bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Сливен 2013/14

                           Класиране (виж бележките):

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Аполон (кв.Речица, Сливен)         30   26   4   0  115:17   82
-------------------------------------------------------------------
 2. Самуил (Самуилово)                 29   22   3   4   95:25   69
 3. Тунджа 2009 (Мечкарево)            29   22   3   4   97:40   69
 4. Кортен 2012 (Кортен)               29   21   5   3   84:18   68
 5. Балкан (Твърдица)                  30   19   3   8   76:51   60
 6. Гранит (Сборище)                   30   17   4   9   80:30   55
 7. Балкан (Селиминово)                30   13   4  13   60:53   43 [+]
 8. Котел (Котел)                      30   14   0  16   59:95   42
 9. Стандарт (Шивачево)                29   12   1  16   55:66   37
10. Паланките (Бяла паланка)           29   10   2  17   40:75   32
11. Спартак (Сливен)                   29    9   2  18   61:81   29
12. Боров дол (Боров дол)              29    8   1  20   36:94   25
13. Буря (Градско)                     29    7   1  21   33:84   22
14. Тунджа 2007 (Желю войвода)         28   11   0  17   43:64   33 [*]
15. Спартак (Бяла)                     28    5   1  22   28:85   16 [*]
16. Рома (Тополчане)                   28    0   0  28    0:84    0 [+][*]

Бележки
  - Балкан (Селиминово) и Рома (Тополчане) се включват в групата.
  - Тунджа 2007 (Желю войвода), Спартак (Бяла) и Ропа (Тополчане) се отказват
от участие на полусезона. Резултатите им до този момент се зачитат, а на
противниците им през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0. Мачовете
помежду им през пролетта са анулирани. Възможно е Рома (Тополчане) въобще да
не е започвал участие в първенството и от ОС на БФС - Сливен да са присъждали
служебни загуби на отбора през целия сезон, вместо да анулират мачовете му.
  - Няма информация за резултатите от 4 от срещите от последния ХХХ кръг в
групата. Има вероятност тези срещи да не са играни въобще.

Страници на отбори

                           I кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Боров дол (Боров дол)               2:0
Кортен 2012 (Кортен) - Спартак (Бяла)                     3:0
Балкан (Твърдица) - Гранит (Сборище)                      1:2
Рома (Тополчане) - Тунджа 2007 (Желю войвода)             0:3
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Котел (Котел)                  4:2
Самуил (Самуилово) - Спартак (Сливен)                     6:1
Балкан (Селиминово) - Буря (Градско)                      3:0
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      5:2

                           II кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Гранит (Сборище) - Рома (Тополчане)                       3:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Твърдица)               7:3
Спартак (Бяла) - Аполон (кв.Речица, Сливен)               0:3
Боров дол (Боров дол) - Балкан (Селиминово)               1:0
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Котел (Котел) - Тунджа 2007 (Желю войвода)                2:0
Буря (Градско) - Кортен 2012 (Кортен)                     0:3
Спартак (Сливен) - Стандарт (Шивачево)                    1:3
Паланките (Бяла паланка) - Самуил (Самуилово)             2:6

                           III кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Котел (Котел)                        5:0
Кортен 2012 (Кортен) - Боров дол (Боров дол)              8:1
Балкан (Твърдица) - Спартак (Бяла)                        6:1
Рома (Тополчане) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                0:3
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Паланките (Бяла паланка)            2:0
Балкан (Селиминово) - Спартак (Сливен)                    1:0
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Буря (Градско)               8:0
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Гранит (Сборище)             1:0

                           IV кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Котел (Котел) - Гранит (Сборище)                          1:0
Спартак (Бяла) - Рома (Тополчане)                         3:0
Боров дол (Боров дол) - Аполон (кв.Речица, Сливен)        0:3
Самуил (Самуилово) - Стандарт (Шивачево)                  5:0
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Тунджа 2007 (Желю войвода)      1:4
Буря (Градско) - Балкан (Твърдица)                        2:4
Спартак (Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)                   3:3
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Селиминово)            0:4

                           V кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Котел (Котел)                       2:3
Балкан (Твърдица) - Боров дол (Боров дол)                 6:0
Рома (Тополчане) - Буря (Градско)                         0:3
Гранит (Сборище) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                0:2
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Самуил (Самуилово)                  0:3 сл.*
* - прекратен в 30' по вина на домакините. Балкане  наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
Кортен 2012 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка)           3:0
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Спартак (Сливен)             8:1
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Спартак (Бяла)               6:2

                           VI кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Котел (Котел) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                   3:1
Спартак (Бяла) - Гранит (Сборище)                         2:2
Боров дол (Боров дол) - Рома (Тополчане)                  3:0
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Селиминово)                 0:2
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Буря (Градско) - Тунджа 2007 (Желю войвода)               0:2
Спартак (Сливен) - Балкан (Твърдица)                      1:7
Паланките (Бяла паланка) - Аполон (кв.Речица, Сливен)     1:4
Самуил (Самуилово) - Кортен 2012 (Кортен)                 0:3

                           VII кръг

26 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
на неутрален терен*:
Балкан (Селиминово) - Котел (Котел)                       6:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Балкан.
Кортен 2012 (Кортен) - Стандарт (Шивачево)                3:0
Рома (Тополчане) - Спартак (Сливен)                       0:3
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Спартак (Бяла)                  3:0
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Самуил (Самуилово)           4:0
Балкан (Твърдица) - Паланките (Бяла паланка)              3:1
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Боров дол (Боров дол)        3:0
Гранит (Сборище) - Буря (Градско)                         6:0

                           VIII кръг

2 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Котел (Котел) - Спартак (Бяла)                            3:0
Боров дол (Боров дол) - Гранит (Сборище)                  1:4
Паланките (Бяла паланка) - Рома (Тополчане)               3:0
Балкан (Селиминово) - Кортен 2012 (Кортен)                0:5
3 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Буря (Градско) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                  2:2
Спартак (Сливен) - Тунджа 2007 (Желю войвода)             2:4
Самуил (Самуилово) - Балкан (Твърдица)                    3:1
Стандарт (Шивачево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          1:3

                           IX кръг

9 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Котел (Котел)                      3:0
Балкан (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)                   2:0
Рома (Тополчане) - Самуил (Самуилово)                     0:3
Спартак (Бяла) - Буря (Градско)                           3:0
10 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Селиминово)          4:1
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Паланките (Бяла паланка)     6:1
Гранит (Сборище) - Спартак (Сливен)                       3:1
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Боров дол (Боров дол)           8:1

                           X кръг

16 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Боров дол (Боров дол) - Спартак (Бяла)                    2:7
Стандарт (Шивачево) - Рома (Тополчане)                    3:0
Балкан (Селиминово) - Балкан (Твърдица)                   2:0
Кортен 2012 (Кортен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)         2:2
17 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Котел (Котел) - Буря (Градско)                            5:1
Спартак (Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                0:4
Паланките (Бяла паланка) - Гранит (Сборище)               0:4
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2007 (Желю войвода)           4:1

                           XI кръг

23 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)                  1:2
Рома (Тополчане) - Балкан (Селиминово)                    0:3
Гранит (Сборище) - Самуил (Самуилово)                     0:2
Спартак (Бяла) - Спартак (Сливен)                         4:1
24 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Котел (Котел)                6:0
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Стандарт (Шивачево)          4:2
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Паланките (Бяла паланка)        4:0
Буря (Градско) - Боров дол (Боров дол)                    3:0

                           XII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Котел (Котел) - Боров дол (Боров дол)                     3:0
Стандарт (Шивачево) - Гранит (Сборище)                    0:0
Балкан (Селиминово) - Тунджа 2007 (Желю войвода)          1:2
Кортен 2012 (Кортен) - Рома (Тополчане)                   3:0
1 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Сливен) - Буря (Градско)                         4:1
Паланките (Бяла паланка) - Спартак (Бяла)                 3:5
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              6:0
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Твърдица)            6:2

                           XIII кръг

7 декември 2013, събота, 14:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Котел (Котел)                         3:0
Рома (Тополчане) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             0:3
Гранит (Сборище) - Балкан (Селиминово)                    3:0
Спартак (Бяла) - Самуил (Самуилово)                       1:6
8 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Кортен 2012 (Кортен)         0:3
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Стандарт (Шивачево)             5:2
Буря (Градско) - Паланките (Бяла паланка)                 0:3
Боров дол (Боров дол) - Спартак (Сливен)                  0:3

                           XIV кръг

14 декември 2013, събота, 14:00 ч:
Стандарт (Шивачево) - Спартак (Бяла)                      3:0
Балкан (Селиминово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             2:5
Кортен 2012 (Кортен) - Гранит (Сборище)                   1:1
Балкан (Твърдица) - Рома (Тополчане)                      3:0
15 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Котел (Котел) - Спартак (Сливен)                          4:3
Паланките (Бяла паланка) - Боров дол (Боров дол)          3:0
Самуил (Самуилово) - Буря (Градско)                       3:0
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Тунджа 2007 (Желю войвода)   6:0

                           XV кръг

21 декември 2013, събота, 14:00 ч:
Рома (Тополчане) - Котел (Котел)                          0:3
Гранит (Сборище) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             0:2
Спартак (Бяла) - Балкан (Селиминово)                      0:5
Боров дол (Боров дол) - Самуил (Самуилово)                0:3
22 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Балкан (Твърдица)            7:1
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2012 (Кортен)            3:2
Буря (Градско) - Стандарт (Шивачево)                      0:3
Спартак (Сливен) - Паланките (Бяла паланка)               2:2

                           XVI кръг

1 март 2014, събота, 15:00 ч:
Боров дол (Боров дол) - Стандарт (Шивачево)               2:5
Спартак (Бяла) - Кортен 2012 (Кортен)                     0:3 сл.
Гранит (Сборище) - Балкан (Твърдица)                      8:0
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Рома (Тополчане)             анулиран
2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Котел (Котел) - Паланките (Бяла паланка)                  0:1
Спартак (Сливен) - Самуил (Самуилово)                     2:6
Буря (Градско) - Балкан (Селиминово)                      0:3
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      3:3

                           XVII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Рома (Тополчане) - Гранит (Сборище)                       0:3 сл.
Балкан (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)               2:2
Кортен 2012 (Кортен) - Буря (Градско)                     3:0
Балкан (Селиминово) - Боров дол (Боров дол)               2:2
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Котел (Котел)                0:3 сл.
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Спартак (Бяла)               3:0 сл.
Стандарт (Шивачево) - Спартак (Сливен)                    3:2
Самуил (Самуилово) - Паланките (Бяла паланка)             5:0

                           XVIII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Котел (Котел) - Самуил (Самуилово)                        0:7
Боров дол (Боров дол) - Кортен 2012 (Кортен)              1:4
Спартак (Бяла) - Балкан (Твърдица)                        0:3 сл.
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Рома (Тополчане)                3:0 сл.
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Паланките (Бяла паланка) - Стандарт (Шивачево)            1:2
Спартак (Сливен) - Балкан (Селиминово)                    4:3
Буря (Градско) - Аполон (кв.Речица, Сливен)               0:3
Гранит (Сборище) - Тунджа 2007 (Желю войвода)             3:0 сл.

                           XIX кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Котел (Котел)                         10:0
Рома (Тополчане) - Спартак (Бяла)                         анулиран
Кортен 2012 (Кортен) - Спартак (Сливен)                   2:1
Стандарт (Шивачево) - Самуил (Самуилово)                  2:3
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      0:3 сл.
Балкан (Твърдица) - Буря (Градско)                        4:1
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Боров дол (Боров дол)        3:0
Балкан (Селиминово) - Паланките (Бяла паланка)            1:2

                           XX кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Котел (Котел) - Стандарт (Шивачево)                       8:7
Боров дол (Боров дол) - Балкан (Твърдица)                 0:4
Буря (Градско) - Рома (Тополчане)                         3:0 сл.
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Гранит (Сборище)                1:0
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Балкан (Селиминово)                  2:2
Паланките (Бяла паланка) - Кортен 2012 (Кортен)           1:1
Спартак (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             1:4
Спартак (Бяла) - Тунджа 2007 (Желю войвода)               анулиран

                           XXI кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Котел (Котел)                   9:2
Гранит (Сборище) - Спартак (Бяла)                         3:0 сл.
Рома (Тополчане) - Боров дол (Боров дол)                  0:3 сл.
Балкан (Селиминово) - Стандарт (Шивачево)                 3:1
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Буря (Градско)               0:3 сл.
Балкан (Твърдица) - Спартак (Сливен)                      2:1
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Паланките (Бяла паланка)     6:0
Кортен 2012 (Кортен) - Самуил (Самуилово)                 0:0

                           XXII кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Котел (Котел) - Балкан (Селиминово)                       6:2
Стандарт (Шивачево) - Кортен 2012 (Кортен)                0:5
Спартак (Сливен) - Рома (Тополчане)                       3:0 сл.
Спартак (Бяла) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                  0:3 сл.
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)           1:1
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Твърдица)              1:3
Боров дол (Боров дол) - Тунджа 2007 (Желю войвода)        3:0 сл.
Буря (Градско) - Гранит (Сборище)                         1:11

                           XXIII кръг

19 април 2014, събота, 16:00 ч:
Спартак (Бяла) - Котел (Котел)                            0:3 сл.
Гранит (Сборище) - Боров дол (Боров дол)                  3:0
Рома (Тополчане) - Паланките (Бяла паланка)               0:3 сл.
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Селиминово)                4:1
20 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Буря (Градско)                  3:0
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Спартак (Сливен)             0:3 сл.
Балкан (Твърдица) - Самуил (Самуилово)                    1:0
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Стандарт (Шивачево)          7:1

                           XXIV кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Котел (Котел) - Кортен 2012 (Кортен)                      0:5
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Твърдица)                   0:1
Самуил (Самуилово) - Рома (Тополчане)                     3:0 сл.
Буря (Градско) - Спартак (Бяла)                           3:0 сл.
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          0:4
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа 2007 (Желю войвода)     3:0 сл.
Спартак (Сливен) - Гранит (Сборище)                       1:2
Боров дол (Боров дол) - Тунджа 2009 (Мечкарево)           0:6

                           XXV кръг

3 май 2014, събота, 17:00 ч:
Спартак (Бяла) - Боров дол (Боров дол)                    0:3 сл.
Гранит (Сборище) - Паланките (Бяла паланка)               4:0
Рома (Тополчане) - Стандарт (Шивачево)                    0:3 сл.
Балкан (Твърдица) - Балкан (Селиминово)                   1:1
4 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Буря (Градско) - Котел (Котел)                            3:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Спартак (Сливен)                2:0
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Самуил (Самуилово)           0:3 сл.
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)         1:0

                           XXVI кръг

10 май 2014, събота, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Твърдица)                  1:2
Балкан (Селиминово) - Рома (Тополчане)                    3:0 сл.
Самуил (Самуилово) - Гранит (Сборище)                     5:1
Спартак (Сливен) - Спартак (Бяла)                         3:0 сл.
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Котел (Котел) - Аполон (кв.Речица, Сливен)                0:3
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2007 (Желю войвода)          3:0 сл.
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа 2009 (Мечкарево)        0:4
Боров дол (Боров дол) - Буря (Градско)                    4:2

                           XXVII кръг

14 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Боров дол (Боров дол) - Котел (Котел)                     4:2
Буря (Градско) - Спартак (Сливен)                         3:0
Спартак (Бяла) - Паланките (Бяла паланка)                 0:3 сл.
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил (Самуилово)              2:0
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                    2:0
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Балкан (Селиминово)          0:3 сл.
Рома (Тополчане) - Кортен 2012 (Кортен)                   0:3 сл.
Балкан (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)            1:1

                           XXVIII кръг

17 май 2014, събота, 17:00 ч:
Котел (Котел) - Балкан (Твърдица)                         1:3
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Рома (Тополчане)             3:0 сл.
Балкан (Селиминово) - Гранит (Сборище)                    2:2
Самуил (Самуилово) - Спартак (Бяла)                       3:0 сл.
18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2007 (Желю войвода)         3:0 сл.
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             2:4
Паланките (Бяла паланка) - Буря (Градско)                 2:1
Спартак (Сливен) - Боров дол (Боров дол)                  7:2

                           XXIX кръг

24 май 2014, събота, 17:00 ч:
Спартак (Бяла) - Стандарт (Шивачево)                      0:3 сл.
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Селиминово)             2:1
Гранит (Сборище) - Кортен 2012 (Кортен)                   0:3
Рома (Тополчане) - Балкан (Твърдица)                      0:3 сл.
25 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Сливен) - Котел (Котел)                          7:2
Боров дол (Боров дол) - Паланките (Бяла паланка)          3:0
Буря (Градско) - Самуил (Самуилово)                       1:2
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Аполон (кв.Речица, Сливен)   0:3 сл.

                           XXX кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
Котел (Котел) - Рома (Тополчане)                          3:0 сл.
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             -
Балкан (Селиминово) - Спартак (Бяла)                      3:0 сл.
Самуил (Самуилово) - Боров дол (Боров дол)                 -
1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Тунджа 2007 (Желю войвода)            3:0 сл.
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Гранит (Сборище)             3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Стандарт (Шивачево) - Буря (Градско)                       -
Паланките (Бяла паланка) - Спартак (Сливен)                -

нагоре


ОФГ Сливен - страници на отбори 2013/14

Аполон (кв.Речица, Сливен)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com