bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Търговище 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Агротрон (Плъстина)                26   21   2   3  100:29   65 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Ракета (Преселец)                  26   21   1   4  106:34   64
 3. Агроелит (Макариополско)           26   18   4   4   52:28   58 [+][*]
 4. Черноломец 04 (Попово)             26   16   2   8   84:41   50 [+]
 5. Левски (Омуртаг)                   26   14   1  11   56:55   43
 6. Съкровището на Кралево (Кралево)   26   14   0  12   61:55   42 [+]
 7. ППК "Зора" (Момино)                26   13   1  12   45:41   40 [+]
 8. Искра (Голямо градище)             26   12   1  13   52:58   37
 9. Тузлушка слава (Антоново)          26   10   1  15   40:57   31
10. Сокол (Трескавец)                  26    8   4  14   46:60   28
11. Бенковски (Подгорица)              26    7   3  16   34:55   24
12. Въбел (кв.Въбел, Търговище)        26    7   2  17   26:86   23
13. Беломорец (Светлен)                26    5   4  17   42:83   19 [+]
14. Урожай (Гърчиново)                 26    2   2  22   27:89    8

Бележки
  - Светкавица 1922 (Търговище), 4-ти в "Б" ФГ през изминалия сезон; не получава лиценз
за "Б" ФГ. Отборът отказва участие и в Североизточна "В" АФГ, както и в ОФГ Търговище
като остава без мъжки отбор за настоящия сезон, но с функционираща ДЮШ.
  - Агроелит (Макариополско), 3-ти през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
Преди началото на сезона клубът се обединява с новооснования Светкавица Търговище (Търговище).
В Макариополско е възстановен Агроелит, който се включва в групата.
  - Селтик (Овчарово), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Победа (Паламарца), 11-ти; и Любляна (Любен), 12-ти и отказали се от участие през
изминалия сезон; не се включват в групата.
  - Черноломец 04 (Попово), Агротрон (Плъстина), ППК "Зора" (Момино), Беломорец (Светлен)
и Съкровището на Кралево (Кралево) се включват в групата.

Страници на отбори

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Беломорец (Светлен)              6:1
Съкровището на Кралево (Кралево) - Ракета (Преселец)      1:3
Урожай (Гърчиново) - Черноломец 04 (Попово)               3:7
8 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)             отложен
Агроелит (Макариополско) - Левски (Омуртаг)               1:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - ППК "Зора" (Момино)         1:3
Бенковски (Подгорица) - Агротрон (Плъстина)               1:4
7 ноември 2013, четвъртък, 14:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)             4:0

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Черноломец 04 (Попово)        0:2
Ракета (Преселец) - Урожай (Гърчиново)                    8:3
Сокол (Трескавец) - Искра (Голямо градище)                4:0
15 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Агротрон (Плъстина) - Съкровището на Кралево (Кралево)    6:1
ППК "Зора" (Момино) - Бенковски (Подгорица)               5:0
Левски (Омуртаг) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            2:2
Беломорец (Светлен) - Агроелит (Макариополско)            2:3

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Тузлушка слава (Антоново)        5:0 сл.*
* - прекратен при 2:1.
Съкровището на Кралево (Кралево) - ППК "Зора" (Момино)    3:2
Урожай (Гърчиново) - Агротрон (Плъстина)                  2:3
22 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Агроелит (Макариополско) - Сокол (Трескавец)              3:2
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Беломорец (Светлен)         2:0
Бенковски (Подгорица) - Левски (Омуртаг)                  6:0 сл.
Черноломец 04 (Попово) - Ракета (Преселец)                4:2

                           IV кръг

25 септември 2013, сряда, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Ракета (Преселец)             отложен
Агротрон (Плъстина) - Черноломец 04 (Попово)              8:2
ППК "Зора" (Момино) - Урожай (Гърчиново)                  3:0
Левски (Омуртаг) - Съкровището на Кралево (Кралево)       3:1
26 септември 2013, четвъртък, 16:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Бенковски (Подгорица)               2:2
Сокол (Трескавец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           3:0
Искра (Голямо градище) - Агроелит (Макариополско)         0:0
30 октомври 2013, сряда, 14:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Ракета (Преселец)             2:4

                           V кръг

28 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Съкровището на Кралево (Кралево) - Беломорец (Светлен)    3:0
Урожай (Гърчиново) - Левски (Омуртаг)                     0:3 сл.*
* - Първоначално 4:1. В последствие на Урожай е присъдена служебна загуба с 0:3 заради участие на нередовен футболист.
Ракета (Преселец) - Агротрон (Плъстина)                   3:1
29 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Агроелит (Макариополско) - Тузлушка слава (Антоново)      0:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Искра (Голямо градище)      2:1
Бенковски (Подгорица) - Сокол (Трескавец)                 4:1
Черноломец 04 (Попово) - ППК "Зора" (Момино)              1:2

                           VI кръг

5 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Агротрон (Плъстина)           2:3
ППК "Зора" (Момино) - Ракета (Преселец)                   0:2
Левски (Омуртаг) - Черноломец 04 (Попово)                 6:0
Сокол (Трескавец) - Съкровището на Кралево (Кралево)      6:1
6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Урожай (Гърчиново)                  4:1
Искра (Голямо градище) - Бенковски (Подгорица)            2:1
Агроелит (Макариополско) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)    5:0

                           VII кръг

12 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Съкровището на Кралево (Кралево) - Искра (Голямо градище) 4:2
Урожай (Гърчиново) - Сокол (Трескавец)                    6:2
Ракета (Преселец) - Левски (Омуртаг)                      9:0
Агротрон (Плъстина) - ППК "Зора" (Момино)                 3:0 сл.*
* - Първоначално 1:1. В последствие на ППК "Зора" е присъдена служебна загуба с 0:3 заради участие на нередовен футболист.
13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)   4:0
Бенковски (Подгорица) - Агроелит (Макариополско)          0:1
Черноломец 04 (Попово) - Беломорец (Светлен)              3:0

                           VIII кръг

19 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - ППК "Зора" (Момино)           4:2
Левски (Омуртаг) - Агротрон (Плъстина)                    3:0 сл.*
* - Първоначално 0:4. В последствие на Агротрон е присъдена служебна загуба с 0:3 заради участие на нередовен футболист.
Беломорец (Светлен) - Ракета (Преселец)                   2:6
Искра (Голямо градище) - Урожай (Гърчиново)               4:0
20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Черноломец 04 (Попово)                1:1
Агроелит (Макариополско) - Съкровището на Кралево (Крал.) 2:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Бенковски (Подгорица)       2:0

                           IX кръг

26 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Искра (Голямо градище)           8:1
Ракета (Преселец) - Сокол (Трескавец)                     5:2
Агротрон (Плъстина) - Беломорец (Светлен)                 8:2
ППК "Зора" (Момино) - Левски (Омуртаг)                    4:0
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Подгорица) - Тузлушка слава (Антоново)         3:0 сл.*
* - Първоначално 1:1. В последствие на Тузлушка слава е присъдена служебна загуба с 0:3 заради участие на нередовен футболист.
Съкровището на Кралево (Кралево) - Въбел (кв.Въбел, Тщ)   1:2
Урожай (Гърчиново) - Агроелит (Макариополско)             1:2

                           IV кръг - отложен мач

30 октомври 2013, сряда, 14:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Ракета (Преселец)             2:4

                           X кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              6:1
Беломорец (Светлен) - ППК "Зора" (Момино)                 1:2
Сокол (Трескавец) - Агротрон (Плъстина)                   0:4
Искра (Голямо градище) - Ракета (Преселец)                0:4
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Агроелит (Макариополско) - Черноломец 04 (Попово)         2:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Урожай (Гърчиново)          3:0
Бенковски (Подгорица) - Съкровището на Кралево (Кралево)  5:1

                           I кръг - отложен мач

7 ноември 2013, четвъртък, 14:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)             4:0

                           XI кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Съкровището на Кралево (Кралево) - Тузлушка слава (Ант.)  3:0
Агротрон (Плъстина) - Искра (Голямо градище)              7:2
ППК "Зора" (Момино) - Сокол (Трескавец)                   5:1
Левски (Омуртаг) - Беломорец (Светлен)                    5:0
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Урожай (Гърчиново) - Бенковски (Подгорица)                0:3 сл.*
* - Първоначално 3:2. В последствие на Урожай е присъдена служебна загуба с 0:3 заради участие на нередовен футболист.
Черноломец 04 (Попово) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)      2:0
Ракета (Преселец) - Агроелит (Макариополско)              5:1

                           XII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Беломорец (Светлен)           6:2
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      1:0
Искра (Голямо градище) - ППК "Зора" (Момино)              0:2
Съкровището на Кралево (Кралево) - Урожай (Гърчиново)     3:0
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Агроелит (Макариополско) - Агротрон (Плъстина)            3:3
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Ракета (Преселец)           2:1
Бенковски (Подгорица) - Черноломец 04 (Попово)            0:5

                           XIII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Урожай (Гърчиново) - Тузлушка слава (Антоново)            0:3
Черноломец 04 (Попово) - Съкровището на Кралево (Кралево) 8:0
Левски (Омуртаг) - Искра (Голямо градище)                 6:1
Беломорец (Светлен) - Сокол (Трескавец)                   3:3
24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Ракета (Преселец) - Бенковски (Подгорица)                 3:0
Агротрон (Плъстина) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        10:0
ППК "Зора" (Момино) - Агроелит (Макариополско)            0:0

                           XIV кръг

8 март 2014, събота, 14:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             отложен
Левски (Омуртаг) - Агроелит (Макариополско)               отложен
Черноломец 04 (Попово) - Урожай (Гърчиново)               9:1
9 март 2014, неделя, 14:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Искра (Голямо градище)              2:3
ППК "Зора" (Момино) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)         3:0
Агротрон (Плъстина) - Бенковски (Подгорица)               3:0
Ракета (Преселец) - Съкровището на Кралево (Кралево)      2:4
7 април 2014, понеделник, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             3:0
11 април 2014, петък, 16:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Агроелит (Макариополско)               2:1

                           XV кръг

15 март 2014, събота, 14:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Тузлушка слава (Антоново)        3:0
Урожай (Гърчиново) - Ракета (Преселец)                    1:1
Искра (Голямо градище) - Сокол (Трескавец)                3:1
16 март 2014, неделя, 14:00 ч:
Съкровището на Кралево (Кралево) - Агротрон (Плъстина)    0:3 сл.*
* - първоначално 1:1. В последствие на Съкровището на Кралево е присъдена служебна загуба с 0:3 заради нередовен състезател.
Бенковски (Подгорица) - ППК "Зора" (Момино)               0:1
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Левски (Омуртаг)            1:4
Агроелит (Макариополско) - Беломорец (Светлен)            2:1

                           XVI кръг

22 март 2014, събота, 14:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Искра (Голямо градище)        2:0
Ракета (Преселец) - Черноломец 04 (Попово)                3:2
23 март 2014, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Агроелит (Макариополско)              0:4
Беломорец (Светлен) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)         9:0
Левски (Омуртаг) - Бенковски (Подгорица)                  3:0
ППК "Зора" (Момино) - Съкровището на Кралево (Кралево)    0:3 сл.*
* - първоначално 3:1. В последствие на ППК "Зора" е присъдена служебна загуба с 0:3, заради нередовни медицински документи на домакините.
Агротрон (Плъстина) - Урожай (Гърчиново)                  4:1

                           XVII кръг

29 март 2014, събота, 14:00 ч:
Ракета (Преселец) - Тузлушка слава (Антоново)             5:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Сокол (Трескавец)           1:1
30 март 2014, неделя, 14:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Агротрон (Плъстина)              2:2
Урожай (Гърчиново) - ППК "Зора" (Момино)                  1:4
Съкровището на Кралево (Кралево) - Левски (Омуртаг)       2:1
Бенковски (Подгорица) - Беломорец (Светлен)               1:1
Агроелит (Макариополско) - Искра (Голямо градище)         3:1

                           XVIII кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Съкровището на Кралево (Кралево)    3:2
Левски (Омуртаг) - Урожай (Гърчиново)                     2:1
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Агроелит (Макариополско)      1:3
Искра (Голямо градище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)      5:1
Сокол (Трескавец) - Бенковски (Подгорица)                 1:1
ППК "Зора" (Момино) - Черноломец 04 (Попово)              1:2
Агротрон (Плъстина) - Ракета (Преселец)                   1:0

                           XIV кръг - отложени мачове

7 април 2014, понеделник, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             3:0
11 април 2014, петък, 16:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Агроелит (Макариополско)               2:1

                           XIX кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Съкровището на Кралево (Кралево) - Сокол (Трескавец)      3:0
Бенковски (Подгорица) - Искра (Голямо градище)            0:2
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Агротрон (Плъстина) - Тузлушка слава (Антоново)           2:0
Ракета (Преселец) - ППК "Зора" (Момино)                   4:1
Черноломец 04 (Попово) - Левски (Омуртаг)                 6:0 сл.*
* - прекратен на полувремето при 3:1. Гостите отказват да излязат за второто полувреме.
Урожай (Гърчиново) - Беломорец (Светлен)                  1:1
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Агроелит (Макариополско)    0:2

                           XX кръг

18 април 2014, петък, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)   3:0
Агроелит (Макариополско) - Бенковски (Подгорица)          1:0
Искра (Голямо градище) - Съкровището на Кралево (Кралево) 3:2
Сокол (Трескавец) - Урожай (Гърчиново)                    3:0
Беломорец (Светлен) - Черноломец 04 (Попово)              0:5
Левски (Омуртаг) - Ракета (Преселец)                      3:5
ППК "Зора" (Момино) - Агротрон (Плъстина)                 1:2

                           XXI кръг

21 април 2014, понеделник, 15:00 ч:
ППК "Зора" (Момино) - Тузлушка слава (Антоново)           0:1
Агротрон (Плъстина) - Левски (Омуртаг)                    5:0
Ракета (Преселец) - Беломорец (Светлен)                   7:1
Черноломец 04 (Попово) - Сокол (Трескавец)                3:1
Урожай (Гърчиново) - Искра (Голямо градище)               1:5
Съкровището на Кралево (Кралево) - Агроелит (Макариоп.)   2:3
Бенковски (Подгорица) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)       3:0

                           XXII кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Черноломец 04 (Попово)           3:1
Сокол (Трескавец) - Ракета (Преселец)                     0:5
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Бенковски (Подгорица)         2:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Съкровището на Кралево (Кр) 1:6
Агроелит (Макариополско) - Урожай (Гърчиново)             4:0
Беломорец (Светлен) - Агротрон (Плъстина)                 2:1
Левски (Омуртаг) - ППК "Зора" (Момино)                    5:0

                           XXIII кръг

3 май 2014, събота, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              5:0
Агротрон (Плъстина) - Сокол (Трескавец)                   4:0
Ракета (Преселец) - Искра (Голямо градище)                2:0
4 май 2014, неделя, 17:00 ч:
ППК "Зора" (Момино) - Беломорец (Светлен)                 3:0
Черноломец 04 (Попово) - Агроелит (Макариополско)         0:1
Урожай (Гърчиново) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)          3:0
Съкровището на Кралево (Кралево) - Бенковски (Подгорица)  6:0

                           XXIV кръг

10 май 2014, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Подгорица) - Урожай (Гърчиново)                2:1
Сокол (Трескавец) - ППК "Зора" (Момино)                   4:0
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Съкровището на Кралево (Крал) 0:3 сл.*
* - първоначално 5:1. В последствие на Тузлушка слава е присъдена служебна загуба с 0:3 заради нередовен състезател.
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Черноломец 04 (Попово)      1:5
Агроелит (Макариополско) - Ракета (Преселец)              1:4
Искра (Голямо градище) - Агротрон (Плъстина)              0:3 сл.*
* - първоначално 2:2. В последствие на Искра е присъдена служебна загуба с 0:3 заради нередовен състезател.
Беломорец (Светлен) - Левски (Омуртаг)                    0:1

                           XXV кръг

17 май 2014, събота, 17:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Тузлушка слава (Антоново)           3:2
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Подгорица)            3:0
18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)                      1:0
ППК "Зора" (Момино) - Искра (Голямо градище)              1:0
Агротрон (Плъстина) - Агроелит (Макариополско)            4:1
Ракета (Преселец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           8:0
Урожай (Гърчиново) - Съкровището на Кралево (Кралево)     0:3

                           XXVI кръг

31 май 2014, събота, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Урожай (Гърчиново)            3:0
Искра (Голямо градище) - Левски (Омуртаг)                 3:0
1 юни 2014, неделя, 17:00 ч:
Съкровището на Кралево (Кралево) - Черноломец 04 (Попово) 3:0
Бенковски (Подгорица) - Ракета (Преселец)                 2:5
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Агротрон (Плъстина)         1:6
Агроелит (Макариополско) - ППК "Зора" (Момино)            3:0
Сокол (Трескавец) - Беломорец (Светлен)                   5:0

нагоре


ОФГ Търговище - страници на отбори 2013/14

Ракета (Преселец)
Черноломец 04 (Попово)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com