bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Видин 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Белоградчик)               20   16   2   2   75:14   50 [-]
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Грамада)                    20   14   3   3   55:19   45
 3. Тимок (Брегово)                    20   14   2   4   65:31   44
 4. Пластик (Старопатица)              20    8   7   5   42:25   31
 5. Ботев Д (Димово)                   20    9   3   8   38:45   30
 6. Дунав (Дунавци)                    20    9   1  10   37:46   28
 7. Рациария (Арчар)                   20    7   5   8   37:39   26
 8. Партизани (Макреш)                 20    8   1  11   51:41   25
 9. Кула 04 (Кула)                     20    6   4  10   26:46   22
10. Венец (гара Орешец)                20    2   2  16   16:84    8
11. Септември (Градец)                 20    2   0  18   12:64    6 [*]

Бележки
  - Балкан (Белоградчик), 11-ти в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон;
изпада в ОФГ Видин.
  - Бдин 1923 (Видин), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Северозападна "В" АФГ.
  - Септември (Градец) се отказва от по-нататъшно участие на полусезона. Резултатите
му до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Дунав (Дунавци)                        5:2
Ботев (Грамада) - Ботев Д (Димово)                        0:1
Балкан (Белоградчик) - Тимок (Брегово)                    2:1
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Венец (гара Орешец)               7:0
Кула 04 (Кула) - Септември (Градец)                       3:0 сл.*
* - първоначално 1:1, в последствие на Кула 04 е присъдена служебна победа.
Партизани (Макреш)                                        почива

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Балкан (Белоградчик)                   1:1
Дунав (Дунавци) - Ботев (Грамада)                         0:2
Септември (Градец) - Рациария (Арчар)                     0:2
Венец (гара Орешец) - Кула 04 (Кула)                      0:1
Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)                0:1
Тимок (Брегово)                                           почива

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Партизани (Макреш)                       2:1
Рациария (Арчар) - Венец (гара Орешец)                    1:0
Ботев (Грамада) - Септември (Градец)                      3:0
Балкан (Белоградчик) - Дунав (Дунавци)                    6:1
Тимок (Брегово) - Ботев Д (Димово)                        4:1
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         0:2
Септември (Градец) - Балкан (Белоградчик)                 1:5
Венец (гара Орешец) - Ботев (Грамада)                     0:2
Партизани (Макреш) - Рациария (Арчар)                     2:2
Пластик (Старопатица) - Кула 04 (Кула)                    1:1
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Рациария (Арчар) - Пластик (Старопатица)                  1:1
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)                      3:0
Балкан (Белоградчик) - Венец (гара Орешец)               10:1
Тимок (Брегово) - Септември (Градец)                      7:0
Ботев Д (Димово) - Дунав (Дунавци)                        5:1
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Септември (Градец) - Ботев Д (Димово)                     3:1
Венец (гара Орешец) - Тимок (Брегово)                     1:4
Партизани (Макреш) - Балкан (Белоградчик)                 2:4
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   0:0
Кула 04 (Кула) - Рациария (Арчар)                         1:0
Дунав (Дунавци)                                           почива

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Грамада) - Кула 04 (Кула)                          4:1
Балкан (Белоградчик) - Пластик (Старопатица)              3:0
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                      2:1
Ботев Д (Димово) - Венец (гара Орешец)                    4:0
Дунав (Дунавци) - Септември (Градец)                      3:1
Рациария (Арчар)                                          почива

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Венец (гара Орешец) - Дунав (Дунавци)                     0:5
Партизани (Макреш) - Ботев Д (Димово)                     6:5
Пластик (Старопатица) - Тимок (Брегово)                   2:2
Кула 04 (Кула) - Балкан (Белоградчик)                     0:2
Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                        1:4
Септември (Градец)                                        почива

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                   4:0
Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                          5:2
Ботев Д (Димово) - Пластик (Старопатица)                  0:6
Дунав (Дунавци) - Партизани (Макреш)                      2:0
Септември (Градец) - Венец (гара Орешец)                  5:0
Ботев (Грамада)                                           почива

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Партизани (Макреш) - Септември (Градец)                   3:2
Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                   1:3
Кула 04 (Кула) - Ботев Д (Димово)                         0:3
Рациария (Арчар) - Тимок (Брегово)                        1:1
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    0:0
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         6:3
Ботев Д (Димово) - Рациария (Арчар)                       2:4
Дунав (Дунавци) - Кула 04 (Кула)                          4:1
Септември (Градец) - Пластик (Старопатица)                0:7
Венец (гара Орешец) - Партизани (Макреш)                  0:8
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XII кръг

пролет 2014:
Венец (гара Орешец) - Пластик (Старопатица)               2:4
Септември (Градец) - Кула 04 (Кула)                       0:3 сл.
Дунав (Дунавци) - Рациария (Арчар)                        1:1
Ботев Д (Димово) - Ботев (Грамада)                        1:5
Тимок (Брегово) - Балкан (Белоградчик)                    2:1
Партизани (Макреш)                                        почива

                           XIII кръг

Балкан (Белоградчик) - Ботев Д (Димово)                   5:0
Ботев (Грамада) - Дунав (Дунавци)                         5:0
Рациария (Арчар) - Септември (Градец)                     3:0 сл.
Кула 04 (Кула) - Венец (гара Орешец)                      1:1
Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                0:5
Тимок (Брегово)                                           почива

                           XIV кръг

Партизани (Макреш) - Кула 04 (Кула)                       3:2
Венец (гара Орешец) - Рациария (Арчар)                    4:3
Септември (Градец) - Ботев (Грамада)                      0:3 сл.
Дунав (Дунавци) - Балкан (Белоградчик)                    1:2
Ботев Д (Димово) - Тимок (Брегово)                        2:1
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XV кръг

Тимок (Брегово) - Дунав (Дунавци)                         7:2
Балкан (Белоградчик) - Септември (Градец)                 3:0 сл.
Ботев (Грамада) - Венец (гара Орешец)                     5:1
Рациария (Арчар) - Партизани (Макреш)                     3:1
Кула 04 (Кула) - Пластик (Старопатица)                    1:1
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           XVI кръг

Пластик (Старопатица) - Рациария (Арчар)                  1:1
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      0:3
Венец (гара Орешец) - Балкан (Белоградчик)                0:7
Септември (Градец) - Тимок (Брегово)                      0:3 сл.
Дунав (Дунавци) - Ботев Д (Димово)                        2:3
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           XVII кръг

Ботев Д (Димово) - Септември (Градец)                     3:0 сл.
Тимок (Брегово) - Венец (гара Орешец)                     4:0
Балкан (Белоградчик) - Партизани (Макреш)                 5:0
Ботев (Грамада) - Пластик (Старопатица)                   2:1
Рациария (Арчар) - Кула 04 (Кула)                         5:0
Дунав (Дунавци)                                           почива

                           XVIII кръг

Кула 04 (Кула) - Ботев (Грамада)                          2:2
Пластик (Старопатица) - Балкан (Белоградчик)              4:3
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)                      1:2
Венец (гара Орешец) - Ботев Д (Димово)                    2:2
Септември (Градец) - Дунав (Дунавци)                      0:3 сл.
Рациария (Арчар)                                          почива

                           XIX кръг

Дунав (Дунавци) - Венец (гара Орешец)                     2:1
Ботев Д (Димово) - Партизани (Макреш)                     1:5
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                   1:0
Балкан (Белоградчик) - Кула 04 (Кула)                     8:0
Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                        4:1
Септември (Градец)                                        почива

                           XX кръг

Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                   0:4
Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                          4:3
Пластик (Старопатица) - Ботев Д (Димово)                  0:0
Партизани (Макреш) - Дунав (Дунавци)                      1:2
Венец (гара Орешец) - Септември (Градец)                  3:0 сл.
Ботев (Грамада)                                           почива

                           XXI кръг

Септември (Градец) - Партизани (Макреш)                   0:3 сл.
Дунав (Дунавци) - Пластик (Старопатица)                   1:2
Ботев Д (Димово) - Кула 04 (Кула)                         1:0
Тимок (Брегово) - Рациария (Арчар)                        5:3
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    1:0
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           XXII кръг

Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         5:3
Рациария (Арчар) - Ботев Д (Димово)                       0:2
Кула 04 (Кула) - Дунав (Дунавци)                          1:2
Пластик (Старопатица) - Септември (Градец)                3:0 сл.
Партизани (Макреш) - Венец (гара Орешец)                  9:0
Балкан (Белоградчик)                                      почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com