bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Стара Загора 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Стара Загора (Стара Загора)        24   20   3   1   83:15   63
-------------------------------------------------------------------
 2. Елтемир (Крън)                     24   16   3   5   76:35   51
 3. Тунджа 2010 (Копринка)             24   16   1   7   55:37   49
 4. Мини "Марица-изток" (Раднево)      24   14   2   8   53:37   44
 5. Габровница 04 (Горно Сахране)      24   12   5   7   48:36   41
 6. Тунджа 2006 (Ягода)                24   13   1  10   71:52   40     [1 0 1  7:6  3]
 7. Чирпан (Чирпан)                    24   12   4   8   46:39   40     [1 0 1  6:7  3]
 8. Бузлуджа (Енина)                   24   12   1  11   46:56   37
 9. Верея II (Стара Загора)            24   10   2  12   39:46   32
10. Млада гвардия (Розово)             24    7   2  15   31:49   23
11. Единство (Гурково)                 24    7   1  16   38:66   22
12. Левски (Сърнево)                   24    2   5  17   21:73   11 [+]
13. Бенковски (Николаево)              24    0   0  24    4:70    0 [*]
--. ФК Берое (Стара Загора)            10    _   _   _    _:_     - [*]

Бележки
  - Миньор (Раднево), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Гранит (Кънчево), 2-ри; Гранит 2012 (Скобелево), 11-ти; Минерал (Овощник), 14-ти;
и Бузово кале (Бузовград), 15-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Левски (Сърнево) се включва в групата.
  - Верея II (Стара Загора) и ФК Берое (Стара Загора) играят домакинските си
мачове на ст."Трейс арена" в кв.Колю Ганчево, Стара Загора.
  - Стара Загора (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Колодрум"
в Стара Загора.
  - Мини "Марица-изток" (Раднево) играе домакинските си мачове в кв.Гипсово,
Раднево.
  - ФК Берое (Стара Загора) се отказва от участие след Х кръг. Резултатите му
до този момент се анулират; а противниците му по програма до края почиват.
Резултатите на отбора до отказването му не са известни.
  - Бенковски (Николаево) се отказва от участие на полусесзона. Резултатите му
до този момент се зачитат, а противниците му през пролетта получават служебни
победи с 3:0.

Страници на отбори

                           I кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                     3:1
Стара Загора (Стара Загора) - Левски (Сърнево)           10:0
Тунджа 2010 (Копринка) - Габровница 04 (Горно Сахране)    1:2
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Елтемир (Крън)                  0:4
Бузлуджа (Енина) - Бенковски (Николаево)                  4:1
Мини "Марица-изток" (Раднево) - ФК Берое (Стара Загора)   анулиран
Единство (Гурково) - Млада гвардия (Розово)               2:4

                           II кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                   4:1
ФК Берое (Стара Загора) - Единство (Гурково)              анулиран
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 1:0
Левски (Сърнево) - Тунджа 2010 (Копринка)                 0:1
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Николаево) - Стара Загора (Стара Загора)       0:1
Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина)                        6:0
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)             2:6

                           III кръг

28 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Елтемир (Крън)                      3:1
Бузлуджа (Енина) - Верея II (Стара Загора)                5:2
Стара Загора (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)             4:0
Млада гвардия (Розово) - ФК Берое (Стара Загора)          анулиран
29 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Бенковски (Николаево)            3:0
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево)          3:0
Единство (Гурково) - Габровница 04 (Горно Сахране)        3:3

                           IV кръг

5 октомври 2013, събота, 16:30 ч:
Елтемир (Крън) - ФК Берое (Стара Загора)                  анулиран
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово)    3:1
Тунджа 2006 (Ягода) - Бузлуджа (Енина)                    5:0
6 октомври 2013, неделя, 16:30 ч:
Левски (Сърнево) - Единство (Гурково)                     1:4
Бенковски (Николаево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)     0:1
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2010 (Копринка)                  0:1
Верея II (Стара Загора) - Стара Загора (Стара Загора)     1:2

                           V кръг

12 октомври 2013, събота, 16:30 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)         4:1
Тунджа 2010 (Копринка) - Верея II (Стара Загора)          3:2
Млада гвардия (Розово) - Левски (Сърнево)                 1:0
ФК Берое (Стара Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране)   анулиран
13 октомври 2013, неделя, 16:30 ч:
Бузлуджа (Енина) - Елтемир (Крън)                         0:7
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан (Чирпан)           2:2
Единство (Гурково) - Бенковски (Николаево)                3:2

                           VI кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)            1:1
Левски (Сърнево) - ФК Берое (Стара Загора)                анулиран
Верея II (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Раднево)   1:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Тунджа 2010 (Копринка)              1:2
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Николаево) - Млада гвардия (Розово)            1:3
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      2:1
Бузлуджа (Енина) - Стара Загора (Стара Загора)            1:5

                           VII кръг

26 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Бузлуджа (Енина)                 1:0
ФК Берое (Стара Загора) - Бенковски (Николаево)           анулиран
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево)          4:0
27 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Елтемир (Крън)              4:1
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)       4:3
Единство (Гурково) - Верея II (Стара Загора)              0:1
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)                  2:0

                           VIII кръг

2 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Елтемир (Крън) - Левски (Сърнево)                         8:2
Верея II (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)          2:2
Тунджа 2006 (Ягода) - Единство (Гурково)                  3:1
Стара Загора (Стара Загора) - Тунджа 2010 (Копринка)      5:0
3 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Николаево) - Габровница 04 (Горно Сахране)     0:4
Чирпан (Чирпан) - ФК Берое (Стара Загора)                 анулиран
Бузлуджа (Енина) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          3:1

                           IX кръг

9 ноември 2013, събота, 15:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Елтемир (Крън)                   3:2
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан)           3:1
Левски (Сърнево) - Бенковски (Николаево)                  3:0
10 ноември 2013, неделя, 15:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Стара Загора (Ст.Загора)  0:5
Единство (Гурково) - Бузлуджа (Енина)                     1:3
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2006 (Ягода)              2:3
ФК Берое (Стара Загора) - Верея II (Стара Загора)         анулиран

                           X кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Елтемир (Крън) - Бенковски (Николаево)                    3:0
Тунджа 2006 (Ягода) - ФК Берое (Стара Загора)             анулиран
Стара Загора (Стара Загора) - Единство (Гурково)          3:0
Тунджа 2010 (Копринка) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    0:3
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево)                        1:1
Верея II (Стара Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране)   3:4
Бузлуджа (Енина) - Млада гвардия (Розово)                 3:1

                           XI кръг

23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Елтемир (Крън)            4:5
Единство (Гурково) - Тунджа 2010 (Копринка)               3:2
ФК Берое (Стара Загора) - Бузлуджа (Енина)                анулиран
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2006 (Ягода)       3:2
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Млада гвардия (Розово) - Стара Загора (Стара Загора)      1:5
Левски (Сърнево) - Верея II (Стара Загора)                0:1
Бенковски (Николаево) - Чирпан (Чирпан)                   0:3

                           XII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          6:4
Верея II (Стара Загора) - Бенковски (Николаево)           3:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Сърнево)                    5:0
Стара Загора (Стара Загора) - ФК Берое (Стара Загора)     анулиран
1 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране)          2:1
Тунджа 2010 (Копринка) - Млада гвардия (Розово)           5:2
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Единство (Гурково)        5:3

                           XIII кръг

7 декември 2013, събота, 14:00 ч:
ФК Берое (Стара Загора) - Тунджа 2010 (Копринка)          анулиран
Габровница 04 (Горно Сахране) - Стара Загора (Ст.Загора)  1:1
Бенковски (Николаево) - Тунджа 2006 (Ягода)               0:3
8 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън)                       0:3
Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    0:3
Левски (Сърнево) - Бузлуджа (Енина)                       1:3
Чирпан (Чирпан) - Верея II (Стара Загора)                 1:0

                           XIV кръг

1 март 2014, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Николаево) - Бузлуджа (Енина)                  0:3 сл.
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2010 (Копринка)    1:1
2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Елтемир (Крън) - Верея II (Стара Загора)                  1:1
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                     5:4
Левски (Сърнево) - Стара Загора (Стара Загора)            0:5
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково)               4:1
Мини "Марица-изток" (Раднево)                             почива

                           XV кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Бенковски (Николаево)       3:0 сл.
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан)                        3:1
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   0:2
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Габровница 04 (Г.Сахране) 3:0
Тунджа 2010 (Копринка) - Левски (Сърнево)                 5:1
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея II (Стара Загора)             0:1
Единство (Гурково)                                        почива

                           XVI кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Бузлуджа (Енина)                0:3
Чирпан (Чирпан) - Стара Загора (Стара Загора)             2:2
Габровница 04 (Горно Сахране) - Единство (Гурково)        1:2
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 (Ягода)                      2:1
Бенковски (Николаево) - Тунджа 2010 (Копринка)            0:3 сл.
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          0:3
Млада гвардия (Розово)                                    почива

                           XVII кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Единство (Гурково) - Левски (Сърнево)                     3:1
Стара Загора (Стара Загора) - Верея II (Стара Загора)     2:0
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2006 (Ягода)                    5:2
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)    1:2
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Бенковски (Николаево)     3:0 сл.
Тунджа 2010 (Копринка) - Чирпан (Чирпан)                  1:2
Елтемир (Крън)                                            почива

                           XVIII кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Мини "Марица-изток" (Раднево)           1:1
Бенковски (Николаево) - Единство (Гурково)                0:3 сл.
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)                         5:1
Тунджа 2006 (Ягода) - Стара Загора (Стара Загора)         2:2
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2010 (Копринка)          0:3
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово)                 1:1
Габровница 04 (Горно Сахране)                             почива

                           XIX кръг

5 април 2014, събота, 16:30 ч:
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)                      0:2
Стара Загора (Стара Загора) - Бузлуджа (Енина)            4:2
6 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън)            0:4
Млада гвардия (Розово) - Бенковски (Николаево)            3:0 сл.
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Верея II (Стара Загора)   4:2
Тунджа 2010 (Копринка) - Тунджа 2006 (Ягода)              5:2
Левски (Сърнево)                                          почива

                           XX кръг

12 април 2014, събота, 16:30 ч:
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2010 (Копринка)                 1:3
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  1:0
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          0:0
13 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Елтемир (Крън) - Стара Загора (Стара Загора)              0:2
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини "Марица-изток" (Раднево)       2:0
Верея II (Стара Загора) - Единство (Гурково)              4:2
Бенковски (Николаево)                                     почива

                           XXI кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бенковски (Николаево)     3:0 сл.
Единство (Гурково) - Тунджа 2006 (Ягода)                  6:4
20 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън)                         3:3
Млада гвардия (Розово) - Верея II (Стара Загора)          0:3
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Бузлуджа (Енина)          1:0
Тунджа 2010 (Копринка) - Стара Загора (Стара Загора)      3:0
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           XXII кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Радн)  3:0
Бузлуджа (Енина) - Единство (Гурково)                     3:0
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)           2:1
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Тунджа 2010 (Копринка)                   4:1
Тунджа 2006 (Ягода) - Млада гвардия (Розово)              1:0
Бенковски (Николаево) - Левски (Сърнево)                  0:3 сл.
Верея II (Стара Загора)                                   почива

                           XXIII кръг

3 май 2014, събота, 17:30 ч:
Бенковски (Николаево) - Елтемир (Крън)                    0:3 сл.
Единство (Гурково) - Стара Загора (Стара Загора)          0:7
4 май 2014, неделя, 17:30 ч:
Левски (Сърнево) - Чирпан (Чирпан)                        0:1
Габровница 04 (Горно Сахране) - Верея II (Стара Загора)   2:1
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 2:0
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2010 (Копринка)    6:2
Тунджа 2006 (Ягода)                                       почива

                           XXIV кръг

10 май 2014, събота, 17:30 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)      1:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Габровница 04 (Горно Сахране)       4:3
Чирпан (Чирпан) - Бенковски (Николаево)                   3:0 сл.
11 май 2014, неделя, 17:30 ч:
Елтемир (Крън) - Мини "Марица-изток" (Раднево)            4:1
Тунджа 2010 (Копринка) - Единство (Гурково)               3:0
Верея II (Стара Загора) - Левски (Сърнево)                2:0
Бузлуджа (Енина)                                          почива

                           XXV кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)                          3:0
Бенковски (Николаево) - Верея II (Стара Загора)           0:3 сл.
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)          5:0
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2010 (Копринка)           0:3
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Левски (Сърнево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:8
Единство (Гурково) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        0:2
Стара Загора (Стара Загора)                               почива

                           XXVI кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Габровница 04 (Г.Сахране)   3:0
Бузлуджа (Енина) - Левски (Сърнево)                       1:1
25 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Елтемир (Крън) - Единство (Гурково)                       3:0
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово)    3:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Бенковски (Николаево)               3:0 сл.
Верея II (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                 4:2
Тунджа 2010 (Копринка)                                    почива

нагоре


ОФГ Стара Загора - страници на отбори 2013/14

Елтемир (Крън)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com