла) - Шумен 2010 (Шумен)                     5:0 (2:0)
  [1:0 Пламен Балчев 5', 2:0 Георги Ковачев 15', 3:0 Трифон Атанасов 70',
   4:0 Борислав Иванов 75', 5:0 Илия Ковачганев 79']
Шумен 1929 (Шумен) - Две могили (Две могили)              1:0 (1:0)
  [1:0 Николай Банов 30']
Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)  10:0 (5:0)
  [1:0 Павлин Тодоров 9', 2:0 Стефан Стефанов 14', 3:0 Камен Трифонов 22',
   4:0 Сашо Джилянов 32', 5:0 Стефан Стефанов 38', 6:0 Красимир Господинов 63',
   7:0 Галин Василев 69', 8:0 Павлин Тодоров 73', 10:0 Антон Стоянов 75',89']
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:0 (1:0)
  [1:0 Румен Русков 39'-д]

                           V кръг

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла) - Тича 1948 (Долни чифлик)         1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Глушков 24']
Велики Преслав (В.Преслав) - Светкавица Тщ (Търговище)    1:3 (1:0)
  [1:0 Данаил Димов 39', 1:1 Невен Венков 70', 1:2 Славомир Илиев 76',
   1:3 Ниязи Ибрахимов 86'-аг]
Две могили (Две могили) - Септември 98 (Тервел)           0:2 (0:1)
  [0:1 Павлин Тодоров 6', 0:2 Стефан Стефанов 46']
Провадия (Провадия) - Шумен 1929 (Шумен)                  1:1 (0:0)
  [0:1 Михаил Недев 46', 1:1 Тодор Ненчев 90']
Шумен 2010 (Шумен) - Силистра 2009 (Силистра)             1:3 (0:0)
  [1:0 Феим Феим 50', 1:1 Ивелин Василев 55', 1:2 Даниел Георгиев 65',
   1:3 Ивелин Василев 85']
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла)                     0:2 (0:0)
  [0:1 Пламен Балчев 68', 0:2 Илия Ковачганев 90']
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               1:3 (1:0)
  [1:0 Денислав Андреев 17', 1:1 Цветан Караколев 73', 1:2 Никола Росенов 76',
   1:3 Любомир Михалев 87']
Белица (Белица) - Кубрат 2007 (Кубрат)                    0:2 (0:0)
  [0:1 Атилла Юмер 76', 0:2 Борислав Караиванов 82']

                           VI кръг

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Кубрат 2007 (Кубрат)           1:2 (1:0)
  [1:0 Мехмед Февзи 30', 1:2 Светлин Симеонов 60',90'+1']
Суворово 1 (Суворово) - Белица (Белица)                   1:2 (0:0)
  [0:1 Ерхан Мехмед 53', 1:1 Никола Росенов 70', 1:2 Станислав Стилянов 78']
Бенковски (Бяла) - Черноморец (Балчик)                    отложен
Силистра 2009 (Силистра) - Ботев (Нови пазар)             4:0 (0:0)
  [1:0 Пламен Ив.Иванов 48', 2:0 Неманя Младенович 57', 3:0 Мирослав Начев 69',
   4:0 Станислав Събев 89']
Шумен 1929 (Шумен) - Шумен 2010 (Шумен)                   3:1 (1:1)
  [0:1 Неделчо Стефанов 9', 2:1 Петър Петров 42',57'; 3:1 Иван Лазарски 78']
Септември 98 (Тервел) - Провадия (Провадия)               3:0 сл.*
* - гостите не се явяват заради множество заболели футболисти.
Светкавица Търг. (Търговище) - Две могили (Две могили)    2:1 (1:0)
  [1:0 Славомир Илиев 43', 1:1 Венцислав Великов 77', 2:1 Румен Стоянов 83']
Черноморец 2003 (Бяла) - Велики Преслав (Велики Преслав)  6:0 (4:0)
  [2:0 Николай Ненков 6',11'; 3:0 Ерхан Хайредин 24', 4:0 Петър Велинов 37',
   5:0 Али Али 80', 6:0 Георги Глушков 86']
2 октомври 2013, сряда, 16:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Черноморец (Балчик)                    2:0 (0:0)
  [1:0 Илия Ковачганев 81', 2:0 Димитър Брашнаров 88']

                           I кръг - отложен мач

25 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     2:1 (0:0)
  [0:1 Иван Лазарски 55', 1:1 Славомир Илиев 65', 2:1 Николай Вълев 71']

                           VII кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Белица (Белица) - Бенковски (Бяла)                        0:0
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Тича 1948 (Д.чифлик)    1:5 (1:2)
  [0:1 Мартин Христов 20', 1:1 Данаил Димов 32', 1:2 Сергей Методиев 37'-аг,
   1:3 Мартин Христов 81', 1:4 Тодор Каменов 86', 1:5 Мартин Христов 90']
Две могили (Две могили) - Черноморец 2003 (Бяла)          2:2 (1:1)
  [1:0 Дургут Ахмедов 8', 1:1 Петър Велинов 35', 2:1 Светослав Недялков 56',
   2:2 Али Али 85']
Провадия (Провадия) - Светкавица Търговище (Търговище)    1:1 (0:1)
  [0:1 Славомир Илиев 13', 1:1 Георги Бомбов 89'-д]
Шумен 2010 (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                0:5 (0:2)
  [0:2 Стефан Стефанов 9',43'; 0:3 Павлин Тодоров 52', 0:4 Филип Филчев 63',
   0:5 Павлин Тодоров 90']
Ботев (Нови пазар) - Шумен 1929 (Шумен)                   0:2 (0:1)
  [0:1 Габриел Киров 5', 0:2 Билял Шабан 87']
Черноморец (Балчик) - Силистра 2009 (Силистра)            0:1 (0:0)
  [0:1 Филип Костадинов 52']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)              1:0 (1:0)
  [1:0 Мирослав Великов 36']

                           VI кръг - отложен мач

2 октомври 2013, сряда, 16:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Черноморец (Балчик)                    2:0 (0:0)
  [1:0 Илия Ковачганев 81', 2:0 Димитър Брашнаров 88']

                           VIII кръг

6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Суворово 1 (Суворово)          5:1 (3:1)
  [3:0 Тодор Каменов 8',22',25'; 3:1 Александър Чукански 31', 4:1 Мартин Христов 65',
   5:1 Венцислав Маринов 81']
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   3:1 (1:0)
  [1:0 Трифон Атанасов 43', 2:0 Ивайло С.Иванов 74', 3:0 Борислав Иванов 78',
   3:1 Дамян Дамянов 90'+1'-аг]
Силистра 2009 (Силистра) - Белица (Белица)                0:0
Шумен 1929 (Шумен) - Черноморец (Балчик)                  2:4 (2:2)
  [0:1 Добромир Бонев 3', 1:1 Николай Банов 18', 1:2 Николай Банов 20'-аг,
   2:2 Юлиян Загоров 42', 2:3 Добромир Бонев 90', 2:4 Добри Добрев 90'+3']
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                6:1 (4:0)
  [1:0 Камен Трифонов 16', 2:0 Седат Салиев 27', 4:0 Стефан Стефанов 33',41';
   5:0 Камен Трифонов 51', 6:0 Станислав Николов 77', 6:1 Тасин Исмет 87']
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2010 (Шумен)     3:1 (1:0)
  [1:0 Славомир Илиев 37', 1:1 Милен Петков 80', 2:1 Славомир Илиев 82',
   3:1 Румен Стоянов 89']
Черноморец 2003 (Бяла) - Провадия (Провадия)              4:0 (3:0)
  [1:0 Траян Бебров 22', 2:0 Георги Глушков 27', 3:0 Николай Станчев 34',
   4:0 Димитър Кунев 82']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Две могили (Две могили) 2:2 (1:2)
  [0:1 Красимир Димитров 7', 0:2 Дургут Ахмедов 11', 1:2 Борислав Борисов 34',
   2:2 Ангел Момчев 66']

                           IX кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Две могили (Две могили) - Тича 1948 (Долни чифлик)        1:0 (1:0)
  [1:0 Мариян Миланов 42']
Провадия (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)     2:1 (0:1)
  [0:1 Ермулах Мехмедов 35', 1:1 Георги Бомбов 65', 2:1 Живко Бояджиев 68']
Шумен 2010 (Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)               0:1 (0:1)
  [0:1 Ерхан Хайредин 14']
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:1 (0:1)
  [0:1 Славомир Илиев 8']
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               0:1 (0:0)
  [0:1 Стефан Стефанов 66']
Белица (Белица) - Шумен 1929 (Шумен)                      4:0 (0:0)
  [2:0 Ерхан Мехмед 64',71'; 3:0 Пламен Иванов 74'-аг, 4:0 Живко Стоянов 83']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Силистра 2009 (Силистра)           0:0
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Никола Росенов 35', 2:0 Михаил Паскалев 81']

                           X кръг

20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Бенковски (Бяла)               1:1 (0:0)
  [1:0 Борислав Джарнавлиев 70'-аг, 1:1 Николай Ж.Димитров 90'-аг]
Силистра 2009 (Силистра) - Суворово 1 (Суворово)          0:0
Шумен 1929 (Шумен) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 1:5 (0:2)
  [0:1 Светлин Симеонов 9', 0:2 Кяшив Фахрединов 19', 1:2 Сердар Хасанов 53',
   1:3 Георги Дамянов 74'-д, 1:4 Светлин Симеонов 83', 1:5 Никола Терзиев 86']
Септември 98 (Тервел) - Белица (Белица)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Филип Филчев 85']
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)    2:0 (1:0)
  [1:0 Румен Русков 70'-д, 2:0 Месут Мустафов 76']
Черноморец 2003 (Бяла) - Ботев (Нови пазар)               0:1 (0:1)
  [0:1 Митко Митков 18']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Шумен 2010 (Шумен)      4:3 (1:0)
  [1:0 Ивайло Станчев 24', 1:1 Феим Феим 48', 1:2 Ивайло Ат.Иванов 59',
   2:2 Ниязи Ибрахимов 69', 2:3 Ивайло Иванов 75', 3:3 Данаил Димов 85'-д,
   4:3 Мартин Куртев 89']
Две могили (Две могили) - Провадия (Провадия)             6:0 (1:0)
  [1:0 Васил Василев 19', 3:0 Николай Тодоров 46',58'; 4:0 Красимир Димитров 71',
   5:0 Николай Тодоров 73', 6:0 Венцислав Минчев 90']

                           XI кръг

27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Провадия (Провадия) - Тича 1948 (Долни чифлик)            0:6 (0:3)
  [0:1 Диан Кателиев 8', 0:3 Мартин Христов 16',44'; 0:4 Диян Малчев 64',
   0:5 Мартин Христов 71', 0:6 Диан Кателиев 77']
Шумен 2010 (Шумен) - Две могили (Две могили)              2:1 (1:1)
  [1:0 Георги Никифоров 8', 1:1 Красимир Димитров 12', 2:1 Тодор Кьосев 90']
Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав)      5:1 (1:0)
  [2:0 Свилен Стоянов 15',70'; 3:0 Милен Динков 80', 3:1 Емурлах Мехмедов 85',
   4:1 Йордан Иванов 86', 5:1 Михаил Ангелов 88']
Черноморец (Балчик) - Черноморец 2003 (Бяла)              1:1 (0:0)
  [0:1 Мурад Салим 56', 1:1 Марин Петров 90'+1']
Белица (Белица) - Светкавица Търговище (Търговище)        0:0
Кубрат 2007 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              4:0 (1:0)
  [1:0 Атилла Юмер 45', 2:0 Мирослав Великов 54', 3:0 Светлин Симеонов 87',
   4:0 Диян Димитров 90']
Суворово 1 (Суворово) - Шумен 1929 (Шумен)                4:0 (2:0)
  [1:0 Никола Росенов 15', 2:0 Милен Стефанов 17', 3:0 Любомир Михалев 82',
   4:0 Александър Чукански 89']
Бенковски (Бяла) - Силистра 2009 (Силистра)               2:1 (0:1)
  [0:1 Тодорин Димитров 20', 1:1 Георги Ковачев 49', 2:1 Димитар Брашнаров 70']

                           XII кръг

3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Силистра 2009 (Силистра)       2:0 (0:0)
  [2:0 Драгомир Николов 73',86']
Шумен 1929 (Шумен) - Бенковски (Бяла)                     0:1 (0:0)
  [0:1 Илия Ковачганев 46']
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             3:0 (1:0)
  [1:0 Стефан Стефанов 8', 2:0 Александър Недев 60'-аг, 3:0 Стефан Стефанов 75']
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2007 (Кубрат)   1:0 (0:0)
  [1:0 Славомир Илиев 73']
Черноморец 2003 (Бяла) - Белица (Белица)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Ерхан Хайредин 17']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     1:5 (0:4)
  [0:1 Иван Иванов 33', 0:2 Марин Петров 34', 0:3 Иван К.Иванов 41',
   0:4 Добромир Бонев 43', 0:5 Иван Иванов 83', 1:5 Ниязи Ибрахимов 85']
Две могили (Две могили) - Ботев (Нови пазар)              3:2 (2:0)
  [1:0 Мартин Нацев 34', 2:0 Красимир Димитров 39'-д, 2:1 Свилен Стоянов 57',
   3:1 Венцислав Минчев 85', 3:2 Свилен Стоянов 90']
Провадия (Провадия) - Шумен 2010 (Шумен)                  1:2 (1:1)
  [0:1 Тодор Кьосев 15', 1:1 Георги Бомбов 40', 1:2 Георги Никифоров 52']

                           XIII кръг

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Шумен 2010 (Шумен) - Тича 1948 (Долни чифлик)             0:1 (0:0)
  [0:1 Мартин Христов 72']
Ботев (Нови пазар) - Провадия (Провадия)                  0:0
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Две могили (Две могили)             2:1 (0:1)
  [0:1 Красимир Димитров 10'-д, 2:1 Илчо Илчев 57',65']
Белица (Белица) - Велики Преслав (Велики Преслав)         7:0 (3:0)
  [1:0 Илиян Георгиев 12', 2:0 Ерхан Мехмед 16', 3:0 Ерсен Осман 45',
   4:0 Боян Николов 48', 5:0 Илиян Георгиев 55', 6:0 Християн Попов 80',
   7:0 Калоян Христов 81']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноморец 2003 (Бяла)             1:0 (1:0)
  [1:0 Ивайло Кирилов 12']
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Търговище)  2:1 (2:0)
  [1:0 Александър Недев 43', 2:0 Николай Въжаров 45', 2:1 Калоян Николов 75']
Бенковски (Бяла) - Септември 98 (Тервел)                  3:1 (1:1)
  [0:1 Станислав Николов 8', 1:1 Пламен Петров 28', 2:1 Пламен Балчев 61'-д,
   3:1 Пламен Петров 83'], ~ 400 зрители
Силистра 2009 (Силистра) - Шумен 1929 (Шумен)             4:1 (2:0)
  [2:0 Станислав Събев 14',37'; 2:1 Сердар Хасанов 49', 3:1 Даниел Георгиев 57',
   4:1 Станислав Събев 68']

                           XIV кръг

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Шумен 1929 (Шумен)            11:0 (4:0)
  [1:0 Тодор Каменов 21'-д, 3:0 Мартин Христов 24',26'; 4:0 Тодор Каменов 39',
   5:0 Диан Кателиев 50', 6:0 Мартин Христов 61', 7:0 Драгомир Николов 63',
   8:0 Мартин Христов 72', 9:0 Драгомир Николов 80', 10:0 Мартин Христов 81',
   11:0 Драгомир Николов 86']
Септември 98 (Тервел) - Силистра 2009 (Силистра)          1:1 (1:1)
  [0:1 Ивелин Василев 28', 1:1 Красимир Господинов 42']
Светкавица Търговище (Търговище) - Бенковски (Бяла)       2:0 (0:0)
  [1:0 Румен Стоянов 65', 2:0 Месут Мустафов 86']
  [чк: Невен Венков (С) 90'+4'], ~ 300 зрители
Черноморец 2003 (Бяла) - Суворово 1 (Суворово)            0:0
Велики Преслав (Велики Преслав) - Кубрат 2007 (Кубрат)    0:3 (0:0)
  [0:2 Никола Терзиев 66',86'; 0:3 Светлин Симеонов 90'+2']
Две могили (Две могили) - Белица (Белица)                 0:3 (0:0)
  [0:3 Илиян Георгиев 56',69',81']
Провадия (Провадия) - Черноморец (Балчик)                 1:1 (1:1)
  [0:1 Илчо Илчев 17', 1:1 Тихомир Бинчев 35']
Шумен 2010 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   3:5 (1:0)
  [1:0 Тодор Кьосев 25'-д, 1:1 Митко Митков 49', 2:1 Расим Расимов 58',
   2:3 Митко Митков 70',75'; 3:3 Банко Банков 86', 3:5 Митко Митков 87',90']

                           XV кръг

24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Тича 1948 (Долни чифлик)             1:0 (0:0)
  [1:0 Свилен Стоянов 75']
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Шумен 2010 (Шумен)                  3:2 (2:1)
  [1:0 Добромир Бонев 9', 2:0 Илчо Илчев 13', 2:1 Георги Никифоров 23',
   2:2 Николай Д.Димитров 58'-аг, 3:2 Марин Петров 89']
Белица (Белица) - Провадия (Провадия)                     3:0 (2:0)
  [2:0 Илиян Георгиев 2',6'; 3:0 Николай Тончев 83']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            2:0 (1:0)
  [1:0 Алеф Караосман 39', 2:0 Живко Парашкевов 75']
Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)   5:1 (0:1)
  [0:1 Борислав Борисов 35', 1:1 Александър Чукански 57', 2:1 Преслав Пасев 65',
   3:1 Явор Колев 79', 4:1 Митко Недев 85', 5:1 Никола Росенов 89']
Бенковски (Бяла) - Черноморец 2003 (Бяла)                 3:1 (2:0)
  [1:0 Ивайло С.Иванов 23', 2:0 Трифон Атанасов 53', 3:0 Илия Ковачганев 85',
   3:1 Петър Велинов 88']
Силистра 2009 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)      0:0
Шумен 1929 (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                0:6 (0:2)
  [0:1 Светослав Петров 25', 0:3 Филип Филчев 32',52'; 0:4 Светослав Петров 60',
   0:5 Стефан Стефанов 70', 0:6 Шабан Ахмед 85']

                           XVI кръг

2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Септември 98 (Тервел)          2:1 (1:0)
  [1:0 Румен Александров 20', 2:0 Диан Кателиев 50', 2:1 Стефан Стефанов 53']
Шумен 1929 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:3 (0:1)
  [0:1 Мирослав Начев 42', 0:3 Славомир Илиев 52',72']
Силистра 2009 (Силистра) - Черноморец 2003 (Бяла)         0:3 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие на Черноморец 2003 е присъдена служебна
    победа след изваждането на Силистра 2009 от групата.
Бенковски (Бяла) - Велики Преслав (Велики Преслав)       12:0 (5:0) *
  [1:0 Ивайло С.Иванов 10', 2:0 Пламен Петров 21', 3:0 Борислав Иванов 23',
   5:0 Георги Ковачев 35',40'; 6:0 Илия Ковачганев 50'-д, 8:0 Ивайло С.Иванов 63',70';
   9:0 Димитър Брашнаров 70', 10:0 Георги Ковачев 80', 11:0 Димитър Брашнаров 83',
   12:0 Ивайло С.Иванов 86']
* - мачът започва с 20' закъснение заради забавяне на гостите.
Суворово 1 (Суворово) - Две могили (Две могили)           1:0 (1:0)
  [1:0 Никола Росенов 13']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Провадия (Провадия)                3:0 сл.*
  [1:0 Светлин Симеонов 54'-д, 1:1 Иван Г.Иванов 65', 2:1 Кяшив Фахрединов 69',
   2:2 Цветомир Ботушаров 76']
* - първоначално 2:2, на 10 март 2014 на Кубрат е присъдена служебна победа с 3:0
    заради нередовен състезател в състава на Провадия.
Белица (Белица) - Шумен 2010 (Шумен)                      2:0 (1:0)
  [1:0 Теодор Кирчев 44', 2:0 Мустафа Сали 72']
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                  2:1 (2:0)
  [2:0 Марин Петров 12'-д,30'-д; 2:1 Петър Петров 55'-д]

                           XVII кръг

8 март 2014, събота, 14:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла) - Шумен 1929 (Шумен)               2:1 (2:1)
  [0:1 Героги Никифоров 33', 2:1 Пламен Ив.Иванов 36',42']
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Тича 1948 (Долни чифлик)            0:2 (0:2)
  [0:2 Мартин Христов 8',42']
Ботев (Нови пазар) - Белица (Белица)                      2:0 (0:0)
  [1:0 Петър Петров 63', 2:0 Йордан Иванов 68']
Шумен 2010 (Шумен) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 0:5 (0:3)
  [0:1 Алеф Караосман 2',7'; 0:3 Александър Маринов 17', 0:4 Атила Юмер 80',
   0:5 Радомир Хараланов 89']
Провадия (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)               0:3 (0:3)
  [0:1 Александър Чукански 14', 0:2 Любомир Михалев 23', 0:3 Никола Росенов 28']
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                0:4 (0:2)
  [0:4 Борислав Иванов 38',40',80',88']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Силистра 2009 (Сс)      3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Светкавица Търговище (Търговище) - Септември 98 (Тервел)  2:0 (1:0)
  [1:0 Христо Александров 40', 2:0 Васил Христов 90']

                           XVIII кръг

16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Светкавица Търговище (Тщ)      0:0
Септември 98 (Тервел) - Черноморец 2003 (Бяла)            1:0 (1:0)
  [1:0 Сашо Джилянов 35']
Шумен 1929 (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав)      4:0 (3:0)
  [1:0 Дениз Кадир 20', 2:0 Емил Георгиев 25', 3:0 Георги Никифоров 40',
   4:0 Сердар Хасанов 75']
Силистра 2009 (Силистра) - Две могили (Две могили)        0:3 сл.*
* - домакините предварително уведомяват, че няма да могат да организират мача.
Бенковски (Бяла) - Провадия (Провадия)                    5:1 (3:0)
  [1:0 Илия Ковачганев 19', 2:0 Ивайло С.Иванов 34', 3:0 Борислав Иванов 41',
   4:0 Трифон Атанасов 51', 5:0 Илия Ковачганев 81', 5:1 Тихомир Бинчев 83']
Суворово 1 (Суворово) - Шумен 2010 (Шумен)                2:1 (1:0)
  [1:0 Любомир Михалев 44', 1:1 Расим Расимов 50', 2:1 Любомир Михалев 88']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар)                 4:0 (1:0)
  [1:0 Диян Димитров 45'+2', 2:0 Радомир Хараланов 61', 3:0 Ивайло Кирилов 75',
   4:0 Радомир Хараланов 90'+1']
Белица (Белица) - Черноморец (Балчик)                     1:0 (0:0)
  [1:0 Теодор Кирчев 87']

* - На 18 март 2014 Силистра 2009 (Силистра) е изваден от групата заради неявяване
без уважителни причини на 2 срещи. Резултатите му до този момент се зачитат, а на
противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIX кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла) - Светкавица Търговище (Търговище) 0:2 (0:2)
  [0:1 Калоян Николов 7', 0:2 Христо Александров 17']
23 март 2014, неделя, 13:00 ч:
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Кубрат 2007 (Кубрат)                0:2 (0:1)
  [0:1 Матио Димов 4'-аг, 0:2 Радомир Хараланов 90'+3']
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Белица (Белица) - Тича 1948 (Долни чифлик)                2:0 (1:0)
  [2:0 Гюрсес Александров 35',86']
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                0:3 (0:1)
  [0:1 Даниел Венков 12', 0:2 Николай Илиев 83', 0:3 Любомир Михалев 85']
Шумен 2010 (Шумен) - Бенковски (Бяла)                     1:4 (0:3)
  [0:1 Пламен Петров 13', 0:2 Борислав Иванов 31', 0:4 Илия Ковачганев 44',56';
   1:4 Расим Расимов 82']
Провадия (Провадия) - Силистра 2009 (Силистра)            3:0 сл.
Две могили (Две могили) - Шумен 1929 (Шумен)              1:1 (0:1)
  [0:1 Георги Никифоров 43', 1:1 Георги Маринов 90'+2']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)   0:3 (0:3)
  [0:1 Седат Салиев 1', 0:3 Стефан Стефанов 13',44']

                           XX кръг

30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Черноморец 2003 (Бяла)         4:1 (1:0)
  [2:0 Румен Александров 38',68'; 2:1 Димитър Кунев 69', 3:1 Диан Кателиев 72',
   4:1 Мартин Христов 89']
Светкавица Търговище (Тщ) - Велики Преслав (В.Преслав)   11:0 (4:0) *
  [1:0 Даниел Генов 9', 2:0 Мирослав Начев 23', 3:0 Христо Александров 36',
   4:0 Цветан Илиев 42'-д, 5:0 Христо Александров 51', 6:0 Младен Младенов 55',
   8:0 Мирослав Начев 64',71'; 9:0 Младен Младенов 74', 10:0 Мирослав Начев 85',
   11:0 Месут Мустафов 87']
* - мачът започва с 25' закъснение заради забавяне на гостите.
Септември 98 (Тервел) - Две могили (Две могили)           2:0 (2:0)
  [1:0 Филип Филчев 16', 2:0 Младен Димитров 30']
Шумен 1929 (Шумен) - Провадия (Провадия)                  1:2 (0:1)
  [0:1 Михаел Михалев 21', 1:1 Михаел Михалев 62'-аг, 1:2 Тихомир Бинчев 67']
Силистра 2009 (Силистра) - Шумен 2010 (Шумен)             0:3 сл.
Бенковски (Бяла) - Ботев (Нови пазар)                     3:0 (2:0)
  [2:0 Илия Ковачганев 8',26'; 3:0 Пламен Петров 71']
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик)               4:0 (2:0)
  [2:0 Даниел Венков 21',28'; 4:0 Александър Чукански 56',64']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Белица (Белица)                    2:1 (2:0)
  [1:0 Мирослав Великов 16', 2:0 Алеф Караосман 19', 2:1 Боян Николов 70']

                           XXI кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Провадия (Провадия) - Септември 98 (Тервел)               1:3 (0:1)
  [0:1 Красимир Господинов 27', 0:2 Стефан Стефанов 65', 1:2 Тихомир Бинчев 69',
   1:3 Филип Филчев 90'+3']
6 април 2014, неделя, 14:00 ч:
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Бенковски (Бяла)                    0:4 (0:2)
  [0:2 Борислав Джарнавлиев 16',32'; 0:3 Борислав Иванов 70', 0:4 Ивайло С.Иванов 72']
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Тича 1948 (Долни чифлик)           0:1 (0:0)
  [0:1 Диан Кателиев 58']
Белица (Белица) - Суворово 1 (Суворово)                   2:2 (2:1)
  [0:1 Александър Чукански 5', 1:1 Ерсен Осман 19', 2:1 Илиян Стоянов 39',
   2:2 Александър Чукански 90']
Ботев (Нови пазар) - Силистра 2009 (Силистра)             3:0 сл.
Шумен 2010 (Шумен) - Шумен 1929 (Шумен)                   1:2 (0:1)
  [0:1 Емил Георгиев 33', 0:2 Дениз Кадир 68'-д, 1:2 Ивайло Ат.Иванов 77']
Две могили (Две могили) - Светкавица Търговище (Тщ)       0:5 (0:4)
  [0:1 Митко Митков 16', 0:2 Христо Александров 18', 0:3 Румен Стоянов 20',
   0:4 Цветан Илиев 44'-д, 0:5 Славомир Илиев 70']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец 2003 (Бяла)  0:3 (0:1)
  [0:2 Пламен Ив.Иванов 32',49'; 0:3 Николай Ненков 79']

                           XXII кръг

11 април 2014, петък, 16:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Шумен 2010 (Шумен)                7:1 (4:0)
  [1:0 Мехмед Беидов 7', 2:0 Седат Салиев 29', 3:0 Стефан Стефанов 30',
   7:0 Филип Филчев 40',60',77',78'; 7:1 Расим Расимов 90']
12 април 2014, събота, 13:30 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла) - Две могили (Две могили)          2:0 (2:0)
  [2:0 Пламен Ив.Иванов 30',36']
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Велики Преслав (В.Преслав)    14:0 (5:0)
  [1:0 Румен Александров 8', 2:0 Мартин Христов 11', 3:0 Тодор Каменов 19',
   4:0 Никола Найденов 30', 5:0 Мартин Христов 35', 6:0 Венцислав Маринов 49',
   7:0 Румен Александров 51', 8:0 Мартин Христов 53', 9:0 Тодор Каменов 57',
   10:0 Мартин Христов 61', 12:0 Румен Александров 74',77'; 13:0 Севдалин Стайков 80',
   14:0 Венцислав Маринов 88']
Светкавица Търговище (Търговище) - Провадия (Провадия)    5:0 (2:0)
  [1:0 Цветан Илиев 26'-д, 2:0 Христо Александров 45', 3:0 Румен Стоянов 60',
   4:0 Цветан Илиев 75', 5:0 Румен Русков 85']
Шумен 1929 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   0:0
Силистра 2009 (Силистра) - Черноморец (Балчик)            0:3 сл.
Бенковски (Бяла) - Белица (Белица)                        3:1 (1:1)
  [0:1 Гюрсес Александров 14', 1:1 Ивайло С.Иванов 14', 2:1 Борислав Иванов 78',
   3:1 Димитър Брашнаров 87']
  [чк: Ерсен Осман (Бел) 53']
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2007 (Кубрат)              0:0

                           XXIII кръг

18 април 2014, петък, 16:00 ч:
Провадия (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла)              1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Бомбов 90'-д]
19 април 2014, събота, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Тича 1948 (Долни чифлик)          2:1 (0:1)
  [0:1 Мартин Христов 27', 1:1 Венцислав Маринов 58'-аг, 2:1 Никола Росенов 64']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   2:2 (1:0)
  [1:0 Атилла Юмер 1', 2:0 Светлин Симеонов 59', 2:2 Димитър Брашнаров 81',88']
  [чк: Димитър Лазаров (К) (вр) 70']
Белица (Белица) - Силистра 2009 (Силистра)                3:0 сл.
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Шумен 1929 (Шумен)                  0:1 (0:1)
  [0:1 Опра Самуел Сантос 41']
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                1:2 (0:0)
  [0:1 Седат Салиев 57', 0:2 Филип Филчев 72', 1:2 Петър Петров 81']
Шумен 2010 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:4 (0:3)
  [0:1 Цветан Илиев 8', 0:3 Румен Русков 28',40'; 0:4 Христо Александров 57']
Две могили (Две могили) - Велики Преслав (В.Преслав)     11:0 (5:0)
  [2:0 Георги Маринов 1',5'; 3:0 Мартин Нацев 20', 4:0 Георги Маринов 23',
   5:0 Дургут Ахмедов 31', 6:0 Денчо Денчев 47', 7:0 Мартин Нацев 51',
   8:0 Мартин Иванов 66', 9:0 Александър Георгиев 72', 10:0 Мартин Иванов 75',
   11:0 Георги Маринов 87']

                           XXIV кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла) - Шумен 2010 (Шумен)               3:1 (2:1)
  [0:1 Ивайло Ат.Иванов 17', 1:1 Петър Велинов 21', 2:1 Георги Глушков 40',
   3:1 Митко Бекяров 90'+1']
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Две могили (Две могили)        4:0 (1:0)
  [1:0 Румен Александров 45', 2:0 Драгомир Николов 55', 4:0 Севдалин Стайков 72',86']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Провадия (Провадия)     1:4 (1:1)
  [0:1 Васко Боев 35', 1:1 Сергей Методиев 44', 1:3 Георги Бомбов 70',87';
   1:4 Красимир Радев 89']
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     6:0 (1:0)
  [1:0 Румен Стоянов 25', 2:0 Цветан Илиев 55', 3:0 Славомир Илиев 58',
   4:0 Мирослав Начев 74', 5:0 Христо Александров 84', 6:0 Мирослав Начев 87']
Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик)               3:1 (0:0)
  [1:0 Светослав Петров 47', 1:1 Денислав Андреев 49', 2:1 Стефан Стефанов 67',
   3:1 Филип Филчев 79']
Шумен 1929 (Шумен) - Белица (Белица)                      0:1 (0:0)
  [0:1 Ерсен Осман 83']
Силистра 2009 (Силистра) - Кубрат 2007 (Кубрат)           0:3 сл.
Бенковски (Бяла) - Суворово 1 (Суворово)                  4:1 (2:0)
  [2:0 Пламен Петров 22',38'; 2:1 Преслав Пасев 51', 3:1 Борислав Иванов 62',
   4:1 Пламен Божанов 75']

                           XXV кръг

1 май 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Тича 1948 (Долни чифлик)               3:1 (1:0)
  [1:0 Ивайло С.Иванов 19', 2:0 Борислав Иванов 75', 2:1 Румен Александров 87',
   3:1 Димитър Брашнаров 90']
4 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Силистра 2009 (Силистра)          3:0 сл.
Кубрат 2007 (Кубрат) - Шумен 1929 (Шумен)                 2:0 (2:0)
  [1:0 Ивайло Кирилов 10', 2:0 Аян Ирфан 18']
Белица (Белица) - Септември 98 (Тервел)                   0:1 (0:1)
  [0:1 Седат Салиев 28']
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)    0:6 (0:3)
  [0:1 Цветан Илиев 13', 0:2 Христо Александров 27', 0:3 Румен Русков 33',
   0:4 Митко Митков 53', 0:5 Месут Мустафов 67', 0:6 Младен Младенов 69']
Ботев (Нови пазар) - Черноморец 2003 (Бяла)               1:2 (0:1)
  [0:1 Пламен Ив.Иванов 8', 1:1 Мердин Мехмедов 56'-д, 1:2 Николай Ненков 90']
Шумен 2010 (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав)      9:0 (3:0)
  [3:0 Пламен Кожухаров 13',19',32'; 5:0 Албер Мехмедов 51',53'; 6:0 Феим Феим 57',
   7:0 Николай Николаев 66', 8:0 Албер Мехмедов 73', 9:0 Феим Феим 84']
Провадия (Провадия) - Две могили (Две могили)             0:0

                           XXVI кръг

10 май 2014, събота, 17:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец (Балчик)              3:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Ив.Иванов 20', 2:0 Петър Велинов 68', 3:0 Пламен Ив.Иванов 88']
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Провадия (Провадия)            6:0 (1:0)
  [2:0 Румен Александров 6',47'; 5:0 Мартин Христов 53',64',78', 6:0 Драгомир Николов 85']
Две могили (Две могили) - Шумен 2010 (Шумен)              6:1 (4:0)
  [4:0 Светослав Недялков 6',9',16',30'; 4:1 Феим Феим 48', 5:1 Радослав Стоянов 72',
   6:1 Мартин Нацев 88']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар)      0:4 (0:2)
  [0:1 Петър Петров 6', 0:2 Йордан Иванов 19', 0:3 Ивайло Станчев 79',
   0:4 Петър Петров 89']
Светкавица Търговище (Търговище) - Белица (Белица)        4:0 (2:0)
  [1:0 Румен Русков 20', 2:0 Славомир Илиев 43', 3:0 Митко Митков 64',
   4:0 Христо Александров 67']
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2007 (Кубрат)              1:0 (0:0)
  [Стефан Стефанов 90'+1']
Шумен 1929 (Шумен) - Суворово 1 (Суворово)                0:3 (0:2)
  [0:1 Данаил Борисов 31', 0:2 Любомир Михалев 44', 0:3 Преслав Пасев 63']
Силистра 2009 (Силистра) - Бенковски (Бяла)               0:3 сл.

                           XXVII кръг

14 май 2014, сряда, 17:00 ч:
Силистра 2009 (Силистра) - Тича 1948 (Долни чифлик)       0:3 сл.
Бенковски (Бяла) - Шумен 1929 (Шумен)                     1:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Иванов 24']
във Вълчи дол:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             1:4 (0:1)
  [0:1 Красимир Господинов 25', 1:1 Никола Росенов 74', 1:2 Седат Салиев 76',
   1:3 Филип Филчев 84', 1:4 Стефан Стефанов 86']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище)   прекратен *
* - прекратен в 80' при 2:2 поради буря със силен вятър и градушка.
Белица (Белица) - Черноморец 2003 (Бяла)                  2:1 (1:1)
  [1:0 Александър Недев 10', 1:1 Асен Станчев 40', 2:1 Гюрсес Александров 90']
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)     9:2 (5:2) *
  [1:0 Георги Костадинов 5', 2:0 Матио Димов 6', 3:0 Георги Костадинов 15',
   3:1 Ангел Момчев 17', 4:1 Йордан Йорданов 19'-аг, 5:1 Марин Петров 30',
   5:2 Захари Минчев 35', 6:2 Матио Димов 50', 7:2 Александър Краев 57'-д,
   9:2 Иван К.Иванов 70',87']
* - мачът започва в 18:03 ч заради забавяне на гостите.
Ботев (Нови пазар) - Две могили (Две могили)              0:3 (0:1)
  [0:1 Георги Маринов 20', 0:2 Александър Георгиев 76', 0:3 Георги Маринов 88']
Шумен 2010 (Шумен) - Провадия (Провадия)                  1:2 (0:0)
  [1:0 Мирослав Йорданов 83', 1:1 Тодор Апостолов 90'+1', 1:2 Даниел Танев 90'+3']
17 май 2014, събота, 14:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище)   0:1 (0:0) *
  [0:1 Мирослав Начев 60']
* - преиграване на прекратения от 14 май мач.

                           XXVIII кръг

18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Шумен 2010 (Шумен)             3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Провадия (Провадия) - Ботев (Нови пазар)                  4:1 (3:0)
  [2:0 Даниел Танев 20',39'; 3:0 Манoел Манолов 45', 3:1 Мердин Мехмедов 72',
   4:1 Васко Боев 90']
Две могили (Две могили) - Черноморец (Балчик)             3:1 (3:0)
  [1:0 Радослав Стоянов 21', 3:0 Светослав Недялков 26',40'; 3:1 Марин Петров 73']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Белица (Белица)         0:8 (0:3)
  [0:1 Венцислав Абрашев 10', 0:2 Гюрсес Александров 17', 0:3 Илиян Георгиев 33',
   0:4 Гюрсес Александров 61', 0:5 Мустафа Сали 73', 0:6 Николай Тончев 80',
   0:7 Веселин Василев 86', 0:8 Мустафа Сали 88']
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Филип Филчев 41']
Шумен 1929 (Шумен) - Силистра 2009 (Силистра)             3:0 сл.
20 май 2014, вторник, 18:00 ч:
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)             0:3 сл.*
* - домакините предварително уведомяват, че не могат да се организират за мача.
Светкавица Търговище (Търговище) - Суворово 1 (Суворово)  3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че не могат да се организират за мача.

                           XXIX кръг

23 май 2014, петък, 18:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Тича 1948 (Долни чифлик)             1:0 (0:0)
  [1:0 Дениз Кадир 60']
Силистра 2009 (Силистра) - Септември 98 (Тервел)          0:3 сл.
Бенковски (Бяла) - Светкавица Търговище (Търговище)       3:2 (2:0)
  [1:0 Борислав Иванов 38'-д, 2:0 Трифон Атанасов 45', 3:0 Борислав Иванов 51'-д,
   3:1 Калоян Николов 62', 3:2 Месут Мустафов 87']
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)            2:0 (2:0)
  [1:0 Николай Въжаров 20', 2:0 Преслав Пасев 43']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Велики Преслав (Велики Преслав)   14:0 (6:0)
  [1:0 Крисиян Димитров 1', 2:0 Кяшив Фахрединов 11', 5:0 Крисиян Димитров 15',19',30';
   6:0 Кяшив Фахрединов 41', 7:0 Крисиян Димитров 47', 9:0 Атилла Юмер 50',52';
   10:0 Крисиян Димитров 54', 11:0 Радомир Хараланов 60', 12:0 Атилла Юмер 65',
   13:0 Радомир Хараланов 75', 14:0 Валентин Валентинов 82']
Белица (Белица) - Две могили (Две могили)                 3:0 (1:0)
  [1:0 Ерсен Осман 28', 3:0 Илиян Георгиев 73',81']
Черноморец (Балчик) - Провадия (Провадия)                 1:2 (1:0)
  [1:0 Илчо Илчев 43', 1:2 Георги Бомбов 63',90']
Ботев (Нови пазар) - Шумен 2010 (Шумен)                   5:1 (3:0)
  [1:0 Цветан Николов 23'-аг, 2:0 Севгин Юлиянов 30', 3:0 Ивайло Станчев 44',
   4:0 Петър Петров 65', 5:0 Ивайло Станчев 83', 5:1 Милен Петков 86']

                           XXX кръг

31 май 2014, събота, 17:00 ч:
Шумен 2010 (Шумен) - Черноморец (Балчик)                  0:3 сл.*
* - домакините не се явяват.
Провадия (Провадия) - Белица (Белица)                     0:2 (0:1)
  [0:2 Гюрсес Александров 21',81']
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)            0:0
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово 1 (Суворово)   0:6 (0:3)
  [0:1 Николай Въжаров 16', 0:3 Никола Росенов 35',40'; 0:4 Николай Въжаров 52',
   0:5 Любомир Михалев 59', 0:6 Александър Чукански 78']
в Аксаково:
Черноморец 2003 (Бяла) - Бенковски (Бяла)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Пламен Божанов 69']
  [чк: Калоян Илиев (Ч) 71']
Светкавица Търговище (Търговище) - Силистра 2009 (Сс)     3:0 сл.
Септември 98 (Тервел) - Шумен 1929 (Шумен)                6:0 (3:0)
  [2:0 Стефан Стефанов 5',29'; 3:0 Красимир Господинов 39', 5:0 Стефан Стефанов 76',83';
   6:0 Филип Филчев 86']
31 май 2014, събота, 18:00 ч:
Тича 1948 (Долни чифлик) - Ботев (Нови пазар)             1:2 (0:0)
  [0:1 Свилен Стоянов 50', 1:1 Димитър Кюркчийски 61', 1:2 Свилен Стоянов 90'+2']
  [чк: Тодор Каменов (Т) 85']

нагоре


Североизточна "В" АФГ 2013/14 - Всички голмайстори

Голмайстори
24 - Мартин Христов         - Тича 1948 (Долни чифлик)
23 - Стефан Стефанов        - Септември 98 (Тервел)
21 - Борислав Иванов        - Бенковски (Бяла)
15 - Илия Ковачганев        - Бенковски (Бяла)
   - Никола Росенов         - Суворово 1 (Суворово)
   - Филип Филчев           - Септември 98 (Тервел)
13 - Славомир Илиев         - Светкавица Търговище (Търговище)
11 - Пламен Петров          - Бенковски (Бяла)
   - Пламен Иванов Иванов   - Черноморец 2003 (Бяла)  /вкл. 2 гола за Силистра 2009 (Силистра)
   - Румен Александров      - Тича 1948 (Долни чифлик)
   - Митко Митков           - Светкавица Търговище (Търговище)  /вкл. 8 гола за Ботев (Нови пазар)/
   - Мирослав Начев         - Светкавица Търговище (Търговище)  /вкл. 3 гола за Силистра 2009 (Силистра)/
10 - Ивайло Сашков Иванов   - Бенковски (Бяла)
   - Христо Александров     - Светкавица Търговище (Търговище)
   - Петър Петров           - Ботев (Нови пазар)  /вкл. 4 гола за Шумен 1929 (Шумен)/
   - Илиян Георгиев         - Белица (Белица)
   - Александър Чукански    - Суворово 1 (Суворово)

 9  Димитър Брашнаров          Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 9  Светлин Симеонов           Кубрат 2007 (Кубрат)          
 9  Любомир Михалев            Суворово 1 (Суворово)         
 9  Тодор Каменов              Тича 1948 (Долни чифлик)      
 9  Феим Феим                  Шумен 2010 (Шумен)            
 8  Гюрсес Александров         Белица (Белица)               
 8  Георги Бомбов              Провадия (Провадия)           
 8  Драгомир Николов           Тича 1948 (Долни чифлик)      
 8  Марин Петров               Черноморец (Балчик)           
 7  Георги Ковачев             Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 7  Трифон Атанасов            Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 7  Свилен Стоянов             Ботев (Нови пазар)            
 7  Светослав Недялков         Две могили (Две могили)       
 7  Георги Маринов             Две могили (Две могили)       
 7  Атилла Юмер                Кубрат 2007 (Кубрат)          
 7  Цветан Илиев               Светкавица Търговище (Търговище)
 7  Румен Русков               Светкавица Търговище (Търговище)
 6  Ерсен Осман                Белица (Белица)               
 6  Красимир Димитров          Две могили (Две могили)       
 6  Радомир Хараланов          Кубрат 2007 (Кубрат)          
 6  Крисиян Димитров           Кубрат 2007 (Кубрат)          
 6  Румен Стоянов              Светкавица Търговище (Търговище)
 6  Седат Салиев               Септември 98 (Тервел)         
 6  Диан Кателиев              Тича 1948 (Долни чифлик)      
 6  Георги Никифоров           Шумен 1929 (Шумен)              /вкл. 3 гола за Шумен 2010 (Шумен)/
 5  Мустафа Сали               Белица (Белица)                 /вкл. 2 гола за Тича 1948 (Долни чифлик)/
 5  Алеф Караосман             Кубрат 2007 (Кубрат)          
 5  Кяшив Фахрединов           Кубрат 2007 (Кубрат)          
 5  Тихомир Бинчев             Провадия (Провадия)           
 5  Месут Мустафов             Светкавица Търговище (Търговище)
 5  Павлин Тодоров             Септември 98 (Тервел)         
 5  Красимир Господинов        Септември 98 (Тервел)         
 5  Станислав Събев            Силистра 2009 (Силистра)      
 5  Илчо Илчев                 Черноморец (Балчик)           
 5  Иван Калинов Иванов        Черноморец (Балчик)           
 5  Петър Велинов              Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 4  Венцислав Абрашев          Белица (Белица)               
 4  Ерхан Мехмед               Белица (Белица)               
 4  Ивайло Станчев             Ботев (Нови пазар)              /вкл. 1 гол за Велики Преслав (Велики Преслав)/
 4  Мартин Нацев               Две могили (Две могили)       
 4  Дургут Ахмедов             Две могили (Две могили)       
 4  Калоян Николов             Светкавица Търговище (Търговище)
 4  Даниел Георгиев            Силистра 2009 (Силистра)      
 4  Ивелин Василев             Силистра 2009 (Силистра)      
 4  Николай Въжаров            Суворово 1 (Суворово)         
 4  Преслав Пасев              Суворово 1 (Суворово)         
 4  Даниел Венков              Суворово 1 (Суворово)         
 4  Венцислав Маринов          Тича 1948 (Долни чифлик)      
 4  Севдалин Стайков           Тича 1948 (Долни чифлик)      
 4  Добромир Бонев             Черноморец (Балчик)           
 4  Георги Глушков             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 4  Николай Ненков             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 4  Ерхан Хайредин             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 4  Ивайло Атанасов Иванов     Шумен 2010 (Шумен)            
 4  Расим Расимов              Шумен 2010 (Шумен)            
 3  Ивелин Спасов              Белица (Белица)               
 3  Теодор Кирчев              Белица (Белица)               
 3  Пламен Балчев              Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 3  Йордан Иванов              Ботев (Нови пазар)            
 3  Данаил Димов               Велики Преслав (Велики Преслав)
 3  Николай Тодоров            Две могили (Две могили)       
 3  Диян Димитров              Кубрат 2007 (Кубрат)          
 3  Георги Дамянов             Кубрат 2007 (Кубрат)          
 3  Ивайло Кирилов             Кубрат 2007 (Кубрат)          
 3  Никола Терзиев             Кубрат 2007 (Кубрат)          
 3  Мирослав Великов           Кубрат 2007 (Кубрат)          
 3  Живко Парашкевов           Кубрат 2007 (Кубрат)          
 3  Даниел Танев               Провадия (Провадия)           
 3  Младен Младенов            Светкавица Търговище (Търговище)
 3  Камен Трифонов             Септември 98 (Тервел)         
 3  Светослав Петров           Септември 98 (Тервел)         
 3  Неманя Младенович          Силистра 2009 (Силистра)      
 3  Михаил Паскалев            Суворово 1 (Суворово)         
 3  Денислав Андреев           Черноморец (Балчик)           
 3  Билял Шабан                Шумен 1929 (Шумен)            
 3  Николай Банов              Шумен 1929 (Шумен)            
 3  Дениз Кадир                Шумен 1929 (Шумен)            
 3  Сердар Хасанов             Шумен 1929 (Шумен)            
 3  Албер Мехмедов             Шумен 2010 (Шумен)            
 3  Пламен Кожухаров           Шумен 2010 (Шумен)            
 3  Тодор Кьосев               Шумен 2010 (Шумен)            
 2  Боян Николов               Белица (Белица)               
 2  Николай Тончев             Белица (Белица)               
 2  Александър Недев           Белица (Белица)                 /вкл. 1 гол за Суворово 1 (Суворово)/
 2  Пламен Божанов             Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 2  Борислав Джарнавлиев       Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 2  Мердин Мехмедов            Ботев (Нови пазар)            
 2  Зарко Захариев             Ботев (Нови пазар)            
 2  Борислав Борисов           Велики Преслав (Велики Преслав)
 2  Ниязи Ибрахимов            Велики Преслав (Велики Преслав)
 2  Ангел Момчев               Велики Преслав (Велики Преслав)
 2  Ермулах Мехмедов           Велики Преслав (Велики Преслав)
 2  Александър Георгиев        Две могили (Две могили)       
 2  Мартин Иванов              Две могили (Две могили)       
 2  Радослав Стоянов           Две могили (Две могили)       
 2  Венцислав Минчев           Две могили (Две могили)       
 2  Валентин Валентинов        Кубрат 2007 (Кубрат)          
 2  Васко Боев                 Провадия (Провадия)           
 2  Станислав Николов          Септември 98 (Тервел)         
 2  Сашо Джилянов              Септември 98 (Тервел)         
 2  Антон Стоянов              Септември 98 (Тервел)         
 2  Тодорин Димитров           Силистра 2009 (Силистра)      
 2  Явор Колев                 Суворово 1 (Суворово)         
 2  Николай Илиев              Суворово 1 (Суворово)         
 2  Диян Малчев                Тича 1948 (Долни чифлик)      
 2  Матио Димов                Черноморец (Балчик)           
 2  Георги Костадинов          Черноморец (Балчик)           
 2  Димитър Кунев              Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 2  Али Али                    Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 2  Иван Лазарски              Шумен 1929 (Шумен)            
 2  Емил Георгиев              Шумен 1929 (Шумен)            
 2  Банко Банков               Шумен 2010 (Шумен)            
 2  Милен Петков               Шумен 2010 (Шумен)            
 1  Християн Попов             Белица (Белица)               
 1  Калоян Христов             Белица (Белица)               
 1  Станислав Стилянов         Белица (Белица)               
 1  Веселин Василев            Белица (Белица)               
 1  Илиян Стоянов              Белица (Белица)               
 1  Живко Стоянов              Белица (Белица)               
 1  Тасин Исмет                Ботев (Нови пазар)            
 1  Севгин Юлиянов             Ботев (Нови пазар)            
 1  Михаил Ангелов             Ботев (Нови пазар)            
 1  Алдин Бисеров              Ботев (Нови пазар)            
 1  Милен Динков               Ботев (Нови пазар)            
 1  Мартин Куртев              Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Сергей Методиев            Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Захари Минчев              Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Ерсин Мустафов             Две могили (Две могили)       
 1  Мариян Миланов             Две могили (Две могили)       
 1  Васил Василев              Две могили (Две могили)       
 1  Венцислав Великов          Две могили (Две могили)       
 1  Денчо Денчев               Две могили (Две могили)       
 1  Борислав Караиванов        Кубрат 2007 (Кубрат)          
 1  Аян Ирфан                  Кубрат 2007 (Кубрат)          
 1  Александър Маринов         Кубрат 2007 (Кубрат)          
 1  Даниел Неделчев            Кубрат 2007 (Кубрат)          
 1  Красимир Радев             Провадия (Провадия)           
 1  Тодор Ненчев               Провадия (Провадия)           
 1  Маноел Манолов             Провадия (Провадия)           
 1  Георги Филипов             Провадия (Провадия)           
 1  Михаел Михалев             Провадия (Провадия)           
 1  Калоян Цветков             Провадия (Провадия)           
 1  Живко Бояджиев             Провадия (Провадия)           
 1  Тодор Апостолов            Провадия (Провадия)           
 1  Васил Христов              Светкавица Търговище (Търговище)
 1  Даниел Генов               Светкавица Търговище (Търговище)
 1  Невен Венков               Светкавица Търговище (Търговище)
 1  Николай Вълев              Светкавица Търговище (Търговище)
 1  Галин Василев              Септември 98 (Тервел)         
 1  Шабан Ахмед                Септември 98 (Тервел)         
 1  Мехмед Беидов              Септември 98 (Тервел)         
 1  Младен Димитров            Септември 98 (Тервел)         
 1  Филип Костадинов           Силистра 2009 (Силистра)      
 1  Иван Росенов Иванов        Силистра 2009 (Силистра)      
 1  Цветан Караколев           Суворово 1 (Суворово)         
 1  Милен Стефанов             Суворово 1 (Суворово)         
 1  Митко Недев                Суворово 1 (Суворово)         
 1  Данаил Борисов             Суворово 1 (Суворово)         
 1  Никола Найденов            Тича 1948 (Долни чифлик)      
 1  Мехмет Февзи               Тича 1948 (Долни чифлик)      
 1  Димитър Кюркчийски         Тича 1948 (Долни чифлик)      
 1  Добри Добрев               Черноморец (Балчик)           
 1  Александър Краев           Черноморец (Балчик)           
 1  Мурад Салим                Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Десислав Дяков             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Траян Бебров               Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Митко Бекяров              Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Николай Станчев            Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Асен Станчев               Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Огнян Чобанов              Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Михаил Недев               Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Мирослав Генчев            Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Юлиян Загоров              Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Мирослав Петров            Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Габриел Киров              Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Опра Самуел Сантос         Шумен 1929 (Шумен)            
 1  Пламен Владимиров          Шумен 2010 (Шумен)            
 1  Неделчо Стефанов           Шумен 2010 (Шумен)            
 1  Мирослав Йорданов          Шумен 2010 (Шумен)            
 1  Николай Николаев           Шумен 2010 (Шумен)            

Автоголове
 1  Александър Недев           Белица (Белица) - за Септември 98 (Тервел)
    Борислав Джарнавлиев       Бенковски (Бяла, обл.Русе) - за Тича 1948 (Долни чифлик)
    Дамян Дамянов              Бенковски (Бяла, обл.Русе) - за Кубрат 2007 (Кубрат)
    Зарко Захариев             Ботев (Нови пазар) - за Кубрат 2007 (Кубрат)
    Йордан Йорданов            Велики Преслав (Велики Преслав) - за Черноморец (Балчик)
    Ниязи Ибрахимов            Велики Преслав (Велики Преслав) - за Светкавица Търговище (Търговище)
    Сергей Методиев            Велики Преслав (Велики Преслав) - за Велики Преслав (Велики Преслав)
    Михаел Михалев             Провадия (Провадия) - за Шумен 1929 (Шумен)
    Венцислав Маринов          Тича 1948 (Долни чифлик) - за Суворово 1 (Суворово)
    Николай Живков Димитров    Тича 1948 (Долни чифлик) - за Бенковски (Бяла, обл.Русе)
    Матио Димов                Черноморец (Балчик) - за Кубрат 2007 (Кубрат)
    Николай Димитров Димитров  Черноморец (Балчик) - за Шумен 2010 (Шумен)
    Николай Кънев              Шумен 2010 (Шумен) - за Суворово 1 (Суворово)
    Цветан Николов             Шумен 2010 (Шумен) - за Ботев (Нови пазар)
    Николай Банов              Шумен 1929 (Шумен) - за Черноморец (Балчик)
    Пламен Иванов              Шумен 1929 (Шумен) - за Белица (Белица)

Служебни голове
45  срещу Силистра 2009 (Силистра) - след отказването на отбора от участие за всички техни противници през пролетния полусезон
 6  срещу Провадия (Провадия) - за Септември 98 (Тервел) и Кубрат 2007 (Кубрат)
 6  срещу Шумен 2010 (Шумен) - за Тича 1948 (Долни чифлик) и Черноморец (Балчик)
 3  срещу Черноморец 2003 (Бяла) - за Кубрат 2007 (Кубрат)
 3  срещу Суворово 1 (Суворово) - за Светкавица Търговище (Търговище)

Анулирани голове
 1  Светлин Симеонов           Кубрат 2007 (Кубрат)
    Кяшив Фахрединов           Кубрат 2007 (Кубрат)
    Иван Георгиев Иванов       Провадия (Провадия)
    Цветомир Ботушаров         Провадия (Провадия)
 2  на неизвестни футболисти на Кубрат 2007 (Кубрат)
    на неизвестни футболисти на Светкавица Търговище (Търговище)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com