bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Враца 2013/14


ОФГ Враца - север 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Манастирище 2000 (Манастирище)     22   22   0   0  120:27   66
 2. Дунав 98 (Селановци)               22   16   1   5   77:23   49 [-]
 3. Огоста (Хайредин)                  22   16   0   6   75:23   48     [1 0 1  5:3  3]
-------------------------------------------------------------------
 4. Монолит (Манастирище)              22   16   0   6   61:26   48 <-  [1 0 1  3:5  3]
 5. Мизия (Мизия)                      22   14   1   7   67:38   43
 6. Бутан (Бутан)                      22   10   1  11   51:48   31
 7. Балкански (Михайлово)              22    9   2  11   45:79   29
 8. Аугуста (Хърлец)                   22    8   1  13   36:55   25
 9. Ботев (Рогозен)                    22    7   3  12   41:56   24
10. Надежда 1926 (Оряхово)             22    5   0  17   28:88   15
11. Септември (Гложене)                22    3   0  19   21:85    9
12. Любимец (Търнава)                  22    1   1  20   18:92    4 <-

Бележки
  - Дунав 98 (Селановци), 4-ти в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон; се
отказва от участие и изпада в ОФГ Враца.
  - Монолит (Манастирище), 2-ри; и Любимец (Търнава), 8-ми в ОФГ Враца - юг през
изминалия сезон; са преместени в ОФГ Враца - север.
  - Орел 19 (Оряхово), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие.


                           I кръг

29 август 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Огоста (Хайредин)                 2:4
31 август 2013, събота, 18:00 ч:
Бутан (Бутан) - Монолит (Манастирище)                     0:2
Ботев (Рогозен) - Любимец (Търнава)                       3:3
Аугуста (Хърлец) - Надежда 1926 (Оряхово)                 1:0
Септември (Гложене) - Мизия (Мизия)                       2:4
4 септември 2013, сряда, 18:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Манастирище 2000 (Манастирище)     2:3

                           II кръг

6 септември 2013, петък, 17:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Надежда 1926 (Оряхово)            1:0
7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Манастирище 2000 (Манастирище) - Ботев (Рогозен)          8:1
Мизия (Мизия) - Дунав 98 (Селановци)                      3:1
Бутан (Бутан) - Балкански (Михайлово)                     5:0
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Любимец (Търнава) - Аугуста (Хърлец)                      1:3
Огоста (Хайредин) - Септември (Гложене)                  11:0

                           III кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Септември (Гложене) - Бутан (Бутан)                       0:2
Дунав 98 (Селановци) - Огоста (Хайредин)                  2:0
Ботев (Рогозен) - Мизия (Мизия)                           1:2
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Монолит (Манастирище)             0:4
Аугуста (Хърлец) - Манастирище 2000 (Манастирище)         1:5
Надежда 1926 (Оряхово) - Любимец (Търнава)                3:2

                           IV кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Мизия (Мизия) - Аугуста (Хърлец)                          4:0
Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен)                       2:0
Бутан (Бутан) - Дунав 98 (Селановци)                      0:4
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Любимец (Търнава)                 4:0
Манастирище 2000 (Манастирище) - Надежда 1926 (Оряхово)  10:2
Балкански (Михайлово) - Септември (Гложене)               2:0

                           V кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Бутан (Бутан)                           2:1
Аугуста (Хърлец) - Огоста (Хайредин)                      2:1
Надежда 1926 (Оряхово) - Мизия (Мизия)                    0:3
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Септември (Гложене) - Монолит (Манастирище)               0:2
Дунав 98 (Селановци) - Балкански (Михайлово)              6:1
Любимец (Търнава) - Манастирище 2000 (Манастирище)        0:8

                           VI кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Мизия (Мизия) - Любимец (Търнава)                         3:0
Огоста (Хайредин) - Надежда 1926 (Оряхово)                7:0
Балкански (Михайлово) - Ботев (Рогозен)                   3:3
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Манастирище 2000 (Манастирище)    1:4
Бутан (Бутан) - Аугуста (Хърлец)                          2:2
Септември (Гложене) - Дунав 98 (Селановци)                0:3

                           VII кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Септември (Гложене)                     7:0
Надежда 1926 (Оряхово) - Бутан (Бутан)                    1:5
Манастирище 2000 (Манастирище) - Мизия (Мизия)            2:1
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Монолит (Манастирище)              2:1
Аугуста (Хърлец) - Балкански (Михайлово)                  5:1
Любимец (Търнава) - Огоста (Хайредин)                     1:4

                           VIII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Мизия (Мизия)                     2:3
Бутан (Бутан) - Любимец (Търнава)                         4:2
Балкански (Михайлово) - Надежда 1926 (Оряхово)            2:1
Септември (Гложене) - Аугуста (Хърлец)                    2:3
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Манастирище 2000 (Манастирище)        0:3
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Рогозен)                    7:1

                           IX кръг

26 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Монолит (Манастирище)                   1:3
Аугуста (Хърлец) - Дунав 98 (Селановци)                   1:4
Любимец (Търнава) - Балкански (Михайлово)                 2:3
Мизия (Мизия) - Огоста (Хайредин)                         0:5
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Надежда 1926 (Оряхово) - Септември (Гложене)              3:0
Манастирище 2000 (Манастирище) - Бутан (Бутан)            7:4

                           X кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Бутан (Бутан) - Мизия (Мизия)                             2:1
Септември (Гложене) - Любимец (Търнава)                   5:0
Ботев (Рогозен) - Аугуста (Хърлец)                        2:0
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Монолит (Манастирище) - Огоста (Хайредин)                 1:4
Балкански (Михайлово) - Манастирище 2000 (Манастирище)    2:6
Дунав 98 (Селановци) - Надежда 1926 (Оряхово)             3:1

                           XI кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Надежда 1926 (Оряхово) - Ботев (Рогозен)                  4:3
Мизия (Мизия) - Балкански (Михайлово)                    10:3
Огоста (Хайредин) - Бутан (Бутан)                         3:1
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Аугуста (Хърлец) - Монолит (Манастирище)                  0:3
Любимец (Търнава) - Дунав 98 (Селановци)                  0:7
Манастирище 2000 (Манастирище) - Септември (Гложене)      5:0

                           XII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Балкански (Михайлово)                 5:1
Мизия (Мизия) - Септември (Гложене)                       6:2
Любимец (Търнава) - Ботев (Рогозен)                       0:1
Надежда 1926 (Оряхово) - Аугуста (Хърлец)                 3:0
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Бутан (Бутан)                     5:3
Манастирище 2000 (Манастирище) - Дунав 98 (Селановци)     5:2

                           XIII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Аугуста (Хърлец) - Любимец (Търнава)                      4:2
Ботев (Рогозен) - Манастирище 2000 (Манастирище)          1:5
Дунав 98 (Селановци) - Мизия (Мизия)                      0:0
24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Надежда 1926 (Оряхово) - Монолит (Манастирище)            1:6
Септември (Гложене) - Огоста (Хайредин)                   0:5
Балкански (Михайлово) - Бутан (Бутан)                     2:1

                           XIV кръг

30 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Мизия (Мизия) - Ботев (Рогозен)                           3:1
Манастирище 2000 (Манастирище) - Аугуста (Хърлец)         5:0
Любимец (Търнава) - Надежда 1926 (Оряхово)                0:2
1 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Балкански (Михайлово)             8:0
Бутан (Бутан) - Септември (Гложене)                       0:1
Огоста (Хайредин) - Дунав 98 (Селановци)                  2:0

                           XV кръг

пролет 2014:
Любимец (Търнава) - Монолит (Манастирище)                 0:2
Надежда 1926 (Оряхово) - Манастирище 2000 (Манастирище)   0:10
Аугуста (Хърлец) - Мизия (Мизия)                          5:4
Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин)                       1:2
Дунав 98 (Селановци) - Бутан (Бутан)                      7:0
Септември (Гложене) - Балкански (Михайлово)               0:3

                           XVI кръг

Монолит (Манастирище) - Септември (Гложене)               5:1
Балкански (Михайлово) - Дунав 98 (Селановци)              0:4
Бутан (Бутан) - Ботев (Рогозен)                           5:0
Огоста (Хайредин) - Аугуста (Хърлец)                      4:0
Мизия (Мизия) - Надежда 1926 (Оряхово)                    8:1
Манастирище 2000 (Манастирище) - Любимец (Търнава)        6:0

                           XVII кръг

Манастирище 2000 (Манастирище) - Монолит (Манастирище)    3:0
Любимец (Търнава) - Мизия (Мизия)                         1:3
Надежда 1926 (Оряхово) - Огоста (Хайредин)                1:8
Аугуста (Хърлец) - Бутан (Бутан)                          2:3
Ботев (Рогозен) - Балкански (Михайлово)                   1:1
Дунав 98 (Селановци) - Септември (Гложене)                3:0

                           XVIII кръг

Монолит (Манастирище) - Дунав 98 (Селановци)              3:0
Септември (Гложене) - Ботев (Рогозен)                     0:4 сл.*
- 29 март, прекратена при 1:1 заради нахлуване на публика
Балкански (Михайлово) - Аугуста (Хърлец)                  2:1
Бутан (Бутан) - Надежда 1926 (Оряхово)                    3:0
Огоста (Хайредин) - Любимец (Търнава)                     5:0
Мизия (Мизия) - Манастирище 2000 (Манастирище)            2:3

                           XIX кръг

Мизия (Мизия) - Монолит (Манастирище)                     1:0
Манастирище 2000 (Манастирище) - Огоста (Хайредин)        2:1
Любимец (Търнава) - Бутан (Бутан)                         0:4
Надежда 1926 (Оряхово) - Балкански (Михайлово)            3:4
Аугуста (Хърлец) - Септември (Гложене)                    5:0
Ботев (Рогозен) - Дунав 98 (Селановци)                    1:4

                           XX кръг

Монолит (Манастирище) - Ботев (Рогозен)                   3:2
Дунав 98 (Селановци) - Аугуста (Хърлец)                   3:1
Септември (Гложене) - Надежда 1926 (Оряхово)              5:2
Балкански (Михайлово) - Любимец (Търнава)                 7:1
Бутан (Бутан) - Манастирище 2000 (Манастирище)            2:4
Огоста (Хайредин) - Мизия (Мизия)                         0:4 сл.*
прекратен в 72' при 1:1 заради нахлуване на публика на домакините на терена

                           XXI кръг

Огоста (Хайредин) - Монолит (Манастирище)                 1:2
Мизия (Мизия) - Бутан (Бутан)                             2:4
Манастирище 2000 (Манастирище) - Балкански (Михайлово)    9:3
Любимец (Търнава) - Септември (Гложене)                   3:1
Надежда 1926 (Оряхово) - Дунав 98 (Селановци)             0:3
Аугуста (Хърлец) - Ботев (Рогозен)                        0:1

                           XXII кръг

Монолит (Манастирище) - Аугуста (Хърлец)                  3:0
Ботев (Рогозен) - Надежда 1926 (Оряхово)                  4:0
Дунав 98 (Селановци) - Любимец (Търнава)                 10:0
Септември (Гложене) - Манастирище 2000 (Манастирище)      2:7
Балкански (Михайлово) - Мизия (Мизия)                     3:0
Бутан (Бутан) - Огоста (Хайредин)                         0:1

нагоре


ОФГ Враца - юг 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Скала (Зверино)                    20   18   1   1   79:18   55
 2. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         20   16   2   2   58:18   50 [+]
 3. Околчица (Моравица)                20   14   2   4   76:30   44
-------------------------------------------------------------------
 4. Ботев (Криводол)                   20   13   3   4   73:27   42 [*]
 5. Искър 1923 (Роман)                 20    8   2  10   42:33   26
 6. Строител (Кунино)                  20    8   1  11   40:51   25
 7. Локомотив 1929 (Мездра)            20    7   1  12   41:57   22 [-]
 8. Ботев 2013 (Попица)                20    6   3  11   22:42   21 [+]
 9. Торпедо 2004 (Борован)             20    5   1  14   35:73   16 [+]
10. Миньор 2005 (Згориград)            20    5   0  15   33:67   15 [+]
11. Ботев (Бърдарски геран)            20    2   0  18   16:99    6

Бележки
  - Локомотив 1929 (Мездра), 12-ти в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон
и изваден от групата пов реме на сезона; изпада в ОФГ Враца.
  - Локомотив 2012 (Мездра), 3-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна В"А" ФГ.
  - Монолит (Манастирище), 2-ри; и Любимец (Търнава), 8-ми в ОФГ Враца - юг през
изминалия сезон; са преместени в ОФГ Враца - север.
  - Ботев 2012 (Пудрия), 5-ти през изминалия сезон; се преименува и премества
седалището си. Новият отбор е Ботев (Криводол). Отборът играе домакинските си мачове
в началото на сезона в Пудрия, заради проблеми с тревата на стадиона в Криводол.
  - Ботев 2013 (Попица) се включва в групата. Клубът е новооснован и е различен от
участвалия през изминалия сезон и отказал се от участие.
  - Чавдар 1957 (Бяла Слатина), Торпедо 2004 (Борован) и Миньор 2005 (Згориград) се
включват в групата.
  - Околчица (Моравица) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Локомотив" в Мездра.
  - Искър 1923 (Роман) играе домакинските си мачове в Кунино.

                           I кръг

28 август 2013, сряда, 18:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       2:3
31 август 2013, събота, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Околчица (Моравица)             1:2
Скала (Зверино) - Ботев (Криводол)                        4:0
1 септември 2013, неделя, 18:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Миньор 2005 (Згориград)              2:0
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев 2013 (Попица)             0:1
Строител (Кунино)                                         почива

                           II кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
в Попица: *
Околчица (Моравица) - Ботев 2013 (Попица)                 0:0
* - в Попица по взаимна договорка между двата тима. Ответният мач от XIII кръг
    се играе в Моравица.
Строител (Кунино) - Торпедо 2004 (Борован)                2:1
Локомотив 1929 (Мездра) - Скала (Зверино)                 1:10
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Бърдарски геран)      5:0 сл.*
* - прекратен в 18' при 2:0, когато футболисти на гостите атакуват съдията.
Ботев (Криводол) - Искър 1923 (Роман)                     отложен
18 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Ботев (Криводол) - Искър 1923 (Роман)                     1:0
Миньор 2005 (Згориград)                                   почива

                           III кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Скала (Зверино) - Околчица (Моравица)                     2:0
Искър 1923 (Роман) - Локомотив 1929 (Мездра)              1:2
Торпедо 2004 (Борован) - Миньор 2005 (Згориград)          3:2
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Строител (Кунино)               2:5
в Бяла Слатина: *
Ботев 2013 (Попица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          0:4
* - в Бяла Слатина по взаимна договорка между двата тима. Ответният мач от XIV кръг
    се играе в Попица.
Ботев (Криводол)                                          почива

                           II кръг - отложен мач

18 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Ботев (Криводол) - Искър 1923 (Роман)                     1:0

                           IV кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Строител (Кунино) - Ботев 2013 (Попица)                   0:0
Ботев (Криводол) - Торпедо 2004 (Борован)                 4:2
Скала (Зверино) - Искър 1923 (Роман)                      4:3
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Околчица (Моравица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          1:2
Миньор 2005 (Згориград) - Ботев (Бърдарски геран)         3:0
Локомотив 1929 (Мездра)                                   почива

                           V кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  1:2
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив 1929 (Мездра)          1:1
Ботев 2013 (Попица) - Миньор 2005 (Згориград)             1:2
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев (Криводол)                0:5
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Строител (Кунино)            2:0
Скала (Зверино)                                           почива

                           VI кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Ботев (Криводол) - Ботев 2013 (Попица)                    9:1
Локомотив 1929 (Мездра) - Ботев (Бърдарски геран)         3:0
Скала (Зверино) - Торпедо 2004 (Борован)                  3:0
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Околчица (Моравица) - Строител (Кунино)                   4:2
Миньор 2005 (Згориград) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      1:5
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           VII кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Искър 1923 (Роман)               3:0
Ботев 2013 (Попица) - Локомотив 1929 (Мездра)             0:1
Строител (Кунино) - Миньор 2005 (Згориград)               3:1
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Скала (Зверино)                 0:6
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)             3:2
Околчица (Моравица)                                       почива

                           VIII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Ботев (Криводол) - Строител (Кунино)                      5:1
Локомотив 1929 (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      1:2
Скала (Зверино) - Ботев 2013 (Попица)                     5:0
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Околчица (Моравица) - Миньор 2005 (Згориград)             5:4
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Бърдарски геран)              5:0
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           IX кръг

26 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Околчица (Моравица)              0:4
Ботев 2013 (Попица) - Искър 1923 (Роман)                  1:0
Строител (Кунино) - Локомотив 1929 (Мездра)               5:0
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Скала (Зверино)              2:0
Миньор 2005 (Згориград) - Ботев (Криводол)                3:2
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           X кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Околчица (Моравица) - Ботев (Криводол)                    3:5
Локомотив 1929 (Мездра) - Миньор 2005 (Згориград)         5:2
Скала (Зверино) - Строител (Кунино)                       6:1
3 неомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)           1:3
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Бърдарски геран)          4:1
Ботев 2013 (Попица)                                       почива

                           XI кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Искър 1923 (Роман)                    1:3
Миньор 2005 (Згориград) - Скала (Зверино)                 1:3
Ботев (Криводол) - Локомотив 1929 (Мездра)                5:0
10 неомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Околчица (Моравица)             0:6
Ботев 2013 (Попица) - Торпедо 2004 (Борован)              0:2
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Околчица (Моравица) - Локомотив 1929 (Мездра)             3:0
Ботев (Криводол) - Скала (Зверино)                        1:1
Миньор 2005 (Згориград) - Искър 1923 (Роман)              2:6
17 неомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)       4:0
Ботев 2013 (Попица) - Ботев (Бърдарски геран)             4:0
Строител (Кунино)                                         почива

                           XIII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
в Попица: *
Ботев 2013 (Попица) - Околчица (Моравица)                 1:5
* - в Моравица по взаимна договорка от II кръг.
Торпедо 2004 (Борован) - Строител (Кунино)                4:1
Скала (Зверино) - Локомотив 1929 (Мездра)                 5:2
24 неомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      0:4
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Криводол)                     2:2
Миньор 2005 (Згориград)                                   почива

                           XIV кръг

30 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Искър 1923 (Роман)              4:0
Миньор 2005 (Згориград) - Торпедо 2004 (Борован)          3:2
1 декември 2013, неделя, 14:00 ч:
Околчица (Моравица) - Скала (Зверино)                     1:2
Строител (Кунино) - Ботев (Бърдарски геран)               3:0
в Попица: *
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев 2013 (Попица)          4:1
* - в Попица по взаимна договорка от III кръг.
Ботев (Криводол)                                          почива

                           XV кръг

пролет 2014:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          2:2
Ботев 2013 (Попица) - Строител (Кунино)                   2:3
Ботев (Бърдарски геран) - Миньор 2005 (Згориград)         3:1
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Криводол)                 0:3
Искър 1923 (Роман) - Скала (Зверино)                      0:3
Локомотив 1929 (Мездра)                                   почива

                           XVI кръг

Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                  2:1
Локомотив 1929 (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)          9:3
Ботев (Криводол) - Ботев (Бърдарски геран)               12:1
Миньор 2005 (Згориград) - Ботев 2013 (Попица)             1:2
Строител (Кунино) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            1:4
Скала (Зверино)                                           почива

                           XVII кръг

Строител (Кунино) - Околчица (Моравица)                   1:4
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Миньор 2005 (Згориград)      4:1
Ботев 2013 (Попица) - Ботев (Криводол)                    0:0
Ботев (Бърдарски геран) - Локомотив 1929 (Мездра)         0:3
Торпедо 2004 (Борован) - Скала (Зверино)                  0:5
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           XVIII кръг

Искър 1923 (Роман) - Торпедо 2004 (Борован)               5:0
Скала (Зверино) - Ботев (Бърдарски геран)                 7:0
Локомотив 1929 (Мездра) - Ботев 2013 (Попица)             1:2
Ботев (Криводол) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             1:0
Миньор 2005 (Згориград) - Строител (Кунино)               0:3
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XIX кръг

Миньор 2005 (Згориград) - Околчица (Моравица)             2:7
Строител (Кунино) - Ботев (Криводол)                      0:3
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив 1929 (Мездра)      3:1
Ботев 2013 (Попица) - Скала (Зверино)                     0:2
Ботев (Бърдарски геран) - Искър 1923 (Роман)              1:6
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XX кръг

Околчица (Моравица) - Торпедо 2004 (Борован)             11:2
Искър 1923 (Роман) - Ботев 2013 (Попица)                  2:0
Скала (Зверино) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              2:1
Локомотив 1929 (Мездра) - Строител (Кунино)               2:3
Ботев (Криводол) - Миньор 2005 (Згориград)                6:0
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           XXI кръг

Ботев (Криводол) - Околчица (Моравица)                    0:3
Миньор 2005 (Згориград) - Локомотив 1929 (Мездра)         3:1
Строител (Кунино) - Скала (Зверино)                       4:5
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман)           1:1
Ботев (Бърдарски геран) - Торпедо 2004 (Борован)          6:5
Ботев 2013 (Попица)                                       почива

                           XXII кръг

Околчица (Моравица) - Ботев (Бърдарски геран)            11:2
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев 2013 (Попица)              1:6
Искър 1923 (Роман) - Строител (Кунино)                    3:1
Скала (Зверино) - Миньор 2005 (Згориград)                 4:1
Локомотив 1929 (Мездра) - Ботев (Криводол)                3:7
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

нагоре


ОФГ Враца - Втори етап 2013/14

                           Регламент

Първите три отбора от всяка от двете групи в първия етап се срещат по
два пъти - като домакин и като гост - в 10 кръга.
Отборите започват втория етап с нулев актив.

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Огоста (Хайредин)                  10    6   4   0   18:7    22
-------------------------------------------------------------------
 2. Манастирище 2000 (Манастирище)     10    6   2   2   29:20   20
 3. Скала (Зверино)                    10    4   2   4   14:10   14
 4. Дунав 98 (Селановци)               10    4   1   5   22:17   13
 5. Околчица (Моравица)                10    3   1   6   14:26   10
 6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         10    2   0   8    7:24    6

                           I кръг

Околчица (Моравица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          3:1
Дунав 98 (Селановци) - Огоста (Хайредин)                  0:2
Скала (Зверино) - Манастирище 2000 (Манастирище)          0:0

                           II кръг

Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Манастирище 2000 (Манаст.)   1:4
Огоста (Хайредин) - Скала (Зверино)                       3:1
Околчица (Моравица) - Дунав 98 (Селановци)                4:1

                           III кръг

Дунав 98 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         0:1
Скала (Зверино) - Околчица (Моравица)                     2:0
Манастирище 2000 (Манастирище) - Огоста (Хайредин)        2:2

                           IV кръг

Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Огоста (Хайредин)            0:2
Околчица (Моравица) - Манастирище 2000 (Манастирище)      0:4
Дунав 98 (Селановци) - Скала (Зверино)                    2:1

                           V кръг

Скала (Зверино) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              2:0
Манастирище 2000 (Манастирище) - Дунав 98 (Селановци)     4:3
Огоста (Хайредин) - Околчица (Моравица)                   3:0

                           VI кръг

Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          1:2
Огоста (Хайредин) - Дунав 98 (Селановци)                  2:2
Манастирище 2000 (Манастирище) - Скала (Зверино)          1:0

                           VII кръг

Манастирище 2000 (Манастирище) - Чавдар 1957 (Б.Слатина)  6:1
Скала (Зверино) - Огоста (Хайредин)                       1:1
Дунав 98 (Селановци) - Околчица (Моравица)                5:0

                           VIII кръг

Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 98 (Селановци)         2:0
Околчица (Моравица) - Скала (Зверино)                     0:2
Огоста (Хайредин) - Манастирище 2000 (Манастирище)        2:1

                           IX кръг

Огоста (Хайредин) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            1:0
Манастирище 2000 (Манастирище) - Околчица (Моравица)      7:5
Скала (Зверино) - Дунав 98 (Селановци)                    1:3

                           X кръг

Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Скала (Зверино)              0:4
Дунав 98 (Селановци) - Манастирище 2000 (Манастирище)     6:0
Околчица (Моравица) - Огоста (Хайредин)                   0:0

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com