bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ София 2013/14


ОФГ София - изток 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Рилски спортист 2011 (Самоков)     20   20   0   0   94:12   60 [-]
 2. Бенковски (гр.Костенец)            20   15   2   3   53:15   47
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Мътивир (Ихтиман)                  20   13   1   6   40:34   40
 4. Керамик (гара Елин Пелин)          19   11   1   7   53:29   34
 5. Мирково (Мирково)                  20    9   3   8   36:27   30
 6. Левски (Долна баня)                20    9   2   9   46:40   29 [*]
 7. Рилец (Говедарци)                  20    8   2  10   39:44   26     [1 0 1  5:3  3]
 8. Звездец (Горна Малина)             20    8   2  10   39:44   26     [1 0 1  3:5  3]
 9. Левски 1923 (гр.Елин Пелин)        19    6   1  12   24:48   19
10. ЖСК Ихтиман (Ихтиман)              19    1   0  18    6:70    3 [*] [1 0 0  2:0  3]
11. Гранит (Широки дол)                19    1   0  18    4:71    3 [*] [0 0 1  0:2  0]
--. Спартак (Самоков)                   2    0   0   2    3:13    - [*]

Бележки
  - Рилски спортист 2011 (Самоков), 15-ти в Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон;
изпада в ОФГ София.
  - Спартак (Самоков), изваден от групата през изминалия сезон; се включва в
групата.
  - Левски 2007 (Долна баня) е преименуван на Левски. Възможно е това да е
станало и на по-ранен етап.
  - Рилски спортист 2011 (Самоков) и Спартак (Самоков) играят домакинските си мачове
на ст."Искър" в Самоков.
  - Мътивир (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман.
  - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) играе домакинските си мачове на комплекс "Голф клуб Еър София"
в Ихтиман.
  - Спартак (Самоков) се отказва от по-нататъшно участие след III кръг. Мачовете му
до този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.
  - Гранит (Широки дол) се отказва от участие преди началото на пролетния полсуезон.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат
служебни победи с 3:0.
  - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) се отказва от участие след XII кръг. Резултатите му до този
момент се анулират, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

13 септември 2013, петък, 17:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 3:0 сл.*
* - гостите не картотекират играчите си навреме.
14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Спартак (Самоков)             отложен *  /анулиран/
* - отложен по молба на Керамик, заради участие на футболисти от отбора
    в аматьорски турнир по футбол извън егидата на БФС. В последстиве
    анулиран след отказванетон а Спартак.
Бенковски (гр.Костенец) - Рилски спортист 2011 (Самоков)  1:2
15 септември 2013, неделя, 11:30 ч:
Мирково (Мирково) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)           1:2
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Гранит (Широки дол)              5:1
Левски (Долна баня) - Рилец (Говедарци)                   4:2

                           II кръг

21 септември 2013, събота, 11:30 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)      4:1
21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Левски (Долна баня)               1:4
Керамик (гара Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)       0:1
22 септември 2013, неделя, 11:30 ч:
Спартак (Самоков) - Рилец (Говедарци)                     2:4  /анулиран/
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Широки дол) - Мътивир (Ихтиман)                   1:3
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Мирково (Мирково)        5:1

                           III кръг

28 септември 2013, събота, 11:30 ч:
Левски (Долна баня) - Гранит (Широки дол)                 6:0
28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Спартак (Самоков)               9:1  /анулиран/
Мътивир (Ихтиман) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)           5:1
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Мирково (Мирково) - Керамик (гара Елин Пелин)             3:2
Звездец (Горна Малина) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   0:4
Рилец (Говедарци) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 3:1

* - Спартак (Самоков) се отказва от по-нататъшно участие след III кръг. Мачовете му
до този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           IV кръг

5 октомври 2013, събота, 11:30 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Левски (Долна баня)         2:1
5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Спартак (Самоков) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 анулиран *
* - анулиран след отказването на Спартак от по-нататъшно участие.
Керамик (гара Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)        6:1
Бенковски (гр.Костенец) - Мирково (Мирково)               2:0
6 октомври 2013, неделя, 11:30 ч:
Гранит (Широки дол) - Рилец (Говедарци)                   0:4
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Мътивир (Ихтиман)        3:0

                           V кръг

12 октомври 2013, събота, 11:30 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Керамик (гара Елин Пелин)             5:1
12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (гр.Костенец)          1:3
Левски (Долна баня) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      4:5
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Мирково (Мирково) - Спартак (Самоков)                     анулиран
Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)           3:0 сл.
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Гранит (Широки дол)               2:0

                           VI кръг

19 октомври 2013, събота, 11:30 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)       3:1
19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Левски (Долна баня)           отложен *
* - отложен заради сватба на футболист от гостите.
Бенковски (гр.Костенец) - Мътивир (Ихтиман)               4:0
20 октомври 2013, неделя, 11:30 ч:
Спартак (Самоков) - Гранит (Широки дол)                   анулиран
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Рилец (Говедарци)        5:1
Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина)                0:1
3 май 2014, събота, 17:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Левски (Долна баня)           6:2

                           VII кръг

26 октомври 2013, събота, 11:30 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Мирково (Мирково)                     1:0
Левски (Долна баня) - Бенковски (гр.Костенец)             1:0
26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Гранит (Широки дол) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)         2:1
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Спартак (Самоков)                анулиран
Рилец (Говедарци) - Керамик (гара Елин Пелин)             1:1
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    0:8

                           VIII кръг

2 ноември 2013, събота, 11:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Гранит (Широки дол)     10:0
2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Спартак (Самоков) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)           анулиран
Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци)               2:0
3 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман)                0:1
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)         6:0
Мирково (Мирково) - Левски (Долна баня)                   1:0

                           IX кръг

9 ноември 2013, събота, 11:00 ч:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец)           0:3 сл.
9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Спартак (Самоков)                     анулиран
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)  0:2
10 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Гранит (Широки дол) - Керамик (гара Елин Пелин)           0:5
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Левски (Долна баня) - Звездец (Горна Малина)              2:2
Рилец (Говедарци) - Мирково (Мирково)                     3:4

                           X кръг

16 ноември 2013, събота, 11:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)   анулиран *
* - прекратен в 40' при 2:0 след сбиване между играчи от двата отбора.
16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Гранит (Широки дол)             5:0
Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци)                3:2
17 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Левски (Долна баня)                   2:1
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Спартак (Самоков) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        анулиран
Мирково (Мирково) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 8:1

                           XI кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
в Горна Малина:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)            0:5
23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)     0:3 сл.
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Керамик (гара Е.Пелин)   7:2
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Левски (Долна баня) - Спартак (Самоков)                   анулиран
Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман)                     2:0
Гранит (Широки дол) - Мирково (Мирково)                   отложен
ненасрочен:
Гранит (Широки дол) - Мирково (Мирково)                   0:3 сл.*
* - първоначално мачът е отложен за пролетта на 2015 г, след оттеглянето на
    Гранит преди началото на пролетния полсуезон е присъден служебен.

* - Гранит (Широки дол) се отказва от участие преди началото на пролетния полсуезон.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Бенковски (гр.Костенец)  отложен
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Мътивир (Ихтиман)                 0:3 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след оттеглянето на
    ЖСК Ихтиман.
9 март 2014, неделя, 11:30 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Мирково (Мирково)           0:0
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Гранит (Широки дол) - Звездец (Горна Малина)              0:3 сл.
Рилец (Говедарци) - Левски (Долна баня)                   отложен
15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Левски (Долна баня)                   2:2
18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Бенковски (гр.Костенец)  5:0
Керамик (гара Елин Пелин)                                 почива

* - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) се отказва от участие след XII кръг. Резултатите му до този
момент се анулират, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Левски (Долна баня) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)               3:0 сл.
Мътивир (Ихтиман) - Гранит (Широки дол)                   3:0 сл.
Бенковски (гр.Костенец) - Керамик (гара Елин Пелин)       2:1
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)      3:1
Мирково (Мирково) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        1:3
Рилец (Говедарци)                                         почива

                           XIV кръг

22 март 2014, събота, 11:30 ч:
Гранит (Широки дол) - Левски (Долна баня)                 0:3 сл.
22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Звездец (Горна Малина)   4:1
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)           0:2
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Мирково (Мирково)             3:1
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Рилец (Говедарци)                 0:3 сл.
Бенковски (гр.Костенец)                                   почива

                           XV кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Левски (Долна баня) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)         7:1
Мътивир (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        0:7
30 март 2014, неделя, 11:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Керамик (гара Елин Пелин)        0:2
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Гранит (Широки дол)                   3:0 сл.
Мирково (Мирково) - Бенковски (гр.Костенец)               0:0
ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                                     почива

                           XVI кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина)          3:2
6 април 2014, неделя, 11:30 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)             6:0
Гранит (Широки дол) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)               анулиран
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски (Долна баня)      3:0
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)           3:4
Мирково (Мирково)                                         почива

                           XVII кръг

12 април 2014, събота, 11:30 ч:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)       0:3 сл.
12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Левски (Долна баня) - Керамик (гара Елин Пелин)           3:2
Мътивир (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец)               3:3
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        1:3
Звездец (Горна Малина) - Мирково (Мирково)                3:3
Гранит (Широки дол)                                       почива

                           XVIII кръг

18 април 2014, петък, 11:30 ч:
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     0:1
Бенковски (гр.Костенец) - Левски (Долна баня)             6:0
Керамик (гара Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)             3:0
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)    3:0 сл.
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Гранит (Широки дол)         3:0 сл.
Звездец (Горна Малина)                                    почива

                           XIX кръг

26 април 2014, събота, 11:30 ч:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Керамик (гара Елин Пелин)         0:3 сл.
26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Левски (Долна баня) - Мирково (Мирково)                   0:2
Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)                3:2
27 април 2014, неделя, 11:30 ч:
Гранит (Широки дол) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      0:3 сл.
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Бенковски (гр.Костенец)               0:6
Левски 1923 (гр.Елин Пелин)                               почива

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 17:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)           3:0 сл.
Керамик (гара Елин Пелин) - Гранит (Широки дол)           3:0 сл.
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски 1923 (гр.Е.Пелин) 9:0
11 май 2014, неделя, 11:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски (Долна баня)              3:2
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Мирково (Мирково) - Рилец (Говедарци)                     2:0
Мътивир (Ихтиман)                                         почива

                           XXI кръг

17 май 2014, събота, 17:00 ч:
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Керамик (гара Елин Пелин)   0:1
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Мирково (Мирково)                 0:3 сл.
18 май 2014, неделя, 11:30 ч:
Гранит (Широки дол) - Бенковски (гр.Костенец)             0:3 сл.
18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина)                3:0
Левски (Долна баня) - Мътивир (Ихтиман)                   1:0
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           XXII кръг

24 май 2014, събота, 17:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Рилец (Говедарци)                     5:2
Керамик (гара Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)    0:3 сл.
25 май 2014, неделя, 11:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)            3:0 сл.
25 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Мирково (Мирково) - Гранит (Широки дол)                   3:0 сл.
Бенковски (гр.Костенец) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)     3:0 сл.
Левски (Долна баня)                                       почива

нагоре


ОФГ София - запад 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Торнадо (Безден)                   16   12   1   3   37:15   37
 2. Драгоман (Драгоман)                16   12   0   4   52:27   36
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Вихър (Алдомировци)                16    9   2   5   43:25   29
 4. Петърч (Петърч)                    16    7   4   5   33:27   25 [+] [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен, +6 обща ГР]
 5. Спортист 2006 (Драговищица)        16    8   1   7   37:35   25     [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен, +2 обща ГР]
 6. Искър 2005 (гара Лакатник)         16    6   2   8   38:43   20
 7. Искра 2009 (Искрец)                16    4   3   9   20:32   15
 8. Церово 2006 (Церово)               16    4   0  12   19:45   12
 9. Ком 98 (Годеч)                     16    3   1  12   15:45   10 [+][*]

Бележки
  - Спортист 2012 (Своге), 2-ри през изминалия сезон; влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Правец (Правец), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Ком (Годеч), 10-ти през изминалия сезон и отказал се от участие преди края
на сезона; се пререгистрира и се включва в групата като Ком 98 (Годеч).
  - Петърч (Петърч) се включва в групата.
  - Ком 98 (Годеч) се отказва от участие преди началото на пролетния полсуезон.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

14 септември 2013, събота, 11:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Искра 2009 (Искрец)          2:2
14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Вихър (Алдомировци)                1:3
15 септември 2013, неделя, 11:30 ч:
Торнадо (Безден) - Петърч (Петърч)                        1:2
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Ком 98 (Годеч)              1:1
Драгоман (Драгоман)                                       почива

                           II кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Церово 2006 (Церово)                2:1
Ком 98 (Годеч) - Торнадо (Безден)                         1:4
22 септември 2013, неделя, 11:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица)         3:1
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Петърч (Петърч) - Искър 2005 (гара Лакатник)              2:1
Вихър (Алдомировци)                                       почива

                           III кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Ком 98 (Годеч)               3:2
29 септември 2013, неделя, 11:30 ч:
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                    3:1
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Петърч (Петърч)                    3:2
Вихър (Алдомировци) - Искра 2009 (Искрец)                 1:0
Спортист 2006 (Драговищица)                               почива

                           IV кръг

5 октомври 2013, събота, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден)            отложен *
* - отложен заради сватба на футболист от домакините.
5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Церово 2006 (Церово)                     2:0
6 октомври 2013, неделя, 11:30 ч:
Петърч (Петърч) - Вихър (Алдомировци)                     1:3
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)          6:1
16 ноември 2013, събота, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден)            1:2
Искра 2009 (Искрец)                                       почива

                           V кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)  4:3
Церово 2006 (Церово) - Драгоман (Драгоман)                1:0
13 октомври 2013, неделя, 11:30 ч:
Вихър (Алдомировци) - Ком 98 (Годеч)                      6:2
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Петърч (Петърч)                     0:0
Торнадо (Безден)                                          почива

                           VI кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Искра 2009 (Искрец)                      3:2
Спортист 2006 (Драговищица) - Церово 2006 (Церово)        1:4
20 октомври 2013, неделя, 11:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Вихър (Алдомировци)                 5:3
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)             3:1
Петърч (Петърч)                                           почива

                           VII кръг

26 октомври 2013, събота, 11:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                 3:5
26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Торнадо (Безден)                   1:4
27 октомври 2013, неделя, 11:30 ч:
Вихър (Алдомировци) - Спортист 2006 (Драговищица)         7:1
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Петърч (Петърч) - Ком 98 (Годеч)                          3:0 сл.
Искър 2005 (гара Лакатник)                                почива

                           VIII кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Искра 2009 (Искрец)         3:2
Искър 2005 (гара Лакатник) - Церово 2006 (Церово)         7:0 сл.*
* - прекратен в 75' при 4:3, когато футболисти на гостите атакуват съдията.
3 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Торнадо (Безден) - Вихър (Алдомировци)                    2:1
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Петърч (Петърч)                     4:2
Ком 98 (Годеч)                                            почива

                           IX кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                    0:2
Ком 98 (Годеч) - Драгоман (Драгоман)                      4:2
10 ноември 2013, неделя, 11:00 ч:
Петърч (Петърч) - Спортист 2006 (Драговищица)             3:0
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Алдомировци) - Искър 2005 (гара Лакатник)          4:1
Церово 2006 (Церово)                                      почива

* - Ком 98 (Годеч) се отказва от участие преди началото на пролетния полсуезон.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           X кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Спортист 2006 (Драговищица)              0:3 сл.
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Петърч (Петърч) - Торнадо (Безден)                        2:1
Искра 2009 (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)          3:1
Вихър (Алдомировци) - Церово 2006 (Церово)                3:0 сл.*
* - първоначално отложен по молба на гостите, в последствие присъден служебно.
Драгоман (Драгоман)                                       почива

                           XI кръг

29 март 2014, събота, 11:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Петърч (Петърч)              3:3
29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Искра 2009 (Искрец)                1:2
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Торнадо (Безден) - Ком 98 (Годеч)                         3:0 сл.
Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)         4:3
Вихър (Алдомировци)                                       почива

                           XII кръг

5 април 2014, събота, 11:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                    3:1
5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Петърч (Петърч) - Церово 2006 (Церово)                    5:0
Искра 2009 (Искрец) - Вихър (Алдомировци)                 0:3
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Искър 2005 (гара Лакатник)               0:3 сл.
Спортист 2006 (Драговищица)                               почива

                           XIII кръг

12 април 2014, събота, 11:30 ч:
Торнадо (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица)            2:1
12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Вихър (Алдомировци) - Петърч (Петърч)                     2:2
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Ком 98 (Годеч)                     3:0 сл.
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          1:3
Искра 2009 (Искрец)                                       почива

                           XIV кръг

18 април 2014, петък, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Искър 2005 (гара Лакатник)  6:2
Драгоман (Драгоман) - Церово 2006 (Церово)                5:0
Ком 98 (Годеч) - Вихър (Алдомировци)                      0:3 сл.
Петърч (Петърч) - Искра 2009 (Искрец)                     отложен
3 май 2014, събота, 17:00 ч:
Петърч (Петърч) - Искра 2009 (Искрец)                     1:1
Торнадо (Безден)                                          почива

                           XV кръг

26 април 2014, събота, 11:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Ком 98 (Годеч)                      3:0 сл.
26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица)        1:2
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Алдомировци) - Драгоман (Драгоман)                 1:2
Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо (Безден)             0:2
Петърч (Петърч)                                           почива

                           XVI кръг

10 май 2014, събота, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Вихър (Алдомировци)         3:1
10 май 2014, събота, 17:00 ч:
Торнадо (Безден) - Церово 2006 (Церово)                   3:0
11 май 2014, неделя, 11:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Искра 2009 (Искрец)                 2:0
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Петърч (Петърч)                          0:3 сл.
Искър 2005 (гара Лакатник)                                почива

                           XVII кръг

17 май 2014, събота, 11:00 ч:
Вихър (Алдомировци) - Торнадо (Безден)                    1:1
17 май 2014, събота, 17:00 ч:
Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман)                     2:5
18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2006 (Драговищица)         0:4
Церово 2006 (Церово) - Искър 2005 (гара Лакатник)         3:4
Ком 98 (Годеч)                                            почива

                           XVIII кръг

24 май 2014, събота, 17:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Вихър (Алдомировци)          4:1
Торнадо (Безден) - Искра 2009 (Искрец)                    3:0 сл.
Драгоман (Драгоман) - Ком 98 (Годеч)                      3:0 сл.
25 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч)             3:0 сл.
Церово 2006 (Церово)                                      почива

нагоре


ОФГ София - финали 2013/14

                           1/2 финали:

28 май 2014, сряда, 18:00 ч
в Ихтиман, ст."Христо Ботев":
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Драгоман (Драгоман)      7:2
в София, ст."НСА":
Торнадо (Безден) - Бенковски (гр.Костенец)                0:3 сл.*
* - първоначално 1:1; при дузпите: 3:0. В последствие на Торнадо е присъдена
    служебна загуба с 0:3 заради нередовен състезател.

                           Финал:

1 юни 2014, неделя, 18:00 ч
в София, ст."НСА":
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Бенковски (гр.Костенец)  3:2 (3:0)
  [1:0 Ивайло Захариев 3', 2:0 Васил Киров 25', 3:0 Никола Бойчев 38',
   3:1 _ 2п, 3:2 _ 2п]

нагоре


ОФГ София - страници на отбори 2013/14

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com